לכמה עותקים יש זלדה: Breath of the Wild נמכר?

0

. מיליונים ברחבי העולם נשבו על ידי המשחק, ששבר רישומי מכירות מרובים, והבטיח את מקומו בתולדות ההיסטוריה של המשחקים.

לכמה עותקים יש זלדה: Breath of the Wild נמכר?

זלדה דמעות של הממלכה

נינטנדו

האגדה האגדית של נינטנדו האגדה של זלדה: Breath of the Wild לקחה את עולם המשחקים בסערה מאז שחרורו לשנת 2017 ב- Nintendo Switch ו- Wii U. ההרפתקה פורצת דרך זו הגדירה מחדש את זיכיון זלדה, אך כמה עותקים המשיכו למכור?

כשנכנסו למגפיים של קישור הגיבור האייקוני ב- Breath of the Wild, השחקנים נאלצו לחוות את העולם הפתוח המהמם של Hyrule. מיליונים ברחבי העולם נשבו על ידי המשחק, ששבר רישומי מכירות מרובים, והבטיח את מקומו בתולדות ההיסטוריה של המשחקים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זהו משחק זלדה הנמכר ביותר עד כה ואחד הכותרות המצליחות ביותר שנינטנדו הפיק אי פעם. אם אתה תוהה עד כמה הכותרת נמכרת, במיוחד כשמנסים להשוות אותה לבין דמעות הממלכה, יש לנו מכסה אותך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בוס זלדה ובוקובלין בזלדה נשימה של הטבע

זלדה: נשימת עותקי הבר נמכרים

אגדת זלדה: Breath of the Wild מכרה כ- 31 מיליון עותקים מעבר למתג הנינטנדו ו- Wii U. על פי נתוני סטטיסטה, 29 מיליון עותקים של Breath of the Wild אחראים על ידי Nintendo Switch, ודיווחו גם כי 2 מיליון נוספים נמכרו ב- Wii U.

תרומה להצלחתו היא Breath of the Wild Gameplay, תוך ערבוב אלמנטים זלדה מסורתיים עם חקר נרחב וחידות מבוססות פיזיקה המצאה. הנוסחה המרעננת הזו משכה את ותיקי הסדרות וגם החדשים כאחד, ומרקיעה את ביצועי המכירות שלה.

זלדה: Breath of the Wild הוא לא רק ניצחון מסחרי. זה גם זכה לשבחים אוניברסליים, גילה פרסי משחק מרובים של השנה ושמירה על ציונים גבוהים – כמו ציון 97 לא יאומן על Metacritic. הצלחה קריטית זו ללא ספק דלקה את תנופת המכירות המרשימה שלה.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אריכות החיים של המשחק מתחזקת עוד יותר על ידי שתי חבילות ההתרחבות שלו – ‘ניסויי המאסטר’ ו’בלדה ‘האלופים’. תוספות אלה מציעות לשחקנים עוד יותר נשימה של התוכן הפראי, שומרים על המשחק רלוונטי שנים לאחר יציאתו הראשונית, ומעוררים מכירות מתמשכות.

אגדת זלדה: Breath of the Wild השיגה מורשת ללא תחרות. העיצוב פורץ הדרך שלו, סיפור סיפורים שובה לב, ודמויות מכירות יוצאי דופן באמת מלטים אותו כטיטאן של עולם המשחקים. עם סרט ההמשך עכשיו, סיפור ההצלחה של כותרת זלדה זה רחוק מלהסתיים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לקבלת כמה תוכן מדריך שימושי לשחרור החדש Zelda: Tears of the Kingdom, עיין בחבורה של המדריכים שלנו:

Breath of the Wild Sales

מידע על IR> נתונים פיננסיים> יחידות מכירות מכירות מכירות מובילות

תוכנת מתג Nintendo

מריו קארט 8 דלוקס 55.46 מיליון יח ‘.

מעבר בעלי חיים: אופקים חדשים 42.79 מיליון יח ‘.

סופר סמאש ברוס. אולטימטיבי 31.77 מיליון יח ‘.

האגדה של זלדה:
נשימה של הטבע 30.65 מיליון יח ‘.

סופר מריו אודיסיאה 26.44 מיליון יח ‘.

חרב פוקימון/
מגן פוקימון 25.92 מיליון יח ‘.

פוקימון סקרלט/
פוקימון ויולט 22.66 מיליון יח ‘.

מסיבת סופר מריו 19.39 מיליון יח ‘.

האגדה של זלדה:
דמעות הממלכה 18.51 מיליון יח ‘.

סופר מריו אחים חדשים. U deluxe 16.17 מיליון יח ‘.

*המספרים המוצגים לעיל הם מכירות מאוחדות ברחבי העולם ביחידות החיים-עדכניות.
*יחידות תוכנה כוללות את הכמות המצורפת לחומרה או מוצרים אחרים.
*יחידות תוכנה כוללות את הגרסאות הניתנות להורדה.
*תמונות חבילה המוצגות לעיל הן לשוק היפני.

מתג נינטנדו מכר 125.62 מיליון יחידות, Breath of the Wild מכרה 29.81 מיליון יחידות במתג

נינטנדו פרסמה את הדו”ח הכספי שלה לשנת הכספים שהסתיימה במרץ 2023. דוח זה כולל עדכון של מספרי המכירות של Lifetime עבור משפחת מערכות Nintendo Switch, אבני דרך חדשות למכירות תוכנת Lifetime עבור המערכת, ועדכון על נתוני המכירות המצטברים עבור משחקי המתג הנמכרים הטובים ביותר.

עם העדכון האחרון הזה, משפחת מערכות Nintendo Switch מכרה כעת 125.62 יחידות. המערכות היחידות עם יותר יחידות שנמכרו הן Nintendo DS (154.02 מיליון יחידות שנמכרו) והפלייסטיישן 2 (159 מיליון יחידות נמכרו). ה- Nintendo Switch – Model OLED היה הדגם הפופולרי ביותר של Nintendo Switch במהלך תקופת זמן זו. יש לציין כי דוח זה אינו כולל נתוני מכירות עבור דמעות הממלכה דגם OLED מכיוון שגרסת המערכת הושקה לאחר מרץ 2023.

בסך הכל, ברור שמספרי המכירות של Nintendo Switch ממשיכים להאט; הייתה ירידה משנה לשנה של 22.1% משנת 2022 עד 2023. זה לא מפתיע בהתחשב בכך ש- Nintendo Switch נמצא בשנת הכספים השביעית שלו לשחרור. יהיה מעניין לראות אם דמעות הממלכה תהיה השפעה על מכירות חומרת המתג במהלך השנה הכספית הבאה.

מבחינת התוכנה, נינטנדו הודיעה כי למעלה ממיליארד יחידות תוכנה נמכרו עבור מתג במהלך חיי המערכת. מספר זה מייצג את הפעם הראשונה שמיליארד יחידות תוכנה נמכרו במערכת נינטנדו. בנוסף לעדכונים על מכירות החומרה וסך מכירות התוכנה, נינטנדו עדכנה גם את נתוני המכירות לרשימת משחקי ה- Nintendo Switch הנמכרים ביותר:

  1. מריו קארט 8 דלוקס 53.79 מיליון
  2. מעבר בעלי חיים: אופקים חדשים 42.21 מיליון
  3. סופר סמאש ברוס. סופי 31.09 מיליון
  4. אגדת זלדה: נשימת הטבע 29.81 מיליון
  5. מגן חרב פוקימון ופוקימון 25.82 מיליון יח ‘.
  6. סופר מריו אודיסיאה 25.76 מיליון
  7. פוקימון סקרלט ופוקימון ויולט 22.10 מיליון
  8. מסיבת סופר מריו 19.14 מיליון
  9. סופר מריו אחים חדשים. U deluxe 15.41 מיליון
  10. הרפתקאות כושר טבעת 15.38 מיליון

באופן כללי, נשימת הטבע לאט לאט מתקדם לעבר אבן הדרך של 30 מיליון יחידות שנמכרו, והיא ככל הנראה תפגע במספר זה עד לשחרור הדו”ח הכספי הבא. עם השחרור הקרוב של דמעות הממלכה , יהיה מעניין לראות מה קורה למספרי מכירות עבור קודמתה האהובה.

מה אתה חושב על מספרי מכירות החומרה והתוכנה של נינטנדו לשנת הכספים שהסתיימה במרץ 2023? הודע לנו על המחשבות שלך בתגובות למטה!

מָקוֹר: נינטנדו (1, 2) (דרך חיי נינטנדו)

. הראשון שלו זלדה המשחק היה אוקרינה של זמן, והוא אוהב את כל משחקי זלדה התלת-ממדיים בין השנים 1998-2011. הקרב האחרון על דמעות הממלכה הוא אחד הקרבות הסופיים האהובים עליו בסדרה כולה. הוא רוצה לעזור לבנות עולם טוב יותר וחמלה יותר. אתה יכול לבדוק את עבודתו הנוספת הכתובה במגרש.com.