מיטב סולו נשיאת ADCs לעונה 12 – Mobalytics, ADC | ליגת האגדות וויקי | פנדום

0

ליגת האגדות וויקי

במהלך אמצע המשחק, לחץ ההרג שלה גדל, וכך גם כוח הדחיפה שלה. לאחר שלקחה את המגדל הראשון, עליה לעבור לנתיב האמצעי כדי להשיג יותר זהב ויותר צלחות (אם הם עדיין קמים). קייטלין יכול לקבל כל כך הרבה זהב מהיר יותר מרוב אלופי ה- ADC של האויב.

הסולו הטוב ביותר נשיאת ADCs לעונה 12

הסולו הטוב ביותר נשיאת ADCs לעונה 12

ADC הוא אחד התפקידים הפופולריים ביותר במשחק. שחקנים אוהבים את התפקיד בזכות הטבע “נשיאה” שהתפקיד מספק. יש כל כך הרבה אלופות מגניבות שמשוחקות בנתיב התחתון וכמה מהאלופים הפופולריים ביותר משוחקים שם.

אם אתה מתחבר לטפס בליגת האגדות, אתה צריך לבחור אלוף שהולך לתת לך את הסיכויים הטובים ביותר לשאת את המשחק ולהגשים את הנבואה להיות נשיאה.

בחלק הרביעי של מיני-סדרה חמישה חלקים שלנו, נפרט 12 מה- ADCs הטובים ביותר של סולו לשחק בליגת האגדות. זקוק לטיפים נוספים על האלופות האלה? אל תדאגי, כיסינו אותך באתר Mobalytics.

הסולו הטוב ביותר נשיאת ADCs לעונה 12

1. אש

האלופה הראשונה ברשימה שלנו היא אש. אש הוא אלוף טוב מאוד בכל הדרגות והוא אלוף די עקבי. הדבר היחיד שחסר לה באמת הוא כלי מקף או בריחה שיש ל- ADCs רבים אחרים בליגת האגדות.

בשלב הנגינה, לאש יש המון תוקף עם ה- W שלה, אותה היא מקסימום ברמה 9. ברמה 6, אפילו בשידוכים, או בכל שידוך.

פוסט 6, האולטימטיבי שלה טוב מאוד. זה יכול לשמש כדי לתפוס אויבים מחוץ למצב שהם רחוקים מדי קדימה או הרחק מהצוות שלהם. אולטימטיבי טוב במשחק האמצע או המאוחר יכול לאפשר לקבוצה שלה לקחת את הברון או את הדרקון.

טיפים וטריקים:

 • השתמש ב- E שלך כדי לצופים את הצוות שלך על ידי ירי בו באלכסון דרך הג’ונגל של האויב. הצוות שלך יכול לראות אילו מחנות ג’ונגל נלקחו ואילו מהם עדיין קמים. אתה יכול גם לאתר את הג’ונגלר של האויב.
 • כדי ליזום קרבות צוות, הטיל את האולטימטיבי שלך על יעד שמבודד או רחוק מדי קדימה. לאחר מכן הצוות שלך יכול להתמוטט ולמקד אותם בזמן שהם CC ‘.
 • אם הנתיב שלך הוא שווה ולאויב יש איום הריגה מועט עליך, לאחר שנזכר, אתה יכול לירות בחץ שלך היישר באמצע המפה כדי לסייע לאמצע האמצע שלך.

2. קייטלין

קייטלין הוא האלוף השני ברשימה שלנו. קייטלין תמיד הייתה ADC חזק, אם כי קצב המשחק שלה אינו חזק כמו שהיה פעם, היא עדיין אלופה סולידית בכל שלבי המשחק.

קייטלין טוב מאוד בשלב הנגינה. יש לה טווח מעולה לכל ADCs האויבים, בהם היא יכולה להשתמש לטובת היתרון שלה כדי להטריד את האויב ולנקוט אותם בכל פעם שהם מנסים לחוות. יש לה גם כוח דוחף נהדר איתה. רוב שחקני קייטלין נוטים להשיג מגדלים מוקדמים וזהב נוסף אך ורק מלדחוף מוקדם.

במהלך אמצע המשחק, לחץ ההרג שלה גדל, וכך גם כוח הדחיפה שלה. לאחר שלקחה את המגדל הראשון, עליה לעבור לנתיב האמצעי כדי להשיג יותר זהב ויותר צלחות (אם הם עדיין קמים). קייטלין יכול לקבל כל כך הרבה זהב מהיר יותר מרוב אלופי ה- ADC של האויב.

טיפים וטריקים:

 • יש לך טווח התקפה אוטומטית גבוהה. בכל פעם שאתה יכול, וודא שאתה מתעלל בו ומתקפה אוטומטית של האויב בכל פעם שהם מנסים להבטיח מיניון.
 • כשאתה דוחף ומייצר מגדל, וודא שאתה מניח את המלכודות שלך מאחורי המגדל לאזור האויב. אם הם נכנסים לאחד, אתה יכול ללכת לסחר חיובי.
 • שמור את רשת הקליבר שלך לשימוש ככלי בריחה למקרה שהאויב ינסה לסחור, או שהאויב ג’ונגלר ינצל את הנתיב שלך. וודא שאתה חוסך מספיק מאנה כדי להשתמש ביכולת זו גם במקרה של חירום.

3. דראבן

האם מישהו קרא לנשיאה? DRAVEN הוא אחד מתור הסולו הטוב ביותר ונתיב ADCs דומיננטיים מסביב, בזכות לחץ המשחק המוקדם שלו ופוטנציאל כדור השלג שלו. שליטת דראבן תאפשר לך להשתלט על הנתיב והמשחק תוך זמן קצר.

יש לו נזק מוקדם יותר למשחקים מכל אלוף, בזכות ה- Q שלו. כל עוד אתה יכול לשחק סביב הצירים שלך ולאסוף אותם בכל פעם שהתקפה אוטומטית של האויב, תטפל בהם נזק נוסף. נזק למשחק המוקדם הזה מאפשר לך להשיג הרוגים וכדור שלג משם.

עם זאת, Draven קשה מאוד, אז אתה צריך לשים הרבה תרגול לשחק בו ולשלוט בו. אם אתה חדש בדראבן, אתה לא מתכוון לפתוח את מלוא הפוטנציאל שלו. אבל תדבק בזה, בסופו של דבר תלמד מה אתה יכול ולא יכול לעשות כמו אבא דראבן.

טיפים וטריקים:

 • אם הגרזן שלך יורד בשטח פתוח ולאויב יש צילומי מיומנות או CC, אל תרים את הצירים אם הוא יביא אותך לסכנה.
 • כשיש לך מאות ערימות של הערצה, שחק מעט בטוח יותר ובקש סיוע מג’ונגלר או אמצע הנגר שלך כדי למזומן.
 • כשאתה נסחר עם האויב, הקפד לצפות במיקום שלך, בעמדת האויב והגרזן יורד. נסה וודא שאתה מרים את הצירים שלך ככל שתוכל לטפל בנזק נוסף בסחר.

4. עזריאל

EzReal הוא ה- ADC הפופולרי ביותר ב- LOL. הוא עקבי בכל הדרגות ובכל שלבי המשחק. הוא כיף לשחק, נשיאה טובה וחזקה כשהוא קדימה. מדוע אזרל אלוף סולו כל כך טוב? ובכן, נתחיל עם ה- E שלו.

ה- E שלו נמצא על גבי קילון קצר והוא מאוד תכליתי. הוא יכול להשתמש בו באגרסיביות כדי לבצע הצגות או להשתמש בו אך ורק ככלי הגנה. בלי קשר למה שהוא משתמש בו, זה הופך את אזריאל לאלופה הרבה יותר חזקה וקשה יותר להרוג.

