כל משחקי Mortal Kombat לפי סדר תאריך השחרור – Destructoid, כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר

0

כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר

Contents

בואו ניקח דברים עם ה- PS2, GameCube ו- Xbox. מעקרב ועד קוואן צ’י שהשחק לאחרונה, קח חלק במריבות תלת מימד בזמן השימוש בעמדות שונות.

כל משחקי Mortal Kombat לפי סדר תאריך השחרור

עקרב בח

ה מורטל קומבט הסדרה נמצאת כבר למעלה משלושים שנה. זה פעמיים מגילם של רבים מהאנשים שמשחקים אותו בימינו, מה שמקל על השכחה עד כמה הסדרה הגיעה. חלק מהמשחקים הם קלאסיקות שאין לערעור שעמדו במבחן הזמן, בעוד שאחרים לא ממש מגיעים לבר הזה. ובכל זאת, כולם חלק מורטל קומבטהמורשת, כך שיעור היסטוריה קטן הוא בסדר.

למטה תוכלו למצוא את השושלת המלאה של זיכיון משחק הלחימה הקלאסי הזה.

הלוגו המקורי MK

מורטל קומבט (1992)

זה שהתחיל את הכל. אם כי לא בשווה לוחם רחוב 2, את תקן הזהב של הז’אנר הלוחם באותה תקופה, הוא יותר מפצה על כך באמצעות הכללתם של כמויות של גוררים אז.

שמע פעם עם אנשים זקנים מתלוננים על איך המשחקים אלימים מדי? זה המשחק שאתה חייב תודה על זה.

כֵּיף עוּבדָה: האם ידעת שהמקור מורטל קומבט השתנה אמנות תיבת משחקי וידאו לנצח? לא, לא במובן זה שכל משחק העתיק את אמנות הכיסוי היפה שלו. אני מתכוון במובן זה שהאלימות שלה הובילה ליצירת ה- ESRB, ולכן הפכה כל משחק לדירוג גיל על הכיסוי שלו.

מסך הכותרת של Mortal Kombat 2

Mortal Kombat II

לפי הסטנדרטים של היום, ירגיש יותר כמו שודרג מורטל קומבט מאשר סרט המשך מלא. ובכל זאת, זה יהיה שדרוג נהדר לעזאזל.

הם כמעט הכפילו את הסגל לסרט ההמשך. כמו כן, במקום להתמודד מול שאנג צונג, מכשף אדיר בקאנון, אך רק דמות רגילה ניתנת לשחק במשחקים, נצטרך להוריד את שאו חאן, השליט המוחלט באבסורד של העולם החוצה.

והתוספות לא הפסיקו עם הדמויות. MK2 הביא יותר הרוגים והציג גם את גימורי “הבטנות” וה”חברות “. כל כך הרבה בשביל מורטל קומבט לא להיות סדרה ידידותית למשפחה.

Nightwolf vs Sheeva ב- MK 3

Mortal Kombat 3 (1995)

MK3 הייתה שוב רק גרסה גדולה יותר אך לא בהכרח טובה יותר של קודמתה. למרות שזה הוסיף את גימור “האנימציה”, נראה שהוא גם איבד חלק מהגריט של שני המשחקים הקודמים.

לוגו MK3 Ultimate

אולטימטיבי Mortal Kombat 3 (1995)

הוא, ניחשתם נכון, גרסה גדולה עוד יותר של MK3. עם זאת, ניתן לטעון כי הוא כולל AI טוב בהרבה ולכן אויבים מאתגרים יותר לשחקנים קשים.

טרילוגיית ח

טרילוגיית Mortal Kombat (1996)

למרות התואר, טרילוגיית ח”כ לא היה שחרור מחדש של שלושת הראשונות (ארבע?. במקום זאת, זה משחק בודד שמתנהג כמו “הטוב ביותר” מסוגים שונים. הוא כולל את כל הזירות מ MKII, III, וכמה מהמשחק המקורי. היא גם הציגה את מכונאי התוקפן, שמטרתו להועיל לשחקן האגרסיבי ביותר על ידי מתן לו מהירות ונזק נוסף למשך זמן קצר. זה גם הציג את גימור “האכזריות” המפורסם.

