חייזרים נגד. Predator ™ ™ Steam, Aliens VS. טורף (משחק וידאו 2010) | Xenopedia | פנדום

0

חייזרים נגד. טורף (משחק וידאו 2010)

קמפיין הטורפים מתחיל בדם צעיר המכונה חשוך, בג’ונגל על ​​כוכב לכת לא ידוע (יתכן ויוטג’ה פריים), לפני נוכחות מנהיג השבט שלו, ספרטני, ועוד כמה אליטות אחרות. הם מראים כהים את היסודות של לחימה וציד קסנומורפים, משתמשים במל”טים כטרף. לאחר שהדם הצעיר נהרג את המל”טים, הוא מקודם לדרגת האליטה. לאחר מכן נשלח Dark ל- BG-386 עם וולף ואליטה נוספת כדי לחקור קריאת מצוקה שנשלחה על ידי מפלגת דמים צעירים שם, ולברר מה קרה לטורפים המתחילים. שלוש האליטות מגלות את הדמים הצעירים נהרגו, ומוצאים את עצמם באמצע קרב בין הקסנומורפים לנחתים הקולוניאליים. האליטות מתכננות להתפשטות על פני כדור הארץ על השליטה.

Кит חבילה חייזרית набор (?)

Контент д (2)

Оыm ц центр сооесава

Б эой иme

Ира перенרבה в с легендарню вדיר. В avp присс 3 невооразиые капании иביא.

Ноые незаыаеשיים вечатения и ноый гейей о п пאת. UTe.

 • Ыррав морпеха, ы ы оречете себ на срах иlаробию. Сет – ш ш le. Онако, колония морсой поы ша – поседня линия оороны челечачч о о о עבור о оаыаыаыаыаыברסי, ьного оme.
 • Выбрав Хищника, вы будете тихо подкрадываться из теней, лазать по деревьям и с высоты внезапно обрушиваться на противников. В шрсенал – мощное, эотичечоרבה оmen. Но чес хищников тавит уимат – при врече сротникомина н н б б ю וות б б.
 • Ыррав сертדיר. Чие – ими кишит темнота, х чеюи – салные капаны, аоги – орейшие лияия.
 • Ырайе за юю ю сорону др.

Сисемные требויים דת

  • О: Windows XP/Vista
  • Процесор: Intel Pentium 4 с таковой часотой 3,4 г
  • Оееивная пам м: 1 г (д л xp)/ 2 б (д vista)
  • Видокарта: со 128 м видопами, совесимая с directx 9.0C (NVIDIA 7900 ии чшчш, ATI X1800 ии ле)
  • Жесий дис: 16 б собויה
  • DirectX®: DirectX 9.0C

חייזרים נגד. Predator ™ & © 2009 תאגיד הסרטים של פוקס המאה העשרים. כל הזכויות שמורות. חייזרים נגד. תוכנת משחק טורף, למעט אלמנטים של פוקס המאה העשרים © 2009 סגה. SEGA ולוגו SEGA הם סימני מסחר רשומים או סימני מסחר של חברת SEGA Corporation. טכנולוגיה © 2009 Rebellion ®

חייזרים נגד. טוֹרֵף (משחק וידאו 2010)

חייזרים נגד. טוֹרֵף, מכונה גם חייזרים נגד. טורף 3 אוֹ AVP3 כדי להבדיל אותו מכותרות קודמות, הוא משחק וידאו משנת 2010 שפותח על ידי Rebellion והוצא על ידי Sega עבור ה- PlayStation 3, Xbox 360 ו- PC. זה סרט המשך ל חייזרים לעומת טורף 2, אם כי אין לזה שום קשר עם העלילה של המשחק הזה. במקום זאת זה מציג אירועים בכוכב BG-386, מתישהו אחרי זר 3 , שם גילה צוות מחקר של וויילנד-יוטני בראשותו של קארל בישוף וויילנד פירמידה של יאוטג’ה, ובו זמנית לומד את הקסנומורפים שנמצאו שם ומקווה לפתוח את הטכנולוגיה המתקדמת הכלולה בתוכם. החייזרים נמלטים במהרה, מה שמניע תגובה של חיל הנחתים הקולוניאלי של ארצות הברית, ואילו הטורפים שולחים גם שלושה מחבריהם לחקור.

חייזרים נגד. טוֹרֵף הוא המשחק החמישי ב Alien VS. טוֹרֵף זִכָּיוֹן. בדומה לתארים קודמים, הוא כולל שלושה קמפיינים, אחד לכל גזע/סיעה (הטורפים, החייזרים והנחתים הקולוניאליים). קמפיינים אלה נפרדים מבחינת העלילה הפרטנית והמשחקית, אך יוצרים סיפור עלילה חופף אחד.

תוכן

 • 1 תקציר
 • 2 תווים
  • 2.1 דמויות ניתנות לשחק
  • 2.2 דמויות מרכזיות
  • 3.1 חייזר
  • 3.2 ימי קולוניאלי
  • 3.3 טורף
  • 5.טורף אחד
  • 5.2 חייזר
  • 5.3 ימי קולוניאלי
  • 5.4 מערכת להרוג התגנבות/גביע
  • 7.1 קבלת פנים ביקורתית
  • 7.2 מכירות
  • 7.3 מחלוקת

  תקציר []

  חייזרים נגד. טוֹרֵף מתרחש מתישהו אחרי זר 3 על כוכב הלכת המושבת BG-386, עולם מיוער מכוסה בג’ונגל צפוף וחורבות יאוטג’ה עתיקות. לאחר שגילו את ההריסות הללו, הקים תאגיד ויילנד-יוטני מרכז מחקר בסמוך למושבת הכרייה פרייה, ממנו הם מתחילים לחקור את ההריסות בתקווה לחשוף את סודות הטכנולוגיה המתקדמת של יאוטה והן את הקסנומורפים שהם צודו פעם כוכב לכת. במהלך חקירתם, מדעני וויילנד-יוטני מוצאים ומלכדים מלכת קסנומורף בת אלף שהוחזקה בשבי על ידי יאוטג’ה לשמש כמקור לטרף קסנומורף. מדעני החברה מתחילים במהירות לגדל את המל”טים שלהם לניסויים, ולעתים קרובות משתמשים במתיישבים תמימים כמארחים או קורבנות במבחנים שלהם.

  ככל שהמחקר נמשך, המדענים מגלים מקדש יאוטג’ה מחתרתי עצום. משוכנע שהוא מכיל את טכנולוגיית הנשק שהחברה כל כך משתוקקת, מנהיג הפרויקט קארל בישוף ויילנד מורה למקדש נפתח וסודותיו נבזזו. עם זאת, עם הגישה לאתר הקדוש, דופק אנרגיה רב עוצמה דופק את מתקן המחקר שלמעלה, משחרר את נבדקי הבדיקה של קסנומורף ומפעיל התפשטות קטסטרופלית בסיכויו של פרייה. האירוע מושך את תשומת ליבם של לא רק את הנחתים הקולוניאליים, אלא גם את יאוטג’ה, שנוסעת ל- BG-386 כדי להבטיח שסודות הטכנולוגיה שלהם לא ייפלו לידיים אנושיות.

  דמויות [ ]

  דמויות ניתנות לשחק []

  • דגימה 6 הוא הדמות הזרה הניתנת לשחק במשחק. שישה הוצגו אינטליגנציה מעבר לרוב המל”טים הזרים האחרים, גודלו ב- BG-386 על ידי DR. גרובס וצוות המדע שלו. שישה אחראים להתפרצות קסנומורף, בהיותה הראשונה שנמלטה בהצלחה בהכלה והחייזר שמשחרר את המטריארך.
  • “טִירוֹן” הוא הדמות האנושית הניתנת לשחק במשחק. כפי ששמו מרמז, הוא ים קולוניאלי חסר ניסיון שלעתים קרובות מוצא את עצמו לגלג על ידי חבריו מסיבה זו ממש זו. הוא חלק מהכוח הימי שנשלח ל- BG-386 בתגובה להתפרצות קסנומורף במושבה של פרייה של פרייה.
  • אפל הוא הדמות הטורפת הניתנת לשחק, עלית שקדמה לאחרונה. הוא נשלח עם שתי אליטות נוספות ל- BG-386 כדי לחקור קריאת מצוקה שנשלחה על ידי כמה טורפי דם צעירים, ובהמשך מוטלת עליה לנקות את הבלגן של וויילנד-יוטני ולהחזיר את טכנולוגיית הטורפים שהם גנבו.

  דמויות מרכזיות []

  • קארל בישוף ויילנד אחראי על מתחם המחקר של וויילנד-יוטני ב- BG-386. הוא משמש כאנטגוניסט העיקרי של הקמפיין הימי.
  • המטריארך היא מלכת קסנומורף ב- BG-386, דגימה עתיקה שנכלאת על ידי הטורפים בתוך הפירמידה. היא משמשת כמדריך לדגימה 6 והיא האנטגוניסט המשני של הקמפיין הימי.
  • התועבה, predalien שנוצר על ידי דגימה 6. זהו האנטגוניסט העיקרי של קמפיין הטורף.
  • ספרטני הוא ראש שבט העילית ומפקח על אימוניו של Dark בתחילת הקמפיין שלו. ספרטני משמש כמדריך Dark’s Dark ברחבי קמפיין הטורף.
  • רב טוראי תרזה “טקילה” אקווילה הופך להיות הקשר העיקרי של טירון ומקור אינטל ברגע שהאירועים מקבלים תפנית לרעה על כדור הארץ. טקילה רב”ט משמשת כמדריך הראשון של טירון במהלך הקמפיין עד שנלכד על ידי קסנומורפים.
  • קטיה הוא אנדרואיד של וויילנד-יוטני שמשמש כמנהל מושבת הסיכוי של פרייה. היא זו שמתקשרת ל- USCM והיא בהמשך עוזרת לטירון להימלט מכוכב הלכת. קטיה משמשת כמדריך השני של טירון לאורך כל הקמפיין שלו.
  • ד”ר. ח. ז. חורשות הוא ראש הצוות המדעי במתחם המחקר, והאיש האחראי למחקר קסנומורף שנערך שם. הוא משמש כמדריך לדגימה 6 במהלך קטע ההדרכה של קמפיין הזר.
  • גדול תומאס ואן זנדט הוא המפקד לניתוק הימי שנשלח ל- BG-386.
  • ה חבילת דם צעירה הם קבוצה של טורפי דם צעירים בציד חניכה שנקלעו להתפשטות על פני כדור הארץ. חברי החבילה מופיעים כאנטגוניסטים הן בקמפיינים הזרים והן הימיים כאחד.
  • אָדוֹן הוא אבותיו של אפל, שנקבע ב- BG-386. אף על פי שנפטר הרבה לפני זמן המשחק, הציוד העתיק שלו מתאושש ומשמש על ידי חשכה במהלך משימתו.

  חלקות בודדות []

  חייזר [ ]

  חלון 55

  קו העלילה הזר נסוב סביב קסנומורף שגדל בשבי במעבדות וויילנד-יוטני ב- BG-386, ששמו דגימה 6. המדענים במעבדות, בהובלת ד”ר ד”ר. גרובס, שימו לב להתבגרות של שש בעניין, לא יותר מוויילנד, שראוי שזה יהיה חכם יותר מכל קסנומורף אחר שהוא נתקל בו.

  זמן מה אחר כך, ויילנד פותח את הפירמידה של יאוטג’ה הממוקמת מתחת למתחם המחקר ובכך משחרר דופק EMP מאסיבי החותך את הכוח למעבדות, כולל מעצורים של שש. שישה פורצים חופשיים ומשחררים במהירות את המטריארך וחבריו חייזרים. תוך שימוש באוורור וביוב כדי להימנע מגילוי, הדגימה 6 עוברת למושבה הסיכוי של פרייה הסמוכה ומגניבה את האוכלוסייה שם תחת פקודות מהמטריארך. בדגימה 6 מוצא מג’ונגל עבה, מוצא יותר מארחים ועושה את דרכו לבית הזיקוק של העפרות של המושבה, שם הוא נקרא להגן על המטריארך ועל הכוורת החדשה שהוקמה לאחרונה. ברגע שהמטריארך מאובטח, שישה עוברים לזירה הקרבית בהריסות הטורפים על פני כדור הארץ ונלחמים בשני דמים צעירים ששרדו, ומושכים את תשומת ליבו של טורף מובחר שגם הוא נלחם ב- Xenomorph הבודד. שש מסוגל להחליש את טורף העילית ואז מספוג אותו עם חוט פנים, אחר כך מפלג את התועבה.