בשלב הנגינה, לאזריאל יש המון תוקף עם ה- Q שלו, בו הוא יכול להשתמש כדי לבריון ולהטריד את האויב. האם אתה נמצא בשידוך רע כשאתה משחק אזריאל? לא לדאוג, אתה יכול להשתמש ב- Q שלך לחקלאות כדי שלא תפספס זהב.

טיפים וטריקים:

 • השתמש ביכולות שלך בתדירות גבוהה ככל האפשר כדי לערום את דמעתך של האלה. ככל שתשלים מהר יותר את הפריט הזה- כך ייטב.
 • אל תשתמש באגרסיביות שלך באופן אגרסיבי אלא אם כן לאויב יכולות הליבה שלהם על קולדאון. השימוש בו באגרסיביות יקל עליך להיהרג אם אתה משתמש בו כאשר היכולות שלהם קולות.
 • כדי להרוס מגדלים במהירות ולקבל יותר זהב מצלחות מגדל, אתה יכול להשתמש ב- W שלך במגדל ולעקוב אחריו עם התקפה אוטומטית.

5. ג’הין

הייתי צריך לשים את ג’הין כבחירה הרביעית ברשימה שלנו, אבל הוא במקום החמישי … מה שלא יהיה. ג’הין הוא אלוף טוב לתור סולו מכיוון שהוא בחירה אמינה מאוד. הוא יכול לבצע הצגות ולקבל הצגות לצוות שלו בזכות היכולות הבסיסיות שלו והאולטימטיבי שלו.

W ו- R של Jhin הם כלים נהדרים לקבל בחירות וליצור הצגות עבור הצוות שלו. הוא יכול לתפוס מישהו איתם ולקבל אותו או לצוות שלו כמה הורג. CC משתי היכולות הללו יכול להכה את סיכויי האויב להימלט.

הוא גם חזק מאוד בחלקים המאוחרים יותר של המשחק. כשיש לו כמה פריטים מתחת לחגורתו, הוא יכול להתמודד כל כך הרבה נזק עם הזריקה הרביעית שלו. הוא ממש יכול ממש ליעדים מקושקשים עם זריקה אחת עם ה- Q, הזריקה הרביעית שלו וו ו.

טיפים וטריקים:

 • לפקוח עין על כמה תחמושת נשארת כשמנסים להילחם. אל תתחייב לסחר מורחב כשיש לך תחמושת מועטה עד ללא תחמושת, מכיוון שתישאר לטעון מחדש במאבק.
 • נסה לצרוך את הזריקה הרביעית שלך על אלוף אויב כאשר הזריקה הרביעית עוסקת בטונות של נזק.
 • כשאתה מעלה את האולטימטיבי שלך, וודא שאתה במצב בטוח בו האויב לא יכול CC שאתה או להרוג אותך כשאתה עומד בשקט.

6. ג’ינקס

Jinx הוא ADC אהוב על המעריצים. ההופעה שלה וההצגה שלה ב- Arcane היו מדהימים, ואני חושב שזה פגע בפופולריות שלה ב- LOL. אמנם זה נהדר לג’ינקס מחוץ למשחק, אך גם הביצועים שלה במשחק טובים מאוד.

Jinx synergises בצורה מדהימה עם הרבה תומכים שונים, מה שהופך אותה לבחירה נהדרת בתור סולו מכיוון שזה אומר שהיא יכולה להיות משחקת עם הרבה אלופים שונים. למשל, היא טובה עם אלופי עניין קשה ושירותים.

בזכות הפסיבית שלה, היא יכולה לעפיפון ולברוח מאויבים. זה, בשילוב עם ה- E וה- W, מאפשר לה לצאת ממצבים דביקים ולהגן על עצמה מפני נזק נכנס.

