משחק מדורג ב- Call of Duty®: Modern Warfare® II – סקירה כללית, משחק מדורגת ב- Call of Duty: Modern Warfare II

0

מדהים! יש לך גישה עדיפות

Contents

“חיפוש והרס הוא מאוד מצבי. . ככל שאתה משחק יותר אתה מרים יותר את הדברים הקטנים שחשובים לחיפוש ולהשמיד. .”

משחק מדורג ב- Call of Duty ®: Warfare ® II ® II – סקירה כללית

.

 • חֲדָשׁוֹת
 • הכרזות

משחק מדורג ב- Call of Duty ®: Warfare ® II ® II – סקירה כללית

מערכת דרגה וחטיבה משופצת, כולל דגש רב יותר על דירוג מיומנות ותגמולים נוספים – זה מה שאתה צריך לדעת על המהדורה האחרונה של המחזה המדורג שישוחרר בעונה 02 של Modern Warfare ® II והוצג על ידי טרייארך את קריאתו של ™ Duty League ™.

 • חֲדָשׁוֹת
 • הכרזות

CDL, טריירך וצוות Call of Duty

 • זה משחק מדורג
 • הבסיס
 • דרגה, אתגרי זכייה עונתיים
 • תכונות חדשות נוספות
 • למנצח – והמסור ביותר – צאו לקלקל
 • טיפים מהמקצוענים

זה משחק מדורג

מוכן להיות הטוב ביותר בעולם Call of Duty®: Modern Warfare® II?

הוצג על ידי טרייארך בשותפות עם אינפיניטי וורד, עם תמיכת ה- Call of Duty League ™, משחק מדורג יושק רשמית בתחילת עונה 02. בעקבות הבסיס שלהם למשחק מדורג ב Call of Duty®: Vanguard, טרייארך יצא לבנות על מערכת זו, ולייעל חוויה תחרותית מקוונת אותנטית לשחקנים תוך שהוא מציע תגמולים נוספים לשחקנים המיומנים והמסורים ביותר של הזכיינית.

חידושים אלה כוללים שיפוץ של מערכות דרגות שמציב יותר משקל ותגמול על משחקים מנצחים, כמו גם כיצד מיוצגים חטיבות דרגה ומיומנות, והכנסת תכונות כמו דירוג מיומנות (SR) והגנה על הרס.

למי שאינו מכיר את המשחק המדורג, בדוק מה יש לה להציע:

הבסיס

הכנס תאריך לידה

נא להזין תאריך חוקי.
מצטער, אינך עומד בדרישות המינימום

 • מבצר אל באגרה
 • שגרירות
 • מרקדו לאס אלמס
 • ZARQWA הידרואלקטרי

חפש והשמד

 • מבצר אל באגרה
 • מלון ברנברג
 • מרקדו לאס אלמס
 • מבצר אל באגרה
 • מלון ברנברג
 • אל אסילו

 • ברונזה-0-899 SR
 • כסף-900-2,099 SR
 • זהב-2,100-3,599 SR
 • פלטינה-3,600-5,399 SR
 • יהלום-5,400-7,499 SR
 • ארגמן-7,500-9,999 SR
 • Iridescence – 10,000 SR מינימום
 • עליון 250 – 10,000+ SR (ראה להלן)

דירוג המיומנות שלך מבוסס בעיקר על התוצאה של כל משחק שאתה משחק – פשוט שים, לנצח את המשחק כדי להשיג SR, להפסיד את המשחק ולהפסיד SR. ביצועים פרטניים והביצועים הכוללים של הצוות שלך ישפיעו על כמות ה- SR שאתה מרוויח או מפסיד כל משחק. בחטיבות מיומנות גבוהות יותר, יושם דגש רב יותר על ביצועי הקבוצה כדי להבטיח כי כל תיבות המשחק המנצחות יתוגמלו כראוי.

לכל חלוקת מיומנות מתחת לאיידסד יש שלוש שכבות להתקדם. שכבות אלה מספקות גרגריות נוספת לכל חטיבה ועוזרות לשחקנים להרגיש תחושת התקדמות בזמן שהם מטפסים. חשבו על אלה כקטגוריות משנה נוספות של SR בתוך כל חלוקת מיומנות, והפרידו בין מגוון ה- SR בכל חלוקה לשלישים.

חוזר מה מערכת משחק מדורגת היא חטיבת המיומנות המובילה ביותר, שהיא מעל איירסטית. 250 השחקנים הטובים ביותר עם ה- SR הגבוה ביותר מעל 10,000 יונחו על 250 המובילים המובילים כדי שכולם יוכלו לראות.

השנה, 250 המובילים יהיו פעילים בתחילת כל עונה ויתחילו למלא כששחקנים הטובים ביותר מטפסים מעל 10,000 SR ויעפילו. המירוץ לטופ 250 פועל – מי יהיה השחקן הראשון שהעפיל בעונה 02?

גם חדש ב -250 המובילים השנה, משהו שיעזור לכולם לעקוב אחר המקצוענים CDL המועדפים עליהם העפילים ל -250 המובילים המובילים; לכל מקצוען שמגיע לדרגון זה יופיע שיוך צוות CDL ופרופיל הנגן שלהם בדירוג שלהם. האם סיום מקצוען עונה 02 במקום הראשון? ?

ב לוחמה מודרנית II משחק מדורג כולם יתחילו כשחקן מדורג ברונזה. זה אומר שתוכלו לשחק בכל עת שתרצו ללא משחקי מיקום, ומאפשרים לכם להתמודד עם כל האחרים על פני משחק המדורג השני שהוא הולך לחיות. כן, אפילו מלכים ושטויות זעירות נאלצו להתחיל איפשהו – לשחק מספיק טוב, ותעבור דרך חטיבות המיומנות הזמינות בכמה משחקים בלבד. זה נרתע לחוויה כללית פשוטה יותר עם הסרת סולמות ונקודות סולם, ומאפשר לך פשוט להתמקד בזכייה ובהעלאת ה- SR הזה.

 • ברונזה דרך שחקני פלטינה יכולים לחגוג ללא הגבלות.
 • שחקני יהלומים יכולים ליצור מסיבות רק בשתי חטיבות מיומנות.
 • ארגמן, Iridescent ו- 250 שחקנים מובילים יכולים רק לחגוג בחטיבת מיומנות אחת.

בסוף כל עונת משחקים מדורגת, המיקום הגבוה ביותר לחטיבת המיומנות שלך לעונה קובע אילו תגמולים אתה מרוויח, כמו גם איפה אתה מתחיל לעונה הבאה:

ברונזה דרך שחקני ארגמן יתחיל בחוג מיומנות אחד בחזרה (פרט לברונזה, שתתחיל עם שכבת ברונזה I) עם הגנת הרמה מופעלת לשלושת המשחקים הראשונים שלך (ראה תכונות חדשות נוספות).

Iridescence ו- Top 250 יתחילו בחטיבת המיומנות של Diamond Tier I עם הגנה על Demotuting מופעלת למספר משחקים.

דרגה, אתגרי זכייה עונתיים

.

הדרגה מייצגת את ההתקדמות המצטברת שלך במשחק המדורג, החל בדרגה 1 ועובר בדרגה 50. ההתקדמות דרך הדרגות היא פשוטה כמו ניצחון משחקי – כל זכייה מדורגת מעניקה כוכב. הרוויח מספיק כוכבים ותתקדם לדרגה הבאה במסע שלך לדרגה 50. . בניגוד לחלוקות מיומנות, הדרגות אינן מתאפסות בין עונות מדורגות.

אתגר הזכייה העונתי, שיציעו תגמולים חדשים בכל עונה מדורגת.

במילים אחרות, לא משנה את חלוקת המיומנות שלך, אתה עדיין מתוגמל והדרגה הבאה היא רק כמה ניצחונות משם.

