וינס גיליגאן מכריז על Breaking Bad עונה 6; חוזר בקיץ הזה – וולט לא מת! New?

0

Breaking Bad עונה 6 תאריך שחרור: האם תהיה עונה נוספת של הסדרה הזו

. .
.

!

יוצר הסדרה, וינס גיליגאן, הודיע ​​כי Breaking Bad עונה 6 החלה לצלם ואומרת שהתוכנית תחזור מתישהו בקיץ הקרוב. (AMC Photo/Dennis System)
הוליווד, קליפורניה-מעריצי Breaking Bad ברחבי העולם חוגגים את החדשות המהממות, המפוארות והמדהימות שהוכרזו היום: וולטר ווייט לא מת, ואכן תהיה עונה שישית של הדרמה AMC הפופולרית ביותר, עטורת הפרסים.

. .
“וולטר ווייט לא מת, וגם לא שובר רע”, אמר הסופר, הבמאי והמפיק המנהל של המופע פורץ הדרך בן 48.

. עונה 6 באה, וזה הולך להיות אפי ונכון לאוהדים שעקבו אחר התוכנית כל כך ללא הרף.”
.

“פשוט לא יכולתי להתרחק מזה. זה לא תפיסה במזומן או ניסיון שנייה למזרים את מה שהיה סיום כל כך יפה לעונה 5. השקעתי כל כך הרבה מעצמי בדמויות האלה שתמיד היה לי דיסינג הייתי חוזר לזה, אפילו מחוץ לטובת השיחה הטובה יותר שאול [ספין אוף]. הבועט היה שהייתי צריך ניצוץ, משהו שהפך את זה הגיוני שהסיפורים האלה ימשיכו.”

נראה כי כוכב הסדרה בריאן קרנסטון מפיל רמז גדול בראיון לאשלי בנפילד של CNN בחודש מאי. כשנשאל על ידי באנפילד אם דמותו, וולטר ווייט, מתה או לא, אמר קרנסטון, “היי, מעולם לא ראית תיקים רוכסנים או משהו. .

גיליגאן הסביר כיצד ההחלטה התקיימה לעשות עונה שש.

. “זה לא סיפור פדיון, יש לו הנחת יסוד עגומה ואפלה. .

לדברי גיליגאן, צוות השחקנים כולו הסכים לחזור לעונה אחת לפחות נוספת. זה כולל את בוב אודנקירק, כוכב Better Call Saul, סדרת הקומדיה הפריקוולית עם עונה שנייה החל מה -15 בפברואר.
“אני לא מופתע לפחות שוינס חזר לשבור רע,” אמר אודנקירק. “לפני שהתחלנו לצלם את העונה החדשה הזו, עבדתי איתו על הסט, ובפעמים האחרונות שראיתי אותו, היה לו סוג של נצנוץ בעינו, הקפצה לצעד שלו. . כלומר, קומדיה ודרמה יכולים להיות שונים באופן קיצוני, ואף אחד לא עושה דרמה כמו וינס. עונה 6 תהיה נהדרת, אני פשוט יודע את זה, ואני לא יכול לחכות לראות לאן המסע הזה לוקח אותנו.”

.

. “יש לנו כל כך הרבה סצינות ודיאלוג נהדרות בעונה שש, זה כל כך פנטסטי. . .”

.com, לאחר ששמע את ההודעה על ידי גיליגאן אישר את החדשות עם חדשות ABC.

. יש לי חבר, טום דאוני, שהוא סופר לתוכנית שסיפר לי הכל. . אני שומר על זה סוד כבר שישה חודשים ארוכים, הייתי מוכן להתפוצץ, “אמר מיקלסון. “הנה קצת ספוילר לכל המעריצים שלך שם, אז תפסיק לקרוא כרגע אם אינך רוצה מידע, אחרת, נלך. עונה שש מתחילה בכך שוולט מתעורר בבית החולים, אזוק למיטתו.

. סקיילר, וולט ג’וניור., מארי … לאף אחד מהם אין שום מושג שהוא שרד, אבל ה- DEA נמצא ממש על זה. נעבור את התנועות של אנשים שמגלים שהוא חי – אנשים רבים רצו שוולט מת, אז יש הרבה אנשים כועסים וכועסים שם בחוץ.

יש לנו וולט לדין, כליאה שלו ואיך הוא שומר על הייזנברג ואת המתים הכחולים ברחובות במהלך מאסרו. עונה 6 תהיה הפריצה הסופית של וולט, למרות העובדה שהוא מוחזק בשבי לא נראה מאז חניבעל לקטר. .