  בשלב זה המטריארך נהרג (על ידי טירון), אירוע שמשתק את הדגימה 6 בכאב. וויילנד וצוותו לכבוש מחדש שישה, ומשלחים אותו מייד מחוץ לעולם למחקר נוסף. זמן מה אחר כך הוא נחשף שישה נמלטו שוב, התבגרו לפרטוריאן ויצרו כוורת חדשה. בקציצה הסופית, שישה נראים למלכה חדשה.

  ימי קולוניאלי []

  חלון 64

  בתור ימי, המשחק מתחיל מעל BG-386. מחלקות ימיות על סיפון USS מארלו מתכוננים לטיפה קרבית כאשר כלי השיט של Dark יוצא מהגלימה בקרבת מקום ומיד (ובמהיר) הורס את מארלו, משאיר רק קומץ נחתים בחיים המפוזרים על אוניות קטנות אחרות. רב סרן ואן זנדט מכוון את הניצולים לנחות. הימי של השחקן – המכונה “טירון” – נדלק במהלך הטיפה, ומפסק בתודעה ומחוצה לה כשחבריו מותקפים על ידי הקסנומורפים על פני השטח, ובסופו של דבר מתעוררים לבדו בחלק נטוש של המושבה רק עם אקדח ה- VP78 שלו. בעצת טקילה רב -טוראי, טירון מייצר את מושבת הסיכוי של פרייה ההרוס, במטרה להצטרף למרינסים אחרים שכבר שם ולקבל מערכות חיוניות ברשת כדי לעזור לאתר כל ניצולים.

  לאחר סיום העבודה הזו, הנחתים מצווים ליפול חזרה למפגש חדש. עם זאת, הם מארב והטירון נתפס על ידי מזל”ט קסנומורף בביוב. למרבה המזל הוא מתעורר והורג את זה לפני שניתן יהיה לקחת אותו לכוורת. לאחר מכן הוא מגלה מטקילה כי רב סרן ואן זנדט נעלם תוך כדי הובלת תקיפה על המטריארך בתוך בית הזיקוק הסמוך. כשהטירון מגיע לוואן זנדט, החוליה שלו כבר נמחקה והמרכז עצמו ספג על ידי חזה חזה; טירון יורה בו בהתעקשותו שלו. טירון נעים יותר לכוורת שהוקמה לאחרונה, נתקל במטריארך, ובסופו של דבר הורג אותה בפיצוץ.

  עוברים דרך הג’ונגל, טירון מתקשר אליהם על ידי טקילה מה- Dropship טַיִפוּן, אבל הספינה מופחתת על ידי טורף דם צעיר לפני שניתן להציל הצלה. עם טקילה מחוץ למגע ושום דרך לעזוב את פני השטח, טירון מקבל את הסיוע של אנדרואיד אנדרואיד קטיה מנהלית מהמתקן Weyland-Yutani שהוקם סביב הפירמידה. בעקבות הוראות קטיה, הטירון מסוגל לאתר ניצולים אחרים לאורך כל ההריסות ולהרוג את הטורף האחראי להפסקת טַיִפוּן בזירה קרבית. הוא מאתר את טקילה, אך גם היא ספוגה עם חזה. טירון מתכונן לירות בה, לפני שקטיה אומרת לו שהיא יכולה להציל את טקילה אם היא תובא למעבדות המחקר של וויילנד-יוטני.

  בעוד הטירון מצליח בעניין זה, וויילנד מונעת את קטיה שמסיר את טקילה של החזה בורדס, והם נאלצים במקום להכניס אותה לקיפאון כדי למנוע את הזר מלידה. עם כל הספינות הימיות וה- מארלו נהרס, טירון נשלח להתעמת עם וויילנד עצמו כדי לרכוש את כרית הנתונים שלו ולהשתמש בו כדי לזכור את התחבורה האישית של וויילנד. טירון מצליח, הורג את וויילנד בתהליך, שמתגלה כסינתטי. טירון, טקילה וקטיה בורחים על סיפונה של המעבורת של ווילנד, והשלושה נראים בקריאו-שינה בזמן שהטייסים משדרים את תוכן כרית הנתונים ברדיו. ההעברה מתקבלת על ידי וויילנד אחר לא מזוהה, החוקר את הקואורדינטות של עולם הבית של קסנומורף על המסך שלפניו.

  טורף []

  חלון 56

  קמפיין הטורפים מתחיל בדם צעיר המכונה חשוך, בג’ונגל על ​​כוכב לכת לא ידוע (יתכן ויוטג’ה פריים), לפני נוכחות מנהיג השבט שלו, ספרטני, ועוד כמה אליטות אחרות. הם מראים כהים את היסודות של לחימה וציד קסנומורפים, משתמשים במל”טים כטרף. לאחר שהדם הצעיר נהרג את המל”טים, הוא מקודם לדרגת האליטה. לאחר מכן נשלח Dark ל- BG-386 עם וולף ואליטה נוספת כדי לחקור קריאת מצוקה שנשלחה על ידי מפלגת דמים צעירים שם, ולברר מה קרה לטורפים המתחילים. שלוש האליטות מגלות את הדמים הצעירים נהרגו, ומוצאים את עצמם באמצע קרב בין הקסנומורפים לנחתים הקולוניאליים. האליטות מתכננות להתפשטות על פני כדור הארץ על השליטה.

  לאחר שהפטר שניים מגופות הדמים הצעירים בג’ונגל, מסלול הציד של Dark מוביל אותו לבית הזיקוק, שם הוא מוצא את המטריארך שכבר מת (לאחר שנהרג על ידי טירון בקמפיין הימי) והבית הזיקוק. Dark מקבל פקודות לחפש אחר אחת האליטות שהגיעו איתו, שנמצא ללא רוח חיים בחדר הבא, הדיסק החכם שלו ביד. Dark אוסף את הדיסק ונמלט מבית הזיקוק.

