Alien vs Predator 3: חדשות ושמועות (2023) | AVP Central, בלעדי: Alien VS Fredator סרט בפיתוח עבור Hulu, פרטי העלילה נחשפו

0

בלעדי: Alien VS Forep

אנחנו לא יודעים אם זה החדש חייזר מול טורף הסרט הולך לערב טֶרֶף, הסדרה של סקוט, או הסדרה של הוולי בכלל. עם זאת, זה יהיה די מעניין אם זה היה קורה בדרך כלשהי. אמנם, שלושתם עומדים להיות שונים ככל הנראה בציר הזמן שלהם בהתאמה. טרף התקיים בשנות ה- 1800. הסדרה של סקוט מתרחשת בחלל, כך שסביר להניח שזה ציר זמן עתידני. Hawley’s הולך לקרות על כדור הארץ, בעתיד הלא רחוק. זה חדש חייזר מול טורף הסרט עומד להתקיים בעתיד הרחוק, בחלל, כך שסביר להניח שלא נראה דמויות מתאימות משמשות. עם זאת, ניתן להשתמש בביצי פסחא. זה היה המקרה טֶרֶף כשנארו הרים אקדח ששימש גם את דני גלובר טורף 2.

Alien VS Predator 3: חדשות ושמועות (2023)

מאז יציאתו של סרט הפעולה המדעית הפופולרית “Alien vs Predator: Requiem” בשנת 2007, מעריצי הזכיינית ציפו בשקיקה לפרק שלישי בסדרה. במהלך השנים שמועות וספקולציות לגבי פוטנציאל “Alien vs Predator 3” התפשטו בין המעריצים ובתקשורת. אמנם לא ניתן אישור רשמי על ידי יוצרי הקולנוע או חברות ההפקה, אך היו רמזים ואינדיקציות לכך שסרט חדש עשוי להיות ביצירות. מאמר זה יחקור את השמועות והספקולציות האחרונות סביב חייזרים מול טורף 3, כולל תסריטים ורעיונות לא מופקים המשמשים במשחקי וידאו וספרים, ומצב הזיכיון תחת דיסני.

סרט המשך לחייזרים מול טורף: רקוויאם

Yautja Prime כאפשרות ב- Alien vs Predator 3

The Aliens VS Predator: סרט Requiem (הידוע גם בשם Alien VS Predator 2) השאיר את הדלת פתוחה לסרט המשך. בסיפור, אישה בשם יוטני הוצגה ורמזה על תהליך מיזוג ויילנד ויוטני. כמו כן, כמה דמויות ראשיות הושארו בחיים בסוף הסרט (אם כי הטורף הראשי נפטר). אחד הדברים הטובים ביותר בסרט היה לראות את עולם הבית של Predator שאפשר לכלול גם בסרט החדש. במאי הסרט – האחים שטראוס הראו עניין להפוך את ההמשך ולהפוך אותו בעתיד. חייזרים מול טורף: רקוויאם לא הצליח היטב ביקורתית או כלכלית, כך שהרעיון נקבר בעיקר.

Alien VS. Tredator 3 Cast

איאן ווייט מנגן טורף צלקת בזר מול טורף 2004

אנו יכולים להיות בטוחים שטום וודרוף ג’וניור. ואלק גיליס היה מעורב ביצירת היצורים אם חייזר מול טורף 3 אם אי פעם יעשה. איאן ווייט היה מעורב הן בזכיינות פרומתאוס והן עם טורפים, כך שהוא יכול היה לחזור לשחק טורף אחר. עם זאת, אין זה סביר שאף אחד מהשחקנים מחייזרים לעומת. טורף: רקוויאם יחזור. השחקן ג’וני לואיס נהרג בשנת 2012 בתאונת פריק. רידלי סקוט וג’יימס קמרון הביעו את סלידתם מסדרת AVP בכמה ראיונות. כל עוד רידלי סקוט עדיין פעיל עם הסדרה, הוא יפגע באפשרות של Alien VS Predator 3 להתרחש.

החייזר הלא מנוצל של ליאם אודונל. קונספט טורף 3

דייב דורמן

לאחרונה, Alien VS. גלקסי טורף שיחררה סקופ על הטיפול המקורי לחייזרים לעומת. טורף 3 מאת ליאם אודונל שעבד בשיתוף פעולה הדוק עם האחים שטראוס. אודונל כתב טיפול בשנת 2007 בזמן שעבד על Alien VS. טורף רקוויאם, שמתקיים עשרים שנה בעתיד באפריקה. הסרט נקבע על כדור הארץ כדי לשמור על התקציב. הסיפור מתמקד בשומר השלום של האו”ם שמסתבך בסכסוך בין מנהיג שבטי לקבוצת מורדים המתנגדים להשפעה הולכת וגוברת של תאגיד ויילנד-יוטני. הטיפול כולל גם את חזרתה של מלכת הזר מהסרט המקורי ששרד מתחת לקרח בגלל ההתחממות הגלובלית. מצד יאוטג’ה, שני טורפים נועזים (נקראים תאומים) יקבלו על עצמם גם חיילי אופים מיוחדים וגם מלכת החייזרים. למרות שהסרט הזה מעולם לא נוצר, הוא מציע הצצה מעניינת למה שיכול היה להיות.

