חתיכה אחת: כל איש צוות בשודדי כובע הקש | Beebom, שודדי כובע קש | גיבורים וויקי | פנדום

0

גיבורים וויקי

Contents

ה שודדי כובע קש הם הגיבורים העיקריים של חתיכה אחת זיכיון ומובלים על ידי קוף ד ‘. לופי. “כובעי הקש” נקראים על שם כובע הקש לחתימה של לופי שניתן לו על ידי שאנקים אדומים שיער.

חתיכה אחת: כל איש צוות בשודדי כובע הקש

כל אחד מחברי כובע הקש בשודדי ים ביצירה אחת

. מצוותים מפורסמים כמו שודדי וייטביד ורוג’ר ועד אלו קומיקס יותר כמו שודדי הים, ראינו מגוון רחב של צוותי פיראטים באנימה. לכל צוות יש מאפיינים וחוזקות ייחודיים משלו. עם זאת, שודדי כובע הקש בלטו מההתחלה. רבים הצטרפו ללופי במסעו המדהים, וראו את שודדי הכובע הקש צומחים באופן משמעותי כקבוצה. כקבוצה ששבתה את ליבנו, בואו נלמד יותר על כל הרקע של איש צוות פיראטים של כובע קש ונראה אותם טוב יותר.

: מאמר זה מכיל ספוילרים על צוות הפיראטים של כובע הקש, מקורו וכל חבריו. אנו מציעים לך לצפות באנימה או לקרוא תחילה את המנגה כדי להימנע מהרס החוויה המיועדת.

שהם שודדי כובע הקש ביצירה אחת?

תמונה של שודדי כובע הקש

 • שם יפני: מוגיווארה לא איצ’ימי
 • סֶרֶן: קוף ד.לופי
 • ספינה: הולך שמח (בעבר), אלף שמש (בהווה)
 • שפע מוחלט: 8,816,001,000 פירות יער

שודדי כובע הקש התחיל על ידי גיבורנו האהוב קוף ד. לופי. השם מגיע ישירות מכובע הקש האייקוני שאנקס נתן ללופי והתחיל את האש בתוכו להפוך לפיראט. גיוס חבר אחד חדש אחרי השני, שודדי כובע הקש המשיכו להרפתקאות רבות והחלו לעלות לשמצה בקצב מהיר.

כעת, שודדי כובע הקש הם אחד הצוותים הידועים לשמצה והאימתניים ביותר בעולם היצירה האחד. לופי יש בהצלחה להיות קיסר הים לאחר ביטול נעילת הציוד שלו 5, בעוד שרמות הכוח של כל אחד מאנשי הצוות פוגעים בשמיים. יש לקוות, שודדי כובע הקש יהיו אלה שיעברו את שודדי רוג’ר האגדיים ולופי יהפוך למלך הפיראטים העתידי באמצעות כוחות הפירות השטן שלו והאקי.

צוות הפיראטים של כובע הקש כולל קבוצה מגוונת של חברים, המגוונים בדרכם שלהם. חברי שודדי הכובע הקש בקטע אחד מופיעים כאן:

 • קוף ד. לופי
 • רורונואה זורו
 • נמי
 • USOPP
 • סנג’י
 • טוני טוני צ’ופר
 • ניקו רובין
 • פרנקי
 • ג’ינבה

תמונה של פיראט כובע הקש

ממשיך הלאה, בואו נסתכל על רוג’ר הג’ולי של כובע הקש בחתיכה אחת. הרוג’ר העליז של פיראט כובע הקש הוא פשוט ובקלות ניתן לזיהוי. הייחודי כובע קש מונח על הגולגולת הופך את זה לאייקוני עוד יותר. כאשר לופי ממשיך במסעו להפוך למלך הפיראטים ולכבוש את הים בחיוכו, לקוות לראות את רוג’ר העליז הזה משיג מעמד אגדי שאף אחד אחר לא יכול להתאים.

חברי שודדי הכובע הקש (עד כה)

עם זאת, בואו נסתכל על חברי שודדי כובע הקש שעוזרים ללופי להשיג את מטרתו. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על דמויות פופולריות כמו זורו, נמי, סנג’י ואחרות בצוות של לופי. רשמנו את חברי שודדי כובע הקש לפי הסדר בו הצטרפו לצוות.

. קוף ד. לופי

תמונה של שודדי כובע קש

 • תַפְקִיד: סֶרֶן
 • הופעת הבכורה של הצוות:פרק 1, פרק 1
 • פרי השטן: Hito Hito No Mi, Model: Nika (פירות אנושיים-אנושיים, דוגמנית: ניקה)
 • האקי: חימוש, תצפית וכובשים
 • נְדִיבוּת: 3,000,000,000 פירות יער

קוף ד. לופי הוא מייסד שודדי כובע הקש. בהשפעתו של אליל שאנקס, לופי תמיד חלם להפוך לפיראט ולהתחיל את הצוות שלו מאז שהיה ילד. לופי הציב את המטרה להפוך למלך הפיראטים ואמר לשנקס שהוא ירכיב צוות גדול יותר משלו. זו הייתה ההתחלה היפה של שודדי כובע הקש, ולופי הפליג לבד. מאוחר יותר, לופי הצליח להביא אנשים חזקים לצוותו ולהוביל אותם חזקים מתמיד.

קוף ד. לופי יצר סערה בתוך העולם החדש ועשה לעצמו שם כמי שנושא את רצונו של ד ‘. הוא נמצא בצורתו השיא, משחרר את ציוד 5 כשהוא מעיר את כוחות הפירות השטן שלו. לופי הוא כרגע אחת הדמויות הראשיות ביותר ב- OP באנימה, והוא יחזק יותר בעתיד.

בעקבות כל קשת האי העוגה, לופי הועלה מכיוון שהוא נחשב להופיע כקיסר החמישי של הים. מהיר קדימה, לופי, יחד עם החוק והילד, נלחמו והביסו שני קיסרי הים וטענו רשמית מושב כאחד מהן קיסרי הים חדשים. אין ספק שלופי יהפוך למלך הפיראטים הבא, ואנחנו לא יכולים לחכות ליום שהוא מוצא את אוצר היצירה היחיד.

2. רורונואה זורו

תמונה של זורו של שודדי כובע קש

 • תַפְקִיד
 • צוותהוֹפָעָה רִאשׁוֹנָה: פרק 3, פרק 6
 • פרי השטן: אף אחד
 • האקי: חימוש, תצפית וכובשים
 • נְדִיבוּת: 1,111,000,000 פירות יער

רורונואה זורו היה ה בתור החרב והפך לחבר הרשמי השני בשודדי כובע הקש. זורו עבד כצייד ראשים וזכה בתואר המפחיד של “האנטר צונטר זורו” לפני שפגש את לופי. כמו לופי, גם לזורו יש חלום ומטרתה להפוך לחרב הגדול ביותר בעולם. לופי הזמין את זורו להצטרף לכובעי הקש כשנפגשו בקשת השחר הרומנטיקה בחתיכה אחת.

בהתחלה, זורו מסרב לקבל את ההצעה אך בסופו של דבר מצטרף לצוות לאחר שהיה עד לאישיותו של לופי וכיצד הציל את זורו מהנחתים. לופי גיבה את החלום של זורו ורצה שהוא יהיה חלק מצוות המלך של הפיראטים העתידיים. . הוא הבעלים של כמה מהחרבות הטובות ביותר ביצירה אחת.

זורו הוא החרב השני הטוב ביותר בעולם היצירה האחד אחרי מיהוק, אבל הוא יעלה עליו יום אחד. כרגע, זורו הוא א בן זוג נאמן ללופי ושייך לשלישיית המפלצת יחד איתו וסנג’י. אנשים רבים טועים זורו להיות המנהיג של שודדי כובע הקש, אך עם זאת, הוא הקפטן השני של כובעי הקש והאיש הימני של לופי.

3. נמי

תמונה של נמי של שודדי כובע קש

נמי הוא החבר השני שהצטרף ללופי ושודדי כובע הקש הנווט במהלך קשת העיר הכתומה. אבל היא העלתה את לופי והצטרפה לצוות רק כדי לגנוב מהם כסף כדי להחזיר את הכפר שלה מהפיראטים הארלונג. היא הייתה חברה בפיראטים הארלונג באותה תקופה. אבל אחרי שלופי לומד על האירוע הזה, הוא מציל את הכפר בכך שהוא מכות את שודדי האורונג. בהמשך מצטרף נמי רשמית לשודדי כובע הקש בסוף קשת הפארק הארלונג, רודף את חלומה כדי להפוך את מפת הכוכב כולו. אתה יכול לבדוק את 10 העובדות שלנו שלא ידעת על נמי כדי ללמוד יותר על הדמות שלה.

במהלך השנים, נמי שימש כנווט גדול והוביל את הצוות בחוכמה במהלך הרפתקאותיהם. היא אחת הדמויות הנשיות הטובות ביותר ביצירה אחת. SORCERY CLILA-TACT. בשילוב הנשק שלה עם זאוס, היא הצליחה ליצור התקפות הרסניות וניצחה את אולטי עצמה. נמי הופכת לחזקה ומוכיחה את שוויתה כאחד החברים העיקריים בשודדי כובע הקש.

4. USOPP

תמונה של שודדי כובע קש

USOPP הוא החבר השלישי שהצטרף לשודדי כובע הקש כמו צַלָף. בתחילה הוא הוביל את צוות שודדי ה- USOP, אך הוא הצטרף לצוות של לופי בסוף קשת הכפר הסירופ. אחרי שלופי התיידד איתו ועזר להציל את חברו, קאיה, USSOP קיבל את ההזמנה לכובעי הקש כדי להפוך ללוחם אמיץ של הים כמו אביו. . חברו של אוסופ קאיה הכניס את הספינה העליזה ללופי, ועזר להם לבעוט את המסע שלהם לקו הגדול.

USOPP הרוויח את תואר האל אוסופ במזלו ובמעשיו האמיצים, מה שהופך אותו יותר כמו באגי של שודדי הכובע הקש. אבל אחרי שנים הוא הצליח להיות צלף מיומן מאוד עם הקלע הקבוטו שלו. הוא נחשב גם בקרב החלשים, אך הוא עולה בשלטון בהדרגה. אנו מקווים לראות בקרוב את שדרוגי הכוח של USOPP באנימה.

5. Vinsmoke Sanji

תמונה של סנג'י של שודדי כובע קש

בסוף קשת הברטי בחתיכה אחת. אחד הדברים החשובים עבור לופי הוא כמובן אוכל, ויש לו את השף הכי טוב בעולם בצוותו. סנג’י חולם מצא את כל הכחול, אגדת ים המתייחסת למקום היחיד בו הים הכחול הצפוני, הכחול הדרומי, הכחול המזרחי והכחולים המערביים נפגשים בעולם היצירה האחד. זה היה גם החלום של המנטור של סנג’י זף. אז הוא החליט להצטרף לצוות של לופי בהרפתקאותיהם ברחבי העולם כדי להגשים את חלומו.

סנג’י הוא גם חלק משלישיית המפלצת לצד לופי וזורו והוא השלישי החזק ביותר בפיראטים של כובע הקש. מאוחר יותר נחשף כי סנג’י מגיע ממשפחת וינסמוק, כאשר הצליח להחיות את ההתקדמות הגנטית שנמצאת בתוכו רדומים. הוא בעל כוח מדהים והוא אחד הלוחמים המצוינים של צוות כובעי הקש. כמו כן, יש לו שפע חסון על ראשו והיה מסוגל להביס את המלכה, חבר אולסטאר בפיראטים החיה.

6. טוני טוני צ’ופר

תמונה של מסוק של שודדי כובע קש

טוני טוני צ’ופר הוא החבר החמישי שהצטרף לצוות שודדי כובע הקש כרופא. חשוב לכל צוות שיהיה רופא בספינה. . הוא קיבל את הצורה ההיברידית האנושית הזו לאחר שאכל את היטו היטו אין מי שטן פרי. צ’ופר שואף להפוך לרופא הטוב ביותר בעולם ולרפא את כל המחלות החשוכות על ידי נסיעה ברחבי העולם. אז כמו אחרים, הוא הצטרף לצוותו של לופי כדי לרדוף אחר החלום שלו.

