ביקורת סרט וידאו של Air Prime: הזרם אותו או דלג עליו?, סרטון ראשוני: אוויר

0

אוויר בפריים

ואז סוני חוזר הביתה לארוחת הטלוויזיה העצובה שלו ויושב שוב ושוב בקלטת המשחקים החשוכה. האם הוא היה נשוי אי פעם? ילדים? כנראה שלא. הוא נשוי לספורט. או נעליים. או אולי נעלי ספורט מדויקות יותר? מה שתגיד. קלטת המשחק: זה ג’ורדן, מרוקן את הזוכה במשחק באליפות הלאומית של NCAA. לְהַצְלִיף. אחורה מחדש. לְהַצְלִיף. אחורה מחדש. לְהַצְלִיף. ולסוני יש הרגשה לגבי הבחור הזה. הוא עושה את הכי ארור שלו כדי לשכנע את רוב ופיל שנייקי צריכה לקחת את כל מה שיש לו ולתת אותו לירדן. למעשה, הם יכינו נעל במיוחד בשבילו. “הוא לא לובש את הנעל, הוא הנעל” שקל לומר מ 39 שנה אחר כך כשאנחנו יודעים מה קורה. אז סוני מבצע שיחות טלפון לסוכן של ג’ורדן (כריס מסינה) ונופל בבית הוריו בצפון קרוליינה למינוי אינטנסיבי עם אמו דלוריס (ויולה דייוויס!) ויורד למרתף של משרדי נייקי כדי להתייעץ עם המוזר מתיו מאהר (פיטר מור) על תכנון – חכה לזה – לא, המשך לחכות – עוד דאש אחד – אייר ג’ורדן. האם הם יחזרו עם ג’ורדן הרחק מאדידס? אתה יודע את התשובה לזה. אתה גם יודע שזה ייקח נאום ארור, עם זאת, אבל.

הזרם אותו או דלג על זה: ‘אוויר’ על וידאו פריים, סאגת הספורט המשעשעת והנוסטלגית של בן אפלק

הפרסומת החדשה ביותר של דונקין של בן אפלק עם הראפר Ice Spice זכתה ב- VMA

הזרם אותו או דלג עליו: ‘מהפנט’ על טווס, בו בן אפלק המסכן נלכד במותח מדע מדעי אומלל

ג’ימי קימל העביר את ההצעה של בן אפלק ומאט דיימון לשלם את צוותו ‘ג’ימי קימל לייב’ מחוץ לעבודה: “לא באחריותם”

חם ומוטרד: 10 הסרטים המהבדים ביותר בהולו

אל תעשה טעויות, אוויר (עכשיו זורם בסרטון של אמזון פריים) רוצה שנשיל דמעה ונשאב את אגרוףנו למותג. בטח, בני אדם מעורבים, אבל בני האדם בסירות זה (מבוסס על סיפור אמיתי, יו) יצרו לוגו וכמה משרפיפים לתפוס שדי כמעט כל אחד מבציר מסוים יודע, כי הם היו, ועדיין, כל כך לעזאזל חודר בתרבות האמריקאית. הסרט הוא המאמץ הבימוי הראשון של בן אפלק מאז חי בלילה, סרט ששכחנו שהיה קיים, אבל לא שכחנו ארגו, כי זה זכה בו באוסקר ארור, תזכורת טובה לעזאזל שהוא מוכשר לעזאזל מאחורי המצלמה. אפלק גם מככב יחד עם שותפו המייצר מאט דיימון, כדי לספר את הסיפור כיצד תאגיד Shoe Shoe דיבר שחקן כדורסל לעסקת אישור-שחקן כדורסל שנחשב כיום לספורטאי הגדול ביותר בכל הזמנים בכל ענף ספורט. קוראים לו אתה יודע מי. אנחנו אף פעם לא רואים שאתה יודע מי הפרצוף בסרט הזה, שיש בו אנשים מסוימים מבולבלים – אולי אפילו חלק מהם שהפכו את הסרט ל -85 מיליון דולר בקופות – אך קחו בחשבון, יצרני הסרטים עושים דברים כאלה מסיבה כלשהי, שנשקף כאן היום.

