כיצד לחבר את הטלפון שלך לטלוויזיה שלך – Techlicious, איך לצפות בסרטונים מהטלפון שלך בטלוויזיה שלך | מאמרים | Verizon

0

כיצד לצפות בסרטונים מהטלפון שלך בטלוויזיה שלך

אני משתמש וממליץ על ברק של אפל למתאם HDMI, שיש לו יציאת מעבר חשמל כדי לשמור על האייפון שלך טעון. תמצא את זה מתחת ל 50 $ באמזון.

כיצד לחבר את הטלפון שלך לטלוויזיה שלך

עורכי Techlicious סוקרים באופן עצמאי מוצרים. כדי לעזור לתמוך במשימה שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלות שותפים מקישורים הכלולים בדף זה.

לפעמים, מסך הטלפון שלך פשוט לא מספיק גדול לצפייה בתמונות ולסרטונים שלך או לשחק משחקים. חיבור הטלפון שלך לטלוויזיה שלך יכול להיות תיקון מהיר וקל. בדקתי מספר פתרונות באמצעות טלפונים של Apple, LG, Samsung ו- Google, כמו גם טלוויזיות מסמסונג ו- LG ומכשירי סטרימינג שונים. להלן השיטות שעובדות בצורה הטובה ביותר עבור כל שילוב של דגמים.

כיצד לחבר את האייפון שלך לטלוויזיה שלך

הדרך הקלה ביותר לחבר את האייפון שלך לטלוויזיה שלך היא לעשות זאת באופן אלחוטי. לשם כך תזדקק לטלוויזיה התומכת בגרסה האחרונה של AirPlay, Airplay 2. . אתה יכול לבדוק את הדגם שלך ברשימת הטלוויזיות המותאמות ל- Airplay 2 ומכשירי סטרימינג.

  1. וודא שהאייפון והטלוויזיה שלך מחוברים לאותה רשת WiFi
  2. פתח את מרכז הבקרה. (לאייפון X ואילך, החלק מטה מהפינה השמאלית העליונה. לאייפון 8 או מוקדם יותר, החלק למעלה מהקצה התחתון של המסך.
  3. בחר שיקוף מסך (שני המלבנים)
  4. בחר את הטלוויזיה שלך ממכשירי AirPlay הזמינים ברשת ה- WiFi שלך

אם יש לך טלוויזיה ישנה יותר שאינה תומכת ב- AirPlay או שאתה צריך לחבר את האייפון שלך ישירות לטלוויזיה, אתה יכול לרכוש ברק למתאם HDMI. ברגע שתחבר את האייפון שלך באמצעות המתאם ליציאת HDMI של הטלוויזיה שלך, תוכל לראות כל מה שיש במסך האייפון שלך בטלוויזיה שלך. יש אפליקציות שיוצגו רק אנכית. עם זאת, אפליקציות כמו סיבוב מסך תומך ב- Netflix כך שתוכלו למלא את המסך.

אני משתמש וממליץ על ברק של אפל למתאם HDMI, שיש לו יציאת מעבר חשמל כדי לשמור על האייפון שלך טעון. .

כיצד לחבר את טלפון האנדרואיד שלך לטלוויזיה שלך

כיצד אתה מחבר את הטלפון האנדרואיד שלך לטלוויזיה שלך תלוי הן באיזה מותג טלפון והן בטלוויזיה שבבעלותך. טלפוני אנדרואיד יכולים להתחבר באופן אלחוטי לטלוויזיות מודל אחרונות אם הם נמצאים באותה רשת WiFi וכן תומך באותם סטנדרטים מבוססי WiFi. כך זה עובד עבור המותגים הפופולריים ביותר:

  • טלוויזיות סמסונג – השתמש בהגדרת שיקוף המסך בטלוויזיה שלך ובאפליקציית SmartThings בטלפון שלך כדי להטיל תמונות וסרטונים. אם אתה רוצה לשקף את התצוגה שלך כדי לראות אפליקציות אחרות, היכנס להגדרות בטלפון שלך ומצא את תכונת שיתוף המסך, אשר עשויה להיקרא “צוות”, “תצוגה חכמה” או “שיקוף”, מצא את הטלוויזיה שלך והתחבר.
  • TCL TVS – השתמש באפליקציית Roku עבור דגמי טלוויזיה של Roku או אפליקציית Google Home עבור דגמי טלוויזיה אנדרואיד כדי להטיל צילומים ווידאו. אם אתה רוצה לשקף את התצוגה שלך כדי לראות אפליקציות אחרות, היכנס להגדרות בטלפון שלך ומצא את תכונת שיתוף המסך, אשר עשויה להיקרא “צוות”, “תצוגה חכמה” או “שיקוף”, מצא את הטלוויזיה שלך והתחבר. עבור דגמי טלוויזיה אנדרואיד, אתה תהיה מוגבל לאפליקציות התומכות ב- Chromecast.
  • LG TVS – עבור אל הגדרות> שתף וקשר> שיתוף מסך או מסך מראה ואז בטלפון שלך, היכנס להגדרות בטלפון שלך ומצא את תכונת שיתוף המסך, אשר עשויה להיקרא “CAST”, “תצוגה חכמה”, או ” שיקוף, “מצא את הטלוויזיה שלך והתחבר
  • . אם אתה רוצה לשקף את התצוגה שלך כדי לראות אפליקציות אחרות, היכנס להגדרות בטלפון שלך ומצא את תכונת שיתוף המסך, אשר עשויה להיקרא “צוות”, “תצוגה חכמה” או “שיקוף”, מצא את הטלוויזיה שלך והתחבר. עבור דגמי טלוויזיה אנדרואיד, אתה תהיה מוגבל לאפליקציות התומכות ב- Chromecast.
  • טלוויזיות של סוני – השתמש באפליקציית Google Home עבור דגמי אנדרואיד טלוויזיה ודגמי TV Google כדי להטיל תמונות וסרטונים. .

יתכן שתוכל גם לחבר את הטלפון של אנדרואיד לטלוויזיה שלך עם כבל HDMI. לטלפוני אנדרואיד האחרונים-מודלים יש יציאות USB-C, וחלקם (אך לא כולם) של יציאות ה- USB-C של הטלפונים הללו תומכים ב- HDMI Out Out Out. נקרא “מצב HDMI ALT”, תמצא תכונה זו בדגמי נבחרים (בדרך כלל הדגמים המתקדמים יותר) מכמה יצרנים. . בדוק עם יצרן הטלפון שלך כדי לבדוק אם הסמארטפון שלך תומך בפלט HDMI.

כבלים עניינים כבל HDMI עם מעבר חשמל מחובר לטלפון אנדרואיד וכבל חשמל

עבור כבלי HDMI לטלפון שלך, אני ממליץ על מתאם הכבלים ענייני USB-C ל- HDMI עם מעבר חשמל והכבל משנה כבל USB-C ל- HDMI עם מעבר חשמל-שניהם מתחת ל 25 $ באמזון ומקבלים יותר מארבעה כוכבים מהצרכנים.

. לדוגמה, כשחיברתי את סמסונג גלקסי S21 לטלוויזיה שלי בסמסונג, גיליתי שיש רזולוציה לקויה כאשר מחוברת דרך יציאת HDMI שכותרתה MHL, אבל התמונה ביציאות HDMI אחרות נראתה בסדר. אם לטלפון שלך יש מצב שולחן עבודה, כמו Samsung Dex, תרצה לוודא שבחרת שיקוף מסך במקום מצב שולחן העבודה. עבור טלפונים של סמסונג, תמצא זאת תחת הגדרות> חיבורים> הגדרות חיבור נוספות> מצב HDMI.

אם יש לך טלוויזיה דגם ישנה יותר שאינה תומכת בשיטות שלמעלה, אני ממליץ להשתמש במכשיר סטרימינג של Roku, שמתחיל מתחת ל 30 $ באמזון.

[קרדיט תמונה: טלפון המחובר למושג טלוויזיה דרך BigstockPhoto, ענייני כבלים]

במשך 20+ השנים האחרונות, מייסדת Techlicious סוזן קנטרה בוחנת וכותבת על סוגיות המדע והטכנולוגיה המרגשות והחשובות בעולם. . סוזן הוצגה ב- CNN, CBS ו- NBC.

כיצד לצפות בסרטונים מהטלפון שלך בטלוויזיה שלך

. כיף ונוח לצפות בסרטונים מהטלפון או מהטאבלט שלך, אבל קבלת אותם חזותיים איכותיים בטלוויזיה המסך הגדול שלך אפילו טובה יותר.

תוהה אילו עסקאות טלוויזיה, סמארטפון ותכניות מתרחשות ב- Verizon? בקר בדף המבצעים שלנו כדי לקנות את האחרון.

להלן שתי דרכים פשוטות להתחיל להזרים סרטונים ועוד מהטלפון שלך בטלוויזיה שלך:

1. חבר עם כבל נתונים USB.

כמעט כל הסמארטפונים והטאבלטים יכולים להתחבר ליציאת USB של טלוויזיה באמצעות כבל USB כמו כבל נתונים זה מטר עבור USB-A ל- USB-C. . כל מה שצריך זה כבל אחד, כך שאין צורך להתחבר באמצעות Wi-Fi או זכור סיסמאות כלשהן.

אם אתה משתמש ב- Apple, אתה יכול גם לרכוש ברק לכבל USB-A כדי לחבר לך iPhone או מכשיר אחר של Apple Lightning תואם עד ליציאת ה- USB-C של הטלוויזיה שלך.

2. השתמש ב- Google Chromecast עם Google TV.

אם כבלים אינם הקטע שלך, נסה גאדג’ט שמתחבר לטלוויזיה שלך, מתחבר ל- Wi-Fi ומתקשר בין הטלפון שלך למסך הגדול. Chromecast של גוגל עם Google TV מאפשר לך לנגן וידאו ברזולוציית HDR של עד 4K. זה מתחבר ליציאת HDMI של טלוויזיה ומתחבר דרך ה- Wi-Fi הקיים שלך, כך שתוכל להזרים סרטים, מוזיקה ומשחקים מהסמארטפון, הטאבלט ומכשירים מחוברים אחרים שלך.

Chromecast עם Google TV עובד עם טלפוני iOS ו- Android, כך שתוכל להזרים לא משנה איזה סמארטפון יש לך. . או ללכת ללא ידיים לחלוטין וחבר את כל המערכת האקולוגית הביתית שלך עם מוצרים אחרים של גוגל, כמו רכזת Google Nest (דור שני).

3. התחבר דרך הטלוויזיה החכמה שלך.

כבר בעל מכשיר iOS? .. . פקדים מפושטים מקלים על התקרבות, השהה ומחלף מצבי צפייה בזמן שאתה מחובר למסך הגדול.

לחלופין, בעלי טלוויזיה חכמים של סמסונג יכולים להציג תוכן מהמכשירים המחוברים שלהם באמצעות תצוגה חכמה. זמין ב- Google Play, App Store ו- Samsung Galaxy Apps, הוא הופך את הסמארטפון שלך לשלט לדרך קלה לנהל את המסך שלך. . כמו AirPlay, Samsung Smart View מחבר את המכשירים שלך לטלוויזיה החכמה שלך באמצעות רשת Wi-Fi הקיימת שלך.

מסך גדול, בידור גדול.

הטלפון שלך שומר אותך מחובר לכל המדיה האחרונה. ועם שלוש השיטות השונות הללו לבחירה, תוכלו למצוא דרך מהירה וקלה ליהנות מאותה מדיה מהנוחות של הטלוויזיה שלכם. רוצה לגלות דרכים אחרות שהטכנולוגיה יכולה לשפר את היום שלך? בקר בדף האביזר הזרם של Verizon כדי לגלוש בגאדג’טים וההילוכים השונים שמתאימים ישר לחיים המחוברים שלך.

*AirPlay תואם את הדור השני של Apple TV או מאוחר יותר. שיקוף AirPlay זמין עם iPhone 4S ואילך, iPad Pro, iPad (דור שני ומאוחר יותר), iPad Air או מאוחר יותר, iPad mini ואילך, ו- iPod Touch (דור 5 ואילך). AirPlay 2 עשוי לדרוש עדכון תוכנה לרמקולים קיימים או לחומרה חדשה בהתאם ליצרן הרמקולים.