מתחת לסיפון – Apple TV, מתחת לסיפון הוא בלגן נוצץ, אבל זה עדיין יכול לדעת נכון מטעות – הוושינגטון פוסט

0

תכניות ריאליטי אחרות יכולות להאריך את לוח הזמנים של הצילומים שלהם כדי לתפוס קטעים נוספים, אך מתחת לסיפון לא יכול להתרחב מעבר לשישה שבועות בגלל ההוצאה הנוספת של שכר היאכטה. על חברי הקאסט להביא את הדרמה בזמן המוקצב.

סיפון בלו

העולמות בקומה העליונה והמטה מתנגשים כאשר הצוות הצעיר והרווק הזה, המכונה “יאכטות”, חי, אוהב ועובד יחד על יאכטה מפוארת ובעלות פרטית תוך כדי נטייה לצרכים המשתנים של העשירים שלהם, דורשים אמנה. אורחים.

פרקים

שמונה אנשי צוות צעירים ורווקים נפגשים זה עם זה לראשונה על סיפון הכבוד של יאכטות היוקרה כשהיא מתכוננת להפליג מהאי הקריבי היפהפה של ST. סְנוּנִית. זו תהיה דרמה גבוהה בים הגבוה שכן שמונה ‘יאכטות’ אלה חיים, אוהבים ועובדים יחד בעונת האמנה הארוכה, נוטה לצרכים המשתנים של אורחי האמנה התובעניים שלהם. אבל ניווט בפוליטיקה הבין אישית של החיים על סיפונה יהיה הכל מלבד הפלגה חלקה.

20 דקות 1 ביולי, 2013 TV-14

צוות הכבוד מברך על קבוצת אורחי האמנה הראשונה שלהם; פרץ של צלמי אופנה ראוותניים המוכיחים כעומס של צרות. קאט מגלה תגלית מזעזעת שמאלצת אותה להחלטה מייסרת; האם היא צריכה להתחבר לאורחים ולהרוס את האמנה, או להסתכן בהשלכות חמורות על ידי סיבוב עיוור? אדריאן לועס את סם על כך שלא הצליח לכבד את סמכותה, אך סם מסרב לסגת ושני ראשי התבשיל.

21 דקות 1 ביולי, 2013 טלוויזיה -14
זה לא קל להיות ירוק

הצוות נהנה מבילוי לילי, אבל קאט נהנית מכמה יותר מדי קוקטיילים. . לאחר קידוח קאט וסם קשה במיוחד, אדריאן הנאמר מסכים לפגישת היפנוותרפיה שתקווה להירגע אותה.

41 דקות 8 ביולי, 2013 TV-14
מזוודות, מזוודות בכל מקום

. לאחר שאזעקה על הסיפון תופסת את הצוות מחוץ לשומר, סרן לי יורד קשה על אלקס. אורחי האמנה החדשים הם ידידים של אדריאן, ולהפתעתו של אף אחד, התנהגותם המעצבנת מקשה על החיים על הצוות, במיוחד בן וסאם. כאשר אורח שכר לא מתאים מאוד עם קאט, התגובה שלה אליו מכניסה אותה למים חמים מאוד עם קפטן לי.

41 דקות 22 ביולי, 2013 TV-14

. סי ג’יי אומר לסם שיש לו רגשות כלפיה, אבל לא בטוח שסאם מרגיש באותה צורה. לאדריאן, קאט וסם יש ויכוח סוער על חלוקת העבודה על הסירה. עם עבודתה על הקו, קאט נאלצת להודות בסוד מביך לקפטן לי. כאשר הצוות מקבל בילוי לילי, סם מכוונת את הכוונה שלה על כמה חבר’ה אטרקטיביים בבר, אבל סי ג’יי אינה בעלת שום דבר מזה ועושה כל מה שהוא יכול כדי לפטר את הפלירטוט שלה.