הציד: Alien VS Predator – התסריט הלא מופק של פיטר ביג

טוסק שבור נלחם חייזרים בסצנה שיהיה נהדר ב- Alien VS Predator 3

הציד: Alien vs Predator היה טיוטת תסריט משנת 1991 שנכתבה על ידי פיטר בריגס (אחד הכותבים של הסרט הראשון של Hellboy). בריגס היה האדם הראשון שקיבל את הפרויקט, אם כי לאחר שנדחה התסריט שלו את התפתחות הסרט היה מתעכב כמעט עשור עד שפול וו. ג. אנדרסון הרים את זה. התסריט שלו אינו נושא שום קשר לחייזרים מול טורף כפי שהוא נוצר בסופו של דבר, ובמקום זאת הוא מבוסס יותר על ספר הקומיקס המקורי של חייזרים לעומת טורף על ידי קומיקס סוס אפל שנכתב בשנת 1990. התסריט טוב מאוד ויהיה בסיס נהדר לחייזר האפשרי לעומת. טורף 3 סרט מלא. זה מוגדר בעתיד וכולל סוף סוף את הנחתים הקולוניאליים.

חייזרים מול טורף 3: משחק הווידיאו

Xenomorph Prime HiveWorld כאפשרות ב- Alien לעומת Predator 3

בשנת 2010 שיחררה סגה סרט המשך לחייזרים מול טורף 2, תחת הכותרת מבלבל רק חייזרים לעומת טורף. מרד, מפתחי המשחק הראשון בסדרה, חזרו לפתח אותו. הפעולה התקיימה על כוכב לכת בג’ונגל בשם BG-386. היה מתקן מחקר סודי שמנוהל על ידי קרל בישוף ויילנד, שהיה למעשה אנדרואיד המבוסס על פיטר וויילנד, הדמות מהסרט הראשון של AVP. לאנס הנדריקסן גם חזר לתת לו קול. סיום המשחק רמז בכבדות בנוכחותו של עולם ה- Xenomorph (Planet Planet of the Aliens). כמובן שהטורפים התעניינו לציד על כדור הארץ ובני האדם התעניינו באפשרויות המחקר והביו -יאפיות. המשחק הושפע מאוד משני סרטי AVP ויכול להיחשב זר לעומת טורף 3 בצורה משחקית.

Alien VS. טורף תחת דיסני

חייזרים נגד טורפים: טרף אולטימטיבי מאת טיטאן ספרים, רישיון בבעלות דיסני

כאשר דיסני קנתה את פוקס המאה העשרים בשנת 2020, היא ירשה את הזכויות על הזר, הטורף והחייזרים לעומת. זיכיונות טורפים. ההוראות לשניים הראשונים היו ברורים מייד, כאשר Alien קיבל תוכנית טלוויזיה בשנת 2023 מאת נוח הוולי וטורף ששחררו סרט חדש בקיץ 2022 – טורף: טרף מאת דן טרכטנברג. בתחילת 2022, דיסני פתר את הצרות החוקיות של זיכיון הטורפים עם סופרי הסדרה ג’ון וג’יימס תומאס. לא הייתה תנועה רבה מבחינת חייזרים לעומת. טורף, מלבד ספר חדש שיצא בשנת 2022 – חייזרים נגד. טורפים: טרף אולטימטיבי. הספר היה אנתולוגיה של חמישה עשר סיפורים, שפרש על תקופות זמן ומיקומים שונים, כולל כדור הארץ.

Alien VS. תאריך שחרור טורף 3

קידום לסדרות טלוויזיה זרות שעומדות לצאת לאקרנים בהולו

כחייזרים נגד. טורף 3 לא הוכרז, תאריך השחרור של הסרט הבלתי נמנע הוערך רק ב. הסרט הטורף האחרון, טרף, יצא באוגוסט 2022 בפלטפורמות הסטרימינג של דיסני להצלחה ביקורתית רבה. הסרט Alien הבא, Alien: Romulus, כבר החל לצלם וככל הנראה ישוחרר בשנת 2024. דיסני עשוי להסתכל על הצלחתו של רומולוס להחליט על גורל הסרט, אך אם יוכרז AVP 3 בשנת 2023, המוקדם ביותר שהוא ייצא הוא בסוף 2024. כטרף, זה עשוי להשתחרר גם בפלטפורמות הזרמת Hulu או Disney+.

