ALICE in Borderland אנימה: איפה ניתן לצפות, לגרש, לצוות ועוד, זרמים HIDIVE אליס ב Borderland OVA – חדשות – רשת חדשות אנימה

0

News Hidive Stree

אנשי הצוות העיקריים באנימה כוללים:

אליס ב Borderland אנימה: איפה ניתן לצפות, לגרש, לצוות ועוד

אליס ב Borderland אנימה: איפה ניתן לצפות, לגרש, לצוות ועוד

אליס בגבולנד היא פשוט אנימה מבוססת משחק, כלומר, אם משחקים יכולים להרוג אנשים או להפוך אותם לניתוק כהרף עין. סדרת מתח זו תבטיח כי ראש האדרנלין שלך לעולם לא דוהה, מכיוון שכל רגע מכיל התפתחות מפחידה אחת אחרי השנייה.

האנימה מתחילה בסצנה המפוארת ביותר, בה הגיבור, אריסו, מסתובב עם חבריו ומבקש לברוח איפשהו לחוות חופש. משאלתו מוענקת במהירות מכיוון שהוא ושני חבריו מועברים ל Borderland, ארץ שנראית דומה לעיר המקורית שלהם, אך כאילו היא ננטשה במשך עשרות שנים.

לאחר שהסתובבו וחווים חופש בפעם הראשונה, הם לא נודעים שלא במודע במשחק מסוכן. הקבוצה חווה טרור מוחלט לראשונה שכן העולם פתאום כבר לא כל כך חולמני.

אליס בחלקה של Borderland

אליס בגבולנד מתחיל עם אריסו ושני חבריו, צ’וטה וקרובה, מסתובבים בזמן שצפו בזיקוקים. אריסו מבקש מבריחה מאורח חייו הכלוא, ושלושתם מועברים לעולם ביזארי בו הם נקלעים למשחק.

הם פוגשים אישה לא מוכרת, שיבוקי, במשחק ומבינים שהמשחק נועד להרוג אותם אלא אם כן הם יכולים לפתור בעיות ספציפיות שהוקצו להם. הם מותקפים על ידי חצים בוערים אם הם עונים לא נכונים, וכל השאלות יחד רומזות על החסד המציל שלהן, אך רק אם הן חכמות מספיק כדי להבין זאת.

במשחק הראשון, כל הארבעה בר מזל לשרוד, אך הם זוכים רק בקצבה של שלושה ימים להישאר בגבולנד. אם הם לא ישחקו משחק אחר ויברחו בזמן, הם ייהרגו.

אליס בגרם קרוואן

לא הרבה טריילרים או חזותיים שוחררו לאנימה. הפרומו הראשון שלו מראה שפע של מתח כאשר הדמויות נלחמות נגד כוח בלתי נראה השולט בהן באמצעות משחקים. ההישרדות שלהם עומדת על כף המאזניים בעולם המטורף הזה.

אליס ב Borderland תאריך השחרור, ספירת הפרקים

אליס ב גבולנד קיבלה ביציות של שלושה פרקים. הפרקים שוחררו ב- 17 באוקטובר 2014, 18 בדצמבר 2014 וב- 18 בפברואר 2024. הסדרה מעולם לא קיבלה עונת אנימה מתאימה.

ה- OVAs הופקו על ידי Studio Silver Link ו- Connect, ו- Hideki Tachibana כיוונו אותם. כולם היו ארוכים עם נפחי המהדורה המוגבלת של המנגה.

Sentai Filmwork.

איפה ניתן לצפות באליס באנימה של Borderland

האנימה של אליס ב Borderland זמינה רק לזרם על Hidive. מכיוון שמדובר רק בשלושה OVAs ולא סדרה שלמה, היא לא הייתה מורשית לזרם על ידי אתרים מרכזיים כלשהם.

עם זאת, אתה יכול לצפות באליס ב Bornardland, סדרת פעולה חיה הזמינה אך ורק בנטפליקס וכבר קיבלה שתי עונות.

אליס ב”גבול “גבול גבול וצוות העובדים

חברי צוות השחקנים העיקריים של אליס בגבולנד כוללים:

 • Tatsuhisa Suzuki בתור Daikichi Karube
 • Tsubasa Yonaga בתור Chōta Segawa
 • יושימאסה הוסויה בתור Ryōhei arisu
 • Maaya Sakamoto בתור Saori Shibuki
 • מינאקו קוטובוקי בתור יוזוחא אוסאגי (EPS 2-3)
 • Takahiro Sakurai בשם Shuntarou Chishiya (EPS 2-3)
 • Kenshirō Usuki כאדם (Ep 1)
 • נוריו וואקמוטו כקול רדיו (Boshiya; EP 3)
 • Sumire Morohoshi כקול משחק

אנשי הצוות העיקריים באנימה כוללים:

 • צוות יפני
 • שחקנים יפניים
 • במאי: Hideki Tachibana
 • תסריט: Ryosuke Nakamura
 • מוזיקה: Hiroaki Tsutsumi
 • יוצר מקורי: הרו אסו
 • עיצוב תווים: טומוקו סודו

האם אליס ב Bodalland תקבל עונה 2?

אליס בגבולנד מעולם לא קיבלה עונה ראשונה ראויה ורק שלוש ביציות. לפיכך, הסיכוי שלה להשיג עונה שנייה די תהומים. עם זאת, קיימת אפשרות קלה שהיא תקבל יותר פרקי OVA.

נכון לעכשיו, מיקוד נוסף מוצב על ההסתגלות האקשן החיה של הזיכיון. בפעולה החיה יש אותה עלילה של משחקים מטורפים ששרדו אך עם דמויות שונות. זה מורכב משתי עונות עם בסך הכל 16 פרקים. הסדרה קיבלה שבחים גבוהים כאשר ז’אנר ההישרדות שלה משך הרבה תשומת לב.

אם אתה מעריץ של ז’אנר ההישרדות וחי לראות את גור ומקרי מוות מחרידים, אז אליס בגבולנד תהיה ההתאמה המושלמת עבורך. אתה יכול לצפות בקלות בשלושת ה- OVAs ואז להמשיך עם סדרת המנגה או החיה האקשן.

הגב למטה איך אהבת את האנימה וכמה גבוה היא ברשימת המשאלות שלך.

אליס ב Borderland אנימה היכן לצפות

HIDIVE הודיע ​​ביום שישי כי תתחיל להזרים את האנימה הווידיאו המקורית של שלוש הפרקים (OVA) של אליס של הרו אסו בגבולנד (אימאווה לא קוני לא אליס) מנגה ב- 6 ביוני בשעה 1:00 P.M. EDT בארצות הברית, קנדה, בריטניה, אירלנד, ספרד, פורטוגל, הולנד, מדינות סקנדינביה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה ואמריקה הלטינית.

Sentai Filmwork.

Sentai Filmworks מתאר את הסיפור:

להיזהר במה שאתה מאחל ל. מיסוס אנטי-סוציאלי Ryohei Arisu לא רצה אלא להשאיר את חייו היומיומיים מאחור, אך משאלה רשלנית על זיקוקים מעבירה אותו לארץ הגבול הפוסט-אפוקליפטית, מציאות מקבילה מרושעת בה סכנה אורבת בכל פינה והישרדות לא מובטחת. כדי לחיות כדי להילחם ביום אחר, Ryohei ומתמודדים אחרים שאינם מוכנים חייבים לנצח סדרה של משחקים קטלניים, כל אחד מסוכן יותר מהאחרון – אך חזרה הביתה פירושה לשים לא רק את כישוריו, אלא גם את האנושיות של רוהי למבחן האולטימטיבי.

פרקי ה- OVA נשלחו עם הכרכים ה -12, ה -13 וה -14 של המנגה בשנים 2014-2015.

צוות השחקנים כולל את יושימאסה הוסויה בתור Ryōhei Arisu, Tatsuhisa Suzuki בתור Daikichi Karube, Tsubasa Yonaga בתור Chō ta Segawa, ו- Maaya Sakamoto בתור Saori Shibuki. Hideki Tachibana (משבר דרקון! , טביעות רגל H2O ~ בחול ~) כיוונו את האנימה ב- Silver Link והתחברו מתסריטים מאת Ryosuke Nakamura (Aiura, Mirage of Blaze). טומוקו סודו (ברוך הבא למופע החלל, ווגנריה!! אנימציה מרכזית) עיצבה את הדמויות, ואת קזויה איוואי (Hatsukoi Limited, Bakuman.) היה מנהל הצילום. Masanori Tsuchiya היה אחראי על אפקטים קוליים, והירואקי צוטסומי (Meganebu! , נסיעה באביב כחול) הלחנה את הפסקול.

ASO החל לסדר את האליס ב Borderland (אימאווה לא קוני לא אליס) מנגה במגזין “Shonen Sunday S של שוגקוקאן” (לשעבר Shōnen Chō) בשנת 2010 בשנת 2010. הסדרה הועברה לשונן השבועי ביום ראשון כשנכנסה לקשת הסיפור הסופית שלה במרץ 2015. המנגה הסתיימה במרץ 2016, ושוגאקוקאן פרסם 18 כרכים בספרים מורכבים.

העונה הראשונה של העיבוד של סדרת האקשן החי של המנגה עלתה לראשונה בנטפליקס ב -10 בדצמבר ב -190 מדינות ברחבי העולם. המופע יקבל עונה שנייה.

סימניה/שתף עם: