חיבורי AHS, כל עונה של סיפור אימה אמריקאי קשורה רשמית

0

כך קשורה כל עונה של ‘סיפור אימה אמריקאי’

Contents

חיבורים ישירים פנימה אַפּוֹקָלִיפּסָה?: שְׁלוֹשָׁה. בית רצח, ברית, וכן מלון

מְעוֹרָבוּת

למקסם את חווית ה- UIC שלך על ידי הסתבכות בקמפוס. ב- AHS אנו מעודדים את התלמידים להסתבך בתוך הכיתה ומחוצה לה. דרך נהדרת לעשות זאת היא להצטרף לארגון סטודנטים הקשורים ל- AHS. אם אתה נציג ארגון סטודנטים AHS, אתה במקום הנכון.

קטע תוכן

ארגוני סטודנטים של AHS

אז אתה רוצה להסתבך. עיין בארגוני הסטודנטים שלנו ומצא קבוצה שמתאימה לתחומי העניין שלך. צפה ברשימה מלאה של ארגוני סטודנטים UIC.

האם יש לך קבוצת סטודנטים של AHS שלא מופיעה כאן? רוצה להקים קבוצת סטודנטים משלך? צרו קשר עם ענייני סטודנטים ב- [email protected] או 312-996-2079 ותן לנו לעזור.

מועצת הסטודנטים של AHS

האסיפה האמריקאית לריפוי עיסוק אמריקני של נציגי צירי הסטודנטים

קואליציה של תומכי ריפוי בעיסוק לגיוון, פרק UIC

איגוד הסטודנטים לתארים מתקדמים ב- DHD

איגוד הסטודנטים לתואר ראשון ב- DHD

ארגון סטודנטים לניהול מידע בריאותי

המכון לשיפור בריאות, פרק UIC

מועצת הסטודנטים למקצועות בריאות

מועדון קינסיולוגיה

מועדון ריפוי טרום-כוס

מועדון טיפול טרום-פיזי

מועדון מדעי השיקום

איגוד הסטודנטים לאמנים רפואיים

איגוד תזונה לסטודנטים

משאבים לארגוני סטודנטים AHS

אם אתה מנהיג של ארגון סטודנטים הקשורים ל- AHS הנה כמה משאבים עבורך.

שטח מילוי ב- UIC

מילוי ב- SCW, SCE, מתקני חוץ וכיתות חוץ

שטח שמרתי בתוך AHS

סקור את ההנחיות ופעל לפי הוראות כדי להזמין חלל בבניין המזוהה עם AHS או במרכז ASAP של PEB.

נהל את הארגון שלי

מצא מידע מועיל על תכנון אירועים, מימון, מעבר קצינים ועוד

לקדם את חיבורי AHS

חיבורי AHS הוא עלון שבועי המופץ לתלמידי AHS

לקדם את AHS Inside

בתוך AHS נמצאת הקהילה המקוונת עבור סטודנטים, סגל, סגל וצוות של AHS

AHS ListServ

קרא את המדיניות ולמד טיפים לקידום האירועים הארגוניים שלך באמצעות ListServ

קטע תוכן

שני סטודנטים מתנדבים

חיבורי AHS

חיבורי AHS הוא עלון שבועי שמדגיש עבורך הזדמנויות למידה חווייתיות רלוונטיות לפתח מיומנויות קריטיות כולל סטאז ‘, הזדמנויות מתנדבות והצעות מעורבות סטודנטים.

אם אתה אתה סוכנות או מעסיק, ורוצה לפרסם הזדמנויות רלוונטיות לעיכול השבועי הזה לחץ כאן.

קטע תוכן

יריית ראש ויויאנה קבאבה-תומפסון

שאלות?

יש שאלה או כל בקשה למשאבים נוספים? צרו קשר עם ויויאנה קבאבה-תומפסון וקבלו את העזרה הדרושה לכם.

כך קשורה כל עונה של ‘סיפור אימה אמריקאי’

קולאז 'של Twisty the Lichow, שרה פולסון בקובן, ולסלי גרוסמן בשנת 1984

כוכבת ‘סיפור אימה אמריקאי’ אנג’ליקה רוס מודיעה שהיא “עוזבת את הוליווד” לאחר שריפה גשרים עם אמה רוברטס וראיין מרפי

הזרם אותו או דלג עליו: ‘סיפור אימה אמריקאי: עדין’ ב- FX, שם אמה רוברטס וקים קרדשיאן כוכבים בסיפור על שחקנית שכנע שמישהו רוצה שההיריון שלה ייכשל