טיפים וטריקים:

 • נסה לסנכרן את ה- E שלך עם תומכי CC שלך לשרשרת CC האויב בנתיב. זה יקשה מאוד על האויב לברוח או לסחור איתך.
 • אם אינך מסוגל להשיג הרוגים בנתיב שלך, נסה להשתמש באויבי האולטימטיבי שלך כדי לצלוף אויבים בעלי בריאות נמוכה בנתיבים אחרים.
 • המקום הטוב ביותר לזרוק את ה- E שלך הוא ישירות תחתיך כאשר האויב עוסק. לזרוק אותו לעבר האויב יכול להיות טעות מכיוון שהוא אולי לא יפריע לעצמו, והם עשויים פשוט לעבור על פני זה. על ידי השלכתו תחתיו, האויב יכנס לתוכו או ייאלץ להתנתק.

7. קרתוס

קרתוס הוא אלוף ה- AP הראשון ברשימה שלנו. בעוד ש- ADCs היו המלהיבים באותו היום, מקובל יותר לראות את אלופי ה- AP בנתיב התחתון עכשיו. בעוד אלופי מודעות עדיין שולטים במשחק המספרים, אלופות כמו קרתוס אכן מוצאות הצלחה בנתיב התחתון.

ראשית, הוא בחירה טובה כאשר לקבוצה שלך יש אלופי מודעות באמצע ובג’ונגל. הנזק המעורב יאלץ את האויב לקנות גם את ההתנגדות לשריון וגם לקסם.

יש לו גל טוב ברור ומתקבל עם ה- Q וה- E שלו בשלב הנטייה. הוא יכול להשתמש ב- W שלו כדי להקים את הג’ונגלר שלו או לעזור לו לברוח מהגנים. פוסט 6, האולטימטיבי שלו מציע לו לחץ מפה גלובלי, שיכול לאפשר לו להשיג הרוגים במקום אחר על המפה

טיפים וטריקים:

 • חווה עם Q במשחק המוקדם כדי להקל עלייך לאסוף CS.
 • השבת את ההטמאה שלך ברגע שההתכתשויות יסתיימו, מכיוון שהיא תאכל דרך מאנה בר שלך.
 • השגיח על המינימום בכל עת והשתמש ב- R שלך כדי לאסוף הרוגים בבריאות נמוכה

8. סמירה

אחד האלופים האחרונים שהגיעו לזימון שבר הוא סמירה. סמירה פגעת בשבר עם אפקט מדהים. היא נשיאת סולו נהדרת בזכות האולטימטיבי שלה, אבל גם השלב הנתיב שלה די חזק.

יש לה פוטנציאל הכל חזק באמת ויכולה להתמודד עם נזק רב כאשר יש לה ערימות לאולטימטיבי שלה. באופן דומה, בגלל הפוטנציאל החזק שלה, היא מסננת בצורה מדהימה עם הרבה תומכים שונים.

במריבות צוותים, היא טובה בזכות ה- AOE על האולטימטיבי שלה, מה שיכול לאפשר לה להתמודד עם נזק רב לכל האויבים בבת אחת. בגלל תפוקת הנזק המטורפת שלה, זה הופך אותה לטובה למריבות צוותים.

טיפים וטריקים:

 • נסה להשתמש בהתקפות ייחודיות על ידי שימוש ביכולות שונות לעיתים קרובות כדי להשיג נקודות סגנון. שמור על כמה שיותר נקודות סגנון.
 • במריבות צוות, הימנע ממנו להיכנס אלא אם כן יש לך לפחות A או משהו קרוב אליו. אתה תקבל ערימות מקסימום אם תשתמש ב- E שלך כדי לסגור את הפער ואז להפעיל את האולטימטיבי שלך במאבק.
 • אתה יכול להשתמש ב- E שלך ל- Dash to to of Evey Chamenions ו- Minons. זה יכול לעזור לך למקם מחדש במאבק.

9. טריסטנה

טריסטנה אינה פופולרית כמו שהייתה פעם, אבל זה לא אומר שהיא כבר לא אלופה נהדרת. כאשר משויכים לתמיכה אגרסיבית או מישהו שיכול להילחם איתה מוקדם, טריסטנה יכולה להיות מפלצת אמיתית להתמודד איתה.

טריסטנה נהדרת לתור סולו בגלל פוטנציאל הנשיאה שלה. אם היא עם תמיכה אגרסיבית של All-in, הם יכולים כל הזמן לכל אויב כאשר הם מקטינים יתר על המידה. כשהיא משויכת לתמיכה בכלי השירות, הם יכולים לחטוף אותה ולהעצים אותה.

היא חזקה בכל שלבי המשחק, אבל המשחק המוקדם שלה יכול להיות החזק ביותר אם היא נמצאת בשידוך חיובי. עם ה- E שלה, היא יכולה להמשיך לדחוף את הנתיב שלה מוקדם, לקחת יעדים ולקבל גם צלחות מגדל.

טיפים וטריקים:

 • בעת השימוש ב- E שלך, וודא שאתה מתקפה אוטומטית של האויב ככל האפשר כדי להגדיל את תפוקת הנזק שלו.
 • אמנם ניתן להשתמש ב- W שלך באגרסיביות, לפני קפיצה פנימה, וודא כי יכולות ה- CC של האויב יורדות, והג’ונגלר אינו בקרבת מקום. קפיצה קדימה לזרועות הממתינות של הג’ונגלר/ התמיכה של האויב תשאיר אותך למות.
 • במריבות צוותים, השתמש באולטימטיבי שלך ככלי קלקל עצמי. השתמש בו כדי להפיל את קו החזית של האויב כדי לשמור על עצמך.

10. זרי

זרי הוא האלוף האחרון שפגע בשבר זיכונים. אם עדיין לא שיחקת אותה אבל אתה מחפש ADC סולו סולו מדהים, אז הייתי ממליץ עליה בחום. זרי הוא נשיאת היפר ניידת מאוד שצריכה רק להרוג 1 לכדור שלג.

היא ממש חזקה ובעלת פוטנציאל עפיצות נהדר. היא יכולה לעפיפון ולברוח מהאויב עם המקף שלה, בה היא יכולה אפילו להשתמש על קירות גדולים כדי לברוח. זה מגביר את שרידותה ומשפר את לחץ ההרג שלה.

זרי טוב מאוד גם במריבות קבוצות. היא תוכל להוציא נזק רב תוך שהיא תישאר מעט בטוחה. זה הופך אותה לטובה בתור סולו מכיוון שתוכלו לשרוד קרבות ולהעביר מספיק נזק כדי להשיג הרוגים ולשאת אותם.

טיפים וטריקים:

 • האם האויב מכוון את הנתיב שלך? השתמש ב- E דרך השטח שלך כדי ליצור מרחק גדול יותר בינך לבין האויב.
 • להיות במהלך המתמיד! מעבר ייצר אנרגיה בה תוכלו להשתמש בכדי להתמודד עם נזק נוסף לאויב.
 • בעוד שהשילוב שלך משולב מטורף, אל תלך על זה אלא אם כן בעלות בריתך בעמדה לעקוב.

11. ויין

האלוף ה -11 ברשימה שלנו הוא ויין. כמעט כולם יודעים למה ויין הוא אלוף נהדר, והקנה המידה שלה טוב להפליא. מכיוון שמשחקים נוטים להתארך יותר באלו נמוך, היא בדרך כלל יכולה להתרחש בקלות ולשאת במשחק המאוחר.

ה- W שלה הוא יכולת חזקה מאוד שיכולה לעזור לה להתמודד עם כמויות ניכרות של נזק למטרה שהיא מתמקדת. בגלל זה, פוטנציאל ה- 1V1 שלה די חזק והיותה ידועה כטנק באסטר מתאים מעט!

בעוד שוין נהדר בתור סולו, היא די קשה לשחק. היא אחת האלופות הקשות ביותר לשלוט ב- LOL, אז וודא שאתה מכניס הרבה תרגול אם אתה רוצה לשלוט בה.

