פרטים טרגיים על אלימות, Twitch Star Alinity חושף את התוכנית לשחרר את עצמה הדומה לאמורנת ‘ – דקסרטו

0

כוכב טוויץ ‘אלילה חושף את התוכנית לשחרר את NFT מעצמה דומה לאמורנת’

עם זאת, לאליניטי היה נתח ההוגן שלה מהצרות בחיים. מכיוון שהיא כל כך שנויה במחלוקת, היא לא זרה לצד השלילי של האינטרנט – במיוחד כזרם נשי בולט. היא אפילו הודתה שהיא רצתה להפסיק לזרום לפני כן.

פרטים טרגיים על אליפות

כשמדובר בזרמים שנוי במחלוקת, האליליות היא אחת הראשונות לקפוץ להרבה אנשים של אנשים. בין המחלוקת עם החתולים שלה, שאחד מהם סוף סוף הכה במצלמה, לבין דרמת המסעדה האחרונה שלה, היא אספה את עצמה בעקבות אנשים שלא יכולים לסבול אותה.

בימינו היא זורמת משחקים ושוחחים שונים עם מעריצים וזרמים אחרים בערוץ הטוויץ ‘שלה. יש לה למעלה ממיליון עוקבים, אפילו עם לוח זמנים של סטרימינג שהוא הרבה יותר רגוע בהשוואה לזרמים אחרים.

עם זאת, לאליניטי היה נתח ההוגן שלה מהצרות בחיים. מכיוון שהיא כל כך שנויה במחלוקת, היא לא זרה לצד השלילי של האינטרנט – במיוחד כזרם נשי בולט. היא אפילו הודתה שהיא רצתה להפסיק לזרום לפני כן.

פרטים אלה על חיי האליליות הם טרגיים, והעובדה שכמה מהם קשורים ישירות לקריירה המקוונת שלה לא הופכת את החלטתה להמשיך לזרום קלה יותר.

להלן דיון באכילה מופרעת, דיכאון והטרדה מילולית.

האלילה נאלצה לדווח על האוהדים העליונים למשטרה

סטרימינג יכול לבוא עם סיכונים, במיוחד לאחר שהגעת לרמת התהילה של האלילה. הזרם הפופולרי נאלץ להתמודד עם אנשים שמטרידים אותה בחיים האמיתיים כשהופיעו בביתה משום מקום בתחילת מאי 2021.

העבריינים צפו בזרם שלה בזמן שדלף פרטים על ביתה והזכירו שהם היו בחלונותיה בצ’אט הטוויץ ‘שלה. על פי האלילה, הם היו רק “חבורה של ילדים משועממים” שרצו לצחוק. עם זאת, החוויה התערערה אותה – אף אחד לא רוצה להתמודד עם אנשים שמטרידים אותם, בין אם זה מקוון או בביתם. היא ראתה גם הרבה תמיכה מצד מעריצים וזרמים אחרים בטוויטר.

אלימות הגישה דיווח במשטרה, וזה היה הדבר האחרון שמישהו שמע על המצב. למרבה המזל, היא לא נפגעה פיזית באירוע.

אליניטי קיבל סכום מכריע של איומי מוות

במארס 2021 דיבר אחד מחבריו הקרובים של האליליות וחבריו, מיזקיף, על ההטרדה שזכות הזרמתיות ונשקיות אחרות על בסיס קבוע.

הוא העיר כי האינטרנט מלא ב”חבר’ה אובססיביים והם מאיימים על נשים ללא הרף “, כולל רבים מהזרמים הנשים האהובים על הצופים שלו. מיזקיף טען גם כי זה הרבה יותר גרוע עבור נשים באינטרנט ש”שנואות “, במיוחד אנשים שהיו מעורבים במחלוקות בעבר, כולל זוהר ופוקימן. הוא תיאר את המצב באומרו כי ככל הנראה יש להם “הארונית שלהם” מלא איומי מוות בתחנת המשטרה. בהתחשב במערכת היחסים הקרובה שלו עם חבריו לסטרימרים, קשה למעריצים להוזיל זאת כהגזמה.

מיזקיף הצביע על כך כ”חלק הכי מפחיד “של הזרמת- הרעיון שמישהו יכול לפלוש לפרטיות שלך ולהפריע לשלווה שלך בצורה כזו. לרוע המזל, המצב נפוץ מדי עבור זרמים נשים, כפי שציין מיזקיף.

האלילה נאבקת במחלות נפשיות מאז שהייתה בת 14

האלילה נאבקה עם סוגים שונים של מחלות נפשיות מאז שהייתה בת 14, והיא פירטה את חוויותיה ב- YouTube עוד בשנת 2017.

