שמגלם את מייקל ג’ורדן באוויר? דקסרטו, בן אפלק, שחקני כוכבים עוזרים ל’אוויר ‘להאיר בלי מייקל ג’ורדן על המסך – האתלטיקה

0

בן אפלק, שחקני כוכבים עוזרים ל’אוויר ‘להאיר בלי מייקל ג’ורדן על המסך

“זו לא הייתה ההחלטה של ​​מייקל, מעולם לא תכננתי את זה, כי מעולם לא חשבתי לרגע – היי, מייקל כל כך מפואר, כל כך מפורסם, כל הסיבה לכך שהוא מייצג ומשמעותו מה שהוא עושה מבחינת גדולות ומצוינות , זה בגלל שהוא כל כך, כל כך חידתי ומלכותי ומזהה מייד, על ידי הובלה והתנהגותו ומה שראינו אותו עושה פיזית, “אמר השחקן-במאי, לפי Indiewire.

שמגלם את מייקל ג’ורדן באוויר?

מייקל ג'ורדן בריקוד האחרון

נטפליקס

שמגלם את מייקל ג’ורדן באוויר? סיפור המקור של בן אפלק ומאט דיימון יפגע בקרוב בבתי הקולנוע – אך מי מציג את העז בסרט?

AIR הוא הביופיק הקרוב של AFFLECK, All-Star Biopic, מתאר את אחד הרגעים המשמעותיים ביותר בקריירה של ג’ורדן. לא פרס ה- MVP הראשון שלו ב- NBA, לא את הקצב הקצר שלו בבייסבול בליגה מינורית – מקורו של קו הנעליים שלו אייר ג’ורדן עם נייקי.

במקום לעקוב אחר ג’ורדן עצמו, הסרט עוקב אחר מאמציו של סוני ווקארו (דיימון), פיל נייט (אפלק), האוורד ווייט (כריס טאקר), ורוב סטראסר (ג’ייסון באטמן) כדי לנצח אותו ואת משפחתו ולהביא אותו לחתום עם נייקי. אתה יכול לקרוא את הביקורת שלנו על הסרט כאן.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אמנם אתה לא צריך להתרגש מדי לראות את מייקל ג’ורדן בסרט, אבל יש שחקן שמגלם אותו בכמה סצינות – הנה מה שאתה צריך לדעת.

שמגלם את מייקל ג’ורדן באוויר?

דמיאן יאנג מנגן את מייקל ג’ורדן באוויר.

עם זאת, הוא בעצם פשוט ממלא את נעליו – אנחנו אף פעם לא באמת רואים את פניו, וירדן עושה הופעות קצרות במיוחד, תמיד פונות מהמצלמה או מוסתרות על ידי משהו או מישהו.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

בשאלות ותשובות מוקדם יותר החודש הסביר אפלק את החלטתו לא להפוך את ג’ורדן לדמות מן המניין בסרט.

המאמר נמשך לאחר המודעה

“זו לא הייתה ההחלטה של ​​מייקל, מעולם לא תכננתי את זה, כי מעולם לא חשבתי לרגע – היי, מייקל כל כך מפואר, כל כך מפורסם, כל הסיבה לכך שהוא מייצג ומשמעותו מה שהוא עושה מבחינת גדולות ומצוינות , זה בגלל שהוא כל כך, כל כך חידתי ומלכותי ומזהה מייד, על ידי הובלה והתנהגותו ומה שראינו אותו עושה פיזית, “אמר השחקן-במאי, לפי Indiewire.

המאמר נמשך לאחר המודעה

“זו הדרך הבטוחה להרוס את הסרט ולגרום לקהל להבין שכל העניין הוא הונאה היא להפנות את המצלמה על כל מי שהוא לא מייקל ג’ורדן ולהגיד, ‘היי, זה מייקל ג’ורדן!״

קָשׁוּר:

50 הסרטים המובילים ביותר בכל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

“כי פתאום, הם אוהבים, ‘זה הנפילה מייקל ג’ורדן!’הוא מפורסם מדי, ואני אוהב שהוא הבחור שמעליו. כך מערכת היחסים בינינו עם האייקונים והאלילים האלה, הם לא בחדרי המגורים שלנו, בחיינו, הם אנשים שנמצאים בפנטזיות שלנו. האדם היחיד שיכול לשחק את מייקל ג’ורדן, כמו שאמרתי לו, זקן מכדי לשחק את מייקל ג’ורדן.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

בקולנוע של אייר פוגעות ב -5 באפריל 2023. בדוק את הביקורת שלנו עם ארבעה כוכבים כאן ואיך לצפות בה כאן.

