גירוש השדים האמיתי שהעניק השראה למגרש השדים | בלוג | כרטיסי ATG, רולנד דו: הסיפור האמיתי המצמרר שהעניק השראה לגרש השדים | חשודים ברומן

0

הוושינגטון פוסט, .

גירוש השדים האמיתי שהעניק השראה למגרש השדים.

נוצר בהשראת מגרש השדים של 1949 של ילד צעיר מקוטג ‘סיטי, מרילנד, והגירוש השדים של לודון משנת 1634? הסיפור אומר שבלטי שמע על פרשת מרילנד בזמן שהיה סטודנט באוניברסיטת ג’ורג’טאון.

באמצע 1949 דיווחו על מספר עיתונים על החזקה לכאורה וגרש שדים בסופו של דבר של ילד המכונה ‘רובי’ או ‘רולנד דו’. . . . . האלימות, הקול הגרוני והסלידה לפריטים קדושים המוצגים על ידי רגן נוצר גם בהשראת תיאורי החזקה של רובי.

אלמנטים של רכוש לודון משנת 1634 זוכים לזכותו גם ברומן של Blatty מעורר השראה. . . . . חלק מהנזירות המדוברות אף עלו להגנתו לקראת סוף המשפט, אך הדבר נדחה כעבודת השטן והוא נשרף על המוקד.

. הרומן שהוא מכנה ‘יצירה אפוסטולית’ מכר 13 מיליון עותקים בארה”ב בלבד; הצלחה גדולה שהוא מייחס להתערבות אלוהית.

. ! .

ג’ני סיגרוב, פיטר בולס וכן אדם גרסיה ושיחק בתיאטרון הפניקס לעונה מוגבלת לחלוטין עד 10 במרץ 2018.

רולנד דו: הסיפור האמיתי המצמרר שהעניק השראה לגרש השדים

הסיפור האמיתי המצמרר שהעניק השראה למגרש השדים

מגרש השדים הוא סרט אימה קלאסי משנת 1973 בבימויו של ויליאם פרידקין. הסרט, המספר את סיפורה של ילדה צעירה שמחזיקים בכוח דמוני, הוא אחד מסרטי האימה הגבוהים ביותר בכל הזמנים, והמבקרים שיבחו אותו כחוויית קולנוע מפחידה באמת. . בדיוק בזמן ליל כל הקדושים, הנה הסיפור האמיתי שמאחורי אחד הסרטים הכי מפחידים שנעשו אי פעם.

בסוף שנות הארבעים של המאה העשרים, ילד בן 13 הידוע בדרך כלל על ידי הכינוי רולנד דו היה בוקר מותו של דודתו. . .

בינואר 1949 דיווחה המשפחה ששמעה רעשים מטפטפים מוזרים ושריטה קולות בבית. בהתחלה, אמו של רולנד האמינה שהרעשים קשורים לדודה המתה. אז המשפחה התחילה לנסות לפנות לרוחות שלדעתם נמצאות בבית, בתקווה שיוכלו להסביר איתם, וביקשו שיישארו לבד. עם זאת, זה רק החמיר את המצב. רולנד טען שהוא יכול לשמוע מישהו הולך בחדרו בלילה כשהוא מנסה לישון, והיו סימני שריטות במזרן שלו בבוקר. .

. . בשלב מסוים, רולנד אושפז בבית חולים בו ניסה פסיכיאטר להתייחס אליו אך בסופו של דבר לא הצליח.

משם, המשפחה חשבה שהעבירה את רולנד לבית אחר עשוי לגרום לרוחות להשאיר אותם לבד, אך האירועים המוזרים נמשכו. . . בישופ היה אחד הכמרים שנקראו לגרגין השדים. .

כומר נוסף שבא לסייע למשפחה היה האב וויליאם ס. . . לאחר שעזבה. המזרן של רולנד רעד ללא שליטה.

הכמרים ביצעו גירוש שדים מרובים על רולנד איילה הצעיר. . . . רולנד גם לקח קול עמוק ונשמע למבוגרים שלא היה מוכר. . . .

מגרש השדים. .

שנתיים לאחר פרסומו, כמובן, הפך לתמונת קולנוע פופולרית להפליא, וצבר עשר מועמדויות לפרס האוסקר. . . . . .

