אגדות Apex New Legent

0

כך פועלות אגדות איפקס מדורגות

שחקנים מתאימים בדרך כלל עם יריבים באותה דרגה. . כאשר הם מתמודדים יחד, שחקנים מעל פלטינה לא יכולים לעמוד בתור עם שחקנים שני שכבות מתחתיהם. זה אומר ששחקני פלטינה יכולים לשחק רק עם שחקני יהלום וזהב בתור המדורג.

אגדות Apex חדשות מדורגות ניצול מאפשר לשחקנים להגיע ל- Predator Quick

השחקנים גילו ניצול חדש של אגדות איפקס, שלוקח אותם ישירות לטורף עם משחק מוגבל. זהו המנצל האחרון בשורה ארוכה למדי ויש לו פוטנציאל להרגיז באמת את מאזן הכוח עם שידוך מדורגים אגדות איפקס מדורגים.

אגדות Apex עונה 18 כבר כמה שבועות. העונה האחרונה של המשחק עיבדה מחדש את Revenant, אך גם ניסתה להתאים את המצב המדורג כדי לתקן כמה מבעיות העונה 17. אמנם הם הגיעו לדרך כלשהי לתיקון הבעיה, אולם המנצל החדש המדורג יכול לספק דרך קלה עוד יותר לשורות הגבוהות ביותר עבור הרבה שחקנים. ככה הכל עובד.

Apex Legends מדורגים מנצלים

אגדות איפקס חדשות מדורגות ניצול שהתגלה

כמה שחקני אגדות איפקס בדיוק גילו ניצול חדש שמדורג שעוזר להם להשיג למעלה מ 100+ LP בכל משחק. זה מאפשר להם לעלות ללא מאמץ את הדירוג כדי להגיע לקראת ראש הלובי של המשחק. הדירוג ב- Apex מבוסס על הרווח LP ממשחקים מדורגים. .

גורם המפתח למשיכתו הוא איסוף פריטי ריפוי. מדדיות, מזרקים, כל מה שמרפא. היי ואז יושב בסערה ומרפא את עצמם תוך כדי נזק לתקציף. חלק מהשחקנים הציגו 30 מדקים באזור כדי להישאר בחיים. הם יכולים להבטיח שהם יקבלו LP מיקום גבוה מבלי שיצטרכו לנקוט בקטטות או סיכון כלשהו. בעיקרון, זו דרך לקחת את נקודות המיקום מבלי לעסוק בתואר.

לרפא את Offs בסערה אינם חדשים מדי לקרב רויאלס. לא מעט זרמים של Fortnite הצליחו לנצח את ישיבת הסערה והריפוי. . .

. יהיה מעניין לראות אם זה מקבל תיקון בחדשות ה- Apex Legends הקרוב. .

כך פועלות אגדות איפקס מדורגות

אהרון דונלד אהרון דונלד הוא סופר טכנולוגי נלהב עם דגש מובהק על משחקים וגאדג’טים אלקטרוניים. הידע הנרחב שלו על חומרת משחק ועין נוקבת לפרטים טכניים מציידים אותו לספק יסודי, מעמיק כיצד TOS וביקורות על ציוד המשחקים והמשחקים האחרונים. קרא עוד 12 באוגוסט 2022

הסולם המדורג הוא שהוצג במהלך אגדות Apex עונה 2, הוא מקום לשחקנים לבחון את יכולותיהם במשחקים תחרותיים מול יריבים מיומנים באופן דומה. לתור המדורג יש כמה הבדלים בולטים מתורי המשחק הרגילים. שחקנים חדשים יותר מעודדים לחדד את משחק התותח שלהם, ללמוד את המפות ולהיות בקיאים בכל מרכיבי המשחק לפני שנפלו לעולם המשחקים המדורגים.

כאן

.

איך עובדות אגדות איפקס מדורגות?

המשחק הכולל של משחקים מדורגים אינו שונה הרבה ממצב משחק טריוס סטנדרטי. אתה יכול לעמוד בתור לבד או עד שני שחקנים אחרים במסיבה ולשחק על מפה מול 19 קבוצות אחרות (בדרך כלל). עם זאת, זה המקום בו קווי הדמיון מסתיימים.

כל השחקנים ממוינים לשכבות בתור המדורג על סמך ה- RP הנרכש שלהם (נקודות מדורגות). יש בסך הכל שמונה שכבות: טירון, ברונזה, כסף, זהב, פלטינה, יהלום, אדון וטורף איפקס. בחמש השכבות הראשונות יש ארבע חטיבות כל אחת, כאשר החלוקה הרביעית הייתה הנמוכה ביותר בכל שכבה. טורף Apex הוא שכבה ספציפית, וסופרת רק את 750 השחקנים המובילים לפלטפורמה. להלן דרישת ה- RP לחטיבה IV של כל שכבה (או אדון):


ברונזה: 1000 RP


כסף: 3000 RP


זהב: 5400 RP


פלטינה: 8200 RP


יהלום: 11400 RP


אדון: 15000 RP


שחקנים מתאימים בדרך כלל עם יריבים באותה דרגה. . כאשר הם מתמודדים יחד, שחקנים מעל פלטינה לא יכולים לעמוד בתור עם שחקנים שני שכבות מתחתיהם. זה אומר ששחקני פלטינה יכולים לשחק רק עם שחקני יהלום וזהב בתור המדורג.

איך להרוויח או לאבד RP?

בכל פעם שאתה מתחיל משחק, אתה מפסיד קצת RP על סמך הרובד הנוכחי שלך. שחקנים בטירון לא מפסידים שום RP על משחק המשחק, מה שמאפשר להם לדרג עם מספיק משחקים, לאט לאט. עבור כל השכבות האחרות, כמות ה- RP הפסידה בתחילת המשחק היא כדלקמן:

  • טירון: 0 rp
  • ברונזה: 10-19 RP
  • כסף: 22-31 RP
  • זהב: 34-43 RP
  • טורף מאסטר ואפקס: 70 RP, +5 לכל 1000RP שנצברו, מקסימום ב 175

אובדן RP זה לא יכול להכריח אותך לרדת. זה ביעילות אומר שאם אתה מגיע לפלטינה, למשל, בפיצול מדורג, אתה לא יכול להפיל לזהב לצורך הפיצול הזה. שחקנים יכולים להפיל חטיבות אם הם מפסידים מספיק RP כדי לרדת מתחת לניתוק המחלקה. .

. הראשון הוא להיות אחד מ -13 הקבוצות המובילות שעומדות. ככל שמתקרבים לעמידה העליונה; ככל שאתה מרוויח יותר RP. סכום ה- RP המרבי שנצבר בדרך זו הוא 100 אם אתה המנצח במשחק.

הדרך השנייה להרוויח RP היא להשיג הרוגים או אסיסטים. הרג הוא פשוט. כל שעליכם לעשות הוא לנחות את הזריקה הסופית על יריב שמוריד אותם. . קריפטו יכול גם לקבל אסיסטים על ידי איתור אויבים עם המל”ט שלו. כל הרג או עזרה יעניקו לך RP, עד כובע של שישה הסרות לכל משחק. הסכום השחקנים מקבלים לכל הרג מבוסס על הקבוצה שלהם שעומדת בסוף המשחק, החל מ- 10 RP אם אתה מתחת ל -10 עד 25 לניצחון. כל רווחי ה- RP מחושבים לאחר סיום המשחק עבור הקבוצה שלך.

רווחי ה- RP פירושם שמנצח המשחק יקבל עד 250 RP אם הם קלעו לפחות שש הסרות במהלך המשחק, מופחתת בעלות הכניסה של הרובד הנוכחי שלהם.

בשל עלויות ה- RP ההולכות וגוברות של הצטרפות למשחק ודרישות גבוהות יותר בהדרגה להגיע לחטיבות ושכבות גבוהות יותר, שחקנים בסמוך לראש הסולם צריכים להיות בעלי יחס הרג/מוות גבוה ולשרוד זמן רב במשחקים שלהם אם הם רוצים לטפס דרך שכבות.

נטישה ועונשים

בניגוד למשחקים רגילים, התור המדורג שם דגש כבד על שחקנים שנשארים עד הרגע האחרון האפשרי. . העונש מתחיל ב 10 דקות עבור הפגיעה הראשונה ועולה לנוטים שלאחר מכן בטווח קצר. .

נטישת המשחק גם חילוט כל RP שהיית מצליחה להשיג למשחק הזה.