אוויר: הזרם אותו או דלג עליו?

התמצית: זה 1984, והסרט הזה יזכיר לך את העובדה הזו עם פסקולו המתמשך של להיטי העידן. Cyndi Lauper, Night Ranger, Bruce Springsteen, Mike והמכניקה, Run DMC – הכל מכוסה ואז כמה. זה נפתח ב’כסף לחינם ‘של “מיצרים”, שעשוי להיות מתאים מבחינה נושאית, או יכול פשוט להישמע מגניב ולהתעורר אותנו, ואינו מצדיק מחשבה רבה יותר מזה. אנו רואים מונטאז ‘מכל מיני דברים מאוד להפליא: רייגן, איפה הבקר, ריקוד הפריצה, ילדי טלאי הכרוב, VHS, מכסחי השדים, קלטות אימון של ג’יין פונדה … זה נמשך, ועוד, ועוד. רק מבול. ‘כסף לחינם’ מעולם לא הרגיש כל כך הרבה זמן. בכל מקרה. אנו פוגשים את סוני ווקארו (דיימון) במלבינים של משחק כדורסל בתיכון. הוא עובד אצל נייקי כסקאוט כישרונות, צוד אחר כדורסלנים באדאס לעסקות אישור. חשוב לציין כי הטיסות שלו חזרה לנייק HQ באורגון כוללות לעתים קרובות לייבורים בווגאס, שם נקבע שהבחור הוא מהמר. הוא מנצח כמה ומאבד כמה. הסרט הזה עוסק בו הוא זוכה בסרט. אחד גדול.

אבל בואו לא נקדים את עצמנו – יש הרבה דרמה ודיאלוג שנון כדי לעבור לפני שסוני נוחת את הדג הגדול שלו. בעסק של נעל כדורסל גדולה, נייקי נמצאת במקום השלישי מאחורי זמן השולחן וביסקוויט של בעלות הברית. אה, אני מתכוון, קונברס, ששולט בשוק, ואדידס. אנו פוגשים את הדמות שכריס טאקר מנגן, ואני לא בטוח מה המטרה שלו כאן חוץ מאיתנו מוציאים צחקוק מכריס טאקר שמשתף סצינות בסרט עם דיימון ואפלק. מנכ”ל נייקי, פיל נייט (אפלק) נמרצות עם סוני על תקציב אישור הכדורסל, שהוא זעיר. נייקי הוא בראש ובראשונה “חברת ריצה”, ופיל צריך לענות ללוח ואז לקפוץ בפורשה המתכת-סגולה שלו ולנסוע הביתה להוריד את הגרביים והנעליים שלו ולעשות שעות רבות של יוגה או מה שלא יהיה. מאוד עשיר ואדמה מאוד, הבחור הזה.

גם ג’ייסון באטמן נמצא בסרט הזה – האם ציינתי את זה? הוא רוב סטראסר, הונצ’ו שיווקי. הוא פאוווו עם סוני ושאר הצופים, בתקווה למקד בחירות דראפט פוטנציאליות ב- NBA. חלקם מצחיקים, חבר’ה שלא היו חראים, וחבר’ה אחרים שהם הייקם אולג’ואון וג’ון סטוקטון וילד מצפון קרוליינה שהבולס בחרו בו. 3. התחרות תעלה את הטובים, ללא ספק, מונעת על ידי תקציבים גדולים יותר ויוקרה. אולי הם צריכים ללכת אחרי צ’רלס בארקלי? לא, “אף אחד לא רוצה לראות את בארקלי בטלוויזיה” הוא הרגש, הוכחה שמי שכתב את התסריט הזה (אשם: אלכס קונרי) אוהב לכתוב שורות מצחיקות מכאן בעתיד.

