איך להשיג את המוזיקה שלך בסיפורי אינסטגרם וסלילים – מוזיקת ​​PR סייבר, איך להוסיף מוזיקה לסרטוני אינסטגרם וסיפורים 2023

0

כיצד להוסיף מוזיקה לסרטוני אינסטגרם וסיפורים

Videosound היא אפליקציית סאונד מבוססת iOS המאפשרת לך להשתמש בשירים מספריית iTunes שלך ולערבב אותם עם הצליל המקורי של הסרטון. יתר על כן, הוספת מוסיקה לתמונות היא גם אפשרות שמציעה אפליקציה זו, בעוד שתוכלו גם ליצור מצגות עם מוזיקה שיכולה להכיל יותר מעשר תמונות.

כיצד להשיג את המוזיקה שלך בסיפורי אינסטגרם וסלילים

סיפורים וסלילים מהווים כעת את רוב התוכן הנצרך באינסטגרם. המשמעות היא שאתה צריך לפרסם סיפורים באופן קבוע (אנו מציעים לפחות חמש פעמים ביום) ולסללים פעם בשבוע (או יותר אם אתה מסוגל!). הוספת המוסיקה שלך בפועל מחזקת את המותג שלך ומחברת את המעריצים והעוקבים שלך למה שאתה נשמע שהוא אלמנט מכריע לחיבור הנקודות ולכידת מעריצים חדשים.

ספריית המוסיקה של אינסטגרם בתוך האפליקציה

לאינסטגרם יש ספריית מוזיקה משלהם. כאשר אתה מעלה את שחרורך להפצה, וודא שבחרת בפייסבוק ואינסטגרם כחנות לשחרור. זו הדרך היחידה להיכלל בספריה עם שחרורו. Tunecore & Distrokid הצטרפו לשותפות מיוחדת עם פייסבוק כדי להקל על סיפורי המוזיקה שלך! קרא עוד על זה כאן.

לאחר שהמוזיקה שלך הופצה, כל אחד יכול לגשת למוזיקה שלך לשתף באינסטגרם. זו יכולה להיות דרך מהנה שהמעריצים שלך גם ישתפו את המוזיקה שלך בסיפורים שלהם. אמנים עצמאיים רבים מתוסכלים מכיוון שמטא (פייסבוק ואינסטגרם) לא מושך אוטומטית את המוזיקה שלך מאף אחת מפלטפורמות הסטרימינג. היו לנו אמנים רבים לשאול אותנו כיצד להכניס את המוזיקה שלהם לספריה שלהם. כדי לעשות זאת עליך להגיש את המוזיקה שלך להכללה. כך ..

גם אינסטגרם וגם פייסבוק מקבלים את המילים שלהם מפלטפורמה שנקראת MusixMatch . המוזיקה והמילים שאתה רואה בסיפורים נמשכים ישירות מקטלוג MusixMatch. כדי להשיג את המוזיקה שלך בספריה שלהם, ראשית תצטרך להיות א אמן מאומת.

להלן מדריך שלב אחר שלב להוסיף, לערוך ולסנכרן את המילים שלך ל- MusixMatch:

  1. הורד את אפליקציית שולחן העבודה של MusixMatch
  2. היכנס עם החשבון שעשית זה עתה
  3. חבר את שירות הסטרימינג המועדף עליך
  4. נגן את השיר שלך (מ- Spotify או Apple Music – האפליקציה תציג את המילים באופן אוטומטי)
  5. אם המילים שלך אינן זמינות, לחץ על “הוסף מילים” והקלד אותם ביד
  6. סקור וערוך את המילים כדי לוודא שהכל נכון – וסנכרן אותם
  7. אתה סיימת!

הוסף את המוזיקה שלך לסיפור שלך עם מדבקה “מוזיקה” והתחל לשתף אותה עם העוקבים שלך!

אפליקציות Spotify & Apple Music

אחת הדרכים להשיג את המוסיקה שלך בסיפורי אינסטגרם היא לשתף את המוזיקה שלך היישר מה- אפליקציית Spotify בפלאפון שלך. כשאתה משתף ממנו הסיפור שלך יציג את אמנות העטיפה שלך או “בַּד” , כותרת השיר, ושם האמן שלך, יחד עם קישור שיופיע תחת שם המשתמש שלך עבור המעריצים ללחוץ על מי יוביל אותם לרצועה שלך ב- Spotify. השימוש באפליקציית Spotify לרוע המזל אינו מציע דרך למוזיקה שלך לנגן בְּמַהֲלָך הסיפור שלך.

