יום המשכורת 3 | Wiki יום המשכורת | Fandom, המנכ”ל של יום המשכורת 3 מתנצל על השקה של סיוט ‘תמיד מקוון’

0

ההשקה “תמיד מקוונת” של יום המשכורת 3 היא בלגן, מנכ”ל מתנצל

לפי חשבונות רבים, יום המשכורת 3 נראה כי הוא חצי שלב מאכזב לסדרת שוד הבנק של שיתוף הקו-אופ הארוך. בניגוד לקודמו, זה גם מחייב את השחקנים להיות תמיד מקוונים, שיקול דעת שגוי לכאורה הניתן יום המשכורת 3צרות ההשקה של השבוע הראשון. .

יום המשכורת 3

Payday3logo

יום המשכורת 3 הוא משחק פעולה שיתופי של יורה בגוף ראשון שנוצר על ידי אולפני Starbreeze ומוצא על ידי Deep Silver והוא היורש יום המשכורת 2. יום המשכורת 3 .

תוכן

התפתחות

מתי יום המשכורת 3 הוכרז על מעט מאוד מידע שותף. בעקבות רכישתם של יוֹם הַמַשׂכּוֹרֶת IP במאי 2016, Starbreeze אישרה את התפתחותה של יום המשכורת 3. בשנת 2017 הם הודו כי מנוע המשחק של Valhalla היה מוצר לא שלם ולא מתאים לפיתוח משחק פעיל. . טריילר משחק הוצג ב- Xbox Games 2023, שהראה את החזרתם של מספר תווים ותכונות, כמו גם מכניקת משחק חדשה.

כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת

גלריה

יום המשכורת 3 פרומו

יום המשכורת 3 תמונה מפסט משחק הקיץ 2021

יום המשכורת 3 תמונה מפסט משחק הקיץ 2021

יום המשכורת 3ההשקה “תמיד מקוונת” היא בלגן, מנכ”ל מתנצל

פורסם ביום שישי 13:35
אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

יום המשכורת 3 גנבים תופסים כסף בכספת אפלה

לפי חשבונות רבים, יום המשכורת 3 נראה כי הוא חצי שלב מאכזב לסדרת שוד הבנק של שיתוף הקו-אופ הארוך. בניגוד לקודמו, זה גם מחייב את השחקנים להיות תמיד מקוונים, שיקול דעת שגוי לכאורה הניתן יום המשכורת 3צרות ההשקה של השבוע הראשון. הבעיות בהתרסקות, שידוכים איטיים ושרתים מנותקים היו כל כך גרועים שהמנכ”ל של אולפני היוצר סטארבריז החלו להתנצל על מצב המשחק כמעט מייד.

מדוע הקרוואן למשחקים של Redfalle החדש והחם הותיר אותנו מרגישים קר
אבוד מזמן הֵל הדגמה מתעוררת לחיים
Cyberpunk 2077S חירות פנטום DLC כנראה לא ישנה את גורלו של V

“אנו כל כך מצטערים שהתשתית לא החזיקה מעמד כצפוי, ולמרות שאי אפשר להתכונן לכל תרחיש – עלינו להיות מסוגלים לעשות טוב יותר”, צייץ טוביאס סג’וגרן ב -22 בספטמבר, רק יום אחרי הופעת הבכורה של הופעת הבכורה. “אנו עובדים ללא לאות עד ששחזרנו את כל השירותים והשחקנים שלנו יכולים לחזור להתעצם ללא בעיות!”

“גישה מוקדמת” עבור יום המשכורת 3 החל ב -18 בספטמבר, אך הזרם המסיבי של שחקנים חדשים לא החלה עד לשחרורו המלא ב -21 בספטמבר. בנוסף למחשב האישי ופלייסטיישן 5, סים הייסט המולטיפלייר פגע גם ב- Game Pass, בו מנויים משלמים ב- Xbox Series X/S יכול להוריד אותו בחינם. שחקני מחשב התלוננו על כך שהמשחק נתקע במצב “חיפוש” כשמנסים למצוא משחק. נראה כי כמה שחקני Xbox התמודדו עם שרתים לא יציבים והתרסקות.

“לא משנה במה תבחר, ציבורי, חברים בלבד, הזמין רק . “יום השחרור הוא בדרך כלל קשה לאולפנים. זֶה. זה מביך.”

שחקנים ב- PS5, בינתיים, החלו את השבוע עם בנייה שגויה לכאורה של המשחק. המפיק הראשי אנדראס האיל-פנינגר האשים את סוני בכך שדחף טלאי שגוי. “שחקני PS5: מסיבות בשליטתנו אתה משחק כרגע גרסה ישנה יותר של המשחק,” הוא צייץ . “סוני עובדת על גלגול התיקון הראוי.”הגרסה הנכונה הגיעה יום לאחר.

באופן טבעי, ההפסקות שוב דרבן קריאות לחברות להתרחק מדרישות תמיד מקוונות. יום המשכורת 2מצב לא מקוון מאפשר לשחקנים לעבור משימות עם תווים מבוקרים על ידי AI. בעוד שהפיתוי של הסדרה נותר בזמן אמת מקוון רב -משתתפים, היכולת עדיין ליהנות מהמשחק ללא חיבור לאינטרנט הייתה תכונה נחמדה. ככל הנראה, Mod לא מקוון למשחק כבר כבר בעבודות .

יום המשכורת 3 . “עורים! אנחנו מספר אחד ב- Steam!”החשבון צייץ ב -21 בספטמבר. “עורים, אנו חווים כרגע שידוכים איטיים”, קראו את הציוץ הבא שלה . “אנו חוקרים ועובדים על פיתרון.”בעוד שהשידוכים לא היו זמינים לרבים לאורך כל אחר הצהריים והערב, האולפן דיווח כי הדברים משתפרים כבר בשעות הבוקר המוקדמות ב -22 בספטמבר, רק כדי שהפסקות יתקעו בחזרה ככל שהיום נמשך.

הבלגן המתמשך הוא תזכורת נוספת לכך שאנשים רבים כל כך נוקטים בגישה להמתנה ורואים להשקות משחק חדשות, במיוחד במחשב האישי, במיוחד כאשר יש להם דרישות מקוונות מחמירות. “יום המשכורת 3 מרגיש כמו סוג המשחק שאינו נועד לרכישה של יום אחד “, כתב משקיף אחד ב- Reddit. “אלא לחכות עד שיש להם חבורה של תוכן.”

זה למעשה מה IGN כתב בפסקה הראשונה שלה יום המשכורת 3 סקירה . “הנורא הרגיל יוֹם הַמַשׂכּוֹרֶת באגים, מאגר עבודות דינקי להתמודד, וסיפור חלש צפוי פירושו שזה לא בדיוק הקפיצה הענקית שקיוויתי לה “, הוא נכתב. “עדיין, אם יום המשכורת 2התמיכה שלאחר ההשקה היא כל אינדיקציה, זו לפחות התחלה מבטיחה מאוד למה שיכול להפוך לעוד עשור של קופאיות מקצפות באושר ומקדחות תרגילים.”

התחלה מבטיחה אכן!