טיפים וטריקים:

 • הישאר בטוח במשחק המוקדם ואל תיפול מאחור. לחוות מה אתה יכול ולקבל זהב באותה.
 • נסה תמיד להתקין אוטומטית את האויב 3 פעמים, כך שתכבה את ה- POC הפסיבי שלך עם W שלך. זה יהפוך את המקצועות לטובה יותר.
 • צפה במיקום שלך במריבות צוות והיה מוכן להשתמש ב- Q שלך בהגנה ולא לעבר האויב.

12. Veigar

האלוף האחרון ברשימה של היום הוא Veigar. Veigar הוא אלוף ה- AP השני שאנו ממליצים עליו, אבל זה לא אומר שאלופי ה- AP אינם חזקים. לווייגר יש קנה מידה בלתי מוגבל ויכול להוות טרור אמיתי להתמודד איתו בזכות האולטימטיבי שלו, בו הוא יכול להשתמש כדי לצלם אלוף מפותל במריבות קבוצות.

הוא לא נהדר מוקדם, אבל עם הזמן, הוא יכול לקבל כל כך הרבה תוספת AP, עד שהיכולות שלו יטפל נזק רב והוא יוכל להוציא במהירות אלופים מלוכלכים. כמו שאמרנו, עם מספיק AP, הוא יכול לאלופי ירייה אחת רק עם ה- Q וה- R שלו.

Veigar בדרך כלל מקסימום השני שלו, שמאפשר לו לחפש בחירות ויכול לעזור לו לתפוס אנשים מחוץ לתפקיד. זה טוב בתור סולו מכיוון שאתה יכול להתחיל בקטטות מבלי לסמוך על הצוות שלך כדי להתחיל אותם בשבילך.

טיפים וטריקים:

 • אל תשתמש ב- E שלך אלא אם כן אתה הולך להרוג או להקים גנק. זה עולה הרבה מאנה והוא המקור העיקרי לבריחה.
 • הסתכל לחוות עם ה- Q שלך כדי להשיג ערימות ולהגדיל את ה- AP שלך. ליישר מספר מיניונים לנזק נוסף.
 • השתמש ב- R שלך על יעדים מקושקשים כדי לבצע אותם בתחילת הקרב ולהפוך אותו ל 5v4.

סיכום

בעוד שבחירה ב- ADC חזקה היא חיובית ביותר, הכוח שלך בנתיב ולאורך כל המשחק יהיה תלוי עד כמה התמיכה שלך טובה. זו רק אחת העובדות האומללות על ליגת האגדות. לקבלת טיפים וטריקים נוספים לכל אחד מהאלופים האלה ברשימה של היום, עבור לאתר Mobalytics.

ליגת האגדות וויקי

רוצה לתרום לוויקי הזה?
הירשם לחשבון והתחיל להתחיל!
אתה יכול אפילו לכבות מודעות בהעדפותיך.

בואו להצטרף לשרת הדיסקורד של קהילת Wiki Wiki!

אין לך חשבון?

ליגת האגדות וויקי

“אתה שייך למוזיאון!” מאמר או קטע זה עשויים להכיל מידע מיושן, אך קיים כאן למטרות היסטוריות.

ADC ((נשיאת נזק התקפה) הוא מונח ארכאי המשמש להתייחס לאלוף העוסק בנזק חזק ורציף עם ההתקפות הבסיסיות והתאמות שלהם עם סטטיסטיקות הקשורות להתקפה – אני.ה. תקיפה נזק, סיכוי שביתה קריטי ומהירות התקפה.

התפקיד פרש בהקשרים רשמיים והוחלף ב- Marksman, כדי להבחין בין תוקפים בסיסיים טווחים (כולל אלה שאינם בונים AD, e.ז. אזיר) והיכולת לסחוב, כאשר ADCs מתגרה מופצים בין התפקידים הקוטלים ללוחם.

למרות פרישת המונח, זה נשאר בשימוש נפוץ, אפילו בקרב עובדי מהומות, ומתייחס בדרך כלל לאלופות אלה:

ביקורות מומחים של Gamespot

מדריך לתפקיד תפקידים של ADC בליגת האגדות

ADC S אולי התפקיד שיש לו את הסוכנות הכי פחות והשפעה על המפה בשלב מוקדם. לאחר מכן הוא הופך לאחד התפקידים המשפיעים ביותר במשחק באמצע המאוחר.