Alien VS. טריילר טורף 3

העטיפה של טריילר חייזר מול טורף 3 מ- YouTube

נגררים מזויפים עבור “Alien VS. טורף 3 “היה נושא פופולרי בקרב מעריצי הזכיינית. טריילרים אלה כוללים לעתים קרובות קטעים משכנעים ורצפי אקשן מרגשים, אך בסופו של דבר נחשפים ליצירות מתוצרת מעריצים. דוגמה לכך היא הטריילר שנוצר על ידי סיפור Unvernounding Story שכותרתו “Alien VS. אתחול מחדש של Predator 3 “, המשלב בהצלחה קטעים מרוב סרטי החייזרים והטורפים. למרות שלא אושרו רשמית על ידי אולפני הקולנוע, הטריילרים המזויפים הללו משמשים עדות לפופולריות המתמשכת של סדרת “חייזר” ו”טורף “, וההתרגשות שהמעריצים חשים באפשרות של פרק שלישי.

סיכום

בעוד הציפייה ל Alien VS. טורף 3 ממשיך לצמוח, חשוב לזכור כי לא נמסרה הודעה רשמית על הפקת הסרט הזה. עם זאת, עם תולדות ההצלחה של הזכיינית וההתלהבות הבלתי ניתנת להכחשה של מעריציה, בהחלט יתכן שפרק שלישי הוא ביצירות. כאשר שמועות וספקולציות ממשיכות להסתובב, המעריצים יכולים רק לקוות כי חלומותיהם יתממשו בפרק חדש בזכיינית האייקונית הזו. עד אז, נצטרך לשמור על עינינו קלופות לכל חדשות רשמיות על AVP 3 ולשמור על אצבעותינו שהסרט בסופו של דבר יעשה את דרכו למסך הגדול מתחת לדיסני.

מאמרים מוצגים

קומיקס חייזר הטוב ביותר: מדריך קריאה מלא

קומיקס חייזרים הטובים ביותר, עטיפת חייזרים: סיוט מקלט

הקומיקס הזר ידוע ביצירות האמנות הגדולות שלהם ובסיפורי העלילה הקלאסיים המראים לנו דברים שמעולם לא נראו בסרטים הזרים לפני כן.

ספרי חייזרים הטובים ביותר: מדריך מלא לרומני קסנומורף

העטיפה של חייזרים: סיוט מקלט, אחד הספרים החייזרים הטובים ביותר

במאמר זה, נבחן את עשרת הספרים החייזרים המובילים שהם קריאת חובה לכל מעריץ של הזיכיון הזר, כולל קלאסיקות ישנות וסיפורים חדשים רבים.

קומיקס הטורף הטוב ביותר: מדריך קריאה מלא

הקומיקס הטורף הטוב ביותר, העטיפה של טורף: משחק גדול

להלן רשימה עשרת המובילה של הקומיקס הטורף הטוב ביותר בסדר יורד, כולל כמה קומיקס קרוסאובר כמו באטמן לעומת. טורף וחייזרים לעומת. טוֹרֵף.

ספרי הטורפים הטובים ביותר: מדריך מלא לרומנים טורפים

ספרי הטורפים הטובים ביותר, עטיפת הטורף: Thurnabout

סדרת הטורפים אינה מכילה ספרים רבים. כולל הזר לעומת. סדרת טורפים, ישנם מעט יותר מתריסר ספרי טורף. הנה דירוג של הטובים ביותר.

מאמרים אחרונים

ארכיטקטורת יאוטג’ה: מבני טורפים ופסלים

ארכיטקטורת יאוטג'ה נראית בביתו של טורף זאב

בעוד שהיבטים רבים של תרבות יאוטג’ה נותרו אפופים במסתורין, הארכיטקטורה שלהם מציעה הצצות מפתה לחברה שלהם ולדרך החיים שלהם.

קשת יאוטג’ה: נשק של אלגנטיות ודיוק

קשת יאוטג'ה המשמשת טורף נשי

בארסנל העצום והמסתורי של יאוטג’ה, נשק אחד בולט כסמל לאלגנטיות וגם לדיוק קטלני – קשת יאוטג’ה.

מילון יאוטג’ה: אוצר המילים של הטורפים

כפפת שורש כף היד הטורף, מציגה סמלי יאוטג'ה

סקירה זו מכילה את מילון יאוטג’ה עם המונחים הנפוצים ביותר ומשמשים לעתים קרובות בשפת הטורפים, החל מנשק ועד לקלל מילים.

אימפריה של יאוטג’ה: רשימת כוכבי לכת שנשלטים על ידי טורפים

המשחק משמר את כוכב הלכת מטורפים

לאחר שהתפתח על עולם הבית שלהם ונמלטו משעבוד, יאוטג’ה טיילו בקוסמוס, וביססו את שליטתם על כוכבי לכת שונים ברחבי הגלקסיה.