כך גם לגבי אפליקציית Apple Music. כשאתה משתף לסיפור שלך, הוא יציג את אמנות העטיפה שלך, כותרת השיר ואת שם האמן שלך, יחד עם קישור שיופיע תחת שם המשתמש שלך כדי שהמעריצים ילחצו על מי יוביל אותם למסלול שלך ב- Spotify. השימוש באפליקציית Apple לרוע המזל אינו מציע דרך למוזיקה שלך לנגן בְּמַהֲלָך הסיפור שלך (Deja vu)!

באמצעות הטלפון שלך

השגת המוזיקה שלך בסיפורי האינסטגרם שלך ובסלילים יכולה להיות פשוטה כמו לנגן אותה ברקע. פתח את Spotify או Apple Music והתחל לנגן את השיר שלך דרך רמקולי הטלפון שלך. חזור לאפליקציית האינסטגרם, החלק לסיפור והתחל להקליט. המיקרופון יאסוף את השיר שאתה מנגן ברקע. אתה יכול להוסיף טקסט כדי ליידע אנשים את שם השיר ואיפה הם יכולים למצוא אותו. זהו טריק מהיר וקל לשמוע את המוזיקה שלך.

סרטונים שנערכו מראש

אתה יכול גם להשתמש באפליקציות כמו iMovie כדי ליצור סיפור אינסטגרם או וידאו של סליל. אתה יכול להשתמש בסרטון דומם, או בסרטון מרגש, ולגרור את המוזיקה שלך לרקע הסרטון. אתה יכול גם לנצל את אפשרויות הטקסט ב- iMovie או בסיפורי אינסטגרם עצמם. תצטרך לייצא את הסרטון כ- .MP4, ואז AirDrop או שלח אותו לטלפון שלך ושמור אותו לגליל המצלמה שלך.

לאחר שנשמרת לגליל המצלמה שלך, פתח את אפליקציית האינסטגרם, החלק לסיפורים ולחץ על הסמל הקטן בשמאל התחתון כדי לפתוח את גליל המצלמה שלך. לחץ על הסרטון והוא ייפתח בסיפורי אינסטגרם כדי לפרסם.

שימוש במוזיקה שלך על סיפורי אינסטגרם וסלילים

עכשיו כשאתה יודע איך להכניס את המוזיקה שלך לספרייה באינסטגרם, בואו נדבר על איך להשתמש בה.

לאחר שתפתח סיפורי אינסטגרם או סלילים וצילם תמונה או וידאו (או העלה אחד מהגליל המצלמה שלך), החלק למעלה. תוכלו לראות את הצגת המדבקות שאינסטגרם מציעה לסיפורים שלהם. לחץ על המדבקה “מוסיקה”.

בשלב הבא התחל לחפש את המוזיקה שלך בסרגל החיפוש שלהם. לחץ על השיר שאתה מחפש והוא ייפתח כשכבת -על על הסיפור שלך או סליל שלך. הקש על המדבקה עצמה כדי לשנות אותה. ישנן מספר אפשרויות – חלקן הן אפשרויות תצוגה של אמנות/כותרת השיר, ואחרות הן אפשרויות גופן למילים (האפשרות האהובה עלינו)!

SSUS. חשבונות עסקיים עשויים להיות מסוגלים לגשת רק לכמות קטנה של מוזיקה ללא תמלוגים (זה מגיע מספריית הקול של פייסבוק). החדשות הטובות הן שיש תיקון קל לזה! העבר את חשבונך מחשבון עסקי לחשבון יוצר ובום, נפתר הבעיה! (בנוסף, אתה עדיין מקבל דברים כמו תובנות כך שאין הרבה הבדל).

כיצד להוסיף מוזיקה לסרטוני אינסטגרם וסיפורים

הסופר אווטאר

הקלטת סרטוני כף יד ברזולוציה גבוהה עם מכשירי אייפון וסמארטפונים אנדרואיד התאפשרה על ידי קידום מהיר של הטכנולוגיה. עם זאת, הקלטת שמע היא עניין אחר לגמרי, מכיוון שמיקרופונים במכשירי סמארטפון מרימים לעתים קרובות רעשים אטמוספריים ההורסים לחלוטין את השמע של קליפ וידיאו.