מיתולוגיות Mortal Kombat: תת אפס (1997)

זה נשאר הבדיקה הגדולה ביותר בתולדות הזיכיון. מיתולוגיות היה ניסיון למשחק אקשן גלילה לצדדים בכיכובו של תת אפס, אך הוא נפל בהרבה מהציפיות בגלל שילוב של מכניקה מיושנת מאוד ומאוד נאותים אך חדשים.

Shinok נלחם ב- Raiden ב- MK4

Mortal Kombat 4 (1997)

Mortal Kombat 4 ניסה לעקוב Tekken’s . אמנם לא נורא, MK4 הרגיש בקושי מסוגל להחזיק את עצמו כנגד מיושן כבר Tekken 2, לַעֲזוֹב לְנַפשׁוֹ Tekken 3, תקן הזהב החדש של משחקי לחימה תלת -ממדיים.

זהב מורטל קומבט

זהב מורטל קומבט (1999)

Mortal Kombat 4 נכשל להכין מישהו, ולכן מידוויי מיתוג אותו מחדש זהב מורטל קומבט כשהעבירו אותו ל- Dreamcast. למרות שהיה לו גרפיקה טובה יותר מגרסת ה- PS1, המבקרים עדיין סקרו את זה בחומרה.

מורטל קומבט זהב סבל גם מבאגים רציניים עם יציאתו, ולכן מידווי הוציא גרסה מתוקנת רק חודש לאחר המהדורה המקורית. זה תיקן את רוב הבעיות של המשחק, אבל זה עדיין לא עשה את זה טוב.

Mortal Kombat: כוחות מיוחדים (2000)

ניסיון נוסף לספינוף, עוד מחסור. הפעם אנחנו משחקים כג’קס כשהוא נלחם, יורה, ולפעמים אפילו מתפוצץ חבורה של רעים גנריים. זוויות מצלמה מטורפות, פקדים לא אינטואיטיביים ופעולה בלתי פוסקת ישר מונעות מה- MK4.

מקדמה של Mortal Kombat (2001)

זהו גרסה מחודשת של Gameboy Advance של אולטימטיבי Mortal Kombat 3, aka Mortal Kombat 3: 2, וזה פשוט לא טוב. הגרפיקה נוראית, וכך גם המשחק. משחקים אלקטרוניים חודשיים תיארו את ה- AI שלה כטומטום לחלוטין ואיכשהו לא הוגן בו זמנית. אל תקבל את זה.

עקרב נגד שאנג צונג בח

Mortal Kombat: ברית קטלנית (2002)

ברית קטלנית הוא הכותרת הראשית הראשונה בסדרה אחרי MK4 אילץ את זה לרדמה בשנת 97 ‘. זה עושה עבודה טובה בהרבה לעשות שימוש במרחב התלת ממדי וגם מציג כמה אלמנטים משחקיים מסודרים כמו כלי נשק ואפשרות להחליף בין סגנונות לחימה תוך כדי תנועה. ברית קטלנית הוכיח שהסדרה העיקרית לא הולכת לשום מקום אלא למעלה.

Mortal Kombat: מהדורת הטורניר (2003)

זהו נמל של למשחק ילד מראש. Mortal Kombat 3 לילד המשחק, אבל זה ממש הופיע די טוב.

Mortal Kombad: הטעיה (2004)

הונאה הוא סרט ההמשך הישיר ל ברית קטלנית וזה משתפר בקודם ברוב הדרכים. הוא כולל גם קמפיין חדש שנקרא Konquest. אמנם מצב זה לא נהדר כאן, הוא יהפוך מדהים בפרק עתידי.