41 דקות 29 ביולי, 2013 TV-14
לישון עם האויב

בשלב זה, קאט נמאס לחלוטין עם אדריאן ומתחיל לבקוע תוכנית להחליף חדרים כדי להתרחק מהנמסיס שלה. אורחי האמנה זורקים את הצוות לטירוף כשהם מחליטים ברגע האחרון לחתונה על הסיפון. מצבי הרוח המזג של בן מתחיל לשפשף כמה מחבריו לצוות בדרך הלא נכונה. כל הרומנטיקה על הסירה הופכת את דייוויד געגוע מאוד עבור ארוסתו טרבור – והזמן זה מזה גורם לדוד לשאול אם יאכטות הם החיים בשבילו. אדריאן מרגישה נידוד על ידי חבריה לצוות, והיא גובה את מחירו – האם היא תעשה את זה, או שהיא על סף התפרקות?

מתחת לסיפון הוא בלגן נוצץ, אבל הוא עדיין יכול לדעת נכון מטעות

זיכיון המציאות של בראבו על צוותי יאכטות יוקרה משגשגים לטשטש את הגבול בין מסיבות למקצועיות. ובכל זאת יש לזה עדיין מה ללמד אותנו.

4 בספטמבר 2023 בשעה 5:00 א.M. EDT

הגיב על הסיפור הזה

. בשכבה, למופע היה הכל – נוף, סקס, מסיבות ריקוד, רבעים קרובים – בתקופה שלא היה לנו כלום. מתחת לפעילותו של הסיפון לעולם לא הייתה מאושרת על ידי FAUCI. (לא פלא שזה הפך לדירוג.)

קבל את החוויה המלאה. בחר את התוכנית שלך Arrowright

אני לא נקלע לחלוטין לעונה האחרונה של “מתחת ליאכטת שיט של סיפון” (אחת מחמש סדרות בזכיינית), אבל בפרק האחרון שזרמתי, הסירה-ברו גארי סנורה את האורחים של הפרסיפל השלישי בזמן שהייתי גורם לחבריו לאנשי הצוות לרחוב. “בואו נזמין את גארי!”הציע את בנו המתבגר של מיליונר אחד לאחר שנודע שיש מקום נוסף לארוחת ערב. “לגארי יש כריזמה!”אביו של הילד התלהב, מגדיל את המותג הספציפי של הקצין הראשון של סמארם-כך שדיילי הספינה ודיקני הסיפון כולם נאלצו להגיש ארוחת ערב מפוארת לבחור שהבסי אותם, מיטורים אותם ועשו אלוהים יודע מה עוד הג’קוזי הביו -סוכן של הספינה. .”

זה היה, לאלו מכם שלא היה להם העונג למרתון הסיפון מתחת, פרק די טיפוסי.

בסוף החודש שעבר פרשו חדשות כי הדרמה האמיתית אירעה מחוץ למסך. חברה בצוות ההפקה של התוכנית אמר לרולינג סטון כי במהלך הפסקה בהסגר בצילומים, גארי פינה אותה בחדר המלון שלו, שם נשלחה למסור חטיפים. על פי חשבונו של רולינג סטון, הוא “ניגש מאחוריה, תפס אותה, לחץ אותה על גופו וסירב להרפות ממנה למרות שהיא אומרת שהיא ניסתה לבעוט בו ולרפק אותו.”גארי הכחיש את ההאשמות -” עד כה מהאמת ” – בהערה באינסטגרם שהוא מחק בהמשך. בראבו פרסם הצהרה שנכתב כי האירוע לכאורה דווח ונחקר באותה עת וכי “ננקטה פעולה על סמך הממצאים.”

לא משנה מה קרה בחדר המלון ההוא, זה היה הדיווח השלישי על התנהגות מינית מינית שיצא מהזכיינית של הסיפון למטה באותו חודש. מוקדם יותר באוגוסט, פרק של “מתחת לסיפון למטה תחת” הראה את צוות השמש הצפונית שזכה לחופש בחופש (שהוא גם טיפוסי) וחוזר לסירה מרסקת. לוק ג’ונס, סירות הספינה, ואז התגנב לחדרו של סטיוורד מרגוט סיסון, עירום, לאחר שאנשי צוות אחרים ציינו שהיא כמובן שיכורה מכדי להסכים. . אחד המפיקים של התוכנית אילץ את הדלת ולבסוף גרם ללוק לעזוב.