כאן אנו משתמשים ב- ADC כדי פירושו של LOWN LANER I.ה. נתיב הבוט.

אם כבר מדברים על נשיאה, אפליקציית Z League מאפשרת לך להביא איתך את סטטיסטיקות המשחק שלך כמו גם LFG, טורנירים ועוד.

הסיפור נמשך למטה

תוכן העניינים

טייקאות מפתח ממדריך המיקום של ADC:

 • ADCs הם ביטוח משחק מאוחר של צוותים ומפתח לקיחת יעדים
 • ישנם סוגים שונים של ADCs, אך כולם עוקבים אחר מושג דומה מאוד
 • חשוב שיהיה אלוף סינרגיה טובה מבחינת התמיכה שלך
 • ADCs הם נושאים, אך הם תלויים גם בצוות שלהם
 • משחק ADCs דורש מעט דיוק של עכבר, נשיאת הלך הרוח והסבלנות

ליין בוט

ADCs גורמים הכי הרבה נזק ליעדים, כך שהסיבה שהסיבה של ADCs מושמעים ב- Bot Lane נובעת מהקרבה למטרה החשובה ביותר: הדרקון. בשל כך, זהו אולי הנתיב החשוב ביותר כשלעצמו – שכן השליטה בנתיב הבוט היא ההשפעה הגדולה ביותר על שליטת הדרקון המוקדמת. ודרקונים הם – עם הנשמות – חשובים להפליא ובלתי נמנעים, כך שאתה צריך לשים לב אליהם כל משחק.

הסיפור נמשך למטה

סוגי ADC

אם אתה שולט בנתיב הבוט ויש לך דחיפה, אתה יכול לשלוט על חלקים גדולים של נהר הדרקון ובחלקו מסלול אמצע בגלל לחץ של נדידות ובקרת ראייה. זה הופך את האלופות שיש להן שליטה על דחיפה ונתיב לחזקה מאוד, אלופות כמו Varus, Caitlyn, Ashe, Kalista. אבל מכיוון ש- ADC היא גם תפקיד המדרג, אתה יכול גם לשחק כדי להיות ממש חזק בהמשך ותחרות דרקונים אחר כך כמו זרי, ג’ינקס.

יש גם מחלקה של ADCs כממוקדים יותר לשירות. אלה נוטים לרצות להשתלט מוקדם ולהשתמש בשליטה זו כדי לבצע בחירות ולקבל מטרה.

הסיפור נמשך למטה

כל ה- ADCs כוללים תווים ארוכי טווח המוגדלים בצורה הגונה היטב. בעוד ש- ADCs דומים מאוד זה לזה וכנראה שהם התפקיד עם זן האלופים או המשחקים הכי פחותים, ישנם כמה הבדלים בסגנון המשחק. אתה יכול ללכת קטלניות, על פגע, ביקורת או אפילו כמה נושאות AP-משתנות מלהיות ממוקדות בכישופים ועד להתקפה אוטומטית. ובתוך הבחנות אלה יש סגנונות שונים של ADC כמו כלי עזר, חבטות, היפר-קיר, קליפה עצמית, צלילה ושליטה בנתיב.

בסך הכל, הם טובים במאבק צוות משחקי אמצע עד מאוחדים ומגדל מגדל, כלומר הם צריכים להיות עם הצוות שלהם כשדברים קורים.

הסיפור נמשך למטה

סינרגיה של צמד: סכום גדול יותר מחלקים

אם כי קשה לשפוט ADCs בבידוד, מכיוון שהם כל כך תלויים בתמיכתם, אתה רוצה לשחק עם תמיכה שיכולה לאפשר את הדמות שלך. לדוגמה, Strong Immobile נושאת כמו Aphelios ו- Kog’Maw נהנים מאוד מדמויות שיכולות להחזיק אותן בחיים כשמתקפצים כמו לולו או סף.