היא נפתחה כשדיברה על חוויותיה עם הפרעות אכילה, שהחלה לראשונה להתרחש כשהייתה נערה צעירה. ככל שהתבגרה, היא המשיכה להיאבק עם דימוי גופה, והיא אפילו שיתפה את מערכת היחסים הקשה שלה לפעמים עם גופה לאחרונה בשנת 2018 בטוויטר.

אלימות ציינה כי היא מאמינה שהפרעות האכילה שלה הגיעו ממקום שליטה. היא גם העלתה את העובדה שהפרעות האכילה שלה יכולות להיות מושפעות מהפרעה דו קוטבית, בה דנה גם כן.

הנחל גם הסביר כיצד הדיכאון והסטרימינג שלה הולכים יד ביד, ודיון בחוויה הובילו אותה עד דמעות במצלמה. האלילה דיברה על הדיכאון שלה ונאבקת עם רעיון אובדני בעבר כאשר שברה את שתיקתה על שמועות סביב חוסר הכבוד שלה ואת ד”ר ד”ר.

האלילה הצליחה לקבל את העזרה הדרושה לה, והיא הייתה פתוחה מאוד בעניין שהיא משתמשת ברפואה ובטיפול כדי לעזור לה לנהל את בריאותה הנפשית.

אם אתה או מישהו שאתה מכיר נאבק בבריאות הנפש, אנא צור קשר עם קו טקסט משבר על ידי טקסטים הביתה ל- 741741, התקשר ל ברית לאומית על מחלות נפש קו עזרה בטלפון 1-800-950-NAMI (6264), או בקר ב אתר המכון הלאומי לבריאות הנפש. עזרה למי שנאבק בהפרעות אכילה יכולה לבקר ב אתר ההתאחדות הלאומית להפרעות אכילה או צור קשר עם קו העזרה החי של נדה בטלפון 1-800-931-2237. אתה יכול גם לקבל תמיכה במשבר 24/7 באמצעות טקסט (שלח את NEDA ל- 741-741).

דרמת סטרימינג הובילה לכך שבריאות הנפש של האלילה התדרדרה

האלילה תמיד הייתה מדוברת בכל מה שקשור למאבקים האישיים שלה, אבל עולם הסטרימינג לא היה מקום נהדר עבורה. עוד בשנת 2020, פיוד מקוון עם נינג’ה הוביל לכך שהיא הייתה קשיים נוספים, אותם חלקה עם הצופים שלה בזרם שובר לב.

דרמת האינטרנט המדוברת נסבה סביב כמה בדיחות בטוויטר שהצמד עשה זה את זה על חשבון זה, עם התגובות הספציפיות של נינג’ה שהעלו את המחלוקת של החתול משנה לפני השיחה. האליליות הרגישה שזה דבר “סוער” לעשות, מה גם שזה לכאורה הוביל לכך שבסיס האוהדים שלו יגיע אחריה.

היא הסבירה בדמעות שהיא כבר צריכה להתמודד עם “אלפים ואלפים” של הערות טרול על בסיס יומיומי, והדרמה עם הנינג’ה פשוט הוסיפה יותר לערימה. אלימות הסבירה גם כי היא שקלתה לקחת את חייה שלה בגלל ההטרדה המתמדת שהיא מתמודדת איתם ברשת, תוך שהיא גם מסבירה שהיא מרגישה שהיא לא יכולה להתרחק מתוכן הזרימה שמרכיב אותה “פרנסה.”

אחרי שהסבירה איך היא מרגישה. נינג’ה ואחרים המעורבים בבקר הסירו את הציוצים הפוגעים שלהם והתנצלו בפני האליליות. היא גם התנצלה על דבריה כלפיהם כשהיא הבטיחה רגשית “להיות טובה יותר” קדימה.

אם אתה או מישהו שאתה מכיר מחשבות אובדניות, אנא התקשר לחבל ההצלה הלאומי למניעת התאבדות בטלפון 1-800-273-Talk (8255).

האליניטי הוטרדו בגלל שלא לדבר אנגלית מספיק בבירור

הרבה מהביקורת של האלילה נובעת ממעשיה, אך לפעמים אנשים מטרידים את הזרם בצורה אכזרית ללא סיבה. הזרם גדל בקולומביה, כך שאנגלית אינה השפה הראשונה שלה. אמנם אין לה מבטא כבד, אך מחסום שפה קטן גרם לבעיות בעבר כשאנשים טרקו אותה על כך שנראתה כי היא אומרת השכבה גזעית כשהיא פשוט לא הבנה את המתרחש.

