סקירה של Acer Predator X34 – צג המשחקים הטוב ביותר ב- Ultrawide בשנת 2016, BENQ GL2760 27 ″ סקירת צג המשחקים – IdealReviews

0

המסכים הטובים ביותר למשחקים 2016

מה יש בקופסא

בדוק את המחיר האחרון עכשיו

שוב ושוב צגי משחקי Acer הוכיח את עצמו ככוח שיש לחשב איתו. המוצרים שלה ממשיכים להשתפר מדי שנה עם יישום טכנולוגיות חדשות ושיפורים קטנים מתמידים שמובילים בסופו של דבר להבדלים משמעותיים בביצועים. ה Acer Predator X34 הוא צג משחקים רחב במיוחד שנבנה עבור גיימר הארדקור. ולמרות שמדובר בתצוגה יקרה, זה משהו שכדאי להתחיל לחסוך אליו.

כיום ננסה להבין את התכונות והיישומים של תצוגת משחק זה. אנו נסקור את ההיבטים הטכניים של הצג, תכונות תוספות, ביצועי משחק, נוחות וזה קישוריות.

מה יש בקופסא

טורף Acer x34 מתומחר ב 1299 דולר ובתיבה הם כל האלמנטים שתצטרך כדי להתחיל את חווית המשחק שלך עם המסך. תלוי בבחירת הרכישה שלך, סביר להניח שאתה יכול לקבל הנחה של 100-200 דולר. עם זאת, מחיר זה בהחלט נמצא בקצה הגבוה יותר של הספקטרום (ולא בדיוק נקודת מכירה ייחודית).

התיבה כוללת את התצוגה יחד עם כבל החשמל שלו, יציאת תצוגה רגילה, HDMI ו- USB 3.0 כבלים, ה צלחת הרכבה של 100 × 100 VESA.

Acer Predator X34 מפרטים

 • גודל התצוגה: 34 אינץ ‘
 • סוג לוח: ips
 • רזולוציה: 3440 x 1440
 • יחס רוחב -גובה: 21: 9
 • מגרש פיקסל: 0.233 מ”מ
 • קצב רענון: 60 הרץ (Overclockocking ל- 100Hz)
 • זמן תגובה: 4ms
 • דוברים: 2 דוברי 7 וואט

הטורף מציע לגיימרים עם כל מה שהם יכולים לחלום עליהם. התצוגה בגודל 34 אינץ ‘מעוקלת עבור תפוקה סביבתית משופרת של המשחקים. הרזולוציה המקורית של הצג היא 3440 x 1440 פיקסלים, אשר בשילוב עם 4ms של זמן תגובה מספק לך פלט משחק נטול תקלות, מגמגם חופשי.

Nvidia G-Sync ו- 100-Hz Overclocking? חשבון. נורות LED מובנות? חשבון. כמה תכונות תוספות שתוכננו במיוחד למשחקים? למה לא!

אם יש בעיה בתצוגה זו, זה עם המחיר הגבוה או עם ממשק המשתמש (זה יכול להיות קצת מציק לדעתי). כשמדובר בביצועים, ה- Acer Predator X34 מוכיח את עצמו עדיף בהרבה על תשעים אחוז מהמסגים שם בחוץ (אם לא יותר).

לְעַצֵב

צג המשחקים Ultrawide

בואו נדבר תחילה על עיצוב הצג. ה- Acer Predator X34 כולל עיצוב נטול לוח עם ארון ענק (מדידת 14.8 על 32.2 על 4 סנטימטרים). ה לוח IPS היה עטוף במסגרת מתכת כדי להגן עליו. בחזית התצוגה לוגו טורף נאה למראה שאינו בהיר ואינו בולט כמו עיניים. הגב כולל דפוס בצורת שברון. לתצוגה גימור שחור מבריק, והבסיס הוא שלד מתכת מינימלי ועשוי מתכת כבדה. ה- X34 מושך 49 וואט של כוח במצב הסטנדרטי שלו. יש לו גם מצב לסביבה זה מקטין את הצריכה שלו ל 36 וואטס.