בן אפלק, שחקני כוכבים עוזרים ל’אוויר ‘להאיר בלי מייקל ג’ורדן על המסך

לוס אנג'לס, קליפורניה - 27 במרץ: בן אפלק, ויולה דייוויס ומאט דיימון משתתפים בבכורה העולמית של אולפני אמזון של

מייקל ג’ורדן לא נמצא בסרט “אוויר”, אך השפעתו היא לאורך כל הסרט.

לא במובן זה שלאגדת הכדורסל היה תפקיד ביצירת הסרט. הוא לא עשה זאת. אבל איך הבמאי והשחקן בן אפלק אפילו לשקול לעשות את הסרט בלי לדבר עם ירדן?

אפלק הודה שהוא וירדן קרובים יותר למכרים מאשר לחברים. אבל אמנם הם לא מבלים ימים ביחד, אך אפלק, המגלם את מייסד נייקי, פיל נייט בסרט, אמר כי סרט המתמקד בירדן ללא המשוב של ג’ורדן לא יהיה שלם.

“אני מאליל את הבחור, ומדי פעם הייתה לי הזדמנות לבלות איתו,” אמר אפלק. “זה היה מאוד בלתי נשכח עבורי; הוא בטח שכח את זה. אז, היה לי מספיק אם לומר, ‘היי, אני יכול לבוא לראות אותך ולרוץ את העבר שלך?”

בנוגע לסרט, המספר על גיוסו של נייקי וחתימתו של ירדן לחברה, אמר אפלק כי ג’ורדן לא דואג לעצמו. המיקוד שלו היה באחרים שהיו בעלי השפעה על הקריירה שלו, כולל הווארד ווייט, מנהל נייק דאז, שהוא כיום סגן נשיא ג’ורדן ברנד, וג’ורג ‘רוולינג, שגריר נייקי ותיק ששכנע את ג’ורדן להצטרף לנייקי על מותגים אחרים בשנת 1984.

נחיתת ג’ורדן על מותגי כדורסל מבוססים יותר כמו קונברס ואדידס שינו את עסק הנעליים לנצח והפכו את נייקי למובילה בענף.

“הוא רצה לוודא שאנשים אחרים שהיו משמעותיים נכללו בסיפור,” אמר אפלק.

“אוויר” הוקרן בבתי הקולנוע ב -5 באפריל וגייס 20 דולר.2 מיליון בשבוע הראשון שלה. הסרט כולל שלושה זוכי פרס האוסקר: אפלק, מאט דיימון ויולה דייוויס. דיימון מגלם את סוני ואקארו, מנהיג בחתימת ג’ורדן בסופו של דבר לנייק. דייוויס מגלם את דלוריס ג’ורדן, אמו של מייקל, שלדברי ווקארו היה קו ההצלה העיקרי שלו במהלך תהליך הגיוס.

Go-Deeeper

אמונתו של סוני ווקארו במיכאל ג’ורדן, שינוי נייקי, המוצגת בסרט ‘אוויר’ חדש

הסרט הוא דרמטיזציה, שאינה מתוכננת להיות חשבון היסטורי מפורט, אבל אפלק רצה להיות רגיש להיבטים של הסיפור ומה ירדן תמצא חשוב. אפלק אמר שהוא היה מפסיק את הפרויקט אם ג’ורדן לא היה מאשר את הרעיון של הסרט. במקום זאת, הוא מצא את ג’ורדן “אדיב.”הוא אמר שהוא ביקש מג’ורדן לומר לו מה” חשוב או נכון מיסודו.”

בשיחה עם ג’ורדן, אפלק למד גם עד כמה חשוב תפקידו של דלוריס בחתימה. ג’ורדן נחשב לשחקן הכדורסל הגדול ביותר בכל הזמנים, אבל הכבוד שהוא מחזיק באמו היה ברור.

