שחקני LOL באקסטזה על שינויים חדשים של פריט מיתיים שננעלו לעונה 14: “חזרה לטופס” – Dexerto, Dev: עונת הביניים ומיתיקים – ליגת האגדות

0

פריטים חדשים ליגת האגדות

כדי להשיג זאת, מכוונו לכ- 33% פריטים חדשים, 33% פריטים שינו, ו -34% פריטים שנשמרו במינימום שינוי.

שחקני LOL באקסטזה על שינויים חדשים של פריטים מיתיים שננעלו לעונה 14: “חזרה לטופס”

League of Legends Shope Splash Art

משחקי מהומות

שחקני League of Legend.

אנו עושים את דרכנו לאט לקראת סוף עונה 13, ואיתו, מפתחי ליגת האגדות חשפו כמה מהשינויים המיועדים לעונה העומדת לפני כן. אלה כוללים שינויים גורפים במערכת הפריטים המיתית, אשר יוסרו לחלוטין מהמשחק Come עונה 14.

. לכל שחקן הורשה רק לכל היותר פריט מיתי אחד למשחק שיכול לקבוע כיצד ניתן לשחק אלוף.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

. למרות השיפוץ העצום, נראה כי בסיס השחקנים די מרוצה מהכיוון של DEVS, משבח אותו כ”חזרה לצורה.

שחקני LOL אופטימיים בשקט לגבי פריט מיתי חדש חוזר

Riot חשף בבלוג המפתחים האחרון שהם יסלקו לחלוטין פריטי מיתוס מליגת האגדות. כל הפריטים המיתיים הנוכחיים יונחו לאחור למעמד אגדי ויהיוו הסטטיסטיקה שלהם כתוצאה מכך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לצד זה, המפתחים הודיעו כי כל הפריטים בליגה ישונו לקיום 3 סטטיסטיקות מקסימום בסך הכל, ויפשטו את המערכת עוד יותר.

פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה

שחקני ליגה רבים היו להוטים לראות את השינוי הזה קורה, מכיוון שרבים הרגישו שהמשחק התרחק מדי מהאלופים ויותר לעבר הפריטים.

“אופטימי בזהירות. .

“חזרה למה של הליגה באמת: ערכות אלופות והתאריך שהם שוחררו”, התבדח אחר.

המשחקים הטובים ביותר בחינם להורדה ולשחק במחשב, PS5, Xbox או Nintendo Switch

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם העונה הקודמת לעונה 14 עדיין זמן מה, נצטרך לחכות ולראות מה מהומה עושה עם השינויים, אבל שינויים גורפים כאלה בטוחים לנער את המובא בן ה -14 בעונה הקרובה.

/dev: עונת הביניים והמיתוס

צירי מהומות של מעצבי המשחקים הראשונים דנים בתוכניות העתידיות שלנו לעונת הביניים ולשינויי פריטים מיתיים קרובים.

היי אנשים, צירי מהומות, מעצב משחק מוביל, כאן כדי לדבר על מצב מערכת הפריטים ופריטים מיתיים בליגה. עברו כשנתיים וחצי מאז ששלחנו את מערכת הפריטים הנוכחית שלנו, וכרגע אנו מציגים את עתידה במשחק. אבל ראשית, בואו נדבר על מה שהוביל למערכת הפריטים המיתית הנוכחית של הליגה.

. מערכת פריטים נהדרת צריכה להיות מספקת, להוסיף שונות ואופטימיזציה של משחק למשחק, להגדיל את תפקידי המשחקים השונים ולהיות אינטואיטיביים לשחקנים.

לעדכון 2021 התמקדנו בשלושה תחומי שיפור עיקריים:

 • עדכנו את חנות הפריטים עם חווית משתמש יעילה ודף פריטים מומלצים מאוד משלב באופן אוטומטי נתונים ממה ששחקנים בונים בפועל על כל אלוף.
 • הוספנו פריטים מיתיים כפריטים בלעדיים ייחודיים, פעם לשחקן, שנועדו לרכוש תחילה ברוב המשחקים.
 • . רצינו להבטיח ששום פריט מיתיים לא יהיה מעל שיעור רכישה של 75%, וכי יהיו לפחות 10 פריטים אגדיים לכל אלוף עם שיעור רכישה של לפחות 3%.

כדי להשיג זאת, מכוונו לכ- 33% פריטים חדשים, 33% פריטים שינו, ו -34% פריטים שנשמרו במינימום שינוי.

כעת נדון בכמה תוצאות שראינו עם מערכת הפריטים הנוכחית.

חנות הפריטים

זה די פשוט – עדכון ממשק המשתמש ושיפוץ הפריטים המומלצים הלכו טוב מאוד. היה דאגה ראשונית סביב שינוי ממשק המשתמש מכיוון שזה נורמלי להיות עמיד בפני שינוי – במיוחד לממשק המשתמש – אבל זה דעך די מהר.

פריטים מומלצים ראו שימוש כבד ממש מהשער – אנו רואים כיום כ- 68% מהשחקנים המשתמשים בו כדרך העיקרית שלהם לניווט בפריטים, שהם הרבה יותר מהזרימה הישנה. אנו רואים בזה דבר טוב – תוך בחירת הפריט הנכון למשחק שאתה נמצא בו הוא מבחן מיומנות חשוב, היכולת לגשת בקלות לכמה פריטים עוצמתיים בסיסיים הופכת את המשחק ליותר נגיש. השחקנים ילמדו את הניואנסים של מה לקנות (ומתי) ככל שהם הולכים.

