זוג משתף מסע של מעבר מאימון לאימוץ – חדשות ABC, בלה וומס -למברט – ביו, עובדות, חיי משפחה, קריירה

0

בלה Weems-Lambert Bio

לאחר מכן החליטו הזוג שהגיע הזמן לנסות חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ. אחרי שחבר משותף חיבר אותם עם רופא IVF בעומאן, הם החליטו שהם הולכים לנסוע למזרח התיכון כדי “לעשות הרפתקה” מהטיפול.

זוג חולק את המסע של מעבר מאיילות לאימוץ

בלה וומס-למברט ודאלין למברט חולקים את המאבקים שלהם עם פוריות.

27 באפריל 2023, 18:11
בלה וומס-למברט ודאלין למברט הודיעו שהם מאמצים.

בלה וומס-למברט ודאלין למברט תמיד ידעו שהם רוצים לגדל משפחה. הם פשוט לא ידעו שהמסע – שייקח אותם מעבר לים ובחזרה – יגיע אחריו מאות אלפי תומכים ברשת.

הצמד חולק את מאבקם עם עקרות באופן גלוי עם חסידי המדיה החברתית שלהם בתקווה שזה יגרום לאחרים להרגיש טוב יותר עם הסיפורים שלהם.

לאחרונה, לאחר שנים של נאבק עם עקרות וסדרה של טיפולי הפריה חוץ גופית לא מוצלחים, השניים חלקו עדכון מרגש: הם הולכים להיות הורים באמצעות אימוץ.

“אימוץ עבורנו מעולם לא היה אפשרות אחרונה. זה אף פעם לא היה כמו נופש אחרון בגלל עקרותנו. .”” אבל אני מרגיש שהיינו צריכים לעבור את הדברים הקשים האלה כדי להגיע למקום בו אנו נמצאים עכשיו ואני כל כך אסיר תודה על הפוריות שלנו להוביל אותנו למקום בו אנו נמצאים עכשיו.”

הזוג התחתן בשנת 2017 והחליטו לקחת את השנתיים הראשונות לנישואיהם לנסיעות ו”העלו את חיי הנישואין “לפני שניסו לצמוח את משפחתם. לאחר מכן, הם החליטו שהם רוצים להקים משפחה, אך לאחר כשנת ניסיון, הם לא הצליחו הצלחה.

“הרגשתי שאני כל כך לבד במסע ההוא של ניסיון ולקבל את בדיקות ההיריון השליליות מדי חודש”, אמר Weems-Lambert, שאמר כי בני הזוג החליטו לראות מומחה לפוריות ליד ביתם בגילברט, אריזונה, בשנת 2020.

למברט אמר שהפנה למומחה הרגיש “להביס” בהתחלה.

. “היה קשה לראות במיוחד את בלה עוברת את זה.”

Weems-Lambert אמרה שהיא אובחנה כחולי השחלות מופחתת וכי הרופא המליץ ​​בתחילה על סבב IVF, טיפול ידוע בפוריות, שם משולבים ביצי אישה וזרע של גבר במעבדה ליצירת עובר או עוברים. אם העובר בר -קיימא, הוא מועבר לרחם של האישה דרך צוואר הרחם שלה.

Weems-Lambert אמרה שהיא לא מוכנה באותה תקופה ל- IVF ורצתה לחפש אפשרויות טיפול אחרות.

“אני כל כך צעיר. אני כל כך בריא. הרגשתי שאני בהכחשה. הייתי כמו ‘אין שום דרך שאני צריך לעשות IVF’ “, אמרה. “במשך שישה חודשים עשינו חבורה של נהלים שונים. . עשינו כמה מחזורים תרופתיים, עשינו זריקות … . זה היה ממש מתנקז ומתיש נפשית.”

לאחר מכן החליטו הזוג שהגיע הזמן לנסות חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ. .

“אנחנו מטיילים גדולים, אנחנו אוהבים לטייל. אז הרגשנו כאילו, בואו נדלק את המצב. בוא נלך מעבר לים, “אמר Weems-Lambert. “בוא נלך לעשות חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ חוץ גופית וננסה לעשות את זה כיף.”

הזוג אמר גם כי ההרפתקה דרבנה אותם להתחיל לחלוק את מסע הפוריות שלהם ברשת.

“בהתחלה, לא היינו פתוחים מאוד עם זה. זה היה מפחיד להיות פגיע ולדבר על זה עם אחרים, “אמר למברט. “אבל ברגע שהבנו שיש לנו פוטנציאל לעזור לזוגות אחרים לעבור את זה, חשבנו שעדיף לשים אותו שם ולהתחיל לשתף אותו.”

מאז, בני הזוג צברו כמעט 700,000 עוקבים באינסטגרם יחד, ויותר ממיליון מנויים ב- YouTube.

