5 המסכים הטובים ביותר למשחקים Ultrawide – קיץ 2023: ביקורות., 5 המסכים הטובים ביותר של Ultrawide – קיץ 2023: ביקורות.

0

5 המסכים הטובים ביותר של Ultrawide – קיץ 2023 ביקורות

אם אתה אוהב את הפורמט הסופר -אולטרה -וודר של סמסונג אודיסיאה ניאו G9 ורוצה את איכות התמונה המצטיינת ואת ביצועי המשחק הפנטסטיים של Dell Alienware AW3423DW, בדוק את סמסונג אודיסיאה OLED G9/G95SC S49CG955. בדומה ל- Neo G9, יש לו מסך בגודל 49 אינץ ‘ויחס גובה 32: 9, כך שתוכלו לראות יותר מהמשחק שלכם בבת אחת, ויש לו עקומת 1800R עדינה יותר, וזה נחמד אם עקומת 1000R ב- Neo G9 יהיה אגרסיבי מדי בשבילך. היא משתמשת באותה טכנולוגיה QD-oled כמו ה- Dell, המציגה שחורים עמוקים ודיו בחדרים כהים ובעלת מגוון רחב של צבעים בהירים וחיים. . יש לו זמן תגובה כמעט-אינסנטיני, כך שהתנועה נראית חלקה לא משנה קצב הרענון שאתה משחק בו. אמנם אין לו תמיכה ב- G-Sync ילידי כמו ה- Dell, אך היא תומכת ב- VRR עם כרטיסי NVIDIA ו- AMD גרפיקה כדי לקבל חווית משחק כמעט נטולת דמעות.

5 המסכים הטובים ביותר למשחקים Ultrawide – ביקורות קיץ 2023

מסכי המשחקים הטובים ביותר

מסכי אולטרה -סגול הם פופולריים בקרב גיימרים שרוצים חווית משחק ענקית, מכיוון שאתה יכול לראות יותר מהסביבה שלך במשחקים מבלי שתצטרך להסתובב כל הזמן. . לרוב מסכי המשחקים של Ultrawide יש יחס גובה-רוחב של 16: 9 עם מסך בגודל 34 אינץ ‘, אך לחלקם מסכים גדולים יותר בגודל 38 אינץ’ ו -45 אינץ ‘; אתה יכול אפילו למצוא תצוגות סופר-אולטרה-סופר-אולטרה-ודיד בגודל 49 אינץ ‘עם יחס גובה 32: 9. אמנם השוק למסכי משחק אולטרה -סגול אינו מגוון כמו השוק לתצוגות קטנות יותר, אך עדיין ישנם כמה מסכי משחקים אולטרה -סגוליים המשלבים ביצועים פנטסטיים ואיכות תמונה.

חשוב לקחת בחשבון את התקציב שלך כשאתה מחפש צג, מכיוון שמוניטורים אולטרה -ודים זמינים במגוון רחב של מחירים. כשאתם שוקלים את ביצועי המשחק של הצג, זמן התגובה שלו חשוב לטיפול בתנועה, ופורמטים של ה- VRR שהוא תומך בהם חשוב לדעת, תלוי באיזה כרטיס גרפי יש. אתה יכול גם להסתכל על פיגור הקלט של הצג, אך לרוב יש פיגור קלט נמוך מספיק לתחושה מגיבה.

קנינו ובדקנו מעל 290 צגים, ומטה ההמלצות שלנו למוניטורי המשחקים הטובים ביותר לקנות. עיין בהמלצותינו למסכי המשחקים המעוקלים הטובים ביותר, את המסכים הטובים ביותר של אולטרה-סגול, והמסכים הטובים ביותר בגודל 34-49 אינץ ‘.