ואז סוני חוזר הביתה לארוחת הטלוויזיה העצובה שלו ויושב שוב ושוב בקלטת המשחקים החשוכה. האם הוא היה נשוי אי פעם? ילדים? כנראה שלא. הוא נשוי לספורט. או נעליים. או אולי נעלי ספורט מדויקות יותר? מה שתגיד. קלטת המשחק: זה ג’ורדן, מרוקן את הזוכה במשחק באליפות הלאומית של NCAA. לְהַצְלִיף. אחורה מחדש. לְהַצְלִיף. אחורה מחדש. לְהַצְלִיף. ולסוני יש הרגשה לגבי הבחור הזה. הוא עושה את הכי ארור שלו כדי לשכנע את רוב ופיל שנייקי צריכה לקחת את כל מה שיש לו ולתת אותו לירדן. למעשה, הם יכינו נעל במיוחד בשבילו. “הוא לא לובש את הנעל, הוא הנעל” שקל לומר מ 39 שנה אחר כך כשאנחנו יודעים מה קורה. אז סוני מבצע שיחות טלפון לסוכן של ג’ורדן (כריס מסינה) ונופל בבית הוריו בצפון קרוליינה למינוי אינטנסיבי עם אמו דלוריס (ויולה דייוויס!) ויורד למרתף של משרדי נייקי כדי להתייעץ עם המוזר מתיו מאהר (פיטר מור) על תכנון – חכה לזה – לא, המשך לחכות – עוד דאש אחד – אייר ג’ורדן. האם הם יחזרו עם ג’ורדן הרחק מאדידס? אתה יודע את התשובה לזה. אתה גם יודע שזה ייקח נאום ארור, עם זאת, אבל.

אילו סרטים זה יזכיר לך?: בֵּין אוויר ואדם סנדלר סרט כדורסל הֲמוּלָה, צופי כדורסל חיים חיים לא נוצצים הכוללים סיכונים מקצועיים גדולים עם תגמול גבוה. אוויר הובא גם בראש ג’רי מגווייר וכן ריבת חלל, מסיבות ברורות.

ביצועים ששווה צפייה: שֶׁל קוּרס ויולה דייוויס נכנסת וחומרים במקום רק בקומץ סצינות, מגלמת אמא שיודעת מה יש ימין. היא מגלמת את הראש הכי מגניב בחדר, כנראה בגלל שהיא הראש הכי מגניב בכל חדר, בדיוני או שאינו – כזה הוא נוכחותה, כשחקן בעל משמעות בחדר מלא בכוכבי קולנוע מוכשרים.

דיאלוג בלתי נשכח: וריאציות בנושא:

“נעל היא רק נעל עד שמישהו נכנס לתוכו.” – סוני

“נעל היא רק נעל עד הבן שלי נכנס לתוכו.” – דלוריס

סקס ועור: אף אחד.

ההפעלה שלנו: כן, לעזאזל עם אוויר על כך שגרמו לנו להרגיש מושקעים באופן דרמטי במקורו של מאמץ קפיטליסטי גס כי, לפי תסריט הפוסט של הסרט, מרוויח את הספורטאי המדובר ב -400 מיליון דולר בשנה ב”הכנסה פסיבית ” – אם אתה לא יודע מה זה, חפש את זה ולהרגיש חופשי להתרבות-והפך תאגיד גדול כבר לאוכל עולמי מסיבי. ולגיהינום עם זה בגלל שהוא כל כך מבדר, שמונע על ידי צוות השחקנים ההשראה שלו, דיאלוג שנון בעקביות, והדבר שאין לו שום ערך אבל הוא כל כך משכר לכולנו, איך קוראים לו שוב? מימין: נוסטלגיה. F – נוסטלגיה. שיר הצפירה הפופ-תרבותי שנמכר לנו סיטונאי כמו ארגז דוריטוס בגודל המזרן בקוסטקו. F – זה במיוחד כאשר זה תולעת אותנו עם REO Speedwagon. זה פשוט אכזרי וחסר נשמה ואכזרי, וזה לא נלחם בהוגן.