רמת הצלחה זו עבור הזרימה החדשה של הפריטים המומלצים אכן בלבלו כמה מהיעדים האחרים שלנו, עם זאת, בהתחשב ביעד הראשוני שלנו לפריטים מיתיים היה להבטיח ששום אלוף לא בוחר אחד יותר מ- 75% מהזמן. זה די קשה להשגה כאשר 70% מהשחקנים עוקבים אחר הפריטים המומלצים זורמים ומקבלים החלטות דומות בתוכו! יש לנו כמה הוכחות ברורות למדי לכך ששחקנים נוטים לסטות מה”נורמלי “בונה יותר ככל שהם מקבלים יותר אימונים באלופות, מה שמעיד שהפריטים המומלצים מספקים קו בסיס ולא מנחה שחקנים לבנייה האופטימלית המושלמת בכל פעם.

?

פריטים מיתיים – מה עובד ..

פריטים מיתיים מצליחים במספר תחומים שכדאי לקרוא להם:

 • – . למעשה, נפוץ יותר לראות את האלופות סוטות בפריט הראשון שלהם היום מאשר לפני שנשלחו מיתקים, ויש לנו סיבה להאמין שלאלופים יש גמישות רבה יותר כאשר אנו רואים כרגע בגלל מערכת הפריטים המומלצת. עם זאת, עבור כמה זיווגי אלוף/פריטים, זה לא המקרה. Krakan Slayer, Tempest של לודן, Sunderer Divine & Shieldbow הם ארבעת הפריטים הגבוהים ביותר עם המספר הגבוה ביותר של המשתמשים שרוכשים אותם מעל 85% מהזמן.
 • – יצרנו מספר לא מבוטל של פריטים מגניבים, בעלי זיקה גבוהה, שמהדהדים את השחקנים. פריטים כמו Eclipse, Heartsteel, Jak’sho, Galeforce והמוט המעודכן של הגילאים מצאו קהלים ברורים ומוסיפים הרבה למערכת. זהו שיקול מרכזי מכיוון שללבבה, הליגה בנויה סביב לולאת התקדמות דמוית RPG, ונהנה מההפעלה שאתם מגישים אליהם היא חלק חשוב בשמירה על הלולאה המהנה.
 • יכולת גישה – פריטים מיתיים מספקים הגדרה למערכת באופן שעוזר להפוך אותה לגישה יותר. . קל להבין שאתה צריך פריט מיתי אחד, זוג מגפיים אחד ואז כל האגדות מתאימות לצרכים שלך. וכל עוד אתה מגיע למיתיים שלך, אתה פוגע בקו בסיס של כוח שניתן להבין בקלות.
 • איזון – פריטים מיתיים יוצרים שיטה מובנת ליצירת פריטים בלעדיים הדדית שאחרת יהיו חזקים מדי או קשה מדי לאזן כאשר נרכשים יחד.

אבל חייבת להיות סיבה נוספת שאנו משתפים איתכם את הבלוג הזה היום. אז איפה פריטים מיתיים יכולים להשתפר?

כעת למרות היתרונות הללו, אנו מסכימים עם רבים מהתלונות שהייתם על מערכת הפריטים המיתית. אנחנו לא מרוצים מהמצב הנוכחי של פריטים מיתיים, טעינו בכמה מהיעדים הראשוניים שלנו והפילוסופיות שלנו סביב פריטים התפתחו כתוצאה מכך. כמה מהחסרונות החשובים ביותר עם מיתקים ששמענו מכולכם ועומדים כשמנסים לשפר אותם כוללים:

 • שביעות רצון – עדיפות לאופטימיזציה ובחירה על פני סיפוק עיצובים הותירה הרבה אלופים שצריכים לקנות פריט פחות מרגש יחסית לעיתים קרובות יותר מכפי שהם מקבלים את הבחירה הכי מגניבה שלהם. מורגנה ו- Fiddlesticks תמיד יטפלו יותר בשעון החול של ג’וניה מאשר ייסורו של ליאנדרי; Active של Zhonya מגדיל אותם לערכה עבורם. גַם מושלם – קשה לגרום לקסמים רבים לקחת בחשבון כל דבר מלבד פריט הגריל הישן הלא -קדוש אם הוא קיים במערכת. עדיפות למטרה של “שחקנים יוכלו לעשות בחירות” בכל משחק במחיר של פריטים ש”מרגישים “עבור האלופות הייתה המטרה הלא נכונה במבט לאחור.
 • תוכן כללי – . . עם זאת, זה יוצר בעיות בריאותיות רציניות כאשר פריט בודד מספק חזק מדי בדרכים שונות מדי. .
 • מוּרכָּבוּת – פריטים מיתיים נוטים להיות פריטים מורכבים ויוצרים דפוסים. זה מודגם על ידי פריטים כמו דוסקבלייד, טופר פרובלר ואורפרוסט – פריטים שהם “עיוות דפוס” יותר ממה שאנחנו נוחים איתם, זוחלים מורכבים ולעיתים קרובות מוסיפים תסכול משמעותי.
 • יצירת תוכן – מכיוון שפריטים מיתיים הם בלעדיים זה עם זה, עיצוב פריטים מיתיים חדשים מחייב אותנו לקחת בחשבון כל פריט מיתי קיים ואת מערכות היחסים שלהם במבנה בחירה מורכב. שנתיים וחצי, תוכן המערכת אינו ממש שלם. וגם כאשר כל תוכן הבסיס קיים, אנו נרצה להיות מסוגלים להוסיף ולהשתפר עם הזמן.

בסך הכל, הפריטים המיתיים הנוכחיים מקריבים יותר מדי מאיכות המשחק, ואנחנו מתכננים לפעול עליהם.

שינויים בימי הביניים

בעקבות MSI, אנו נגלם כמה שינויים משמעותיים בשלושה אזורים עיקריים.

. אנו בוחנים באופן ספציפי לשנות את הפילוסופיה שלנו על פריטים מיתיים עבור אלופים רבים ואינם מחזיקים עוד מיתוסים לבדיקת שיעורי הרכישה המקוריים של 75%. במקום זאת אנו מחזיקים שביעות רצון גבוהה של שחקנים כערך החשוב ביותר, גם אם זה אומר שאלוף בונה את אותו פריט מיתי בכל משחק.

