עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס – Apple TV, עקרות הבית האמיתיות של חדשות, תמונות וסרטונים של בוורלי הילס – E! באינטרנט

0

עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס

Contents

© 2010 Bravo Media. כל הזכויות שמורות.

עקרות בית בוורלי הילס

בקרוב יהיו “עקרות בית אמיתיות” בכל רחבי אמריקה (לטוב ולרע), שכן בראבו מרחיב את הזיכיון המוצלח שלה לבוורלי הילס. מצלמות עוקבות אחר נשים אמידות (יש קבועות, אחרות שחוזרות) כשהן נהנות מאורח החיים המפואר שרק בוורלי הילס יכולה להציע. הנשים משתנות במהלך העונות ועם הזמן צוות השחקנים כלל את שחקניות הילד לשעבר קים וקייל ריצ’רדס, היורשת אדריאן מלוף, המסעדן ליסה ונדרפומפ, הפילנתרופ ובעלי העסקים טיילור ארמסטרונג והגברת חד פעמית. קלסי גראמר, קמיל דונטאצ’י (שמתחלף בין חבר קבוע בקאסט לתפקיד חוזר בתקופתה בתכנית).

כסף, חיבורים ומראה הם הכל בעיר הזו.

מֵידָע

סטודיו בראבו (ארה”ב) מציאות ז’אנר הוציאה את TV-14 מדורגת לשנת 2010

© 2010 Bravo Media. כל הזכויות שמורות.

שפות

אודיו מקורי אנגלית אנגלית אנגלית (ארצות הברית) (AAC) כתוביות אנגלית (CC)

נְגִישׁוּת

כיתובים סגורים (CC) מתייחסים לכתוביות בשפה הזמינה עם תוספת של מידע רלוונטי שאינו דיאלוג.

זכויות יוצרים © 2023 Apple Inc. כל הזכויות שמורות.

עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס

אנדי כהן מסביר מדוע הוא לא חושב ש”הגבעות “אלומי היידי מונטג וספנסר פראט יעבדו על זיכיון” עקרות הבית האמיתיות “.

Teddi Mellencamp משתפת שיש לה “מלנומה נוספת” בעדכון האחרון של סרטן העור

כמעט שנה לאחר שטדי מלנקאמפ שיתפה את אבחנת סרטן העור שלה בשלב 2, עקרות בית אמיתיות של בוורלי הילס האלום נפתח לגבי תוצאות ביופסיה אחרת.

14 בספטמבר 2023

מאוריסיו אומנסקי חולק את התגובה של קייל ריצ’רדס אליו מצטרף רוקדים עם כוכבים

מאוריסיו אומנסקי שיתף כיצד משפחתו, כולל אשתו קייל ריצ’רדס, הגיבה לו שהצטרף לעונה 32 של רוקדים עם כוכבים בין ספקולציות מתמשכות לגבי מצב היחסים של בני הזוג.

13 בספטמבר 2023

כל עקרת בית אמיתית ששקלה את מגמת הירידה במשקל אוזמפי

מקייל ריצ’רדס לדולורס קטניה, ראה כמה כמה המועדפים עליך עקרות בית אמיתיות כוכבים אמרו אם הם השתמשו בתרופות סוכרת מסוג 2 או לא.

4 בספטמבר 2023

קייל ריצ’רדס הוא “מתמודד עם הרבה” בין הפרדה

כוכבת “עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס” נפתחה בפני המעריצים בפגישה שפורסמה לאחרונה באמזון על מערכת היחסים המסובכת שלה עם מאוריסיו אומנסקי.

1 בספטמבר 2023

הפריטים המומלצים ביותר על סלבס המוטלים החודש: אליקס ארל, קייל ריצ’רדס, פייג ‘דסורבו ועוד

אלה הבחירות הפופולריות ביותר בקרב e! קונים, עם פריטים שנבחרו על ידי אוליביה קולפו, סופיה ריצ’י, פורשה וויליאמס ועוד כוכבים.

