אדיסון ריי משיקה קו ניחוח מגביר את מצב הרוח, אדיסון ריח ניחוח AF אוסף סקירה בושם | יופי פופסוגאר

0

ניסיתי את מערך הניחוחות החדש של אדיסון ריי, ואני מרגיש שאני שוב בן 14

לפני שהלכתי לשיעור SoulCycle הבוקר שלי, שחררתי את היפוד על מפרקי כף היד שלי. אני לא יודע כמה אתה יכול להיות משופע ל 7:15 א.M. שיעור ספין, אבל הוספתי כמה סיבובים נוספים לאופניים שלי להתנגדות נוספת, משהו שבדרך כלל לא הייתי נתפס עושה את זה מוקדם בבוקר. עם תווים של מנדרינה, כתום דם ופומלו, ניחוח ההדרים של Hyped AF מפנה את מהות הכתום על העור שלי.

אדיסון ריי משיקה קו ניחוח מגביר מצב רוח

הניחוחות החדשים של אדיסון ריי יכולים לגרום לך להרגיש מאושר, צונן או היפוי.

זה היה רק ​​עניין של זמן. Tiktoker, שחקנית, זמרת ויזם היופי אדיסון ריי משיקה רשמית קו ניחוח. אבל השאירו את זה לרב-היפנאט כדי להשיק את מותג הניחוח של אדיסון ריי המפורסם עם לא רק ריח אחד, אלא אוסף של שלושה.

הירידה הראשונה נקראת “אוסף AF” והיא מורכבת מריחות שנועדו לגרום לך להרגיש טוב כמו שאתה מריח. שלושת הניחוחות נקראים “AF שמח”, “Hyped AF” ו- “Chill AF” על סמך התגובות הרגשיות שהם אמורים לקדם באמצעות הערות הריח השונות. “Happy AF” הוא ניחוח פרחוני פירותי, עם אשכולית אדומה משמחת ואדמונית מתוקה וסגול. “Hyped AF” מכיל תערובת הדרים- y ממריצה של מנדרין, כתום דם ופומלו. “Chill AF” הוא, באופן טבעי, הרך ביותר מבין החבורה, הכולל קמומיל, אלמוג ומושק באופן בולט.

הריחות כולם טבעוניים, נטולי פרבן ונטולי אכזריות. הם גם כולם על בסיס מים ואלכוהול, מה שאומר שאינך צריך לדאוג שהם ייבנו את השיער שלך אם אתה רוצה לניחוח את הגדילים שלך. לפי אינסטגרם של אדיסון, הניחוחות יהיו זמינים לרכישה החל מיום חמישי, 4 בנובמבר.

אולי החלק הייחודי ביותר בהשקה הוא לא היתרונות של ארומתרפיה, אלא בקבוקי הצבעים ההיפר-צבעוניים. בקבוקי הניחוח האטומים בסגנון חלוקי נחל מצופים בחומר רגיש לחום, מה שאומר שהם מגיבים לחום המגע ומשנים צבע במגע. צורת הבקבוק מזמינה אותך גם להחזיק אותו ביד ולראות את הצבעים משתנים. “Chill AF” עובר מסגול לכחול כהה, “Hyped AF” עובר בין כתום ופיס. הניחוחות הם משהו שתיהנו להציג על יהירותכם ככל שתרצו ללבוש אותם.

עם כל ניחוח קמעונאות תמורת 40 דולר כל אחד, בהחלט תתפתו לגלוש את שלושתם לארון הבגדים שלך ולשנות את הניחוח שלך עם האווירה שלך. “צינה AF”, “Happy AF,” ו- “Hyped AF” יהיו זמינים אך ורק ב- AddisonRaprance.com ו- Shoppable דרך Tiktok ואינסטגרם. אתה יכול להירשם לגישה מוקדמת עכשיו באתר, אם אתה לא יכול לחכות ליום חמישי.

בזמן שאתה צופה את הירידה, בדוק את תמונות הקמפיין למטה.

ניסיתי את מערך הניחוחות החדש של אדיסון ריי, ואני מרגיש שאני שוב בן 14

כוכב Tiktok והזמר אדיסון ריי הוא הסלבריטאי האחרון שנכנס לשוק הניחוח עם קולקציית ה- AF החדשה שלה מאת אדיסון ריי, שלישיית בשמים שנועדו לגרום לך להרגיש נהדר ולהריח טוב יותר. עם הירידה הראשונה הזו, היא כללה שלושה ניחוחות שנקראו על ידי האופן בו הם נועדו לגרום לך להרגיש: צינה AF ($ 40), Hyped AF (40 $) ו- AF Happy (40 $).

היא קיבלה השראה מהטבע לקו זה, ואני רואה את המעקב: הבקבוקים מזכירים לי גבישים עם צורתם האורגנית והשטוחה. הם אפילו מזכירים לי מקרי AirPods עם העיצוב שלהם דמוי הביצה. הקו כולו מרגיש מאוד Gen Z, וכדי לגרום לו להרגיש עוד יותר, הבקבוקים אפילו משנים צבע. כמו טבעות מצב רוח, הטכנולוגיה המופעלת על חום גורמת לבקבוקים להעביר גוונים תלוי בטמפרטורת החדר (או בידיים שלך כשאתה מחזיק אותה). צינה אפס פונה מסגול עמוק לכחול מרגיע, ואילו AF שמח משתנה מכחול ועד סוכריות כותנה. Hyped AF פונה מכתום זינגי לצהוב בהיר.

הריחות עצמם מזכירים את הניחוחות הסודיים של ויקטוריה, שהייתי לובשת כנער. פתאום, אני שוב בן 14 עובר בקניון, הכל קל והדאגה הגדולה ביותר שלי היא מה שאני הולך ללבוש לריקוד בית הספר ביום שישי. בהתחשב בקהל Gen Z של ריי, ההשקה הגיונית. הם ניחוחות כניסה טובים בהתחשב בנקודת המחיר. אתה יכול להתנסות איתם – אולי אפילו לנסות לשכב את הריחות – ולראות מה מדבר אליך. שכבתי AF שמח וצונן AF.

שמח AF הוא החביב עלי על השלישייה. זה עובד כעוצמה קטנה של חום ורעננות במהלך יום העבודה, אך יכול בקלות לעבור לליל תאריך. עם תווים של ליצ’י ורוד, אשכוליות ואדמונית, הניחוח נעים, פרחוני וממתקים דמויי ממתקים. אני נהנה במיוחד מהחום שלו כשמזג ​​האוויר מתחיל להיות יותר סוער.

הקו מוצג גם כמי שחיבת מצב רוח: הניחוחות נוצרים באמצעות תווי ריח הידועים כדי לשפר את מצב הרוח שלך. AF Happy שואף לתת לך מנה של אופוריה-קצת איסוף-אז ניסיתי את זה אחרי ארוחת הצהריים כדי לעזור לי לעבור את שאר יום העבודה. הייתי במצב רוח די טוב והרגשתי פרודוקטיבי בשאר היום (אבל למען ההגינות, זה היה גם יום עצמות, לכל נודלס הפוג, כך שגם זה יכול היה לשחק בזה).

לפני שהלכתי לשיעור SoulCycle הבוקר שלי, שחררתי את היפוד על מפרקי כף היד שלי. אני לא יודע כמה אתה יכול להיות משופע ל 7:15 א.M. שיעור ספין, אבל הוספתי כמה סיבובים נוספים לאופניים שלי להתנגדות נוספת, משהו שבדרך כלל לא הייתי נתפס עושה את זה מוקדם בבוקר. עם תווים של מנדרינה, כתום דם ופומלו, ניחוח ההדרים של Hyped AF מפנה את מהות הכתום על העור שלי.

כפי שהשם מרמז, צ’יל AF נותן תווים מרגיעים יותר, כולל פריחת אגס ותה קמומיל (אחד הדברים האהובים עלי לשתות לפני השינה). ניסיתי את זה לפני שיצאתי לסרט כדי שאוכל לצנן וליהנות ממנו. בהחלט יצאתי מאולם הקולנוע מרגיש מאוד זן ורגוע, אבל אני עדיין לא בטוח אם זה בגלל שהזכיתי לצפות בטימוטה צ’למט כמעט שעתיים או בגלל שהניחוח טים אותי בנוח. כנראה שילוב של השניים. מבין שלושת הבשמים, זה הזכיר לי את רוב הניחוח הסודי של ויקטוריה, עם גוונים פירותיים וסוכרים שלו.

זה לא המסע הראשון של ריי ליופי. היא נכנסה לשוק היופי בשנת 2020 עם פריט יופי, קו יופי נקי הכולל איפור וטיפול בעור. ההתמקדות שלה ביופי נקי עוברת גם בקו הניחוחות החדש הזה, עם נוסחאות נטולות אלכוהול, טבעוניות ואכזריות נטולות אכזריות.

כמו פריט יופי, אוסף AF של אדיסון ריי מרומם ומתמקד בכיף. עבור חובב הניחוח הצעיר, זו התוספת המושלמת לחקור אילו ריחות אתה אוהב ואיך אתה רוצה להרגיש כשאתה לובש אותם. וב- $ 40 לכל 30 מ”ל. בקבוק, יהיה קשה למנוע מעצמך להרים את שלושתם ולהתנסות בכולם.

דֵרוּג: