Assassin S Creed Mirage – תאריך שחרור, משחק התגנבות וכל מה שאנחנו יודעים – Gamespot, Assassin’s Creed Mirage: כל מה שאנחנו יודעים על החזרה לשורשים של AC | גיימר מחשב

0

Assassin’s Creed Mirage: כל מה שאנחנו יודעים על החזרה לשורשים של AC

Contents

בעוד שוואלהלה העניקה לך חלק אישי יותר בסיפור עם גרסה הניתנת להתאמה אישית של גיבור המשחק, אייבור, מיראז ‘יתמקד בבאים אבן אישאק, גנב רחוב צעיר בבגדאד שנחשף לאלה הנסתרים. Basim ממלא תפקיד מפתח בוואלהלה, ובמיראז ‘תראה כיצד הוא הופך בסופו של דבר לחבר מפתח במבשר לאחוות המתנקש.

Assassin’s Creed Mirage – תאריך שחרור, משחק התגנבות וכל מה שאנחנו יודעים

Assassin’s Creed Mirage חוזר לשורשי הסדרה עם הרפתקה התגנבת וממוקדת יותר.

ב- 30 באוגוסט 2023 בשעה 05:47 PDT

כרגע אין עסקאות זמינות
Gamespot עשוי לקבל עמלה מהצעות קמעונאיות.

Creed של Assassin’s סוף סוף מזנק חזרה לפעולה בהמשך השנה, אך אל תצפו שהפרק הבא הזה בזכיינית יהיה יציאה מאסיבית משורשי הסדרה באותה צורה כמו Assassin’s Creed Valhalla. בעוד של- Assassin’s Creed Mirage יש קישור עלילתי לוואלה בצורת גיבורתה, הרפתקה חדשה זו נועדה להיות גישה יותר ממוקדת והתגנבות יותר לבסיקס המחזרת למשחק הראשון. הנה כל מה שאנחנו יודעים על Assassin’s Creed Mirage לקראת יציאתו הקרובה.

 • תאריך הוצאה
 • פלטפורמות
 • את מי אתה משחק כמו ב- Assassin’s Creed Mirage?
 • מה סיפור העלילה של Assassin’s Creed Mirage?
 • כמה גדול הוא מיראז ‘של Assassin’s Creed?
 • תוכניות DLC של Assassin’s Creed Mirage
 • משחק
 • התגנבות ופארקור
 • גודל מפה
 • מהדורות מיראז ‘של Assassin’s Creed

תאריך הוצאה

במקור אמור להשיק ב- 12 באוקטובר, העביר את תאריך השחרור של Assassin’s Creed Mirage לְמַעלָה בשבוע שלם עד 5 באוקטובר. המשחק מגיע במהלך חודש עמוס להפליא, שכן באוקטובר יש מספר מהדורות בעלות פרופיל גבוה, כולל פורזה מוטורספורט, לורדי הנופלים, ספיידרמן 2 של מארוול, סופר מריו ברוס. תוהה, ואלן מתעורר 2.

פלטפורמות

כל החשודים בקונסולה הרגילים ישחקו מארח למיראז ‘כשתגיע, מכיוון שתוכלו לשחק את המשחק במחשב האישי, PS5, PS4, Xbox Series X | S ו- Xbox One.

את מי אתה משחק כמו ב- Assassin’s Creed Mirage?

באזים

בעוד שוואלהלה העניקה לך חלק אישי יותר בסיפור עם גרסה הניתנת להתאמה אישית של גיבור המשחק, אייבור, מיראז ‘יתמקד בבאים אבן אישאק, גנב רחוב צעיר בבגדאד שנחשף לאלה הנסתרים. Basim ממלא תפקיד מפתח בוואלהלה, ובמיראז ‘תראה כיצד הוא הופך בסופו של דבר לחבר מפתח במבשר לאחוות המתנקש.

