Twitch Star Alinity Divine מכריזה על רק פרופיל פנס, Twitch Star Alinity מגלה כיצד רק פנס שכנע אותה להצטרף לפלטפורמה שלהם – Dexerto

0

כוכב טוויץ ‘אלילה מגלה כיצד רק פנס שכנע אותה להצטרף לפלטפורמה שלהם

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

כוכב טוויץ ‘אלוהי אלוהי מצטרף רק ל- Fans

מאמר תמונת עופרת

עם צילום צללית והיפר -קישור, Twitch Star Alinity Divine הודיעה ביום שני כי היא מצטרפת רק ל-.

זרם משחקי הווידיאו צייץ את מה שנראה כתצלום של הצללית שלה עם קישור לפרופיל ה- OnlyFans החדש שלה ככיתוב.

המנויים עבור Alinity OnlyFans מתחילים ב -25 דולר לחודש, על פי התמחור הנוכחי בעמוד שלה.

הזרם הקנדי, שיש לו מעל 1.3 מיליון עוקבים מתעוותים, הבהירו כי לא יהיה “עירום מלא” בחשבון החדש ובמקום זאת יתמקד ב”ביטוי גוף אמנותי.”

גם מעריצי הטוויץ ‘של אליניטי שלא מעוניינים בה. הגיימר צייץ כי תוכן ה- OnlyFans שלה לא ישפיע על אף אחד מזרמי הטוויץ ‘הנוכחיים שלה. “אנא הימנע מהזכרתו בערוץ הטוויץ ‘שלי,” היא צייצה.

המעריצים תחת הפוסט שלה נראו תומכים בעיקר במאמץ החדש של האלילה. “שמח לראות אותך מנסה דברים חדשים. אני גאה בך נתי, “כתב מעריץ אחד.

חובה על קריאות על ה- Daily Dot

טיקוקר אוטיסט דיווח על צליל יכולת שמאפשר תקיפה מינית 4 פעמים. זה עדיין פופולרי בפראות
במשטרה אומרים ‘קול שנוצר על ידי מחשב’ מאחורי ניסיון ההחלפה של מרג’ורי טיילור גרין
‘AI לא יכול להיות תירוץ’: מה קורה כאשר צ’אט בוט של מטא ממותג פרופסור למכללה טרוריסט?
הירשם לקבלת הנקודה היומית Internet Insider עלון לחדשות דחופות מקו החזית של המקוון.

*פורסם לראשונה: 22 במרץ, 2021, 20:48 CDT

אדוארד מדלס

אדוארד מדלס הוא מתמחה בעריכה של ה- Daily Dot. הוא סטודנט נוכחי באוניברסיטת טקסס בארלינגטון, שם הוא לומד עיצוב גרפי.

כוכב טוויץ ‘אלילה מגלה כיצד רק פנס שכנע אותה להצטרף לפלטפורמה שלהם

האלילה חושפת כיצד היא התחילה ב- OnlyFans

אינסטגרם/אלילה

סנסציה של טוויץ ‘נטליה’ אלילה ‘מוגולון לקחה את הזרם ורק עולם את העולם בסערה, אבל מסתבר שהיא הייתה צריכה כמה משכנעים להצטרף לפלטפורמה השנויה במחלוקת.

אלימות הוא אחד הזרמים הפופולריים ביותר בטוויץ ‘, המתגאה מעל 1.5 מיליון עוקבים באתר ורבים אחרים בחשבונות האינסטגרם, הטוויטר והיוטיוב שלה.

עליית התהילה של הקולומביה-קנדית לתהילה לא הגיעה בלי דרמה כלשהי, מכיוון שהילדה בת ה -34 הייתה כמה פיוד עם PewDiepie, Ninja, ואפילו פעילי זכויות בעלי חיים מודאגים לאחר שערוריית החתול הידועה לשמצה שלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, למרות החסרונות המעטים, האליליות הפכה למוצלחת ועשירה ביותר בחלקם הגדול בגלל הנוכחות היחידה שלה – שכפי שמתברר, אפילו לא הייתה הרעיון שלה להתחיל.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זרם טוויץ 'של אלינינג

האלילה עשתה הון ברקפנים בלבד.

האלילה אומרת שרק פנס פנה אליה כדי להכין תוכן

בראיון למגזין MEL חשפה הסטרימר שהיא הייתה בשיחות עם רק Fanfans ישירות, והפלטפורמה רצתה שהיא תצטרף אליהם.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

  • קרא עוד:אמורנת חוזרת בחזרה בזעם על בדיחת הריון של שוטים באפריל

“רק פנסים [הושיטו אותי] זמן מה,” אמרה. “אחרי ששמעתי כמה הם חשבו שאני יכול לעשות, הבנתי שזה טוב מדי הזדמנות לעבור.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

הם צדקו. אמנם האליליות לא חשפה כמה היא עשתה, אך בשנת 2021, היא חשפה בפני מיזקיף שהיא עשתה יותר חודשיים ברקף בלבד ממה שהייתה עושה בעשר שנים בטוויץ ‘.