! . שובר רעים עונה 6! זה עדיין לא נגמר!”

להקלה קומית בעונה 6, הקמע של ארגון האנטי-מאונן הנוצרי בשם FAPPY. פייפי, בגילומו של פול הורנר בן ה -37 מפניקס, אריזונה, אמר ל- ABC News שהוא מתרגש מהתפקיד.

. “לפני כמה חודשים, הלוני צ’ילדס הגדולה, נשיא אוננות עצור עכשיו, יצרה איתי קשר ושאל אם אני רוצה להיות באחת מאותן מופעי תמונות מרגשות על שבירת דברים קשות ועישון מתאמפטמין.

אמרתי לו שמעולם לא ניסיתי מתים לפני כן, אבל האנשים בתחנת האוטובוס נראים כאילו הם נהנים. .

!”הורנר המשיך,” אני חושב שזו פלטפורמה מושלמת לעזור להפיץ את המודעות לגבי הסכנות וההשלכות של אוננות. זה הולך להיות כל כך כיף! שבח את לוני צ’ילדס! שבח את האפי!

הסדרה המקורית זכתה בפרסים מרובים, כולל עשרה אמיזים ראשוניים. . .

תמונה מלוח סטוריון של Breaking Bad עונה 6

Breaking Bad עונה 6 תאריך שחרור: האם תהיה עונה נוספת של הסדרה הזו?

. . למרות שהעונה החמישית של התוכנית כבר הועמדה לרשות.

אחת מדרמות הפשע הפופולריות ביותר, Breaking Bad, עלתה לראשונה ב- 20 בינואר 2008, ורצה עד 29 בספטמבר 2013, אז הוכרזה על מסקנת הסדרה. למרות שסיפור הסדרה מביא את מיטב כישורי הפקידים, הדברים מעולם לא היו קלים להם מלכתחילה.

הידיעה כי התוכנית לא תחזור בעתיד המעצבנים את האוהדים לאחר סיום העונה החמישית והאחרונה של התוכנית. . .

?

Breaking Bad עונה 6 תאריך שחרור

תאריך השחרור של Breaking Bad עונה 6: לא סביר שתהיה עונה שישית של סדרת הטלוויזיה הפופולרית; במקום זאת, התקשר לסול יציג את הנרטיב של התוכנית. .

אף על פי כן, לסדרה יש את אחד הסיפורים המשכנעים ביותר, ואחריו הביצועים החזקים של הדמויות, שסימנה את עצמה כאחת הסדרות הכי לגיטימיות בעולם הבידור. עם זאת, השמועה מספרת כי אסור להכריז על תאריך הבכורה של Breaking Bad Bad Season 6.

ניתן לראות כמה שחקנים ידועים ומושלמים בתוכנית זו.

Breaking Bad עונה 6 תאריך שחרור

  • .
  • ג’סי פינקמן מגלם על ידי אהרון פול.
  • .
  • .
  • .
  • וולטר ווייט, ג’וניור. מגלם על ידי RJ Mitte.
  • טוד מגלם על ידי ג’סי פלמונס.
  • גירית מגלמת על ידי מאט ג’ונס.
  • טירוס קיט מגלם ריי קמפבל.
  • הואל מגלם על ידי Lavell Crawford.

צופים רבים נותרו תוהים מה קרה לג’סי פינקמן, הדמות הראשית של התוכנית, שכן העונה החמישית של Breaking Bad הגיע למסקנה. . .

. היו שמועות כי העונה השישית של Breaking Bad נמצאת כעת תחת הפקה, על פי מספר בלוגים בידור ידועים. .

Breaking Bad עונה 6 תאריך שחרור

במקרה שחודשה Breaking Bad, המוקד של עונה 6 יהיה הקאמבק של ג’סי פינקמן וחשבונות הבנק הסודי של וולטר ווייט. כשמדובר במאבק לכבוש מחדש את שוק הסמים בעיר, פינקמן יהיה אחראי. .

. 2013 ראתה את המחצית השנייה של הבכורה בעונה החמישית, והייתה עלייה בולטת בצופים. .

עדיין לא היה טריילר לשבירת עונה 6.

סיכום

. מכיוון שלא הייתה הודעה רשמית של המפיקים, יתכן והסדרה לא תחדש עם המשך.

. אנו מייעצים מכל הלב לצפות בתוכנית אם אתה אוהב דרמות פשע.