אנג’ליקה רוס מודה לאמה רוברטס על “להתקשר ולהתנצל” לאחר שטענה שהיא לא נעה אותה בכוונה על ‘AHS’

אנג’ליקה רוס טוענת כי אמה רוברטס לא הגישה אותה בכוונה בזמן שצילמה את ‘סיפור האימה האמריקני: 1984’: “לא דיברתי עם זה כל הזמן אחרי זה”

אף מופע לא נותן למעריצים יותר מ סיפור אימה אמריקאי. בדיוק כשאתה חושב שראיין מרפי והסדרה של בראד פאלצ’וק לא יכלו להחליק פנימה עוד טוויסט שומט לסת, זה חוזר מחדש עם רומנטיקה של רוח רפאים נוספת ועוד רוצח הפתעה נוסף. באמת אין לחזות במה יקרה סיפור אימה אמריקאי. וזה נכון לאג”ח המחברים כל אחת מהעונות הללו.

כבר שנים, מרפי הקניט את העונה ההיא של אי פעם סיפור אימה אמריקאי מחובר. ואחרי ההצלחה של עונת הקרוסאובר של עונה 8 אַפּוֹקָלִיפּסָה, הוא עשה טוב עם הכרזה ההיא. מקומיקס על טוויסט ליצן ועד המופע הייעודי של כתב אחד, הנה איך כל תשע העונות של סיפור אימה אמריקאי התחברו זה לזה. וכן לפני שאתה שואל, AHS: 1984 הוא בהחלט חלק מהתמהיל הזה.

סיפור אימה אמריקאי: בית רצח

חיבורים ישירים פנימה בית רצח?: שְׁלוֹשָׁה. ברית, מלון, וכן אַפּוֹקָלִיפּסָה

אין מקום טוב יותר להתחיל בהתחלה. אַפּוֹקָלִיפּסָה מכיל ללא ספק את הקשר הברור ביותר ל אהס‘ עונה ראשונה. הילד המחצית האומץ שטייט (אוון פיטרס) וויויאן (קוני בריטון) גדלו והפכו למייקל לנגדון (קודי פרן), בנו של השטן בפועל. הוא זה שהטיל את הטרור ביותר אַפּוֹקָלִיפּסָה .

אהס הכפיל את הקשר הזה בעונת הקרוסאובר שלו. כדי להבין את חולשותיו של מייקל, המכשפות מדיסון (אמה רוברטס) והנה (בילי פורטר) ביקרו למעשה בבית רצח. מאז שהופיעה מדיסון מונטגומרי לראשונה AHS: Coven, זה אומר בית רצח, ברית, וכן אַפּוֹקָלִיפּסָה כולם קיימים באותו יקום.

אבל החיבורים לא נעצרים שם. זכור את בילי דין האוורד (שרה פולסון), הנפש מעשנת רשת שרדפה באופן קבוע עונה 1? היא הופיעה שוב להנחות את רוחות הרפאים של מלון קורטז מלון.

עד כה אנחנו יודעים את זה בית רצח קיים באותו יקום כמו ברית, אפוקליפסה ומלון, ואנחנו רק מתחילים.

סיפור אימה אמריקאי: מקלט

חיבורים ישירים פנימה מקלט?: ארבע. מופע פריק, רואנוק, פולחן, וכן 1984

Briarcliff מחזיק תקליט מאוד ספציפי למופע המטורף הזה. מקלט’S פלפל (נעמי גרוסמן) הוא הראשון אהס דמות שתופיע במספר עונות של המופע. ב מקלט פלפל היה אחד האסירים הרגועים יותר של בריארקליף. היא הופיעה שתי עונות אחר כך מופע מוזרויות שם נחשף שהיא ואחותה הוצבו בבית יתומים לפני שאומצה על ידי אלזה מאדים (ג’סיקה לנגה) ועשתה להיות מבצעי קרקס. בהתבסס על ציר הזמן של שתי העונות הללו, פפר חי עם אלזה בסביבות 1954. לאחר שעזבה את הקרקס עם אחותה והרגה את התינוק של אחותה, היא אושפזה בבריארקליף מתישהו בשנות השישים.

ואז יש את לנה ווינטרס (שרה פולסון) על כל זה. לאנה הכתב חסר הפחד הוא מקלט’גיבור S. לאחר שבקושי נמלטו מבריארקליף עם חייה והפטרו גבר חף מפשע מפשע פנים מדממים, מקלט מסתיים בכך שלנה מארחת את תוכנית החדשות הטלוויזיונית שלה. מופע החדשות הזה, המיוחד של לנה ווינטרס, מופיע עוד הופעה רואנוק כאשר לאנה יוצאת מפרישה לראיין את לי האריס (אנג’לה באסט).

המיוחד של לנה ווינטרס נכנס לתמונה בפעם האחרונה. ב כת לאנה מבקשת ראיון עם אלי מייפייר-ריצ’רדס (גם פולסון) לאחר שנודע לו כי התאום שלה נמלט מכת ליצן סדיסטית. אלי מסרבת לראיון, אך עדיין זה קורה.

מקלט מצמרר זה כולל חיבור אחד מחודד נוסף. המחצית האחרונה של AHS: 1984 מסתובב סביב עסקיה של מרגרט (Leslie Grossman) המפנה את שטח הרצח למלכודות תיירות. היא ממשיכה באופן שגרתי מקומות שבהם בוצעו פשעים מחרידים, כמו חוות ספאן של משפחת מנסון, וחייבה לאנשים כסף לחקור אותם. ואחד התכונות שלה הוא לא אחר מאשר אחוזת בריארקליף, ככל הנראה בגלל כל הניסויים האנושיים והפנים העקובות מדם.

רק כדי לסכם מחדש, מקלט קיים באותו יקום כמו מופע פריק, רואנוק, פולחן, וכן 1984. מגניב? מגניב. בוא נמשיך.

סיפור אימה אמריקאי: Coven

חיבורים ישירים פנימה ברית?: ארבע. בית רצח, אפוקליפסה, מלון, וכן רואנוק

כבר כיסינו איך אַפּוֹקָלִיפּסָה מתחבר בית רצח ל ברית. לעזאזל, זה בעצם מה כל העונה. אז בואו ניכנס לקשרים המעניינים יותר האלה.

ב אַפּוֹקָלִיפּסָה סוף סוף למדנו מה זה מלון קורטז. זה מעין פיהור דמוני, כזה שלכוד מקלטהמכשפות מדיסון וקוויני (גבורי סידיבה) בגבעות האישיות שלהם במשך שנים. מייקל האנטיכריסט הצליח להציל אותם, אבל זה פשוט מוכיח שיש קשר בין העונות הללו.

ואז יש את האבא הגדול של קשרים: רואנוק. עד נקודה זו שתיים שונות אהס יקומים צצו. בית רצח מתחבר ל Coven, apocalypse, וכן מלון בזמן מקלט מתחבר ל מופע פריק, פולחן, רואנוק, וכן 1984. רואנוק הוא הגשר שאנחנו צריכים בין שני היקומים האלה. אחד האנטגוניסטים העיקריים של עונה 6 הוא המכשפה החזקה ביותר Scáthach (ליידי גאגא). אושר כי סקאתך הוא למעשה העליון הראשון של קו המכשפות ברית עוקב.

ובאם, ממש ככה ברית קישורים ל רואנוק, אשר אומר בית רצח, אפוקליפסה, וכן מלון כולם קשורים ל מקלט, מופע פריק, פולחן, וכן 1984. הכל מחובר. אבל זה כיף, אז בואו נמשיך.

סיפור אימה אמריקאי: מופע פריק

חיבורים ישירים פנימה מופע מוזרויות?: שְׁלוֹשָׁה. מקלט, מלון, וכן כת

בנוסף לפלפל, ישנן שתי תווים נוספים שמתחברים מופע מוזרויות ל מקלט. אותו רופא נאצי (ג’יימס קרומוול) שעושה את חייהם של האסירים של בריארקליף מופיעים סביב הקרקס של אלזה. גם האחות מרי יוניס (לילי ראבה) עולה ב מופע מוזרויות ללוות פלפל ל מקלט’ביתו של Briarcliff.

אם כבר מדברים על תושבי הקרקס של אלזה, בואו נדבר על גלוריה (פרנסס קונרוי) ודנדי מוט (פין ויטרוק). צמד האם והבן המופרע הזה חולקים אב קדמון עם שם משפחה משותף. אדוארד פיליפה מוט (אליוט אהלרס) היה ראש משפחת מוט שאחראית על יצירת האחוזה ב רואנוק, כלומר מופע מוזרויות חולק קצת היסטוריה עם רואנוק.

אבל הקשר המעניין ביותר עולה ב אהס‘הגדול ביותר של המתווה, כת. בעוד שרוב העונות של המופע הזה מאמצות קסמים ורוחות רפאים, כל הזוועות שנפרשות ב כת נגרמים על ידי אנשים רגילים. בעולם הטיפוסי הזה מדי, מפותל את הליצן (ג’ון קרול לינץ ‘) מופיע כדמות קומיקס. טוויסט הוא הפראי הפסיכופתי ההורג ביותר מופע מוזרויותהקורבנות.

סיפור אימה אמריקאי: מלון

חיבורים ישירים פנימה מלון?: ארבע. בית רצח, ברית, אפוקליפסה, וכן 1984

יש לנו את כל החיבורים הגדולים מהדרך עם זה. בילי דין הנפשי מופיע בשניהם בית רצח וכן מלון. גם שניים של בריתהדמויות הראשיות, מדיסון וקוויני, נלכדו במעמקיו של מלון קורטז לפני שהם חולצו על ידי בית רצח תינוק לא לגיטימי, מייקל לנגדון. ישנם עוד כמה קשרים בין שלוש העונות הללו, במיוחד הנוגעים לדמויות של אוון פיטרס. אבל כל מה שאתה צריך לדעת הוא שכולם קיימים בנוחות באותו יקום.

יש ביצת פסחא אחרונה שמסתתרת בעונה זו. אחד התושבים הרשעים של מלון קורטז הוא הרוצח הסדרתי הידוע לשמצה ריצ’רד רמירז (זאק וילה). רמירז הוא חלק עצום מ סיפור אימה אמריקאי: 1984. לא ברור בדיוק מתי הוא נתן לבלות את שארית החיים שלאחר המוות במלון קורטז, אבל אנו מקווים שהוא אומלל.

סיפור אימה אמריקאי: Roanoke

חיבורים ישירים פנימה רואנוק?: שְׁלוֹשָׁה. ברית, מופע פריק, וכן מקלט

מייסד אחוזת רואנוק אדוארד פיליפ מוט יפנה בסופו של דבר את המשפחה שתוביל לגלוריה ודנדי מוט ב מופע מוזרויות. אז אנחנו יכולים להודות לאותו בחור על זוועות הקניבליסטיות של עונה 6. מלבד זאת, נחשף כי הסקאטך האלמותי היה למעשה העליון הראשון של ברית. גַם מקלטהגיבורה לאנה ווינטרס מופיעה בסוף העונה הזו, ומוכיחה זאת מקלט וכן רואנוק עשוי להתקיים באותו יקום אתה יכול להתגבר על הטראומה של שניהם.

סיפור אימה אמריקאי: פולחן

חיבורים ישירים פנימה כת?: שתיים. מקלט וכן מופע מוזרויות

שוב יש לנו לאנה להודות על הקשר הזה. אם כי אלי מפנה אותה, כתהגיבור הצורח מתבקש לדבר על חוויותיה עם פולחן ליצן המיוחד של לנה ווינטרס, שהוצג לראשונה ב מקלט. כמו כן יש בעונה זו מספר אזכורים ל- fמופע RAEAK המועדף על ליצן. עדיין לא ברור אם טוויסט הוא באמת רק דמות של ספר קומיקס כת’יקום, או אם הוא אמיתי והקומיקס מבוסס עליו.

סיפור אימה אמריקאי: אפוקליפסה

חיבורים ישירים פנימה אַפּוֹקָלִיפּסָה?: שְׁלוֹשָׁה. בית רצח, ברית, וכן מלון

בעיקרון אַפּוֹקָלִיפּסָה היה 10 שעות של ביצי פסחא המחברות בין שלוש העונות הללו. אז בואו נדגיש קשר אחר, לעיתים קרובות, מתעלמים ממנו. בזמן בריתמדיסון מבקר ב בית רצח במסע שלה להבין את חולשותיו של מייקל-אנטיכריסט, המתווך מזכיר כלאחר יד שזוג נוסף של מונטגומריס נהג להתגורר בבית. זו התייחסות לצ’רלס ונורה מונטגומרי (מאט רוס ולילי ראבה). יש סיכוי טוב מאוד הזוג הלא יציב הזה קשור למדיסון.

סיפור אימה אמריקאי: 1984

חיבורים ישירים פנימה 1984?: שתיים. מקלט וכן מלון

ועכשיו אנו משלימים את המעגל. כאמור לפני אחד הנכסים המפחידים של מרגרט הרצחנית ב 1984 הוא אחוזת Briarcliff, ביתו של מקלט. גם ריצ’רד רמירז, 1984 ′הרוצח העיקרי שנמצא בהשתוללות בעזרת השטן, הופיע לראשונה כאחד התושבים הלכדים של מלון. זה כמעט עשור, תשע עונות ו 103 שעות טלוויזיה שכולן קשורות. קח את זה, מארוול.