הראיון של AMC עם הערפד הוא עיבוד סדרה גבינה אך סקרנית | טלוויזיה/סטרימינג | רוג’ר אברט, טריילר עונה 2 ל’ראיון עם הערפד ‘מציג קלאודיה חדשה – מועד אחרון

0

הראיון של אן רייס עם הערפד ‘: AMC מפיל טריילר עונה 2 עם קלאודיה חדשה

“ראיון עם הערפד” הופך לסיפור אהבה כאשר לסטאט דה ליונקורט (סם ריד) נכנס לתמונה, עם קולו הנמוך המדהים והמבטא ומראה בראד פיט-אסקי ומצגת מבוטחת עצמית כמוצרי חוץ קלאסיים. לסטאט רואה את לואי לתשוקה שיש לו בתוכו, ולא רק בגלל שלסטאט הוא ערפד רעב שיכול לקרוא ולשלוט במוח. כאשר הנשיכה המשתנה בחיים מתרחשת סוף סוף, זה רגע בולט-בחלקו למיניותו הפתוחה והמאושרת, מה שמוביל למערכת יחסים חמה וכבדה ביניהם שהופך את הסרט לשקוף יותר למה שסרטו של ג’ורדן אפוף (אם כי ההופעות שלו, ככל הנראה, לא עשו זאת). לאורך כל הדרך, LESTAT עוזרת להעמיק אותו כאדם, כבעל עסק המחפש כוח רב יותר, אדם שחור המחפש נראות רבה יותר בחברה גזענית גלויה.

ראיון חדש עם ערפד

בעבר טופל על ידי ניל ג’ורדן לפני כמעט 30 שנה, אן רייס ראיון עם הערפד כעת מקבל טיפול אפיזודי מ- AMC השבוע (מראש בבכורה לאחר יותר “המתים המהלכים”). מותאם כאן על ידי רולין ג’ונס ועם שני הפרקים הראשונים בבימויו של אלן טיילור (“משחקי הכס”, “ת’ור: העולם האפל”), המראה המרחיב גורם להעריך עד כמה מקיף סקירה זו של חיי הערפד יכול להיות: על מוסר , מדור קודם, ואפילו כיצד פחד המוות של האדם יכול לעכב את ההנאה של ההווה. המדיטציות הללו מגיעות בחבילה הכוללת כמה כתיבה גבינה וסיפורי סיפורים נמשכים, אך עדיין יש להם מספיק חיוביות לסדרה זו כדי להשאיר את חותמה על המורשת הארוכה של הטקסט של רייס.

“ראיון זה עם הערפד” מחזיר את הצופים לשכונת ניו אורלינס של ניו אורלינס, המכונה גם מחוז האור האדום, המטופל בעיצוב ייצור מקושט ובסטים גדולים שממלאים את המסך ומוצצים אותנו לבד. ו”ראיון “זה מסופר בפרספקטיבה שלא נעשה שימוש לעתים קרובות כשעוברים לנקודה זו בהיסטוריה. לואי דה פוינט דו לאק (ג’ייקוב אנדרסון) הוא בעל עסק שחור שמנהל ענייני תת קרקעיים תוך שהוא מקבל גם קצת ניידות כלפי מעלה – הוא יכול לשחק קלפים עם פוליטיקאים לבנים מקומיים וחתולים שמנים, אך הם גם מצפים ל”אד הצהרות. לואיס גאה בקהילה שלו, וקרבה עם משפחתו, במיוחד זו של אחיו הדתי האדיר פול (סטיבן ג’י. נורפליט) שמטיף לשולחן הארוחה. בסאגה שכולה קשרים לא סבירים, לואי ואחיו מנהלים מערכת יחסים נוגעת ללב שמסתיימת באחד מפיתולי הגורל המרתקים של הסדרה.