מדוע טיילור ארמסטרונג בטוחים שקייל ריצ’רדס ומאוריסיו אומנסקי “יעבדו” צרות נישואין

עקרות בית אמיתיות של בוורלי הילס האלום טיילור ארמסטרונג שקל את סוגיות היחסים לשעבר של קוסטאר קייל ריצ’רדס עם הבעל מאוריסיו אומנסקי ותמיכה קולית לזוג הוותיק.

איך קייל ריצ’רדס תומך במסע הכריתה הכפולה של מורגן ווייד

מורגן ווייד זינקה על חברתה הטובה קייל ריצ’רדס וחשפה כיצד כוכבת בראבו הייתה לצידה במסע הבריאות שלה כשהיא מתכוננת לעבור כריתת שד כפולה למניעת סרטן השד.

קייל ריצ’רדס ומאוריסיו אומנסקי חולקים הצצה לחופשה משפחתית בין ספקולציות יחסים

קייל ריצ’רדס ומאוריסיו אומנסקי ממשיכים להוכיח שאהבתם היא צף עם תמונות חדשות המשותפות מהחופשה האיטלקית שלהם.

Garcelle Beauvais של Rhobh מגלה מי עשוי להיות במושב החם של Reunion

“עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס” כוכבת Garcelle Beauvais מעניקה לנו עדכון על החברויות שלה עם נשים אחרות בתוכנית, ילדיה ועל חיי האהבה שלה! בנוסף, שמע את המילים הטובות שלה על ג’יימי פוקס.

עקרות בית אמיתיות הכוכב קייל ריצ’רדס חולק את חיוני הנסיעות של חובה לטיול הבא שלך

ערכו חופשה בהשראת בראבו (מינוס הדרמה) עם הבחירות הללו עקרות בית אמיתיות של בוורלי הילס אוג קייל ריצ’רדס.

קייל ריצ’רדס ומורגן ווייד מתפשטים בווידיאו מוסיקה מהביל חדש

לאחר שהכחישו שהם יוצאים, קייל ריצ’רדס ומורגן ווייד צוחקים משמועות רומנטיות על ידי נגינה של תחומי אהבה בסרטון המוזיקה החדש של זמרת הקאנטרי “להתאהב בי.”

אריקה ג’יין מדברת על מופע חדש וגאס ומגלה מי מוזמן

“עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס” כוכבת אריקה ג’יין נפתחת על התושבות החדשה שלה בלאס וגאס “, הימרו הכל בבלונדינית.”בנוסף, גלה מי היא מתבדחת מוזמן לתוכנית.

Rhobh אלום דיאנה ג’נקינס יולדת, מברכת את התינוק עם ארוסה אשר מונרו

אחרי שדיאנה ג’נקינס ילדה תינוקת, עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס אלום קיבל הודעות מברכות ממצב רוחביות, כולל קייל ריצ’רדס ואריקה ג’יין.

סאטון סטון של רובה אומר שהיא עשויה להביא “הרבה דרמה” העונה

“עקרות בית אמיתיות של בוורלי הילס” כוכבת סאטון סטראק מציגה את התערוכה שלה ב”בית הבובות של סאטון “בבוטיק שלה. בנוסף, היא מתגרה בעונה החדשה של “rhobh” ומדברת על חיי האהבה שלה.

מורגן ווייד מגלה מדוע שמועות רומנטיות של קייל ריצ’רדס הפריעו לה בהתחלה

זמרת הקאנטרי מורגן ווייד התנהלה ביחס לחברותה הקרובה עם עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס‘קייל ריצ’רדס אחרי שה- BFFS דפק כיף בדיווחים שהם יוצאים עם.

קייל ריצ’רדס ומורגן ווייד כתובת היכרויות בין שמועות בין Rhobh בעיות הנישואין של כוכב

קייל ריצ’רדס חשף שהיא מנגנת את עניין האהבה של מורגן ווייד בסרטון מוסיקה חדש בין ספקולציות שהיא יוצאת עם זמרת המחוז בעקבות צרות נישואין עם הבעל מאוריסיו אומנסקי.

הממצאים של אמזון של קייל ריצ’רדס כוללים בחירה מאייקונית עקרות בית אמיתיות של בוורלי הילס רֶגַע

מרגיש כמו אמיץ עם היופי והכושר הזה חובה על ידי קייל ריצ’רדס.