  עד מהרה הוא מוצא את עצמו בהריסות טורפים קדומים, שם הוא אוסף טורף עתיק ביו-הרמה עם חיישני מעקב קסנומורף. לפני שהוא יכול לעזוב, הוא נלכד בזירה הקרבית ונאלץ להילחם ולהרוג פרטוריאן.

  עם המתים הפראטוריאנים, ראשים כהים למעבדות המחקר של וויילנד-יוטאני, שם הוא מתכנן להרוג את קארל בישוף וויילנד, האיש שמאחורי התפרצות קסנומורף על פני כדור הארץ. בסופו של דבר, הציד מוביל אותו לפירמידה של אבות, שם הוא נלכד על ידי התועבה (שנוצר על ידי הדגימה 6), מה שמכתיב שהוא חייב להרוג. שני הקרב מתחת לפירמידה, והסכסוך שלהם ממשיך להפיל את המבנה הלא יציב שכבר. בסופו של דבר, Dark מנצח, ועם וויילנד מת גם הוא (נהרג על ידי טירון), כהה עוזב את כדור הארץ על סיפון ספינת טורפים על מסלול ל- Xenomorph Homeworld.

  צוות קולי []

  • וויילנד . לאנס הנריקסן
  • חורשות . ויליאם הופ
  • טקילה . ליילה פיין
  • קטיה . לורל לפקו
  • ואן זנדט . גלן ראגז
  • חוצנים .
   • ויליאם הופ
   • איאן דאן
   • ויליאם הופ
   • אקו מיטשל

   משחק []

   טורף []

   חלון 59

   כמו בסרטים, הטורף מעדיף לעקוב אחר טרףו מבטיחות צמרות העץ והמשחק משקף זאת, השחקן שזינק מסניף לסניף אוטומטית בעזרת מכונאי משחק “קפיצת מיקוד”. לטורף מצבי ראייה שונים, המזוהים ביותר מהסרטים הם סורק הדמיה תרמית המגלה יעדים על ידי חום הגוף שלהם, אך לשחקן יש גם מצב ראייה חלופי לאיתור חייזרים. כל מצב ראייה מאפשר רק למיקוד למירוץ ספציפי – לדוגמא, הראייה התרמית הופכת את היעדים האנושיים והטורפים למובנים תוך הפיכת חייזרים כמעט לבלתי נראים, מה שהופך קרבות בין שניים או שלושת המינים ללהטט טקטי לתעדף אויבים על סמך האיום שלהם על השחקן. המשחק משלב גם מצב ראייה “רגיל”, הדומה למראה אנושי טיפוסי, מסיבות משחקיות.

   חלון 58

   משחק טורף מבוסס יותר על התגנבות וטקטיקות מאשר היורה הממוצע בגוף ראשון. השחקן צריך להיות מודע לחייזרים, שיש להם את היכולת לראות דרך גלימת הטורף, תוך שהם גם דואגים לא לחשוף את עצמם למרינס מוקדם מדי, מכיוון שהנשק והמספרים של בני האדם הם יותר מאשר התאמה לטורף. השחקן מסוגל להשתמש בחיקוי ווקאלי כדי לפתות טרף אנושי ולהפוך אותם למטרות קלות יותר. עבור כלי נשק לטווח הארוך, הטורף מצויד רק בפלסמאסקסטר, אך במהלך הקמפיין מצליח להבטיח דיסק חכם, קומביסטיק ויכולת להוריד מוקשים קרבה, כל כלי הנשק שהיו “סובלים מהמשחקים הקודמים.”עבור קרב כללי לטווח קרוב, לטורף יש שני שורש כף יד נשלף על כל אחת מזרועותיו. בניגוד למשחקים רבים אחרים הכוללים את הטורף, גלימת היצור אינה צורכת אנרגיה בעת השימוש וניתן להשתמש בה באופן בלתי מוגבל, אם כי היא תחתוך אוטומטית בעת ירי נשק או תוקף אויב, או אם השחקן נכנס לגוף מים, כמו בסרטים. עם זאת, יש צורך באנרגיה כדי להעביר את הפלסמאסאסטר והמכרות של הטורף, ויש למלא אותו מחדש מתחנות טעינה הפזורות לאורך רמות המשחק כאשר היא מתרוקנת. הבריאות נטענת באמצעות שרידי בריאות, שניתן גם להבחין ברמות.

   AVP-Predatorw

   שורש כף היד מאפשרים לטורף לבצע “הריגת גביע”, הנהון לסרטים בהם הטורפים לוקחים גביעים, בדרך כלל גולגולות, מאויביהם המובסים כדי להראות את יכולתם בציד. OXM תייג את מכונאי ההרג של הגביע כ”אלימה בצורה מרהיבה “עד שהם האמינו שזה ייחתך מהמשחק האחרון כדי להימנע מדירוג מבוגרים בלבד בארצות הברית מכיוון שהיה” כמה מדדים גרפיים יותר “מכל משחקים אחרונים אחרים. מרבית גביע הטורף הורג סובבים סביב גרירת אויבו מחוץ לאיזון, לפני שהעמידה אותו עם שורש כף היד שלו ומעירים אותו.

   חייזר [ ]

   חלון 53

   הקמפיין מתחיל כדגימה 6 במעבדות המחקר של וויילנד-יוטני. השחקן נועד לתקוף נושאי מבחן אנושיים, חמושים או לא, כמדריך. המעבדות, לעומת זאת, נפגעות על ידי ה- EMP מהמקדש והשחקן מציל את המלכה וקסנומורפים אחרים בשבי ובורח.

