כוכב חליפות פטריק ג’יי. . ציר הזמן של Adams ו- Troian Bellisario

0

. ציר הזמן של Adams ו- Troian Bellisario

Contents

בכיתוב, היא תלה מחווה מכל הלב, כותבת: נס היקום הזה (בשבילי והפינה הקטנה שלי בזה) הוא שנולדת ונולדתי באותה תקופה. ואיכשהו למרות שהיו הרבה קילומטרים בינינו מצאנו אחד את השני. ומכיוון שמצאנו אחד את השני שתיים מהנשמות היקרות ביותר יכולות להתקיים.

המעריצים ‘חליפות’ החמיצו לחלוטין את פטריק ג’יי. אדמס קורא בעדינות את מגהאן מרקל באינסטגרם

.

מאת אדריאנה פרידמן שפורסם: 6 בספטמבר 2023
סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט

מאז ש חליפות פגע בנטפליקס ביוני, האוהדים נוהרים לזרם כדי ללמוד עוד על התוכנית שעשתה כוכבת הרבה לפני שהתחתנה הנסיך הארי במאי 2018. עכשיו, הכוכב לשעבר של מגהן, פטריק ג’יי. אדמס, .

. בעונה 7.

פטריק ג’יי. אדמס // אינסטגרם

“הבחור מהמופע הזה שאתה צופה באפליקציה ההיא כי הבחורה ההיא התחתנה עם הנסיך הזה,” הוא כתב בבדיחות בפלטפורמת המדיה החברתית.

כפי שהצופים עשויים לזכור, פטריק ומגהאן שיחקו את ציפורי האהבה מייקל רוס ורחל קיין. הופיע לראשונה בשנת 2011, עד שמגאן עזב את הסדרה בשנת 2018 (פטריק עזב בשנה שלאחר מכן).

פטריק ג’יי. ציר הזמן של אדמס וטרויאן בליסאריו

קולט רייץ הוא סופר תורם אצל אנשים. היא עובדת על אנשים מאז 2023. עבודתה הופיעה בעבר ב- Elite Daily, Insider, Stylecaster ו- Cosmopolitan.

עודכן ב- 12 באוגוסט 2023 06:10 EDT

פטריק ג'יי אדמס (ל ') וטרויאן בליסאריו (R) משתתפים באולפני אמזון גלובוס הזהב אחרי המסיבה

שני השחקנים נפגשו בשנת 2009 על סט המחזה והתאהבו במהירות. זמן לא רב לאחר מכן, שניהם הזמינו תפקידים מובילים בתוכניות טלוויזיה להיט; אדמס לוהק כמייק רוס חליפות, ובליסאריו נחת את תפקידו של ספנסר הייסטינגס שקרניות קטנות ויפות. .

“זה תיאום מתמיד”, אמר בליסאריו לאנשים באוקטובר 2013. .”

אפילו עם המרחק ביניהם, הזוג הפך זמן אחד לשני, והם המשיכו להתחתן בדצמבר 2016.

אחרי עזיבה חליפות וכן שקרניות קטנות ויפות, הזוג התיישב והקים משפחה, בברכה את בתם הראשונה, אורורה, בשנת 2018 ובתם השנייה, אליוט, בשנת 2021.

להלן ציר זמן שלם של פטריק ג’יי. ציר הזמן של אדמס וטרויאן בליסאריו.

2009: פטריק ג’יי. אדמס וטרויאן בליסאריו נפגשים

ROIAN BELLISARIO (L) והשחקן פטריק ג'יי אדמס (R) מציבים במהלך טקס פרסי ה- Ovation Ovation של LA Stage 2011

אדמס ובליסאריו התוודעו זה לזה בשנת 2009 כששניהם פעלו במחזה על “משבר הקריירה של ויליאם שייקספיר”, על פי נתוני מגוון. עם זאת, לא הכל היה עבודה, מכיוון שהזוג פגע בו מייד.