השינוי הכולל הגדול ביותר יהיה לפריטציה של ADC, מכיוון שזו הייתה המערכת המיתית שהייתה הקרובה ביותר למבנה שלמעלה. ב- LIVE, ל- ADCs יש למעשה שני נתיבים מיתיים מקבילים לעקוב אחריהם: Galeforce / Shieldbow / Kraken Slayer, ו- Infinity Edge / Navori Quickblades / Guinsoo’s Rageblade. זה מוביל למערך מבני פריטים מוגבלים באופן ייחודי. נעבור לדגם חדש בו מיתוגי ADC הם Enfinity Edge, Quickblades, Rageblade ו- Galeforce. Krakan Slayer ו- Shieldbow יעוצבו מחדש כדי להשתלב בפריטים האגדיים, ואנחנו נעבוד מחדש פריטים אחרים לפי הצורך. .

אנו מצפים שכל ה- ADC יכוסו על ידי לפחות פריט מיתי של שביעות רצון גבוהה אחד עם המערכת הזו, אך סביר להניח שלפחות לחלקם יהיה בדיוק מיתוס אופטימלי אחד. עם זאת, למספר מפתיע עדיין יש אפשרויות מיתיות מרובות, אם כי בסופו של דבר הם משתמשים בערכות שלהם בצורה שונה במקצת עליהן הם בוחרים.

. אנו מבצעים מערך ממוקד של שינויים במרחב הקטלני כדי לפתור בעיות בריאות במשחק עם טופרו של פרובלר ודוסקבלייד של דרקארר. הטופר של פרובלר יעבוד מחדש לאגדי עם אפקט חדש (ולא מקף), Duskblade יעבוד מחדש, ו- Ghostblade של YouMuu יועלה לפריט מיתיים עם תפוקות משודרגות.

.

העתיד

ההחלטה העיקרית שלפנינו כרגע היא: מה עלינו לעשות עם פריטים מיתיים בטווח הרחוק?

. עונת הביניים שלנו משתנה – במיוחד למערכת הפריטים של ADC – צריכים לספק לנו תמונה ברורה יותר של האפשרויות שלנו למערכת, ואנחנו עוברים את דרכנו במספר אפשרויות אחרות באופן פנימי בינתיים.

אני מקווה שזה נותן תחושה של החשיבה הנוכחית שלנו סביב מערכת הפריטים ופריטים מיתיים, ומה לצפות במהלך החודשים הקרובים. ברגע ששינויי הביניים התיישבו מעט, אנו נשתף כמה מחשבות על מה שלאחר הפירוט ועל מה שאנחנו חושבים לעונה הקודמת. !

League of Legends Patch 13.

אסטרונאוט אייברן עור אמנות

תיקון 13.10 עבור League of Legend. מתוך כשזה מתבונן במבט על מה שנכלל, הנה כל מה שאתה צריך לדעת.

League of Legends אמור לקבל את הטלאי הגדול ביותר שלה מאז המהדורה המקורית של עונה 13. תיקון 13.10 רואה כמה פריטים מעובדים מחדש, כולל פריטים המועברים למצב המיתיים וממנו. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

.10 עדכון, ויש לנו מבט מוקדם על הערות התיקון למטה.

.10 לך לחיות?

League of Legends Patch 13.10 צריך להמשיך הלאה , על פי לוח הזמנים של Riot. .10 יפנו לראשונה לשרתים אוקיאניים, כאשר שרתים אחרים יקבלו אותו לאט לאורך כל היום.

להלן תזמון המפתח של תיקון 13.10 עבור השרת שלך:

 • 03:00 pt (na)
 • 8 בבוקר KST (קוריאה)

.

מה משתנה בתיקון חחח 13.10?

שינויים מיתיים גדולים

בקלות השינוי הגדול ביותר שמגיע עם תיקון 13.. כמה פריטים כולל זעם של Guinsoo, Infinity Edge ו- Naorbe Quickblades מועברים לחריץ המיתיים, ואילו קשת מגן אלמותית וקראקן סלייר מועברים לאגדים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Dawnbringer Vayne Skin Splash Art

ADCs כמו Vayne מקבלים כמה שינויים כתוצאה מעבודות הפריט המיתיות החדשות הללו.

איברן עבודה חוזרת

איברן אמור לקבל את עדכון האמצע שלו בתיקון 13.10, אך מאז התעכב בעקבות התנגשות קהילתית. .

קָשׁוּר:

המשחקים הטובים ביותר בחינם להורדה ולשחק במחשב, PS5, Xbox או Nintendo Switch

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

אלופים

פסיבי: לחימה מלוכלכת

 • נזק קסמים בערימה שלישית: 10-165 (מבוסס על רמה) ⇒ 10-165 (מבוסס על רמה) (+ 60% AP)

 • מהירות תנועת בונוס עם פגיעה באלוף אויב: 40% ⇒ 40% (+5% לכל 100 AP)

קליסטה

 • (+5% לכל 100 AP)
 • נזק גופני: 20/30/40/50/60 (+ 70% AD) ⇒ 20/30/40/50/60 (+ 70% לספירה) (+20% AP)
 • נזקי ערימה נוספים: 10/16/22/28/34 (+23.2/27..9/36..6% AD) ⇒ 10/16/22/28/34 (+23.2/27.55/31..25/40.6% מודעה) (+20% AP)

סטטיסטיקות בסיס

 • ..