אז תיהנו מהדיסוננס הקוגניטיבי הגס שמגיע עם הסרט הזה, אשר סוג של יושב ביראה ובשבח הקפיטליזם, ואולי יכול להיות רק על ידי אנשים שכבר עשירים, או רוצים לקבל עשיר על ידי יצירת סרט (זה ה- IMDB היחיד של Convery עד כה, ובתקווה שלא האחרון שלו). זה סוג של מושג בצורה כזו, כמו כלב הברכיים שופע להוט. אבל זה גם WiseAss, מודע מדי לבדיחות שלה-בטרוספק, כל האירוניה שהיא רטטטס עלינו בידיעה שנרגיש חכמה יותר מהדמויות שמאמץ של נייקי; אנו גם ספקנים לגבי כוחות הפרוגנוסטיקציה של סוני, מכיוון שלפעמים הוא מדבר כאילו הוא מנסה לא לתת לזה שהוא מטייל בזמן מארבעה עשורים לאחר מכן. הדמות היא יותר ממלאכותית בצורה כזו, למרות שהסרט יוצא מגדרו להראות לו חוצה את הקו הצהוב הכפול כדי לעבור מכוניות אחרות כי אתה יודע, הוא נוטל סיכון! והעסקה הזו היא הימור על גבי הימור על גבי הימור! ומה יותר מרתק מאשר לראות בחור מושך את צווארו שם בחוץ, למרות שאנחנו יודעים שראשו נשאר מחובר? אין לי תשובה טובה לזה, אבל אני חושב שזה בעיקר בגלל שהסרט נמרץ, אנרגטי ומצחיק ללא מאמץ.

Affleck- המנהל מטפל בחלקים הנעים של הסיפור הזה כמו המקצוען הוא. הוא גם הגיע לשלו כשחקן בשנים האחרונות, והציג עומק אופי שלא הוגדר בעבר בתפקידים תומכים כמו זה, הסרגל המכרז וכן הדו -קרב האחרון, וכמוביל ב הדרך חזרה. הוא בעיקר חוצה אוויר אם כי, כשדיימון הראה את הערעור הפופוליסטי המתפוצץ שלו כמעט בכל צילום של הסרט, ובאטמן היה פרגמטי וכן מצחיק בתפקיד מתווך, דייוויס מחזיק בה כל סצנה ושבריר מהגב של ראשו של דמיאן דלנו יאנג, משחק שחקן כדורסל (שאחרת נראה רק בקטעי ארכיון). למה לעזאזל סרט על שם מה שלא גורם לו מהסיפור לסיפור? אנו יכולים לשער: אנחנו כבר מכירים את הצד שלו בסיפור. הוא לא הסיפור, הוא פשוט הזרז לזה. וזה שומר על הסרט ממוקד – ממוקד בהדפסת האגדה, כי כאשר הכל נאמר ונעשה, והוא אבק ואנחנו אבק וילדי ילדינו הם אבק, יותר אנשים יזהו את הלוגו מאשר הפנים. אנחנו בני תמותה; המותג לא.

השיחה שלנו: אוויר עוסק בכסף. כסף, וכל החרא המטומטם שקשור לקבל אותו ולרכוש אותו ולהשתמש בו כדי להשיג יותר ממנו. מה זה אומר עלינו שאנחנו כל כך מבדרים על ידי סיפורים על זה? אל תחשוב על זה-ואני יודע שזה ריף על סיסמה ארגונית, אבל השמחה הזולה-נוזל של התהפכות זה לא ניתן להכחיש: פשוט הזרם אותו.

ג’ון סרבה הוא סופר פרילנסר ומבקר קולנוע שממוקם בגרנד ראפידס, מישיגן.