ליו קנג וקונג לאו נלחמים

(2005)

עוד מורטל קומבט ספינוף, ונחש מה … זה לא ממש רע בכלל! נזירי שאולין הוא פריקוול משותף שמזמין שחקנים לבחור את קונג לאו או ליו קאנג כשהם מתמודדים מול המוני שאנג צונג בחבורה של רמות דמויי זירה.

המעריצים אהבו שאולין נזירים עד כדי כך שהוא כמעט הוליד סרט המשך בו שיחקנו כאפס משנה ועקרב. למרבה הצער, אילוצי תקציב אילצו את החברה לבטל את הפרויקט.

ח

Mortal Kombat: ארמגדון (2006)

הערך הסופי בעידן הפלייסטיישן 2 מורטל קומבט. אם יש דבר אחד שאתה יכול לומר עליו , זה זה גדול. הדבר הזה כולל 62 דמויות הניתנות לשחק, כלומר ארמגדון יש את אחד הסגלות הגדולים בתולדות משחקי הלחימה. חוץ מזה, זה לא ממש משנה הרבה מהנוסחה המנצחת שלה מלבד מצב ה- Konquest החדש, שמסתובב.

Mortal Kombat: Unchained (2006)

לא מרושע מכבד את המסורת הארוכה של הסדרה לתת שמות חדשים ומרגשים לגרסאות נחותות של דברים שכבר היו קיימים. לא מרושע זה רק Mortal Kombat: הטעיה עבור PSP. הוא כולל גרפיקה גרועה יותר מגרסת PS2, באופן טבעי, אבל היא למעשה משחקת טוב. לא מרושע הוא אחד היציאות המוצקות של הסדרה.

Mortal Kombat Kollection (2008)

זה לא משחק חדש, אלא שחרור מחדש מסודר. קולינג היא רק תיבת אספן שמכילה הונאה, ארמגדון, וכן נזירי שאולין.

MK VS DC מסך בחירת תווים

Mortal Kombat vs. יקום DC (2008)

מארוול נגד. CAPCOM הוא כמו MCU לפני שלב 4, זריקה של כיף בלתי מתפשרות מטומטם שיימשך לך יום שלם. Mortal Kombat vs. יקום DC הוא כמו סרטי DC Universe, תגובה מאוחרת לנוסחה של מארוול שלא מצליחה לתפוס את רוב מה שיריבו עשה כל כך טוב. MK לעומת DCU הוא לא נורא, אבל זה עדיין רחוק מהגבהים שההרכב הזה יגיע אליו אי צדק סִדרָה.

חומצת יריקה זוחלת על תת-אפס

מורטל קומבט (2011)

כפי שהשם מציין, מורטל קומבט מחזיר את הסדרה לשורשיה. ח”כ 2011 מאבך מחדש את הסיפור ומחזיר את המשחק של הסדרה לתחום 2D. התוצאה? אחד ממשחקי הלחימה הטובים ביותר בכל הזמנים, ותחילת עידן הזהב הבלתי צפוי של הסדרה.

ארקייד ארקייד של מורטל קומבט (2011)

זהו משחק יחיד הכולל גרסה מעודכנת קלה של הטרילוגיה המקורית. אנא אל תטעו בזה עבור א טרילוגיית Mortal Kombat Remaster, מכיוון שהמשחק הזה הוא דבר אחר לגמרי.

ליו קנג נגד סקארלט

Mortal Kombat Mobile (2015)

הסדרה היחידה של הסדרה של ‘2010. Mk Mobile נועד להביא את הסדרה ללוחמי הארדקור בקרב הקהל של iOS ו- Android. זה לא הצליח כי, נחשו מה, הטלפונים לא הופכים לבקרי משחק משכנעים לחימה. ובכל זאת, הוא זה שבו אתה צריך לשחק עם פרדי קרוגר, אז לפחות יש את זה.