5 המסכים הטובים ביותר של Ultrawide – קיץ 2023 ביקורות

המסכים הטובים ביותר

למסכי Ultrawide יש יחס גובה -רוחב של 21: 9 או 32: 9, המספקים שטח מסך אופקי יותר מאשר צגים מסורתיים. . אמנם צגים רבים של אולטרה -וודדים מעוצבים עם משחק במשחקים, אך הם מציעים גם ביצועים משרדיים טובים, כלומר הם נהדרים אם אתה זקוק למשהו לעבודה ולשחק. עם זאת, ישנם גם דגמים שתוכננו עם פרודוקטיביות בחשבון, מכיוון שאלו נוטים לקבל רזולוציות גבוהות יותר וכמה תכונות נוספות.

לרוב התצוגות של Ultrawide יש גודל מסך בגודל 34 אינץ ‘, אך ישנם גם גדולים של עד 49 אינץ’. חשוב גם לזכור שמוניטורים אולטרה -וודדים נוטים לקבל מסכים מעוקלים כדי לקרב את הקצוות לשדה הראייה שלך. כשמחפשים צג UltraWide, חשוב לקחת בחשבון את מה שאתה צריך אותו ואת התקציב שלך. לא תזדקק לצג משחק יוקרתי אם אתה רק צריך משהו פשוט לעבודה, אבל חשוב לקחת בחשבון את ביצועי המשחק אם אתה גיימר.

קנינו ובדקנו יותר מ- 280 צגים, ומטה ההמלצות שלנו למוניטורים הטובים ביותר עם מסך רחב לקנות. ראו את הבחירות שלנו למוניטורי המשחקים הטובים ביותר, המסכים המעוקלים הטובים ביותר והמסכים הטובים ביותר בגודל 34-49 אינץ ‘. תוכלו ללמוד גם על גדלים שונים ויחס גובה.

צג Ultrawide הטוב ביותר

תמונת עיצוב Samsung Odyssey Neo G9

סמסונג אודיסיאה ניאו G9 במבחן הבדיקה

סמסונג אודיסיאה ניאו G9 פיקסלים

סמסונג אודיסיאה ניאו G9 PRE COLOR תמונה

קצב רענון משתנה

המוניטור הטוב ביותר שבדקנו עם מסך אולטרה -ודיד הוא ה- Samsung Odyssey Neo G9, צג כולל נהדר רב -תכליתי לשימושים שונים. זה נחשב למוניטור סופר-אולטרה-ודיד מכיוון שיש לו מסך בגודל 49 אינץ. זה מספק שטח מסך רב למשימות ריבוי משימות או לחוויית משחק ענקית, ויש לו עקומת 1000R אגרסיבית שמקלה על הצגת הצדדים מבלי להפוך את הראש יותר מדי. ובכל זאת, ייתכן שייקח קצת זמן להתרגל, במיוחד אם לתוכן שאתה צופה יש הרבה קווים ישרים. המסך הגדול הופך אותו לבחירה נהדרת לשימוש במשרד מכיוון שיש הרבה מקום לפתיחת חלונות מרובים בו זמנית. זה נהיה מואר מספיק כדי להילחם בוהק ויש לו טיפול בהשתקפות טובה, וזה שימושי בחדרים בהירים. זהו גם צג משחק מצוין מכיוון שיש לו קצב רענון של 240 הרץ וקצב רענון משתנה (VRR) תמיכה כדי להפחית את קריעת המסך, והתנועה נראית חלקה בזכות זמן התגובה המהירה שלה. שילוב של ביצועי המשחקים המצוינים עם ביצועי Office טובים הופך את הצג הזה לאופציה רב -תכליתית.