   חלון 51

   הקמפיין הזר מאלץ את השחקנים להתקרב לאויבם, שכן שיטות ההתקפה היחידות שלהם הן פיזיות: טפרי החייזרים, הזנב, השיניים והלסת הפנימית של החייזרים. המראה של החייזר מבוסס על השימוש בפרומונים, המאפשר להבחין בין טרף עוין לאזרחים פסיביים (הוא יכול גם להסיק אם הימי / סינטטי ערני ומוכן להילחם, וגם מסוגל לראות דרך גלימת הטורף). השחקנים יורשו לטפס על כל משטח במשחק כזר, אך זה מנוגד לקצב איטי יותר מאשר משחקים קודמים בסדרה, ומייאש “טקטיקות בליץ.”בחללים מוגבלים, הוכח כי טיפוס הקיר הוא מטרד קל ויכול לגרום לבלבול כלשהו, ​​אך ברגע ששלטה בו הוא נשק חזק בארסנל של קסנומורף שלך.

   בדומה לטורף, לחייזר יש גם סוג של מערכת להרוג גביע. אלה מסתובבים בעיקר סביב תפיסה נחרצת של ים או סינטטי לפני שבדרך כלל מכה אותו או מכניסים אותו לזנב של קסנומורף. ביר ראש על גופה ישחזר את כל הבריאות האבודה, בדומה לערפד, אם כי בריאותו של החייזר מתמשכת באופן אוטומטי די במהירות במשחק, בכל מקרה, מה שהופך את המכונאי הזה למובהק זה. בנוסף, אם הדגימה 6 נתקלת באזרחים כלשהם בהשתוללותו דרך מושבת הסיכוי של פרייה (המושבה בה נקבע המשחק הזה), היא יכולה ‘לקצור’ אותם להרחיב את הכוורת, על ידי הצמדתם ולמשוך אליהם פנים.

   ימי קולוניאלי []

   חלון 57

   הקמפיין הימי הקולוניאלי קרוב הרבה יותר לזה של יורה סטנדרטי בגוף ראשון מאשר בקמפיינים האחרים, עם ההתמקדות בנשק טווח עם רק התקפת תגרה קלה כדי להפיל קסנומורפים וטורפים שמתקרבים מדי. הקמפיין הוא היחיד במשחק שכולל אלמנטים של אימת הישרדות. כלי נשק העומדים לרשות הימית הקולוניאלית שאתה משחק כוללים את רובה הדופק האייקוני ו- SmartGun, כמו אקדחים, רובה ציד וארחי להבה, יחד עם גשש התנועה שהתפרסם ב חוצנים. המפתח לקמפיין הימי הוא “האימה העצומה של הפנייה נגד שני איומי הקולנוע של התואר.”מרבית הרמות כהות ודי קלסטרופוביות, מה שמאלץ את הימי לפנות לפיד די גוזל ואספקת התלקחויות כדי להילחם בחושך עד שקסנומורפים כל כך מחבבים. מרבית החתכים מתרחשים מנקודת המבט של דמות הנגן; המרד הצהיר כי נקודת הקמפיין היא פשוט לשרוד. הקמפיין הימי מכיל גם את המידע המרב ביותר על עלילת המשחק, ואילו האחרים פשוט כוללים שיחות שנשמעו בין נחתים “זמן קצר לפני שאתה קובם את הנחתים לנתחים בשרי.”

   מערכת הרוג התגנבות/גביע []

   חלון 62

   אחת התכונות העיקריות של המשחק היא מערכת “התגנבות/גביע הרוג” שלה, ומאפשרת לשחקני חייזרים וטורפים לבצע את המהלכים של תגרה אכזרית על אויב. כדי לבצע הרג התגנבות, על השחקן להתגנב מאחורי יריב שלא זוהה ולחץ על הכפתור שצוין כאשר יתבקש, מה שיביא לאנימציית הרוג אכזרית. כדי לבצע הרג גביע, על שחקן לפנות ליריב מקדימה, להום אותם ולחץ על הכפתור שצוין כאשר מתבקש; הקורבן חייב להיות בבריאות נמוכה מספיק כדי לבצע הריגת גביע, אחרת הם פשוט ידחפו את השחקן. אם יבוצע בהצלחה, השחקן יושק לאנימציה להרוג אכזרית. גם התגנבות וגם גביע הורגים מעניקים את השחקן עם נקודות ניסיון בונוס. בעת ביצוע הרגת התגנבות או גביע, אתה נשאר פגיע להתקפות אויב.

   לשחקנים ימיים אין יכולת הרגה של התגנבות/גביע, אלא במקום זאת מהלך תגרה פשוט שיפיל את האויב וייתן לשחקן הזדמנות להשיג הרגה קלה.

   ציר זמן של חלקות []

   מבחינה כרונולוגית, אירועים במשחק מתחילים עם בריחתו של שישה דגימה ממתקן המחקר (אם כי יתכן כי ניסויים העילית של Dark מתרחשים לפני נקודה זו). באופן דומה, קמפיין Alien הוא גם הראשון שמסיים מבחינת ציר הזמן של ההפרעה, אם כי ככל הנראה הקצץ הקיצוץ מתרחש ככל הנראה במועד מאוחר יותר. לאורך כל המשחק, שלוש הקמפיינים שזורים זה בזה, אם כי הגיבורים העיקריים לעולם אינם נתקלים זה בזה ישירות.

   להלן ציר זמן מחוספס של אירועים המובילים בחשבון את שלושת הסיפורים.