, עדיין יש את היכולת יוצאת הדופן להפריע לקוראים ולגרום להם לשכוח שזה “רק סיפור.”שפורסם כאן במהדורת יום השנה היפה של הארבעים, היא נותרה חווית קריאה בלתי נשכחת ותמשיך לזעזע ולהפחיד דור חדש של קוראים.

פריט זה הוא הזמנה מראש. שיטת התשלום שלך תחויב באופן מיידי, והמוצר צפוי לשלוח ב- 4 באוקטובר 2011 או בסביבותיה. תאריך זה נתון לשינוי בגלל עיכובים למשלוח מעבר לשליטתנו.

הסיפור האמיתי של מגרש השדים

. לואי, מיזורי, יושב בית יפהפה בסגנון קולוניאלי בכונן רואנוק שהיה בעבר ביתו של ילד בשם רולנד דו, א..א. רובי מנהיים או רונלד הונקלר.

זה נראה נורמלי מבחוץ, עם תריסים חיצוניים לבנים ולבנים מסגרים את החלונות. עצים ענקיים ושיחים מטופחים בקפידה מנקדים את החצר.

גילוי באמצעות Getty Images the ST. .

עם זאת, אחד מסיפורי האימה יוצאי הדופן הפך את האגדות העירוניות בהיסטוריה האמריקאית הפך את הבית הזה לנקודת ציון עבור המקאברה וסיפק את הסיפור האמיתי של מגרש השדים.

הסיפור הזה, הסיפור האמיתי שמאחורי , .ג., .

. .

. .ג.

בתחילת ינואר 1949, זמן קצר לאחר מותה של הרייט, החל רונלד הונקלר לחוות דברים מוזרים. הוא שמע קולות מגרדים המגיעים מהרצפות וקירות חדרו. מים טפטפו באופן בלתי מוסבר מצינורות וקירות. הכי מדאיג מכולם היה שהמזרן שלו יעבור לפתע.

מופרע, משפחתו של רונלד ביקשה את עזרתו של כל מומחה שהם הכירו. המשפחה התייעצה עם רופאים, פסיכיאטרים ושר הלותרני המקומי שלהם, אך הם לא היו עזרה. השר הציע למשפחה לבקש את עזרת הישועים.

. אלברט יוז, הכומר הקתולי המקומי, ביקש את אישורו של הממונים עליו לבצע גירוש שדים על הנער בסוף פברואר 1949. הכנסייה העניקה את בקשתו של יוז.

עבור גירוש השדים, יוז מחבר את הילד למזרן והחל את דקלומיו. .

. אחת השריטות יצרה את המילה ‘לואי’, שהצביעה לאמו של רונלד שהמשפחה צריכה ללכת לסנט. .

עזרה נוספת מגיעה לרונלד הונקלר

ויליאם בודרן

. מגרש השדים של לואי של רולנד דו, א.ק..

. אוניברסיטת לואי בזמן המאבקים של רונלד. היא הציבה את ההונקלרים עם האב וולטר ה ‘. . ויליאם בודרן. לאחר התייעצות עם נשיא האוניברסיטה, שני הישועים הללו הסכימו לבצע גירוש שדים על רונלד הצעיר בעזרת כמה עוזרים.

. . .

בין ההתרחשויות המוזרות הללו, בודרן והלורן, על פי הדיווחים שלהם, הבחינו בדפוס בהתנהגותו של רונלד. הוא היה רגוע ונורמלי במהלך היום. אבל בלילה, לאחר שהתיישב למיטה, הוא היה מפגין התנהגות מוזרה, כולל צרחות והתפרצויות פראיות.

. .

הפך את זה לסרט. אבל היו יותר שלא.

בשלב מסוים במהלך הסדר של שבועות זה, על פי הדיווחים, באודרן ראה “X” מופיע בשריטות על חזהו של רונלד, שלדעתו הכומר סימן את המספר 10.

באירוע אחר, דפוס בצורת פיצ’פורק של קווים אדומים נע מירךו של הילד ונגמר לעבר קרסולו. דברים מסוג זה התרחשו כל לילה יותר מחודש. פעם הופיע X אדום על חזהו של רונלד, מה שהוביל את הכמרים להאמין שהוא היה בעל 10 שדים.

סנט. מגרש מגרש של לואי של רולנד דו

בית החולים רונלד הונקלר

Wikimedia commons. לואי שם רונלד הונקלר, א..א. .

שני הכמרים מעולם לא ויתרו כשהמשיכו את גירוש השדים לילה אחר לילה. בערב ה- 20 במרץ הגיעה גירוש השדים לרמה חדשה לא בריאה.

. עכשיו, להורים של רונלד הספיקו. . לואי לטיפול חמור יותר.

. זה היה יום שני שאחרי חג הפסחא, ורונלד התעורר עם התקפים. הוא צעק על הכמרים ואמר שהשטן תמיד יהיה איתו. הכמרים הניחו שרידים קדושים, צליבים, מדליות ומחרוזות על הילד.

בשעה 10:45 עמ ‘.M. באותו ערב קראו הכמרים המשתתפים ב- ST. מייקל לגרש את השטן מגופו של רונלד.

הם צעקו על השטן ואמרו את סנט זה. מייקל היה נלחם בו על נשמתו של רונלד. שבע דקות לאחר מכן, רונלד יצא מהטראנס שלו ואמר, “הוא נעלם.”הנער סיפר כיצד היה לו חזון שסנט. מייקל ווינק את השטן בשדה קרב נהדר.

לדברי באודדרן והלורן, המופעים וההתנהגות המוזרים נפסקו לאחר מכן. ולמרות שמספק את הסיפור האמיתי של מגרש השדים, רונלד הונקלר המשיך לחיות חיים נורמליים לחלוטין מאותו הרגע קדימה.

הסיפור האמיתי של מגרש השדים

הסיפור האמיתי של מגרש השדים

האחים וורנר. מגרש השדים.

איש מעולם לא היה יודע על גירוש השדים של “רולנד איילה” (זה גם לא היה הופך לסיפור האמיתי של מגרש השדים) אם לא למאמר ב הוושינגטון פוסט, שדיווחו באוגוסט 1949 כי הכמרים אכן ביצעו גירוש שדים.

אבל המאמר היה נדיר בפרטים. זה אפילו לא נתן שם, בין אם רולנד דו, רובי מנהיים או רונלד הונקלר. והמקרה לא יגיע לכותרות יותר משני עשורים.

מגרש השדים, . הספר נשאר ברשימת רב ​​המכר במשך 54 שבועות והוליד את סרט הלהיטים בשנת 1973.

הסרט לקח חירויות רבות עם חומר המקור שלו, והפך את רולנד המתבגר לילדה בת 12 בשם רגאן. .., ואזור ג’ורג’טאון, שהוא מעט נכון לחיים מאז שרונלד אושפז במשך שבוע בג’ורג’טאון בסוף פברואר 1949.

אף על פי שהשריטות, הצעקות, הירקות והקללות בסרט חיקו את מה שרונלד חווה, ראשו של הילד מעולם לא מלא 360 מעלות כמו של רג’אן בסרט. באופן דומה, רונלד מעולם לא הקיא חומר ירוק במהלך התפרצויותיו הרבות, וגם לא השתמש בצלב מדמם כדי לאונן.

רולנד דו

גילוי דרך Getty Images המדרגות בתוך ה- ST. בית לואי שהיה פעם בית ל”רולנד דו “כפי שנראה בשנת 2015.

. מקורות, שגם התייחסו אליו כאל רובי מנהיים, אומרים שהוא מצא אישה והקים משפחה. . אם רולנד עדיין חי היום, הוא היה באמצע שנות ה -80 לחייו.

ויליאם בודרן נפטר בשנת 1983 לאחר ששירת את הכנסייה הקתולית במשך עשרות שנים. וולטר הלורן חי עד 2005 כאשר מת מסרטן. הוא היה החבר האחרון שנותר בחיים בצוות שביצע את השדים של “רולנד דו.

בעקבות ה- ST. לואיס מגרש השדים, החדר בבית החולים האחים אלכסיאן עלה ואטום. . .

.

בשנת 1993, הסופר תומאס ב ‘. החזיק. .

. אולי הקונים אימצו את המוניטין האגדי של הנכס שטוען כי השטן אולי חי פעם בחדר השינה בקומה העליונה.

אחרי המבט הזה על “רולנד דו” והסיפור האמיתי של מגרש השדים, קרא על גירוש השדים של אנליזה מישל, אמילי רוז האמיתית. .