W: תזזיתיות של וולף

 • נזק לקסם: 30/30/35/40/45 (+20% בונוס מודעה) (+1.5% (+1% לכל סימן) הבריאות הנוכחית של היעד) ⇒ 25/30/35/40/45 (+20% בונוס מודעה) (+1.5% (+1% לכל סימן) הבריאות הנוכחית של היעד)

Neeko

ש: פרץ פורח

 • נזק בונוס למפלצות: 30/40/50/60/70 ⇒ 35/50/65/80/95

W: Shapesplitter

 • נזק בונוס למפלצות: 50 ⇒ 75

R: פריחת פופ

 • (+120% AP)

ויין

ש: נפילה

 • + 50% AP

יאסו

סטטיסטיקות בסיס

W: קיר רוח

 • COOLDOWN ירד: 30/27/24/21/18 שניות ⇒ 25/23/21/19/17/15 שניות

יון

סטטיסטיקות בסיס

 • צמיחת הבריאות גדלה: 99 ⇒ 105

 • COOLDOWN ירד: 16-6 שניות, בקנה מידה עם מהירות התקפת בונוס ⇒ 14-6 שניות, בקנה מידה עם מהירות התקפת בונוס
 • המגן עלה: 35-55 (רמות 1-18) (+55% AD בונוס) ⇒ 45-65 (רמות 1-18) (+65% בונוס AD)

פריטים

Galeforce (Mythic)

 • עלות כוללת: 3400
 • מתכון פריט. . חרב + קנאות + חרב ארוכה + 650 זהב
 • נזק התקפה: 60 ⇒ 55 : 20% ⇒ 15%
 • סיכוי שביתה קריטי: 20% (הערה: ללא שינוי)
 • [חָדָשׁ] מהירות תנועת בונוס: 7%
 • Active – Cloudburst. . .)
 • פסיבי מיתי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

 • שינוי שכבה: שכבה אגדית ⇒ שכבה מיתית
 • עלות כוללת: 2600 ⇒ 3200
 • [חָדָשׁ] נזק התקפה: 30 [חָדָשׁ] כוח היכולת
 • מהירות תקיפה: 45% ⇒ 25% [חָדָשׁ] פסיבי ייחודי – זעם: התקפות חלות 30 נזק קסום על מכה. להמיר את סיכוי השביתה הקריטי שלך עד 150 יותר.
 • [חָדָשׁ] פסיבי ייחודי – שביתה מחליפה. ב- Max Stacks, כל התקפה שלישית חלה על השפעות על פגע פעמיים. ]
 • [חָדָשׁ] פסיבי מיתי: מעצים כל אחד מהפריטים האגדיים האחרים שלך עם חדירת שריון של 5% וחדירת קסם של 6%.

אינסוף קצה (מיתי)

 • [חָדָשׁ] שינוי שכבה: שכבה אגדית ⇒ שכבה מיתית
 • עלות כוללת: 3400 (הערה: ללא שינוי)
 • מתכון פריט. ג. חרב + פיקקס + גלימת זריזות + 625 זהב
 • נזק התקפה: 70 (הערה: ללא שינוי)
 • סיכוי שביתה קריטי: 20%
 • נזק לשביתה קריטית: 35% (הערה: זהה לשלמות הפסיבית שהוסרה)
 • [חָדָשׁ] פסיבי מיתי: מסמיך כל אחד מהפריטים האגדיים האחרים שלך עם 5 נזק להתקפה

 • [חָדָשׁ] שינוי שכבה: שכבה מיתית ⇒ שכבה אגדית
 • עלות כוללת: 3400 ⇒ 3000 [] מתכון פריט: Noonquiver + גלימת זריזות + שרביט ערפדי + 600 זהב ⇒ Pickaxe + גלימת זריזות + שרביט ערפדי + 625 זהב
 • נזק התקפה: 50 (הערה: ללא שינוי)
 • סיכוי שביתה קריטי (הערה: ללא שינוי)
 • גניבת החיים: 7% (הערה: ללא שינוי)
 • [Rem] מהירות תקיפה: 20% ⇒ 0 (הוסר)
 • [: אם היית לוקח נזק שזה היה
 • צמצם אותך מתחת ל -30% מהבריאות המקסימאלית שלך, אתה מקבל תחילה מגן 250-630 (מבוסס על רמה) למשך 3 שניות. ⇒ אם היית לוקח נזק שיפחית אותך מתחת ל -30% מהבריאות המקסימאלית שלך, אתה מרוויח תחילה א (מבוסס על רמה) מגן למשך 3 שניות. (הערה: המגן של Lifeline חוזר לטעון לעבר רמות מאוחרות יותר.)

דם דם

 • עלות כוללת: 3200 (הערה: ללא שינוי)
 • : ב.ג. חרב + גלימת זריזות + שרביט ערפדי + 400 זהב (הערה: ללא שינוי)
 • נזק התקפה: 55 (הערה: ללא שינוי)
 • סיכוי שביתה קריטי: 20% (הערה: ללא שינוי)
 • גניבת החיים: 15% ⇒ 18%
 • : בעוד שהוא מעל 50% בריאות, צבר נזק נוסף לתקיפה של 10-40 (בהתבסס על רמה).

Kraken Slayer

 • [חָדָשׁ] שינוי שכבה
 • עלות כוללת: 3400 ⇒ 3000
 • : Noonquiver + גלימת זריזות + פיקקס + 625 זהב ⇒ גלימת נוקוויק של זריזות + קשת חוזרת + 400 זהב
 • : 65 ⇒ 40
 • : 25% ⇒ 30%
 • סיכוי שביתה קריטי
 • [חָדָשׁ] פסיבי ייחודי – הפיל אותו. הטריגרים הבאים באותה יעד תוך 6 שניות מגדילים את הנזק הזה ב -50% (עד למקסימום של 100% נזק מוגבר).

 • [חָדָשׁ] שינוי שכבה: שכבה אגדית ⇒ שכבה מיתית
 • עלות כוללת: 3400 (הערה: ללא שינוי)
 • מתכון פריט: Warhammer של Caulfield + Pickaxe + גלימת הזריזות + 825 זהב
 • (הערה: ללא שינוי)
 • נזק התקפה
 • : 20% (הערה: ללא שינוי)
 • : 20 (הערה: ללא שינוי)
 • פסיבי ייחודי – התעלות: התקפות מצמצמות את היכולת הלא-אגרטיבית של כושר התערבות על ידי 12% מהתערבות הנותרת שלהן
 • פסיבי ייחודי – אי -חשיבות
 • : מעצים כל אחד מהפריטים האגדיים האחרים שלך עם 5 חיפזון יכולת

 • מתכון פריט: חרב ארוכה + קנאות + חרב ארוכה + 850 זהב ⇒ קנאי גרזן קנאי + 600 זהב
 • מהירות תקיפה

פיירקנון מהיר

 • עלות כוללת: 2500 ⇒ 3000
 • מתכון פריט] [חדש]
 • : 20% (הערה: ללא שינוי)
 • מהירות תנועת בונוס: 7% (הערה: ללא שינוי)
 • : ההתקפה המופעלת שלך מחילה 120 נזק קסמי בונוס. בנוסף, התקפות מלאות אנרגיה משיגות עד 35% טווח התקפת בונוס ⇒ ההתקפה המופעלת שלך חלה . בנוסף, התקפות מלאות אנרגיה עולות עד 35% טווח התקפת בונוס

ההוריקן של רונאן

 • עלות כוללת
 • מתכון פריט
 • : 45% ⇒ 40%
 • פסיבי ייחודי – נקודה: התקפה החל 30 נזק קסום על מכה
 • פסיבי ייחודי – נזק לריח הזעם של רוח: 40% סך הכל ad ⇒ 50% סך המודעה
 • [חָדָשׁ] פסיבי ייחודי – זעם של רוח: זעמו של ווינד עכשיו מחפש אחר כל המיניונים בטווח אם לא ניתן למצוא אלופים

Statikk Shiv

 • עלות כוללת: 3000
 • : Noonquiver + גלימת זריזות + קירצ’יס שרד + 400 זהב
 • נזק התקפה: 45
 • : 25%
 • סיכוי שביתה קריטי: 20%
 • פסיבי ייחודי – אלקטרושוק: ההתקפה המופלאה שלך יורה ברק שרשרת החלה 60-170 + 50% AP נזק קסם בונוס.

 • זהב מוחלט
 • : ב. ג. חרב + גלימת זריזות + קירצ’יס שרד ⇒ נוקוויבר + גלימת זריזות + קירצ’יס שרד + 400 זהב
 • נזק התקפה
 • מהירות תקיפה
 • סיכוי שביתה קריטי (הערה: ללא שינוי)
 • פסיבי ייחודי – בורג: ההתקפה המופעלת שלך חלה 25 + 65% סך הכל AD + 50% AP בונוס נזק קסם ומענק 45% מהירות מעבר למשך שנייה

לורד דומיניק בברכה

 • וקסם נזק המבוסס על הבדל בריאותי מקסימלי

האספן

 • קטלניות: 12 ⇒ 18

המאמר נמשך לאחר המודעה

 • התנגדות קסם: 40 ⇒ 50

תזכורת תמותה

 • נזק לתקיפה: 35 ⇒ 40

פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

 • עלות כוללת: 1000 ⇒ 1100
 • מתכון פריט: חרב ארוכה + פגיון + 350 זהב ⇒ חרב ארוכה + פגיון + חרב ארוכה + 100 זהב
 • נזק התקפה

קירצ’יס שרד

 • עלות כוללת: 700 (הערה: ללא שינוי)
 • מתכון פריט
 • : 15
 • [Rem] מהירות תקיפה: 15% ⇒ 0% (הוסר)
 • פסיבי ייחודי – טלטלה: התקפות מלאות חלות על 80 נזק לקסם בונוס ⇒ התקפות אנרגיה חלות 60

Noonquiver

 • כבר לא בונה לשום פריטים מיתיים.

סכינים זעם

 • מתכון פריט: פגיון + פגיון + 200 זהב ⇒ פגיון + פגיון + 600 זהב
 • מהירות תקיפה (הערה: ללא שינוי)
 • [חָדָשׁ] פסיבי ייחודי – זעם: פריט זה מעניק 20 נזק קסום למכה
 • [חָדָשׁ] פסיבי ייחודי – שביתה מחליפה: התקפות מעניקות 5% מהירות התקפה, נערמות עד 3 פעמים במהירות של 15% מהירות התקפה

קשת מחדש

 • : 1000 ⇒ 700
 • : 25% ⇒ 15%
 • : 15 בונוס נזק פיזי על מכה ⇒ בונוס 15 נזק קסום על מכה

 • עלות כוללת: 1050 ⇒ 1100
 • : 18% ⇒ 15%
 • מהירות תנועה: 7% ⇒ 5%
 • [Rem] פסיבי – קנאי: מהירות תנועת בונוס היא כבר לא פסיבית ייחודית

שינויים בפריט מתנקש

Duskblade של Draktharr

 • [Rem] פסיבי ייחודי – Nightstalker: Nightstalker Passive כבר לא יעצים את ההתקפה הבסיסית הבאה שלך נגד אלוף אויב כל 15 שניות.
 • פסיבי ייחודי – Nightstalker.
 • פסיבי ייחודי – Nightstalker: כאשר אלוף נפגעת בשלוש השניות האחרונות נפטר, אתה הופך לבלתי נראה ל -1.5 שניות ⇒ כאשר אלוף פגעת בשלוש השניות האחרונות נפטר, אתה הופך להיות בלתי ניתן למטרה על ידי מבנים שאינם מבנים. השפעה זו אינה הורסת טילים נכנסים ונשברים על נקיטת פעולה כלשהי שתצא בדרך כלל על התגנבות.