עקרב מ- MK X

Mortal Kombat x (2015)

Mortal Kombat x המשיך במגמה של ח”כ הרנסנס התחיל על ידי Mortal Kombat (2011). רבים קוראים לזה הכי טוב מורטל קומבט אי פעם, והמשחק היחיד בסדרה המסוגל ללכת על אצבעות רגל עם משחקי הלחימה התחרותיים הטובים ביותר שם בחוץ.

עקרב בח

Mortal Kombat 11 (2019)

למרות ש- Mortal Kombat 11 שומר על אותה מערכת משחק כמו שני קודמיו, הוא כולל קרב איטי יותר מכוונת מאשר Mk x. ? ? זה באמת תלוי לשחקנים להחליט כששני המשחקים לחלוטין רוק.

התלונה האמיתית היחידה שיש לי איתה 11 הוא שהוא כולל תמיד דרישות מקוונות ומערכת התקדמות מכוונת יותר.

Mortal Kombat 11: Aftermath (2020)

לאחר מכן היא הרחבה ל MK11. הוא כולל קמפיין חדש שמאוד מסודר עד הרגע שאתה מבין שהוא פשוט משחק קצה הנוקמים עם ח”כ דמויות. מאותה נקודה זה הופך להיות פשוט מסודר.

Mortal Kombat 11: Ultimate (2020)

זו רק גרסה של MK 11 זה כולל גם את הדברים שהם הוסיפו בהם לאחר מכן.

ליו קנג ב- MK1

(שחרור 19 בספטמבר 2023)

MK1 . למרות שהסיפור שלו מתרחש מבחינה טכנית בעבר, הוא עדיין עבר שנוצר על ידי ליו קנג של ימינו. האם זה נשמע מסובך? ובכן, כן, אבל רוב הזכיינות גורמים לחזיתם להתרסק ונשרפים הרבה לפני שהם מגיעים למשחק ה -12 בסדרה, אז זה משתנה לקורס.

כך או כך, אני די בטוח שהם יפצו על כל שטויות עלילה אפשריות עם מהלכים, מכניקה והרוגים חדשים מדהימים.

טיאגו הוא פרילנסר שנהג לכתוב על משחקי וידאו, כתות וכתות משחקי וידאו. כעת הוא כותב עבור Destructoid בניסיון למצוא את עצמו בצד המנצח כשמגיע מרד הרובוט.

כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר

כל משחקי Mortal Kombat על מנת רטרו דודו הציגה תמונה

 • 24 באפריל 2022
 • SEB Santabarbara

גמור אותו; הגיע הזמן לבדוק את כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר!

זה נכון, אנשים; אנו עומדים להתעמק בעולם המבעית, מגס העור, מכוסה בדם של מורטל קומבט, המשחק עם כל מהלכי הכפתור המסובכים ומהלכי הריגה מטורפים.

אני עדיין יכול לזכור ששיחקתי את בן דודי במורטל קומבט 3 והוא קורא לי את כל השמות מתחת לשמש על השימוש בשקופיות של Strykers ברציפות.

רעש הוופ של לואי קנג, הרשת של סירקס; אלה היו הימים, והסדרה רק הפכה לאינטנסיבי עצב יותר עם השנים.

עם ספין-אוף מבוסס סיפור ו’קולקאות ‘בשפע, יש כנראה משחקי קומבט מורטל יותר ממה שהבנת לראשונה.

בואו נסתכל עליהם לפי הסדר, נכון?

תוכן העניינים

. Mortal Kombat (1992)

כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר - Mortal Kombat 1 SNES משחקי מקרה כיסוי כיסוי

התואר הראשון שבעט את סדרת הלחימה הפראית ביותר בכל הזמנים. אקשן ארקייד בסלון שלך ואחד הכותרות הראשונות ששיחקתי אי פעם ב- SNES.

האם אתה יכול לזכור את הפעם הראשונה שסירת את ההרוגים ביריבך? לא הייתי רוצה להיות זה שמנקה את כל הדם הזה!