האלילה שוכנת במיטתה

האלמות הייתה צריכה להיות משוכנעת להצטרף רק לפנסים.

המעריצים שלה מוכנים גם מזלג על דולרים גדולים לתוכן, במיוחד כשזה משהו ספציפי במיוחד. לדוגמה, היא אמרה ש”ווידיאו בורח מאוד מורכב “הרוויח אותה 50,000 $, כאשר הצופים שלה משלמים 100 דולר רק כדי לצפות בזה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

קָשׁוּר:

רשומות צפייה של Livestream: צופי השיא הגבוהים ביותר ב- Twitch & YouTube כל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

  • קרא עוד:טוויץ ‘אוסר על דוג’ה חתול מלהטריד את משחק’ מסיבת הבית ‘שלה

ברור שרק פנס צדק בכמה כסף הכוכב הטוויץ ‘החמיץ, וזה פרוע לדמיין איך נראה חשבון הבנק שלה שנה אחרי שעשתה את חשבונה.

אלילה בלבד

אלילה בלבד

הדף של האלינטינג רק פנס הוא עמוד אחד שמאוד מתווכח לגומחה שלו. אם היית מעריץ, אתה יודע שלאליילות, או לנטליה מוגולון, יש ערוץ טוויץ ‘של Bumpin עם מעל 1.3 מיליון מנויים. היא קובעת את המגמה לוויראלי על הרציף, וההצלחה הגדולה ביותר שלה הייתה העבודה שלה שמשחקת אגדות Apex Apex. היא התחילה את ה- Alinity OnlyFans Page כתגובה לפופולריות שלה באופן מקוון. בסקירה זו של Alnity OnlyFan?”

עמ ‘.ג. �� האם אתה מחפש את הבנות הטובות ביותר של יחידות? לחץ כאן כדי לראות את רשימתנו של מיטב היוצרים הבלתי נחשבים בלבד, שיגיבו למעשה ל- DM שלך.

כמה עושה האליליות ב- OnlyFans?

כמו רבים מהמרוויחים המובילים של רקפים, חלקם התחילו לתת דיסינג מה שהם עושים בפלטפורמת היחידה.

עבור סקירה זו של אלילה בלבד, גיליתי שאלימות הייתה משובשת בצ’אט שנערך לאחרונה בערוץ הטוויץ ‘שלה, וקבע כי “אני הולך לתת לך רעיון – אני לא רוצה לומר כמה אני עושה במקום אחד או אחר – בעוד חודשיים, יצרתי את מה שהייתי עושה בעשר שנים בטוויץ ‘.”

זה הדהים את הקהל! עם זה בחשבון, וספירת המנויים שלה גדלה ככל שיהיה במהלך השנים האחרונות, אני יכול להעריך שהרווחים שלה נמצאים איפשהו בשכונה של 300,000 עד 400,000 $ לחודש.

אלילה רק Fans – האם זה שווה את זה?

עמ ‘.ג. �� האם אתה מחפש את הבנות הטובות ביותר של יחידות? לחץ כאן כדי לראות את רשימתנו של מיטב היוצרים הבלתי נחשבים בלבד, שיגיבו למעשה ל- DM שלך.

סקירה של אלילה בלבד: הציון הכללי

7.5 מתוך 10

להלן פירוט של האלילה סקירה של רק פנס ב -5.5 מתוך 10

  • איכות תוכן וחריפות (בסולם צנוע למפורש)
  • תדירות תוכן (באיזו תדירות היא מפרסמת?)
  • מעורבות (האם היא מגיבה לתגובות ו- DM?)
  • מחיר (מנוי ו- PPV)

איכות תוכן & “תבלין”

6 מתוך 10

מאז מרץ 2020, בדף האליליות Onlyfans יש 720 פיסות תוכן בדף הראשי, כאשר 80% מהם הם צילומים והשאר (20%) הם סרטונים. לאחר השוואה עם כמה מה- OnlyFans האחרים, אני יכול לראות כיצד התוכן שלה מושך את פרופיל הגיימר שלה, עם כסא המשחקים הסימני המסחרי שלה ברקע של הרבה מהם.

בסך הכל, זה לא מזוין או פרובוקטיבי כמו חלק מהמרוויחים העיקריים, כאשר רוב התוכן מתאים לאינסטגרם (ולפעמים נמצא בעמוד האינסטגרם שלה!). התוכן מציג מגוון מיקומים ותלבושות, והצילום או הווידיאו מדי פעם הם משהו קצת יותר מסוכן, אבל העמוד הראשי הוא בעיקר עמוד ממוצע עם כמה תמונות נהדרות מדי פעם.

תדירות תוכן

7 מתוך 10

לפי מה שאני יכול לספר עבור סקירה זו של האליל. כמו אצל מרבית היוצרים בפלטפורמה, היא התחילה לפרסם מדי יום כשהדף התחיל, אך עם הזמן פחת את הסכום הזה.

ישנם ימים שמצאנו שהיא לא מעלה שום דבר, אבל רוב התוכן שלה שמצאנו על האליל. המשך לקרוא ב- Alinity רק סקירה.

אירוסין

8 מתוך 10

לאחר המנוי לסקירה של Alinity OnlyFans, קיבלתי הודעה אוטומטית (מוצגת בצילום המסך). הייתה תמונה שקשורה של אלילה בתלבושת דלילה, שצולמה עם selfie. אני תמיד תוהה אם האליליות לא תפיק תועלת מווידיאו שמסביר פנים מנויים ומעניק לחוויה האישית הזו, כמו שעושים כמה יוצרים אחרים.

סרטון של 50 שניות עד דקה אחת יעשה פלאים על הוספת חוויה טובה יותר עבור סקירה של האליליות בלבד וגרמו להם להרגיש חלק מהקהילה החדשה שהם בדיוק שילמו להצטרף. במיוחד מכיוון שאלימות בבירור בקשר עם הקהל שלה, סרטון כבד קצר של גיימר יעשה פלאים כדי לעזור לי להיות מנוי לטווח ארוך. נו טוב.

בעיקרו של דבר, הודעת הפתיחה עוברת מודה למכור, ומה אתה יכול לקבל לטיפים. במקרה זה, אתה בעצם יכול לגרום לה לגרום לך לסרטונים שהיא עושה דברים שונים וקישור כדי לראות מה הוזמן בעבר למקרה שאתה תקוע לרעיונות.

בכל מקרה, שלחתי לה DM שאומר לה שאני מתרשם מהעבודה שלה. היא הגיבה כמעט מייד עם הכרת תודה ואז תמונה נוספת של selfie. זה מגע טוב, ותוכלו לראות איך ה- DM הם המקום בו הכסף האמיתי נכנס לה. השיחה נמשכה כשהתחילה להיות מאוד חריפה.

מחיר

8 מתוך 10

במהלך סקירה של האליליות בלבד, גילינו כי לדף שלה יש עלות סבירה במיוחד הקשורה אליו. זה 6 דולר.50 למשך 28 יום ואז פשוט 10 $ נמשך. בכל הנוגע לתשובה לשאלה היא האלילה רק שווה את זה, 10 $ טוב בערך כמו ערך כמו שאתה הולך להשיג. אם אתה מעריץ, זה כסף שהוצא היטב כדי לקבל תוכן שלא תראה בטוויץ ‘.

היא הפכה את התמחור שלה לפשוט ומחסום נמוך לכניסה. כפי שמצאנו במהלך סקירה של אליליות רק Fans, יש לה משחק DM חזק מאוד ותפריט DM יקר יותר מממוצע, כך שהוא נמצא ב Backend בו העלות באמת מתחילה להוסיף.

האם האלילה היא רק מעניקים רק את זה שווה את זה?

7.5 מתוך 10

סיכום

בסופו של דבר, עבור סקירה של האליליות שלנו רק Fans, הדף לא כל כך מתשלום עבור תוכן, מכיוון שהוא על תמיכה ביוצר שאיתם עקבתם במשך זמן רב. בסקירה זו של Alinity OnlyFans, ראינו שהערך הגדול ביותר שלה הוא היכולת להזמין תוכן DM בהתאמה אישית. הזוג הזה עם 10 דולר נמוך לחודש אינו מחיר עצום לשלם כל עוד אין לך את הציפיות הגדולות ביותר לדף הראשי שלה.

אם אתה אלילה ענקית רק מענינים, ייתכן שיהיה שווה להירשם, עם זאת, מנקודת מבט אובייקטיבית גרידא, אם אתה בתקציב מוגבל ופשוט מחפש להשיג את התמורה ביותר לכסף שלך, יש כמה אפשרויות אחרות המציעות יותר בקשות תבלינים ופחות יקרות DM או תפריטים של TIP.

עמ ‘.ג. �� האם אתה מחפש את הבנות הטובות ביותר של יחידות? לחץ כאן כדי לראות את רשימתנו של מיטב היוצרים הבלתי נחשבים בלבד, שיגיבו למעשה ל- DM שלך.