המרחב: סקירת משחק סדרת Telltale | משחק – אימפריה, סקירה: המרחב: סדרת Telltale – Destructoid

0

סקירה: המרחב: סדרת Telltale

. לאורך כל פרק תמצאו פריטי אספנות שונים כמו יומני נתונים והצלה. יומני הנתונים הם כמעט רק סיפור נוסף, אך נראה כי לאסוף ההצלה אין שום מטרה. בפרק הראשון מתופף מעיר שההצלה יכולה להיות שימושית, אבל אז שום דבר לא נעשה עם זה מעולם. . לדוגמה, בפרק הראשון תוכלו למצוא קריסטל לייזר מתמקד לתת לרופא על סיפון הארטמיס. אבל נראה כי הצלה קיימת קיימת.

המרחב: סקירת סדרת Telltale

פלטפורמות: . לא זו בלבד שהיא מסמנת את חזרתם של הסיפורים האפזודיים של הסימן המסחרי של המפתח (כאן בקבוצת צוות עם החיים מוזרים: צבעים אמיתיים, המרחב, שסיימה את ריצת שש העונות שלה ב- Prime Video בשנה שעברה. מבוסס על הרומנים של ג’יימס ס.. קורי (nom de plume עבור הסופרים טיי פרנק ודניאל אברהם), המופע התרחש בתוך פוליטיקה בין-פלנטרית וברינקמפיציה בין שלוש מעצמות עיקריות במערכת השמש: אדמה, הרפובליקה של הקונגרס מרטיאן, והחגורה-ילידת חלל תחת מכרה שמכרה מכרה חגורות האסטרואידים החיצוניות ומיוצגות (באופן רופף) על ידי זרוע פוליטית מיליטנטית, ברית הכוכבים החיצוניים. בהתחשב בעומק ובהיקף של מופע ורומנים כאחד, זה יגיע כהקלה מסוימת ללא יזומים שאתה זקוק לו מעט יותר ידע מזה כדי לקפוץ ישר להרפתקה האחרונה של Telltale. . בסגנון טלוויזיוני אמיתי, אנו נופלים מייד לבשר הסיפור באמצעות פתוח קר שרואה מתופף מוכן לפטר את הקברניט שלה לשעבר – קוקס, ארתר חסר רחמים, שחי כולו על שמו – מחוץ למנעול חוץ, לפני שמתפתל השעון לאחור כמה ימים כאשר הארטמיס מתחיל משימה המנוסה את ההריסות של ספינת קרב שהושמדה לאחרונה, רק כדי לגלות קואורדינטות לציון עצום שעשוי להיות בכיסאותיו של פיראט בלטר ידוע לשמצה.

המרחב: סדרת Telltale

, המרחב נפרש במידה רבה באמצעות גזרות עלילתיות, שזורים בפאזלים מזדמנים ובחירות שיחה בינאריות שלעתים קרובות יש השלכות מרחיקות לכת (מסומן באופן רעות על ידי “[אופי] יזכור את זה”). מלבד אירוע הזמן המהיר מדי פעם כדי לגרום לך להרגיש מעורב, כותרות Telltale מרגישות לעתים קרובות שהם ברובם משחקים את עצמם והאם אתה נהנה פשוט להיסחף בסיפור או למצוא את עצמך תוהה אם אתה לא יכול באותה קלות לצפות בכל המשחק יוטיוב בעיקר מסתכם בטעם אישי. למרות זאת, , נוקטת כמה צעדים כדי לטפל בניתוק זה, להיות אינטראקטיבי יותר מאשר הרבה מהקטלוג של Telltale. רצפי חיפוש רגילים בגוף שלישי מונעים מכם להרגיש כמו צופה, מורסו להפיק את המרב מתפאורת האפס G של המשחק בכך שלא רק מאפשרים לכם להעסיק את מגפי המג’י שלכם ללכת על קירות ותקרות-קביעת התחושה המורכחת של ההתחלה של ההתחלה קרב מסדרון איקוני – אך גם מאפשר לך לכבות אותם לחלוטין כדי לצוף בסביבה של 360 מעלות. . הפאזלים של המשחק פשוטים מספיק כדי שהם לא ימשיכו אתכם בלילה, וחלונות הזמן המהירים הם נדיבים ולעתים נדירות מתסכלים, כלומר הקושי העיקרי נובע מכריח אתכם לבצע שיחות שיפוט קשות בלחץ. האם אתה חוסך הובלה של חפצי ערך אך מסתכן בחיי צוות? האם אתה מרחיב את הקפטן שלך המתלהב הכפול או זורק אותו לתא”ל? האתגר של האתגר.