   • שישה בריחות ממעבדות המחקר עם חבריה קסנומורפים והמטריארך, ואילו קטיה שולחת קריאת מצוקה ל- USCM. ה- Xenomorphs הנמלטים מקימים מייד כוורת בבתי הזיקוק של פרייה.
   • Dark משלים משפט להפוך לאליטה ונשלח ל- BG-386 עם וולף ואליטה נוספת.
   • שישה עוזרים להרחיב את הכוורת על ידי קציר אזרחים במושבה, כמו גם לטרף את הנחתים הקולוניאליים שהחלו לנחות על פני כדור הארץ.
   • חשוך והאליטות מגיעות והורסות במהירות את ה- USS מארלו במסלול.
   • הפיצוץ של מארלו כמעט גורם לספינת הטירון של טירון להתרסק, והוא נדלק ללא הכרה בנחיתה המחוספסת. הוא נוטה על ידי טקילה רב -טוראי אך ננטש בטעות כאשר הנחתים מושכים לאחור.
   • שישה מהלכים דרך בית הזיקוק וג’ונגל, קוצרים אזרחים והרג נחתים.
   • Dark עושה את דרכו בג’ונגל, ציד נחתים וקסנומורפים לאורך הדרך ומוצא את גופותיהם של שניים מהדם הצעיר.
   • טירון נוסע למושבה כדי להיפגש עם טקילה. הוא מנסה לסייע למרינסים אחרים ששרדו, אך כולם נהרגים. טירון נגרר על ידי קסנומורף ודפק שוב ללא הכרה.
   • שישה נלחמים בשני דמים צעירים בזירה הקרבית, ומושכים את תשומת ליבו של זאב. שישה מנצח אותו ויוצר את התועבה.
   • נחתים כהים של נחתים וקסנומורפים במחנה שהקים הנחתים בג’ונגל.
   • טירון מתעורר לפני שהוא נלקח לכוורת ופונה אל בית הזיקוק בחיפוש אחר רב סרן ואן זנדט והחוליה שלו. הוא עוסק והורג את המטריארך.
   • שש משותק ממותו של המטריארך ובהמשך נכבש על ידי צוות אנדרואידים קרביים בפיקודם של קארל בישוף וויילנד ומדעניו והורדו מהעולם.
   • פונים כהים לבית הזיקוק כדי למצוא ולהרוג את המטריארך, אך מוצא אותה כבר מתה. הוא מגלה את גופת האליטה השלישית ממפלגתו.
   • טירון נלחם לצד כמה הנחתים הנותרים בג’ונגל תוך כדי ממתין למרמת אוויר. טַיִפוּן מופל.
   • בחיפוש אחר ציוד שיעזור לו במסעו, Dark מוצא חמורה ביו עתיקה במקדש תת-קרקעי ואז הורג נחתים ב טַיִפוּן אתר התרסקות.
   • טירון מגיע ל טַיִפוּן אתר התרסקות וחיפוש אחר טקילה. הוא נלחם בדם הצעיר האחרון שנותר בחיים בזירת הלחימה ומציל את טקילה, שספוג עם חזה חזה.
   • כהה מסלקת אנדרואידים קרביים השומרים על המעבדות ומקבלים גישה למתקן, שם הוא מאחזר כפפת שורש כף היד העתיקה.
   • טירון נלחם ב- Xenomorphs ולוחם באנדרואידים במעבדות ומקבל טקילה לקטיה.
   • אפל מגדיר את הפירמידה להרס עצמי עם כפפת שורש כף היד העתיקה.
   • הטירון יורד לפירמידה ומתעמת עם קארל בישוף ויילנד אך עד מהרה מקבל פינות על ידי אנדרואידים קרביים מתקדמים.
   • כהה נלחמת בתועבה מתחת לפירמידה ונמלטת.
   • הטירון מנצח את אנדרואידים קרביים של וויילנד והורג את וויילנד באופן אישי, ומחזיר את ה- DataPad שלו. הוא נמלט בקושי בפירמידה המתפוררת ומשאיר את BG-386 עם קטיה וטקילה על הספינה האישית של וויילנד, שהועברו על ידי עובדי וויילנד-יוטני.
   • עלים כהים בספינתו עבור Xenomorph Prime כאשר הכפפה של שורש כף היד מתפוצצת, מחיקה את המושבה ומעבדות המחקר.
   • באיזשהו שלב נראה כי שישה נמלטו שוב, התפתחו לפרטוריאן ויצרו כוורת חדשה במיקום לא מוסתר, שם הוא דחף ד”ר פיקוח. חורשות. שישה לאחר מכן מוטות למלכה חדשה.

   קבלה [ ]

   קבלת פנים ביקורתית []

   חייזרים נגד. טוֹרֵף קיבל ביקורות מעורבות עד חיוביות של מבקרים, וכיום הוא בעל 64.25% ב- GameRankings. [1] Metacritic מדרג את המשחק ב 65% דומה. [2] Gaminghogun שאל כיצד המרד יכול היה להכין תואר כה חסר דעות לאחר שיצר את התואר AVP המדהים הראשון. [3] מגזין ה- Xbox הרשמי שיבח את המשחק על ‘האווירה המעולה’ וה’רב -משתתפים הייחודיים ‘שלו, אך ביקר את מערכת התגרה המוזרה וכיצד הנחתים יוכלו להחזיר חייזר, והקלה על חלק מהאווירה. [4] הביקורת המפוארת ביותר הגיעה מ- 1UP, שמצאה את המולטיפלייר שקשה להמליץ ​​עליו על המשחק הקודם בסדרה, חייזרים לעומת טורף 2, מתאר את זה כ’סופו של דבר רזה ומביך ‘. Dakota Grabowski של Gamezone העניק למשחק 6/10 ואמר “אם הסרטים האחרונים על החייזרים לעומת. זיכיון טורף לא היה מספיק כואב כדי לשבת, אז אולי גיימרים בווידיאו ברחבי העולם מוכנים לבטן את סגה וההצעה המעוררת של מרד. העברת תוצאות גרועות ורעיונות אפויים למחצה, זה הצער שלי להתקשר לחייזרים לעומת. טורף התואר המאכזב ביותר של השנה עד כה.”[5] בצורה של חיוביות, המשחק הזה עשה הרבה יותר טוב מחייזרים לעומת טורף, חייזרים לעומת טורף 2, חייזרים לעומת טורף 2: ציד ראשוני, חייזרים לעומת טורף: הכחדה וחייזרים לעומת. טורף: רקוויאם (משחק וידאו). אם כי במערכת הדירוג של Xbox Live היא מוחזקת כרגע על קצת יותר מ -4 מתוך 5 כוכבים.

   מכירות [ ]

   למרות קבלת הפנים הביקורתית המעורבת שלה, חייזרים נגד. טוֹרֵף הוחלט במקום הראשון בתרשים כל הפורמטים של בריטניה. [6] זהו כרגע המשחק הנמכר ביותר משנת 2010 בבריטניה, שיא שהוחזק בעבר על ידי Bioshock 2. [7] זה היה גם המשחק הנמכר ביותר ב- Steam, כמו גם בתרשימי המחשבים הקמעונאיים. [8]

   מחלוקת []

   המשחק הובא למחלוקת באוסטרליה. קיצוץ מוקדם של המשחק הוגש לבדיקה ל- OFLC, אך נשלל מהסיווג באוסטרליה ונאסר למעשה למכירה לחלוטין. מפתחי המשחק אמרו כי לא הייתה גרסה חתוכה מחודשת באוסטרליה.