בינתיים, במורד האולם, דייל נוסף, לורה ביילסקאלן, הזמינה את עצמה למיטה עם אדם קודרה, ברוקלין חביב שאמר לה שוב ושוב שהוא לא מעוניין. כשניסתה לתת לו עיסוי לא רצוי, צוות הייצור הציל שוב את היום. . היו “גבולות”, אמר, והם חצו אותם.

גבולות? מתחת לסיפון? זהו זיכיון שתמיד הרגיש כאילו הוא השאיר את מדריך ה- HR שלה בחזרה על המזח, זיכיון שההצלחה שלו תלויה בכך שחברי הצוות יתקבלו זה עם זה, מתחברים זה לזה, בוגדים זה בזה, ואז לעלות למחרת בבוקר כדי מגחב את החלונות ותיקן עוגן שבור. בפרק אחד צפיתי לאחרונה, הצוות עמד בתשומת לב בזמן שסבב ​​אורחים חדש עלה, ודיילת אחת פנתה אל היד הגברי מאחוריה. “האם ה- A שלי- מראה?”היא שאלה והזמינה אותו לגלגל העין את הסקורט הזעיר שעבר כמדים שלה. כשהנהן, היא הנחתה לו, “תניח את זה, ואז!

שוב, אלה מופעים על . דמיין את הסצינה לעיל שמתרחשת בכל מקום עבודה אחר. תארו את סוכנות הביטוח בה נציג התביעות משוטט לחבר שלה לתא, אומר לו שיש מערכת זרימת עבודה חדשה להגשת מקוונת, ואז מבקשת ממנו לתפוס את קתה בחצאתה בחצאתה. אינך יכול לדמיין זאת, לא בלי שהסצינה תסתיים כאשר אבטחת הבניין אומרת לנציג התביעות לארוז את הפיקוס שלה וללכת.

המפיקים עשו את הדבר העומד כאשר הם התערבו במקרים של לוק ולורה, אך הזכיינית בדרך כלל מאפשרת (מעודדת?) ציפייה להמללה. בכל הגרסאות של הסיפון מתחת, המצלמות מוצבות בבקתות הפרטיות של אנשי הצוות, וזה לא בגלל שאנחנו אוהבים לראות אותם נחרשים.

ובכל זאת, אני אומר לך: זו טלוויזיה טובה. זה אדיר בהצגת הבדלים בכיתה: האורחים המתעלמים בקומה העליונה הדורשים אספרסו מרטיניס בלתי פוסקים, ואנשי הצוות מתחת לסיפון שאין להם ברירה אלא לציית כי פרנסתם תלויים בטיפים טובים.

אבל גם, הם רוצים לעשות טוב בעבודתם. אכפת להם מפינות בית חולים, חדרי אמבטיה נקיים, יכולת ושירות טוב. הם רוצים להשיג הצלחה מקצועית, גם כאשר הברומטרים של ההצלחה הזו (האם שמלת קנקן תועבר בזמן לדיילת לרקוד כפי שהאורחים דרשו?) הם אבסורדיים. האנשים האלה כולם יוצאים זה עם זה מכיוון שהם חיים חיים מתישים על סירה, ברבעים צפופים, תופסים קטנות כשהם יכולים, ללא זמן או הזדמנות לצאת עם מישהו אחר. הם חייהם המקצועיים. גבולות לא חוצים; הם מוחקים.

אבל לא תקיפה. נראה שזה השיעור שנאסף מהחודש האחרון ביקום הסיפון למטה. אנשי הצוות עשויים לעולם לא להיות מועסקים בענף מסורתי – סוג המשרד בו אתה צריך לצפות בסרטון הכשרה של הטרדה מינית מדי שנה – אך רובם יודעים מיד את ההבדל בין פלירטוט להטרדה, בין סקס לתקיפה.