צ’ופר הוא חלק מהשלישייה החלשה, לצד USSOP ו- NAMI, ויש לו שפע של 1,000 פירות יער בלבד. אבל אל תתנו לעובדות האלה להטעות אתכם מהכישורים הגדולים שיש לו. צ’ופר הפך להיות רופא נהדר וגם עוזר הרבה במריבות עם יכולות המפלצת שלו. יש לו כוח עצום וכוח רצון להתגבר על כל דבר, וזה רק עניין של זמן עד שממשלת העולם תגלה את סמכויותיו האמיתיות.

7. ניקו רובין

דימוי של ניקו רובין מפיראטים כובע קש

ניקו רובין הוא החבר השישי שהפך לחלק משודדי כובע הקש ביצירה אחת. היא הצטרפה לצוות בתור אַרכֵיאוֹלוֹג, והיא עשתה את זה גם בצורה מפתיעה. ניקו נתפסה לראשונה כאנטגוניסט במהלך קשת ערבסטה, אך לימים הצטרפה לצוות כדי להמשיך בחלומה לחשוף את תולדות העולם, במיוחד במהלך המאה הריק.

היא אחת משני החברים היחידים בעולם שיכולים למעשה קרא את הפונגיפים. . אז כן, שניהם זקוקים זה לזה כדי להצליח.

באופן מזעזע, לניקו היה שפע מסיבי של 79,000,000 פירות יער גם כשהייתה ילדה. עם הזמן היא צמחה לאיום גדול יותר על ממשלת העולם מכיוון שהיא יכולה לקרוא את הפונגיפים. היא גם הגדילה את כוחה ויש לה כוחות פרי שטן מסוכנים לרשותה. רובין הוא א חבר חיוני של שודדי כובע הקש והצוות כולו הלכו להציל אותה מהממשלה העולמית בקשת הלובי של Enies.

8. פרנקי

דימוי של שודדי כובע קש

פרנקי הוא החבר השביעי שהצטרף לצוות בתור ספינה בסוף קשת הלובי שלאחר האניז. בדומה לרובין, הוא נחשב בתחילה לנבל של כובעי הקש, אך הוא הפך לבעל ברית והפך את הטעויות שלו על ידי בניית ספינה יפה לחלוטין לכובעי הקש. הוא חלם לבנות ספינה ולטייל בכל העולם עליה, הוא קיבל את ההזמנה של לופי להיות חבר בצוות.

פרנקי הוא בחור מוכשר במיוחד ויצר הרבה המצאות חדשות לספינה. . בנוסף, הוא גם מחזיק בתכניות של פלוטון הנשק העתיק, שהוא עניין גדול. פרנקי ידוע בצדק בשם איש הברזל של שודדי כובע הקש.

9. נַחַל

ברוק הוא החבר השמיני שמצטרף לשודדי כובע הקש כמו המוזיקאי באנימה של היצירה האחת. הוא הצטרף לצוות בסוף קשת המותחן כי לופי תמיד רצה שיהיה מוזיקאי בצוותו. ברוק אכל את Yomi yomi no mi פרי שטן, ומאפשר לו לחזור מהמתים. . וללא היסוס, לופי הזמין את ברוק להצטרף אליהם כשהיה רק ​​שלד משוטט בים.

ברוק הוא מוזיקאי מוכשר ואיש חרב מצוין בכל מה שקשור ללחימה. יתר על כן, יש לו גם כמה כוחות פרי שטן מדהימים. ברוק הוא הדוגמה המושלמת לפירט ותיק אימתני שחוויותיו עוזרות לצוות מאוד בהפלגתם. החלום שלו הוא לפגוש שוב את לבון (לוויתן כחול ענק) ולהגשים את הבטחתו.

10. ג’ינבה

דימוי של שודדי כובע קש

ג’ינבה הוא החבר התשיעי שיצטרף לשודדי כובע הקש כמו הרכב. בקרב כולם, ג’ינבה הייתה היחידה שחיכינו שנים להצטרף לצוות. לופי התיידד עם ג’ינבה במהלך קשת הדחף והזמין אותו במהלך קשת האי פישמן. מכיוון שג’ינבה היה בעל ברית של שודדי האמא הגדולים, הוא נאלץ לחתוך איתה קשרים והבטיח ללופי להצטרף לצוות במדינת וואנו.

זה אפילו הפך למאמה פופולרית בקרב פנדום היצירה האחת, בו אומר לופי, אני אחכה לך בארץ וונו! ג’ינבה סוף סוף התאחד עם שודדי כובע הקש בקשת הוואנו והפך רשמית לשודדי הצוות העשירי.

פיראט מנוסה והיה פעם מלחמת הים. הוא דגים עם גאווה רבה, כפי שכולם יודעים, ומיומן מאוד בקראטה של ​​פישמן. הוא יכול לשלב את הקראטה שלו עם האקי כדי ליצור התקפות עוצמתיות. בהמשך לנושא, החלום של ג’ינבה הוא להפסיק את האפליה נגד פישמן וליצור עולם שבו בני אדם ופישמנים יכולים להתקיים יחד בשלום.

חברי כובע קש לשעבר ובעתיד

בנוסף לחברים הקיימים, כללנו גם את אלה שהיו בעבר חלק משודדי כובע הקש או יצטרפו לצוות בקשתות הבאות. בדוק את החברים הקודמים והעתיד של שודדי הכובע הקש של לופי כאן:

1. Nefertari Vivi

תמונה של ויוי

Nefertari Vivi היה אחת התוספות המפתיעות ביותר לשודדי כובע הקש בסוף קשת שיא הוויסקי. כנסיכה של ממלכת ערבסטה, היא רצתה להחזיר את ארצה מתנין, נשיאת ארגון עבודות הבארוק. היא עבדה שם כמרגל והצטרפה לשודדי כובע הקש כשגלה. לאחר שכובעי הקש ניצחו את הארגון ושחזרו את השלום בערבה, היא בחרה להישאר במדינה שלה ולעבוד למען רווחתו.

למרות שהיא בחרה להישאר בבית, ויבי עדיין נחשבת לחברה בכובעי הקש בליבם של המעריצים, כולל עצמנו. . [עדכון] עם החשיפות האחרונות, ל- Vivi יש גם את ה- D הראשוני בשמה (ראה עוד על רצון D כאן)

2. גזר

תמונה של גזר

. היא הייתה חלק מהצוות מאז כל קשת אי העוגה. הכל התחיל כשהיא התגנבה על הספינה ובסופו של דבר הפכה לאדם חזק לאחר הפשיטה על אוניגאשימה.