צג המשחקים הטוב ביותר

Dell Alienware AW3423DW תמונת מבחן

Dell Alienware AW3423DW תמונה PRE COLOR

קצב רענון משתנה

בעוד ש- Samsung Odyssey Neo G9 הוא צג משחק מצוין, אם אתה רוצה משהו למשחקי מחשב ייעודיים, ישנן אפשרויות אחרות עם טיפול בתנועה טובה עוד יותר, כמו Dell Alienware AW3423DW. הסיבה לכך היא שיש לו לוח QD-oled עם זמן תגובה כמעט-אינסנטיני, מה שמביא לטיפול בתנועה חלקה יותר מאשר מוניטור סמסונג. עם זאת, זה שונה מסמסונג בכמה דרכים מכיוון שיש לו מסך קטן יותר בגודל 34 אינץ כל שדה הראייה שלך. הוא מצטיין בחדרים חשוכים, עם יחס ניגודיות כמעט אינסופי שמביא לרמות שחורות מושלמות. תמיכת ה- G-Sync VRR המקורית שלה גם הופכת אותו לאידיאלי אם יש לך כרטיס גרפי של NVIDIA. . בלי קשר לאילו אחד אתה מקבל, שניהם טובים יותר למשחקים מאשר להשתמש בעבודה כללית מכיוון ש- QD-oleds יש סיכון לשריפה קבועה עם חשיפה מתמדת לאותם אלמנטים סטטיים לאורך זמן, אבל זה לא כל כך דאגה למשחקים.

צג המשחקים הסופר -אולטרה -סופר -אולטרה -סופר

סמסונג אודיסיאה OLED G9/G95SC S49CG95 תמונת עיצוב

סמסונג אודיסיאה OLED G9/G95SC S49CG95 תמונה במבחן

סמסונג אודיסיאה OLED G9/G95SC S49CG95 גרף קלילות אופקית

סמסונג אודיסיאה OLED G9/G95SC S49CG95 פיקסלים

סמסונג אודיסיאה OLED G9/G95SC S49CG95 תמונה לפני הצבע

קצב רענון משתנה

אם אתה אוהב את הפורמט הסופר -אולטרה -וודר של סמסונג אודיסיאה ניאו G9 ורוצה את איכות התמונה המצטיינת ואת ביצועי המשחק הפנטסטיים של Dell Alienware AW3423DW, בדוק את סמסונג אודיסיאה OLED G9/G95SC S49CG955. בדומה ל- Neo G9, יש לו מסך בגודל 49 אינץ ‘ויחס גובה 32: 9, כך שתוכלו לראות יותר מהמשחק שלכם בבת אחת, ויש לו עקומת 1800R עדינה יותר, וזה נחמד אם עקומת 1000R ב- Neo G9 יהיה אגרסיבי מדי בשבילך. היא משתמשת באותה טכנולוגיה QD-oled כמו ה- Dell, המציגה שחורים עמוקים ודיו בחדרים כהים ובעלת מגוון רחב של צבעים בהירים וחיים. היתרון האחד שיש לו דרך ה- Dell הוא קצב רענון גבוה עוד יותר של 240 הרץ, וזה נהדר אם יש לך כרטיס גרפי מתקדם התומך בדחיסה ואתה רוצה לשחק משחקים בשיעורי רענון גבוהים. יש לו זמן תגובה כמעט-אינסנטיני, כך שהתנועה נראית חלקה לא משנה קצב הרענון שאתה משחק בו. אמנם אין לו תמיכה ב- G-Sync ילידי כמו ה- Dell, אך היא תומכת ב- VRR עם כרטיסי NVIDIA ו- AMD גרפיקה כדי לקבל חווית משחק כמעט נטולת דמעות.