בבוקר אחרי לוק זחלה למיטה של ​​מרגוט, היה עליה על ידי עמלה לעבודה מה קרה, מכיוון שהיא הוחלפה מכדי לזכור את עצמה. התגובה הראשונה שלה הייתה להביע אשמה, לתהות אם היא הייתה מפלרטטת בשכרות ולכן אשמה. שאר אנשי הצוות הרגיעו אותה מיד: לא. היא צריכה להיות מסוגלת לפלרטט ולשתות אם היא רוצה. אם לוק חושש שהוא עלול לתקוף מישהו בטעות בהשפעת אלכוהול, אז אולי הוא זה שצריך להפסיק לשתות. ולורה לא קיבלה מסירות על היותה אישה קטנה, יפה. .

בעידן הפוסט-#Metoo, תגובה נפוצה אחת לשינוי הציפיות והדינמיקה במקום העבודה היא שאנשים יזרקו את הידיים ולהתלונן שאתה פשוט לא יכול לעשות כל דבר יותר. ! אין להם חושי הומור! היה חלק מזה בתגובה לשערוריית הכדורגל האחרונה של ספרד, כאשר לואיס רוביאלים, נשיא הפדרציה הכדורגל הספרדית המלכותית, הושעה לאחר שתפס את פניו של שחקנית ונשק עליה לאחר הגביע העולמי. המקצוע של הספורט היה מבחינה היסטורית ארץ של אטבוי חרוטות, אז, היי, נותנים את הבחור הפסקה!

45 כללים על צוות השחקנים ‘להלן סיפון’

מתחת לסיפון

קבלת שכר כדי להפליג למקומות אקזוטיים ברחבי העולם עשויה להישמע אידילית, אבל אנשי הצוות ב יש את זה מלבד קל. משמרות מפרכות לאורחים תובעניים, אין פלא שכל פרק מביא דרמה על הים הגבוה. ? הנה, ריכזנו את כללי יאכטות, ועוד . ספוילר: זה נשמע כמו הרבה עבודה.

כולם צריכים להגיש מועמדות באופן מקוון.

מתחת לסיפון ים תיכוני עונה 2

יאכטות שרוצים לנסות טלוויזיה בריאליטי יכולים למצוא את היישום מתחת לסיפון פורסם ברשת כאשר בראבו מתחיל ליהק לכל עונה. כל מה שנדרש הוא מידע בסיסי, קורות החיים של יאכטות והקדמת וידאו קצרה.

אנשי הצוות צריכים לעמוד בדרישת גיל.

מתחת לסיפון עונה 3

Bravo // Getty Images

כל המועמדים חייבים להיות בני 21 לפחות כדי להצטרף לתוכנית.

יש לאבטח ויזות לפני הצילומים.

מתחת לסיפון עונה 1

Bravo // Getty Images

מכיוון שיאכטות היא ענף בינלאומי, יש הרבה פרטים לוגיסטיים שמעורבים. את כל אנשי הצוות אחראים להבטיח את הוויזה המתאימה לעבודה במיקום הצילומים של אותה עונה.

פרסומת – המשך לקרוא למטה

יש להבטיח את כל הרישיונות וההסמכות.

מתחת לסיפון עונה 2

Bravo // Getty Images

. “לכל אחד מאנשי הצוות צריך להיות STCW, שהוא סטנדרט שנקבע על ידי התעשייה הימית לשמירת צפייה ופשוט להיות על הסיפון-זה עזרה ראשונה בסיסית, כיבוי אש”, אמר קפטן לי רוזבך למציאות מטשטשת.

חברי צוות השחקנים חייבים לחתום על חוזה.

מתחת לסיפון עונה 2

Bravo // Getty Images

כדי להיות בתוכנית, כל איש צוות צריך לחתום על חוזה עם בראבו, כמו גם על ויתור על טופס שחרור להופעה בטלוויזיה.