“עשינו מחזה יחד בלוס אנג’לס בשם דוּ מַשְׁמָעוּת,”אדמס אמר ל- Herworld בראיון במרץ 2013. “היא לוהקה לחלק של העניין הרומנטי שלי. נפגשנו וזה היה זה.”

6 ביולי 2010: פטריק ג’יי. אדמס מופיע ב שקרניות קטנות ויפות

אמנם לא תפקיד גדול, אדמס ובליסאריו הצליחו להיות שוב יחד כאשר הוא אורח כיכב בעונה הראשונה של תוכנית הטלוויזיה של בליסאריו. הוא שיחק את התפקיד של הרדי, חבר המכללה של עזרא פיץ, במהלך פרק שנקרא “ריאליטי עקיצות.”

בפוסט אינסטגרם באוקטובר 2016 המוקדש שקרניות קטנות ויפות לקראת היום האחרון של בליסאריו בתכנית, אדמס שיתף כמה מהזיכרונות שלו מהניסיון.

“הענקת לנו הזדמנויות שמעולם לא יכולתי לדמיין, הכירו לי כמה מהקאסטים והצוות הטובים ביותר שפגשתי אי פעם ותיתן לי לשחק חצים עם [איאן הרדינג] לפרק תוך כדי דיון בניואנסים של מילה ‘סטטוטורית’, “הוא כתב.

4 במרץ, 2013, פטריק ג’יי. אדמס דן בפירוק הקצר של הטרויאן שלו ובליסאריו

. עם זאת, אדמס החליט להשתמש בתפקיד האורח שלו שקרניות קטנות ויפות כהזדמנות שלו לזכות בבליסאריו בחזרה.

“נפרדנו באותה נקודה, והחלטתי לאודישן לתפקיד האורח, שבדרך כלל לא הייתי צריך”, הוא נזכר במהלך הראיון שלו במרץ 2013 עם Herworward. “וקיבלתי את זה.”

נראה כי התכסיס עבד, מכיוון שבני הזוג הבחינו ונראים נעימים בפסטיבל סאנדנס בינואר 2013.

. אדמס

פטריק ג'יי אדמס והשחקנית טרויאן בליסאריו מגיעים לטקס פרסי אמי היצירה לשנת 2014

בליסאריו ואדמס נכנסו למערכת יחסים למרחקים ארוכים בשלב מוקדם מאוד ברומנטיקה שלהם, ובהחלט היו לה קשיים שלה.

השחקנית דיברה עם אנשים באוקטובר 2013 על איך זה היה לצלם שקרניות קטנות ויפות ב- l.א. בזמן שאדמס לא יצא לירות חליפות בטורונטו, וציין כי היו לה יתרונות מסוימים.

“זה אתגר אבל זה די מושלם מכיוון שאנחנו אנשים אנליטיים, היפר אינטליגנטיים כל כך שלפעמים רק להיות זה בזה של זה כל הזמן יכול היה להיות יותר מדי בשבילנו,” אמרה והוסיפה: “אנחנו באמת גָדֵל!”

פברואר 2014: פטריק ג’יי. אדמס וטרויאן בליסאריו מתארסים

טרויאן בליסאריו (ל ') ופטריק ג'יי אדמס משתתפים בחגיגה השבועית של הבידור לכבוד המועמדים לפרסי SAG השנה

כמעט חמש שנים לאחר שנפגשו לראשונה, אנשים אישרו כי אדמס ובליסאריו התארסו. בהמשך שיתפה בליסאריו פרטים על הרגע המיוחד שלהם בפוסט באינסטגרם בדצמבר 2016, בו היא הרהרה במסורת שלהם להיות “ימי מבצר.”

“הוא הזמין אותי לדירתו שם הוא בנה לנו מבצר כרית. הוא הידק סדינים ואורות חג המולד לתקרה. סגרנו את הדלת לעולם בחוץ, “היא כתבה על” יום המבצר הראשון שלהם אי פעם.”