“ראיון עם הערפד” הופך לסיפור אהבה כאשר לסטאט דה ליונקורט (סם ריד) נכנס לתמונה, עם קולו הנמוך המדהים והמבטא ומראה בראד פיט-אסקי ומצגת מבוטחת עצמית כמוצרי חוץ קלאסיים. לסטאט רואה את לואי לתשוקה שיש לו בתוכו, ולא רק בגלל שלסטאט הוא ערפד רעב שיכול לקרוא ולשלוט במוח. כאשר הנשיכה המשתנה בחיים מתרחשת סוף סוף, זה רגע בולט-בחלקו למיניותו הפתוחה והמאושרת, מה שמוביל למערכת יחסים חמה וכבדה ביניהם שהופך את הסרט לשקוף יותר למה שסרטו של ג’ורדן אפוף (אם כי ההופעות שלו, ככל הנראה, לא עשו זאת). לאורך כל הדרך, LESTAT עוזרת להעמיק אותו כאדם, כבעל עסק המחפש כוח רב יותר, אדם שחור המחפש נראות רבה יותר בחברה גזענית גלויה.

היכנסו לקלאודיה, ילדה המונצחת בת 14 (ביילי בס) שהופכת למרתק לינצ’פין לשלווה הביתית שלהם עד שהדברים יתחילו להירקב עם הזמן עם חרדתה. עבודת הבס כקלאודיה, שהיא טובה מספיק כדי להקביל את זה מדאנסט בסרט, מנסחת, עוד יותר, את הקלסטרופוביה של תאוות הדם והאלמוות הבלתי ניתנות להחלפה, והיא מדגישה כמה טרגדיה היא להישאר זהה, לא להזדקן. גרוע מכך, זו לא הייתה הרבה מהבחירה שלה, והתחושה של משפחה מאולתרת לא יכולה להחליף את הבידוד שהיא מרגישה מכל העולם.

כל זה מסופר בפני כתב בעידן המודרני, תוך התמודד עם מכשיר המסגור העיקרי שהאזין לכריסטיאן סלייטר לבראד פיט חכם בסרט הירדן. במקרה זה, זה הכתב האקרבי והנובל של אריק בוגוסיאן, דניאל מולוי, שראיין לראשונה את לואי לפני כמעט 50 שנה. עכשיו לואי מעוניין לשתף יותר מהאמת על חייו תוך שהוא חושף את מוליו.

במבנה מתח-דרגתי מדי, מולוי לא מהסס לדחוף לאחור נגד דברים שאומר המארח הרצחני שלו, או לבקש עוד, כמו על דפים קרועים מהכתבי העת של קלאודיה (לואי נלהב אומר שהיא לא רוצה שהיא מנוצלת). כאשר השיחה שלהם מתרחשת בגורד השחקים של דובאי, לפעמים היא מספקת קול לפלאשבק, שיכול להיות מדי על האף. ברגע מתגלגל עיניים מסוים, הקול מחוץ למסך של מולוי מתבסס עם רגע שיא אמיתי: “קח אדם שחור באמריקה, הפוך אותו לערפד, f ** k עם הערפד הזה, ותראה מה מגיע מזה.”

אנדרסון יכול להיות נוכחות מסך משכנעת, במיוחד כשהוא מתווה את החוויה הפסיכולוגית של הערפד שלו מלפני עשרות שנים ועשרות שנים. הוא הקים גבול מוסרי מסוים בהרג – הגיר אותו לחגוג על דגים, ארנבים ובעלי חיים אחרים במקום מחיר אנושי. הכל מגיע עם רעיונות גדולים ומרתקים לגבי זהות, מסגרת להבנתו את העצמי כהומו בתקופות כה שמרניות יחסית. לאורך כל הדרך, לואי היה מישהו שרוצה להישאר מחובר למשפחתו, לקהילה שלו ו”עמו “, כשהוא חוזר.