בשנת 2019, בזמן שאלימות הזרימה ודיברה עם מישהו בשם ניק, היא אמרה “ניק, הממשלה הבאה שלך נמצאת בערוץ.”מאוחר יותר, אחרי שאנשים התחילו להתלונן בטוויטר, היא הזכירה שאנגלית אינה השפה הראשונה שלה, והיא עושה” מוטעה ומלמל מילים “מדי פעם”.

בעוד שחלק מהמעריצים מיהרו לתמוך בה, אחרים רק תקפו אותה וניסו למשוך אותה למטה. אלימות מעולם לא ראתה איסור על מעשיה, מה שמרמז שאפילו טוויץ.

אנשים עתרו לגירוש אותה

אלימות, המתגוררת בקנדה, היא במקור מקולומביה. עם זאת, כפי שהוזכרה קודם, היא התאהבה במישהו ב”עולם Warcraft “ועברה לקנדה להתחתן איתו. על פני השטח זה נראה כמו נישואים שיזכו באזרחותה בקנדה.

למעשה, אפילו האלילה אמרה שהיא התחתנה עם בעלה לשעבר לבוא לקנדה. הקליפ מראה את האליליות והחבר שדן כיצד הגיעה לקנדה, צוחקת על נישואיה וגירושין לאחר מכן, שאיפשרו לה להישאר במדינה. לאור הקליפ הזה, למעלה מ -16,000 איש חתמו על עצומה לגירוש האלילה.

עם זאת, האלילה לקחה לטוויטר להילחם בעתירה. היא אמרה כי “הגירושין יזמו על ידי האקסית שלה על משהו שהוא עשה . [היא] חתמה על העיתונים ו [הם] התפצלו בצורה חביבה.”ההצהרה שלה טוענת שהיא לא התגרשה ממנו, הוא התגרש ממנה. מבחינה חוקית, אין שום ויכוח שתגירש אותה.

החרדה של האלניטי מעניקה הרבה דברים בהמתנה

באפריל 2020 פנתה האלילה לטוויטר כדי לדבר על החלטתה שלא להביא ילדים לעולם. היא ציינה שההחלטה שלה הייתה, בחלקה, בגלל הפחד והחרדה שלה מפני הרעיון של משהו נורא שקורה להם: “האם זה מוזר שאחת הסיבות שאני לא רוצה להביא ילדים לעולם היא בגלל שאני מבועתת ממנה לאבד אותם? אני לא חושב שאי פעם יכולתי להתגבר על משהו כזה [.] סליחה על הפוסט העצוב, אבל התעוררתי במחשבה על זה, לא בטוח אם מישהו אחר מרגיש ככה?”

בתגובות לאחרים, היא ציינה שיש לה “חרדה ממש גרועה מהעתיד” וכי היא “כל הזמן [דואגת] על דברים רעים שקורים.”היא גם הסבירה שהפחד הזה חל גם על” מערכות יחסים רומנטיות “ועל חיות המחמד שלה, עד כדי כך שהיא חוששת אפילו לתת להם בחוץ שהיא דואגת אפילו להיות בחוץ.

אמנם היא לא צריכה להצדיק את בחירות חייה לאף אחד, אך היא ציינה שילדים הם משהו שהיא באמת “רוצה [S]” יום אחד, אבל החרדה המוגברת שלה פירושה שדבר כזה עשוי להיות רחוק יותר בעתיד שלה.

כוכב טוויץ ‘אלילה חושף את התוכנית לשחרר את NFT מעצמה דומה לאמורנת’

אלימות ואמורנת

טוויץ ‘: אלילה/אמורנת’

האלילה מתלבטת בכניסה לשוק NFT, באופן דומה לאמורנת ‘.

כוכב הטוויץ ‘עשוי לעקוב אחר צעדיו המוצלחים של העמיתים סטרידר אמורנת’ על ידי יצירת NFT משלה, נותנת למעריצים סיבה טובה להתרגש.

NFTs, או אסימונים שאינם ניתנים להטמעה, הם יצירות אמנות דיגיטליות שחיות על ה- blockchain והפכו לסחורה פופולרית במיוחד לאורך השנים האחרונות.

ה- NFT היקרים ביותר יכולים למכור עבור מיליוני דולרים, עם אוספים כמו הקריפטופונקים ומועדון יאכטות Ape Ape (Bayc) בין כמה מהיצירות הנחשקות ביותר שיש.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לאמורנת ‘היה NFT משלה כחלק מקו שנקרא OnlyPunk שהמשיך למכור בסביבות 125,000 $ – ונראה כאילו האלמות קיבלה השראה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אלילה מציבה מדרגות

האלילה מחפשת להרחיב את תיק העבודות שלה עוד יותר.

במהלך זרם טוויץ ‘עם Quqco, האלילה חשפה שהיא עשויה למעשה לעשות את משלה והשיחות כבר נמשכות.

  • קרא עוד:האלילה מגלה שהיא הרוויחה 50,000 דולר לסרטון מעריצים גס להפליא

כאשר נושא ה- NFTs מעלה בין השניים, האלילה הופכת את ההתגלות שהכדור מתגלגל.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

“יכול להיות שאני עושה אחד כזה,” אמרה לאחר ש- Quqco שאלה אם היא תרצה NFT. “אני מדבר עם חברה כלשהי, אתה מכיר את החברה שאמורנת עשתה את ה- NFT? אני מדבר איתם.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

Quqco הזהיר את האליליות כי “יש כמה זרמי איתות מעלות שעשויים לנסות להניח אותך” אם היא תמשיך עם זה, אבל כוכבת הטוויץ ‘התבדחה כי “יש סכום מסוים של כסף למקום שלא היה אכפת לי יותר.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

לא ברור כמה זמן ייקח עד שזה יצא לפועל אם היא תמשיך עם זה, אבל זה הוגן לומר שהמעריצים הגדולים של האלנינג ירצו לשמור על עיניים קלופות.

זרימת טוויץ ‘שנויה במחלוקת מתמודדת עם האיסור השני, שוקלת לעבור לפלטפורמה אחרת

גלה את המחלוקת האחרונה סביב זרימת טוויץ ‘סטרייר כשהיא עומדת בפני איסור שני מהפלטפורמה.

זרם ארוטי שנוי במחלוקת, נטליה “אלילה” מוגולון מצאה את עצמה נאסרה שוב על הרציף, והצליחה גל של תגובות במדיה החברתית ומניעה את הקונאות לשקול מאוד לעבור למתחרה.

אלילה

האיסור הגיע כתוצאה מהפרה של אליניטי בהנחיות של טוויץ ‘, מה שהוביל אותה לבטא את חוסר שביעות רצונה ועזיבתה הפוטנציאלית מהשירות בבעלות אמזון.

אלימות התמודדה בעבר עם איסור בשנת 2020 בעקבות תקלה בארון הבגדים במהלך אחד הנחלים שלה. במקור מתוכננת ליום אחד בלבד, היא ביקשה הרחבה של האיסור לשלושה ימים.

למרות המחלוקת הסובבת אותה, דמות הטוויץ ‘השנויה במחלוקת שמרה על מעקב משמעותי בטוויץ’, ומתהדרת מעל 1.4 מיליון עוקבים בזמן האיסור השני שלה. אבל, בניגוד לאיסור הראשוני שלה, האלילה לא לקחה את הידיעה על האיסור השני שלה קלות.

Acaving לטוויטר חשפה האליליות כי איסור הטוויץ ‘שלה יימשך שוב שלושה ימים. היא הצהירה כי האיסור היה תוצאה של “טוויסט” בזרם, ומפר את ההנחיות של טוויץ ‘לגבי תוכן מרמז ומיני.

אישיות העווית הפופולרית אפילו שיתפה קליפ של הריקוד כאמצעי שקיפות. בציוץ שלאחר מכן, היא הדגישה את אי ההתאמה בעונשים בין תקלה בארון הבגדים שלה לשנת 2020 לבין האיסור הנוכחי. היא מתחה ביקורת על מדיניותו של טוויץ ‘על תוכן מיני, בטענה כי יש לתעדף עבירות חמורות יותר.

בחום של הרגע, האלילה רמזה על האפשרות להעביר את הזרם שלה לרציף אחר כמו בעיטה או רמבל.

בעוד כמה משתמשי טוויטר ניצלו את ההזדמנות להעלות את המחלוקת בעבר סביב אירוע זריקת החתולים של אליניטי, רוב התגובות לאיסור שלה היו תומכות הפעם. רבים הסכימו כי הריקוד הפרה טכנית את כללי התוכן המיני של טוויץ. חלק מהמשתמשים אפילו ראו את הריקוד כ”אולף “ולא ראוי לאיסור.

סוגיית מדיניות התוכן המיני של הפלטפורמה בבעלות אמזון נותרה נושא מחלוקת בקהילה הזורמת. בלי קשר, האיסור של האליליות כבר השפיע באופן משמעותי בשנת 2023 וייתכן שיש לו השלכות מתמשכות גם עליה וגם לטוויץ ‘בעתיד

קבלו עדכונים נוספים מבוליווד, הוליווד, סדרת Web ו- Weblong עם הבידור האחרון Newsat Hindustan Times.