רק לפני מספר שנים, עריכת האודיו של קליפ וידיאו שנלכד בסמארטפון תדרוש מכם להעביר את קליפ הווידיאו למחשב ואז להשתמש בתוכנת עריכת וידאו כדי להוסיף מוזיקה לסרטון, אך בשנת 2018 תוכלו בקלות הוסף מוסיקה לסרטונים שברצונך לפרסם באינסטגרם באמצעות אפליקציות למכשירי אנדרואיד ואייפון. אם חיפשת דרך קלה להוסיף מוזיקה לקטעי וידיאו שתפסת עם סמארטפון, הגעת למקום הנכון כי במאמר זה אנו הולכים להראות לך איך אתה יכול להוסיף מוזיקה לסרטוני אינסטגרם וסיפורים רק בכמה צעדים פשוטים.

כיצד להוסיף מוזיקה לסרטוני אינסטגרם וסיפורים

אף אחד לא רוצה לצפות בקטעי וידיאו עם שמע נורא, בלי קשר לכמה המצחיק או מעניין את הסרטון. למרבה המזל, יש הרבה אפליקציות לעריכת וידאו אנדרואיד ואייפון, שיאפשרו לך להוסיף מוזיקה שבחרת לסרטונים שאתה מפרסם באינסטגרם. בואו נסתכל כיצד תוכלו להוסיף מוזיקה בחינם לזכויות יוצרים לסרטונים שאתם משתפים עם העוקבים שלכם באינסטגרם.

הוספת מוזיקה לסרטוני אינסטגרם

האפליקציות המובנות להקלטת וידיאו באייפונים וטלפונים אנדרואיד עדיין לא מאפשרים למשתמשים שלה לערוך את רצועת השמע של הסרטונים שהם לוכדים, אך ניתן להשתמש באפליקציות שלהלן כדי להוסיף את השירים שאתה אוהב לסרטונים שאתה משתף עליהם חשבון האינסטגרם שלך

1. סרטים

ניתן להוריד את הסרטים של WonderShare בחינם. הוא מצויד בכלי עריכת וידאו חזקים שיאפשרו לך לקצץ סרטונים, לשנות את יחס המבט שלהם או לשנות את מהירות הפעלת הווידיאו. אפשרויות עריכת וידאו אלה מלוותות באפקטים, שכבות וידאו מרשימות ויזואלית מרשימות ויזואלית.

Filmorago מציג ספריית מוסיקה משלה של שירים מורשים שניתן להוסיף בקלות לסרטוני אינסטגרם. לאחר שהוספת את השיר שאתה רוצה את הסרטון שלך, תוכל לייצא אותו ישירות לאינסטגרם מהאפליקציה. קל לגלושו קל לשימוש והוא יאפשר לך לחסוך זמן בהוספת פסקול לסרטון שיצרת.

2. חנות וידיאו

עורך הווידיאו החינמי הזה תואם למערכות הפעלה של iOS ו- Android, מה שהופך אותו לבחירה אמינה עבור כל הווידיאו של האינסטגרם, ללא קשר למכשיר בו הם משתמשים כדי ללכוד את הסרטונים שלהם. משתמשי אייפון יכולים להוסיף שירים מספריית ה- iPod שלהם לסרטונים שהם עורכים באמצעות אפליקציית Videoshop, בעוד שמשתמשי אנדרואיד וגם לאייפון יכולים להשתמש באפליקציה זו כדי להוסיף אפקטים קוליים לסרטוני האינסטגרם שלהם.

Videoshop כולל הרבה כלי עריכת וידאו חזקים שיאפשרו לך לעשות כל מה שתרצה עם הסרטונים שלך, כולל ליטוש הסרטונים שלך לאחר שתוסיף להם מוזיקה.

3. קטעי וידאו

Videosound היא אפליקציית סאונד מבוססת iOS המאפשרת לך להשתמש בשירים מספריית iTunes שלך ולערבב אותם עם הצליל המקורי של הסרטון. יתר על כן, הוספת מוסיקה לתמונות היא גם אפשרות שמציעה אפליקציה זו, בעוד שתוכלו גם ליצור מצגות עם מוזיקה שיכולה להכיל יותר מעשר תמונות.

אפליקציה מדהימה זו עולה רק 0,99 $, והתכונות שהיא מציעה הופכות אותה לפיתרון מושלם לבעלי אייפון שרוצים להוסיף מוזיקה לסרטונים שהם רוצים לפרסם באינסטגרם. אפליקציית Videosound כוללת אפשרויות עריכת סאונד מדהימות אך חסרה אפילו את אפשרויות עריכת הווידיאו הבסיסיות.