מלכת הטורפים: סקירה כללית של המטריארך של יאוטג’ה

מטריארך מלכת הטורפים

מלכת Yautja, לעתים קרובות אפופה במסתורין ולעתים רחוקות מבוצצת בתקשורת פופולרית, משמשת כמטריארך של מין הטורף.

בלעדי: Alien VS Forep

הזכיינות הטורפים והחייזרים עוברים תחייה מחדש, וכעת אנו יכולים לדווח על כך שעובד על סרט חייזר לעומת טורף עבור Hulu.

מאת ג’יימס בריזואלה | פורסם לפני 12 חודשים

חייזר מול טורף

נראה שיש תחייה של סיפורי חייזרים וטורפים שמתרחשים כרגע. זה נבעט על ידי טֶרֶף, שהיה פריקוול מדהים והפעלה מחדש של זיכיון הטורף. כמו כן, דיווחנו כי רידלי סקוט עומד לעבוד על חדש חייזר סדרה לחולו, שמוצבת בחלל. יש עוד חייזר סדרה שפותחה על ידי נוח הולי, שמתרחשת על כדור הארץ, והיא הולכת לבכורה עבור FX ב- Hulu. זה הוביל לספקולציות אם שתי הזכיינות ייפגשו שוב. ובכן, באמצעות המקורות המהימנים והמוכחים שלנו, אנו יכולים לדווח כי חדש חייזר מול טורף הסרט נמצא בפיתוח עבור הולו. נראה כי הולו הוא המקום הבכורה של זיכיונות המדע הבדיוני הפופולריים הללו.

אנחנו לא יודעים אם זה החדש חייזר מול טורף הסרט הולך לערב טֶרֶף, הסדרה של סקוט, או הסדרה של הוולי בכלל. עם זאת, זה יהיה די מעניין אם זה היה קורה בדרך כלשהי. אמנם, שלושתם עומדים להיות שונים ככל הנראה בציר הזמן שלהם בהתאמה. טרף התקיים בשנות ה- 1800. הסדרה של סקוט מתרחשת בחלל, כך שסביר להניח שזה ציר זמן עתידני. Hawley’s הולך לקרות על כדור הארץ, בעתיד הלא רחוק. זה חדש חייזר מול טורף הסרט עומד להתקיים בעתיד הרחוק, בחלל, כך שסביר להניח שלא נראה דמויות מתאימות משמשות. עם זאת, ניתן להשתמש בביצי פסחא. זה היה המקרה טֶרֶף כשנארו הרים אקדח ששימש גם את דני גלובר טורף 2.

מאז חדש חייזר מול טורף הסרט הולך להתקיים בעתיד הרחוק, נוכל לראות את אחד מסוגי החיילים הפופולריים ביותר חוזר, הנחתים הקולוניאליים. הנחתים הקולוניאליים היו חלק מהראשונים חייזר הסרט, שכלל את ריפלי החביב על המעריצים. אמנם נשמח לראות את סיגורני וויבר חוזר בתפקיד כלשהו, ​​אך יתכן שזה לא אפשרי. ובכל זאת, זה יהיה מדהים. אחרי הכל, היא הייתה משובצת. כך או כך, זה נשמע כאילו הולו קונה הרבה לשני הזכיינות. טֶרֶף יכול היה להיות הזרז שהביא את ההפעלה מחדש משני הצדדים, ועכשיו אנחנו מקבלים סרט שהולך לשלב את שניהם.

סרטי הטורפים של Alien VS שיצאו היו מעט גבינות אך עדיין מבדרים. כך היו גם רוב סרטי החייזרים והטורפים. עם זאת, כשרידלי סקוט יחזור לזכיינית הטובה ביותר שלו, יכול להיות יותר קורה מאחורי הקלעים שאנחנו לא יודעים עליהם. הוא בהחלט לא היה מעורב בסרטי AVP הקודמים, אבל זה לא אומר שהוא לא ראה את הערך לעשות זאת עכשיו.

כעת עובדות על שתי מופעי הזרים, אם כי הסדרה של נוח הולי עשויה לראשונה לראשונה בשנת 2023. גם לא יש לנו הודעה על א טֶרֶף סרט המשך, למרות שזה ככל הנראה יקרה, בהתחשב בכך שהסרט קיבל את הצפייה הגבוהה ביותר בהיסטוריה של הולו. לעת עתה, אנו יכולים לחכות לראות אם סקוט, הוולי ודן טרכטנברג (מנהל טרף) ישתפו פעולה עם הקרוב הזה חייזר מול טורף סרט צילום. אנחנו לא מצפים שזה יקרה, אבל למיזוג כל קווי הזמן האלה בדרך כלשהי יהיה מדהים.