ג. W. א. T. עונה 7: צוות שחקנים, חדשות אחרונות, חיזוי תאריך שחרור, וכל מה שיש לדעת – מדריך טלוויזיה, S. W. א. T. עונה 7: צוות שחקנים, תאריך יציאה, פרקים, חדשות, ספוילרים

0

ג. W. א. T. מעריצים, יש לנו עדכון מרגיז לגבי הסטטוס של פרקי עונה 7

מופע ה- CBS כבר לא מבוטל אך יתכן שהוא חוזר לאוויר מאוחר מהצפוי.

ג.W.א.T.

קנת

זו הייתה די רכבת רכבת הרים עבור ג.W.א.T. שבועות ספורים לפני העונה 6 עטופה, CBS ביטלה את פרוצדוראליות השוטר ארוכות השוטר, ויצרה זעם על הצופים על המהלך המזעזע. זה הניע את הכוכב שמאר מור, שמגלם את סמל מנהיג הצוות דניאל “הונדו” הרלסון, להשמיע את ביקורתו על ההחלטה בין צמיחת הצופים של הסדרה, וקרא לה “טעות.”כמה ימים אחר כך, בתגובה לזעקה ציבורית, CBS הפכה את ביטולו של ג.W.א.T. – אתחול מחדש של סדרת הטלוויזיה של שנות השבעים וסרט 2003, שהאחרון מככב את סמואל ל. .

פותח על ידי שון ראיין ואהרון רסאן תומאס, ג..א.T. מניח את הזרקורים על הונדו (מור), יליד ים לשעבר ויליד לוס אנג’לס, שמקודם לפתע למנהיג הצוות של יחידת הנשק והטקטיקות המיוחדות של ה- L.א. מחלקת המשטרה במאמץ להקל על המתחים בין הקהילה למשטרה לאחר ירי מקרי של נער שחור לא חמוש. כמו מופעי רשת רבים, ההמתנה ג.W.א.T.החזרה למסכי טלוויזיה תהיה ארוכה יותר מהרגיל בין הכותבים והשחקנים מכה. עד אז, נעדכן אותך בכל העדכונים המשמעותיים מתי לצפות ג.W.א.T.העונה האחרונה, עדכוני ליהוק, ועוד ועוד.

ג.W.א.T. עונה 7 תחזית תאריך שחרור

במקור בלוח הזמנים של CBS, ג.W.א.T. הוצא מההרכב בגלל הסופרים והשחקנים המתמשכים שביתות. ובגלל אי ​​הוודאות סביב השביתות ייפתרו, ככל הנראה, הדרמה של שעה אחת לא תחזור להשיק את העונה האחרונה שלה, שתכלול 13 פרקים במקום 22 הרגיל, עד 2024 לכל המוקדם.

מדוע ביטול CBS ג.W.א.T. ואז לשנות את דעתו ולחדש אותו?

כוחם של האנשים (והמילים הלא כל כך ידידותיות של מור)! כאשר CBS הודיעה שהיא ביטלה ג.W.א.T. ב- 5 במאי 2023, היא שלחה גלי הלם בגלל העובדה שהצפייה שלה טיפסה בהתמדה – נדיר לטלוויזיה ברשת ליניארית. המועד האחרון דיווח כי אחת הסיבות העיקריות ג.W.א.T. היה (באופן זמני) ציר היה בגלל תג המחיר היקר והעלויות הכלכליות הבלתי סלחניות כדי לשמור על מופע ותיק כמוהו באוויר. זה הניע את מור בן ה -53, שכיכב בעבר ב- CBS ‘ מוחות קרימנליים, כדי לבקר את הרשת על מה שהוא כינה “טעות טעות” בסרטון אינסטגרם שפרסם בדף שלו.

“ש.W.א.T. בוטל. זה לא הגיוני, “אמר מור בסרטון האינסטגרם יום אחד לאחר ביטול המופע. “אנחנו המופע הכי טוב בערבי שישי בשעה 8 עבור CBS. בשנתיים האחרונות אנו הורגים את זה, אותנו ואת אֵשׁ [מדינה] הופעה. . לא עשינו שום דבר רע. .”הוא הביע ביטחון CBS ו- Sony Pictures Television, האולפן שמייצר ג.W.א.T., היו מבינים את הטעות שלהם – מה שהם עשו בסופו של דבר. “אני לא חושב שסיימנו,” הוא אמר. “CBS או שתתעורר ולהבין שהם עשו טעות. סוני הולכת לעשות את המתמטיקה שלהם ולהבין שזה לא המהלך הנכון.”

ב- 8 במאי 2023, CBS הודיעה כי היא הפכה את החלטתה והביאה ג.W.א.T. חזרה לעונה השביעית האחרונה של 13 הפרק לשנים 2023-2024. ההתחדשות גם העניקה למור קרדיט מפיק בכיר לעונה הקרובה. . עשינו את זה #swatfam. @swatcbs חוזר לעונה 7 והאחרונה עם 13 פרקים. תודה לכולכם על התמיכה המתמשכת והמדהימה!! בוא נלך.”

ג.W.א.T. עלילת עונה 7

פרטים לעונה 7 טרם שוחררו ולא היו לזמן מה. ואילו הונדו וה- S שלו.W.א.T. הקבוצה נתפסה בהצלחה את מנהיג הקרטל סאנצ’ו זמורה (סטיבן באואר) בגמר העונה 6, זה לא היה כל מה שיש לחגוג. בפרק הסיום של העונה (ולמרבה המזל לא הסדרה), הונדו הציע לניקל (רושל אייטס) לאחר שהתוודה עליה בזכות הטבילה של בתם, חלק גדול מהאושר שלו היה בזכותה. הזוג היה מאורס כעת רשמית. עם עונה 7 באופק, וזה היה הפרק האחרון עבור ג.W.א.T., האם נוכל לראות את הונדו וניקל אומרים “אני כן”?

מי יהיה ג.W.א.T. עונה 7?

היה שקט בכל הקשור לחדשות על שינויים או תוספות של צוותים, כך שבטוח להניח שכל חברי הקאסט העיקריים יחזרו לעונה האחרונה.

להלן חברי צוות השחקנים:

 • שמאר מור בתפקיד דניאל “הונדו” הרלסון
 • אלכס ראסל בתור רחוב ג’ים
 • קני ג’ונסון בתור דומיניק לוקה
 • ג’יי הרינגטון בתור דייוויד קיי
 • דייוויד לים בתור ויקטור טאן
 • רחוב פטריק. Esprit בתור רוברט היקס
 • רושל אייטס בתור ניקל כרמייקל

איפה אני יכול לצפות ג.W.א.T.?

שש העונות הראשונות של ג.W.א.T. זמינים לזרם בנטפליקס, ושלוש העונות הראשונות זורמות על הולו.

S.W.א.T.’מעריצים, יש לנו עדכון מרגיז לגבי הסטטוס של פרקי עונה 7

מופע ה- CBS כבר לא מבוטל אך יתכן שהוא חוזר לאוויר מאוחר מהצפוי.

מאת אדריאנה פרידמן שפורסם: 9 ביולי 2023
סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט

תצוגה מקדימה לשמר מור | להתאמן כמו

ג.W.א.T. יודע לשמור על צופייה על אצבעות הרגליים, ונראה שהעוצמה נמשכת גם כשההצגה לא נמצאת על גלי האוויר.

כאשר סיום העונה 6 של שני חלקים שודר בחודש מאי, תשומת הלב הייתה על דניאל “הונדו” הרלסון (שמאר מור) כאשר איזן את הקריירה שלו להוביל א ‘.W.א.T. צוות עם מספר אבני דרך מרכזיות. הוא בירך על תינוקת עם חברתו הוותיקה ניקל מייקלס ( רושל אייטס), מי אחר כך התארס. הוא גם פיקח על היחידה שלו בעבודה עם ה- DEA כדי להוריד בוס קרטל שפגע באנשים בלוס אנג’לס לאחר מות בנו. זה הוביל למצוקת מצוקת די אירועים, כאשר אנשים גירדו לראות את התוצאות.

אבל זה לא רק הדמויות שהועברו לסדרת כדורי עיקול. CBS ביטל בתחילה את הסדרה ואז התנהג על החלטתה, והעניק לאוהדים עונה 7 בגמר 7. . ג.W.א.T. עונה 7, כולל צוות השחקנים, תאריך השחרור, חדשות, טריילר ועוד.

האם יהיה ג.W.א.T. עונה 7?