בקצה התחתון של התצוגה נמצאים כפתורים פיזיים (במקום כפתורי מגע שיכולים להתברר כקשים לקיים אינטראקציה לפעמים), ויש נורות LED בצד התחתון כדי להאיר את המקלדת והעכבר שלך בעדינות לשעות הלילה הארוכות. תכונה שהציפוי נגד הבוהק משלים את הצג. אך ידון בהמשך במאמר.

הטורף x34 הוא גם, צג המשחקים המעוקל הראשון בעולם. . ל- Acer Predator X34 יש רדיוס עקמומיות של בערך 3,800R. המשמעות היא שאם אתה מכניס כמה טורפים לאופנה לקצה כדי ליצור מעגל, רַדִיוּס יהיה 3,800 מ”מ. זה מאפשר לך לטבול את עצמך ביקום המשחק באופן שאף צג אחר לא עושה.

אז השאלה היא, כיצד הפאנל המעוקל עוזר בשיפור החוויה?

זה מה שיש לאקר לומר:

“המסך המעוקל עוטף אותך בעולם של בידור עם כל פינה של המסך באותו מרחק מעיניך לחוויית צפייה אחידה ללא כתמים עיוורים.”

“יחס הגובה של Ultrawide 21: 9 מציג חוויה עקומה יותר עם שדה ראייה רחב יותר שמביא חווית סרטים ומשחקים טובים יותר בהשוואה לתצוגה שטוחה באותו גודל, ואילו עיצוב האפספרם מספק את חווית הצפייה המרבית ותומכת ברב -חלקים חלקים חלקה -מציינת הגדרות בצורה מושלמת. “

אם לשים זאת במונחים פשוטים, לצג יש פלט משחק מבריק. שלב את זה עם מסך המכסה כמעט את כל טווח הצפייה שלך ויש לך חוויה של להיות במשחק. הלוחיות סביב התצוגה מצטמצמות ל בערך סנטימטר אחד כדי למקסם את אזור המסך. ובהתחשב בתוצאות ש- Acer קיבלה על ידי ביצוע כל הניסויים הללו, אנו יכולים לומר שהטכניקה ללא ספק עובדת!

ביצועי משחק

עכשיו, נדבר על פלט התצוגה. אנו נתמודד תחילה עם הצבע והתצוגה, ואז תכונות המשחק והתוספות.

ה- Acer Predator X34 משלב מאסיבי 3440 x 1440 רזולוציה עם 21: 9 יחס רוחב -גובה וכן 1.07 מיליארד צבעים (100% מסולם צבע SRGB). המשמעות היא שדיוק הצבע, כמו גם צפיפות הפיקסלים של צג זה, אינו נמצא בתרשימים. ה- X34 יכול לייצר איכות תמונה שהיא כה גבוהה עד שהיא צריכה להיות פיצתה בקצב מסגרת טוב וקצב רענון כדי שתעשה את העבודה היטב. זה המקום בו שיעור הרענון וזמן התגובה נכנס לתמונה. עם 4ms של זמן תגובה ו 60 הרץ של קצב רענון זה יכול להיות שעון מעל 100 הרץ, אין שום תלונות כשמדובר בצפייה בהנאה ומשחקים בשמירה על איכות הצבעים בזמן המשחקים בקצב מסגרות גבוה.

איכות הצבע של Acer Predator X34 (כפי שמוצג בתרשים למטה) מצוינת. זה מיישר מדידות צבע אדום, כחול וירוק יפה עם קואורדינטות ה- CIE האידיאליות שלהן. ה- Acer Predator X34 מציג כל גוון אפור בודד על מבחן DisplayMate 64 שלב אפור בקנה מידה. זה פשוט פנטסטי. מסרטי Blu-ray למשחקים במצבי אולטרה. זהו צג שמבצע את העבודה. אין לבנים חתוכים, בלי שחורים מרוסקים.

ה 4 MS אפור עד אפור זמן תגובה מבטל רוח רפאים לחלוטין. רוח רפאים נגרם מהמהירות האיטית של שינוי התמונות, וכתוצאה מכך ניתן לראות את התמונה הקודמת. זמן התגובה כאן די מוצק, וזה משהו שהיה נחוץ לרזולוציה כה מאסיבית וייצור צבע מדויק. זמן התגובה המהיר ושיעורי הרענון מאפשרים גם חווית משחק שהיא ‘ללא גמגום’ וחלק.