תכונות חדשות נוספות

מתחרים מדורגים יודעים כמה מהזמנים המתסכלים ביותר הם כאשר חבר לקבוצה אקראי מחליט להיגמל בתחילת משחק או ממש באמצע הפעולה. אמנם אי אפשר למנוע מנתק של שחקנים, אך ישנם כמה תכונות חדשות המוצגות עם גרסה זו של משחק מדורג כדי להפוך את הרגעים הללו לניהול יותר:

ראשית, משחקי משחק מדורגים לא יתחיל אם הקבוצות לא אחידות. .

ואז יש סליחה של SR: אם שחקן מתנתק או פורש באמצע המשחק, כל חברי הצוות . בעיקרון, אם 4V4 זה הופך ל- 3V4 בגלל חבר לקבוצה, עדיין ניתן להרוויח את SR אם תצליח להתגבר על החיסרון ולנצח את המשחק, אך ההפסד בזמן שקצוות לא ינכה אף SR.

כמו איטרציות משחק קודמות של משחק, ניתן לתת עונשים והשעיות למי שמתפטר, מתנתק, יושב סרק או מבצע שריפה ידידותית לעיתים קרובות מדי. . לוחמה מודרנית II להעניש שחקנים רעים ולהימנע מעונשים קשים לשחקנים שמשחקים בעקביות את המשחק בדרך הנכונה, או שמשנים את דרכיהם לאחר שנענשו או הושעו בעקביות יותר.

. לאחר התקדמות לחטיבת מיומנות גבוהה יותר, השחקנים לא יאבדו אף SR בשלושת המשחקים הראשונים בליגה החדשה. בעקבות אותה הגנה ראשונית, אם השחקנים אכן מפסידים מספיק SR כדי לסיכון לירידה, על השחקנים להפסיד שני משחקים רצופים כדי להוריד מחלקת המיומנות שלהם. הגנה על הרמה חלה גם על שלושת המשחקים הראשונים בכל עונה.

שתי תכונות נוספות של הערה הן להבות חמות, המתגמלות שחקנים שיכולים לתפוס 3+ פסים ניצחון במשחקים במשך 72 שעות, ותוספת של אייקוני משחק מדורגים בפרופילים חברתיים, ומאפשרת לך להשוויץ בחטיבת המיומנות ולדרגה זו ברחבי לוחמה מודרנית II וכן Call of Duty®: אזור מלחמה 2.0, לא משנה באיזה מצב אתה משחק.

למנצח – והמסור ביותר – צאו לקלקל

. וניתן להציג את כולם במשחק מדורג, ב מרובה משתתפים, או אפילו ב .0.

ראשית, ישנם כמה תגמולים בעונת ניצחון עונתיים לעונה הראשונה המדורגת הראשונה הזו, החל ממדבקה ב -5 ניצחונות ובגיליון פרו SMG Blueprint, הכולל קבצים מצורפים שמתאימים למשחק תחרותי, המוענק ב -10 ניצחונות. תגמולים נוספים במעלה נתיב התקדמות זה כוללים מסך קסם, מדבקות וטעינה עד קאם נשק, שניתן להשתמש בו בכל נשק ומוענק לו לאחר זכייה של 100 משחקים.

 • דרגה 15: Pro Prope.
 • דרגה 30: מסך אקדח חדש שעוקב אחר מנצח משחק מדורגים.
 • דרגה 40: פרו גיליון סכין סכין תכנית, שהיא נשק משני פופולרי פופולרי פופולרי.
 • דרגה 50: עורות מפעילים “ותיקים מדורגים” (בית ומחוצה לו) שהוענקו למפעילי CDL גברים ונשים, הוכחת המחויבות שלך למשחק מדורג לא משנה חטיבת המיומנות שלך

.

הגעה לשורות ברונזה וכסף מעניקה סמל חדש, תוך כדי הגעה לכל חטיבת מיומנות אחרת – כולל 250 המובילים – מעניקה שני עורות מפעילים מיוחדים חדשים, סמל מונפש וקסם נשק. .

Iridescence ו- 250 החברים המובילים מקבלים גם כרטיס שיחה מונפש, ואילו נגן ההצגה המדורג מספר 1 יקבל כרטיס שיחה אונימציה מיוחד ויחד מהסמל, אשר יכול להיחשב כזכויות התרברבות האולטימטיביות מהמשחק המדורג.