מה סיפור העלילה של Assassin’s Creed Mirage?

Ubisoft לא מוכנה לחשוף מה המוקד של מיראז ‘עדיין, אך החברה אמרה בראיונות שיש לה מבנה עלילתי שקרוב הרבה יותר למשחקי Creed של Assassin הראשון. מבחינה כרונולוגית, מיראז ‘מתרחש מאה שנה לפני הקמת אחוות המתנקש ומוגדר בערך 300 שנה לפני משחק האמונה של המתנקש הראשון.

דבר אחד שתוכלו לצפות לראות מעט מאוד ממנו הוא האנימציה, המכשיר המשמש כמה גיבורים מודרניים כדי לגשת לעבר דרך הזיכרונות המורשים גנטית של אבותיהם, “אמר מנהל האמנות ז’אן-לוק סלה בראיון.

“אין לנו את היום הנוכחי [קטעים], וגם לא יותר מדי דברים מדעיים בדיוני”, אמרה סאלה. .”ברור מראשית המשחק ולמעצת בסוף מישהו נכנס לאנימוס, וזו חווית אנימוס. המשחק הזה לא רק מנותק מהתכונה הזו. אבל זו פשוט לא מטרת המשחק הזה. זה ממוקד באדם צעיר, [באגן] ובסיפורו. לכן אנחנו רוצים להיכנס ישר לזה.”

כמה גדול הוא מיראז ‘של Assassin’s Creed?

משחקי האמונה הקודמים של Assassin כמו אודיסיאה וואלהלה היו פרוסות ענקיות של נדל”ן דיגיטלי לחקור, אך עבור מיראז ‘, Ubisoft מחזירה את גודל העולם הפתוח שלה. המשחק יהיה בסביבות שלוש פעמים קצרות מוואלהלה, ותוכלו לצפות לשקוע בערך 20-23 שעות לקמפיין שלו על פי מפיק ה- Ubisoft, פביאן סלומון, פביאן סלומון. עבור אנשי השלמה, זמן המשחק הזה עולה לכ- 25-30 שעות.

תוכניות DLC של Assassin’s Creed Mirage

Ubisoft חשף כי אין תוכניות “לעת עתה” לשחרר את DLC למשחק. לדברי המנהל הקריאטיבי סטפן בודון, שהגיב לשאלת מעריצים ברדדיט שאל אותי כל דבר, מיראז ‘תוכנן להיות משחק עצמאי.

משחק

בהשוואה לפעולה היותר גונג-הו של Assassin’s Creed Valhalla, Mirage מתמקד יותר בתנועה זריזת, התגנבות ערמומית ופארק מהיר לחיפוש. Ubisoft תיארה את מיראז ‘כחזרה לסדרה שורשי, מכיוון שיכולות התגנבות חברתיות ופארקור ממלאות תפקיד חיוני יותר במשחק.

“Basim הוא בהחלט לא Eivor,” אמרה סלה. “אתה צריך לשים לב לזה, מה אתה עושה, איך אתה משחק. אם אתה מכה, אתה מכה. אתה הולך להתחרט על זה ממש ממש בקרוב. אם אתה מתחיל להילחם עם אויבים גדולים ושמנמנים, חושב שזה כמו ואלהלה, אתה הולך למות ממש מהר. אתה צריך פשוט לקחת את הזמן שלך, להסתכל סביב. זה יותר ציפור טרף שמשחקת בגישת הטרף שלהם. קח את הזמן שלך, הסתכל סביב, היה חכם, זז במהירות, הרוג, נעלם, תחשוב שוב, הסתכל סביב. אז זה באמת זה: אתה הורג ונעלם, ואז חזור שוב. אם אתה סטטי, זה לא טוב.”