מכיוון שכובעי קש כוללים קבוצה מגוונת של דמויות מכל העולם, האוהדים קיוו כי גזר ימלא את תפקיד חבר מינקס בקבוצה. אבל בסוף הפשיטה הוכרז גזר כמנהיג החדש של שבט מינקס שלה.

לא סביר מאוד שהיא תצטרף לכובעי הקש שכן היא צריכה להוביל את השבט שלה. אבל, עם חתיכה אחת לכיוון הסאגה הסופית, היא עשויה להצטרף ללופי כדי לתמוך במאמציו בקשת הסופית. היא הייתה רק חברה זמנית בשודדי כובע הקש, שהעריצו את האוהדים.

3. יאמטו

תמונה של יאמטו של שודדי כובע קש

. יאמטו דומה לקוזוקי אודן ולא פלא שהיא מכנה את עצמו גם אודן. כמו איך אודן המשיך בהרפתקאות עם המלך הפיראטים רוג’ר לצחוק ועוד הרבה מקומות. יאמטו הוא ככל הנראה זה שיצטרף למלך הפיראטים העתידי לופי.

חשבנו שהיא תהפוך לחברה בסוף קשת הוואנו, אך למרבה הצער, היא החליטה להישאר כדי לעזור למומונוסוקה והאחרים לגדל שוב את וואנו לתהילה. יתר על כן, היא עדיין זקוקה לברכת קפטן כובע הקש. יש לקוות, יאמטו יצטרף למסע האולטימטיבי של שודדי כובע הקש בקרוב.

4. ד”ר. Vegapunk

חתיכה אחת: כל איש צוות בשודדי כובע הקש

חשבנו שצוות הפיראטים של כובעי הקש יושלם בתוספת יאמטו. . בפרקי המנגה האחרונים התוודענו ל- DR. Vegapunk. עכשיו, יש לו הגיש בקשה חריגה ללופי כדי לתת לו לעלות על ספינתו.

. אז, ד”ר. Vegapunk החליט להחליף צדדים ולהצטרף לכובעי הקש במסעם לעבר האי אלבף המיוחל מאוד.

ראוי לציין את זה ברגע הנוכחי, ד”ר. Vegapunk לא הצטרף רשמית לצוות שודדי כובע הקש, אך ככל הנראה הוא יהפוך לחבר זמני בפרקי המנגה הקרובים. המשמעות היא שבקרוב יהיה לנו האיש הכי חכם בעולם כחלק מצוות שודדי כובע הקש, ויוסיף אינטלקט מדהים לקבוצת החברים המגוונת שלהם כבר.

שאלות נפוצות

מיהו 11 החבר בפיראטים של כובע קש?

ימטה הולך להיות החבר ה -11 בשודדי כובע הקש בקרוב. חשבנו שהיא תהפוך לאחת בסוף קשת הוואנו, אך למרבה הצער, היא נשארה לעזור למומונוסוקה והאחרים לגדל שוב את וונו לתפארת. אבל יאמטו מאושר שהוא החבר ה -11 הלא רשמי בשודדי כובע הקש.

בן כמה לופי?

נכון לעכשיו, לופי הוא בן 19 אחרי הזמן שדלג במנגה ואנימה של היצירה האחת. פרטי הגיל המדויקים אינם ידועים כרגע ברגע זה.

שהם 10 כובעי הקש?

לופי, זורו, אוסופ, סנג’י, נמי, צ’ופר, ניקו רובין, פרנקי, ברוק וג’ינבה הם 10 חברי כובע קש כרגע.

מאמרים מומלצים

לוגו של קטע אחד בסרטון קידום מכירות Egghead

אנימה חתיכה אחת: מתי משחרר קשת Egghead?

מדריך פרק אקשן חי אחד

עונה אחת של פעולה חיה עונה 2 שחודשה רשמית על ידי נטפליקס

קוף ד. לופי בפרק אחד 1076

פרק אחד פרק 1076 תאריך ושעה שחרור: קרב סופי בין לופי וקיידו

פעולה חיה אחת - כל מה שאתה צריך לדעת

יצירה אחת פעילה חיה לעומת אנימה: 10 שינויים עיקריים

מדריך פרק אקשן חי אחד

אקשן חי של קטע אחד עונה 2: תאריך שחרור, צוות שחקנים, עלילה ועוד

פוסטר שפע בוער של לופי בפעולה חיה אחת

קטע אחד של פעולה חיה סיום ותאמות הקנטה הסבירו

18 הערות

אין פרי ופירות של לופי של לאופי הם שני פירות שונים כן, הם שניהם פירות אנושיים, אבל לופי הוא דוגמנית ניקה ובחתיכה אחת כפי שנאמר שלא יכולות להיות שניים מאותם פירות השטן בבת אחת

אחי אני חבר צוות בהצטרפות לסדר זה לא בסדר אני שונא את זה אחי
נמי הוא 4 חבר ב- Luffy Crew in Permistry

שודדי כובע קש

גיבורים וויקי

שלישיית מפלצת (לופי, זורו וסנג’י)
שלישיית אמצע (רובין, ברוק ופרנקי)
שלישייה חלשה (נמי, אוסופ וצ’ופר)
(לופי, נמי, ברוק וצ’ופר)
שודדי כובע מתולתלים (Sanji, Nami, Brook & Chopper)

מָקוֹר

קרן

מתישהו ב- Timeskip

מַטֶה

הולך שמח (נהרס)

אלף סאני (כַּיוֹם)

מפקדים

רורונואה זורו (חרב וחבר ראשון לא רשמי)

יכולות / נשק מיוחדות

זורו:
חרבות
פרנקי:
מיומנויות הנדסיות
חוזק סייברנטי
עמידות קיברנטית
סיבולת קיברנטית
חוסן סייברנטי
סנג’י:
טבח מומחה
אומנויות לחימה מוכוונות בעיטה
Usopp:
צלף מומחה

סיבולת מעל הממוצע
התרחשות מעל הממוצע
טכנאי מיומן
נמי:
נווט מומחה
אמן לחימה בקיא
ג’ינבה:
איש הרכב מומחה
פישמן קראטה
אַחֵר:
אינטליגנציה גבוהה
(נמי, רובין, ויוי, אוסופ, פרנקי, סנג’י)
בעל האקי
(לופי, זורו, סנג’י, אוסופ, ג’ינבה)
משתמש פירות השטן
(לופי, צ’ופר, רובין, ברוק)

יעדים

מצא את היצירה האגדית.