Rhobhאריקה ג’יין מתייחסת לשימוש אוזמפי ספקולציות בין ירידה במשקל

עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס‘אריקה ג’יין התייחסה לספקולציות המראה החדש והמרומז שלה נובע מאוזמפי, תרופות סוכרת מסוג 2 המשמשות לירידה במשקל.

עקרות בית אמיתיות‘סינתיה ביילי חולקת ייעוץ לקייל ריצ’רדס בין בעיות נישואין

עקרות בית אמיתיות של אטלנטה אלום סינתיה ביילי שקל שמועות, חברו קייל ריצ’רדס פונה לגירושין על בעיות נישואין עם הבעל מאוריסיו אומנסקי.

כל מה שאנחנו יודעים על ‘עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס’ עונה 13: יציאות יצוקות, טיולים קבוצתיים ועוד

כל מה שאנחנו יודעים על 'עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס' עונה 13: יציאות יצוקות, טיולים קבוצתיים ועוד

חזרה לבוורלי הילס. עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס חוזר לבראבו לעונה 13, אבל זה ייראה קצת שונה מבעבר.

כמה חודשים לאחר איחוד העונה האינטנסיבי 12 באוקטובר 2022, כוכב ותיק ליסה רינה הודיעה על עזיבתה מסדרת הריאליטי לאחר שמונה עונות ב -5 בינואר 2023. “זו התפקיד הארוך ביותר שקיימתי בקריירה שלי בת 35 שנה ואני אסיר תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה,” אמרה בהצהרה ל US שבועי. “זו הייתה ריצה מהנה של 8 שנים ואני מתרגש לקראת העתיד לבוא.”

נציג כוכב הסבון לשעבר הוסיף: “בהתחשב בכך שהחוזה של ליסה היה בסוף העונה שעברה, ואחרי שהקדיש את הזמן לשקול את האופציות וההתחייבויות העסקיות שלה, ליסה ובראבו דנו והחליטה הדדית שהיא לא תחזור ל Rhobh.”

זמן לא רב לאחר ששיתפה חדשות על יציאה שלה, השחקנית נפתחה על חוויתה הלא כל כך נהדרת בצילומי העונה האחרונה שלה בתוכנית. “אני שונא את השנאה השנה. מסיבות רבות “, אמרה בראיון לינואר 2023 עם רֵאָיוֹן מגזין. “אמא שלי נפטרה, כולנו יודעים את זה. אבל זו לא הסיבה הגדולה ביותר. הסיפור פשוט לא נאמר כמו דו צדדי כמו שהייתי רוצה. מה לגבי זה?”

בנוסף למות אמה, לויס רינה, בגיל 93 בנובמבר 2021, ליסה מצאה את עצמה מסתבכת בדרמה עם קוסטאר קתי הילטון בעקבות טיול העונה 12 של הקבוצה לאספן, קולורדו. לאחר בילוי לילה במועדון, ליסה האשימה את הילטון בהעלבת כמה חברי צוות – כולל אחותה קייל ריצ’רדס – תוך כדי התמוטטות בחזרה במלון שלהם.

“זה היה מצער שלא היו מצלמות באספן,” ימי חיינו אלום אמר רֵאָיוֹן. “זה היה משהו שקרה כל כך ספונטני. ברגע, לא חשבתי להפעיל את התזכירים הקולי שלי. כשמישהו יש התמוטטות גרעינית, אתה לא חושב, ‘אה, אני צריך לצלם את זה.זה לא נתקל בראש שלך.”

ליסה היא לא חברת צוות השחקנים היחידה שנפרדה מברבו לקראת עונה 13. דיאנה ג’נקינס, מי בהריון, נחשף ב- 9 בינואר 2023 שהיא לא תחזור לאחר הצטרפה ל Rhobh שחקנים לעונה 12.

תודה!

נרשמת בהצלחה.

בדוק את החדשות האחרונות שלנו ב- Google News

בדוק את החדשות האחרונות שלנו בחדשות אפל

“שלום לכולם … כמו שרבים מכם יודעים, אשר ואני מצפים לילדנו השני בהמשך השנה”, הסבירה אז דרך אינסטגרם דרך אינסטגרם. “אתה גם יודע שבגלל גורמים רבים, הריון זה נחשב לסיכון גבוה ואני נמצא במנוחת מיטה המועצה לרופא. לשם כך, אני לא מסוגל להקדיש את עצמי במלואו לצילומי העונה הבאה של . . אני מבטיח להמשיך לחלוק איתך את מסע הפוריות שלי.”

גלול למטה לכל מה שאנחנו יודעים עליו Rhobh עונה 13 עד כה, ממנה חוזרים כוכבים אם הצילומים החלו ועוד:

כל מה שאנחנו יודעים על 'עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס' עונה 13: יציאות יצוקות, טיולים קבוצתיים ועוד

אַשׁרַאי: Shutterstock (3)

כל מה שאנחנו יודעים על ‘עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס’ עונה 13: יציאות יצוקות, טיולים קבוצתיים ועוד

חזרה לבוורלי הילס. עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס חוזר לבראבו לעונה 13, אבל זה ייראה קצת שונה מבעבר. כמה חודשים לאחר איחוד העונה האינטנסיבי 12 באוקטובר 2022, כוכב ותיק ליסה רינה הודיעה על עזיבתה מסדרת הריאליטי לאחר שמונה עונות ב -5 בינואר 2023. “זו התפקיד הארוך ביותר שקיימתי בקריירה שלי בת 35 שנה ואני אסיר תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה,” אמרה בהצהרה ל US שבועי. “זו הייתה ריצה מהנה של 8 שנים ואני מתרגש לקראת העתיד לבוא.”נציג כוכב הסבון לשעבר הוסיף:” בהתחשב בכך שהחוזה של ליסה היה בסוף העונה שעברה, ואחרי שהקדיש את הזמן לשקול את האפשרויות וההתחייבויות העסקי שלה, ליסה ובראבו דנו והחליטו הדדית שהיא לא תחזור ל Rhobh.”זמן לא רב לאחר ששיתפה חדשות על יציאה שלה, השחקנית נפתחה על חוויתה הלא כל כך נהדרת בצילומי העונה האחרונה שלה בתוכנית. “אני שונא את השנאה השנה. מסיבות רבות “, אמרה בראיון לינואר 2023 עם רֵאָיוֹן מגזין. . אבל זו לא הסיבה הגדולה ביותר. הסיפור פשוט לא נאמר כמו דו צדדי כמו שהייתי רוצה. מה לגבי זה?”בנוסף למות אמה, לויס רינה, בגיל 93 בנובמבר 2021, ליסה מצאה את עצמה סבבה בדרמה עם קוסטאר קתי הילטון בעקבות טיול העונה 12 של הקבוצה לאספן, קולורדו. לאחר בילוי לילה במועדון, ליסה האשימה את הילטון בהעלבת כמה חברי צוות – כולל אחותה – תוך כדי התמוטטות בחזרה במלון שלהם. [sendtonews type = “float” key = “nd5kmuc3bf-2830129-14453”] “זה היה מצער שלא היו מצלמות באספן,” ימי חיינו אלום אמר רֵאָיוֹן. . ברגע, לא חשבתי להפעיל את התזכירים הקולי שלי. כשמישהו יש התמוטטות גרעינית, אתה לא חושב, ‘אה, אני צריך לצלם את זה.זה לא נתקל בראש שלך.”ליסה היא לא חברת צוות השחקנים היחידה שנפרדה מברבו לקראת עונה 13. דיאנה ג’נקינס, מי בהריון, נחשף ב- 9 בינואר 2023 שהיא לא תחזור לאחר הצטרפה ל Rhobh שחקנים לעונה 12. “שלום לכולם … כמו שרבים מכם יודעים, אשר ואני מצפים לילדנו השני בהמשך השנה”, הסבירה אז דרך אינסטגרם דרך אינסטגרם. “אתה גם יודע שבגלל גורמים רבים, הריון זה נחשב לסיכון גבוה ואני נמצא במנוחת מיטה המועצה לרופא. לשם כך, אני לא מסוגל להקדיש את עצמי במלואו לצילומי העונה הבאה של עקרות בית אמיתיות של בוורלי הילס. ברצוני להודות לבראבו ולאבולוציה על כך שהם מאפשרים לי להתמקד בהריון שלי, ועל תמיכתם והבנתם. אני מבטיח להמשיך לחלוק איתך את מסע הפוריות שלי.”גלול למטה לכל מה שאנחנו יודעים עליו Rhobh עונה 13 עד כה, ממנה חוזרים כוכבים אם הצילומים החלו ועוד:

