מעצב האי מחשב מאפשר לך למפות את מעבר החיות שלך: אי אופקים חדש – משחקי משחקי, בדוק

0

מעצב מפות ACNH

על ידי לחיצה על ‘Enter’, אתה מסכים ל- Gamespot
תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

מעצב האי PC מאפשר לך למפות את מעבר החיות שלך: אי אופקים חדש

מתכנן האי הזה יעזור לאלו מכם שעדיין נאבקים להטביע חותם אישי משלכם באי שלכם.

מאת אוליביה האריס ב -5 במאי 2020 בשעה 18:33 PDT

כרגע אין עסקאות זמינות
Gamespot עשוי לקבל עמלה מהצעות קמעונאיות.

בעוד מעבר לבעלי חיים: אופקים חדשים נותרים מתג נינטנדו בלעדי, ישנן דרכים להשתמש במחשב האישי שלך ליצירת האי הטוב ביותר עבורך ועבור התושבים שלך. מתכנן האי, שנוצר על ידי רוב פיכמן, מאפשר לשחקנים לתכנן את מתווה האי שלהם לפני שהם מתחילים לטראפורמטים על המתג.

המתכנן מאפשר לשחקנים לארגן לאן יכולים בניינים, נהרות, גשרים ורמפות. זו עזרה גדולה, שכן ברגע שתגדירו את הדברים האלה במעבר בעלי חיים: אופקים חדשים, זה יעלה נתח פעמונים הוגן כדי להזיז אותם שוב.

לחץ כדי לבטל את ההשתקה

 • מתחיל ב:
 • נגמר ב:
 • הפעלה אוטומטית
 • לוּלָאָה

רוצה שנזכור את ההגדרה הזו לכל המכשירים שלך?

אנא השתמש בדפדפן מסוג HTML5 המסוגל לצפייה בסרטונים.
לסרטון זה יש פורמט קובץ לא חוקי.
סליחה, אך אינך יכול לגשת לתוכן זה!

אנא הזן את תאריך הלידה שלך לצפייה בסרטון זה

על ידי לחיצה על ‘Enter’, אתה מסכים ל- Gamespot
תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

עכשיו משחק: מעבר בעלי חיים: אופקים חדשים – יום טבע, יום מאי, והוסבר יותר

תמונת גלריה 1

זהו רק מבנה מוקדם של מתכנן האי, כך שיש כמה באגים. היזם ממשיך לעבוד על שיפור המתכנן ככל שעובר הזמן, מתוך כוונה אפילו להוסיף כמה בלוקים לפעול כרהיטים במתכנן. הבנייה הנוכחית זמינה בחינם על גירוד.IO, עם דף תרומה המקושר לכל מי שרוצה לתמוך בפיכמן בהמשך הפרויקט.

ברגע שאתה מרוצה מהתוכנית שלך, השלב הבא הוא להתחיל לטרוף את האי שלך. לטיפים בדיוק כיצד מכונאי הטראפורמינג עובד במעבר בעלי חיים: אופקים חדשים, עבור אל המדריך המלא שלנו.

המוצרים שנדונו כאן נבחרו באופן עצמאי על ידי העורכים שלנו. Gamespot עשוי לקבל נתח מההכנסות אם אתה קונה משהו המופיע באתר שלנו.

קיבלתי טיפ חדשות או רוצה ליצור איתנו קשר ישירות? דוא”ל חדשות@Gamespot.com

מעצב מפות ACNH

בדוק

לפני 3 שנים ג’סטין 65 הערות

אפילו חודש וחצי אחר כך, רבים מאיתנו עדיין קשה לעבוד על הניסיון להחליט בדיוק איך אנחנו רוצים לעצב את מעבר החיות שלנו: איי אופקים חדשים ולהפוך אותם ליפים ככל האפשר!

עם זאת, עם כל כך הרבה אפשרויות לעיצובים, זה יכול להרגיש די מכריע לעבוד על האי שלך לפעמים והאיטיות של כלי מעצבי האי במשחק הופכים את התהליך למדי מסורבל אם אתה רוצה לבדוק רעיונות חדשים.

זה המקום בו כלי חדש לגמרי שנקרא מתכנן האי שנוצר לתכנון חציית בעלי החיים שלך: אי אופקים חדש נכנס לתמונה, הכולל סביבת תלת מימד שלמה לשכפול ועיצוב אי!

כשאתה מעמיס את היישום, תמצא בד דשא ריק המצויד במספר כלים המשכפלים אפשרויות במשחק כמו יצירת מצוקים, הוספה או הסרת מים, צביעת אריחי שבילים, בניית גשרים ומדפלת, והצבת בניינים עיקריים כמו בתים או חנויות.

