משחקי Blizzard מגיעים ל- Steam, החל מ- Overwatch 2 – IGN, משחקי מחשב של Blizzard מגיעים ל- Steam, החל מ- Overwatch 2 – Polygon

0

אחרי שנים של מחויבות כלבית למשאגר מחשב משלו, קרב.Net, Blizzard סוף סוף מכה ומשחרר קומץ ממשחקיו בחזית החנות הפופולרית של Valve, Steam. .

משחקי Blizzard מגיעים ל- Steam, החל מ- Overwatch 2

.חשבון נטו לשחק.

אחרי שנים של מחויבות כלבית למשאגר מחשב משלו, קרב.. וזה מתחיל עם Overwatch 2.

. . המשתמשים עדיין יצטרכו לחבר קרב..

בפוסט בבלוג היום, Blizzard מסבירה את ההנמקה מאחורי החלטתה לשחרר משחקים נבחרים ב- Steam כפי שמונע על ידי רצון “לפרק את המחסומים” בין קהילות המשחקים.

“זו המטרה שלנו ב- Blizzard להקשיב לשחקנים ולנסות לחרוג מהציפיות שלהם בכל מה שאנחנו עושים,” אמר נשיא Blizzard, מייק יבררה. “בזמן הקרב.נט נותר בעדיפות עבורנו עכשיו ולעתיד, שמענו שחקנים רוצים את בחירת הקיטור למבחר המשחקים שלנו, החל מ- Overwatch 2 ב -10 באוגוסט. אנו שמחים לעבוד עם Valve כדי לגרום לזה לקרות.”

עם זאת, ראוי לציין כי חדשות אלה מגיעות באותו יום בו דו”ח הרווחים של Activision-Blizzard, במהלך WIHCH החברה הודתה כי האירוסין של Overwatch 2 והשקעות השחקנים “ירד ברציפות” ברבעון. יתכן שהמעבר ל- Steam הוא לפחות בחלקו החלטה שהתקבלה לנשום חיים חדשים בבסיס השחקן היורד. המשחק ראה קבלת פנים מעורבת במקצת מאז שחרורו, כאשר שחקנים מוטרדים במיוחד מההחלטה לבטל את מצב Hero של PVE של המשחק, שהיה ההבחנה העיקרית בינה לבין Overwatch המקורי. .

. Activision עשתה לאחרונה מהלך דומה על ידי החזרת Call of Duty at Steam לאחר הפוגה של חמש שנים מהפלטפורמה – מהלך שהחברה כינתה “כישלון” במהלך ה- FTC V האחרון האחרון. .

רבקה ולנטיין היא כתבת בכירה עבור IGN. אתה יכול למצוא אותה בטוויטר @duckvalentine.

אם אתה קונה משהו מקישור מצולע, Vox Media עשויה להרוויח עמלה. עיין בהצהרת האתיקה שלנו.

שתף את הסיפור הזה

  • שתף את זה בפייסבוק
  • שתף את זה בטוויטר

לַחֲלוֹק כל אפשרויות השיתוף ל: Blizzard’s מביא את משחקי ה- PC שלה ל- Steam, החל מ- Overwatch 2

Tracer מציב בשורה של קינג ביצירות אמנות מ- Overwatch 2

מייקל מקוורטור הוא עיתונאי עם ניסיון של יותר מ -17 שנה המכסה משחקי וידאו, טכנולוגיה, סרטים, טלוויזיה ובידור.

Blizzard Entertainment מביא את משחקי המחשב האישי שלה ל- Steam, החל משחרורו של Overwatch 2 בחזית הדיגיטלית של Valve באוגוסט. 10, הודיעה סופת השלגים ביום רביעי.

גרסת המחשב של Windows של Overwatch 2, כמו רבים ממשחקי ה- PC של Blizzard, זמין כרגע רק דרך קרב.נֶטוֹ. אבל עם הרכישה הממשמשת ובאה של מיקרוסופט של Activision Blizzard ומעורבות שחקנים בירידה במשחק, נראה כי יצרנית דיאבלו, וורקראפט ו- Overwatch משנה את האסטרטגיה שלה.

Overwatch 2 יעשה את הקפיצה מקרב.. ושני משחקי Warcraft הראשונים זמינים דרך GOG.com.)

הקבלה של Steam כפלטפורמה למשחקי Blizzard היא חלק מהאבולוציה של האולפן, אמרה החברה בפוסט בבלוג. “[O] ne של הרעיונות שדחוף אותנו קדימה הוא לפגוש שחקנים ברחבי העולם במקום שהם נמצאים, ולהפוך את המשחקים שלנו לקלים ככל האפשר כדי לגשת ולשחק”, אמרה החברה. “אנחנו רוצים לתת לכולם הזדמנות לחוות את היקומים שלנו עם חברים ותיקים תוך כדי ייצור חדשים, לא משנה איך הם יבחרו לשחק.”

.נֶטוֹ. .נט הושק לפני למעלה משני עשורים, המשחקים מיועדים לכולם – ולמרות שאנחנו נשארים מחויבים להשקיע ללא הרף ולתמוך בקרב.נטו, אנחנו רוצים לפרק את המחסומים כדי להקל על שחקנים בכל מקום למצוא וליהנות מהמשחקים שלנו.”

“זו המטרה שלנו ב- Blizzard להקשיב לשחקנים ולנסות לחרוג מהציפיות שלהם בכל מה שאנחנו עושים,” אמר מייק יבררה, נשיא Blizzard Entertainment, בהצהרה. “בזמן הקרב. Overwatch 2 . ]. אנו שמחים לעבוד עם Valve כדי לגרום לזה לקרות.”

“גיימרים ומפתחים שניהם הולכים ליהנות מ Overwatch 2 בהצהרה, “אמר גייב ניואל, נשיא Valve, בהצהרה. “לגיימרים תהיה פלטפורמה נוספת בה הם יכולים לשחק משחק אהוב המשתמש ביכולות של Steam, והמפתחים ייהנו מההשפעות של הצוות המוכשר ב- Blizzard שיסייע לנו לפתח את התכונות והפונקציונליות הנתמכת שלנו עבור Overwatch 2.”

Overwatch 2, . טווח ההגעה הרחב של Steam – 132 מיליון משתמשים פעילים חודשיים בשנת 2021, על פי Valve – יחשוף שחקנים רבים יותר Overwatch 2, שמקבל עונה חדשה, גיבור חדש, משימות PVE חדשות ומצב משחק PVP ליבה חדשה באוגוסט. 10.

Blizzard אומר ששחקנים ב- Steam עדיין יזדקקו לקרב.חשבון נטו המחובר ל Overwatch 2 לשחק את המשחק. גרסת Steam תתמוך בהישגי Steam וברשימות חברים, אך Blizzard לא הודיעה על תמיכת סיפון קיטור. Overwatch 2 עכשיו יכול להיות רשימת המשאלות דרך קיטור.

באשר לתוכניות העתידיות של Blizzard לשחרור משחק אחר ב- Steam, החברה אמרה כי היא “תשתף יותר על משחקים פוטנציאליים אחרים המגיעים לרציף כשהזמן נכון.”