כל מה שאנחנו יודעים על 'עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס' עונה 13: יציאות יצוקות, טיולים קבוצתיים ועוד

אַשׁרַאי: Shutterstock (3)

כל מה שאנחנו יודעים על ‘עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס’ עונה 13: יציאות יצוקות, טיולים קבוצתיים ועוד

חזרה לבוורלי הילס. עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס . כמה חודשים לאחר איחוד העונה האינטנסיבי 12 באוקטובר 2022, כוכב ותיק ליסה רינה הודיעה על עזיבתה מסדרת הריאליטי לאחר שמונה עונות ב -5 בינואר 2023. “זו התפקיד הארוך ביותר שקיימתי בקריירה שלי בת 35 שנה ואני אסיר תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה,” אמרה בהצהרה ל US שבועי. “זו הייתה ריצה מהנה של 8 שנים ואני מתרגש לקראת העתיד לבוא.”נציג כוכב הסבון לשעבר הוסיף:” בהתחשב בכך שהחוזה של ליסה היה בסוף העונה שעברה, ואחרי שהקדיש את הזמן לשקול את האפשרויות וההתחייבויות העסקי שלה, ליסה ובראבו דנו והחליטו הדדית שהיא לא תחזור ל Rhobh.”זמן לא רב לאחר ששיתפה חדשות על יציאה שלה, השחקנית נפתחה על חוויתה הלא כל כך נהדרת בצילומי העונה האחרונה שלה בתוכנית. “אני שונא את השנאה השנה. מסיבות רבות “, אמרה בראיון לינואר 2023 עם רֵאָיוֹן מגזין. . אבל זו לא הסיבה הגדולה ביותר. הסיפור פשוט לא נאמר כמו דו צדדי כמו שהייתי רוצה. מה לגבי זה?”בנוסף למות אמה, לויס רינה, בגיל 93 בנובמבר 2021, ליסה מצאה את עצמה סבבה בדרמה עם קוסטאר קתי הילטון בעקבות טיול העונה 12 של הקבוצה לאספן, קולורדו. לאחר בילוי לילה במועדון, ליסה האשימה את הילטון בהעלבת כמה חברי צוות – כולל אחותה קייל ריצ’רדס – תוך כדי התמוטטות בחזרה במלון שלהם. [sendtonews type = “float” key = “nd5kmuc3bf-2830129-14453”] “זה היה מצער שלא היו מצלמות באספן,” ימי חיינו אלום אמר רֵאָיוֹן. “זה היה משהו שקרה כל כך ספונטני. ברגע, לא חשבתי להפעיל את התזכירים הקולי שלי. כשמישהו יש התמוטטות גרעינית, אתה לא חושב, ‘אה, אני צריך לצלם את זה.זה לא נתקל בראש שלך.”ליסה היא לא חברת צוות השחקנים היחידה שנפרדה מברבו לקראת עונה 13. דיאנה ג’נקינס, מי בהריון, נחשף ב- 9 בינואר 2023 שהיא לא תחזור לאחר הצטרפה ל Rhobh שחקנים לעונה 12. “שלום לכולם … כמו שרבים מכם יודעים, אשר ואני מצפים לילדנו השני בהמשך השנה”, הסבירה אז דרך אינסטגרם דרך אינסטגרם. “אתה גם יודע שבגלל גורמים רבים, הריון זה נחשב לסיכון גבוה ואני נמצא במנוחת מיטה המועצה לרופא. לשם כך, אני לא מסוגל להקדיש את עצמי במלואו לצילומי העונה הבאה של עקרות בית אמיתיות של בוורלי הילס. ברצוני להודות לבראבו ולאבולוציה על כך שהם מאפשרים לי להתמקד בהריון שלי, ועל תמיכתם והבנתם. אני מבטיח להמשיך לחלוק איתך את מסע הפוריות שלי.”גלול למטה לכל מה שאנחנו יודעים עליו Rhobh עונה 13 עד כה, ממנה חוזרים כוכבים אם הצילומים החלו ועוד:

כל מה שאנחנו יודעים עליו

אַשׁרַאי: רנדי שרופשייר/בראבו

מי בקאסט ‘Rhobh’ עונה 13?