התגנבות ופארקור

אין כיתוב מסופק

כאמור, אל תצפו לקפוץ למאבק עם חרב נמשכת ולצאת ללא פגע, שכן Basim אינו לוחם באותה רמה כמו איידור או קסנדרה. במקום זאת, הגלישה של באסים מאפשרת לו לתפקד טוב יותר כמתנקש מסורתי, לצוד יעדים ולנקוט בגישה התגנבות יותר במשימותיו. Basim אפילו מסוגל לשלוף רצח חדש רב-הרג, שניתן לשפר אותו ככל שהוא זוכה למיומנות רבה יותר, יש לו כמה כלים שיעזרו לו לברוח מאויבים.

Ubisoft הוסיפה גם שכבה חדשה של אתגר למשחק עם מערכות גילוי מעובדות ואויבים קטלניים יותר, והכל כדי להדגיש כי באסים אינו לוחם; הוא מתנקש. באשר למכניקת פארקור, Basim תוכל לטפס על פני מבנים בבגדאד ולעבור על גגות, כאשר Ubisoft אומר שלמערכת זו יש קצב מהיר יותר בהשוואה למשחקים הקודמים. מספר אנימציות ומהלכים איקוניים מאותם משחקים יהיו גם קיימים במיראז ‘, וניתן לשלב אותם עם המהלכה הייחודית של Basim כדי להפוך אותו למתנקש זריז.

גודל מפה

אם המפות המצריות, הים התיכון ואנגליה של משחק הקריד הקודם של Assassin היו גדולות מדי לטעם האישי שלך, אז המפה הקטנה והמרוכזת יותר של מיראז ‘צריכה להיות חדשות טובות. Ubisoft נוקטת בגישה אחרונה בגודל המפה של מיראז ‘, כדי לשמור על המשחק ממוקד. “זה משחק ממוקד יותר. גודל זה משהו כמו נוכל או גילויים, רק כדי לתת לך מושג על ההיקף, “אמרה סלה.

בגדאד, שיש לו היסטוריה עשירה והיה ללא ספק מרכז העולם במאה ה -9, נבנה גם באהבה במעבד את Assassin’s Creed Mirage. משחקי הקריד הקודמים של Assassin הציגו סביבות עולמיות פתוחות להפליא לחקור, ולגבי מיראז ‘, Ubisoft פירק את בגדאד לארבעה מחוזות עיקריים-כמו עסקים ותעשייתיים-במשחק. Ubisoft יצר גם היסטוריה של מצב בגדאד שתפוץ לשחקנים ללמוד יותר על העיר העתיקה.

מהדורות מיראז ‘של Assassin’s Creed

כמו משחקי Ubisoft אחרים, Mirage יהיה זמין במהדורות מרובות. הגרסה הסטנדרטית מתומחרת ב -50 דולר והיא כוללת רק את המשחק, המהדורה של Deluxe מכילה DLC בהשראת הנסיך מפרס וממשיכה תמורת 60 דולר, ופסקה של אספן מהדורה מוגבלת במשחק, מפת בגדאד, פסל 32 ס”מ של באיים, ותוספות אחרות. לפרטים נוספים, תוכלו לבדוק.

Assassin’s Creed Mirage: כל מה שאנחנו יודעים על החזרה לשורשים של AC

כל הפרטים על Assassin’s Creed Mirage, מתאריך השחרור לתפאורה ועוד.

מִתנַקֵשׁ

(קרדיט תמונה: Ubisoft Bordeaux)

 • תאריך הוצאה
 • טריילרים
 • משחק וסיפור
 • מידע אחר

Assassin’s Creed Mirage אולי נראה קצת לא מוכר, תלוי באילו מהמשחקים האחרונים אתה יכול לשחק. לפני הסחותיה לעולמות פתוחים של יוון העתיקה ואנגליה העמוסה בוויקינג, הסדרה נהגה להתמקד בסדר מתנקשים, ובאמונה שהיו להם. זו הייתה תקופה פשוטה יותר, בה עולמות המשחק היו קטנים יותר, לוח הצבעים היה אפור יותר, ואנשים עם סכיני כף היד היו חבילות נדידה של כוהנים בלבוש דמי נוח להיעלם אליו. היית צריך להיות שם.

עם מיראז ‘, Ubisoft Bordeaux מחזירה את העידן העבר הזה, וממלאת את הסדרה המפוארת לטעון חזרה לארגז חול בגודל עירוני. בתור Arch-assassin Basim, תשתולל ופארקור על גגות בגדאד מהמאה ה -9, ותפעיל מערך של כלים קטלניים כדי לדשדש את היעדים שלך לכל קצב שהם ידרשו בו. הנה כל מה שאנחנו יודעים על Assassin’s Creed Mirage.

תאריך שחרור מיראז ‘של Assassin’s Creed Mirage

מהו תאריך השחרור של Assassin’s Creed Mirage?

Assassin’s Creed Mirage משחרר ב- 5 באוקטובר 2023.

הודעת השחרור המקורית ב -12 באוקטובר הגיעה למופע הראווה של פלייסטיישן במאי 2023 במאי 2023, אך באוגוסט Ubisoft הודיעה כי היא תגיע למעשה שבוע מוקדם, ב- 5 באוקטובר. עם שחרורו, מיראז ‘יהיה במחשב האישי בחנות Epic Games וב- Ubisoft Store. סביר להניח שבסופו. Assassin’s Creed Valhalla לא הופיע בקיטור עד שנתיים לאחר שחרורו הראשוני.

כמה יעלה Assassin’s Creed Mirage?

נראה כי מחירי המשחק הסטנדרטיים מתמקמים במחיר של 70 דולר למשחקי AAA גדולים, נראה שאיש עדיין לא אמר ל- Ubisoft. Assassin’s Creed Mirage זמין באמצעות משחקי אפי תמורת 50 דולר.

נגררים של Assassin’s Creed Mirage

להלן הפירוק האחרון של המשחק של Assassin’s Creed Mirage

מהטריילר האחרון, ברור ש- Basim באמת יסתמך יותר על הגישה התגנבת מאשר הכוכבים של אמונות המתנקשים האחרונים האחרונים. מיראז ‘מעביר את המיקוד המשחקים לשימוש חכם בגאדג’טים ובסכנת שורש כף היד הטקטית, ולא בקטטות ממוקדות קרב של הערכים האחרונים.

יש גם חזרה מצוינת ל Roots Gameplay של השורשים על ידי הצוות ב- Ubisoft שמראה מה הגישה שלהם לשלושת העמודים של Assassin’s Creed Gameplay. זה מכסה את חזרתו של מיראז ‘לאיזון בין פארקור, התגנבות והתנקשויות. אתה יכול גם לבדוק את המקור טריילר בכורה מאחור בספטמבר 2022 לעוד כמה דברים בחירה.

משחקי מיראז ‘של Assassin’s Creed Mirage ומידע על סיפור

איזה סוג של אמונה של Assassin הוא Assassin’s Creed Mirage?

זה הרבה יותר Ezio ממה שהוא eivor. Mirage נמצא במרחק צעד מהעולמות הפתוחים האחרונים, המשתרעים, משחקי Creed’s Assassin, וחוזר לגני המשחקים הפאראקור הצפופים של משחקיה המוקדמים ביותר. צפו שבאזים יעשה פחות קרבות חרב ממושכות והסרות התגנבות הרבה יותר, הריגות מדף וצורות אחרות של דקירת צוואר שאינן מקווה באופן מקווה. לפחות, זו בדרך כלל המטרה – סיכויים הם עדיין בסופו של דבר תזדקקו לחרבות את דרכם מכמה הרוגים מבוטטים.