המסך הטוב ביותר של האולטרה -סורר לעבודה

LG 40WP95C-W תמונת עיצוב

LG 40WP95C-W

LG 40WP95C-W גרף קלילות אופקית

LG 40WP95C-W

קצב רענון משתנה

אם אתה רוצה צג UltraWide בעיקר לעבודה ופרודוקטיביות, בדוק את LG 40WP95C-W. זה שונה מאוד מה- Samsung Odyssey OLED G9/G95SC S49CG95 ו- Dell Alienware AW3423DW מכיוון שהוא לא מספק את אותה איכות תמונה יוצאת מן הכל בכל מקרה שימוש בעבודה כללית. יש לו מסך בגודל 40 אינץ ‘ורזולוציה של 5120×2160, כלומר צפיפות הפיקסלים גבוהה אפילו יותר מסמסונג וגם של Dell, כך שיש לו בהירות טקסט מדהימה. מה שגם הופך את הצג הזה נהדר לעבודה במשרד הוא שיש לו שתי יציאות USB-C שכל אחת מהן תומכת Thunderbolt 4 ו- 96W של אספקת חשמל. המשמעות היא שתוכלו לחבר בקלות מחשב נייד כדי להציג ממנה תמונה ולהטעין אותה בו זמנית. יש לו גם שתי יציאות USB-A אחרות, כך שתוכלו לחבר מכשירים נוספים לצג אם אין לכם יציאות בחינם במחשב הנייד שלכם. אמנם יש לו בהירות שיא הגונה אם אתה רוצה להשתמש בו בחדר עם כמה אורות מסביב, הוא לא מתואר במיוחד. אם זה חשוב לך, LG 38WN95C-W היא אפשרות נוספת שהופכת להיות בהירה יותר אך יש לה רזולוציה נמוכה יותר ובהירות טקסט גרועה יותר.

צג UltraWide התקציבי הטוב ביותר

Gigabyte M34WQ תמונת עיצוב

Gigabyte M34WQ תמונה במבחן

Gigabyte M34WQ גרף קלילות אופקית

Gigabyte M34WQ פיקסלים

קצב רענון משתנה

אם אתם מחפשים צג UltraWide בתקציב, תוכלו לחסוך הרבה כסף על ידי קבלת תצוגה אולטרה-סגולה בעלות נמוכה כמו Gigabyte M34WQ. אמנם זה לא טוב לעבודה כמו LG 40WP95C-W או למשחקים כמו ה- Dell Alienware AW3423DW, אך זה עדיין טוב מאוד לשני השימושים. יש לו מסך בגודל 34 אינץ ‘ורזולוציית 3440×1440 כמו ה- Dell, אך הוא משתמש בסוג לוח שונה עם בהירות טקסט טובה יותר, ואין לו אותו סיכון לשריפה קבועה, וזו הסיבה שהוא מגוון הן לעבודה והן לְשַׂחֵק. יש לו גם זמן תגובה מהיר בשיעורי רענון גבוהים, כלומר תנועה נראית חלקה, אבל יש יותר טשטוש בשיעורי רענון נמוכים יותר. יש לו כמה תכונות מונחות משרד, כולל מתג KVM מובנה. זה מאפשר לך לשלוט בשני מכשירים עם אותו מקלדת ועכבר, וזה נהדר אם אתה מחבר שולחן עבודה ומחשב נייד בו זמנית. יש לו גם יציאת USB-C התומכת במצב ALT של DisplayPort, אך מכיוון שהיא מוגבלת רק ל- 15W של אספקת חשמל, זה לא מספיק כדי לטעון את המחשב הנייד שלך בזמן השימוש בו. לבסוף, אם אתה רוצה להשתמש בו בחדר בהיר, תשמח לדעת שיש לו בהירות שיא גבוהה וטיפול בהשתקפות נהדרת.

אזכורים בולטים

  • סמסונג אודיסיאה OLED G8/G85SB S34BG85: סמסונג אודיסיאה OLED G8/G85SB S34BG85 משתמש באותו פאנל QD-oled כמו Dell Alienware AW3423DW לביצועי משחק פנטסטיים ואיכות תמונה. עם זאת, לא כדאי להשיג אלא אם כן תוכלו למצוא את זה זול יותר מכיוון שיש לו הבדל מינימלי בביצועים. ראה את הביקורת שלנו
  • Dell S3422DWG: ה- Dell S3422DWG עולה קצת יותר מה- Gigabyte M34WQ, ויש לו ביצועים טובים יותר של HDR בגלל איכות התמונה המשופרת שלו. עם זאת, יש לו זוויות צפייה גרועות יותר ואין לו מתג KVM, כך שהגיגה -בייט מגוונת יותר. ראה את הביקורת שלנו
  • MSI MEG 342C QD-oled: MSI MEG 342C QD-OLED הוא צג משחקי QD-OLED יוקרתי נוסף שדומה מאוד ל- Dell Alienware AW3423DW. יש לו כמה תכונות נוספות, כמו מתג KVM, אבל קשה יותר למצוא. ראה את הביקורת שלנו
  • Corsair Xeneon Flex 45WQHD240: Corsair Xeneon Flex 45WQH240 הוא צג משחק של 45 אינץ. עם זאת, זה קצת שונה מכיוון שיש לו יחס רוחב -גובה של 21: 9, כך שהוא לא נחשב לסופר אולטרה -סגול, אבל יש לו מסך הניתן להתכופף, וזה נחמד אם אתה רוצה להתאים את העקמומיות. ראה את הביקורת שלנו

עדכונים אחרונים

  1. 16 באוגוסט 2023: הוסיף את סמסונג אודיסיאה OLED G9/G95SC S49CG95 כ”מוניטור המשחקים הטוב ביותר של המשחקים “; הוסיף את MSI MEG 342C QD-OLED ו- Corsair Xeneon Flex 45WQHD240 לאזכורים בולטים.
  2. 20 ביוני, 2023: החליף את LG 38WN95C-W עם LG 40WP95C-W ושנה אותו ל”הצג הטוב ביותר של העבודה “כדי להיות בקנה אחד עם האופן בו אנשים מחפשים צגי אולטרה-סגול; העביר את ה- Dell S3422DWG לאזכורים בולטים מכיוון ש- Gigabyte M34WQ מציע ערך טוב יותר למחיר דומה.
  3. 21 באפריל 2023: ארגון מחדש את המאמר כדי לשקף את מחירי השוק והזמינות הנוכחיים; הוסיף את סמסונג אודיסיאה Neo G9 כ”מסך האולטרה-ודיד הטוב ביותר “ושנה את שמו ל- LG 38WN95C-W כ’מוניטור הבינוני העליון הטוב ביותר ‘; הסיר את LG 34GP83A-B מכיוון שקשה למצוא אותו, והסיר את ה- AOC CU34G2X מכיוון שהוא עלה במחיר; שמה שונה ל- Gigabyte M34WQ כ”מסך התקציב הטוב ביותר “והוסיף את Dell S3422DWG.
  4. 24 במרץ, 2023: ארגון מחדש את המאמר כדי לייצג טוב יותר את האופן בו אנשים מחפשים צגים אולטרה -סעיפים; החליף את ה- LG 40WP95C-W עם LG 38WN95C-W ושמו של שמו ‘צג האולטרה-ודיד הטוב ביותר’; שמה שונה ל- Dell Alienware AW3423DW כ”מוניטור המשחקים הטוב ביותר “לצורך עקביות עם מאמרים אחרים; החליף את LG 34GP950G-B עם LG 34GP83A-B מכיוון שקל יותר למצוא; אזכורים בולטים מעודכנים על סמך שינויים.
  5. 26 בינואר, 2023: העביר את סמסונג אודיסיאה ניאו G9 לאזכורים בולטים והוסיף את LG 40WP95C-W כ”המפקח הטוב ביותר של העבודה “כדי להיות בקנה אחד עם מה שאנשים מחפשים.

כל הביקורות

ההמלצות שלנו מבוססות על מה שאנחנו חושבים שהם המסכים הטובים ביותר הקיימים כיום עם מסך Ultrawide. הם מותאמים להיות תקפים עבור רוב האנשים, בכל טווח מחירים. הדירוג מבוסס על הסקירה שלנו, פקטורינג במחיר ומשוב מהמבקרים שלנו.

אם אתה מעדיף לקבל החלטה משלך, הנה רשימת כל הביקורות שלנו על צג Ultrawide. היזהר לא להיתפס יותר מדי בפרטים. רוב המסכים טובים מספיק כדי לרצות את רוב האנשים, והדברים שאנו מאשמים עליהם מפקחים לרוב אינם מורגשים אלא אם כן אתה באמת מחפש אותם.