“בן אמר, ‘היה לו המבט הזה על פניו כשדיבר על אמא שלו שמעולם לא ראיתי לפני כן’,” אמר דיימון.

לג’ורדן הייתה בקשה מיוחדת: הוא רצה שדיוויס – אחד מ -18 אנשים בלבד שישיג אגוט (זכה באמי, גראמי, אוסקר וטוני) – לשחק את אמו. כדי להפוך את הסרט, אפלק היה צריך ליצור תפקיד שאחת השחקניות המעוטרות בעולם ישקלו.

“ניסיתי להאמין שזו אני,” אמר אפלק, “אבל הרבה מזה היה, ‘מייקל ג’ורדן רוצה שתנגן את אמא שלו.”

דייויס החמיא מבקשתו של ג’ורדן ואמרה שהיא רוצה לנתב את יציבותה של דלוריס כדי לעשות את התפקיד צדק.

“אני כן נכנס עם תחושה של ‘האם אני שייך?’תסמונת ההנחיה, “אמר דייוויס. “אז זה נחמד להרגיש מבוקש. ואז, המחשבה הבאה היא, עכשיו אני צריך להיכנס לתפקיד.”

בעלה של דייוויס, יוליוס טנון, לוהק כאביו של ג’ורדן, ג’יימס, שנרצח בשנת 1993. טנון ראה בג’יימס גבר שתומך באשתו ומגן על משפחתו.

דייוויס אמר שהדינמיקה בסרט בינה לטנון משקפת את חייהם האמיתיים. טנון רצה להביא כבוד לתפקיד.

“הוא היה פשוט גבר פשוט, בחור צווארון כחול, ורק רציתי לתאר את זה,” אמר טנון.

ג’ורדן רוצה לכלול את תפקידו של ווייט בגיוסו לנייקי פירושו שהשחקן/הקומיקאי כריס טאקר יודגש בסרט. טאקר בילה שעות בשיחה עם לבן ואנשים מילדותו של ווייט. הוא שוחח גם עם ספורטאים אחרים שנחנכים על ידי ווייט, כולל צ’ארלס בארקלי.

כאשר הסרט הוא דרמטיזציה, טאקר הצליח להזרים את ההומור הסימן המסחרי שלו ללבן. הוא רצה שווייט יירד כאדם חיובי שהיה לו כיף מאוד.

“באמת קיבלתי הרבה מידע כדי לגלם את רוחו,” אמר טאקר. “כולם אמרו שהוא היה כמו קונפוציוס. הוא פשוט הבחור הנחמד הזה (מי) חשב על העולם (כמו) זכוכית חצי מלאה במקום חצי ריק.”

מרלון וואנס מגלם את Rawling וקיבל את השיחה על תפקידו ביום שישי. הוא היה צריך להיות מוכן על ידי זה שלאחר יום שני.

כיצד מתכוננים לתפקיד בהתראה קצרה כזו?

“קורס התרסקות ביוטיוב,” אמר וואנס.

במקום לחקות את Rawling, Wayans אמר שיש לו חופש להיות יותר מעצמו בתפקיד.

ג’ורדן לא הוצג בסרט עבד כי כל כך הרבה אחרים מהסיפור הצליחו לזרוח. אפלק דימה “אוויר” למשל מכיוון שהוא לקח חירויות עם הסיפור של איך ג’ורדן ברנד הפך למה שהוא היום.

דיימון אמר שהמטרה הייתה לספר סיפור טוב.

“באמת ניסינו לתפוס את רוחם של האנשים האלה והפעם יותר מכל”, אמר דיימון. “כל האנשים בצד נייקי מדברים על הפעם עם נוסטלגיה כזו, וזה מה שניסינו ליצור. הם היו האנדרדוג, שזו דרך מוזרה לחשוב על נייקי עכשיו. לדמויות לכל סוג זה של אנרגיה זיהומית.”

(תמונה של בן אפלק, ויולה דייוויס ומאט דיימון: JC Olivera / GA / The Hollywood Reporter דרך Getty Images)

קבל את כל הגישה לסיפורים בלעדיים.

הירשם לאתלטיקה לסיקור מעמיק של השחקנים, הקבוצות, הליגות והמועדונים האהובים עליך. נסה לנו שבוע.