בתחילת מאי, האוהדים היו הרוסים כאשר CBS הודיעה בתחילה על כך ג.W.א.T. בוטל לאחר 6 עונות. זה הוביל לזעקה של שני המעריצים וגם שמאר מור, שהמשיך באינסטגרם כדי להביע את כעסו אחרי מועד אחרון דיווחו כי המופע היה אחת התוכניות המובילות ברשת בערבי שישי.

“יש לי משקפי שמש . [כי] אני קצת עצוב. אני הרבה עצוב, “אמר בסרטון אינסטגרם שפורסם ב -5 במאי. “בוטלנו . זה לא הגיוני. חפש את המאמרים, קרא את המאמרים . לא עשינו שום דבר רע. עשינו את כל מה שהתבקש.”

הוא המשיך: “נאמר בפתאומיות שאתה מבוטל כשאתה הוביל אותנו להאמין … שיהיה לנו מראית עין של עונה 7 לפחות להיפרד, אם לא להמשיך, ולפתור שתאמר לך שסיימת … הם אמרו שאנחנו מבוטלים, אבל נחשו מה? אני לא חושב שסיימנו.”

למרבה המזל, CBS שמעה את קריאות הצוות והצופים כאחד, מכיוון שפחות משבוע לאחר מכן, הרשת הפכה את החלטתה וחשפה זאת ג.W.א.T. יחזור לעונה 7 בגמר 7. מה שכן, נחשף שהעונה האחרונה תסתלק במהלך 13 פרקים.

“הקשבנו לצופים שלנו ולזרם התשוקה שלהם ג.W.א.T. והגענו להסכמה לחידושו לעונה אחרונה של 13 פרקים לשידור במהלך שנת השידור 2023-2024 “, אמרו” איימי רייזנבאך, נשיא, CBS Entertainment, ו- קתרין האפיפיור, הנשיא, אולפני הטלוויזיה של סוני תמונות, בהצהרה, לכל מועד אחרון . “ג.W.א.T. שודר במשך שש עונות ב- CB. אנו שמחים שמצאנו דרך להחזיר אותו ולתת סגירה לסיפורי הסיפורים והדמויות של התוכנית, שמגיעים לקהל.”

ברגע שהחדשות נשברו, שמר חזר לאינסטגרם כדי להביע את התרוממות רוחו לתוכנית שחזרו לטלוויזיה Primetime בפעם האחרונה. “Ayyeeee. עשינו את זה #swatfam. “הוא כתב ב- 8 במאי. “@swatcbs חוזרים לעונה 7 והאחרונה עם 13 פרקים. תודה לכולכם על התמיכה המתמשכת והמדהימה!! בוא נלך ������������.”

מתי ה ג.W.א.T. תאריך השחרור של עונה 7 בשנת 2023?

אמנם אין תאריך שחרור רשמי למתי ג.W.א.. עונה 7 תשודר בטלוויזיה, CBS אכן הפילה רמז גדול על מתי האוהדים יכולים לצפות לראות את הונדו ואת החברה שוב בפעולה.

בהודעה לעיתונות רשמית החל מה -10 במאי, CBS שיתפה זאת ג.W.א.T. עונה 7 תשודר מתישהו בעונת 2023-2024. למרות שאין שום מילה אם הפרקים הסופיים ישודרו בסתיו הקרוב, זה עשוי להיות מתקבל על הדעת ג.W.א.. לחזור בעונת הביניים (ינואר או פברואר) בגלל ארגון מחדש של לוח זמנים בין שביתת הסופרים המתמשכים.

תהיה בטוח ש לחץ על “שמור” בראש מאמר זה להישאר מעודכנים בחדשות האחרונות על ג.W.א.T. עונה 7, כולל תאריך הבכורה.

מי יהיה בקאסט של ג.W.א.T. עונה 7?

בהתבסס על אירועי עונה 6, הנה מי שהאוהדים יכולים ככל הנראה לצפות לחזור ג.W.א.. עונה 7:

 • שמאר מור בתור דניאל “הונדו” הרלסון
 • אלכס ראסל בתור הקצין ג’ים רחוב
 • קני ג’ונסון בתור דומיניק לוקה
 • ג’יי הרינגטון בתור דייוויד “דיקון” קיי
 • דייוויד לים בתור ויקטור טאן
 • רושל אייטס בתור ניקל כרמייקל