   ג’ייסון קינגסלי, מנכ”ל Mellellion, הגן על האכזריות של מערכת ההרג של הגביע, וקבע כי “זה כמובן משחק המבוסס על סרטים המובילים במבוגרים, ואנחנו רוצים לוודא שזה ברור מאוד משחק בדירוג למבוגרים. זה נושא בשבילי; כמה משחקי מחשב מיועדים לילדים – אנחנו לא עושים כאן משחק מחשב עבור מישהו אחר מלבד מבוגרים. זה מאוד ברור ובתוך ההקשר הזה, אני חושב שהאלימות היא חלק מהדמות והעולם – אז אנחנו מדברים על עולם פנטזיה כאן ועל יצורי פנטזיה ואנחנו מדברים על לנסות לבנות מיתוס. אני זוכר את הפעם הראשונה שראיתי את זה, אחד ההורג הטורף הספציפי, כולם הלכו אוו.’אבל זה מה שהטורף עושה בסרטים.”

   נכון ל -18 בדצמבר, סגה זכתה בהצלחה בהצעה על סיווג המשחק באוסטרליה. “זה בהנאה רבה אנו מכריזים על הצלחת הערעור שלנו”, אומר דארן מקבת, מנכ”ל סגה אוסטרליה. “אנו גאים במיוחד שהמשחק ישוחרר בשלמותו המקורית, ללא תוכן שונה או יוסר כלשהו. זהו ניצחון גדול עבור גיימרים אוסטרלים. אנו מברכים על מועצת סקירת הסיווג על קבלת החלטה השוקלת בבירור את ההקשר של המשחק, והיא תואמת את הציפיות המודרניות של אוסטרלים סבירים.”

   הדירקטוריון ציין כי ניתן להכיל את האלימות המתוארת במשחק בקטגוריית MA 15+ מכיוון שהסצינות האלימות אינן ממושכות ומשתלבות ברצפים ארוכים יותר לא אלימים. האלימות היא פנטסטית באופיים ומוצדקת על ידי ההקשר של המשחק, המוצגת בעולם מדע בדיוני עתידני, המאוכלס על ידי חייזרים וטורפים. הקשר זה משמש להפחתת השפעתו. האלימות המחלוקת יותר נוצרת באופן אקראי ואינה תלויה בבחירת הנגן של מהלכים ספציפיים.

   סחורה []

   קומיקס סוס אפל הפיק ספר קומיקס בלעדי להדפיס מחדש, חייזרים נגד. טורף: מהדורת אספנים מיוחדת, להכללה במהדורת הצייד הדלוקס של המשחק.

   סרט המשך [ ]

   למרות שהיו שמועות בזמן יציאתו של המשחק כי סרט המשך יבוא בקרוב, לא צפה מעולם מילה רשמית על הייצור שלה. עם זאת, ג’ייסון קינגסלי, מנכ”ל Mellellion Developments, ציין כי דן בסרט המשך עם סגה; [9] הוא גם הביע רצון אישי לבקר מחדש את הזכיינית. [10] מעט היה ידוע על סרט ההמשך הפוטנציאלי, אם כי משערים כי הוא היה נקבע על קסנומורף פריים וכי חשכה, המלכה 6 והטירון היו חוזרים.לא ידוע מדוע זה לא היה מואר, אך משערים כי זה בגלל ייצור אחותו; חייזרים: נחתים קולוניאליים, לאחר שחזר על ההתפתחות.

   טריוויה []

   • רבות ממשימות הקמפיין עבור הגיבורים השונים משתמשים מחדש באותה רמות במשחק. לדוגמה, שלוש הדמויות מבקרות באותו ג’ונגל, לכו לאותן מעבדות וויילנד-יוטני ובקרו בבית הזיקוק, ושניהם דגימה 6 וגם רוקי נכנסים למושבה. במציאות, ישנם רק שש רמות של שחקן יחיד מובהק במשחק (בתוספת זירת האימונים מהמדריך Predator, שלמעשה ממחזרים מפה מרובה משתתפים), אם כי מדי פעם חלקים משמעותיים בכל רמה זמינים רק לגיבורים ספציפיים בקמפיין שלהם (עבור דוגמה, רק אפל נכנס למקדש התת -קרקעי הגדול מתחת לחורבות).
   • משלושת הקמפיינים של המשחק, למורים יש ללא ספק “קרבות הבוס” (המיועדים על ידי בר על המסך המציג את בריאות היריב), עם ארבעה-המטריארך, טורף ללא שם, פרטוריאן וקארל בישוף ויילנד. הטורף מגיע למקום השני, עם שניים – פראטוריאן ותועבה – בעוד שלזר יש רק אחד – זאב.
   • קמפיין החייזרים קצר יותר באופן משמעותי מאלו של הימי והטורף.
   • המל”טים הבסיסיים שנתקלו בקמפיין מבוססים על העיצוב של ג’יימס קמרון המשמש ב חוצנים. עם זאת, ישנם כמה הבדלים קלים בהשוואה ליצורים שנראו בסרט, כולל צינורות גב ארוכים ודקים יותר וחוסר להבים על הזרועות (אם כי חלק מהמל”טים ב חוצנים כמו כן לא כלל להבי זרוע). המל”טים חסרים גם את צינור הגב החמישי, המרכזי, דמוי זרועות, הממוקם ממש מתחת לגב גולגולת היצור בסרטים; זה הוסר כדי לאפשר למל”טים להסתכל קדימה כשעוברים על ארבע, מה שהם עושים בסדירות הרבה יותר גדולה במשחק מאשר בסרטים.
   • רבים מעורות מרובי משתתפים במשחק מבוססים על חייזרים וטורפים שנראו בסדרת הסרטים.
   • אם אתה מסוגל לפרוק את “הזרמים.ASR “קובץ שנמצא בקבצי המשחק (במחשב האישי), תמצא מספר דיאלוגים שמעולם לא הפכו אותו למשחק, כולל שיחה בין DR. גרובס וקארל בישוף ויילנד על הצלחתם בהתחלתם לשלוט בדגימה 6 ומה המשמעות של מאמצים עתידיים עתידיים.
   • למרות ששלושת הגיבורים מעולם לא נתקלים זה בזה כמו שהם עשו חייזרים לעומת טורף 2, מדי פעם אתה נתקל בתוצאות של פעולות הגיבורים האחרים. לדוגמה, אפל נתקל במטריארך המת (שנהרג על ידי טירון) ועליו להביס את התועבה (שנוצר על ידי הדגימה 6).
   • רוב הגביעים/ההישגים ב חייזרים נגד. טוֹרֵף נקראים על שם שורות דיאלוג מ חייזר, חוצנים, טוֹרֵף וכן טורף 2.
   • לטורף אין הרוג התגנבות נגד קסנומורפים; כאשר הטורף מבצע אנימציה להרוג מאחור זה יביא להרוג גביע רגיל, אולי מכיוון שבמשחק יחיד לעולם לא ניתן לתפוס חייזר מאחור. עם זאת, הדבר אפשרי ב- Multiplayer, וחושף את הפיקוח.
   • נחתים במשחק מכנים באופן קבוע את “באגים” של קסנומורפים (מכיוון שהמראה שלהם, הרגלים ומחזור החיים דומים מאוד לאלה של חרקים) ואילו הטורף (בדיאלוג הפיקוד המתורגם) מכנים אותם “נחשנים”, אולי בגלל המראה חסר הגולמי שלהם בהן. שלב הזחל או תכונותיהם הזוחלות אחרת.
   • רבים מהאפקטים הקוליים במשחק הזה נעשה שימוש חוזר אחר כך AVP: אבולוציה, כולל צלילי האנדרואיד והקסנומורף הקרביים.