Ghostblade של YouMuu (מיתיים)

 • שינוי שכבה: שכבה אגדית ⇒ שכבה מיתית
 • : 3000 ⇒ 3100
 • נזק התקפה
 • חיפזון יכולת: 15 ⇒ 20
 • פעיל – צעד וריית: 20% מהירות תנועת בונוס ⇒ 25% מהירות תנועת בונוס
 • : רודף פסיבי שמעניק 40 בונוס מתוך מהירות תנועה קרבית הוסרה.
 • [חָדָשׁ] פסיבי – רדוף: Moving מייצר שרידי ספקטרליות (עד 100). עבור כל רווח ערימה 0.4 מהירות תנועה (מקסימום 40 מהירות תנועה) מחוץ לקרב. . ערימות אלה מאפסות 3 שניות לאחר התמודדות עם נזק לאלוף האויב בזמן שהם בערימות מקסימום.
 • פסיבי מיתי: מסמיך כל אחד מהפריטים האגדיים האחרים שלך עם 7 נזק להתקפה.

 • [חָדָשׁ] : שכבה מיתית ⇒ שכבה אגדית
 • עלות כוללת: 3100 ⇒ 3000
 • נזק התקפה: 60 ⇒ 55
 • : 20 ⇒ 15
 • : 18 ⇒ 15
 • [Rem] פעיל – Sandswipe: Sandswipe פעיל הוסר.
 • [חָדָשׁ] פסיבי – Sandstrike. אם הבעלים הוא תגרה, ההתקפה גם מאטה ב 99% עבור 0.5 שניות.

תמיכה בשינויי פריטים

הדים של הליה (מיתית)

 • כוח היכולת: 30
 • בְּרִיאוּת
 • חיפזון יכולת
 • התחדשות מאנה בסיסית: 125%
 • פסיבי ייחודי – Soul Siphon: התמודדות עם אלוף אויב מעניקה שרת נשמה (עד 2 מקסימום). .
 • פסיבי ייחודי – דיסוננס. .
 • : מעצים כל אחד מהפריטים האגדיים האחרים שלך עם 5 חיפזון יכולת.

Evenshroud (מיתיים)

 • עלות כוללת: 2500 ⇒ 2300
 • מתכון פריט: Kindlegem + Agis של הלגיון + 500 זהב ⇒ תליון Lifewell + Null Magic Mantle + 800 זהב
 • : 200 (הערה: ללא שינוי)
 • שִׁריוֹן: 30 (הערה: ללא שינוי)
 • התנגדות קסומה (הערה: ללא שינוי)
 • חיפזון יכולת: 20 ⇒ 20
 • פסיבי ייחודי – סתירה: להיפגע על ידי או יישום אפקט אימה או הארקה על אלוף אויב או ממנו משפיע עליהם ועל כל אלופי האויב בתוך 600 יחידות מכם בתשובה, ומגדילים את הנזק שהם נוטלים על ידי 10% למשך 5 שניות. (הערה: ללא שינוי)
 • פסיבי מיתי: מעצים את הפריטים האגדיים האחרים שלך עם 5 שריון ו -5 התנגדות קסמים

 • עלות כוללת
 • מתכון פריט: Kindlegem + Agis של הלגיון + 500 זהב ⇒ תליון Lifewell + Null Magic Mantle + 800 זהב
 • בְּרִיאוּת
 • שִׁריוֹן
 • התנגדות קסומה
 • : 20 (הערה: ללא שינוי)
 • פעיל – מסירות: הענקו לכם אלופי בעלות הברית בתוך 850 יחידות מגן עבור 180-330 (מבוסס על רמת היעד) עבור 2.. 200-360 (מבוסס על רמת היעד) עבור 2.5 שניות.
 • פסיבי ייחודי – מקדש: הענק סמוך אלופי בעלות הברית 3 שריון וקסם מתנגדים.
 • : הענק את כל שאר הפריטים האגדיים 2 שריון ו -2 קסמים מתנגדים לגדול לחנוכה. (הערה: ללא שינוי)

 • מתכון פריט: מראה Bandleglass + Kindlegem + 750 זהב ⇒ מראה Bandleglass + Kindlegem + 550 זהב
 • : 40 ⇒ 35
 • בְּרִיאוּת: 200 (הערה: ללא שינוי)
 • התחדשות מאנה בסיסית: 100% (הערה: ללא שינוי)
 • [חָדָשׁ] : ריפוי או מגנה על שרשראות ברית לאלופת ברית הקרובה ביותר (למעט עצמך), ריפוי עבור (20-35% בהתבסס על רמת ברית המטרה) או מגן (30-40% על בסיס רמת ברית המטרה) של הכמות המקורית.
 • [חָדָשׁ] פסיבי מיתי: מעצים כל אחד מהפריטים האגדיים האחרים שלך עם 5 חיפזון יכולת.

 • : 3200 ⇒ 2700
 • מתכון פריט: אגיס של הלגיון + Kindlegem + Ruby Crystal + 800 זהב ⇒ אגיס של הלגיון + חגורת הענק + 600 זהב [] : 400 ⇒ 350
 • שִׁריוֹן: 30 (הערה: ללא שינוי)
 • התנגדות קסומה: 30 (הערה: ללא שינוי)
 • חיפזון יכולת: 20 ⇒ 10
 • . בזמן שהתעלה, הגדל את בריאותך המרבית ב -15% וגורם לך ולכל בריתן בתוך 1200 יחידות לרפא עבור 3% מהבריאות המקסימאלית שלך על התעלות על פניך וכל 3 שניות לאחר מכן (90 שניות של COLDOWN). . תוך כדי התעלות, הגדל את בריאותך המרבית על ידי 12.5% ולגרום לך ולכל ברית בתוך 1200 יחידות לרפא 2. מהבריאות המקסימאלית שלך על התעלה שלך וכל 3 שניות לאחר מכן (90 שניות שניות).
 • פסיבי מיתי: מעניקים את כל שאר הפריטים האגדיים 100 בריאות בונוס ⇒ מעניקים את כל הפריטים האגדיים האחרים 75