דורית קמסלי, קריסטל קונג מינקוף, Garcelle Beauvais, קייל, סאטון סטראקה וכן אריקה ג’יין יחזור. קתי, בינתיים, אישרה את יציאתה מהמופע ביוני 2023. “אני עושה פריז מאוהב,” היא אמרה ה! חֲדָשׁוֹת באותה תקופה, בהתייחס לבת פריס הילטוןסדרת הטווס. “אבל אני יודע שזה הולך להיות נהדר. זה תמיד מעניין ומהנה והרבה דרמה.”

ב- Bravocon באוקטובר 2022, קתי הקניטה שהיא לא תחזור לסדרה אם ליסה תחזור. “אם זה אותו צוות מדויק? ממש לא, “היא אמרה בלעדית לָנוּ בזמן. “אני רק חבר, אז זה לא משנה. … אני אף פעם לא רוצה לומר מה אנשים אחרים צריכים להיות. אני פשוט חושב שאתה צריך לערבב קצת דברים.”

.

הכל-יודע-ידע-האמת-יוס-ביבלי-הילס-עונה -13-דפנות-דפנות-קבוצות-טיולים-ו -356 Garcelle Beauvais

אַשׁרַאי: סקוט קירקלנד/Shutterstock

מתי “Rhobh” תבטיח הבכורה של עונה 13?

בראבו טרם חשף מתי העונה החדשה תעלה בכורה, אם כי בובאיס הקניט שהאוהדים יכולים לצפות לראות את הסדרה חוזרת בסתיו 2023. “אני שומעת נובמבר הוא תאריך השחרור שלנו,” אמרה . “זה חוזר לכיף וזוהר וחברויות. זה לא רעיל כמו שהיה. אני חושב שהעונה האחרונה הייתה די הארדקור על כולם.”

אַשׁרַאי: רנדי שרופשייר/בראבו

מתי התחילו הצילומים?

אֲנָשִׁים, Beauvais אישר כי הצילומים לעונה 13 התחיל את החודש שקדמו לה, והקניט את מה שהמעריצים יכולים לצפות מהפרקים החדשים.

“אני חושב שנחזור לבית הספר הישן מבחינת זוהר וכיף, ואתה יודע, קצת אחות אם נוכל “, חשפה. “למרות שיהיה דרמה. . פשוט התחלנו לצלם.”

קייל ריצ’רדס אומנסקי

האם יהיה טיול צוותי ‘rhobh’?

ה Rhobh גבירותיי הציגו את הסרט את טיול הקאסט הראשון שלהן העונה במארס 2023, כאשר ריצ’רדס שיתף תמונה שלהם דרך אינסטגרם שהתחזה מול המטוס שלהן לפני שהמריא. “#InternationalWomensday,” היא כיתבה את התמונה, רמזה לסדרה על ידי הוספת יהלום ואמוג’י מטוס.

כל מה שאנחנו יודעים על 'rhobh' עונה 13: חברי צוות צוות חדשים ואנמרי יותר וויילי

אַשׁרַאי: איפקס / מגה

מיהו חבר צוות השחקנים החדש ‘rhobh’?

מרדמים ואשתו של סוף ההגנה לשעבר ב- NFL מרסלוס וויילי, Annemarie Wiley, Rhobh יצוק לאחר שהבחין בצילומים עם שאר הנשים במרץ 2023. .

כל מה שאנחנו יודעים על 'עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס' עונה 13: יציאות יצוקות, טיולים קבוצתיים ועוד

אַשׁרַאי: Shutterstock (3)

?

אלומים קים ריצ’רדס, דניס ריצ’רדס וכן קמיל גרמר הבחינו בסצינות צילום לעונה 13. ועוד, עקרות בית אמיתיות של אטלנטה אלום סינתיה ביילי, שעבר ל- 90210, נראה גם שהוא יורה בכמה קטעים.

