מה השעה עונה 6 SWAT 6 מגיעה לנטפליקס?, ג. W. א. T.

0

. W. א. T. ממשיך לשלוט בנטפליקס, וזה עשוי להסביר מדוע המופע בוטל ואז הרים שוב

בהחלט היו מקרים אחרים בהם הסטרימינג מילא תפקיד בהישרדות המופע. התרשים היה אחת הסיבות העיקריות לכך שנטפליקס נשמרה לְהַפְגִין . למרות שיש לומר שבמקרה זה, הסדרה כבר שולטת בפלטפורמה ואילו עם הפרוצדוראלי, המופע לא הגיע לרשת עד לאחר חידושו.

מה השעה עונה 6 SWAT 6 מגיעה לנטפליקס?

, לְהַצְלִיף מעריצים. לְהַצְלִיף עונה 6 אמורה לנחות בנטפליקס בספטמבר. 1, והעונה הזו מבדרת בדיוק כמו עונות קודמות. היינו שונאים שתפספס את זה כשזה יורד על נטפליקס, אז כדי לעזור לך, חלקנו את זמן השחרור ממש למטה.

לְהַצְלִיף היא סדרת דרמת פשע של CBS שפותחה על ידי אהרון רהסאן תומאס ושון ראיין. בנוסף, זה בהשראת סדרת הטלוויזיה משנת 1975 עם אותו שם וסרט העלילתי משנת 2003 באותו שם. עד כה היו שש עונות, כאשר השישי האחרון שודר ב- CBS במאי 2023. עַכשָׁיו, לְהַצְלִיף עונה 6 סוף סוף מגיעה לנטפליקס.

בחודש מאי 2023, הוכרז העונה השישית להיות העונה האחרונה לאחר ביטול המופע, אך CBS החליטה להפוך את ביטול התוכנית ולחדש אותה לעונה שביעית ואחרונה כמה ימים אחר כך. עכשיו כולם מחכים לְהַצְלִיף הבכורה של עונה 7 ב- CBS.

אתה לא צריך לדאוג אם עונה 7 תגיע לנטפליקס מכיוון שהיא תנחת על פלטפורמת הסטרימינג מתישהו לאחר שתסיים את השידור. ותוכלו בהחלט לסמוך עלינו שנשתף את תאריך השחרור של נטפליקס לאחר שהוכרז. אבל המהדורה של נטפליקס בעונה השביעית היא דרך ארוכה מעכשיו. כרגע, אנו שמים את כל ההתמקדות שלנו לְהַצְלִיף עונה 6. ? גלה למטה.

מה השעה עונה 6 SWAT 6 מגיעה לנטפליקס?

תתכונן בגלל לְהַצְלִיף עונה 6 אמורה לנחות בנטפליקס ביום שישי, ספטמבר. 1, 2023, בשעה 12:00 א.M. Pt/3: 00.M. ET. ברור שזמני השחרור הללו חלים רק על אנשים המתגוררים בחוף המערבי ובחוף המזרחי של ארצות הברית. אם אתה באזור הזמן המרכזי, אתה מסתכל על זמן שחרור של 2:00 א.M. CT בתאריך זה.

כמו העונות הקודמות, העונה השישית מדורגת TV-14, כלומר יתכן שהיא לא מתאימה לגילאים מתחת לגיל 14. זה קיבל את דירוג הבגרות הזה לפחד, שפה ואלימות. בהינתן מה לְהַצְלִיף בערך, דירוג הבשלות הזה נראה מתאים. בסך הכל, ההורים מזהירים מאוד.

כמה פרקים היא SWAT עונה 6?

. אתה יכול לצפות שכל 22 הפרקים יופלו בנטפליקס בספטמבר. 1.

הישאר מעודכן לחיים נטפליקס לקבלת חדשות נוספות וכיסוי לְהַצְלִיף עונה 7!

  • פורסם בתאריך 8/31/2023 בשעה 12:00 אחר הצהריים EDT
  • עודכן לאחרונה בתאריך 08/31/2023 בשעה 12:00 אחר הצהריים EDT
  • צִיוּץ
  • לַחֲלוֹק
  • איקס
  • פִּין
  • תגובה

ג.W.א.T. ממשיך לשלוט בנטפליקס, וזה עשוי להסביר מדוע המופע בוטל ואז הרים שוב

צוות עם תותחים שנמשכו על S.W.A.T. סיום עונה 5

ג.W.א.T. עולה לכותרות כבר מאוחר, מכיוון שפרסוקת CBS מפורסמת בוטלה ואז לא הוסרה בפרק זמן קצר מאוד. וזמן קצר לאחר מכן, היא מצאה זרימה חדשה דרך נטפליקס, שם הסדרה פורחת, לכאורה עושה טוב מתמיד. נכון לעכשיו, הסדרה עדיין בעשרת המובילים בזרם, וזה הישג משמעותי. וזה עשוי לעזור להסביר מדוע הרשת נכנעה ונתנה לתוכנית עונה אחרונה אחת.