“ככל שאתה משתף את זה יותר, זה מרגיש אמיתי יותר. וכך, היה ממש קשה בהתחלה להתחיל לשתף את מסע הפוריות שלנו או אפילו לומר את המילה עקרות-כאילו, כאב להגיד בקול רם, “אמר Weems-Lambert. “אבל ברגע ששיתפנו את זה, היינו כל כך מאושרים כי הבנו שכל כך הרבה אנשים נאבקים עם פוריות. לא היה לי מושג.”

על פי דו”ח שפורסם לאחרונה מארגון הבריאות העולמי, בסביבות 17.5% מהאוכלוסייה הבוגרת – כמעט 1 מכל 6 מבוגרים ברחבי העולם – חווה פוריות.

עוד: התפרקות משלושת המיתוסים המובילים על עקרות

.

“כשאנחנו עוברים את טיפולי הפוריות האלה, תמיד המשכתי לחשוב כמו ‘זה יהיה כל כך מגניב לאמץ’ ותמיד היה לי את זה על הלב,” אמר Weems-Lambert. “אז דיברנו עם כמה חברים משלנו ואפילו בני משפחה שאימצו בעבר, וכל סיפור היה כל כך יפה.”

בחירות העורך

מה לדעת על עקרות גברית, מסיבות לאפשרויות טיפול

עם עקרות, נדרשו כמעט 900 מחטים כדי להביא את בני לעולם

מדוע עקרות כל כך כואבת?: רופא ומטופל מפרקים את נושא בריאות הנשים טאבו

.ג. לשכת ילדים, היו יותר מ- 114,000 ילדים ובני נוער שהמתינו לאומץ בארצות הברית בשנת 2021 בלבד.

.ג. אזרחות, עמידה בדרישת גיל וקביעת “התאמתו” של כל הורה מאמצת. המועמדים עוברים בדיקת רקע פלילית, טביעות אצבעות ומחקר ביתי, שבמהלכו יגיע איש מקצוע להעריך אם הבית מתאים לילד.

לאחר שעברו את התהליך ההערכה, למברט וומס-למברט אושרו על אימוץ ב- 26 במרץ. כעת, בני הזוג התחברו לכמה סוכנויות שונות כדי לעזור לאמהות מצוותות “להתאים” עם הורים מאמצים פוטנציאליים.

“כל סיטואציה שונה. אתה יכול [לחכות למשחק] במשך כמה שנים, או ששמענו שזה יכול להיות כמה שבועות או כמה חודשים, “אמר למברט.

עוד: חלק מהנשים בוחרות לנסוע לחו”ל כדי להילחם בעלות גבוהה של הקפאת ביצים

בזמן שהם מחכים למשחק הנכון, למברטס ממשיכים לשתף את סיפורם באופן מקוון. Weems-Lambert אמרה שהיא אפילו עיצבה שרשרת לחברת התכשיטים שלה, חושבת טוב וכתבה שיר למי שנאבק גם הוא עם פוריות.

לשניהם, היא שיתפה את אותה הודעה: אתה לא לבד.

“אם אתה נאבק עם עקרות, אתה לא לבד. . וזה תקף לחלוטין להרגיש את הימים הכבדים והעצובים האלה, “אמרה. “מצא משהו שמביא אותך לקוות ומביא לך את האור שאתה צריך בחיים שלך.

בלה Weems-Lambert Bio

בלה וומס למברט היא יזמית אמריקאית, פקעת וזמרת. . החברה צמחה בצורה מרשימה ותוך כמה שנים הפכה לעסקי מכירות ישירות של מיליון דולר. גם החברה וגם בלה זכו לכבוד בהזדמנויות רבות. מלבד היותה יזמית, היא גם פקעת שלך וזמרת. , דלה וולוגים, שהיא רצה יחד עם בעלה, כוללת מעשי קונדס, אתגרים ובלוגים. כזמרת, היא הפילה סינגלים שונים והוציאה גם את האלבום שלה זיכרונות בשנת 2020.

בלה וומס-למברט

https: // www.אינסטגרם.com/p/ckhxd2bgwos/
(BellagraceWeems)

בלה וומס-למברט

https: // www..com/p/crowpkyrp9z/
(BellagraceWeems)

בלה וומס-למברט

https: // www..com/p/cpt_eptnxhb/
(BellagraceWeems)

בלה וומס-למברט

https: // www.אינסטגרם.com/p/cnawn7xhmls/
(BellagraceWeems)

בלה וומס-למברט

https: // www.אינסטגרם.com/p/cluxntuhadv/
(BellagraceWeems)

בלה וומס-למברט

https: // www.אינסטגרם.com/p/chbffahhizd/
(BellagraceWeems)

בלה וומס-למברט

https: // www..com/p/cndl3_1nfgs/
(BellagraceWeems)

נולד ב: צ’נדלר, אריזונה, ארצות הברית

מומלץ עבורך

לחץ כאן וספר לנו
נדאג
הם כאן א.ג.א.עמ ‘

אבא: וורן, וורן וומס

מומלץ עבורך

קריירה

בלה וומס למברט הפכה ליזם בגיל צעיר מאוד. הכל התחיל כשאיזבלה בת ארבע-עשרה ביקשה מהוריה לקנות לה מכונית ליום הולדתה השש עשרה. במקום להסכים, הוריה ביקשו ממנה להרוויח את הכסף עבור המכונית בעצמה. היא התחילה שמרטפות ואספה 350 דולר. בעצת ההורה שלה, היא גם התחילה לחקור רעיונות עסקיים והציגה את הרעיון ליצור תליונים הניתנים להתאמה אישית עם קסמים. הוריה הכניסו עוד 350 דולר והפכו לשותפה העסקי. ינשוף אוריגמי . השניים השתמשו בתחילה בתליוני זכוכית וינטג ‘שקנו באינטרנט ומילאו אותם בתכשיטים, אבני חן ואחרים חפצים. בהתחלה הם מכרו תליונים למשפחה ולחברים במסיבות בית או מה שקראו לתכשיטים. הרעיון הצליח ובשנה שלאחר מכן הם עברו לקיוסק בקניון.

שנה וחצי אחר כך הם המירו את החברה שלהם לעסקי מכירות ישירות. . בתמורה, החברה קיבלה אחוז מהרווחים שלהם. בני משפחה אחרים שהיו להם ניסיון במכירות ושיווק הצטרפו לעסק ועזרו לו לצמוח. לאחר שסיימה את לימודיה בתיכון, בלה וומס למברט הפכה למתמחה בחברה שלה וצברה ניסיון בעבודה במחלקה אחרת. היא עדיין מעורבת מאוד בחברה בזמן שאמה משמשת כמנכ”לית החברה. לחברה, כיום, אלפי מעצבים הקשורים אליה וזכתה גם במספר פרסים.. פורבס וכן נוער ווג כמו גם תכניות טלוויזיה כמו .

בשנת 2011, בלה וומס למברט השיקה גם את ערוץ ה- You Tube שלה, שם פרסמה את הוולוגים והסרטונים שלה של מוזיקה. . היא מנהלת את הערוץ יחד עם בעלה דלין למברט. הערוץ, שצבר מעל 751K מנויים, כולל Vlogs, מעשי קונדס, סרטוני נסיעות, אתגרים וסרטוני שיתוף פעולה. הסרטונים הפופולריים ביותר בערוץ כוללים איך בנות מנגב ציוד לחדר כושר לעומת איך בנים עושים! וכן , שניהם כבר קיבלו למעלה מ -15 מיליון צפיות כל אחד.

מצא את הקול שלך ב- iTunes בשנת 2014. מאז, היא הוציאה יותר מוזיקה. האלבום שלה, זיכרונות Ep, רק 14 וכן זיכרונות. בערוץ ה- You Tube יש סרטוני המוזיקה של שני השירים האלה. הסינגלים האחרים שלה כוללים הנשיקה הראשונה שלנו (2021), אוֹקְטוֹבֶּר (2020) ו ברח איתי (2019). סרטון המוזיקה הרשמי של הראשון נמצא גם בערוץ ה- You Tube.

בלה וומס-למברט גובה, משקל, גיל, סטטיסטיקת גוף

היא כוכבת יוטיוב אמריקאית, יוצרת תוכן, אישיות מדיה חברתית ויזמים הידועה בזכות הקצרים, אורח החיים, הקומדיה, הוולוגים, כיסוי המוזיקה והתכנים הקשורים לאתגר שהיא מעלה לערוץ היוטיוב שלה תחת הכותרת דלה וולוגים. מצד שני, בלה היא גם המייסדת של ינשוף אוריגמי תכשיטים בהתאמה אישית.

שם נולד

כינוי

בלה וומס-למברט כפי שנראתה בתמונה שצולמה באוקטובר 2021, בגילברט, אריזונה

סימן שמש

מקום נולד

צ’נדלר, אריזונה, ארצות הברית

מגורים

אריזונה, ארצות הברית

לאום

חינוך

דאלין סיים את לימודיו בתיכון בשנת 2014.

כיבוש

כוכב יוטיוב, יוצר תוכן, אישיות במדיה החברתית, יזם

מִשׁפָּחָה

  • אַבָּא – וורן וומס
  • – כריסי וומס
  • – אדי וומס (אחות צעירה), יש לה גם 3 אחים.