“אני חושב שזה היה באמת ברגע, אתה יודע. ? . והרגע הספציפי שהיא התקשרה, אמרתי, ‘בסדר’, “אמר קים גישה להוליווד במרץ 2023 להופעת הקומו שלה. “אני ממש ממש כמו, אני לא אעשה עניין גדול. אני לא הולך. אני רק הולך לצאת מהדלת. .

קייל, מצידה, הוסיף: “זה מרגיש נהדר. את יודעת, אחותי … היא יודעת שכולנו עברנו קצת קשה והמשפחות, חלקכם אולי יודעים. אבל אחותי תמיד הקפידה לבדוק אותי ולהזכיר לי ש … אני האחות התינוקת וזה פשוט שם בשבילי וזה מרגיש טוב.”

רובה עונה 13

אַשׁרַאי: מאט ברון/ביי/Shutterstock

מה זה ‘Rhobh’ עונה 13 בלי ליסה רינה?

אחרי שליסה טענה כי עונה 13 תהיה “משעממת” ללא נוכחותה, אריקה הסכימה במהלך ראיון במרץ 2023 עם גישה להוליווד. “בנקודות, כן, היא לא טועה,” ה די בלגן אמר הסופר. “לא כולם משעממים אבל חלקם, בוודאות. היא בלתי ניתנת להחלפה, אבל האם אנשים קוראים זה לזה [העונה]? .”

אַשׁרַאי: לורן VU/SIPA/Shutterstock

כמה תופיע דניס ריצ’רדס בעונה 13 ‘Rhobh’?

השחקנית אישרה באפריל שהיא תחזור לעונה 13 בתפקיד אורח.

“צילמתי כמה פרקים,” היא אמרה מגוון. “וזה היה כיף. ואתה יודע, אני מעריץ גדול של התוכנית, אז היה כיף לחזור ולצלם איתם הרבה דברים.”

ילידת אילינוי הוסיפה כי מעורבותה התרחשה “בשלוחה של הרגע” לאחר שהשתתפה בהקרנה בהנחיית Beauvais.

. ההפקה לא ידעה. פשוט התייצבתי, כמו, לחיים האמיתיים, כחברה אמיתית בחיים האמיתיים, “היא הסבירה. .”

אַשׁרַאי:

למה המעריצים יכולים לצפות מקו הסיפור של אריקה ג’יין ודורית?

במהלך הופעה באוקטובר 2022 צפו במה שקורה בשידור חי עם אנדי כהן, . לָנוּ באפריל 2023 היא “הסבירה . לדוריט “שהיא כבר לא מרגישה שהיא ו- PK פונים לפיצול. היא עוד הקניטה שהצופים “יצטרכו לצפות [איך הדרמה] משחקת בתוכנית.”

כל מה שאנחנו יודעים על עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס עונה 13

אַשׁרַאי: צ’לסי לורן/Shutterstock

?

אוהדי חגיגה אחד יכולים לצפות קדימה לראות על המסך העונה החדשה היא המסיבה הלבנה השנתית של קייל – רק השנה, היא נערכה באצטדיון SOFI של לוס אנג’לס. המארחת שיתפה סרטון של הריקודים שלה באירוע מאי 2023 דרך אינסטגרם, ואילו קריסטל התחזה לתמונה מתוקה עם בעלה, רוב מינקוף, במראה הלבן התואם שלהם.

כפי שהקניט במצגת שקופיות באינסטגרם, שיתף סאטון, אריקה עלתה לבמה כדי לבצע את המוזיקה שלה מול תחביות בראבו שלה.

כל מה שאנחנו יודעים על עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס עונה 13

אַשׁרַאי:

מתי הסתיים הצילומים?

Garcelle הציבה את סוף הצילומים על ידי פרסום תמונת אינסטגרם לכאורה שלה בדרך למסיבה הלבנה של קייל. “סיימנו! .

מה אתה חושב? השאר תגובה.

לגישה לכל הסרטונים והראיונות הבלעדיים שלנו בסלבריטאים – הירשם ב- YouTube!