מתי ג.W.א.T. בוטל, המעריצים לקחו למדיה החברתית וקראו לשמור אותה, בין אם על ידי CBS או רשת אחרת. השחקן הראשי שמאר מור אפילו אמר שהמהלך לא עשה “שום הגיון”, בהתחשב עד כמה הסדרה ככל הנראה מופיעה. רק כמה ימים לאחר מכן, CBS בסופו של דבר הפכה את הביטול והעניקה לפרוצדוראליה עונה שביעית ואחרונה המורכבת מ -13 פרקים. בהתחשב בפופולריות של המופע, יתכן שזה לא כל כך מפתיע שהוא עכשיו מגמה גבוה בנטפליקס. מור, מצידו, פורסם באינסטגרם לפני שבועיים כשהסדרה החלה בראש המצעד:

בין מופעי נטפליקס פופולריים כמו לְהַפְגִין וכן בחיים לא 20-Squad, כשהוא מפיל עונות חדשות, התמקמה בנוחות במקומו בעשרת המובילים של הרציף. זו כרגע הסדרה המגמה השביעית בגובהה ב- U.ג. אפשר היה לחשוב שסכום של הצופים הללו הם מעריצים מבוססים, אבל אחרים עשויים להיות אנשים שפשוט סקרנים ורוצים לבדוק את התוכנית בפעם הראשונה. זה פראי לחשוב שלפני חודשים ספורים, סיכויי העונה 7 של דרמה בהנהגת השמר מור היו באוויר בגלל קיצוצים בתקציב וכי עכשיו הוא יושב יפה.

כאשר CBS הודיעה כי המופע יחזור, המנהלים ציינו שהם האזינו לאוהדים. זה יכול להיות רק אחת הסיבות לכך שהחליטו להתחדש ג.W.א.T., עם זאת. אמנם הדרמה לא נחתה בפועל בנטפליקס עד לאחר מחלוקת הביטול, אך ניתן היה לחשוב שהעסקה בפועל בין הטלוויזיה של סטנדרר לסוני תמונות (חברת ההפקה של הסדרה) הושמעה מוקדם יותר. זו יכולה להיות קפיצה, אבל אולי שני הישויות חזו הופעת בכורה חזקה לתוכנית על הרציף. וכתוצאה מכך, הסטודיו יכול היה לנקוט בכך שמכיוון שאנשים עשויים לחפש את המופע שם, זה יעלה יפה עונה גמר תיאורטית ויספק כמה דירוגים נחמדים על הבכורה שלה. אני מתכוון רק לדמיין כמה מחזיקי המנויים (צופים ראשונים או אחרת) עשויים להרגיש עכשיו נאלצים לבדוק את הפרקים החדשים כשהם בסופו של דבר יורדים.

בהחלט היו מקרים אחרים בהם הסטרימינג מילא תפקיד בהישרדות המופע. התרשים היה אחת הסיבות העיקריות לכך שנטפליקס נשמרה לְהַפְגִין בשנת 2021, מכיוון שדרמת המטוס החסרה ריסקה את המופע מספר 1 כמעט לקיץ שלם. למרות שיש לומר שבמקרה זה, הסדרה כבר שולטת בפלטפורמה ואילו עם הפרוצדוראלי, המופע לא הגיע לרשת עד לאחר חידושו.

לא משנה מה בדיוק גרם לכוחות שיהיו שינויים בלב, אני פשוט שמח ג.W.א.T. תהיה הזדמנות לסגור את הדברים כראוי. יתכן שעבר זמן מה עד שהעונה האחרונה תגיע בגלל השביתה של סופרי ה- WGA המתמשכים. אבל בינתיים, אתה בהחלט יכול להדביק את המופע באמצעות סטרימינג!

חמש העונות הראשונות של ג.W.א.T. ניתן לצפות באמצעות מנוי ל- Netflix. אתה יכול גם להזרים אותו באמצעות מנוי Paramount+. כל הזמן, וודא שאתה בודק.

עלון CineMablend

התערובת היומית שלך של חדשות הבידור

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.