לא ניתן להטיל מועמדים לתפקיד ציבורי.

מתחת לסיפון עונה 7

Bravo // Getty Images

בראבו לא עומד לאפשר לך לפתוח את הקריירה הפוליטית שלך בתוכנית שלהם. כדי להצטרף לקאסט, החוזה אומר שאתה לא יכול להיות מועמד נוכחי לתפקיד ציבורי. אתה גם לא יכול לרוץ לתפקיד עד שנה לאחר ששודר הפרקים שלך.

פרסומת – המשך לקרוא למטה

בדיקות רקע הן חובה.

מתחת לסיפון עונה 3

Bravo // Getty Images

המופע מטפל ביסודיות על כל חבר צוות כדי לוודא שהם יכולים לבצע את העבודה בבטחה – הם גם יביאו את הדרמה. “זה כמעט בלתי אפשרי למצוא צוות מתפקד אמיתי ולהמשיך במצלמות ולהגיד Go”, אמרה המפיקה המשותפת רבקה ריבקה טיילור לטרטון.

היו מוכנים לעבוד קשה.

מתחת לסיפון עונה 5

Bravo // Getty Images

אף אחד על הסירה אינו מהווה יום עבודה טיפוסי של שמונה שעות. כפי שחשפה חברת צוות השחקנים לשעבר קייט צ’סטיין, חברי צוות השחקנים נרשמים למשמרות של 16 שעות או ארוכות יותר.

.

מתחת לסיפון עונה 5

Bravo // Getty Images

אנשי הצוות מצולמים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. בנוסף לצוות המצלמה על הסיפון, ישנן מצלמות נסתרות סביב הסירה, כולל בבקתות של חבר צוות צוות צוות השחקנים.

אל תצפו לשום פרטיות.

מתחת לסיפון ים תיכוני עונה 2

Bravo // Getty Images

חדר האמבטיה הוא המקום היחיד שחבר צוות מותר לקבל פרטיות. ככאלה, זה המקום היחיד על הסיפון ללא מצלמות. אבל אם יש יותר מחבר צוות אחד בשירותים בו זמנית, צוות המצלמה יכול לעקוב אחריהם.

.

מתחת לסיפון עונה 3

כל עונה מורכבת מצילומי שעה של חברי צוות השחקנים שנורו במהלך שישה שבועות.

לוח הזמנים אטום.

מתחת לסיפון עונה 2

Bravo // Getty Images

תכניות ריאליטי אחרות יכולות להאריך את לוח הזמנים של הצילומים שלהם כדי לתפוס קטעים נוספים, אך מתחת לסיפון לא יכול להתרחב מעבר לשישה שבועות בגלל ההוצאה הנוספת של שכר היאכטה. על חברי הקאסט להביא את הדרמה בזמן המוקצב.

עונת שכר ארוכה יותר בחיים האמיתיים.

מתחת לסיפון עונה 1

בזמן לוח הזמנים מתחת לסיפון נראה מפרך, זה לא ארוך כמו עונת שכר טיפוסית. הפקה בדרך כלל מזמינה את הסירה למשך שישה שבועות בעונה של סירה לאורך החודשים-כך שהיא בעצם אמנה בתוך אמנה.

האורחים באמת משלמים עבור האמנה שלהם.

מתחת לסיפון עונה 3

“הם מוציאים את הכסף האמיתי שלהם כדי להיות בתוכנית”, אמר המפיק המנהל מארק קרונין לטלוויזיה בראבו. אך מכיוון שזה אולי לא הטיול הכי מרגיע, אורחים המופיעים בתוכנית הריאליטי מקבלים הנחה של 50% על האמנה שלהם.

האורחים משלמים גם טיפים מהכיס.

מתחת לסיפון עונה 2

Bravo // Getty Images

זה לגמרי תלוי באורחים את מה שהם מטיילים לחברי הצוות. אז אם הצוות מרגיש מועט על ידי טיפ קטן, זה הכל אמיתי.