2. Mortal Kombat II (1993)

איך אתה משפר את המשחק המקורי של Mortal Kombat? מה דעתך על ידי הוספת עוד יותר לוחמים לתמהיל לטורניר אכזרי ופעולה מרובה משתתפים?

שאנג צונג קרא לטורניר, וזה תלוי בך להביס אותו, קינטרו, ושאו קאהן הנקמני.

כמו תמיד, תת אפס היא הדמות האהובה עליי במשחק הזה; הוא ‘מגניב’ מדי לבית הספר.

אני שונא את עצמי על הבדיחה ההיא ..

3. Mortal Kombat 3 (1995)

כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר - Mortal Kombat 3 Cox Case Cover Cover Art Snes

סקטור וסירקס לא היו מציאותיים במשחק הזה. המהלך הרשת הזה והפונץ ‘הטלפורט היו מהלכים שלי מול בן זוגי אנדי כילד … וגם הסיבה לכך שאנדי ואני כבר לא חברים.

מתברר ששאו קאהן ניסה להחיות את סינדל במשחק האחרון בזמן שהטורניר רץ, והוא הצליח. עכשיו, הלוחמים הטובים ביותר של ראיידן חוזרים ומוכנים להילחם.

נ.ב – שלושת המשחקים הראשונים של Mortal Kombat לפי הסדר הם המשחקים העיקריים היחידים בסדרה שמשתמשים בתנועה שנלכדה גרפיקה דיגיטלית. זה משהו שאתה יכול לומר לחבריהך במסיבות!

4. Ultimate Mortal Kombat 3 (1995)

הטוב ביותר משלושת המשחקים הראשונים. 23 תווים, כל הרמות, הקטל המרבי.

5. טרילוגיית Mortal Kombat (1996)

כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר - Trilogy Mortal Kombat

בעיקרו של דבר זהה לאולטימטיבי Mortal Kombat 3 אך לדור הבא של הקונסולות; N64, PS1, Sega Saturn ו- Windows PCS.

6.

משחק מונע על ידי סיפור צדדי בו שחקנים משתלטים על תת אפס. .

מיתולוגיות פועלות מבשר עבור MK4, ומכניס דמויות חדשות לתמהיל. תת אפס יכול להשיג נקודות ניסיון בדרך, מה שהופך את זה לסוג של כותרת RPG-Lite.

7. Mortal Kombat 4 (1997)

כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר - Mortal Kombat 4 Cox Case Cover Art PS1

אבזם אנשים; מבין כל משחקי הקומבט שלנו Mortal, זה הראשון שמציג ‘קומבטנטים תלת מימדיים’.

משחקיות לא משתנה הרבה מהכותרות הראשונות, אך שחקנים יכולים כעת להשתמש בנשק רחובות הזעם על נשק.

. Mortal Kombat Gold (1999)

ל- Dreamcast היה רק ​​משחק אחד של Mortal Kombat, ומורטל קומבט גולד היה בעצם עותק ישיר של MK4.

ובכל זאת, אם אתה מתכוון לשחק כל גרסה של MK4, הפוך את זה לזה. זה פועל חלק יותר מאשר קרם שפוך טרי ונראה מהממים.

אותן תווים פלוס כמה תכונות חדשות ליהנות. מה יש לא לאהוב!

9. Mortal Kombat: כוחות מיוחדים (2000)

כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר - Mortal Kombat כוחות מיוחדים משחק Cover Cover Cover Art PS1

משחק אחר בהנחיית סיפור, הפעם כולל ג’קס חמושים במתכת כגיבור.

המשימה שלך, אם תבחר לקבל את זה, היא למצוא את קנו דרך רמות תלת מימד אפיות.

משוך את התנועה של האלק היה מתרשם ממנו ויטבל את עצמך באחד ממשחקי ה- PS1 הטובים ביותר עבור הקונסולה!

10. Mortal Kombat Advance (2001)

גרסה ניידת של Ultimate Mortal Kombat 3 עבור Gameboy Advance.

