סיפון קיטור MMORPGS | Chektek, 10 MMorpgs המובילים שאתה יכול לשחק ב- Steam

0

10 MMORPGs המובילים תוכלו לשחק ב- Steam

מגילות אלדר ברשת היא התחושה הטובה ביותר MMO על סיפון קיטור. . כדי להתקין את המשחק באופן מלא עליכם להוסיף proton_set_game_drive = 1 % פקודה % כאפשרות השקה מותאמת אישית תחת ההגדרות הכלליות של המשחק ב- Steam (זה מאפשר לגישה כונן מתקין עבור קבצי משחק). תרצה גם לוודא שתלחץ על כפתור הקיטור ו סגור את חלון המשגר רץ ברקע, אחרת, תיתקל בגמגום כלשהו. תמיכת הבקר היא הטובה ביותר ברשימה. Steam מציע לך להפעיל את מצב הנגישות כדי להשתמש בבקר. אל תכבה את מצב הנגישות, .

סיפון קיטור mmorpgs

MMORPGs הם כיור הזמן של גיימר האולטימטיבי, אך הם גם תורמים למדי לאיסוף מהיר ולשחק מפגשי משחק. סיפון קיטור מאפשר לך לאסוף את ה- MMO האהוב עליך ולהריץ מסע או שניים מבלי להתחייב למפגש משחק ארוך. ל- Valve אין כרגע רשימה מאומתת של MMOs, אך רבים רצים נהדר על הסיפון. כל המשחקים ברשימה פועלים על סיפון קיטור ללא חלונות לאתחול כפול.

אלביון ברשת

. . ברגע שאתה מחובר אתה יכול להקליד #Controller בצ’אט כדי לאפשר תמיכה בבקר. יתכן שתצטרך לסגור את המשחק ולהפעיל מחדש עבור הבקר להתחיל לעבוד. אמנם תמיכת הבקר אינה מלוטשת כמו משהו כמו Alder Scrolls Online, אך זו עדיין דרך נהדרת לשחק את Albion Online. .

מגילות זקנים ברשת

מגילות זקנים ברשת

מגילות אלדר ברשת היא התחושה הטובה ביותר MMO על סיפון קיטור. לפעמים זמני העומס ארוכים מעט, אך הם ניתנים להתקנה דרך Steam, ובסך הכל המשחק פועל ב 50-70 fps מוצק בהגדרות גבוהות. . תרצה גם לוודא שתלחץ על כפתור הקיטור ו סגור את חלון המשגר רץ ברקע, אחרת, תיתקל בגמגום כלשהו. תמיכת הבקר היא הטובה ביותר ברשימה. Steam מציע לך להפעיל את מצב הנגישות כדי להשתמש בבקר. אל תכבה את מצב הנגישות, .

עולם חדש

למרות שאתה יכול להתקין עולם חדש ישירות דרך Steam, ישנם לא מעט דברים שאתה צריך לעשות כדי להשיג עולם חדש על סיפון קיטור. בסופו של דבר, זו יכולה להיות חווית MMORPG ניידת די טובה. למשחק אין תמיכה של בקר ישיר, למרות שהוא צריך לחלוטין, אבל אתה יכול להתקין את אחד מפרופילי בקר הקהילה הרבים או ליצור משלך. הפקדים לא יהיו מלוטשים כמו אלה שבמגילות הזקנים באופן מקוון אך ניתן לשירותם. ראוי לציין שגם עם ההגדרות הבאות נתקלתי בבעיות שמשחקות את המשחק ברשת שלי, שלא הייתי מסוגל לפתור. המשחק מתחיל בסדר, אבל אני לא מסוגל להתחבר לשרת המשחק מתפריט התווים אלא אם כן אני משתמש ברשת אחרת. נראה שזה נושא עם סוגים מסוימים של רשתות ועולם חדש, לא בהכרח קשור לסיפון הקיטור.

 1. הפעל מצב מפתח
  • כפתור Steam -> הגדרות -> מערכת -> TOGGLE הפעל את מצב המפתח
 2. השבת את ניהול הכוח WiFi
  • כפתור קיטור -> הגדרות -> מפתח -> TOGGLE הפעל ניהול כוח WIFI
 3. התקן את זמן ההפעלה של Proton EasyAnteNeat
  • כפתור Steam -> Store -> חיפוש ב- Proton Easyanticheat -> התקן
 4. התקן עולם חדש
  • כפתור קיטור -> חנות -> חיפוש בעולם החדש -> התקן
 5. הגדר תאימות לניסוי פרוטון
  • כפתור קיטור -> ספרייה -> עולם חדש -> הילוך -> אבזרים -> תאימות -> ניסיוני
  • כפתור קיטור -> ספרייה -> עולם חדש -> בקר -> פריסה
 6. הגדר רזולוציה ל 1280×800. (בעולם חדש)

בית הספר הישן Runescape

בית הספר הישן Runescape

ה- MMO שכולם חוזרים אליו בשלב מסוים… Runescape של בית הספר הישן הוא Runescape של בית הספר הישן. זה פועל נהדר על סיפון קיטור, אך בגלל אופי המשחק, עכבר כמעט נדרש לשחק. אתה יכול להשתמש במשטח העקיבות או במסך המגע, אך הוא לא מומלץ.

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV הוא MMO נוסף שיש לו תמיכה נהדרת של בקר, שמשמעותו לשחק על סיפון קיטור זה חוויה מדהימה. אתה יכול להתקין את המשחק דרך Steam ובזמן שהמשחק אכן התרסק כמה פעמים תוך כדי מעד דרך המשגר ​​עם משטח העקיבות כעכבר לאחר מספר הפעלה מחדש ומצב התאימות הניסיוני של הפרוטון מופעל, המשחק עובד בצורה מושלמת. הרזולוציה במשחק ברירת מחדל ל 1280×720, כך שסביר להניח שתרצה להתאים את זה ל- 1280×800 כדי למלא את תצוגת סיפון הקיטור. .

… כן, זה עובד מצוין ב- SteamOs ויש לו תמיכה בבקר פנטסטי. . למשחק יש תמיכה בלינוקס, כך שלא אתפלא אם יש דרך לשחק על סיפון קיטור מבלי להשתמש במחשב של Windows כדי להגדיר אותו.

10 MMORPGs המובילים תוכלו לשחק ב- Steam

10 MMORPGs המובילים תוכלו לשחק ב- Steam

כבר נתנו לך את ה- MMOs המובילים לשחק ב- PlayStation, Xbox ו- Nintendo Switch. אז השבוע אנו מעלים את רשימת MMORPGs ב- Steam ובוחרים את 10 הטובים ביותר. בין אם אתם מדעיים או פנטזיה, צריכים להיות כמה משחקים ברשימה זו שכדאי לבדוק.

ארון אבוד

הפרספקטיבה האיזומטרית אינה אחת שאנו רואים לעתים קרובות מאוד ב- MMORPGs אמיתיים, אבל ארון אבוד מושך אותה בצורה נפלאה. עם עולם יפה ונקודות עניין עוצרות נשימה, ארון האבוד שוקל אותך בעולם של פליאה. קרב בסגנון ARPG מהיר ממשיך להתקדם בקצב תזזיתי עם הרבה תוכן כדי להעסיק שחקנים במשך שעות רבות. המשחק רק השיק אירוע “Jump to Endgame” שנראה כאילו משך לא מעט תשומת לב כשספירות שחקני ארק אבודים קפצו בגדול כשהאירוע התחיל. .

מדבר שחור

משחק מדהים עם קרב אקשן פנטסטי, מדבר שחור יכול להיות מעט טורנדי לפעמים אבל העולם והכיתות הופכים את המשחק למרבה כיף לחקור. ההתרחבות החדשה ביותר, ארץ אור הבוקר, קיבלה המון שבחים מצד שחקנים ומבקרים כאחד, כלומר יש המון סיפור ותוכן כדי להמשיך אותך די הרבה זמן.

Final Fantasy XIV

אחד ה- MMORPGs הגדולים בעולם, Final Fantasy XIV ירגיש מוכר לשחקני MMO רבים. . .

מגילות הבכור באינטרנט

חקור את האדמות ואת שפת הסדרה של Scrolls Elder ב- Elder Scrolls Online. תמריאל זקוקה לגיבורים, ותשתתף בסיפורים והרפתקאות רבות ברחבי העולם. כבד בחקירה עם היכולת ללכת לאן שאתה רוצה בכל עת, ESO באמת הוא “עשה מה שאתה רוצה” MMO.

נתיב של גלות

נחשב בעיני רבים כ- ARPG הטוב ביותר שם כרגע, דרך הגלות מפגישה שחקנים בהרפתקה מכוונת אקשן המונעת על ידי צינוקים לדורותיה. נתיב הגלות 2 נמצא באופק, ואיתו מגיע כל ההייפ של סרט המשך לאחד המשחקים האהובים ביותר ב- Steam.

עולם חדש

MMORPG האהוב עליי כרגע, העולם החדש כבד על חקר, יצירה ולחימה ב- PVP. העלייה הקרובה של הרחבת כדור הארץ הזועמת תוסיף טון שיפורים נוספים למשחק, כולל שיפוץ PVP בעולם הפתוח, הרכבים, אזורים חדשים ועוד ועוד. אם לא בדקת את העולם החדש או שלא שיחקת מאז ההשקה, עכשיו זה הזמן.

נפילה 76

הושק כעצמות חשופות, בלגן באגי, Fallout 76 למעשה עבר דרך ארוכה במהלך תקופתה בקיטור. העולם מרגיש הרבה יותר מבושל בימינו, עם NPCs אנושיים ואירועים ציבוריים בכל המפה. לאחרונה שיחקתי את Fallout 76 ועלי לומר שזה היה הרבה יותר טוב ממה שנתתי לו קרדיט בחזרה ביום. לא שמגיע לו הרבה קרדיט עם ההשקה. אבל עדיין, זה עשוי להפתיע אותך אם היית קופץ למשחק היום.

מלחמת הכוכבים: הרפובליקה הישנה

מלחמת הכוכבים: הרפובליקה הישנה היא עדיין מקום נהדר להביא אותו לחריץ מלחמת הכוכבים שלך. . המשחק הועבר לאחרונה למפתח Broadsword, אז אנחנו עדיין מחכים לראות מה עומד לרשותך לעתיד, אבל יש עדיין שעות של תוכן לשחק ב- SWTOR שיכולות להעסיק אותך ולרצות עוד.

מלחמות הגילדה 2

. ככה הייתי מתאר בצורה הטובה ביותר מלחמות הגילדה 2. עם הסודות האחרונים של ההתרחבות המעורפלת, GW2 פשוט המשיכה לערום יותר ויותר תוכן לאורך השנים. אם אתה עוסק ב- MMO מבוסס סיפור, Guild Wars 2 יכול להתחרות במיטבם.

גורל 2

Steam מפרט את Destiny 2 כ- MMORPG, אז אני כולל את היורה הרוקע ברשימה זו, רואה איך אתה יכול לשחק עם הרבה אנשים (למרות שבונגי שונא להשתמש במונח הזה כדי לתאר את המשחק שלהם). .

זה הבחירות שלנו עבור 10 MMORPGs המובילים שאתה יכול לשחק עליהם. מה עצרנו שלדעתך שייך לרשימה? יידע אותנו בתגובות.

מאמרים קשורים

 • MMORPGs הכי שיחקנו בשנת 2023
 • בונגי מציגה את העלונים החדשים של Destiny 2 ומתייחס לנושאי היצירה
 • TGS 2023: בת’סדה מכריזה על מגילות הזקנים המקוונות המגיעות לקונסולות ביפן ונפילה 76 מקבלת עדכון שני חלקים