היא המשיכה, “כל שנה אחרי שהמצודה שלנו נהיה קצת יותר גדולה עד לפני 3 שנים המבצר שלנו היה בית חדש לגמרי. הראשון שלנו שקנינו ביחד . ובדומם ובשקט של אותו ‘יום מבצר’ הוא ביקש ממני להתחתן איתו.”

11 בפברואר 2015: אורח האורח של טרויאן בליסאריו מול פטריק ג’יי. אדמס ב חליפות

חליפות -

הזוג שיתף שוב את המסך בעונה 4 של חליפות. בליסאריו לוהק בפרק פלאשבק בשם “מזלג בכביש”, ששודר בפברואר. 11, 2015. היא הציגה את קלייר באודן, סטודנטית למשפטים ומתמחה במשרד עורכי דין להגירה, שתפסה את עינו של דמותו של אדמס, מייק רוס.

הכימיה שלהם בחיים האמיתיים הובילה סצינה בה דמויותיהם פלרטטו כשדיברו על חוק ההגירה. הדמות של בליסאריו התעקשה שהיא פגשה בעבר את מייק של אדמס, שהיה אז שליח אופניים, אבל הוא סגר אותה בשובבות.

12 באוגוסט 2015: טרויאן בליסאריו דן בעבודה עם פטריק ג’יי. אדמס

טרויאן בליסאריו בתפקיד קלייר, פטריק ג'יי אדמס כמייק רוס בחליפות -

חליפות לפרק עונה 5 שנקרא “Mea Culpa”, ששודר באוגוסט. 12, 2015. בפרק, הדמות שלה קלייר הולכת ראש בראש עם מייק באולם בית המשפט.

“זה פיצוץ”, אמר אז בליסאריו לאנשים. “פשוט תמיד כל כך כיף לשחק עם בן / בת הזוג שלך, כי יש לך כל כך הרבה בחיים לצייר, ויש לך כל כך הרבה אמון. כשהוא אומר לי שמשהו לא עובד בסצנה, אני סומך עליו עד סוף כדור הארץ.”

גם השחקנית שמחה להרחיב את חובותיה המוגדרות. “בדרך כלל אני סוג של הסתובבות, מקבל חטיפים של פטריק, אז ממש כיף לי לעשות מה לעשות,” היא התבדחה.

23 באוגוסט 2016: פטריק ג’יי. אדמס אומר כי תאריך החתונה שלו וטרויאן בליסאריו יהיה סוד

יותר משנתיים לאחר שבליסאריו ואדמס הודיעו על אירוסין, חליפות כוכב שיתף פרטים על התנאים הקרובים שלהם אך ציין כי הם ישמרו לעצמם את התאריך הספציפי.

“אנחנו הולכים לוודא שכולם יגלו כל כך הרבה אחרי שזה יקרה”, אמר אדמס בידור הערב באוגוסט 2016. “זו סוג של תוכנית המשחק שלנו … אבל ברור ששנינו נרגשים להפליא.”

הוא הוסיף כי ברגע שהם יגידו “אני כן”, הם “יוודאו שהעולם יודע.”

ספטמבר 2016: טרויאן בליסאריו חוגג איתה את מסיבת הרווקות שלה שקרניות קטנות ויפות חברים לקאסט

שי מיטשל, טרויאן בליסאריו ואשלי בנסון

בספטמבר 2016, בליסאריו התנודד לקאפרי, איטליה, עם חולית ילדה שכללה אותה Costars שי מיטשל ואשלי בנסון לסוף השבוע הרווקות שלה. פרסום תמונות באינסטגרם עם ה- hashtag #bellisariogets בוט, הצוות נהנה מפסטה, נסיעה בסירה וטיול במזרקת טרווי.

מיטשל הנציח את הכיף באינסטגרם מחווה לקוסטאר שלה, כיתוב תמונה שלה, בליסאריו ובנסון: “לאחותי הנשמה @SleepinTheGardn זה היה הטיול של פעם בחיים . טיול זה מרגיש כמו הסוף המושלם ביותר למה שעולמנו היה שבע השנים האחרונות כמו גם התחלה חדשה מעוררת השראה.”

“לא יכולה לחכות לראות אותך הופכת לגברת” היא הוסיפה.

26 באוקטובר 2016: פטריק ג’יי. שקרניות קטנות ויפות

באמצע העונה האחרונה של שקרניות קטנות ויפות, ששודר ב- 27 ביוני 2017, אדמס לקח את הזמן להכיר בתוכנית שהייתה חלק כה גדול מחייו של בליסאריו.

השחקן תלה פוסט אינסטגרם ארוך לצד תמונה שחור-לבן של בליסאריו בכיסא איפור על הסט.

“בואו נהיה כנים, קיימנו מערכת יחסים מסובכת ודי ארוכה. אני מכיר אותך כמעט כל עוד הכרתי [בליסאריו] (קיבלתי את ההנאה כמה חודשים קודם לכן), “הוא התחיל את הפוסט, התייחס לתוכנית. לאחר מכן הוא הדגיש כמה מהזיכרונות החביבים ביותר שלו מהתוכנית לפני שהכיר במתח אותו מדי פעם לובש את מערכת היחסים שלו ובליסאריו.

“אבל לפעמים לא ראינו עין בעין . היינו צריכים לשתף אותה כל כך הרבה זמן והסידור היה די כואב כי בואו נודה בזה, מי אי פעם ירצה לשחרר אותה?” הוא כתב.

הוא סיכם את הפוסט בכך שהסתכל לעתיד: “אז #pll אני מאחל לך טוב … אבל עכשיו אני הולך לקחת את היד של טרויאן אחורה ולעקוב אחר כל מקום שהוא יוביל.”

בליסאריו נגע מאוד מהמחווה, ואמר לאנשים: “בכיתי בהיסטריה בתפקיד שלו.”

. הוא הבין את זה לגמרי, “הוסיפה.

17 בנובמבר 2016: טרויאן בליסאריו אומר פטריק ג’יי.

בראיון בנובמבר 2017 עם People, בליסאריו העביר עדכון כיצד מתנהלת תכנון חתונות וחשפה שבעלה בקרוב עשה למעשה את רוב התכנון.

“אני מאוד מאוד בר מזל להתחתן עם במאי,” אמר בליסאריו. “אני נורא בתכנון דברים. .

למרות שאדמס הוביל את הדרך, בליסאריו נכנס גם לתהליך. “זה מדהים, אם אתה אוהב לתכנן קרקסים … אתה לחוץ אבל מכל הסיבות הטובות ביותר,” אמרה.

. ואני לא יודע איך לתאר את זה.”

. אדמס וטרויאן בליסאריו מתחתנים בקליפורניה

פטריק ג'יי אדמס וטרויאן בליסאריו

בליסאריו ואדמס קשרו את הקשר בדצמבר. 10, 2016, בטקס דרום קליפורניה מול 200 משפחה וחברים, שבילו את סוף השבוע באוהלי קמפינג זוהרים.

“סוף השבוע כולו היה רגוע ויפה בדיוק כמו טרויאן ופטריק,” אמר משתתף באותה תקופה לאנשים. “היו להם אנשים מכל חלקי חייהם שם, אך מעולם לא הייתה תחושה של אזור VIP כלשהו עבור הפרצופים המזוהים יותר. כולם קנינו ביחד וישבו סביב האש שירה וצחקו.”

חגיגות החתונה תויגו #Fortday2016 על ידי אורחים באינסטגרם, שהסביר בליסאריו בפוסט באינסטגרם ב- DEC. 12, 2016.

“החלטנו לעשות את המצודה הגדולה ביותר שיכולנו לחלום עליו וביקשנו מכל החברים והמשפחה שלנו להיכנס אליו”, כתבה על החתונה שלהם עם נושא הקמפינג שלהם. “אוהלים ומופעי כישרונות. משאיות אוכל ושריפות. ילדים צרחו ‘אני יוצא ליום פורט!’לפני שקופצים לבריכה. .”

היא המשיכה, “מה שאמר לי היה שכל אחד מהתקופות הקשות שעשינו 8 שנים של עבודה למרחקים ארוכים היה שווה את זה. . החסר. . צדקנו להאמין בנו.”

14 בפברואר 2017: פטריק ג’יי. אדמס שולח את טרויאן בליסאריו מתנה רומנטית של חג האהבה

. .

היא כיתבה את זה, “ולנטיין מעולם משם. אני מוכן לחזור הביתה עכשיו בבקשה.”

. אדמס עוזב חליפות לבלות יותר זמן עם טרויאן בליסאריו

פטריק ג'יי אדמס (L) טרויאן בליסאריו משתתף בחגיגה השבועית של המועמדים לפרס SAG

אדמס הודיע ​​בתחילת 2018 באותה עונה 7 של חליפות יהיה האחרון שלו, והשחקן נפתח ל הכתב ההוליוודי על הנימוק מאחורי החלטתו.

“אחרי שבע עונות-באמת, שמונה שנים של הרחק מהבית והרחק מאשתי עכשיו והיה הלחץ הזה,” הוא אמר לפרסום. “כרגע אני מעוניין לקחת הפסקה. זה נחמד להיות בבית. זה ממש נחמד להיות עם טרויאן, הכלבים שלנו ולקחת את הזמן להבין בדיוק איזו צורה אני רוצה לקחת את הקריירה שלי אחרי זה.”

19 במאי 2018: פטריק ג’יי. אדמס וטרויאן בליסאריו משתתפים בחתונה של מגהן מרקל והנסיך הארי

פטריק ג'יי אדמס ואשתו טרויאן בליסאריו מגיעים לקפלה של סנט ג'ורג 'בטירת ווינדזור לפני חתונתו של הנסיך הארי למגהאן מרקל

תומך שלו חליפות Costar Meghan Markle, Adams ו- Bellisario השתתפו בחתונה המלכותית הצפויה של מרקל והנסיך הארי. אדמס שיתף הצמד של חליפות משפחה ב- U.ק. .

בליסאריו שיתפה גם את אהבתה לזוג בפוסט באינסטגרם. לצד תמונה שלה ואדמס לבושים לתשעים, היא כתבה: “חתונות הן אירוע משמח. אבל היום היה ממש מחוץ למצעד מדהים. מזל טוב מגהן והארי. אני כל כך אסיר תודה שזכיתי לחזות באהבתך היום.”

. תודה [פטריק] על היותך האני הנאה שלך באופן הרסני ונתת לי להגיע לנסיעה.”

ספטמבר 2018: פטריק ג’יי. אדמס וטרויאן בליסאריו כוכבים בסרט קלרה

טרויאן בליסאריו ופטריק אדמס משתתפים

בני הזוג לא זרים לפעול יחד, הזוג התחיל במותחן מדע בדיוני שנקרא קלרה בפסטיבל הסרטים בטורונטו בספטמבר 2018. הסרט כיכב את אדמס בתור אייזק ברונו, אסטרונום בחיפוש אחר החיים על כוכבי לכת אחרים, ובליסאריו בתור קלרה, אמנית שמסקרנת גם היא על ידי החלל.

בליסאריו הודיעה על הפרויקט על חודש קודם באינסטגרם שלה, אם כי היא לא השתתפה בפסטיבל עם אדמס.

8 באוקטובר 2018: פטריק ג’יי. אדמס וטרויאן בליסאריו מברכים את בתם הראשונה

אדמס ובליסאריו בירכו את ילדם הראשון יחד, בת בשם אורורה, באוקטובר. 4, 2018. אדמס הודיע ​​על הלידה באינסטגרם כמה ימים לאחר מכן, ושתף תמונה של ידו של הילוד עטוף סביב ידיו ובליסאריו.

