כיצד לשנות את שמך ב- Overwatch 2, כיצד לשנות את השם ב- Overwatch 2 – Dexerto

0

כיצד לשנות את השם ב- Overwatch 2

לכן, כדי לשנות את שמך ב- Overwatch 2 מהקונסולה, אינך צריך לדאוג לשנות שום דבר הקשור לפרופיל הקונסולה שלך. כל שעליכם לעשות הוא לשנות את Battletag שלכם.

כיצד לשנות את שמך ב- Overwatch 2

משועמם משמך ב- Overwatch 2? למד כיצד לשנות את שמך ב- Overwatch 2 כדי שכולם יראו אותך כמישהו אחר, רק בליגת Z!

טייקאות מפתח

  • שם Overwatch 2 שונה מהשם בפרופיל הקונסולה שלך.
  • כדי לשנות את שמך ב- Overwatch 2, אתה צריך לשנות את Battletag שלך בקרב שלך.חשבון נטו.
  • .
  • הורד את אפליקציית Z League בחינם כדי להגדיר שם מותאם אישית ולמצוא חברים לקבוצה בסוגר המיומנות שלך עבור Overwatch 2.

קונסולת Overwatch 2 (Xbox, PlayStation ו- Switch) שינויי שם

בקונסולות, יש לך שם משתמש מסוים שקשור לפרופיל הקונסולה שלך. לדוגמה, ב- Xbox Live, יש לך GamerTag. ברוב המשחקים, GamerTag שלך הוא השם המשויך לחשבונך.

הסיפור נמשך למטה

Overwatch 2 הוא ייחודי בכך שהוא פועל על פלטפורמה נפרדת מ- Blizzard Entertainment. .נטו לפני שתוכלו לשחק. בזמן שאתה מייצר את חשבונך, תתבקש לבחור באטלטג. לאחר שתבחר את Battletag שלך ותגדיר את חשבונך, שמך ב- Overwatch יהפוך ל- Battletag שלך.

לכן, כדי לשנות את שמך ב- Overwatch 2 מהקונסולה, אינך צריך לדאוג לשנות שום דבר הקשור לפרופיל הקונסולה שלך. כל שעליכם לעשות הוא לשנות את Battletag שלכם.

הסיפור נמשך למטה

כיצד לשנות את Battletag שלך עבור Overwatch 2

כדי לשנות את שמך ב- Overwatch 2, היכנס לקרב.נטו ונווט אל פרטי חשבונך. מצא את Battletag שלך בערך באמצע הדף ושנה אותו לשמך החדש.

לאחר שתגיש את שמך החדש, ייתכן שתצטרך להשאיר את משחק Overwatch 2 הנוכחי שלך לפני שהשינוי מופיע. הימנע משינוי שמך באמצע ההתאמה כדי למנוע ניתוק שרתים לא רצוי.

הסיפור נמשך למטה

האם משנה את שמך ב- Overwatch 2 עלות כסף?

כשאתה יוצר לראשונה את הקרב שלך.חשבון נטו כך שתוכל לשחק Overwatch, מוקצה לך Battletag ברירת מחדל. ברירת המחדל של Battletag. ברוב המקרים זהו שילוב של שתי מילים אקראיות, ורוב האנשים רוצים לשנות את זה למשהו מותאם אישית יותר.

אבל האם זה עולה כסף לשנות את שמך ב- Overwatch 2? כן ולא. שינוי שמך ב- Overwatch 2 הוא בחינם אם זו הפעם הראשונה שלך משנה את שמך. אם אתה רוצה לשנות את שמך בפעם השנייה, תצטרך לשלם 10 $ ו -10 $ בכל פעם אחר כך. אם אתה ממשיך לקבל השראה מהגיבורים האהובים עליך כמו ווינסטון, הורסת כדור ודומפיסט, כל שינויי השם האלה יכולים להיות יקרים!

הסיפור נמשך למטה

כיצד לשנות את שמך ב- Overwatch 2 בחינם

. פשוט תעבור לקרב..

אם כבר שינית את שמך פעם אחת, ואתה רוצה לשנות את שמך שוב, אך אינך רוצה לשלם, האפשרויות היחידות שלך הן משלמות או יצירת קרב חדש.חשבון נטו. כשאתה יוצר קרב חדש.חשבון נטו, תקבל שינוי שם בחינם.

הסיפור נמשך למטה

החיסרון של גישה זו הוא שתאבד את כל הנתונים הקשורים לחשבון Overwatch שלך. מכיוון Overwatch מחייב אותך לאמת את הקרב שלך.חשבון נטו עם מספר טלפון, תצטרך גם גישה למספר טלפון חדש כדי להשתמש בשיטה זו.

עוקב ירי אקדחים ב- Overwatch 2

בידור של Blizzard

Overwatch 2 מציע לשחקנים אפשרות לשנות את שמם. אם אתה רוצה לתת לעצמך זהות חדשה ביורה המקוון של Blizzard, הנה איך אתה יכול לשנות את שמך ב- OW2.

באופן מפורסם, ג’סי מקרי לא הפך להיות יותר ב- Overwatch. כמו כן, כולם יודעים עכשיו, גיבור ה- DPS של הקאובוי עובר עכשיו על ידי קול קאסידי. אבל זה לא רק קאסידי שהיה לו שיפוץ שם, אתה יכול לעשות את זה גם ב- Overwatch 2!

Blizzard Entertainment מאפשר לשחקנים להפוך עלה חדש במשחק. אם אתה רוצה לשנות את המזהה המקוון שלך, נוכל להראות לך בדיוק איך לתת לעצמך שם חדש ב- OW2.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

מקרי חפץ ב -21 באוקטובר

כיצד לשנות את שם Overwatch 2 בחינם

כשאתה יוצר קרב.חשבון נטו כדי לשחק את כל כותרות Blizzard ⁠ – לא רק Overwatch 2 ⁠ – אתה מקבל שינוי שם אחד בחינם, ותצטרך לעשות זאת באתר של Blizzard.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

לקבלת מדריך מפורט כיצד לעשות זאת, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים להלן:

  1. לך לקרב של Blizzard.אתר נטו כאן.
  2. עכשיו, היכנס לקרב שלך.פרופיל נטו.
  3. לחץ על פרטי חשבון.
  4. בשלב הבא, גלול מטה אל קטע Battletag.
  5. שנה את Battletag שלך למה שאתה אוהב.
  6. אשר את הבחירה שלך, שמור אותה, וצא למשחק עם שמך הפנים הטריות!

רק תזכור, שינוי השם הפרטי שלך הוא בחינם. כל חוסר החלטיות שלאחר מכן הגורם לך לתת לעצמך מהפך נוסף לא יהיה חופשי! למעשה, זה יחזיר לך 10 $ כבד, אז וודא שאתה חושב פעמיים על שינוי השם החינמי שלך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עכשיו כשאתה יודע לשנות את שמך ב- Overwatch 2, התבונן בדברים רבים אחרים שאתה יכול לעשות במשחק עם מערך מדריכי OW2 הנרחב שלנו: