מהם 777 פילטרים בטיקוק?, מהו פילטר פוקימון 777 של Tiktok? מסנן מפורש יכול לאסור על משתמשים – dexerto

0

מהו פילטר פוקימון 777 של Tiktok? פילטר מפורש יכול לאסור על משתמשים

על פני השטח, 777 המסננים נראים לא מזיקים. כאן יש לך פילטר מהנה ומרתק המאפשר לך לענות על שאלה ספציפית על ידי הטיה של הראש משמאל או ימינה לבחור את התמונה המשויכת לתשובה שלך. עם זאת, מאחורי התמונה התמימה נמצאת דימויים מפורשים. כשאתה מטה את הראש שלך, התצלום התמים מוחלף ב- NSFW, ומשאיר אותך המום וכנראה קצת מצולק.

מהם 777 פילטרים בטיקוק?

תוכן נפרד מחליק את הסדקים במדיה החברתית מדי פעם, אבל 777 פילטרים עַל טיק טוק קח את הקצה לרמה חדשה לגמרי של NSFW.

בדצמבר. 2022 Tiktok הפך, כפי שמספר המשתמש נוח גלן קרטר, “הרכזת” (אני די בטוח שאתה לא צריך שאגיד לך מה פירוש “הרכזת”). משתמשים הצליחו לפתע לפרסם תוכן NSFW קיצוני כל עוד הוא היה מכוסה בין אפקט השקופיות של הפלטפורמה. איכשהו, האלגוריתם של Tiktok לא זיהה את הנושא ותוכן ה- NSFW השתולל על הרציף לכל דצמבר. 22, 2022, ובכך מרוויח את התואר, “דצמבר. 22 אירוע.”

במאי 2023 זה קרה שוב, למעט הפעם תוכן NSFW הוטבע על הרציף בצורה מעט יותר יצירתית וערמומית. מאוחר יותר באותה שנה, זה קרה שוב. מכיוון שמסנני העבירה האלה מתעוררים כמו שן הארי בטיקוק, הנה כל מה שאתה צריך לדעת עליהם. המשך על אחריותך בלבד.

מהם 777 פילטרים?

על פני השטח, 777 המסננים נראים לא מזיקים. כאן יש לך פילטר מהנה ומרתק המאפשר לך לענות על שאלה ספציפית על ידי הטיה של הראש משמאל או ימינה לבחור את התמונה המשויכת לתשובה שלך. עם זאת, מאחורי התמונה התמימה נמצאת דימויים מפורשים. כשאתה מטה את הראש שלך, התצלום התמים מוחלף ב- NSFW, ומשאיר אותך המום וכנראה קצת מצולק.

רוב מסנני 777 נוטים להיות בעלי דמויות אנימה, אך כפי שצוין על ידי נוח גלן קרטר בסרטון שלמעלה, במהלך האירוע במאי 2023 מספר פילטרים הנוגעים לנסיכה אפרסק, הלו קיטי, מר. נקי, ויותר מצאו את דרכם לרציף.

למרות שההייפ הנגיפי סביב 777 פילטרים נפטר יחסית לאחר מאי, משתמשי Tiktok עדיין מוצאים עצמם מתחמקים מכדורים בכל החלקה; מסננים עבירים המכילים תוכן לא מצונזר, לא הולם ואסור ממשיכים להשתולל, כאשר מקרים נוספים התרחשו לאחרונה באוגוסט 2023.

אין ספק שהמסננים של רוז ‘על הרציף הם תוצאה של סליחות ערמומית. עבריינים הפכו ערמומיים. כמה פילטרים, כפי שהוסבר בסרטון שלמעלה, מכילים שמות חפים מפשע כמו “לנון” שבמבט ראשון כמעט ולא היה פוגע באף אחד כפוגעני. עם זאת, כשאתה משתמש בפילטר וגעת במסך, מה שצץ הוא אלא תמים.

מדוע נאסרו 777 המסננים בטיקוק?

בכל פעם ש- Tiktok הפך להיות חשוב לנושא, נקט צעדים לתקן אותו. לאחר האירוע במאי 2023, נאסרו חשבונות רבים המשתמשים במסנני 777 ותוכן ה- NSFW הושמד. ללא עוררין, כל הסדר היה תוצאה של דצמבר הידוע לשמצה. 22 מחלוקת – משתמשי Tiktok נלמדו כי האלגוריתם של הפלטפורמה חשוף לשימוש לרעה.

על פי הנחיות הקהילה של Tiktok, “עירום, פורנוגרפיה או מפורשות מינית” אסור לחלוטין. עם זאת, מכיוון שהפלטפורמה רואה למעלה ממיליארד משתמשים פעילים בכל חודש (כן, מיליארד), 777 פילטרים ממשיכים להחליק דרך הסדקים. ברור שלטיקטוק יש סוגיה המוטמעת אי שם באלגוריתם שלה.

ענקית המדיה החברתית נוקטת בעקביות צעדים לתיקון סוגיות אלה ככל שהן מתעוררות, אך טקטיקות ריאקציוניות כמו אלה נראות לאינטואיטיביות פשוט לתיקון כל בעיה שיש באלגוריתם. אתה יכול לקבל עצות כאלה לטיקוק בחינם.

קודי רשאלה

על הסופר

קודי רשאלה

קודי רשאלה הוא סופר צוות ועורך מזדמן שנמצא ב- WGTC מאז 2021. הוא סוויפי ארון (Shh), מעריץ ‘מירוץ דראג’ גאה (YAS), ואופטימיסט חסר תקווה (הוא עדיין מאמין ב- MCU). התשוקה שלו לכתיבה נשאה אותו על מדיומים שונים כולל עיתונות, קופירייטינג וכתיבה יצירתית, שהאחרון הוכר על ידי הסופר של הסופר. הוא קיבל את התואר הראשון שלו מאוניברסיטת קליפורניה, נורת’רידג ‘.