“העולם פשוט קיבל 8 קילוגרמים (SIC) כבד יותר. תודה לכל מי שנלחם על והגן על פרטיותנו בתקופה המדהימה והיפה הזו בחיינו, “הוא כתב בכיתוב, בהתייחס להריון הסודי של הזוג. “אנו נגדל אותה להיות חזקה, תמיד לדבר את דעתה וליבה ולחיות בלי פחד.”

בליסאריו שיתפה את אותה תמונה באינסטגרם שלה והודתה לבעלה בכיתוב: “לפטריק שלי על כך שהוא תומך כל כך בכל רגע בהריון וללידתה.”

היא הוסיפה: “ולכל כוח גורל מדהים שהכניס את התינוקת הזו לחיינו. לא יכולתי להיות גאה יותר להיות אמה.”

ההורים החדשים גם הבינו מהר כמה קשה ליטול.

. זה פשוט לימד אותי כמה פירוש שינה, “אמר אדמס לאנשים זמן קצר לאחר הלידה. “אבל זה טוב, זה נהדר.”

5 בינואר 2020: פטריק ג’יי. אדמס וטרויאן בליסאריו משתתפים בגלובוס הזהב

פטריק ג'יי אדמס וטרויאן בליסאריו משתתפים באולפני אמזון גלובוס הזהב אחרי המסיבה

בני הזוג נהנו מליל תאריך בגלובוס הזהב ה -77 בינואר 2020. לאירוע, בליסאריו בחרה ללבוש מחדש את המחצית התחתונה של שמלת הכלה שלה, תוך זיווג חצאית הטול עם עליון ורוד בהיר.

השחקנית שיתפה אחר כך תמונה באינסטגרם של עצמה ואדמס התפתל אחרי הלילה, כיתוב: “לבש חצי שמלת הכלה שלי. הביתה עד 11. אוכל גלידה. .”בתמונה היא מאכילה גלידה לאדמס במטבח שלהם כשהם לא תורמים את הלבוש הרשמי שלהם.

15 במאי 2021: פטריק ג’יי. אדמס וטרויאן בליסאריו מברכים את בתם השנייה

משפחת אדמס-בליסאריו צמחה באחת נוספת ב -15 במאי 2021. .

. עידן חדש לגמרי למשפחה זו. ברוך הבא, אהבתי, “כתבה בליסאריו לצד ירייה בשחור-לבן שלה כשהיא אוחזת בילוד.

אבל זה לא היה הפלגה חלקה. .

במהלך 1021 ביוני 2021, פרק הפודקאסט העריסה של קייטי, .

. “אני סובל מכאב רב, אבל אני גם כמו ‘אני לא יכול להיות במצב הזה יותר.

אדמס קפץ לפעולה ברגע שהגיעו לחניון והעביר את התינוק בעצמו. “אני מסתובב, ועד שאני מפנה את הראש, טרויאן כבר [עליה לחלוטין] בידיים וברכיים . .

“לא היה מקום לפאניקה. אתה רק צריך להתמודד עם המצב הזה “, הוסיף השחקן.

ברגע שבליסאריו שמעה את בתה בוכה, היא ידעה שהדברים יהיו בסדר. “אני כמו,” היא חיה, היא בסדר. היא נושמת, ‘”אמרה.

בהמשך שיתפו בני הזוג תמונה שלהם שעמדו בחניון בית החולים שם הם העבירו את תינוקם.

2 בפברואר 2022: פטריק ג’יי. אדמס ואוספי צדקה עיצוביים טרויאניים בהשראת תכניות הטלוויזיה שלהם

טרויאן בליסאריו ופטריק ג'יי אדמס

אדמס ובליסאריו עזרו לגייס כסף עבור האקדמיה הראשונה של מועדון הבנים והנערות של המועדון הראשון אי פעם. זה כלל חולצות עם עיצובים כמו יד שהופכים את סמל “ששש” לכבוד שקרניות קטנות ויפות ומתווה של עניבה חליפות.

