סיפונים טובים לזירה 6 ב- Clash Royale | Rompeniveles, Best Arena 6 Deck 2023 – Clash Royale Best Scek – Faindx

0

הזירה הטובה ביותר סיפון 2023 – Clash Royale הסיפון הכי טוב אי פעם

עם קצת תרגול, תטפסו על זירות כמו משוגעות.

סיפונים טובים לזירה 6 ב- Clash Royale

מחפש זירה 6 סיפונים יעילים ויעזרו לך לעשות דחיפת גביע טוב? ובכן, עשינו אוסף של סיפונים שונים מאוד, כך שתוכלו להשתמש בזה הכי מתאים לכם!

הסיפונים הטובים ביותר לזירה 6 לטפס הגביע בסדנת הבנאי

סיפון כורה ענק לזירה 6

הסיפון מכוון בעיקר לשחק עם כורה והענק באופן פוגעני מכיוון שהכורה הוא אחד הקלפים החזקים ביותר להוריד את מגדל האויב לאט לאט לאט.

.

לאחר הגנה מוצלחת, הקפידו לעשות דחיפה דלפקית חזקה עם כורה וגובלינים או מיניונים, או שתוכלו להשתמש בענק בגשר אם יחידות ההגנה שלכם ישרדו את ההתקפה של האויב.

.

!

סיפון ארנה 6 ללא אגדות

סיפון-ארנה-6-עם-מכוניות-כרטיסים-300 × 176

.

חוץ מזה, אלה כרטיסים שכבר יהיו לך מפולסים היטב, כך שזה מוסיף יתרונות רבים יותר בכל מה שקשור לבחירת הקלפים האלה.

איך לשחק את זה

פשוט נסה לתקוף עם שילוב רוכב הענק + Hog, תן לענק לקחת את כל הלהיטים בזמן שרוכב חזיר פוגע במגדל האויב. .

השלד, מיניונים, גובלינים ומוסקטייר, משתמשים בהם בדרכים הגנתיות בלבד או מתקפות נגד.

עם קצת תרגול, תטפסו על זירות כמו משוגעות.

סיפונים מדהימים יותר!

סיפון לזירה 6 עם בלון

Ballon-Deck-Arena-6

הסיפון השני עם בלון בזירה 6

כורה-בלון-ארנה -6

רוכב חזיר עם זירת סיפון היומן 6

HOG-RIDER-LOG-ARENA-6

סיפון פיתיון יומן לזירה 6

זירת סיפון פיתיון יומן 6

זירת סיפון X-Bow 6

x-bow-deck-arena-6

רוכב חזיר + זירת סיפון מרגמה 6 אין אגדות

Hog-Rider-Mortar-No-Legendary

מה עליכם לזכור בזירה זו?

אויבים הופכים מנוסים יותר ויותר ולכן תמצאו כל מיני סיפונים, מהמתוחכמים ביותר לבסיסים ביותר. אנו ממליצים תמיד לדבוק בסיפון שהכי טוב עבורך כדי שתוכל להכיר אותו ב 100% וללמוד כיצד לשחק נגד כל סוגי הסיפונים.

האגדים הם לא תמיד הבחירה הטובה ביותר עבורך, מה יעבוד הכי טוב עבורך יהיה סיפונים שמתאימים לסגנון המשחק שלך.

כרטיסים חדשים ארנה 6

 • מרגמה
 • רָקֵטָה
 • מכונה מעופפת
 • X-BOW
 • בַּלוֹן
 • היומן

יש לך גם סיפונים מזירות קודמות שיכולות להיות שימושיות עבור זה:

או שיש לך אפילו את הסיפונים של Arena 7 ו- Arena 8 כדי לראות באילו סיפונים משתמשים בתדירות גבוהה יותר.

הזירה הטובה ביותר סיפון 2023 – Clash Royale הסיפון הכי טוב אי פעם

הסיפון הטוב ביותר לזירה 6

מחפש את הסיפון הטוב ביותר של זירה 6 2023 אז אתה נמצא במקום הנכון כאן תקבל את הסיפון הטוב ביותר לזירה 6 לשימוש ולקבל את הסיפון הטוב ביותר ב- Clash Royale. אז בלי לבזבז זמן עכשיו בואו נתחיל את הסיפון הטוב ביותר של Clash Royale Arena 6.