למשך זמן רב מֶרחָב

. צמוד כמו שאתה מקווה מכותרת הנושא את השם. גם אם זה המסע הראשון שלך ל מֶרחָב . . . ניווט במערכות יחסים אלה באמצעות בחירות דיאלוג פשוטות עלולות להיראות רדוקטיביות, אך בעל אחזקות מוחשיות בהתפתחות הדמויות – וגורל! -מבאס אותך בצורה נאותה, מה שהופך את אלה לחיים שניות או בחירות מוות נוחתות במשקל של כוויה מלאה של 10 גרם.

מֶרחָב . . הביקורת העיקרית היא שהכל מהיר מדי. עם כל אחד מחמשת הפרקים שנכנסים בין שעה לשעה לחצי (בעיקר תלוי כמה אתה מהיר אתה מכה את כל נקודת העניין האחרונה) זה לא משחק ארוך – גם אם אופי הסיפור מסתעף עושה עודדו ביקורי חזרה. במקרה זה המהדורה המפוארת עשויה לעבוד לטובתה, לשרטט את החוויה ולאפשר לשחקנים להתענג על הסיפור, בסגנון הסדרה, ולא להמציא את הכל בישיבה יחידה. עם פיתולים, זעזועים ושברון לב, יש כאן הרבה מאוד להתענג על.

  • מידע משפטי
  • מדיניות הפרטיות
  • אפשרויות המודעה שלך
  • API
  • עלינו

© 1962- 2023 Bauer Media Group

הכל רשום באנגליה ובוויילס.

עם הפרק החמישי והאחרון של המרחב: סדרת Telltale, זו הסקירה שלנו על המשחק המלא.

פורסם מאת סטיבן מילס

עם הפרק החמישי והאחרון של המרחב: סדרת Telltale, . למרות שעשיתי ביקורת מבוססת רושם ולא מרופדת לכל פרק שקדמו לה, הפרק האחרון הזה יעבור על המחשבות שלי על כל ההרפתקה.

. . וכשמדובר יקום, זה מה שמעניין אותי: הסיפור. .


מפתח: סיפון תשע
מו”ל: Telltale

.99

. . , הנרטיב מתרחש לפני אירועי תוכנית הטלוויזיה . . . לפני שאירועי התוכנית בהחלט מכה את זה קצת טוב.

. . עם השלמתו , . . אני אשמח לראות המרחב . אחרי הכל, יש קפיצה של בערך שלושה עשורים בין המקום בו המופע הפסיק לאירועים בספר הבא, כך שיש המון אפשרויות לסיפור סיפורים בין לבין.

מסע קצר אך יפה

כותרות Telltale מעולם לא עברו זמן רב בשום דרך, אבל מרגיש אפילו קצר יותר. שיחקתי כל פרק בזמן שהם יצאו, עם שבועיים ביניהם. בסופו של דבר, זמן המשחק הכולל שלי היה קצת פחות משש שעות, . אל תבינו אותי לא נכון, משחק מונע נרטיב בהחלט יכול להיות קצר ומתוק. אבל אני חושב שהנושא הגדול יותר שלי כאן הוא מחיר. . , הזאב שבינינו היה 9-10 שעות בממוצע והיה רק ​​20 $. אני מבין שיש עלויות פוטנציאליות גבוהות יותר בכל הקשור לרישוי , שלא לדבר על קרה ג’י למתופף קול. אבל בשלב מסוים, אתה צריך לשקול אם יש שם מספיק כדי להצדיק את המחיר. כמובן שזה תלוי בשחקן הבודד יותר מכל דבר אחר.