המשמעות היא גם החזרת התגנבות חברתית, כך שתוכלו להתערבב עם המונים ולהשתלב בכדי להימנע מאויבים בעייתיים אחרת. אבל אויבים חדשים כמו הסימן – שיכולים להפיל את הנשר שלך בזמן שהוא צופה – ושומרים שיכולים לזמן תגבורת עם קרן יהפכו את תכנון הגישה שלך למאתגרת יותר מאשר להתחיל קטטה.

פארקור מקבל מיקוד מחודש, מחזיר נדנדות פינתיות ויותרות מהירות, ותוכלו באמת לראות בקטעי המשחק כמה מהר וחלקה באזים עוברים על גגות בגדאד. Ubisoft בורדו אמר כי גישתו “קרובה יותר למשחקי Ezio, שם הכל קשור לשמירה על הזרימה והמומנטום, כאשר העיצוב מרוכז באנכיות.”פערים גדולים יותר בין בניינים ניתן לחצות גם עם קמרון המוט החדש.

היכן נקבע מיראז ‘של Assassin’s Creed Mirage?

Basim הולך לרוץ סביב המאה התשיעית בגדאד, החל משנת 861, מה שמציב את זה בערך 20 שנה לפני הופעתו ב- Assassin’s Creed Valhalla. העיר בגדאד היא הרבה יותר צפופה מהמשחקים האחרונים בסדרה, ופסגות הבניינים מחפשות להיות חשובות לא פחות מהרחובות והסמטאות למטה.

מה עם הסיפור של Assassin’s Creed Mirage?

התבוננו כבר מה מניע את באסם אבן הוא’ק, המצטרף למסתתרים במשימה שלהם לאתר ולבטל את סדר הקדמונים לשבור את אחיזתם על בגדאדד. המנהל הקריאטיבי סטפן בודון פרש את הכוונה שמאחורי הסיפור בבירור: “300 שנה לפני תקופת אלטייר, אנחנו מספרים את סיפורו של באסים וכיצד הוא הפך למתנקש אדון.”

הגרסה הצעירה הזו של באסים מהופעתו ב- Assassin’s Creed Valhalla היא צעד אחורה אחורה בזמן, ותראה את המעבר שלו מ קיפול רחוב לדבר החי הקטלני ביותר מחוץ לאוסטרליה.

מידע אחר של Assassin’s Creed Mirage

ל- Assassin’s Creed Mirage תהיה אפשרות מסנן נוסטלגיה מוטלת

אמונת המתנקשים הראשונה יצאה בשנת 2007, שהייתה תקופה אפורה עמוקה למשחקים. היו לך בעיקר שתי פלטות לבחירה: אפר או אבק. אם אתה מייחל לאותם ימי ההליסיון של גוונים מושתקים, למיראז ‘יש את הגב שלך.

“אנו נרגשים לבשר כי Creed Mirage של Assassin תכלול כאופציה מסנן חזותי נוסטלגי בהשראת לוח הצבעים הכחול/אפור המנוהל ממשחק ה- AC הראשון”, אמר Ubisoft בטוויטר.

יש אפוד קשיש מיראז ‘של Assassin, אם אתה רוצה לחוות את הריגוש של פצעי הסכין

זיווג עם החברה ההיקפית של Haptics OWO, Ubisoft הודיעה על גרסה קידומית עם נושאים של אפוד Haptic בסך 500 דולר. ללבוש האלחוטי והמרופד יש 10 אזורים על פני הזרועות ופלג הגוף העליון שיכולים לייצר “תחושות” עבור הלובש בתגובה לאירועים במשחק. כמו להכות עם גרזן, אולי. מבחינה היסטורית, זו לא הייתה חוויה שאנשים חיפשו, אבל אני לא אגיד לך איך להוציא את הכסף שלך.

להביט באתר האינטרנט, ככל הנראה אתה יכול “לחיות את המשחק עד תום על ידי כיול שלך עור OWO“עם אפליקציית הטלפון הנייד המשויך שלה, שהיא אולי הציטוט הגרוע ביותר שהוספתי לסיפור אי פעם.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.