11. Mortal Kombat: Alliance Deadly (2002)

בואו ניקח דברים עם ה- PS2, GameCube ו- Xbox. מעקרב ועד קוואן צ’י שהשחק לאחרונה, קח חלק במריבות תלת מימד בזמן השימוש בעמדות שונות.

לראשונה, ישנן טונות של תכונות נוספות לפתיחת הנעילה, מעל 600, למעשה!

12. Mortal Kombat: מהדורת הטורניר (2003)

Mortal Kombat: מהדורת הטורניר אינה סרט המשך ישיר לברית Deadly, אך ניתן לקשר אותה לתואר GameCube כדי לנגן כמה מצבי מרובי משתתפים.

המירוץ לריידן שמסתיים בקרב עם האיש הגדול עצמו הוא תכונה מגניבה, וכך גם מצב טורניר 4 השחקנים.

בנוסף זהו היציאה הראשונה של סירקס גם ב- GBA, כך שבהחלט שווה לשחק!

13. Mortal Kombat: הטעיה (2004)

העניינים התחילו להתממש כאשר המשחק המקוון נעשה מוערך יותר על ידי גיימרים. משחק כ- Nightwolf ולהילחם בדמויות חדשות כמו קוברה ברחבי האינטרנט הרגיש לא מציאותי ביום.

אם היה לך GameCube, אז המשחק המקוון לא היה אפשרי, אבל קיבלת את שאו קאהן וגורו כדמויות בלעדיות. נדנדות וכיכרות!

14. Mortal Kombat: Shaolin Monks (2005)

מפואר עוד משחק לחימה מבוסס על סיפור דמות ספציפי? הפעם ליו קנג וקונג לאו הם אלה שלוקחים את התפקידים בכיכובם.

להילחם באמצעות תחומים שונים כשאתה נלחם כדי להציל את כדור הארץ, משתף עם חבר ב- ‘Ko-op- מצב. אמצע הדרך ממש אוהבת את ‘C עבור K’ Lark, הם לא!

15. Mortal Kombat: Armageddon (2006)

כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר - Mortal Kombat Armageddon Case Cover Cover Art PS2

62 תווים, 64 זירות, הרוגים מקסימליים. זו אמבט דם, בסדר, עם גפיים טסות בכל מקום.

מצבי ‘kreate דמות’ ומצבי ‘kreate a fateral’ הם חדשים בסדרה, וכך גם משחק מירוצים מוזר ש”התואר “כמו גרסה חריפה של מריו קארט.

16. Mortal Kombat: Unchained (2006)

. כמו תמיד, הגרפיקה נראית טובה בהרבה מכפי שה- PSP צריך להיות מסוגל לייצר, בטח אחד ממשחקי ה- PSP הטובים ביותר כדי להשוויץ עד כמה כף היד חלקת.

שחקו כדמויות בלעדיות כולל ג’קס ובלייז, מורידים הרוגים באוטובוס, בשירותים או במשרד.

17. Ultimate Mortal Kombat (2007)

כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר - Ultimate Mortal Kombat DS משחק Cover Cover Cover

גרסת DS של אולטימטיבי Mortal Kombat 3.

משחק המיני הקומבט של הפאזל מהונאה הופך הופעה מחודשת, ושחקנים יכולים להתחבר באופן אלחוטי כדי לנצח זה את זה חסרי טעם ללא כבלי קישור.

18. Mortal Kombat vs. DC Universe (2008)

בדיוק כשחשבתם את הנוסחה המנוסה והבדק במשחקי Mortal Kombat הקודמים, לפי הסדר, לא יכול היה להשתפר, לאורך דמויות DC לערבב מעט דברים.

על מנת למנוע מיקום מיזוג, גיבורים ונבלים צריכים לעבוד יחד כדי לעצור את כהה חאן. קח חלק בקרבות ‘קלוזה קומבט’ ושלף שוב הרוגים אפים.

אלא אם כן אתה דמות DC, אתה מוריד ‘אכזריות הרואית’ שם אתה לא הורג את היריב שלך … צולע.

19. Mortal Kombat (2011)

כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר - Mortal Kombat 2011 Cox Case Cover Cover Art PS3

אני מניח אפילו יותר טוב מלראות את עקרב מול באטמן יש סיכוי לשחק כקרטוס, אל המלחמה עצמו!

מורטל קומבט קיבלה בצדק את המקום הראשון במשחקי הלחימה הטובים ביותר שלנו ב- PS3 בגלל העיצוב המדהים ברמה המהממת שלה ו”קרקטרים ​​”המפורטים בטירוף (אני כבר לא נלחם בגימיק).

20. Mortal Kombat Arcade Kollection (2011)

.

המשחקים לא שונו בכלל, נאמינו למראה ולתחושה של המקור.

21. Mortal Kombat X (2015)

כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר - Mortal Kombat x Cox Case Cover Cover Art PS4

בניגוד גמור, Mortal Kombat X נראה כל כך מציאותי שאתה באמת יכול לנצח כאשר ההרוגים מתבצעים. אוהדי האימה בהחלט יהיו בכל זה!

שחק כאחת מתוך 24 דמויות עם אחרות המופיעות באמצעות DLC. משוך התקפות אכזריות במצבים מרובים כולל הישרדות ומלך הגבעה.

אה, ותת-אפס הוא עדיין הלוחם האהוב עלי … או שזה טורף?

מה, אתה יכול לשחק כטורף?!

22. Mortal Kombat Mobile (2015)

תשכח ממתקה של Candy (או שמא זה צריך להיות קנדי ​​קרוש), Mortal Kombat Mobile הוא המשחק היחיד שאתה צריך לסמארטפון שלך.

המשחק מפושט, אך הוא עדיין אורז אגרוף. Kollect Karacters כשאתה עובר במשחק, מתרומם מול כל הפנים שאתה מכיר, אוהב ומתעב מהסדרה.

23.

כל משחקי Mortal Kombat לפי הסדר - Mortal Kombat 11 משחק Cover Cover Art Xbox One

Mortal Kombat 11 הוא סיור דה -תקדים חסר תקדים. אם אי פעם תהיתם איך זה מרגיש להיות בפועל במאבק בח”כ, זה קרוב ככל שתגיע אי פעם בלי למחוק תוך שניות.

הגרפיקה, המשחקים, המהלכים … הכל אמיתי מחריד וגורם מוחלט מההתחלה ועד הסוף.

איך אנחנו אוהבים את משחקי הח”כ שלנו!

. Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection (2020)

משחק למתג Xbox One, PS4 ו- Nintendo הכולל MK11 ושתי חבילות DLC; Aftermath and the Kombat Pack.

25. Mortal Kombat 11: Ultimate (2020)

סיום משחקי המורטל קומבט שלנו לפי סדר קולינג הוא הגרסה האולטימטיבית של Mortal Kombat 11, המתגאה בכל ה- DLC ‘Kontent’ של Aftermath עם חבילת קומבט נוספת.

יותר מדי משחקי מילה K ..

בנוסף, הגרפיקה המעודכנת ב- PS5 נראית מחוץ לעולם הזה!

כמה משחקי Mortal Kombat יש?

בסך הכל ישנם כיום 25 משחקי Mortal Kombat.

זה הרבה, נכון? יכול להיות שיש רק 11 משחקים עיקריים בסדרה, אבל עם ספין-אוף ותוספות, הסך הכל הוא מעל הכפול מהקאנון ‘הנכון’.

שהוא המשחק הטוב ביותר של Mortal Kombat?

לדעתנו הצנוע, Mortal Kombat (2011) עבור ה- PS3 הוא המשחק הטוב ביותר של Mortal Kombat. ליו קינג וג’קס הם נהדרים, אבל המשחק כקרטוס נוקט בפעולה עד 11!

מתי יצא המשחק הראשון של Mortal Kombat?