“כשבהיר את האור עלנו וסיפר לנו על הדרך הספציפית הזו שנוכל ליצור בגדים שימרגו את בסיסי המאוורר שלנו, וזה יקל עליהם כל כך להשיג את פריטי הבגדים המהנים האלה שחיברו אותם אליהם ול שקרניות קטנות ויפות, ושהוא יועיל ל 100% הארגון המדהים הזה, זה מה שהיה כל כך מרגש עבורנו “, אמר בליסאריו Pople על הפרויקט.

27 באוגוסט 2022: טרויאן בליסאריו מאחל לפטריק ג’יי. אדמס יום הולדת שמח באינסטגרם

טרויאן בליסאריו ופטריק אדמס משתתפים בבכורה של

לכבוד יום הולדתה ה -41 של בעלה, פרסריו פרסמה סרטון זורק של אדמס, כמו גם תמונה ישנה שלו וצמד עוגת יום ההולדת שלו.

בכיתוב, היא תלה מחווה מכל הלב, כותבת: נס היקום הזה (בשבילי והפינה הקטנה שלי בזה) הוא שנולדת ונולדתי באותה תקופה. ואיכשהו למרות שהיו הרבה קילומטרים בינינו מצאנו אחד את השני. ומכיוון שמצאנו אחד את השני שתיים מהנשמות היקרות ביותר יכולות להתקיים.”

. אתה (בשבילי) תן לזה הזמנה. . תודה שהפכת את המקום הזה להיות הגיוני.”

13 באפריל 2023: פטריק ג’יי. אדמס וטרויאן בליסאריו נותנים סיור בביתם עיכול אדריכלי

פטריק ג'יי אדמס וטרויאן בליסאריו

הזוג הראו את ביתם בלוס אנג’לס עיכול אדריכלי ב- 13 באפריל 2023. הבית בן המאה כמעט נבנה בשנת 1924 על ידי האדריכל וואלאס נף, ואדמס ובליסאריו התאהבו בו במהלך בית פתוח בו השתתפו בעיצומו של תכנון החתונה בשנת 2016.

הם אמרו למוצא שהם לא ממש מחפשים בית, אבל זה מצא אותם. . זה סופר מיוחד, “אמר אדמס.

“אחת התכונות שאהבנו הייתה זו [המרפסת של ג’ולייט]”, אמר בליסאריו בסיור הווידיאו. . הייתי כמו ‘האם עלינו להשיג את הבית הזה? האם אנחנו לא צריכים?״

במציאות, המרפסת הייתה מקום להשיג את החריץ שלהם. “בעיקר עשינו מסיבות ריקוד כאן,” הסביר בליסאריו. “כשהייתי בהריון עם בתנו הראשונה, פטריק די ג’יי.

14 במאי 2023: פטריק ג’יי. אדמס חולק מחווה של יום האם המתוק לטרויאן בליסאריו

טרויאן בליסאריו

בנוסף למשחק, אדמס נלהב גם מצילום והוא משתף מדי פעם את צילומיו באינסטגרם. ביום האם 2023 הוא שיתף תמונת מצב יפהפה של שחור-לבן של בליסאריו עם שתי הבנות של הזוג.

“אני לא יודע איך אתה עושה את זה אבל זה דבר לראות”, הוא כיתב את הפוסט המתוק. “תודה [טרויאן [על סבלנותך, טוב לבך, סקרנותך וחוכמה. המשפחה הזו כל כך בר מזל שיש לך. . #יום האם שמח.”

. אדמס מברך את טרויאן בליסאריו על שחרורו של מודעה לוקם

מודעה לוקם -פודקאסט תסריט על “חברת טק מהפכנית וחדשנות טלטלת כדור הארץ, עוזר מציאות מוגבר גופני.”

“לא מאמין שזה כאן. צפיתי ביראת כבוד כבר חמש שנים מכיוון ש- @sleepinthegardn לקח את זה מזרע של רעיון לסיפור היפה והמקורי הזה לגמרי “, כתב אדמס באינסטגרם. “זה מתעורר לחיים על ידי צוות כל כך מדהים כולל כריס פיין, אוליביה ווילד, הגיבור האישי שלי, טרויאן בליסאריו.”