עם כל התגמולים האלה המוצעים החל בעונה 02, מוטב שתפעיל כמה ערוצי קול חדשים ולהתחיל לסקר את המשחקים המדורגים – זו השנה שלך, אחרי הכל.

מחוץ לשחק במשחק ולמידה מניסיון, איך עוד אתה יכול להתכונן לתחילת המשחק המדורג?

.

קמרון “קמי” מקיליגאן ממינסוטה רוקקר, אולסטאר ליגת הליגה של Call of Duty בשנת 2020 ואחד השחקנים המקצוענים הגדולים בסקוטלנד, שבר את מה שנדרש כדי לזכות בחיפוש ולהשמיד:

“חיפוש והרס הוא מאוד מצבי. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא פשוט לשחק אותו ככל האפשר ולהכיר את המפות, למצוא זוויות לצפייה בנתיבים שהמתנגדים שלך ייקחו כדי לקבל מידע ולהרוג. . .”

Amer “Pred” Zulbeari של Sellege Seattle, טירון השנה של Call of Duty של השנה שעברה, אמר את זה על זה על Hardpoint:

“כל גבעה ב- HardPoint היא 60 שניות אבל אתה צריך להתחיל להסתובב לגבעה הבאה כאשר הטיימר מגיע ל -30 שניות. . הבחור הראשון שהולך לגבעה החדשה צריך לעבור את המסלול הארוך ביותר.

ולבסוף, אין דרך טובה יותר ללמוד במשחק תחרותי מאשר על ידי צפייה בליגת הקריאה של החובה בפעולה.

המוקדמות למרכז השלישי של אופטיק טקסס מתחילות ב -17 בפברואר, כאשר כל המשחקים יוזרמו בערוץ הקריאה של ליגת החובה הרשמית. כוונו לצפות בקאמי, פרד ושאר שחקני המקצוענים המדהימים האלה נלחמים על המיקום כשאנחנו מגיעים לסימן העונה הרגילה של 2023.

. Activisuis. .

למידע נוסף בקר באתר .תחושת שליחות.com www.YouTube.com/callofduty, ותעקוב @Activision וכן @תחושת שליחות בטוויטר, באינסטגרם ובפייסבוק.

יצר את דרכך בעונה 02 של Call of Duty®: Modern Warfare® II ו- Call of Duty® Warzone ™ 2.0, משיקה 15 בפברואר

אזור מלחמה חדש מהיר בקצב 2..

Call of Duty®: Warzone ™ 2.0 עונה 02 סקירה טקטית – אי אשיקה, DMZ, ועוד

. קבל אחיזה טקטית על מה שמגיע ל- Warzonetm 2..

המשימה: פירוט המפה, הטקטיקות והטיפים למפה מרובה משתתפים 6v6 שנקבעה בתוך מפת הקרב המצפה הזאיה הגדולה יותר ומפת אל מזרה, שהיא גם סביבות Call of Duty® האיקוניות ביותר עד היום.

מדהים!

הגש כרטיס באפשרויות תמיכה, ומומחי התמיכה שלנו יתעדפו את המקרה שלך.

יש לך מושב צ’אט פתוח בתור

. אם ברצונך להמשיך, תצטרך לסגור את מושב הצ’אט שלך לפני שתוכל לפתוח מקרה חדש. הערה: אם אתה סוגר את מושב הצ’אט שלך, אנא המתן לפחות חמש דקות למערכות שלנו לעדכן ולאפשר לך לפתוח מקרה חדש.

יש לך מושב צ’אט בתהליך

גילינו שאתה כרגע בפגישת צ’אט. אם ברצונך להמשיך, תצטרך לסגור את מושב הצ’אט הנוכחי שלך ואז ללכת לתיקים שלי ולסגור את התיק שלך לפני שתוכל להתחיל מפגש צ’אט חדש. הערה: אם אתה סוגר את מושב הצ’אט שלך, אנא המתן לפחות חמש דקות למערכות שלנו לעדכן ולאפשר לך לפתוח מקרה חדש.

יש לך מקרה פתוח.

כרגע יש לך תיק פתוח איתנו, וייתכן שיהיה לך רק תיק תמיכה אחד פתוח בכל פעם. אם תפתח מקרה חדש, המקרה הפתוח שלך ייסגר ותוצב בסוף התור. אנו ממליצים לחכות שהמקרה הנוכחי שלך ייפתר להמשיך בתיקים שלי

?

. אתה תמיד יכול לחכות שהכרטיס הנוכחי שלך ייפתר.

.

הזן את מספר הטלפון שלך למטה וסוכן יחזור אליך באמצעות הודעת טקסט בקרוב.

הבנת!

תקבל מאיתנו טקסט המתאר את השלבים הבאים בקרוב.

אופס

. נתקלנו בבעיה בסוף שלנו. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.
.

קיבלנו את הדוא”ל שלך!

אחד הסוכנים שלנו יבחן את ההודעה שלך ויחזור אליך באמצעות דואר אלקטרוני.

אופס

הרע שלנו. נתקלנו בבעיה בסוף שלנו. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

?

מאמר מועיל?

אנא בחר סיבה מדוע

תודה על המשוב שלך

משחק מדורג ב- Call of Duty: לוחמה מודרנית II

סקירה כללית של אופן עבודת עונות המשחק המדורגת ואיך להרוויח תגמולים מדורגים

ב- 05 באפריל 2023 על ידי ב- 05 באפריל 2023

עם מערכת הדירוג והחלוקה המשופצת שלה, דגש רב יותר על דירוג מיומנות, ועוד תגמולים, המהדורה האחרונה של המשחק המדורג עבור Call of Duty®: Modern Warfare® II . משחקי ניצחון הוא המפתח למערכת הדירוג המחודשת הזו, ומציעה יותר תגמולים והזדמנויות לדירוג לניצחונות. בנוסף, מערכת הדירוג מציגה גם דירוג מיומנות (SR), נשלחג, וכן .

הכנס תאריך לידה

נא להזין תאריך חוקי.
מצטער, אינך עומד בדרישות המינימום

. איך עובד משחק מדורג?

 • מבצר אל באגרה
 • מרקדו לאס אלמס
 • ZARQWA הידרואלקטרי

CDL חיפוש והרוס

 • מבצר אל באגרה
 • מלון ברנברג
 • אל אסילו
 • מרקדו לאס אלמס

בקרת CDL

 • אל אסילו

2. ?

משחק משחקי משחק מדורגים מענקים דירוג מיומנות (SR), המשמש לקביעת היכן השחקנים נופלים באחד משמונה :

 • בְּרוֹנזָה:
 • 900-2,099 SR
 • זהב: 2,100-3,599 SR
 • פְּלָטִינָה: 3,600-5,399 SR
 • יהלום:
 • אַרגָמָן: 7,500-9,999 SR
 • ססגון: 10,000 SR מינימום
 • 250 העליונה: 10,000+ sr

250 המובילים

250 השחקנים הטובים ביותר עם ה- SR הגבוה ביותר מעל 10,000 ישימו על 250 המובילים המובילים. ה- 250 המובילים יהיו פעילים בתחילת כל עונה ויתחילו למלא כששחקנים הטובים ביותר מטפסים מעל 10,000 SR ויעפילו לזיהוי Leaderboard.

כדי לעזור לעקוב אחר המקצוענים CDL המועדפים עליך העפילים ל- 250 המובילים המובילים, לכל מקצוען שמגיע ל -250 המובילים המובילים יופיעו עם שיוך צוות CDL ופרופיל הנגן שלהם בדירוג שלהם.

. ?

דירוג המיומנות של שחקן (SR) מבוסס בעיקר על התוצאה של כל משחק שיחק: לנצח את המשחק כדי להשיג SR, או להפסיד את המשחק ולהפסיד SR. ביצועים פרטניים והביצועים הכוללים של הצוות שלך ישפיעו על כמות ה- SR שנצברה או הפסידה כל משחק. דגש רב יותר יושם על ביצועי הקבוצה בתוך חטיבות מיומנות גבוהות יותר כדי להבטיח כי כל תיבות המשחק המנצחות יתוגמלו כראוי.

לכל חטיבת מיומנות הנמוכה מה- Iridescence יש שלוש שכבות להתקדם, מה שמאפשר לשחקנים אבני דרך נוספות להגיע ככל שהם מתקדמים בכל חטיבה.

כולם יתחילו כשחקן מדורג ברונזה, מה שאומר שאתה יכול לשחק בכל עת ולהתמודד עם כל האחרים על פני משחק מדורגים, ללא משחקי מיקום. החוויה הכוללת הפשוטה יותר הזו לא מחריגה את הסולמות ונקודות הסולם, כך שתוכלו להתמקד בזכייה במשחקים ובהשגת SR.

4. האם אוכל לחגוג עם חוליה כדי לשחק במשחקי משחק מדורגים?

אתה עלול להביא עד שלושה חברי כיתות למשחקים אם הם נופלים בסף מסוים של חלוקת מיומנות, כאשר חלוקת המיומנות הגבוהה ביותר במפלגה קובעת את כללי ההגבלה:

 • Iridescence (כולל 250 המובילים) וארגמן:
 • יהלום:
 • ברונזה דרך פלטינה: יכול לחגוג ללא הגבלות

. איך דרגות עובדות?

. תרוויחו כוכב עבור כל זכייה במשחק משחק מדורגת. המשך להרוויח כוכבים כדי להתקדם לדרגה הבאה במסע שלך לדרגה 50.

כל חמש דרגות מעניקות סמל חדש המופיע בצבע חלוקת המיומנות שלך, כמו זאב לדרגות 11–15 או הגורילה הכסף לדרגות 31-35. בניגוד לחלוקות מיומנות, הדרגות אינן מתאפסות בין עונות מדורגות.

כל ניצחון נחשב גם לעבר א אתגר הזכייה העונתי, שיציעו תגמולים חדשים בכל עונה מדורגת.

. איך חטיבות מיומנות עובדות מעונה לעונה?

המיקום הגבוה ביותר לחטיבת המיומנות שלך לעונה קובע היכן אתה מתחיל לעונה הבאה:

 • בְּרוֹנזָה יתחיל עם שכבת ברונזה i.
 • כסף דרך ארגמן השחקנים יתחילו חטיבת מיומנות אחת בחזרה עם הגנה על Demotuting מופעלת לשלושת המשחקים הראשונים שלהם.
 • השחקנים יתחילו בחטיבת המיומנות של Diamond Tier I עם הגנה על Demotuting מופעלת למספר משחקים.

7. ?

כדי לסייע בניהול סוגיות בדירוג שיכולות לנבוע מנתקי שחקנים, משחק מדורג כולל כעת סליחת SR.

בתחילה, משחק משחק מדורג לא יתחיל אם שחקן בלובי יתנתק או ייגמר, או אם הקבוצות אינן אחידות.

אם שחקן מתנתק או ייגמר במהלך משחק, חברי הקבוצה מחוץ למסיבה של אותו שחקן לא יפסידו דירוג מיומנות (SR). לדוגמה, אם זה 4V4 הופך ל- 3V4 בגלל חבר לקבוצה שמתנתק או מפסיק, אתה עדיין יכול להרוויח את SR אם תתגבר על החיסרון ותנצח במשחק, אך לא תפסיד את SR על כך שהפסיד במשחק.

כמו איטרציות משחק קודמות של משחק, ניתן לתת עונשים והשעיות למי שמתפטר, מתנתק, יושב סרק או מבצע שריפה ידידותית לעיתים קרובות מדי. שחקנים המראים התנהגות רעה חוזרת ונשנית יועברו לעונשים חמורים יותר. המערכת המשמשת להערכת התנהגות רעה חוזרת ונשנית הועברה לשיפוץ להעניש שחקנים רעים ולהימנע מעונשים קשים לשחקנים שמשחקים בעקביות את המשחק בדרך הנכונה, או שמשנים את דרכיהם לאחר שנענשו או הושעו בעקביות יותר.