הסיפון הטוב ביותר לזירה 6 – סיפון רויאל מתנגשים בונה

סיפוני רויאל Clash Good עבור סדנת בונים – סדנת בוני היא הזירה השישית של משחק Clash Royale. יותר מ- 1700 גביעים נדרשים לקידום בתחום זה. ככלל אצבע, לכל שחקן יש מעל 40 קלפים שונים בשלב זה של המשחק, וזה די והותר לבנות סיפון הגון! בהתבסס על התצפית שלנו, שחקנים רבים בוחרים רוכב חזיר או p.ה.ק.ק.A ככרטיס המפתח בסיפון שלהם בתרחיש רויאל התנגשות זה. אבל החלטנו לשים מבטא על השילוב של ענק לגלובוס, ואנחנו לא טועים! הנה הסיפון הטוב ביותר שלנו לסדנת הבונה.

 1. גובלינים
 2. אַשָׁף
 3. גולם
 4. חנית גובלינים
 5. קשתים
 6. כדור אש

לסיפון זה יש עלות אליקסיר ממוצעת גבוהה, אבל זה לא משהו שיעשה את הסיפון חסר תועלת. אספני Elixir יאפשרו לכם להרוויח יותר אליקסיר כל 10 שניות למשחק קלפים חזקים, במקום לבזבז הרבה ולחכות זמן רב להטענה. במהלך החלק האחרון של המשחק, אספן Elixir הוא נהדר מכיוון שיש לך הרבה יותר ELIXIR מלא מהיריב שלך. זה יאפשר לך לשחק את הגולם מהר יותר ולהתמודד עם זה לעתים קרובות יותר.

גולמים הם המוקד העיקרי של הסיפון הזה. זה עוצמתי כנגד כמעט כל יחידה ויעסוק נזק כבד למגדלים, כך שתרצה להוציא אותו בעת הצורך. גם באותו זמן, עליכם להבטיח את זה מהספרים של היריב שלכם, כמו Minion Hordes, כרטיסים קבוצתיים אחרים כמו גובלינים וברברים. למרות שהגולם חזק, הוא בהחלט לא מנוצח.

חנית גובלינים וקשתים הם תוקפים גדולים נגד יחידות שיאיימו על הגולם שלך. ניתן לומר את אותו הדבר לגבי כנופיות של קוסמים ומיניונים, אם כי הם מתאימים יותר למאבק בקבוצות אויבים הממוקמים לתקוף את הגולם שלך. במידת האפשר, תרצה שיהיה אספן Elixir על המגרש כדי לקבל משאבים נוספים לשחק איתם ככל שהמשחק יתקדם כמו גם דלפקים נוספים.

הזירה הטובה ביותר 6 מבני סיפון רויאל התנגשות – טמפו שלד

 1. צבא שלד
 2. מַצֵבָה
 3. טסלה
 4. חצים
 5. אַשָׁף
 6. בַּלוֹן
 7. שלד ענק
 8. הַקפָּאָה

הסיפון הזה עוסק עם הקצב הנכון של משחק. אם כי בעיקר בהגנה, יש הרבה מקום לשינוי ולהתאמה, תלוי במה שיש בשדה. קלפים כמו אשף, הקפאה, בלון וצבא השלד יכולים להיות בדיוק כנגד מחזות פוגעניים. זה תלוי איך אתה משחק ומה אתה מקבל בתחילת המשחק. אבל אם אינך בטוח, התחל להתגונן יותר עד שיש לך הזדמנות להפיל את היריב שלך.

לגיון מצבה ולגיון שלד הם קלפים טובים להשגת המון יחידות על המגרש. אם יש לך מצבה מוקדם, היה חכם כשאתה מחליט לשחק אותו. אתה רוצה את השלדים שאתה יוצר כדי לשרת מטרה מהירה ולא להסיר אותם במהירות, אבל אתה רוצה להסיר אותם. אפשרות התקפית מוצקה כשאתה מגלה שהדברים הולכים בדרך שלך היא לשחק את הקוסם עם שלד ענק.

טסלה הוא כרטיס ההגנה הטוב ביותר כאן שיכול להחזיק את היריבים במפרץ. אם אתה מתחיל עם טסלה בתחילת המשחק, אל תמהר לעזוב. יכול להיות שימושי לחכות עד שיהיה לך ELIXIR מלא לפני שתשחק כרטיס נוסף מאוחר יותר כהסחת דעת או מונה. טסלה ומצבה יכולים לעבוד יחד כהגנה מוצקה כאשר היריב שלך בתנועה.

הסיפון הטוב ביותר לזירה 6 – גבוה ונמוך

 1. רוכב חזיר
 2. גובלינים
 3. נסיך
 4. עמ ‘.ה.ק.ק.א.
 5. חצים
 6. הַקפָּאָה

הסיפון הזה פוגע גם בקטעי המשחק המוקדמים והמאוחרים יותר. הכרטיס היקר ביותר שלך הוא Pekka, אבל אסור שתשחק אותו מהר מדי ולהסתכן באובדן כמות גדולה של אליקסיר אם מתנגד. מרבית החלקים המוקדמים והאמצעיים של המשחק צריכים לראות אותך משחק את גובלין, רוכב הוג ונסיך כדי להתעבור נגד היריב שלך.

כאשר הסוף קרוב ותתחיל להרוויח יותר אליקסיר, אתה צריך לשחק פקקה בחופשיות, להתחיל את ההתקפה. פקקה עוצמתית בפני עצמה, אך היא יכולה להיות עוד יותר חזקה כאשר יש לך התקפות נגדיות והסחות דעת ליחידות היריב שלך. רוכב פקה ונסיך או חזיר יכול להיות הרסני בחלק המאוחר של המשחק, במיוחד אם היריב שלך מנסה נואשות להתמודד עם פקקה בזמן שרוכב החזירים שלך נע לעבר המגדלים שלו.

חצים והקפאה הם האמצעים ההגנתיים הטובים ביותר שלך נגד קבוצות של יחידות אויב, ואילו הכוח של המיניון הורד הוא הדלקה שלך ליחידות מנוגדות. ככל שההתאמה מתקדמת ואתה מתקרב לסוף, הגובלינים החנית יכולים להיות די מסיחים. השתמש בהם בחוכמה כדי להסיח את דעתו של אויבים ולהעביר את האגרופים החזקים שלהם כדי לפגוע במגדלי האויב.

עוד על סיפון הזירה 6 | הסיפון הטוב ביותר לזירה 6

 1. ענק ובלון -שני כרטיסים מוכווני התקפה ב- Clash Royale, שדמויותיהם תוקפות רק מבנים! שילוב יעיל מאוד כאשר הענק מושך את תשומת ליבם של חיילים מנוגדים אליך, ומעניק לבלון יותר זמן.
 2. Valkyrie and Forcerer – כרטיסים שימושיים מאוד בהגנה וגם בהתקפה. הקוסם מסוגל לחסל במהירות את עדר המיניון או את צבא השלד (ככלל, הוא מנסה לעצור את הענק בכרטיסים אלה לעתים קרובות יותר). בגלל HP הגבוה שלהם ניתן להשתמש ב- Valkyrie עם בלון במקום ענק (במקרים מסוימים).
 3. דרקון לתינוק – התפקיד העיקרי הוא לכסות את גלובו וגיגנטה בדרך למגדלים. דרקון התינוקות נהדר גם נגד מיניונים.
 4. ארצ’ר וצבא השלד – כרטיסים שנבחרו למטרות הגנה בלבד.
 5. זאפ ! להציל בקלות את הענק משלדים או רוחות רפאים מעצבנות! לפעמים בעזרת זאפ, אנו יכולים להרוס מגדל בבריאות לקויה.

סיכום

בפוסט זה אנו מספקים את הסיפון הטוב ביותר של Arena 6 כדי להשתמש במדריך זה כדי לקבל מידע על בניית הסיפון הטוב ביותר של זירה 6 Clash Royale. בעתיד הושקו בעתיד זירה 6 סיפונים ואז אנו מעדכנים את העדכון האחרון של הפוסט הזה – 4 בינואר 2023 כך שתמיד תקבלו את כל העדכונים של Good Arena 6 Decks כאן. מקווה שתאהב את זה Clash Royale Best Arena 6 הסיפון 2023 פוסט אם יש לך ספקות אז תיבת התגובות תמיד פתוחה ואל תשכח לסמן את הפוסט הזה עבור ה- Clash Clash Royale של זירה 6 הטובה.

בדוק גם –

 • הסיפונים הטובים ביותר לזירה 7
 • הסיפונים הטובים ביותר לזירה 8
 • הסיפון הטוב ביותר לזירה 3
 • הסיפון הטוב ביותר לזירה 4