סיוע ללופי להפוך למלך הפיראטים.
קח על עצמו את ממשלת העולם ויצא למעלה.
למצוא ולהציל את Nefertari Vivi.
עזור לד”ר. (הכל מתמשך).

סוג הגיבורים

שודדי ייצור של קשר

ה שודדי כובע קש הם הגיבורים העיקריים של חתיכה אחת זיכיון ומובלים על ידי קוף ד ‘. לופי. “כובעי הקש” נקראים על שם כובע הקש לחתימה של לופי שניתן לו על ידי שאנקים אדומים שיער.

אחרי קאידו, אמא גדולה כמו גם הברית בין שודדי החיה לתבוסות הפיראטים הגדולים של אמא, כובעי הקש מכונים כעת כאחד מארבעת צוותי הפיראטים של הקיסרים. הברית שלהם עם Trafalgar D. חוק המים ושודדי הלב הסתיימו בסופו של דבר לאחר שהשיגו את יעדיהם על כך שהורידו סוף סוף את Donquixote Doflamingo, כמו גם גם קיידו וגם אמא גדולה.

תוכן

חברים []

קפטן []

9 קצינים בכירים []

 • רורונואה זורו (חרבות וחבר ראשון לא רשמי)
 • NAMI (נווט ורבעון לא רשמי וגזבר)
 • סנג’י (שף)
 • טוני טוני צ’ופר (דוקטור)
 • ניקו רובין (ארכיאולוג)
 • ברוק (מוזיקאי)
 • ג’ינבה (הרכב)

חברים אחרים []

 • Nefertari Vivi (לשעבר, חבר כבוד)

בני לוויה []

 • קארו (לשעבר)
 • זאוס

ספינות []

 • הולך שמח (ספינה מקורית, נהרסה)
 • אלף שמש (ספינה נוכחית)

Bounties []

 • קוף ד. לופי: 3,000,000,000
 • רורונואה זורו: 1,111,000,000
 • NAMI: 366,000,000
 • USOPP: 500,000,000
 • סנג’י: 1,032,000,000
 • טוני טוני צ’ופר: 1000
 • ניקו רובין: 930,000,000
 • פרנקי: 394,000,000
 • ברוק: 383,000,000
 • ג’ינבה: 1,100,000,000

סה”כ השפע: 8,816,001,000

בני ברית [ ]

 • קובי
 • אמפוריו איבנקוב
 • בואה הנקוק
 • שבט קוג’ה ושודדי ים (הסוגד וממתח את לופי ואת עורו משפשף כתחביב האהוב עליהם, מכיוון שמעולם לא ראו אדם כמוהו לפני כן)
 • סילברס ריילי
 • סאבו
 • . אס (נפטר)
 • מעשן (הלאה לסירוגין)
 • טאשיג’י (על וכיבוי)
 • שאנקס
 • משפחת Vinsmoke ו- Germa 66
 • אדוארד “Whitebeard” Newgate (נפטר)
 • קוזן
 • האצ’אן
 • קמי
 • פפגו
 • אוקמה
 • אדון. 2 בון קליי
 • מלך קוברה
 • המלך ריקו
 • המלך אליזבלו
 • Bartolomeo ו- Barto Club (Boys Fan)
 • צבא מהפכני
 • המלך דלטון
 • ענקים
 • משפחת פרנקי
 • רבקה
 • וִיוֹלָה
 • שודדי אש
 • Capone Bege
 • שרלוט שיפון
 • שודדי שמש
 • שרלוט פרלין
 • שבט מינק
 • שודדי ים לבנים
 • Bartholomew Kuma
 • בלמי
 • שודדי שיער אדומים
 • פדרו (נפטר)
 • גזר
 • וונדה
 • דגים ומרפלים
 • לִירָה
 • טרפלגר ד. חוק מים
 • שודדי לב
 • קוף ד. דרקון (אביו של קפטן)
 • סאבו
 • צבא מהפכני
 • קוֹאָלָה
 • גַרזֶן
 • טנגויאמה היטסו
 • Inurashi
 • נקוממושי
 • מרקו
 • שיראושי
 • המלך נפטון
 • משפחתו של נפטון
 • משפחת קוזוקי
 • היוגורו
 • קינמון
 • קוזוקי מומוסוקה
 • Kawamatsu
 • אשורה דוג’י (נפטר)
 • דנג’ירו
 • איזו (נפטר)
 • יאמטו
 • רוצח (יריבו של זורו)
 • ד”ר. Vegapunk
 • סטוסי (המרגל של Vegapunk)
 • תכשיטים בונני

אויבים []

 • ממשלת העולם
 • נֶחָתִים
 • שיצ’יבוקאי (פרט לבואה הנקוק, ג’ינבה, ולא ידוע להם, Bartholemew Kuma) (התפרק)
 • יונקו (בעיקר אמא גדולה, קאידו, ו Blackbeard)
 • . ללמד (הקשת-נמסיס של לופי, והמוח המוח האחראי למלחמה במרינפורד ומותו של אייס)
 • שרלוט קטאקורי (האויב המכובד של לופי)
 • קרקר שארלוט
 • שארלוט שייקי
 • שארלוט תנור
 • שרלוט דייפוקו
 • קיידו
 • “אמא גדולה” שרלוט לינלין
 • פיראטים גדולים של אמא ומשפחת שרלוט
 • שודדי חיה
 • שודדי ים שחורים
 • צופן פול
 • משפחת דונקיקסוט/שודדי ים
 • דרקונים שמיים/אצילים עולמיים
 • ג’ק הבצורת
 • קיזארו
 • פוג’יטרה
 • אוקייג’י (לשעבר בגלל התפטרותו מהנחתים)
 • שודדי דגים חדשים
 • פציפיסטה
 • ליצן קיסר
 • שודדי באגי
 • שודדי קריג
 • שודדי ים ארלונג
 • וופול
 • עבודות בארוק
 • אנל
 • CP0
 • CP9
 • שודדי בלמי (לא ידועים)
 • הדורות הגרועים ביותר (יריבים ללופי וזורו)
 • אקינו (הארכינמיה של לופי על הריגתו של אחיו אייס)
 • רוב לוצ’י
 • טרבול
 • דיאמנטה
 • פיקה
 • ורגו
 • מונה
 • סוכר
 • קורוזומי אורוצ’י
 • Gekko Moriah
 • המותחן קליפה
 • המלכה המגיפה
 • מי זה מי
 • X דרייק (לשעבר בגלל בגידתו כלפי קאידו)
 • יורק
 • חמשת הזקנים