אבל משחק הערפד יכול להיות משחק קשה של פטעות מגדלת, שהסדרה הזו אפילו מציינת כאשר לסטאט, לואי וקלאודיה הולכים לראות סרט ערפד ומאוחר יותר צוחק על הגוף הנוקשה, המשונן, המנומר והטופר האטי של און -ערפד מסך. . ובעוד ש- LL של התמרמרות והמאבק בין הערפדים שלנו צריך ללכת לאנשהו, זה יוצא מלואי ולסטאט בפריצים מלודרמטיים מדי שלעתים של דיאלוג צורח. המיתרים מתנפחים מאחוריהם, לפעמים הסטים נהרסים, וגם אנדרסון וגם ריד זוכים להראות את כל שיניהם כשחקנים. “ראיון עם הערפד” קופץ על זה בכל פעם שהוא יכול, וחושף כיצד הסדרה יכולה רק לשבור את המונוטוניות ההולכת וגדלה שלה עם תצוגות דרמטיות ראוותניות או (אם כי מדהימות) של אלימות גופית, כמו אגרוף ערפד טורבו שמפנה את הפנים של מישהו.

כמו טיפת דם מהערפד שעסקה אותך בתחילה, העיבוד האפיזודי הזה (עם שבעה פרקים לעונה ראשונה) מציע לך בחירה מובחנת. הצופים יכולים להשיג פחות או יותר את אותם אירועים על ידי צפייה מחדש בסרטו של ג’ורדן, או שהם יכולים לקבל מצגת מוארכת הרבה יותר של רעיונות אלה בסיפורים הרבה יותר נמשכים, עם הכרה עכשווית יותר של גזע ומיניות. אני בוחר את סרט ג’ורדן ליעילותו, אם כי גרסה זו אינה חסרת סקרנותה וגופיה.

חמישה פרקים סופקו והוקרנו לבדיקה. .

ניק אלן

ניק אלן הוא העורך הבכיר ברוג’רברט.COM וחבר באיגוד מבקרי הקולנוע בשיקגו.

“הראיון של אן רייס עם הערפד”: AMC מפיל טריילר עונה 2 עם קלאודיה חדשה

אן רייס ראיון עם הערפד מציג את דלייני היילס כערפד העשרה החדש קלאודיה.

היילס לוהק בחודש מרץ כדי להחליף את ביילי בס, שגילם את היתרון הנשי של הסדרה בעונה 1. הטריילר הוקרן מוקדם יותר ביום שישי בקומיק-קון.

הסדרה מבוססת על הרומן משנת 1976 שהוליד סרט משנת 1994 בכיכובו של טום קרוז ובראד פיט. הסדרה עוקבת אחר הערפד לואי דה פוינט דו לאק שמספר את חייו עם יצרניתו לסטאט דה ליונקורט וערפד מתבגר קלאודיה לעיתונאי הוותיק דניאל מולוי, מלווה על ידי ארמנד ערפד עתיק. העונה הראשונה התקבלה היטב על ידי המבקרים והתוכנית התחדשה לקראת הבכורה באוקטובר בשנה שעברה.

סיפורים קשורים

WGA ואולפנים קבעו את פגישת יום ראשון עם העסקה טרם הושלמו

חוות יער של קנוט צולה יריבה דיסנילנד עם אש מבוימת במהלך מופע ליל כל הקדושים

גראן דרך הפקות, מועדון הספרים של דווייט סטריט ואולפני AMC הם מפיקים.

.ג. עם צוות צוות בינלאומי ברוב. .

חלק u.. פרויקטים מצלמים בחו”ל עם צוותים בינלאומיים ברובם כמו HBO של HBO בית הדרקון הצליחו להמשיך למרות השביתה אך AMC אישרה זאת ראיון עם הערפד יש כלים שהורידו, כאשר חלק מכוכבותיה מובנים כחברי SAG. בית הדרקון וסדרת HBO עמיתים נקשרות על פי הון עצמי של השחקנים הבריטיים, ולא SAG.