אוויר בפריים

בחר את העדפות העוגיות שלך

אנו משתמשים בעוגיות ובכלים דומים הנחוצים כדי לאפשר לך לבצע רכישות, כדי לשפר את החוויות שלך בשירותי וידאו של אמזון ולספק את השירותים שלנו, כמפורט בהודעת העוגיות שלנו. אנו משתמשים גם בעוגיות אלה כדי להבין כיצד הלקוחות משתמשים בשירותים שלנו (לדוגמה, על ידי מדידת ביקורי אתרים) כדי שנוכל לבצע שיפורים.

אם אתה מסכים, אנו נשתמש גם בעוגיות כדי להשלים את חווית הצפייה שלך בשירותי וידאו של אמזון כמתואר בהודעת העוגיות שלנו. זה כולל שימוש בעוגיות צד שלישי ושלישי המאחסנות או גישה למידע על מכשירים סטנדרטיים כמו מזהה ייחודי. צדדים שלישיים משתמשים בעוגיות למטרותיהם להציג ומדידת מודעות מותאמות אישית, יצירת תובנות של קהל, ופיתוח ושיפור המוצרים. לחץ על התאמה אישית של עוגיות כדי לדחות את העוגיות הללו, בצע אפשרויות מפורטות יותר או למד יותר. שנה את הבחירות שלך בכל עת על ידי מעבר להעדפות עוגיות, כמתואר בהודעת העוגיות. למידע נוסף על כיצד ולמטרות אמזון משתמשת במידע אישי (כגון היסטוריה של צפייה בווידיאו), עיין בהודעת הפרטיות שלנו.

‘AIR’ נמצא כעת בסרטון Prime: הזרם את דרמת הספורט בחינם

בן אפלק, מאט דיימון ויולה דייוויס כוכבים בדרמת הספורט האוטוביוגרפית המפרטת כיצד נייקי חיזרה על מייקל ג’ורדן.

לטיפה מוחמד

 • שתף מאמר זה בפייסבוק
 • שתף מאמר זה בטוויטר
 • שתף מאמר זה על Flipboard
 • שתף מאמר זה ב- PINIT
 • + אפשרויות שיתוף נוספות נוספות
 • שתף מאמר זה ב- Reddit
 • שתף מאמר זה ב- LinkedIn
 • שתף מאמר זה ב- WhatsApp
 • שתף מאמר זה בדוא”ל
 • הדפס מאמר זה
 • שתף מאמר זה בנושא תגובה
 • שתף מאמר זה ב- Tumblr

גלריה מקושרת> תמונה מוצגת ->

בן אפלק כפיל נייט ב'אוויר '

כל המוצרים והשירותים המוצגים נבחרים באופן עצמאי על ידי עורכים. עם זאת, Billboard רשאית לקבל עמלה בהזמנות שהוצבו באמצעות קישורי הקמעונאות שלה, והקמעונאי עשוי לקבל נתונים מסוימים הניתנים לביקורת למטרות חשבונאות.

אחרי קצת יותר מחודש בתיאטראות, אוויר נחת בווידיאו פריים ביום שישי (12 במאי). בן אפלק, מאט דיימון, ויולה דייוויס, כריס טאקר וג’ייסון באטמן כוכבים בדרמת הספורט האוטוביוגרפית המספרת את הסיפור כיצד נייקי חיזר אחר מייקל ג’ורדן.

מלבד פירוט המאמצים של נייקי להחתים את ירדן וליצור את אייר ג’ורדן האייקוני 1, הסרט מראה כיצד עסקת ההסכמה של ג’ורדן שינה את המשחק עבור ספורטאים וכן לנייק. הסרט גם עושה עבודה טובה בהצגת התפקיד שאמו של ג’ורדן, דלוריס ג’ורדן, שיחקה בהבטחת עסקת הסניקרס שעזרה לבנה להפוך לספורטאי המיליארדר הראשון בעולם.