מהו פילטר פוקימון 777 של Tiktok? פילטר מפורש יכול לאסור על משתמשים

Tiktokers מחזיקים יד על המסך למסנן פוקימון

טיק טוק

טיקטוקרים הוזהרו מפני פילטר פוקימון מפורש שעושה את הסיבוב מכיוון שהוא יכול לגרום להם לצרות. הנה מה שאתה צריך לדעת על המסנן של פוקימון 777.

כאשר Tiktok הפך לפלטפורמת מדיה חברתית חובה לשימוש עבור משתמשי מדיה חברתית רבים, מגוון התוכן התרחב בהרבה מעבר למה שהוא התחיל כ-.

פילטרים הם אחד הסוגים הפופולריים ביותר של תוכן באפליקציית הווידיאו הקצרה, בעיקר בגלל כמה מוזר חלקם מקבלים. יש לך פילטרים שיכולים להזדקן אותך ברגע, יש שיגרמו לזה להיראות כאילו אתה נופל דרך האדמה, ואחרים יכניסו אותך לסרט הברבי החדש לגמרי.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, ישנם כמה פילטרים שיכולים להנחית משתמשים במים חמים. ראינו את אלה בעבר עם מסנני הצ’ונג-לי והנסיכה האפרסקים המפורשים, אבל יש עוד אחד-המסנן של פוקימון 777.

פוקימון 777 פילטר יכול להנחית טיקטוקרים עם איסור

המסנן של פוקימון 777 צץ בטיקטוק בימים האחרונים, במיוחד לאחר שכתב טיקטוק נוחגלנקר האיר עליו אור, תוך שהוא קורא לרציף לבחון אותו.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

ממש כמו מסנני צ’ונג-לי ונסיכה אפרסק, המסנן של פוקימון 777 די לא תמים עד שתניח את היד לכיוון המסך. ברגע שתעשה זאת, זה יבהב תצלום של NSFW של פוקימון על המסך, ואם תראה את זה, סביר להניח שתאסר עליך מטיקטוק.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

שפע של סרטונים כבר נעשו למשתמשי אזהרה על המסנן, כאשר הרבה טיקטוקר מטשטש כל תמונה שצצה כדי להימנע מכל עונש מהפלטפורמה.

כמו רבים מהמסננים המפורשים הללו, מעקב אחר מקורו די קשה מכיוון שהכרזות המקוריות בדרך כלל מוחקות את הסרטונים והפוסטים שלהם ברגע שהם התפשטו מספיק.

באופן טבעי, ‘פילטרים’ אחרים עם אותו שם צצו בפונקציית החיפוש של Tiktok, אך הם לא מייצרים את אותה התוצאה – כך שנראה שהפלטפורמה נצמדה אליו במהירות

סנן איך אתה משתמש ב- 777

Сотрите видео на тем «פילטר איך אתה משתמש ב- 777» в tiktok (тикок).

Лайи: 101.5k.коментарии: 2.6k.видео в tiktok (тикок) о половател meech סולם (@meach_scales): «בערך זמן! #ANIME ». צליל מקורי - סולמות Meech

9.2M

Лайи: 6.4k.коментарии: 736.видео в tiktok (тикок) о половател я baldnewlenge (@baldentemnetwork): «#filter #777 #Challenge #Fikthallange Thongthocal Thone. אל תסתכל. עצוב ובודד - Moppysound

920.3K

#filter #777 #Challenge #TikTokChallenge #Foryou

Лайки: 9.2K.Комментарии: 103.Видео в TikTok (тикток) от пользователя Jpbrazzy2 (@jpbrazzy2): «Replying to @�� trying the five nights at Freddy's 777 filter until bricked up #fyp #xyz #comedy #viral».Mission הושלם (לא לבנים) צליל מקורי - jpbrazzy2

680.9K

משיב ל- @�� מנסה את חמשת הלילות במסנן 777 של פרדי עד לבנים #FYP #XYZ #COMEDY #VIRAL

Лайи: 11.7K. חושב פעמיים על השימוש בשיר 777 פילטרגינולה זה - ��������7��������

3.6M

Лайки: 10K.Комментарии: 559.Видео в TikTok (тикток) от пользователя Meech Scales (@meech_scales): «Doing my daily due diligence #777 #filter #shinobu».777 SHINOBU ANIME FILTERGurenge (Demon Slayer) - ItsAMoney

738.9K

עושה את בדיקת הנאותות היומית שלי #777 #filter #shinobu

Лайи: 4.2k.коментарии: 258.видео в tiktok (тикок) о половател baldnewwork ( AUCE

813.7K

#ANIME #FILTER #FILTER

Лайи: 1.9k.коментарии: 421.видео в tiktok (тикок) о половател insanereddit (@insanereddit1) Reddittales #storytimeontiktok #REDDITADVENTUR Redditmoments #tiktokcommunity #storyteller #redditlife #tiktoktales #redditexperiences #tiktokstorytime #redditchallenges #tiktokshare #redditnarrity #tiktokstorysharing #REDDITDIONEYS #TIKTELLES

404.6K

#777 #777filter�� #touch777filter #touch777 #touch777filters סיפורים #REDDITEXPERIENCES #TIKTOKSTORYTIME #REDDITCHALLENGES #TIKTOKSHARE #REDDITNARRITIC TiktokstoryTellers