Battlesong של Shurelya (Mythic)

 • עלות כוללת
 • : Kindlegem + מראה Bandleglass + 750 זהב ⇒ Kindlegem + מראה Bandleglass + 550 זהב
 • כוח היכולת
 • בְּרִיאוּת: 200 (הערה: ללא שינוי)
 • : 20 (הערה: ללא שינוי)
 • : מעניקה לך וכל בני ברית בתוך 1000 יחידות +30% תנועת בונוס
 • מהירות למשך 4 שניות (75 שניות של COLDOWN) (הערה: ללא שינוי)
 • : ריפוי, מגן או בנות בריתות מעניקות לך ואדם +25% מהירות תנועת בונוס עבור 1.5 שניות ⇒ ריפוי, מגן או בעלות ברית חובבות מעניקות לך ואותן +20% מהירות תנועת בונוס עבור 1.
 • (הערה: ללא שינוי)

מסכת אביססל

 • מתכון פריט: זרז של Aeon
 • בְּרִיאוּת: 550 ⇒ 300
 • חיפזון יכולת
 • התנגדות קסומה
 • פסיבי ייחודי – לא הושג.2% בריאות בונוס), מכוסה בהפחתה של 25. השג 9 התנגדות קסם בונוס לאויב מקולל. (הערה: ללא שינוי)
 • : פסיבי ייחודי – הנצח הוסר ממסכת אביססל.

 • עלות כוללת: 2300 ⇒ 2100
 • מתכון פריט: הגברה Tome + אליל אסור + הגברת Tome + 630 זהב ⇒ aether wisp + אליל אסור + 450 זהב
 • כוח היכולת: 60 ⇒ 35
 • התחדשות מאנה בסיסית: 100% ⇒ 75%
 • (הערה: ללא שינוי)
 • [חָדָשׁ] מהירות תנועה: 5%
 • : ריפוי או מיגון בעל ברית אחר משפר את שניכם למשך 6 שניות, ומעניקים את ההתקפות שלכם 10-30% (בהתבסס על רמת אלי) מהירות התקפת בונוס ו -5-20 (בהתבסס על רמת אלי) נזק קסום על הלהיט ⇒ ריפוי או הגנה על ברית אחרת משפר את שניכם למשך 6 שניות, ומעניק את ההתקפות שלכם 15-30% (בהתבסס על רמת אלי) מהירות ההתקפה ו 15-30 (בהתבסס על רמת אלי) נזק קסמים על מכה

 • עלות כוללת
 • : Oblivion Orb + אליל אסור + 700 זהב ⇒ שכחה אורב + אליל אסור + 500 זהב
 • כוח היכולת: 40 ⇒ 35
 • חיפזון יכולת
 • : 100% ⇒ 75%
 • כוח לרפא ומגן
 • פסיבי ייחודי – רעלן נשיפה: התמודדות עם אלוף אויב גורמת לפצעים חמורים למשך 3 שניות.

 • שינוי שכבה: שכבה אגדית ⇒ שכבה מיתית
 • עלות כוללת: 2500 ⇒ 2300
 • מתכון פריט
 • כוח היכולת: 40 ⇒ 55
 • : 20 (הערה: ללא שינוי)
 • התחדשות מאנה בסיסית: 100% (הערה: ללא שינוי)
 • פסיבי ייחודי – אש מתואמת: יכולות שמאטות או מניעות עסקת אלופה (45-75 (מבוסס על רמת אלי)) נזק קסם בונוס ומסמן אותם למשך 4 שניות. . נזק אלוף בעלות הברית מפוצץ את הסימן, מתמודד עם נזק קסם נוסף (90-150 (מבוסס על רמת אלי)) ומעניק לשניכם 20% מהירות מהירות למשך 2 שניות. ⇒ יכולות שמאטות או מניעות עסקת אלופה ( (בהתבסס על רמת אלי)) נזק קסם בונוס ומסמן אותם למשך 4 שניות. . נזק אלוף אלי פוצץ את הסימן, מתמודד עם תוספת (70- 150

 • עלות כוללת: 2300 ⇒ 2200
 • בְּרִיאוּת: 400 ⇒ 350
 • [חָדָשׁ] שִׁריוֹן: 25
 • חיפזון יכולת
 • : 200% ⇒ 125%
 • פעיל ייחודי – משכון
 • פסיבי ייחודי – הקרבה: בעוד שבעל בריתך הראוי נמצא בקרבת. . (הע מטיל.)

 • : 2300
 • מתכון פריט
 • [חָדָשׁ] בְּרִיאוּת: 250
 • התחדשות מאנה בסיסית: 100% (הערה: ללא שינוי)
 • : 16% ⇒ 15%
 • פעיל – לטהר. 100-250 . (120 שניות שניות)
 • : להשיג 25% התחדשות בריאותית בסיסית לכל אחד
  התחדשות מאנה בסיסית נוספת של 25%

 • עלות כוללת: 2300 (הערה: ללא שינוי)
 • : 200 ⇒ 250
 • : 100% (הערה: ללא שינוי)
 • : 16% ⇒ 15%
 • : למקד לאזור בטווח 5500. .5 שניות, קרא קרן אור כדי לשחזר 180-340 (בהתבסס על רמת היעד) בריאות לאלופי בעלות הברית ולשרוף אלופי אויב תמורת 10% נזק אמיתי של בריאות מקסימום (90 שניות שניות). ⇒ למקד לאזור בטווח 5500. אחרי 2. 200-400 (בהתבסס על רמת היעד) בריאות לאלופי בעלות הברית ולשרוף אלופי אויב תמורת 10% מקסימום בריאות נזק אמיתי (90 שניות COOLDOWN).
 • : הרוויחו 25% התחדשות בריאותית בסיסית עבור התחדשות מאנה של 25% מאנה של 25%