איך להזרים 'אוויר' בסרטון פריים: צפה בסרט בן אפלק בחינם

מה לצפות בסרטון אמזון פריים: המלצות שלטי חוצות

אפלק, שביים גם את סרט אולפני אמזון, מציג את מייסד נייקי פיל נייט. דיימון ובאטמן מגלמים את מנהלי נייקי לשעבר סוני ווקארו ורוב סטראסר, ואילו טאקר האוורד ווייט, סגן נשיא המותג ג’ורדן.

דייוויס נבחר באופן אישי על ידי ג’ורדן לגלם את אמו. “הוא אמר, ‘ובכן, זה חייב להיות ויולה דייוויס,” נזכר אפלק במהלך הופעת SXSW של הסרט. “אמרתי, ‘זה כמו לומר האם אני יכול לשחק כדורסל על המגרש שלך, ואתה אומר, כן אם אתה מקבל את מייקל ג’ורדן.’ויולה דייוויס היא השחקן הכי טוב שראיתי אי פעם.”

השחקנית זוכת האוסקר מככבת לצד בעלה האמיתי, יוליוס טנון, המגלמת את אביה המנוח של ג’ורדן ג’יימס ר ‘. יַרדֵן. כריס מסינה, מרלון וואנס, מתיו מאייר וגוסטף סקארסארד מסובבים את צוות השחקנים.

אוויר מראה את ההתפתחות של נייקי ומותג אייר ג’ורדן, אך קהלים יראו רק קטעי ארכיון של ירדן והצצות הדמות שמגלמת אותו (דמיאן דלנו יאנג). “מייקל ג’ורדן כל כך מפורסם, עד שהרגישתי באמת אם אי פעם היינו רואים שחקן משחק [אותו], יהיה קשה לגרום לקהל להשעות את חוסר אמונם, כי לדעתי אין שום משכנע מישהו שמישהו שאינו מייקל ירדן הוא מייקל ג’ורדן. “הרגשנו דרך מעניינת יותר לספר את הסיפור שתתקיים באתר של הסרט”, שיתף אפלק בחודש שעבר, לכל הכתב ההוליוודי.

איך לצפות אוויר בסרטון פריים

חברי פריים יכולים לזרום אוויר בחינם החל מהיום. הסרט ימוקם בדף הבית הווידיאו העיקרי תחת “Video Video Encerainals & Bullumives” וכן בדף הבית באפליקציית Amazon ו- FiretV.

אם אינך חבר של אמזון פריים, לחץ למטה כדי להפעיל את הניסיון בחינם של 30 יום, כך שתוכל להזרים אוויר וסרטים ומופעים אחרים בסרטון פריים. חברי אמזון פריים מקבלים גישה בחינם לווידיאו פריים, משלוח חינם על מיליוני פריטים, מנוי בחינם ל- Grubhub+ לשנה ושלל מבצעים אחרים במחיר הנמוך של 14 $.99/חודש (לאחר סיום הניסיון החינמי). בנוסף, פריים מציעה 50% הנחות לסטודנטים זכאים ומקבלי Snap/Medicaid.

זרם $ עם ניסיון חינם של 30 יום

וידאו פריים זמין גם כשירות עצמאי תמורת 9 דולר לחודש לאחר ניסיון חינם לשבוע הראשון. אם אתה אוהב מגוון, Video Prime הוא בחירת סטרימינג טובה. בין המבחר העצום של התוכניות והסרטים המקוריים שתוכלו לקנות או לשכור, וידאו פריים ישמור על בידור במשך שעות בכל פעם.

רשימת המקור של Prime Originals כרגע כוללת מְצוּדָה, דייזי ג’ונס והשישה, הגברת המופלאה. מייזל, נָחִיל, הכח, הארלם, בלתי מנוצח, הבנים, ג’ק ראיין של טום קלנסי, פשפשים, את הקיץ הפכתי יפה, גלגל הזמן, שר הטבעות: טבעות הכוח וכן האגדה של Vox Machina.

צפו בטריילר ל אוויר לְהַלָן.