אם שחקן מתנתק מהמשחק לפני תחילת שלב ה- Dropship, חברי הקבוצה המוקצים (התאמה) שלהם יכולים לעזוב את המשחק ללא עונש העונש המשויך או הפסד ה- RP לצורך הצטרפות למשחק. חברים במפלגה עם השחקן שנתקה יקבלו עונש עם “נטישה.”

תגמולים מדורגים

בסוף כל עונה מדורגת, השחקנים מקבלים תגמולים על סמך הרובד הגבוה ביותר שהושג במהלך שני פיצולים בעונה. . זהב ומעל שחקנים מקבלים קסם מיוחד להנציח את מעמדם. שחקנים יהלומים ומעיל מקבלים מסלול צלילה מיוחד לשימוש בעונה שלאחר מכן. שביל הצלילה צבעוני לפי הרובד שהושג ונראה לכל השחקנים כאשר הבעלים עוזב את הטיפה.

שאלות נפוצות נוספות

?

מכיוון שטורני Apex חייבים להיות ב -750 השחקנים המובילים בפלטפורמה שלהם, הם יכולים לאבד את שכבתם אם מישהו אחר יקבל יותר RP. משחקי גימור מבלי לקבל הרבה RP גם מסכנת אותך לאבד אט אט דרגות בגלל עלות 60 RP האוסרת להיכנס לכל משחק.

מהי הדרך המהירה ביותר לדרג באגדות איפקס?

אין נוסחה מנוסה ואמינה שתדרג במהירות. מכיוון שרווחי RP מחוברים להשתתפות ההרג שלך והישרדותך, אתה צריך לקבל שילוב של שניהם אם אתה רוצה לדרג את. יש שחקנים שמעדיפים לצנוח עם הרבה אנשים אחרים בסביבה ומנסים להשיג כמה הרוגים מוקדמים וכדור שלג שלהם. עבור אחרים, עדיף לקבל שלל ומידע הגון.

דרך בטוחה להשיג קצת RP היא להימנע מכל מחיר בכל מחיר ולחכות להשיג את המקומות המובילים. שיטה זו איטית אם אנשים לא מבטלים זה את זה במהירות, ואתה מפספס נתח הגון של RP מהסרות, אבל זו אחת השיטות הפשוטות והאמינות ביותר לרשת קצת RP בכל משחק.

מהי דרגה טובה באגדות איפקס?

על פי נתונים סטטיסטיים של עונה 13, 17.44% מהשחקנים נמצאים בכסף ובברונזה, עוד 41… .5% מבסיס השחקנים.

באופן כללי, הגעה לזהב לא צריכה להיות קשה מדי אם יש לך זמן לשפר חלק מהכישורים הבסיסיים ולהמשיך לזכות ב- RP יותר ממה שאתה מפסיד. שחקנים במאסטר מהווים רק 0.45% מבסיס השחקנים, מה שהופך אותו למטרה הסופית עבור שחקן תחרותי אך בלתי ניתן להשגה עבור רוב האנשים.

איך פיצול המדורג עובד?

גפרורים לא מדורגים מסתובבים שתי מפות כל כמה שעות כדי לגוון את המשחקים ולאפשר לשחקנים ליהנות מאפשרויות נוספות במהלך המשחקים שלהם. עם זאת, משחקים מדורגים, השתמשו במפה יחידה לכל המשחקים במשך מחצית מכל עונה, המכונה פיצול. פיצולים מדורגים מתרחשים בערך באמצע העונה המדורגת. כל השחקנים מקבלים את ה- RP שלהם לאפס באופן חלקי כאשר קורה פיצול, שמפיל כל שחקנים מדורגים על ידי 1.5 שכבות. זוהי דרך טובה לדחוף שחקנים לא פעילים ברשימת הרובד ולאפשר לכישרון חדש לעלות בין הדרגות.

כאשר מתרחש פיצול מדורג, המפה הפעילה משתנה להמשך העונה המדורגת ההיא.

דרג באגדות איפקס

. השדכן יביא אותך נגד מתנגדי רמת מיומנות דומה, וזה תלוי בך (ושני חברי הצוות שלך) להשיג כמה הסרות, לשרוד ולקבל קצת RP בתהליך.

מה הדרגה העליונה שלך באגדות איפקס? .