וולמארט נושם את הטבע במכירה ביולי 2023 | Mashable, היכן לקנות אגדה של זלדה: נשימה של הטבע במכירה – מצולע

0

נשימת הטבע הוא המשך מרגש של אגדת זלדה . בדומה לתארים קודמים של זלדה, זה מלא בפאזלים דינמיים, כלי נשק, שריון, צמחים, בעלי חיים ואליקסרים. בניגוד למשחקי עבר, הוא הופך את השחקן למהנדס, ומאפשר לך לבנות מכונות פנטסטיות איתן ניתן לחקור את הסביבה העצומה של המשחק הפתוח של המשחק. משחק זה מכיל אתגרים חכמים רבים שאפילו ותיקי זלדה לא יראו באים, והוויזואליות המוצגות באמת מהפנטות באמת. מתג ה- Nintendo שלך מתחנן למעשה לתוספת חדשה זו. נשימת הטבע בזמן שהוא מוצע בוולמארט?

וולמארט מביא לך את נשימת הטבע תמורת 17 דולר הנחה

כל המוצרים המוצגים כאן נבחרים באופן עצמאי על ידי העורכים והסופרים שלנו. .

?

. למידע נוסף על האופן בו אנו בוחרים מבצעים.

חסוך 17 $: , המשחק עבור Nintendo Switch מוצע למכירה תמורת 42 דולר.99 בוולמארט – שזה שווה ל 28% הנחה. עד הצהריים ב -11 ביולי, כל חברי Walmart+ יכולים לנצל את ההנחה הזו, ובשלב זה היא תהפוך לרוב לכל הקונים.

42 $.99 בוולמארט (חסוך 17 $)

. וכל שנה, מכירת וולמארט המתחרים הופכת להיות קצת יותר מפתה. . מִשְׂחָק.

. חשוב לציין כי העסקה המוקדמת הזו זמינה רק לחברי Walmart+ ברגע זה. כל השאר יכולים להיכנס לממלכת הירול על ידי קניית המשחק הזה ב -11 ביולי החל מ 12 עמ ‘.M. . בנוסף ל הניסיון הרגיל של 30 יום בחינם). .. על פי אפליקציית מעקב המחירים Honey, המשחק לרוב נמכר במחיר של 59 דולר..

נשימת הטבע . בדומה לתארים קודמים של זלדה, זה מלא בפאזלים דינמיים, כלי נשק, שריון, צמחים, בעלי חיים ואליקסרים. בניגוד למשחקי עבר, הוא הופך את השחקן למהנדס, ומאפשר לך לבנות מכונות פנטסטיות איתן ניתן לחקור את הסביבה העצומה של המשחק הפתוח של המשחק. משחק זה מכיל אתגרים חכמים רבים שאפילו ותיקי זלדה לא יראו באים, והוויזואליות המוצגות באמת מהפנטות באמת. . אז למה לא לקבל ?

אגדת זלדה: Breath of the Wild יורד ל -40 דולר לפני שחרור ההמשך

אם אתה קונה משהו מקישור מצולע, Vox Media עשויה להרוויח עמלה. עיין בהצהרת האתיקה שלנו.

שתף את הסיפור הזה

לַחֲלוֹק

. לפני מצולע היא עבדה בפרסומים כמו הסרג ‘.

ה אגדת זלדה: דמעות הממלכה אגדת זלדה: נשימת הטבע ל 39 $… .

בעוד שמשחק הבסיס כבר אורז יותר ממספיק תוכן כדי להעסיק אותך עד מאי, אם אתה מחפש את המוחלט ניסיון, תוכלו למצוא הנחות גם על מעבר ההרחבה, הכולל מגוון פריטים קוסמטיים נוספים בנוסף לשלל תוכן נוסף שניתן לשחק. זה זמין כרגע באמזון, בסט ביי ונינטנדו תמורת 13 דולר.99 (בדרך כלל 19 $..

בסט ביי וולמארט מציעים רק הנחות על הגרסה הפיזית של המשחק. נינטנדו ואמזון מציעים אותה הנחה עבור הגרסה הדיגיטלית, אך רק עד 19 בפברואר.

22 משחקי ה- Nintendo Switch הטובים ביותר

נכון לעכשיו, כותרת ציון הדרך של מתג נינטנדו דורשת הצגה מועטה והפכה לנקודת הכניסה עבור רבים לעולם הגדול יותר של אגדת זלדה. . נשימת הטבע .

אם אתה צמא לעוד נשימת הטבע . משפטי המאסטר , . .

אגדת זלדה: נשימת הטבע

מחירים שנלקחו בזמן הפרסום.

כותרת אבן המפתח למתג Nintendo, אגדת זלדה: נשימת הטבע מציגה חקר עולם פתוח ומערכות משחק מתעוררות לזכיינית.

  • 60 דולר ב- Nintendo (דיגיטלי)

האגדה של זלדה: Breath of the Wild Exportion Pass

מחירים שנלקחו בזמן הפרסום.

האגדה של זלדה: נשימה של פראי מעבר הרחבה כולל שתי חתיכות DLC, משפטי המאסטר, הבלדה של האלופות, .

  • 14 דולר באמזון
  • 14 דולר ב- Nintendo