ג’ייסון ג’ונס הוא כותב צוות עבור האתלטיקה, המכסה תרבות. בעבר, הוא בילה 16 שנה בדבורה של סקרמנטו, וכיסו את קינגס סקרמנטו ואוקלנד ריידרס. הוא יליד דרום קליפורניה גאה ובוגר אוניברסיטת קליפורניה בברקלי עקוב אחר ג’ייסון בטוויטר @ mr_jasonjones

בן אפלק מסביר מדוע מייקל ג’ורדן לא מוצג ב’אוויר ‘

הבמאי והכוכב המשותף מפרקים את החלטתו לטשטש את פניו של כוכב ה- NBA בסרטו החדש.

ג’יימס היברד

 • שתף מאמר זה בפייסבוק
 • שתף מאמר זה בטוויטר
 • שתף מאמר זה על Flipboard
 • שתף מאמר זה בדוא”ל
 • הצג אפשרויות שיתוף נוספות
 • שתף מאמר זה ב- LinkedIn
 • שתף מאמר זה ב- PINIT
 • שתף מאמר זה ב- Reddit
 • שתף מאמר זה ב- Tumblr
 • שתף מאמר זה ב- WhatsApp
 • שתף מאמר זה בדפוס
 • שתף מאמר זה בנושא תגובה

מאט דיימון בתור סוני ווקארו וולה דייוויס בתור דלוריס ג'ורדן באוויר

 • שתף מאמר זה בפייסבוק
 • שתף מאמר זה בטוויטר
 • שתף מאמר זה על Flipboard
 • שתף מאמר זה בדוא”ל
 • הצג אפשרויות שיתוף נוספות
 • שתף מאמר זה ב- LinkedIn
 • שתף מאמר זה ב- PINIT
 • שתף מאמר זה ב- Reddit
 • שתף מאמר זה ב- Tumblr
 • שתף מאמר זה ב- WhatsApp
 • שתף מאמר זה בדפוס
 • שתף מאמר זה בנושא תגובה

מייקל ג’ורדן ממלא תפקיד מרכזי בסרט אוויר -והוא אפילו נוכח בכמה סצינות המגרש של חדר הישיבות Climcicic-ובכל זאת פניו לא מוצגות בסרט מלבד יריות של עטיפות מגזינים וקטעי קטעי ארכיון של נגן החיים האמיתיים.

זו בחירה נועזת כסרט אולפני אמזון – שזה עתה נפתח בבתי הקולנוע – עוסק בחיזוק של מנהלי נייקי של ה- NBA Megastar ויצירת קו הנעל של אייר ג’ורדן. במהלך כמה סצינות מפתח בהן ירדן קיימת בחדר, ההפקה משתמשת בשחקן שמוצג בדרך כלל מאחור, או שהמצלמה תתמקד בידיו.

סיפורים קשורים

אישה קוראת אמזון קינדל נייר לבן אואזיס קורא אלקטרוני

10 הקוראים האלקטרוניים והטאבלטים הטובים ביותר לקריאת ספרים

יום העסקה הגדול של אמזון

האירוע השני של אמזון ‘ראש הממשלה’ נוחת באוקטובר: הנה המבצעים הטובים ביותר לחנות

לפני הבכורה העולמית של הסרט בסאות ‘על ידי פסטיבל הקולנוע והטלוויזיה הדרום -מערבי בחודש שעבר, בן אפלק אמר לקהל בקהל שהם לא יראו את ג’ורדן בסרט והסביר מדוע.

“איך אתה מספר סיפור על מייקל ג’ורדן ולעולם לא רואה אותו?”הוא שאל מהסרט, המחויב כמי שמקבל השראה מאירועים אמיתיים. “כשאתה האדם הזה, כשאתה הופך להיות כל כך הרבה יותר מגיבור או לספורטאי או אפילו לאייקון, אתה מתחיל להיות רעיון לאנשים. אתה נוגע בהם ופשוט מתחיל לייצג תקווה ומצוינות וגדולות. אתה יחיד ומיוחד. ואין סיכוי שאי פעם התכוונתי לבקש מקהל להאמין שמישהו אחר מאשר מייקל ג’ורדן היה מייקל ג’ורדן. שהיה גם מחוץ לאינטרס העצמי העירום שלי, בכנות, כי ידעתי שהוא יהרוס את הסרט. אתה תראה אותו [בקליפים ארכיוניים] בסרט, אבל אתה תראה את מייקל ג’ורדן כפי שהוא באמת בגאונותו האמיתית האותנטית שקיים לכולנו לראות. זו הייתה בחירה מכוונת. חשבתי שהוא מלכותי מכדי שיהיה מישהו להתחזות לו וכפי שאמרתי לו – ‘אתה זקן מכדי לשחק את החלק.״

ב הכתב ההוליוודיסיפור העטיפה האחרון באפלק, הוסיף השחקן-במאי, “ג’ורדן גדול מדי. הוא קיים מעל הסיפור והסביבה, אבל אם אי פעם אתה מתווך אותו, אם אתה אומר אי פעם, ‘כן, זה מייקל ג’ורדן’, אנחנו יודעים שזה לא, באמת. זה מזויף. חשבתי שאם הקהל יביא את כל מה שהם חשבו ויזכרו עליו ומה הוא מתכוון אליהם לסרט והקרין אותו לסרט, זה עבד טוב יותר.”

ובהצהרת עיתונאים, אפלק הסביר עוד יותר, “מייקל ג’ורדן כל כך מפורסם עד שהרגישתי באמת אם אי פעם היינו רואים שחקן משחק, יהיה קשה לגרום לקהל להשעות את חוסר אמונם, כי לדעתי אין שום משכנע אף אחד שמישהו שאינו מייקל ג’ורדן הוא מייקל ג’ורדן. הרגשנו דרך מעניינת יותר לספר שהסיפור יהיה שהוא קיים באתר של הסרט. על ידי כולם מדברים על ידי כולם אך לא נראה זה מעט מקביל לחוויה של ידוענים וכוכבי ספורט בחיים המודרניים, מכיוון שרוב האנשים הולכים כל חייהם מבלי להיפגש או לראות את כוכב הספורט האהוב עליהם או את הסלבריטאים שלהם באופן אישי. אז אנחנו רואים רק את מייקל בקליפים ובהבזקים. אנחנו אף פעם לא רואים אותו באופן אישי באופן אישי כי לראות אותו באופן אישי זה היה להניח את רגליו על האדמה באופן שהסרט לא רוצה לעשות.”

אפלק נדון גם עם Thr איך זה היה כמו להריג את הרעיון של הסרט עם ירדן. “אני חייב להיות מאוד ברור, זה לא הסיפור המורשה של מייקל ג’ורדן,” הוא אמר. “הוא לא קיבל פיצוי באופן שיהיה מתאים אם זה היה זה. אם אתה מתכוון לעשות סיפור של מייקל ג’ורדן, הם צריכים לגבות את המשאית המזוינת. זה היה אני שאמר, ‘מייק, אני לא מתכוון לעשות את הסרט אם אתה לא מגניב עם משהו בעניין. אני פשוט לא אעשה את זה. אני רוצה לדעת מה חשוב לך.’הוא היה ברור מאוד. הוא זה שסיפר לי על [המנהל של נייקי] האוורד ווייט, שלא היה בתסריט המקורי, שגילם כריס טאקר. ואמרתי, ‘כל אנקדוטות על אבא שלך?’ובלי להיכנס לפרטים נוספים, הוא דיבר על אמא שלו, שלא ממש בתסריט. ואז הבנתי מה היה הסרט. הדיבור איתו על אמו היה מרגש להפליא, והבנתי, ‘אה, זה לא קשור לנייק.״

מהשיחה ההיא אמר אפלק, הוא הרחיב את תפקידו של דלוריס ג’ורדן (ויולה דייוויס בסרט) כדי להפוך למוקד מאמצי החיזור של מנהלי נייקי. “אולי הדבר המעניין ביותר בסרט בשבילי היה זה שנכנס לזה, הגיבור הוא לא מי שאתה חושב שהוא,” אמר אפלק בהצהרה. “במהלך פיתוח הסרט, הודיתי כי המשען של הסרט הוא דמותה של ויולה דייוויס, דלוריס ג’ורדן. רציתי לעשות איתה צדק, כמו גם מייקל, ולכבד את מי שהם וההשפעה המתמשכת שיש להם על התרבות שלנו.”