משחק משחקים כמו משבר 3 בברירת המחדל 75 הרץ של ה- X34 מראה כי אין בעיות בכלל. המשחקים צלול ונטול טשטוש, מפצה יפה עם חזון היקפי משופר בגלל הצורה המעוקלת של התצוגה.

ה Nvidia G-Sync ב- X34 נותן לגיימרים הרבה תמורה לכסף. כעת, לאחר שקבענו כמה נהדר רבייה ואיכות התמונה, השאלה היא ‘האם זה יישאר זה נשמע במהלך המשחקים?’

התשובה היא, כן כמובן! ה- G-Sync מבטל את קרע המסך וגמגום במהלך המשחקים. זה נעשה על ידי סנכרון הצג ישירות באמצעות כרטיס הגרפי של המחשב. עם פיגור קלט (הזמן שנדרש לתצוגה להגיב לפקודה שניתנה על ידי בקר) עד 10.3 אלפיות השנייה, זוהי תצוגה מושלמת להתחברות למערכת מכוונת גיימינג. ובזמן BENQ XL2430T הוא צג שיש לו פיגור קלט נמוך יותר, הטורף עדיין טומט.

מסכי משחקים בדרך כלל מגיעים עם רמקולים מובנים של 5 וואט. אבל לטורף יש שני רמקולי צליל מובנים 7W DTS שמפיקים צליל איכותי.

זוויות הצפייה הרחבות של 178 מעלות מאפשרות לך ללכת ‘למשחק’, ויש ארבע אפקטים של תאורה מובנית בסביבה שתוכל להחיל על המשחקים האלה כדי שהם ייראו לך אמיתיים יותר על ידי הארת הנקודות הכהות יותר ושיפור המראה הכללי של המשחק בעדינות.

נוחות

כעת, לאחר שדיברנו על כוח האש המסיבי של כוח הכוח בגודל 34 אינץ ‘זה, אולי תוהה’ כמה נוח זה?’

לסיכום סיפור ארוך, המסך נוח לגבי הצפייה. אבל אם אתה שונא תצוגות לתפוס כמות טובה של שטח ואם אתה אוהב לשמור על המקלדת שלך קרוב מאוד לדוכן, הטורף לא מאפשר זאת. הדוכן תופס כמות טובה של שטח ועם חזון היקפי משופר, מגיעה תחושה של להיות ‘פחות מודעת לסביבה שלך.’

אבל בשביל זה מיועד צג זה. ה- Acer Predator X34 מיועד ל’טבילה מעוקלת ‘והכותרת מסבירה את עצמה. זוויות הצפייה בתצוגה הן 178×178 מעלות, והמעמד הארגונומי מאפשר לך להתאים את הטיה מ- -5 -35 מעלות. ה התאמה אנכית הוא עד 5 אינץ ‘. בנוסף, זהו תצוגה שמגיעה עם צלחת הרכבה של 100 × 100 VESA. אז אין תלונות ברבגוניות של מחלקת הצפייה.

צפייה ממושכת הופכת לקלה על הטורף X34 עם שלו ציפוי נגד בוהק. הציפוי הוא ציפוי אופטי המופעל על תצוגת IPS זו ישירות כדי לספוג מעט אור נוסף כדי להפחית את ההשתקפות. זה מקל על המשחק בערבים עם האורות דולקים, וגם מפחית את המתח על העיניים, וכתוצאה מכך עייפות עיניים נמוכה יותר.

יש גם הגדרת תמונת אור כחול נמוך ב- Acer Predator X34 המתאים את אורך הגל של האור הכחול לפני הפליטה. זה נעשה מכיוון שאורך הגל של האור הכחול הוא הקרוב ביותר לזה של ה- UV. וכולנו יודעים מה אור UV יכול לעשות לעיניים שלך!

תכונת האור הכחול הנמוך שומרת רק על אורכי הגל ‘המועילים’ של האור הכחול בספקטרום ומתאימה את האחרים כדי לשחזר את הצבעים באופן שאינו משפיע על הביצועים, אך מונע את פליטת האור הכחול המסוכן. ניתן למצוא תכונה זו ברוב המסכים בימינו, והיא חובה אם אתה רוצה להגן על העיניים שלך מפני עייפות ונזק.

קישוריות

זהו צג שנועד להתמודד עם העברות נתונים במהירות גבוהה. . יש לו שתי יציאות חיבור רוחב פס גבוה (לכניסות וידאו): אחת HDMI 1.4 ואחד יציאת תצוגה. יש חמש USB במהירות גבוהה 3.0 יציאות (4 במורד הזרם, אחד במעלה הזרם) שמקל על חיבור המכשירים שלך. ואתה יכול להטעין את המכשירים הניידים שלך די מהר באמצעות יציאות USB אלה. מלבד אלה, ל- Predator X34 יש גם תקן שקע אוזניות.

בקצה התחתון של ארון הצג, יש חמש פונקציה אדומה כפתורים ומתג הפעלה ממוקם לצד ימין. . ה OSD אבל זה לא מרשים במיוחד. תצטרך ללחוץ על כפתור אקראי שם כדי שהתיאור יופיע. לאחר מכן, תכיר איזה כפתור עושה מה. לא בדיוק התצוגה הטובה ביותר בתצוגת המסך, אבל גם לא הגרועה ביותר. בסך הכל, הממשק יכול להיות קצת מציק.

פְּסַק דִין

 • תצוגת IPS מעוקלת עם רזולוציית 3440 × 1440
 • קצב רענון של 60 הרץ (OC עד 100)
 • Nvidia G-Sync 2.0
 • ביצועי משחקים טובים במיוחד מבלי לקרוע, רוח רפאים וגמגום
 • עיצוב ארגונומי
 • הגדרות ממוקדי גיימר
 • רק שתי כניסות וידאו
 • יָקָר
 • ל- OSD אין סימונים חזותיים שאומרים לך מה הכפתורים עושים. אתה צריך ללחוץ על אחד כדי שהתיאור צץ. תפריטים בניווט יכולים להיות קצת כאב

ברור מרשימת היתרונות והחסרונות כאן שהנושאים היחידים עם המסך הם עם מחירו וכמה דברים שם שבאמת לא משנה כל כך הרבה כשמדובר במשחקים.

בנוסף, צג זה היה המוניטור המעוקל הראשון, אך XR3501 של BENQ (במחיר ב 999 דולר) כולל תצוגה רחבה יותר (35 אינץ ‘) וקצב רענון של 144 הרץ. אבל אין לו תמיכה בסנכרון אדפטיבי. אז אפילו במחיר של 1,299 דולר, ה- Acer Predator X34 הוא שווה כל אגורה פרימיום כשמדובר במשחקים. בהחלט הייתי נותן לזה 9 מתוך 10.

קנו עכשיו באמזון

אולי גם תאהב:

DisplayPort לעומת HDMI לעומת USB-C VS DVI VS VGA-וזה עדיף למשחקים? לרוב מסכי ה- LCD המודרניים יש מגוון משתנה של מחברים הזמינים בפאנלי הקלט/פלט שלהם בהתאמה ל ..

התצוגות הטובות ביותר אידיאליות עבור מערכי היקפי צג משולש – מדריך קנייה מערכי צג משולש הפכו פופולריים בראשית 2010, כאשר NVIDIA שיחררה את טכנולוגיית הסראונד שלה שמשתרעת על תפוקת המחשב שלך ..

סיכום

BENQ GL2760 27 ″ סקירת צג המשחקים

הניסיון של BENQ לקצה הנמוך מאוד של משחקי התקציב עם ה- GL2760 הוא המחלקה העליונה. צג זה מגדיר מדוע BENQ נמצאת בשלוש החברות המובילות ללכת עליהן כאשר מחליטים לקנות צג משחק, סוף נמוך או קצה גבוה. ראשית הצלחתי למצוא את זה באמזון תמורת 130 פאונד בלבד. . .

ניסיוןIMG_0049

IMG_0072

הניסיון שלי עם צג זה עשוי לא להיחשב תקף כמו הביקורות האחרות שלי, בעיקר מכיוון שאני לא יודע מה לחפש בצג, הפאנל הוא לוח TN, מה שאומר שהצבעים לא יועתקו במדויק לעומת צגים אחרים. BENQ טוען כי זמן התגובה הוא 2M. אז זמן התגובה הוא סביב 17ms, אשר לשימוש רגיל יהיה די והותר.

יציאות המסך ממוקמות בנוחות מתחת למוניטור הפונה למטה, וזה נהדר, מכיוון שהם מקלים על חייך 10 פעמים בכל הקשור לניהול כבלים. יש יציאת DVI-D, יציאה אופטית, HDMI ו- 3.שקע אוזניות 5 מ”מ, משהו שאסור לקחת כמובן מאליו.

IMG_0054

IMG_0052

זמינות ומפרטים

.ניתן למצוא את ה- GL2760 ב- Ebuyer תמורת 130 פאונד או מאמזון בארה”ב תמורת 169 דולר כאן:

המפרטים הם כדלקמן

משקל פריט 5 ק”ג/12.1 פאונד
מידות מוצר 21.6 x 64 x 48.8 ס”מ
מידות פריט (לא אימפריאלי) 8.5 x 25.2 x 19.2 אינצים
צֶבַע

יתרונות וחסרונות

יתרונות

 • מחיר מדהים, ידידותי לתקציב מתחת לגיל 150.
 • מסך גדול
 • יציאות ממוקמות היטב
 • ניגודיות נהדרת

חסרונות

 • המסך הגדול פירושו שהבהירות אינה הטובה ביותר
 • מבריק

פסק דין אחרון

צג זה של BENQ הוא איכות המחלקה העליונה במחיר נמוך במיוחד. עבור מתחת לגיל 150 עבור צג אתה מקבל זמן תגובה מהיר, ותצוגה ענקית של 27 ″. בהחלט הייתי ממליץ על זה לכל אחד או לחבר המחפש צג תקציב או כניסה למספק את המפץ הטוב ביותר עבור הדולר שלך.

שתף זאת:

 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • יותר

מדריך לבחירת צג משחק בשנת 2016

מלבד המתקן החזק שלך, הגורם החשוב ביותר במשחקים הוא איך הכל בא אליך חזותית – הדרך בה אתה מפרש אלמנטים על המסך וכמה מהר אתה מתקשר איתם: המסך. יש מספר גדול של מותגים זמינים, וכולם מציעים מגוון רחב של מוצרים שונים, שכל אחד מהם טוען שהמוניטור שלהם הוא הטוב ביותר למשחקים וזה שאתה צריך להשיג.

באופן טבעי, זה לא יכול להיות נכון – אז המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על מה שאתה צריך לחפש בצג משחק לדעתי לדעתי. תדר המסך ולוח המסך.

60 הרץ לעומת 120 הרץ ו- FPS

בשנים האחרונות, מאז הופיעו צגים של 120 הרץ בשוק, נערכו דיונים רבים על היתרונות והחסרונות שלהם בהשוואה ל 60 מסורות מסורתיות של 60 הרץ. על מנת להיות מסוגלים להשוות אותם כראוי, מאפשר לבדוק כיצד הם מתפקדים.

הרץ מודד את מספר הפעמים שתמונת הצג רעננה כל שנייה. מוניטור של 120 הרץ, אפוא, מתרענן לעתים קרובות פי שניים כמו 60 הרץ, ומציג פי שניים תמונות ליחידת זמן. זה אכן הופך תמונה חלקה יותר, והופכת את העיניים שלך לנוחות יותר, מכיוון שהן צריכות לעבד פחות מידע לכל אמירה.

הבעיה של תיאוריה זו היא גורם ה- FPS. המונח מייצג מסגרות לשנייה, ומתייחס לכמה מסגרות את הכרטיס הגרפי שלך יכול לעבד כל שנייה – ולשלוח לצג שלך להציג.

דמיין, למשל, שאתה משחק ב -30 פריימים בשנייה באמצעות צג 60 הרץ. המשמעות היא שבכל שנייה יהיו 30 תמונות לעיבוד. בהתחשב בצג שלך מציג 60 תמונות בכל שנייה, יהיו 2 מסגרות שוות לכל 1/30 משנייה. זה מאפשר חווית צפייה מעט לא נעימה שעשויה להשפיע על המשחק שלך באופן שלילי.

תמיד יש קשר בין התדירות שהמוניטור שלך עובד בכוח המחשב שלך – ואתה צריך לזכור זאת כשאתה בוחר בין שני סוגי הצג. אם אתה משחק מעל 60 FP.

עם זאת, אם אתה משתמש במוניטור של 120 הרץ, תבחין בהבדל עד שתגיע ל -120 fps – לאחר מכן, יותר פריימים בשנייה לא יביאו לשינויים. במיוחד במשחק מהיר בקצב מהיר, ההבדל בין 60 ל -120 fps באמצעות צג 120 הרץ הוא גבוה מאוד.

באופן אישי, שמתי לב שגם כשאתה מעביר את העכבר בסביבת שולחן העבודה שלך אתה יכול להבחין בהבדל – וקל אפילו יותר לתפוס במשחק. ההבדל יהיה מורגש יותר במשחקים הכוללים תנועה מהירה – הוא יהיה גדול במיוחד אם אתה שחקן משחקי מירוץ או שחקן FPS. בסופו של דבר, התמונות הנוספות יביאו לחוויה חלקה יותר, שיכולה להקדים אותך כשאתה משחק נגד שחקנים המשתמשים בצג 60 הרץ.

כשאתה בוחר את צג המשחקים הטוב ביותר, סביר להניח שתתמודד עם שתי אפשרויות לגבי הפאנל – מסכי TN ו- IPS. TN הוא סוג הפאנל הנפוץ ביותר, שנמצא ברוב המכריע של המסכים בשוק. לוחות TN זולים מאוד להכנה, ויש להם את זמן התגובה הקצר ביותר, באלפיות השנייה. בשילוב עם תאורת LED הפופולרית של ימינו, הפאנלים צורכים אנרגיה נמוכה ומציעים בהירות אלוהים – במיוחד LED אלה.

עם זאת, לוחות TN יש הסטת צבע נוראית משמעותית שתלויה בזווית הצפייה שלך. לא משנה אם אתה משחק ממש מול הצג – אתה חייב להבחין בחוסר עקביות בצבע ולהסתובב סביב התמונה, וזה הופך להיות מורגש עוד יותר על צגים זולים יותר. לוחות TN הם “בסדר” בנוגע לדיוק הצבעים – חלק מהמותגים טובים יותר מאחרים, וכמה גיימרים לא אכפת מזה ומעוניינים יותר בזמני תגובה נמוכים יותר. עם זאת, אחרים עושים, ומציאת איזון בין זמן התגובה לאיכות התמונה היא משהו שכדאי לחשוב עליו.

לעומת זאת, לוחות IP. הם מציעים גם זוויות צפייה מעולות – אפילו ב 90 מעלות לחלק העליון או לצד יש לך עקביות צבעונית מצוינת במסך. עם זאת, החיסרון הגדול עבור גיימרים הוא זמני התגובה, שיכולים להיות איטיים משמעותית מאשר לוחות TN.

עם זאת, טכנולוגיה שפורסמה לאחרונה בשם S-IPS (Super IPS) מציעה את התמונה המצוינת של לוח IPS עם זמן התגובה המהיר של לוח TN. זה יהיה האיזון המושלם עבור צג משחק, בעיניי, אלמלא החיסרון הרציני: אין מסכי IPS או S-IPS הפועלים על 120 הרץ, מכיוון שאין הרבה ביקוש לשיפור מסוג זה ב התחום, כך שהוא מוגבל ל 60 הרץ. בעתיד הקרוב, הטכנולוגיה צפויה להיות זמינה – והייתי ממליץ עליה לכל גיימר רציני. אתה לא מתחרט על קבלת אחד כזה, גם אם בסופו של דבר תצטרך לבזבז פי שניים מכפי שתשלם עבור צג TN רגיל של 120 הרץ.

אנו מקווים שיש לך מושג טוב יותר של מסכי משחקים ואיך לבחור אחד. מדוע לא לנסות PlusVoucherCode לקבלת ערך טוב עוד יותר על צגים כמו אלה – אנא השאירו תגובה למטה ונענה.