הנמל המקורי של משחק הארקייד צנח לקונסולות בשנת 1992. 30 שנה אחר כך הסדרה עדיין משגשגת!

מאמר זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אם אתה משתמש בקישורים אלה לרכישת פריט אנו עשויים להרוויח עמלה. תודה על תמיכתך.

Seb Santabarbara קנה כל קונסולת נינטנדו ששוחררה אי פעם ב -33 שנותיו בכוכב האדמה. . כשהוא לא משחק משחקים, הוא מטייל בעולם בטנדר החניך המומר העצמי שלו.

?

לוגו Mortal Kombat

NetherRealm

המשחק במשחק של בשר-פונדק ומפוצץ עצם של Mortal Kombat אירח את המוני משחק הלחימה במשך עשרות שנים. עם זאת נאמר, כמה משחקי ח”כ היו לאורך השנים?

מורשת הזכיינית Mortal Kombat של Netherrealm אינה מעורערת בשלב זה. המשחק ידוע ברחבי העולם ולא רק בגלל האלימות הייחודית שלו. שמות כוכבים כמו Scorpion ו- Sub-Zero עדיין עוזרים להציע את הזכיינית הפופולרית מתמיד.

אם אנחנו נהיה כנים, הדם והגור הם נקודות מכירה גדולות של ח”כ. הרוגים, אכזריות ושכירות הם רק חלק מהמאפיינים המוחזקים של הסדרה. עד כדי כך שמון משחקי ח”כ הוזמנו ושוחררו במהלך השנים.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

לשם כך, בואו נגלה כמה רשומות נצפו אור היום לקראת 2023 Mortal Kombat 1 של 2023.

עשן לעומת מוטארו באולטימטיבי Mortal Kombat 3

כמה משחקי Mortal Kombat היו היו?

נכון לספטמבר 2023, ישנם בסך הכל 26 משחקי מהדורה עיקריים, ספין-אוףיים ושלמים בסדרת Mortal Kombat-אוספים וצרורות היוון.

ההרפתקה החלה בשנת 1992 עם הלהיט המקורי של הארקייד ‘Mortal Kombat’ וכל תואר אחר כך תרם כשרון משלו לקהל של מורטל קומבט, והוסיף עומק ליקום שכבר עשיר עם דמויות ייחודיות, שכל אחת מהן בעלת פלטה מובחנת וכואבת.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עקרב במורטל קומבט 1 סצנה חתוכה

כל משחק Mortal Kombat לפי הסדר

כעת, לאחר שהתייחסנו לשאלה הכללית, בואו נתעמק בפרטים הספציפיים ונסתכל כרונולוגי על כל משחק Mortal Kombat ששוחרר עד כה, לפי הסדר:

המאמר נמשך לאחר המודעה

 1. Mortal Kombat II (1993)
 2. Ultimate Mortal Kombat 3 (1995)
 3. טרילוגיית Mortal Kombat (1996)
 4. מיתולוגיות Mortal Kombat: Sub-Zero (1997)
 5. Mortal Kombat 4 (1997)
 6. Mortal Kombat Gold (1999)
 7. Mortal Kombat Advance (2001)
 8. Mortal Kombat: Alliance Deadly (2002)
 9. Mortal Kombat: מהדורת הטורניר (2003)
 10. Mortal Kombat: Shaolin Monks (2005)
 11. Mortal Kombat: Armageddon (2006)
 12. Mortal Kombat: Unchained (2006)
 13. Mortal Kombat vs.
 14. Mortal Kombat: Komplete Edition (2011)
 15. Mortal Kombat X (2015)
 16. Mortal Kombat Mobile (2015)
 17. Mortal Kombat XL (2016)
 18. Mortal Kombat 11: Aftermath (2020)
 19. Mortal Kombat 11: Ultimate (2020)

זה עוטף את המדריך המהיר והקל שלנו על ההיסטוריה של משחקי Mortal Kombat. .