עם כמה לחיצות על העכבר שלך, אתה יכול להשתמש בקלות בכלים אלה כדי לתפעל את סביבת התלת מימד בדיוק כאילו אתה משתמש בכלי המשחק שנמצאו במעבר בעלי חיים: אופקים חדשים! השימוש באפליקציה זו מאפשר דרך נהדרת לבדוק ולבצע אב -טיפוס רעיונות לעיצוב איים חדשים לפני שאתה מתחייב ליישם אותם במשחק שלך בפועל.

ניתן להשיג גם כמה אפשרויות מצלמה שונות עם תצוגת תקורה ורמות זום שונות לבחירה, ובנוסף תוכלו לבחור להפעיל רשת אריחים שימושית. וכשסיימת בעבודת העיצוב שלך, אתה יכול לשמור את תוכנית האי הווירטואלית למחשב שלך לטעינה בהמשך!

נכון לעכשיו, אחד האלמנטים החסרים הגדולים ביותר הם אפשרויות גינון כמו עצים, סלעים וגדרות, אך למפתחים יש את התוספות האלה ממש בראש רשימת המטלות שלהם. תכונות אחרות כמו מיני מפה, בחירה מרובת תנועה, עריכת צורת חוף ועוד נמצאות בתוכניות.

למרות מגבלות אלה, מצאנו כי אפליקציית מתכנן האי היא כלי שימושי להפליא עד כה לתכנון מושגי מצוק מופשט, נהר, נתיב, גשר ומטה לאי שלנו לפני שאתה לוקח את הזמן להתחייב אליהם במשחק.

אמנם ברור שליישום זה יש דרך ארוכה של פיתוח קדימה שיושלם, אך הרעיון בהחלט מבטיח ונראה שהמפתחים נמצאים בו לטווח הארוך ממה שאנחנו יכולים לדעת. בהינתן מספיק זמן, אנו בטוחים כי אפליקציית מתכנן האי תלת מימד זו תהפוך לדרך הטובה ביותר לתכנן את מעבר החיות שלך: אי אופקים חדש.

אתה יכול לבדוק את אפליקציית מתכנן ה- 3D Island בתוך הדפדפן שלך באתר כאן, והורדות הפעלה מתאימות עבור Windows ו- MacOS זמינות גם בעמוד! אם אתה אוהב את מה שאתה רואה, שקול לתרום למפתחים רוב פיצ’מן וכרמלה דיאז בדף כדי שיוכלו להמשיך לעבוד כדי לשפר אותו.

עדכון: עדכון חדש עבור מתכנן האי 3D שוחרר כולל תכונות מיני-מפה וגדר חדשות! בדוק את המאמר שלנו המכסה את כל השינויים כאן.

שים לב שייתכן שתזדקק למחשב המסוגל בהגון כדי להריץ זאת מכיוון שהוא כלי מורכב יחסית והוא אינו זמין כרגע במכשירים ניידים. אם אתם מחפשים מתכנן דו מימדי לאי שלכם שיכול לרוץ קל יותר, הקפידו לבדוק את אפליקציית המעצבים של האי שמח שכיסינו בחודש מרץ!

בקרות מתכנן האי

אגב, הנה סיכום שימושי של פקדי מתכנן האי וקיצורי מקלדת מכיוון שהוא יכול להיות קצת מבלבל בהתחלה וקשה למצוא בעמוד:

 • מפתחות WASD/חץ – זז
 • עכבר שמאלי – מקום אובייקט
 • עכבר ימני – צוק נמוך יותר/הסר את האובייקט
 • עכבר אמצעי/i – כלי Eyedropper
 • גלגל גלילה/מינוס/פלוס – זום
 • R/F – זווית המצלמה
 • Q/E – סובב את השיפוע/הגשר
 • G – Gridge Grid
 • H – החלף את מצב ה- Greybox
 • 1/2/3/4/5/6 – שינוי שינוי

ספר לנו בתגובות למטה אם אתה נותן את הכלי המתכנן החדש והמדהים הזה לנסות ואיך זה הולך לך. הקפד לבדוק את חציית החיות שלנו: New Horizons Diewides כאן למידע נוסף על המשחק.

קבלו את החדשות והמדריכים האחרונים לחצייה של בעלי חיים

הירשם לניוזלטר שלנו כדי לעולם לא לפספס את החדשות האחרונות של מעבר לבעלי חיים, מדריכים ועוסק בעדכוני דוא”ל!

מעצב מפות ACNH

אפליקציית מתכנן האי 3D מוסיפה יבוא מפות ועוד אפשרויות גינון (מעבר בעלי חיים: אופקים חדשים)

לפני 2 שנים ג’סטין 2 הערות

יישום מתכנן אי 3D של צד שלישי תלת-ממדי למעבר חיה: אופקים חדשים שיצאו בשנה שעברה לקול תרועה רבה קיבלה עדכון מיוחל והוסיף תכונות חדשות!

מתכנן האי 3D נוצר על ידי המפתח רוב פיצ’מן, הוא כלי מתוצרת מעריצים המיועד למחשבים שניתן להשתמש בהם כדי לעזור לתכנן את מעבר החיות שלך: אי אופקים חדש לפני שמנסה לבנות אותם באמצעות הכלים המסורבלים המסורבלים.

עם מתכנן האי התלת -ממדי, תוכלו לשרטט בקלות אלמנטים עיצוביים רבים באי שלכם, כולל יצירת מצוקים, הוספה או הסרת אריחי מים, צביעת מסלולי צביעה, הצבת מתקנים עיקריים כמו הנסגה של Nook או הבית שלכם, ולבנות שיפועים או גשרים.

במילים אחרות, זו בעצם גרסת תלת מימד של כלי פופולרי אחר של תכנון אי ב- 2D בשם “Happy Island”. זה לא יעצב את האי שלך עבורך, אלא נותן לך קרקע תכנון מצוינת לאב -טיפוס רעיונות עיצוב בסיסיים שיש לך, לפני שתתחייב ליישם אותם בפועל במשחק!

תכונת ייבוא ​​מפות האי

עם העדכון האחרון הזה לאפליקציה שפורסמה ב -10 בנובמבר, נוספה תכונת ייבוא ​​מפה חדשה של איים אייל. כל שעליכם לעשות הוא לספק צילום מסך של מפת האי שלכם!

הנה דוגמה לאופן בו הוא עובד בסרטון הקצר למטה:

כדי להיות ברור, זהו יבוא די מחוספס מכיוון שהתכונה מוגבלת למידע צבעוני הצבע המופיע במפה במשחק, ולכן הרבה פרטים מוחמצים. בפרט, היזם מציין כי גם נתיבים וגם מים מכסים את מידע הגובה על המפה הגורמים לבעיות באזורים אלה כאשר משתמשים בצוקים יחד. בנוסף, סמלים על המפה לבניינים ושחקנים יכניסו גם את האזורים האלה.

עם זאת, ללא קשר למגבלות כאלה, תכונת הייבוא ​​החדשה עדיין תהיה התחלה נהדרת כאשר מחליטים לתכנן שינויים גדולים באי הקיים שלך. ביצוע עבודות מגע טוב בהרבה מאשר להתחיל מאפס במתכנן!

עצים, פרחים, שיחים הוסיפו

בנוסף לתכונת הייבוא ​​של מפות האי הבולט, נוספו כמה אפשרויות צמחייה וגינון חדשות למתכנן האי 3D שהיו חסרים בגרסאות הקודמות.

אפשרויות קישוט חדשות אלה כוללות הצבת עצים, פרחים ושיחים סביב מתכנן האי! רק גרסה אחת של כל אחת זמינה, אך זה עדיין יעזור לכם לתכנן היכן אפשרויות הצמחייה הללו יכולות להשתלב במערך האי שלכם.

סיכויים וקצוות

כמה סיכויים וקצוות אחרים שנמצאים בעדכון האחרון של מתכנן אי 3D אי תלת מימד כוללים את היכולת להתקרב הרבה יותר מאי פעם, עלייה לגשר ולגבולות השיפוע להתאמה של מעבר לבעלי חיים: New Horizons גרסה 2.שינויים של 0, ואופטימיזציה של ביצועים כלליים.

כולם ביחד, אנו אסירי תודה על כך שרוב לקח את הזמן לתת ליישום הנוח עדכון טרי לגרסה 2.0 בהינתן כמה מעריצים נהנו להשתמש בכלי זה בשנה וחצי האחרונים.

עדכון מתכנן האי 3D ChangeLog

 • אתה יכול לטעון את האי שלך ממצלם מסך של מפת המשחק שלך
 • באפשרותך לשמור קבצים/טוענים מקבצים
 • אתה יכול להתקרב כל כך רחוק (הביצועים עשויים לרדת)
 • עצים + גידור + פרחים
 • קצת עריכת חוף מחוספסת
 • אתה יכול להתחיל מחדש
 • 10 גשרים/מדרונות
 • קצת אופטימיזציה

קבלו את החדשות והמדריכים האחרונים לחצייה של בעלי חיים

הירשם לניוזלטר שלנו כדי לעולם לא לפספס את החדשות האחרונות של מעבר לבעלי חיים, מדריכים ועוסק בעדכוני דוא”ל!