עם זה בחשבון, למרות שזה קצר, זה מסע יפה. זהו משחק Telltale היפה ביותר מבחינה ויזואלית עד כה. . זוג הפרקים הראשון מתקיימים שניהם בין פסולת ספינות בחלל העמוק, שהחל להרגיש חוזר על עצמו. אבל כל פרק מעוצב היטב ומתוכנן להתאים לנושא של המרחב עוֹלָם. . .

המרחב: משחק סדרת Telltale

אבן בניין למשחקים Telltale

אף על פי שכותרות Telltale בעבר נחשבו “סימולטורים מהלכים”, זו לא הייתה באמת התחושה שקיבלתי איתה . יש מגוון של חופש להתרוצץ, שלא לדבר על היכולת להשבית את מגפי הקבר שלך באפס-ג ‘וצף. זה נגיעה נחמדה למשחק עלילתי, וצעד קדימה לכותרות Telltale.

. . האלמנט הנוסף של המשחק אינו בהכרח משנה משחק, אך הוא אכן עוזר לתבל את ההרפתקה באמצעות סיפור זה ממוקד עלילתי.

עם זאת, ישנם כמה כאבי גדילה גם מהוספת יותר אלמנטים במשחקים. לאורך כל פרק תמצאו פריטי אספנות שונים כמו יומני נתונים והצלה. יומני הנתונים הם כמעט רק סיפור נוסף, אך נראה כי לאסוף ההצלה אין שום מטרה. . תוכלו למצוא עוד כמה פריטים אספניים שיש להם מטרה. לדוגמה, בפרק הראשון תוכלו למצוא קריסטל לייזר מתמקד לתת לרופא על סיפון הארטמיס. .

?

היכולת לקבל החלטות משלך היא חלק גדול מכל כותרת עלילתית, במיוחד כותרת Telltale. בסוף הפרק הראשון, מוצגת לך ההחלטה הגדולה הראשונה שלך, שהיא בעיקר להרוג מישהו או לתת לו לחיות. . עם זאת, הבנתי אחר כך שבלי קשר להחלטה שלך, אתה פשוט לא רואה את אותו אדם יותר. אז בסופו של דבר, האם הבחירה באמת חשובה?

. . אז עשיתי הצלה נפרדת רק כדי לראות כמה זה באמת השתנה: קיבלתי כמה שורות דיאלוג נוספות, אבל אז שאר הפרק התנהג בדיוק כמו ההפעלה המקורית שלי.

סגירת מחשבות על המרחב: סדרת Telltale

“האמת היא אמת. .

בסוף, . מבחינה ויזואלית זה הכי טוב שראינו עד כה, ואלמנטים המשחקים הנוספים בהחלט נעים בכיוון הנכון. אם אתה מחפש לצרוך כל קאנון המרחב . , .

חשוב לציין כי עבור כל מי שלא צפה בתוכנית, זו המלצה קשה יותר. . .

לצערי כן. אבל עדיין יש קצת כיף להיות, והוכחה שיש פוטנציאל להוסיף עוד קצת משחק לכותרות Telltale. אני אפילו חושב אחר נכון כניסה שיש לה קצת יותר משמעותית של סיפור לספר יכולה להיות מושלמת לנוסחה Telltale. אם זה יקרה, אני מקווה שהנרטיב לא משחק אותו בטוח מדי בפעם הבאה.

[סקירה זו מבוססת על בנייה קמעונאית של המשחק שמספק המו”ל.]