רצוי שתרצה לקבל סינרגיה חזקה גם בנתיב וגם במשחק המאוחר יותר של קרבות צוות. אם כי, במקרב צוותים, חלק מחברי הצוות האחרים עשויים גם למלא את התפקיד הזה. המשמעות היא שהחלק החשוב ביותר הוא הסינרגיה שלך בנתיב, שכן דמויות עם כוונות/זהויות לא מפורקות יכולות להיות פחות מסכום חלקיהן.

הסיפור נמשך למטה

הדוגמה האולטימטיבית לסינרגיה טובה היא לוסיאן + נמי שיחד כל כך הרבה יותר מכל משולבת אחרת הכוללת אחד משני החלקים הנפרדים. שילובים אחרים כוללים הגדרת לחשים של זה כמו CC, העצמת התקפות לדמות עם סטרואיד התקפה אוטומטית, קליפה להיפר -סקר, עוסקים חזקים לדמויות אגרסיביות וכו ‘.

אבל זה גם מסתכם במושגי הליבה של האלופות, אלוף שרוצה בעיקר לדחוף את יריביהם ופוק לא מזווג טוב עם דמות שרוצה להתגנב או לשוטט.

הסיפור נמשך למטה

משחק מאוחר: לעולם אל תלך לבד

לאחר שלב הנגינה, ADC לעולם לא צריך להיות לבד. דחיפה מפוצלת הופכת אותך לפגיעה מאוד, ולכן בדרך כלל עדיף לשלוט בנתיב האמצעי ולנסות להישאר בטוח בכך – זה גורם לך להיות קרוב לכל היעדים הפוטנציאליים גם כן. ואז אתה יכול להסתובב יחד עם הצוות שלך כדי לקחת מגדלים בסידנים.

התפקיד שלך הוא בעיקרו להסתובב במפה ולקחת כמה שיותר משאבים, אך גם להצטרף לצוות שלך לקחת יעדים מכיוון שאתה המטרה המהירה ביותר.

הסיפור נמשך למטה

מיקום ותקשורת

מכיוון ש- ADCs הם סוחרי נזקי תותח זכוכית, חלק מרכזי במשחק ADC הוא לדעת מה יכול להרוג אותך, ואילו עורות תנועות ותנועות אתה צריך להיזהר ולשחק סביבם כדי למקסם את הנזק שלך מבלי להיתפס. המיקום הוא הכל עבור ADCs במקרב צוותים יחד עם הערכת איומים. הם צריכים להיזהר באגפים, פלאש עוסקים וכישוף חשובים חשובים.

למרות שה- ADC עדיין תלויה מאוד בצוות שלך לחזית, לקלף וכן הלאה, התלות שלה בצוות פירושה שטוב ש- ADCs ילמדו לתקשר את כוונותיהם וצרכיהם לצוות. לדוגמה, כשאתה רוצה לעסוק, לנקות גל, למשוך לאחור או להזדקק לראייה עם התמיכה שלך בנתיב או כשאתה זקוק לעזרה מהג’ונגלר.

הסיפור נמשך למטה

תכונות לתפקיד

ADC מיועד לאנשים שאוהבים ללחוץ ולשכלל את המכניקה שלהם. זהו התפקיד הכי אינטנסיבי של עכבר, שכן פגיעה ביעדים נכונים במהירות חשובה באמת במקביל להזיז ולהתמודד עם עפיצות. זה גם תפקיד טוב עבור אנשים שהם גובלינים חמדנים שמנסים לספוג כמה שיותר משאבים ורוצים לשאת ולשחק סביב.

אם כי אתה גם צריך להיות סבלני עם העובדה ש- ADCs הם ככל הנראה התפקיד התלוי ביותר בצוות, כמו במקרבות צוות ללא עזרה כלשהי, קשה לך לגרום נזק ואתה נוטה לעבור עם הצוות שלך.