מתי תאריך השחרור של Ant-Man 3? | פופברס, אנט-מן: תאריך השחרור של דיסני של קוונטומניה עשוי להיות מוקדם יותר ממה שאתה חושב

0

אנט-מן והצרעה: תאריך השחרור של דיסני של קוונטומניה עשוי להיות מוקדם יותר ממה שאתה חושב

.

?

אנט-מן והצרעה: Quantumania

. . קנו כרטיסים על כרטיסי פנדנגו או אטום.

אנט-מן והצרעה: Quantumania

רוצה לדעת איך אנט-מן והצרעה: קוונטומניה משתחררת אחרת בעולם? . לדוגמה, ה- Ant-Man 3 נפתח ב- 15 בפברואר 2023 בגרמניה, הונג קונג, איטליה, נורבגיה ושוודיה. .

זה רק כמה ימים, אבל בעבר, כמה סרטי MCU יצאו שבוע שלם מוקדם מחוץ לארה”ב.

ראשון תאריך השחרור של אנט-מן וה- WASP: QUANTUMANIA-למעשה, הסרט הוכרז במקור שיצא בשנת 2022, אך התעכב בגלל COVID-19 וכמה משמרות בלוח הזמנים של ה- MCU Overal MCU.

+?

לא אולפני מארוול או דיסני לא הודיעו מתי אנט-מן וה- Wasp: Quantumania ישוחררו בדיסני+, אבל בהתחשב כיצד שירות סטרימין התקרב לסרטי MCU קודמים, אנו מצפים כי Ant -Man 3 יתחילו לזרום על דיסני+ במאי 2023 – שלושה חודשים לאחר שחרורו התיאטרלי.

?

. בהתבסס על לוח השחרור שלהם לפנתר השחור: וואקנדה לנצח, אנו מצפים כי Ant-Man 3 יהיה זמין ב- Blu-ray בסוף מאי, לאחר שהיא תופיע לראשונה בדיסני+.

.

תאריך השחרור של דיסני+ עשוי להיות מוקדם יותר ממה שאתה חושב

.

.

הסרט האחרון של גיבור העל של מארוול נמצא כרגע בתיאטראות, אבל אם אתה עדיין נמנע מרחבים מקורה צפופים או סתם מעדיף לראות סרטים נעימים תחת שמיכה, יש לך מזל – לעת עתה.

אנט-מן והצרעה: Quantumania מגיעים לסטרימינג? . .

?

.

.

, שלא היה מכה מאסיבית של קופות, הפכה לתופעה בפריסה ארצית לאחר שנחתה על דיסני+ ב- 24 בדצמבר 2021 (חודש בלבד לאחר הופעת הבכורה התיאטרלית שלה). . , יכול היה להגיע לדיסני+ בסוף אוגוסט 2022 אך נדחף חזרה ל -8 בספטמבר להתייצב עם דיסני+ יום. , יכול היה להגיע לדיסני+ בסוף דצמבר 2022 אך נדחף חזרה ל -1 בפברואר בגלל הצלחתו המסיבית בקופות.

אז בשביל , ככל שהסרט יכול להופיע בדיסני+ הוא יום שני, 3 באפריל 2023. אבל ישנם כמה גורמים אחרים שיש לקחת בחשבון. , אנט-מן 3 כבש את סוף השבוע הפותח שלו, קלע 104 מיליון דולר בקופות, כך שדיסני אולי תרצה לשמור אותו בבתי הקולנוע עוד קצת. במקרה כזה, יתכן שזה לא יופיע בזרם עד תחילת הקיץ 2023.

המראה של קתרין ניוטון ב אנט-מן 3 סימנה את הופעת הבכורה שלה ב- MCU; כך גם לוויליאם ג’קסון הרפר וביל מוריי.

ודחיפה . . אנט-מן 3. הבא הבא בבתי הקולנוע בפברואר ובמרץ הקרוב הם ! , וכן .

ב- Disney+ מוקדם מהצפוי יכול להבטיח יותר גלגלי עיניים בפליק MCU במקום כל מה שקיים בשירותים יריבים כמו נטפליקס, Apple TV+ ו- HBO Max.

כך או כך, יש לך לפחות חודש וחצי לפני מגיע לדיסני+ (אם לא עוד). .