   גבעות []

   ראה גם [ ]

   • חייזרים נגד. טוֹרֵף גביעים/הישגים – רשימה של הגביעים/הישגים במשחק.
   • חייזרים נגד. טוֹרֵף יומני שמע – רשימת יומני שמע שנמצאים במשחק.
   • חייזרים נגד. טוֹרֵף עורות מרובי משתתפים – רשימה של עורות מרובי משתתפים במשחק.
   • חייזרים נגד. טורף: מדריך האסטרטגיה הרשמי של Bradygames

   הפניות []

   1. ↑ http: // www.Gamerankings.com/xbox360/958076-aliens-vs-predator/index.html
   2. ↑ http: // www.מטקריטי.com/משחקים/פלטפורמות/xbox360/aliensvspredator
   3. ↑ http: // www.Gaminghogun.com/מאמר/6250/aliens_vs_predator_ (pc) _-_ a_review.html
   4. ↑ http: // www.OXM.שיתוף.בריטניה/מאמר.PHP?ID = 17455
   5. ↑ http: // xbox360.אזור משחק.com/gzreviews/r37465.htm
   6. ↑ “חדשות – חייזרים נגד. טורפים צמרת Bioshock 2 בבריטניה “. Gamasutra (2010-02-22). נשבר מהמקור ב- 5 ביוני 2011. נשלח בתאריכים 2011-07-20.
   7. Batchelor, ג’יימס. “תרשימים בבריטניה: חייזרים מול טורף לא לוקח.1 | תעשיית המשחקים | MCV “. מקווק.com. נשלח בתאריכים 2011-07-20.
   8. ↑ “משחק – חדשות – ‘AVP’ הופך לראשונה כמחשב מספר אחד”. ריגול דיגיטלי (2010-02-23). נשבר מהמקור ב- 10 ביוני 2011. נשלח בתאריכים 2011-07-20.
   9. ↑ “Cue Cue Cue AVP על סרט המשך”. MMOMFG (2010-02-23). נשלח בתאריכים 2011-07-20.
   10. ↑ “Rebellion מדבר על AVP ההמשך ו’ביקורות ‘לחלוטין’ T ‘T'”. הרפרוקואיד. נשלח בתאריכים 2011-07-20.

   קישורים חיצוניים [ ]

   • האתר הרשמי של מרד
   • Wikia שבט הכוורת
   • המחלוקת הרשמית

   חייזרים נגד.משחק טורף 3

   היי! אני נקבה צעירה, עם חלום ענק לערוך מחדש את המשחק המדהים הזה. זה יהיה מבדר! הערה: זהו מושג. אני לא יודע אם ההפקה תקרה. זה כנראה יהיה משחק מעריצים.

   שלום חבר’ה, קניתי את המשחק ועשיתי את משימת הטורפים הראשונה אבל כשאני מתחיל את השני במשחק פשוט מתרסק. מישהו עכשיו איך לפתור את הבעיה. אני עדיין צריך לנסות קמפיינים אחרים

   Alien VS. תיקון FOV טורף

   זהו מדריך קצר המסביר כיצד להתאים את FOV (שדה ראייה) ב- Alien VS. טורף באמצעות תוכנת צד שלישי. זה נבדק רק אצל שחקן יחיד, שימוש במולטי-שחקן על אחריותך בלבד.

   משחקים נוספים כמו קמפיין Xenomorph?
   “בקרוב עכשיו הכל יהיה שווה. כל האובדן, כל ההקרבה. הכל שווה את זה!!”

   המשחק עם PlasmAcaster כרגיל – Aliens vs Predator 2010

   חייזרים מול טורף 3 – מועדון

   AVP2010 BEST MOD – עשה את זה Alien BANUNT
   “אין לנו זמן לים הזה. קבל מהלך על זה הזמנה!!”
   “השגיח על טירון המקום הזה כנראה נחלב עם ממזרי קסנו אלה!!”
   Пדיר

   О
   הגוד שלו, זה רק צריך להוסיף קצת סקס

   טורף (1987) – טריילר (סגנון ארס)
   Ayuda – Logro de 6 Amigos en Multijugador

   בואנו, לה גויא סולו es para ” recluter ” gente, para que logremos el logro (el de partida igualada con 6 amigos) ya que no tengo sufientes amigos. El Que Quiera Ayudar Sera Bienvenido, y Podrá prestar su ayuda en los comentarios. Sea Cual Sea el Resul