4. פליפגרם

מלבד היותו אחד האפליקציות הטובות ביותר לעריכת וידיאו למכשירי אנדרואיד וגם לאייפון, FlipGram הוא גם קהילה של אנשים בעלי דעות דומות בהן תוכלו למצוא הרבה תוכן מעורר השראה שיכול להניע אתכם ליצור סרטונים מדהימים.

ניתן להשתמש באפליקציה להקלטת סרטונים ולערוך אותם, בעוד שהיא גם נותנת לך גישה לספריית המוסיקה העשירה ללא תמלוגים שלה. פילטרים מופעלים על ידי קול כמו BeatBrushes או Vibes יהפכו את סרטוני האינסטגרם שלכם לכיף יותר לצפייה ותוכלו להשתמש גם ב- Selfies שלכם כדי ליצור סרטון שמציג את השירים שאתם אוהבים. לאחר שתחקור את כל האפשרויות שמציעות FlipGram, תוכל לשתף את הסרטון שלך לאינסטגרם ישירות מהאפליקציה.

5. Vidlab

כפי ששמה מרמז, אפליקציה זו נראית כמו מעבדת עריכת וידאו המאפשרת לך ליצור קולאזרים וידאו, להוסיף טקסט אנימציה על סרטונים ואפילו ליצור גופנים משלך. Vidlab הוא גם כלי עריכת שמע מעולה המאפשר לך לייבא מוזיקה מ- iTunes ולהוסיף אותו לסרטון שאתה רוצה לשתף באינסטגרם.

דהייה או דוהה במוזיקה שאתה מוסיף לסרטונים שלך היא גם אפשרות Vidlab מציעה, והאפליקציה מעניקה גישה לספריה מרשימה של אפקטים קוליים למשתמשים שלה. ניתן להוריד את אפליקציית VIDLAB בחינם, אם כי היא זמינה רק למשתמשי אייפון.

הוספת מוזיקה לסיפורי אינסטגרם

התוכן הארצי עולה בפופולריות רבה מדי יום, וזו הסיבה שסיפורי אינסטגרם הופכים במהירות לחלק בלתי נפרד מהשגרה היומית שלנו. כפי שרובכם כבר יודעים, הסרטונים הללו חייבים להיות מוקלטים באמצעות אפליקציית אינסטגרם, ומסיבה זו, אינכם יכולים באמת להשתמש באף אחד מאפליקציות הווידיאו או עריכת הקול בו תוכלו להשתמש בדרך כלל כדי להוסיף מוזיקה לסרטונים שאתה מפרסם על זה פלטפורמת שיתוף תמונות ווידאו.

השימוש באפליקציות כמו Spotify כדי לנגן מוזיקה בזמן הקלטת סיפורי האינסטגרם שלך הוא כרגע הדרך היחידה להוסיף מוזיקה לסרטון סיפור אינסטגרם. עליך להפעיל את אפליקציית Spotify או על כל אפליקציה אחרת שתבחר ואז להפעיל את אפליקציית האינסטגרם. אם תרצה להשתמש בחלק מסוים של שיר, פשוט השהה את השיר באותו קטע.

על מנת להתחיל להקליט סיפור אינסטגרם, תצטרך להקיש על סמל המצלמה שנמצא בפינה השמאלית העליונה של מסך האפליקציה. השתמש במרכז הבקרה כדי לעבור לאפליקציה שממנה אתה רוצה לנגן מוזיקה ולהכות לשחק. חזור לאפליקציית האינסטגרם והתחל להקליט את הסיפור שלך בזמן שהמוזיקה מנגנת. הסרטון בן 15 השניות יתווסף לסיפור שלך לאחר שתלחץ על סמל +.

סיכום

הוספת מוזיקה לסיפורי האינסטגרם שלך וסרטונים יהפכו אותם לדינאמיים ומהנים יותר לצפייה. יידע אותנו בתגובות אילו אפליקציות להוספת מוזיקה לסרטוני אינסטגרם שאתה רוצה להשתמש בהם ביותר ואל תהסס לשתף את המאמר הזה אם אתה חושב שחברים שלך צריכים לדעת על הדרכים הנהדרות האלה להוסיף מוזיקה לסיפורי אינסטגרם וסרטונים.