סקירה כללית [ ]

שודדי כובע הקש הם האנשים קוף ד. לופי (קברניט צוות הפיראטים של כובע הקש), מחשיב ערך לצוותו ויעזור לו להפוך לפיראט האולטימטיבי הבא בעולם, המכונה “מלך הפיראטים”. . לכל חבר לצוות או ל”נקאמה “יש כישרון יחיד מסוגו ולכל אחד מהם יש כישורי לחימה יוצאי דופן. לכל אחד יש חלום שממשיך אותם להמשיך ואחת הסיבות שהצטרפו לצוות.

לאחר נפילותיו של קאידו ואמא הגדולה, לופי הפך לחבר חדש בארבעת הקיסרים וחבריו הצוותים הפכו לכפופים של הקיסר עצמו המכונה 9 הקצינים הבכירים שיש להם פיקוד על כובע הקש הגדול. לופי יכול לגייס כל מי שרצה להצטרף לצוותו או להפוך לצוות הכפוף שלו מתחת לדגלו בכל עת כדי להגביר את כוחו של צוותו או סתם לספק את ביטחונם.

שטחים []

 • אי פישמן
 • מדינת וונו

היסטוריה []

שודדי כובע הקש הם צוות פיראטים קטן אך חזק שמקורו במזרח כחול אך ישנם חברים שונים מאזורים שונים. הם נקראים על שם כובע החתימה של לופי שניתן לו על ידי שאנקים אדומים שיער ומכונה לראשונה שודדי כובע הקש על ידי מעשן באלבסטה. הצוות הפליג על הולך שמח, ספינת כובע הקש הרשמית הראשונה שלהם, עד למים 7 קשת. לאחר קשת הלובי של Enies, הם משיגים ספינה חדשה בשם The אלף סאני. כובעי הקש מורכבים כיום מעשרה חברים שהשפע המשולב שלהם שווה ל -3,161,000,100 פירות יער.

בעקבות האירועים בארכיפלג סבאודי, התשעה החברים הראשונים הופרדו זה מזה. במשך שנתיים הם התאמנו במיקומים מבודדים יחסית, והתחזקו למען עזרה זה לזה.

בעקבות אירועי קשת Dressrosa, הצוות הורחב גם באופן מאסיבי; הצוות הראשי לא השתנה, אך שבעה קברניטי פיראטים אחרים וצוותיהם בהתאמה התחייבו לאמונם לליפה, ויצרו את הכובע הקש הגדול.

בעקבות אירועי קשת האי העוגה כולו, הפשיטה המוצלחת של לופי נגד אמא הגדולה, ההרס המוחלט של הטירה שלה, והתבוסה שלו במפקדיה הבכירים נעשתה ידיעה ציבורית על ידי העיתונאית “חדשות גדולות” מורגנס. יתר על כן, הקמת הכובע הקש הגדול של הכובע והתוספת של מצוקה לשעבר לצוותו (ג’ינבה) נחשפה גם להמונים. לשם כך, לופי נחשבת כיום לקיסר הים החמישי בכמה מעגלי העולם וכובעי הקש הפכו מוכרים באופן חד משמעי כאחד מצוותי הפיראטים החזקים בעולם.

לאחר שניצח את קאידו ואת שודדי החיה, שודדי הכובע הקש מכונים כעת כצוות יונקו כאשר לופי הפך רשמית ליונקו על ידי הגורוזי. יאמטו (בתו של קיידו) רצתה להצטרף לשודדי כובע הקש, אך עדיין לא וצריכה לחכות עד שתאושר רשמית כחברה חדשה בצוות על ידי הקברניט הצעיר עצמו, על פי ג’ינבה. עם זאת, בגלל הפלישה של האדמירל ריוקוגיו, יאמטו החליט להישאר בוואנו כדי להגן עליה מפני פולשים כלשהם. לופי השאיר העתק של רוג’ר הג’ולי של הצוות שלו לוואנו כאשר הוכרז וונו הוא כיום שטחו תחת הגנתו.

כוח [ ]

למרות שיש להם מספר קטן של חברים, כובעי הקש הם צוות חזק מאוד. הקברניט שלהם הביס ברציפות אנשים שנודעים בכוחם המדהים כמו תנין, גקקו מוריה ודונקיקסוט דופלאמינגו מהשיצ’יבוקאי, הרודן החושש מאוד מסקפיאה, והרוב לוצ’י הידוע לשמצה של ה- CP9. הצוות עצמו עשה דברים שהכי חושבים בלתי אפשרי ומטורף לחלוטין כמו להביס ארגון שלם (כמו עבודות בארוק, CP9 ושודדי דונקיקסוט), אגרוף עולם אציל ונפרץ מהאי השיפוט, Enies Lobby. למעשה, לאחר האירוע שהתרחש בלובי Enies, ממשלת העולם תייגה אותם כצוות מסוכן מאוד מאז שפעולותיהם סכנו את מאזן של שלוש המעצמות הגדולות. אחרי שקיידו, הצוות שלו ותבוסותיו של אמא הגדולה, שודדי הכובע הקש ידועים לרבים צוות הקיסר.

לכולם יש לפחות כישרון אחד בו הם כמעט מושלמים, וכל חבר הוא, פחות או יותר, לוחם אימתני אם לא ממש מפחיד בפני עצמם. בעוד שלכולם יש כוח מדהים בדרך זו או אחרת, שלושה מהם, לקברניט, לחרבות ולשף, יש כוח בלתי אנושי כה מדהים עד ששאר הצוות כינה אותם “שלישיית המפלצת”. . לאחר שלופי הפך לקיסר, חבריו לצוות ידועים בשם 9 הקצינים הבכירים שמפקדים על כובע הקש הגדול.

לאחר עלייתו של לופי כקיסר, שודדי כובע הקש יכולים לגייס כל מי שרצה להצטרף אליהם כצוות הכפוף שלהם מתחת לדגלם.

קישורים חיצוניים [ ]

כל איש צוות כובע קש דורג

שודדי כובע קש מדורגים - אבל למה

אם יש דבר אחד קוף D. לופי יודע לעשות מלבד אכילה ולחימה, זה איך להפגיש צוות. פיראטים של כובע הקש של לופי הם להקת דמויות אהובות שתפסו את ליבם של מיליונים ברחבי העולם עם הרפתקאותיהן המרגשות בעולם של חתיכה אחת. לאורך כל המסע האפי שלהם, צוות הפיראטים של כובע הקש תפס את ליבם של המעריצים ברחבי העולם עם יכולותיהם ומערכות המיומנויות הייחודיות שלהם, אישים שובה לב ותרומות משפיעות לסדרה בסך הכל.

כשאנחנו מתעמקים ביקום ההולך ומתרחב של סדרת האנימה והמנגה האיקונית הזו והסתגלות חיה, הגיע הזמן להעריך ולדרג את האנשים יוצאי הדופן האלה. מהקברניט הנחוש ביותר שלהם בפני הלוחמים המיומנים ולאנשים המוזרים המרכיבים את הצוות הזה, בואו לפרוק ולחגוג את התכונות המדהימות של צוות הקש כדי לקבוע מי עומד בחזית מורשתם המדהימה.

10) ברוק – המוזיקאי

כל איש צוות כובע קש דורג - אבל למה

. למרות שמוזיקאי אולי לא נראה חשוב בספינת פיראטים, ברוק הוא משמעותי ב חתיכה אחת נרטיב ומסע כובע הקש. ברוק הוא שלד חי שכובעי הקש מעדים על סיפון ספינת רפאים תוך ניווט במים בוגדניים במהלך קשת המותחן.

ברוק אכלה את יומי יומי לא מי, פרי שטן שהעניק לו את היכולת יוצאת הדופן להחיות לאחר המוות. עם הזמן הוא כיבד את שליטתו על כוחותיו, והעניק לו שליטה מדהימה הן על נשמתו שלו והן על נשמותיהם של אחרים. הכישרונות המוזיקליים של ברוק, כוחות פרי השטן הייחודיים והרוח התוססת מעשירים את הדינמיקה של הצוות. אריכות החיים שלו, הפרסונה ההומוריסטית ומלודיות הנפש מגלמות את השמחה והחוסן החיוניות למסעם שלהם.

9) פרנקי – הספינה

כל איש צוות כובע קש דורג - אבל למה

“סייבורג” פרנקי הוא החבר השמיני בצוות, ומצטרף אחרי Enies Lobby Arc. הוא מרכזי כמו הספינה המיומנת ביותר של שודדי הקש. בתחילה, פרנקי וחבורתו, משפחת פרנקי, היו יריבי לופי וצוותו במהלך מים 7 קשת. שתי הקבוצות קשורות בסופו של דבר בגלל נסיבות שונות, ומאחדות את כוחותיהן למסקנת הקשת.

החלום של פרנקי טמון בשאיפה לבנות כלי שיט המסוגל לעקוף את העולם. כדי להגשים את החלום הזה, הוא עיצב ובנה את אלף השמש, ספינה מדהימה שבנה עבור לופי וצוותו. כדי לראות את החלום שלו מתגשם, פרנקי הצטרף לכובעי הקש.

בניית הספינות של פרנקי ויכולות מכניות מעצבות את כלי הצוות וכלי הנשק. בתור הספינה הסייבורג של הצוות, הפרסונה האנרגטית שלו והחידושים העוצמתיים שלו, כולל השינויים הרובוטיים שלו, תורמים לניצחונותיהם.

8) ג’ינבה – המנהל

כל איש צוות כובע קש דורג - אבל למה

ג’ינבה, הידוע גם בשם “בן הים הראשון”, איש ההליכה המנוסה של שודדי הכובע הקש, הוא החבר העשירי של הצוות להצטרף לשורותיהם. הוא היה החבר האחרון שהצטרף לצוות שלהם במהלך קשת וונו קאנטרי מה שהופך אותו לחבר החדש ביותר. לפני שהצטרף לצוות כובע הקש, ג’נבה הוכיח את עצמו כבעל ברית נאמן ללופי בכמה הזדמנויות. ג’ינבה הוא דג כריש לוויתן ידוע כמאסטר של פישמן קראטה.

המלחמה לשעבר של הים חצתה שבילים עם לופי במהלך קשת מרינפורד. . חוכמתו של ג’ינבה, המומחיות הלחימה והנוכחות המרגיעה כמי שהמציא את מעמדו כחבר מוערך בצוות כובע הקש. כישורי הניווט שלו וקשרי העבר שלו תורמים גם להתקדמות הצוות.

7) USOPP – הצלף

כל איש צוות כובע קש דורג - אבל למה

USOPP, צלף שודדי כובע הקש, היה החבר הרביעי של הצוות שהצטרף לאחר קשת כפר סירופ. למרות האינסטינקטים הפחדנים שלו, USOPP מכיל חלום עמוק להפוך ללוחם אמיץ של הים, ממש כמו אביו. עם הזמן הוא מפתח אופי נהדר ומוצא את כוחו והביטחון הפנימי שלו. בכל יום הוא שואף לממש את החלום הזה ומגלם נחישות והתמדה בלתי מעורערת כשהוא מנווט את האתגרים של חיי הפיראטים לצד לופי וחבריו לחבריו לצוות. כישורי הצלפים המומחים של USOPP והמצאות גאוניות הופכות אותו ללב הצוות וההומור. למרות הרגלו להגזמה וסיפורי סיפורים גבוהים, האומץ הבלתי מעורער שלו במצבים קשה מעורר השראה לאחרים ומוכיח את ערכו כחבר כובע קש.

6) טוני טוני צ’ופר – הרופא

טוני טוני צ’ופר, המכונה גם “חובב ממתקי כותנה”, הוא הרופא בין שודדי כובע הקש והוא חשוב ביותר להצלחת הצוות. הוא הפך רשמית לחלק מהצוות של לופי בסוף קשת אי תוף.

מסוק אינו אייל רגיל. הוא צרך את Hito Hito No Mi, פרי שטן מדהים המאפשר לו לקבל צורה היברידית אנושית, כמו גם צורות אחרות. הוא כיבד את יכולתו הרפואית באי התוף תחת הדרכת דמויות ההורים שלו, הרופאים הירלוק וקורהא. הוא חולם להפוך לרופא מדהים המסוגל לרפא כל מחלה או מחלה.

בנוסף לכישוריו הרפואיים וכוחות הטרנספורמציה שלו, צ’ופר יכול לתקשר עם בעלי חיים, שהוכיח כמועיל מאוד בכמה הזדמנויות.

5) סנג’י – הטבח

כל איש צוות כובע קש דורג - אבל למה

. כחבר החמישי של הצוות והרביעי להצטרף, הוא הפך רשמית לחלק מהרפתקאותיהם בעקבות אירועי Baratie Arc.

כשף סו בברטי, הוא כיבד את כישוריו הקולינריים שם עד למפגש הגורלי עם קוף D. לופי, שישכנע אותו לצאת למסע חדש כפיראט כובע קש. סנג’י משמיע את כל האימונים הקולינריים שלו לשימוש טוב בצוותו של לופי על ידי הכנת ארוחות מזינות ללא קשר למשאבים.

הוא ידוע בזכות יכולתו הקרבית, הוא מדרג בין שלושת הלוחמים המובילים בצוות הכובע הקש, קבוצה המכונה בחיבה “שלישיית המפלצת”, לצד לופי וזורו.

4) ניקו רובין – הארכיאולוג

כל איש צוות כובע קש דורג - אבל למה

ניקו רובין הוא מרכזי כמו הארכיאולוג המוערך של כובע הקש. בשורות הצוות, היא החברה השביעית והשישי להצטרף אחרי . בשנותיה הראשונות, רובין צרכה את חנה חנה לא מי, פרי שטן שאיפשר לה לבטא את חלקי גופה או את צורתו שלמה על כל משטח.

כניצולו הבלעדי של האי הכחול המערבי, אוחרה, רובין נושא את הנטל הכבד של היותו אחד האנשים המעטים מאוד הידועים ברחבי העולם שיש להם את המיומנות לפענוח ולהבין פונגגליפים. ידע זה נחשב לאסור ואיום משמעותי על ממשלת העולם, ומדגיש עוד יותר את תפקידה הכרחיים בסיפור המתפתח. בנוסף לידע ההיסטורי של רובין ולעומק האינטלקטואלי, היא גם לוחמת מיומנת המסוגלת להוציא מאות יריבים בבת אחת.

3) נמי – הנווט

NAMI מחזיקה בתפקיד החיוני של הנווט בתוך שודדי הכובע הקש. למען האמת, לופי והאחרים היו ככל הנראה שקעים את הספינה ומטביעים אלמלא נמי לא נועד. היא הייתה החברה השלישית של הצוות והייתה השנייה שהצטרפה רשמית לצוות של לופי בעקבות ה קשת אורנג ‘טאון.

לפני שהצטרף לכובעי הקש, נמי היה חלק מהפיראטים הארלונג. כוונתה הראשונית להצטרף לכובעי הקש הייתה להשתמש בהם כדי להבטיח את האמצעים לשחרור הכפר שלה מהאחיזה המדכאת של ארלונג. לאחר שביקשה לופי עזרה ועדה למרד כובעי הקש וניצחון על ארלונג, מה שמוביל לכך שהצטרפותה הצטרפה לצוות.

כישורי הניווט יוצאי הדופן של נמי, כישורי חיזוי מזג אוויר, מוח אסטרטגי ואופי ערמומי הם חיוניים להצלחת הצוות. ההתפתחות שלה מגנב מיומן לחבר צוות מסור משקפת את צמיחתה כדמות, וליכולותיה לשליטת מזג האוויר יש תפקידים מרכזיים בכמה קשתות.

2) זורו – החרב

רורונואה זורו, המכונה לעתים קרובות “צייד פיראטים” זורו, מחזיק תפקיד קרבי מרכזי בתוך שודדי הכובע הקש כמו חרבתו הראשית של הצוות. ראוי לציין כי הוא מוכר בפומבי כידו הימנית לקפטן הצוות, קוף ד ‘. לופי. המסע של זורו לצד הצוות החל כשהיה צייד שפע, ומסמן אותו כחבר הראשון שהצטרף לצוות של לופי במהלך רומנטיקה שחר קשת.

שושלתו של זורו, שנולד במזרח הכחול, מחברת אותו למשפחת שימוצוקי המפוארת של מדינת וונו ולסמוראים שימוטסוקי האגדי. זורו משלל בשלוט בסגנון שלוש חרב משלו, ואחד המריבות המובילות בין כובעי הקש. חרבות חרבות ללא תחרות של זורו הופכים אותו לנכס בלתי ניתן להחלפה. המחויבות שלו להפוך לחרב הגדול ביותר בעולם והמסירות הבלתי מעורערת שלו לחלום של לופי מציג את הקשר העמוק שלו עם הצוות וההשפעה המתמשכת שלו על המסע שלהם.

1) לופי – הקפטן

לא היו שודדי כובע קש אם זה לא היה לופי, ומסיבה זו הוא מדורג מספר אחת. להקת הדמויות הייחודיות הזו נפגשה כדי לעזור ללופי להשיג את חלומו להיות מלך הפיראטים. למה? מכיוון שהרוח והנחישות הבלתי נשכחת של לופי מניעים את הצוות קדימה.

כאשר הקברניט ומפנה של כוחו של פרי מסטיק, חוסר הפחד שלו במצוקה מעורר את חבריו לצוות ובני בריתו כאחד. הכריזמה הזיהומית של לופי והרדף אחר הפיכת מלך הפיראטים הם מרכזיים באנרגיה של הנרטיב.

. זה הביא לאוסף מסקרן של דמויות שעוזרות לעצב את צוות הכובע הקש.

פעולה חיה אחת זורם עכשיו בנטפליקס, עם פרקי אנימה חדשים ששודרו ב- Crunchyroll Weekly.