 • עלות כוללת: 2300 ⇒ 2100
 • מתכון פריט
 • כוח היכולת: 50 ⇒ 35
 • : 100% ⇒ 75%: 8% (הערה: ללא שינוי)
 • : 5%
 • פסיבי ייחודי – ראפידים 30-45 (בהתבסס על רמת אלי) כוח יכולת ו 20 מהירות יכולת למשך 4 שניות

 • [חָדָשׁ] מסע אחד בבקשה.
 • עלות כוללת
 • מתכון פריט: וורדסטון פקוי + 1200 זהב
 • בְּרִיאוּת: 250
 • חיפזון יכולת: 10
 • : פריט זה יכול לאחסן עד 3 מחלקות בקרה שנרכשו
 • : הגדל את כובעי המיקום של מחלקת ההתגנבות שלך ואת מחלקת הבקרה שלך ב- 1

 • : 2400 ⇒ 2200
 • בְּרִיאוּת: 250 ⇒ 200
 • : 250 (הערה: ללא שינוי)
 • : 35 ⇒ 45
 • : ייעוד שותף (60 שניות שניות)
 • : למשך 8 שניות לאחר שתפנה לאויב, התקפות השותף שלך (על פגע) ויכולות יכולות חלות 30-70 נוספות (על בסיס רמה) (+7.5%AP) (+1.5% בריאות מקסימאלית) נזק קסום על מכה לאויב ההוא.

גביע הברכה

 • מתכון פריט: Ruby Crystal + Faerie Charm + 250 זהב
 • : 50%
 • פסיבי ייחודי – הרמוניה: השג 25% התחדשות בריאות בסיסית עבור כל התחדשות מאנה נוספת של 25% בסיס

תליון Lifewell

 • [חָדָשׁ]
 • .
 • : 1100 (הערה: ללא שינוי)
 • : אף אחד
 • בְּרִיאוּת
 • [חָדָשׁ]
 • : פריט זה יכול לאחסן עד 3 בקרה שנרכשה (הערה: ללא שינוי)
 • [חָדָשׁ] : מעניק עלייה של 8% לבריאות הבונוס, נזק לתקפת בונוס, חיפזון יכולת וכוח יכולת.

 • נזק לכישוף

Goredrinker (מיתיים)

 • : 3300 ⇒ 3200
 • : 50 ⇒ 75

כוח השילוש הקדוש (מיתי)

 • משך שביתה משולשת: 3 שניות ⇒ 5 שניות
 • מהירות תקיפה

 • ?.

כוח הטבע

 • עלות זהב: 2900 זהב ⇒ 2800 זהב
 • קסם מתנגד: 70 ⇒ 60
 • פסיבי – לספוג ערימות מקסימום: 6 ⇒ 10
 • [Rem] פסיבי – להתפוגג: התפוגגות כבר לא נותנת הפחתת נזק קסמי כפול

 • מתכון פריט
 • נזק התקפה
 • מהירות תנועת בונוס

פרק אבוד

 • מתכון פריט (הערה: העלות הסופית של לודן אינה משתנה ו -200 זהב זה יתווסף לעלות הקומבינר.

 • פסיבי – חבל הצלה
 • .

נוקש המוות של רבדון

 • : 35% ⇒ 40%

הגזים של סטרק

 • : כאשר חבל הצלה מפעיל, המשתמש גם ישיג 25% גודל מוגבר ו -30% עקשנות למשך 8 שניות

 • [חָדָשׁ] : למעט השרץ הראשון של מיניונים, Mid Lane Minions ייפגשו במקביל לנתיבי צד (Side Lane Minions יופצו). .
 • : מיניונים שתוקפים כעת מגדל אויב יתעלמו מ”קריאה לעזרה “אותות למטרה לאלופי האויב. .

 • זמן טלפורט משוחרר
 • : 240 שניות ⇒ 330 שניות -240 שניות (רמות 1-10)

 • : Admion Base Ad Ad Plus מה שהיה גבוה יותר: בונוס לספירה או 60% מה- AP ⇒ האלופות עוסקות כעת בסך המודעה שלהם פלוס 60% מכוח היכולת שלהם. .)
 • : 0-180 (מבוסס על מספר האלופות) ⇒ 45-225 (מבוסס על מספר האלופות)

 • שעת התחלה של שומר הבית: 20 דקות ⇒ 14 דקות

 • התחדשות מאנה לכל סימון (כל 0.25 שניות)..

פיצוץ זמן שרץ חרוט

 • חרוט פיצוץ (מעל קירות הנהר) שרץ ראשוני

שינויים בפארסייט

 • [חָדָשׁ] : Farsight תספק כעת חזון על קירות בתוך 500 יחידות.
 • [חָדָשׁ] : Farsight תביא כעת אלופי אויב שנחשפו על מפת המיני.
 • [חָדָשׁ] התראת פורץ. .)

 • ראיה כפולה.
 • : 120-60 שניות ⇒ 160-100 שניות
 • : 10 שניות ⇒ 6 שניות

 • : 100% נזק נגרם ⇒ 105% נזק נזק
 • קלד: 100% נזק נגרם ⇒ 105% נזק נזק

נרפס

 • : 115% נזק נזק ⇒ 110% נזק נגרם
 • מיליו
 • שן

סיבוב חנות מיתיים

עכשיו זמין

עוזב את החנות המיתית

 • יוקרה נייט -ברינגר קיין
 • . הכרומה המיתית החדשה הבאה תופיע ב -13..

העורות הבאים ישוחררו בכתם זה: