Call of Duty®: Ghosts, Call of Duty®: Ghosts, Simon Ghost Riley | גיבורים וויקי | פנדום

0

Contents

30 באוקטובר 2019

רב משתתפים

. סביבות ברמה הן מציאותיות יותר וגלולות מתמיד.

החייל שלך

Create-A-Selp. ב- Call of Duty®: רוחות רפאים אתה לא רק יוצר שיעור, אתה יוצר חייל. בחר את הראש, את סוג הגוף, בביצוע הראש והציוד, ותוכלו אפילו ליצור חייל נקבה לראשונה. עם מעל 20,000 שילובים אפשריים, אתה יכול ליצור את החייל שתמיד רצית. .

הרוג פסים, נשק מתקדם והטבות

יש מעל 20 חדשים . . Scorestreaks חוזרים, וכעת ניתן להתאים אישית – כדי לשנות את תכונות הביצועים או להגדיל את הכוח של פס מסוים. החדש מערכת הטבות יש ערך בין 1 ל 5, ויש לך 8 נקודות להקצות. אתה יכול גם לבחור להיפטר מהנשק המשני שלך ולקבל עד 11 הטבות.

חוליות

. . את כל העבודה הקשה שהשקעתם בהתאמה אישית, משחק, וכי היקף את החוליה שלכם ניתן להשתמש במגרש משחק חדש לגמרי.

העולם שלך

מנוע חדש. ממפות ומצבים, לאנימציה ושמע, למי שאתה כנגן – זהו השיפוץ הגדול ביותר של מרובי משתתפים מאז הלוחמה המודרנית המקורית®. דברים כמו תת-D, מיפוי תזוזה, תאורה בזמן אמת וטכנולוגיית טכנולוגיה כפולה מעניקים לנו את היכולת לבנות את חווית המשחק הכי קרבית שיצרנו אי פעם.

תנועות טקטיות

Call of Duty®: רוחות הרפאים הגדירו מחדש את האופן בו אתה עובר בעולם.

· מערכת רזה קונטקסטואלית חדשה מאפשרת כעת להישען סביב מכשולים מבלי להוסיף שילובי כפתורים.

.

.

אנו שקעים שחקנים במפות הרב-נגן בדרכים הדומות למה שעשינו באופן קולנועי בשחקן יחיד, תוך הוספת דרכים חדשות לשחק ולקיים אינטראקציה עם הסביבות בצורה משמעותית. אלמנטים אינטראקטיביים חדשים ואירועים שהופעלו גורמים למפות להתפתח ככל שהמשחק נמשך. .

קמפיין

סקירה כללית

מספרם, התנודד, אך לא הושלם. . כוחות מבצעים מיוחדים, קבוצה מסתורית המוכרת רק בשם “רוחות רפאים”, מובילות את הקרב נגד כוח גלובלי שזכה לאחרונה, טכנולוגית, טכנולוגית, גלובלית.

רְפָאִים

יחידת כוחות מיוחדים עצמאיים, סמויים ואולטרה-אולטרה, רוחות רפאים פועלת מחוץ לשרשרת הפיקוד הצבאית הרגילה. נוצרו משרידי פעילי Tier One, שכמעט נמחקו במהלך מבצע Viper Sand במזרח התיכון, בשנת 2005. חמישה עשר הניצולים, כולל קפטן גבריאל רורקה ו- LT. אליאס ווקר, הוקמו ליחידה חדשה המכונה “הרפאים.”

ההבטחה העשירה במשאבים לדרום אמריקה התגשמה תחת הפדרציה. ייצור אנרגיה מאוחדת לחלוטין בשילוב עם תשתית מפעל עשירה הנובעת ממיקור חוץ בעולם הראשון, הפדרציה פועלת ונהנית מתקופת צמיחה הדומה למזרח התיכון בסוף המאה העשרים במאה העשרים.

O.ד.אני.נ.

ארצות הברית הובילה עידן חדש של לוחמה מבוססת חלל עם השקת ה- O..אני.. (יוזמת הגנה מסלולית) תחנת חלל. תחנת אודין הייתה חמושה בסוללה של משגרי טיל קינטיים מתוחכמים. מערכות הנשק של אודין תוכננו להפיל מוטות טונגסטן ממסלול עם דיוק נקודת סיכה. להיט מוט אחד היה שווה לפיצוץ של ראש נפץ גרעיני טקטי קטן.

שטח הפקר

. NML נמתח מקו החוף של מחוז אורנג ‘אל המדבר מוג’אבה ללאס וגאס, ומעבר … NML היה אפס קרקע למכה האורביטלית של אודין כאשר הפדרציה סבלו השתמשה בה נגד ארה”ב. ההפצצה הקינטית של אודין הותירה מכתשים מאסיביים והפכה אותה לטקטונית לא יציבה.

Hesh ו- Logan Walker אימנו את כל חייהם תחת העין הפקוחה והתובענית של אביהם המוקשה בקרב, אליאס ווקר. היכולות המולדות שלהם כמרקסמן וציידים העניקו להם יתרון מסוים שגדל. אביהם קיווה שתכונות אלה יעזרו לשני בניו לשמור על הסתמכות עצמית אם הדברים יתחברו. עשר שנים אחרי אירוע אודין, LT. הם משרתים יחד בצוות Recon מבוסס על פורט סנטה מוניקה, המוטלים להגן ולסיור בחזית קליפורניה. .

מגוון המשחקים

. קרבות מתקיימים מתחת למים, בחלל החיצון ואפילו על פני סלע משוננים. . המגוון של המשחק שומר על אפיית האקשן ומגדיר מחדש את המשמעות של להיות חייל בשדה.

ההכחדה היא מצב משחק חדש לחלוטין של 4 שחקנים, Co-op, הכולל תערובת ייחודית של משחק הישרדות מהיר בקצב מהיר, הגנה בסיסית, התאמה אישית של שחקנים ומילוי כיתות סיבוב חילוף חדש זה של Call of Duty: Ghosts Mode. עבודת צוות היא קריטית. הצוות שלך עומד בפני איום לא אנושי שהצביע על עיירת קולורדו מבודדת ועליך לבטל את האיום בכל אמצעי הכרחי.

החוליה שלך

בתחילת המשחק, כל אחד מחברי הצוות בוחר מאחד מכמה שיעורי תווים מותאמים אישית – מומחה חובש, טנק, טנקים ונשק. כאשר הקבוצה נלחמת ברחובות שיא קלדרה, השחקנים מרוויחים מטבע שניתן להשתמש בהם לרכישת מגוון שדרוגים ויכולות אופי. הצוות יכול לחפש ציוד מיוחד ומודבי נשק שהותירו אחריהם כוחות צבא קודמים, לא מצליחים,.

המטרה שלך

. חברי הצוות חייבים לעבוד יחד כדי להפסיק גלים של תוקפים זרים עד שניתן יהיה לנטרל כל “כוורת” של חייזרים. אין שני משחקים זהים להחלטות השדרוג לרגע לרגע יכול להכתיב את האסטרטגיות של הקבוצה.

האויב

ההכחדה כוללת מגוון של אויבים “חייזרים” חדשים, החל מצופי זחילה בקיר, ציידים אכזריים, מחפשי התפוצצות ערמומיים, עקרבים מזנקים וירק, וקרנפים משוריינים מאסיביים שיכולים לחסל סגל לא מוכן בעניין של שניות של שניות.

רמזים וטיפים להצלחה

שחקנים יכולים לצייד עד ארבעה קבצים מצורפים שנמצאו על כלי הנשק שלהם, למצוא התלקחויות, מערכות גביע, תחמושת מיוחדת ואפילו “סכין היפנוני” שיכול לשטוף את יצורי האויב, להפוך אותם לבני ברית פראים לזמן מוגבל. מערכת ההוצאות הקרבית החדשה של הכחדה מציעה גם גישה למגוון רחב של בונוסים של ציוד התקפי, הגנתי ותמיכה שיכולים להפוך את גאות הקרב הנואש.

עיגון חבילת התוכן הראשונה הזו הוא פרק 1: Nightfall, הפרק הראשון בסיפור האפיזודי של ארבעה חלקים של הכחדה. במתקן מרוחק במדבר אלסקה, תוכנית ההלילה המוצלת חקר את מקורות האיום “הזר”. .

סקירה כללית

מנוי עונתי. תתכונן לעונה מלאה של תוכן מדהים עם Call of Duty®: Ghosts Pass Pass. .

הכחדה פרק 2: Mayday

. כדי להתמודד עם “זרע” זחול קיר ומפלצתיות בגודל גורד שחקים המכונה “קראקן”, הצוות שלך יזדקק לטקטיקות חדשות וכלי נשק חדשים.

DLC1: ​​הסתערות

הסתערות מציעה כמות אדירה של תוכן וקטל חדשים, כולל: ארבע מפות מרובות משתתפים ייחודיות, רובה תקיפה כפול-מטרה חדשה ורובה צלפים. זהו הפרק הראשון בסיפור האפיזודי של ארבעת החלקים של הכחדה. .

DLC1: ​​ארבע מפות ריצה ואקדח

: מפיל אותך לאתר קמפינג חשוך ומוזר, לצד אגם מעוגן ערפל, שם אתה נלחם דרך מערות מתפתלות ומבנים נטושים לכאורה. Bay View, ארה”ב: מוגדר על טיילת חוף קליפורנית, מפת ריצה ואקדח זו כוללת אוטובוס עגלה מוזר ופלטפורמת מרגשת. . הצתה, פלורידה, ארה”ב: מפיל שחקנים למתקן שיגור חלל מזדקן עם רוקטס מתנפנף לאזור הפעולות ליד שדות פסולת וגוף גוף חשוף.

הכן את עצמך להרס, חבילת ה- DLC השנייה עבור Call of Duty®: Ghosts, הכוללת: ארבע מפות מרובות משתתפים ייחודיות, אקדח תת-טקטי 2-in-1 חדש ורובה תקיפה, ופרק 2: Mayday-הבא הפרק בסיפור האפיזודי של ארבעת החלקים של הכחדה. המרטש הוא בן לוויה הנשק האידיאלי, המספק שתי תצורות שונות: יכולת טווח בינוני עד קצר טווח כאקדח תת-אקדח (SMG), ובינוני עד לטווח הארוך כרובה תקיפה (AR).

DLC2: ארבע מפות מרובות רמות

Behemoth, קולומביה: ממוקם על רכב חפירה מאסיבי, מפה צרה-רמת רמה זו, מעניקה לשחקנים להזדמנויות מסוכנות בסכנה בכל פינה. חורבות, מקסיקו: חורבת מאיה של מאיה על ידי הג’ונגל, מפה זו משלבת את האנכיות של מקדש דומיננטי עם קטעים תת -קרקעיים הדוקים. נחשף, מסווג: מפיל שחקנים בלב אתר Dig Alien, בו שחקנים מנווטים בתערובת של מתקני Hazmat היי-טק. התנגשות, ניו יורק: השרידים המעורבבים של ספינת המטען התנגשו בגשר ניו יורק, בשלים עם כלי רכב שרופים, מפה זו מספקת את התיאטרון האידיאלי ללחימה עם רבעים קרובים.

DLC3: פלישה

התכונן לפלישה, חבילת ה- DLC השלישית עבור Call of Duty®: Ghosts, בהשתתפות: ארבע מפות מרובות משתתפים ייחודיות, ופרק 3: התעוררות-הפרק הבא בסיפור האפיזודי של ארבעת החלקים של הכחדה. ב פרק 3: התעוררות, צוות CIF יורד למעמקים המסוכנים של העולם התחתון הזר. חמושים במגוון כלי נשק וציוד חדשים של היי-טק, הגיבורים שלנו חייבים לחדור לסדרת מחסומים הגנתיים.

DLC3: ארבע מפות דינמיות

עזב, מקסיקו: שוכן בעיירה מקסיקנית כפרית בתוך החגיגה Dia de Los Muertos (יום המתים), מפה זו בגודל בינוני כוללת עיצוב תלת-נתיב קלאסי. פרעה, מצרים: האתר הארכיאולוגי הנטוש של ארמון מצרי עתיק, מפה מורכבת זו ברמה המורכבת כוללת חראבנים אוכלים בשר. מרד, קריביים: מפרץ סודי באי קריבי מרוחק, מכיל מחבוא ספינת פיראטים עגום מוזר. פבלה, ברזיל: שחקנים חוצים מבניין אחד למשנה.

DLC4: נמסיס

ברוך הבא ל Call of Duty®: רוחות רפאים, חבילת ה- DLC הסופית. החבילה מכילה 4 מפות מרובות משתתפים, ו סֵפֶר שֵׁמוֹת, המסקנה ל סאגה אפיזודית בת 4 חלקים. ב פרק 4: סֵפֶר שֵׁמוֹת, יחידת ה- CIF שלך טסה פנימה כדי לעזור להילחם בצבא הקריפיד שמנחה את המצור על המעוז האחרון של ההתנגדות האנושית.

DLC4: ארבע מפות קפדניות

גולדרוש, ארה”ב: הרשת המורכבת של מכרה זהב נטוש של מנהרות צרות ופירים מסוכנים יוצרים את התפאורה האידיאלית לקרב על השליטה בפלטפורמת ההרמה המרכזית. סובזרו, קנדה: בסיס צוללות קנדי ​​פונה באופן בלתי מוסבר, כאשר חדר הבקרה ומתקני המחקר הותירו ריקים באופן מוזר. שושלת, סין: מפיל אותך בכפר סיני אגמים המוקפים בהרים ציוריים עם רמות גובה שונות. Showtime, מסווג: המפה האהובה על המעריצים מ- Call of Duty® 4: “משלוח” Warfare® מודרני הועלה מחדש כזיירת מוות עתידנית.

ב- Call of Duty®: Ghosts Multiplayer, התאם אישית את החייל והחוליה שלך לראשונה. סביבות ברמה הן מציאותיות יותר וגלולות מתמיד.

מספרם, התנודד, אך לא הושלם. פרק חדש זה בזכיינית Call of Duty® כולל דינמיקה רעננה, בה השחקנים נמצאים בצד של אומה נכה, נלחמים לא על חופש, או חירות, אלא פשוט לשרוד. כוחות מבצעים מיוחדים, קבוצה מסתורית המוכרת רק בשם “רוחות רפאים”, מובילות את הקרב נגד כוח גלובלי שזכה לאחרונה, טכנולוגית, טכנולוגית, גלובלית.

ההכחדה היא מצב משחק חדש לחלוטין של 4 שחקנים, Co-op, הכולל תערובת ייחודית של משחק הישרדות מהיר בקצב מהיר, הגנה בסיסית, התאמה אישית של שחקנים ומילוי כיתות סיבוב חילוף חדש זה של Call of Duty: Ghosts Mode. עבודת צוות היא קריטית. הצוות שלך עומד בפני איום לא אנושי שהצביע על עיירת קולורדו מבודדת ועליך לבטל את האיום בכל אמצעי הכרחי.

מנוי עונתי. תתכונן לעונה מלאה של תוכן מדהים עם Call of Duty®: Ghosts Pass Pass. עם מעבר העונה תקבלו 4 חבילות תוכן להורדה אפיות: הסתערות, הרס, פלישה ונמסיס-מספקים מפות מרובות משתתפים חדשים, נשק בונוס וחווית הכחדה אפיזודית ייחודית של 4 חלקים למחיר נמוך אחד גדול.

סיימון “רוח רפאים” ריילי

גיבורים וויקי

שני בפיקוד כוח המשימה 141
מלון שישה חבר צוות
חניכי חנות מכולת אטליז (לשעבר)
חבר חברת צל Call of Duty: Online רק)
חבר קואליציית אנטי-טרור מאוחדת Call of Duty: Mobile רק)

כוחות / מיומנויות

אינטליגנציה גבוהה
צוואה בלתי ניתנת לשינוי
חמושים
Marksmanship

טקטיקות התגנבות

שליטת סכינים
רכיבה על סוסים

תַחבִּיב

יעדים

להרוג את מנואל רובא (הצליח).

השלם את יעדיו תחת רועה הכללי (הצליח, חזר לאחור).
תוריד את ולדימיר מקרוב (הצליח לאחר מכן באמצעות מחיר).

מִשׁפָּחָה

אדון. ריילי (אבא; נפטר)

גברת. ריילי (אמא, נפטרת)
טומי ריילי (אח גדול, נפטר)
בת ‘ריילי (גיסתה, נפטר)
ג’וזף ריילי (אחיין, נפטר)

חברים / בעלי ברית

אויבים

סוג הגיבור

בוא נעשה את זה!
~ סיימון “רוח רפאים” ריילי.
שומר אחר: רוח רפאים. לא יכול להתגבר על השם. מה לעזאזל זה לעזאזל רוח רפאים?
~ סבון על רוח רפאים, הפניית הקו של קפטן פרייס מ .

סגן סיימון “רוח רפאים” ריילי הוא גיבור מרכזי במשחק הווידיאו ב -2009 והקמפיין שלו משנת 2020, והגיבור הכותרת של Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 סדרת קומיקס רומן גרפי . הוא מופיע גם כדמות תומכת ב Call of Duty: Online, עור שניתן לשחק בו Call of Duty: רוחות רפאים ודמות ניתנת לשחק ב Call of Duty: גיבורים וכן Call of Duty: Mobile (ומופיע גם כדמות ראשית ב נייד עלילה קומית).

הוא היה מפעיל כוחות מיוחד בריטי שהוא הפקודה השנייה של כוח המשימה 141, ונראה לובש משקפי שמש אדומים כהים ובלקלאבה בגולגולת גולגולת יחד עם אוזניות עם מיקרופון. . מותו ינקם את קפטן פרייס וסבון מקטאוויש, שהמשיך לסיים את המלחמה ובהמשך לחסל את מקרוב.

ב מצא את מקרוב, הוא הוצג על ידי קמרון רופלדס מצא מקרוב: מבצע קינג דג, הוא הוצג על ידי קיגן ווילסון.

תוכן

 • ביוגרפיה אחת
  • 1.1 החיים המוקדמים
  • 1.2 לוחמה מודרנית 2: רוח רפאים מס ‘1
  • 1.3 לוחמה מודרנית 2: רוח רפאים מס ‘2
  • 1.4 לוחמה מודרנית 2: רוח רפאים #3
  • 1.5 מבצע דגי קינג
  • 1.6 כוח המשימה 141
   • 1.6.1 הסתננות של אסדת הנפט הרוסית והצלת אסיר 627
   • .6.
   • 1.6.3 החיפוש אחר ולדימיר מקרוב ומוות
   • 5.קמפיין אחד
   • 5.2 Spec Ops
   • 5.3 קומיקס

   ביוגרפיה [ ]

   חיים מוקדמים [ ]

   סיימון ריילי נולד במנצ’סטר, אנגליה להורים ללא שם ואח גדול בשם טומי, שלעתים קרובות היה מפחיד אותו כשהוא ישן. בזמן שעבד כקצב חניך, סיימון ראה את התקפות 9/11 והצטרף לצבא הבריטי, ובהמשך הפך לחבר בשירות האוויר המיוחד. הוא חזר לביתו בשנת 2003 וסירב לחזור לצבא עד שהוא תיקן את משפחתו, כשאביו בוגד באמו, וטומי החל במכור לסמים. סיימון הצליח לעזור לטומי להתנתק מהתמכרותו לסמים, וגרם לו להתחתן עם אישה בשם בת ‘, כשהוא בעט את אביו מביתם.

   לוחמה מודרנית 2: רוח רפאים #1 []

   במשימה הראשונה המתוארת בסדרה יש חייל אופס מיוחד שנלכד עם בלאקלאבה דפוס גולגולת בכיתה מלאה בילדים של בית ספר אוקראיני שהשתלט על ידי טרוריסטים (שמאיימים להרוג ילד אחד בכל שעה אם דרישותיהם לא יהיו נפגש). החייל מעביר את הזמן בכך שהוא מספר סיפור של חברו, סיימון “רוח רפאים” ריילי במשימה במקסיקו. ה- SAS השאיל “רוח רפאים” ל- USSOCOM כדי לפרוץ קרטל הרואין שהחל לאחרונה להבריח טרוריסטים ל- U.ג. .

   #2 []

   במהלך לוחמה מודרנית 2: רוח רפאים מס ‘2 נחשף כי רוח רפאים וצוותו נלכדים על ידי הקרטל המקסיקני, ובמהלך השבי שלהם הם סובלים טכניקות עינויים ושטיפת מוח מתמשכים כדי לשמש אקדחים שכורים לקבוצות פליליות וטרור שונות. לאורך כל התהליך הזה הקורא רואה פלאשבקים מחייו המוקדמים של ריילי, מילדותו וכיצד הוא נאלץ לסבול פתיחה מתעללת של אב.

   לשנותיו הראשונות ב- SAS וכיצד הוא, לאחר שחזר מסיבוב ההופעות הראשון שלו באפגניסטן בינואר 2003, דואג לאמו התעללה ועוזר לנקות את אחיו הצעיר המכורה לסמים בשם טומי. ביוני 2006, ריילי נתפס כאיש הטוב ביותר בחתונה של אחיו טומי, שנמצא כעת ללא סמים לחלוטין. במהלך פלאשבקים אלה, רבים מיריבי ריילי נראים על ידי איפור “רפאים” (ככל הנראה הזיה של ריילי) בסגנון דומה לזה שלובשים המשתתפים ביום החגיגה המתים.

   בסופו של דבר, חברי Ussocom Sparks וושינגטון מסוגלים לברוח, לאחר שנודע כי הקרטל המקסיקני מתכנן להרוג אותם בגלל העובדה שהם לא יכולים לפרק אותם, אך נאלצים להשאיר את ריילי מאחור. רגעים אחר כך, ריילי קבורה בחיים עם גווייתו המתפוררת של רב סרן ורנון.

   לוחמה מודרנית 2: רוח רפאים

   בתחילת הלוחמה המודרנית 2: רוח רפאים מס ‘3, ריילי חופר את עצמו מהקבר באמצעות עצם הלסת התחתונה של ורנון, שלקח אותו שלוש עשרה שעות, ובהמשך נמצא על ידי שריף טקסס. הסיפור קופץ אז ל -18 בדצמבר 2010, ריילי מתחקה על החוויה שלו לממונים עליו. פיזית ריילי היא בסדר, אבל הממונים עליו חוששים שמצבו הנפשי עדיין מטיל ספק. לריילי יש סיוטים בכל פעם שהוא ישן, עם רובא רודף ומגרה אותו. בזמן שהוא מבלה את חג המולד עם משפחתו, ריילי מקבלת ביקור מפתיע של ניצוצות.

   תוך כדי בירה ביחד בפאב מקומי, Spark. ניצוצות אומר לריילי שהוא וושינגטון מתכוננים לפרוס לאפגניסטן. . בכעס, ניצוצות דופקים את האישה ומורה לריילי לעזור לו להכניס אותה לביתה כדי שיוכלו לאנוס אותה.

   . . . ניצוצות מגלה שהוא וושינגטון עבדו אצל רובא, והראו כי הם שוטפו בהצלחה במוח, אך לפני שריילי הצליחה לקבל מידע נוסף וושינגטון מגיעה ממשימה ומנסה להפיל את ריילי.

   . . אמו; טומי, אשתו של טומי, בת ‘; ואחיינו ג’וזף הוצאו להורג, ללא ספק על ידי וושינגטון עצמו. בסופו של דבר, ריילי טוען שהוא יהרוג את כולם: ניצוצות, וושינגטון, רובא וכל הארגון שלו.

   מבצע קינגפיש []

   רוח רפאים עבדה לצד סנדמן, ג’ון פרייס ו”סבון “Mactavish במבצע קינגפיש בשנת 2013. זה צריך להיות פירושו שהמחיר והסבון נפגשו בין אירועי “משחק מעל” ל”גולאג “.

   LT. מדבר עם CPT. ג’ון “סבון” Mactavish דרך הרדיו בזמן שהם מחפשים את העוזר של אלחנדרו רוג’אס. אחרי ג’ון “סבון” Mactavish ו- Sgt. גארי “Roach” סנדרסון מתחיל לרדוף אחרי העוזר, רוח רפאים נפגשת איתם במלון ריו ומצטרפת למרדף. . לאחר מכן נשמעת רוח רפאים באמצעות רדיו לשאר המשימה כשהוא מנסה לרדוף אחרי רוג’ות דרך הפבלה. לאחר לכידת רוג’ות נשמעת רוח רפאים מבקשת מיצוי מפקודה אך ללא הועיל. רוח רפאים מופיעה במשימה “קן הורנט” עם כוח המשימה 141. .

   הסתננות של אסדת הנפט הרוסית והצלה אסיר 627 []

   גurface-to-אאתר Issile) ב”היום הקל היחיד. היה אתמול “להציל בני ערובה. לאחר פינוי אסדת הנפט, רוח רפאים לוקחת חלק במבצע כדי להציל את האסיר 627 מגולאג רוסי. הוא משתלט על מערכות האבטחה של גולאג ומנחה סבון ומקריק לאסיר, שנחשף שהוא קפטן פרייס, כלוא בעקבות לכידתו במהלך מבצע קינג דג.

   הסתננות של בסיס צוללת רוסי []

   מגבלות, שם הוא עוזר לקפטן פרייס להסתנן בסיס צוללת רוסי יחד עם כוח משימה אחר 141 חברים. .. איפה המלחמה הרוסית-אמריקאית מתמשכת. רוח רפאים פנה לפקודה של קוד בלאק, ההצהרה כי איום של נשק גרעיני הושק ויש להיפטר ממנו מייד. יתכן שהוא חזר בו, אם כי לאחר שנודע לו על כוונתו של פרייס.

   החיפוש אחר ולדימיר מקרוב ומוות []

   רועה: האם יש לך את ה- DSM?
   רוּחַ: יש לנו את זה, אדוני!
   רועה: טוב, זה סוף אחד פחות רופף.

   לא!

   הופעתו הסופית של Ghost היא ברמה “קצוות רופפים”, שם הוא מוביל צוות שביתה לחיפוש אחר ולדימיר מקרוב בבית הכספים שלו בגבול גאורגי-רוסיה. . רוח רפאים יחד עם Roach, Ozone ו- Digracrow עם תמיכה של צלפים של ארצ’ר וקרפדה, הגנה על ה- DSM בזמן שהיא מורידה מידע על פעילותו של מקרוב. כאשר הצוות פונה אל ה- LZ שהוקם על ידי רועה, אוזון ודחליל דחליל נהרגים על ידי מרגמות אויב ורץ נפצע. רוח רפאים מצליחה להביא את המגרש ל- LZ, אך Roach and Ghost נבגדים על ידי Shepherd, שנראה בתחילה מסייעים לרוח רפאים להכניס את רואץ ‘לתוך ה- MH-53 שלו נמוך כדי לברוח, אך במקום זאת יורה באורח אנוש במעיים, ורוח רפאים בראש /חזה בטווח ריק עם נקודה עם א .44 מגנום לפני שהספיק להשתמש ב- ACR שלו כנקמה. .

   Call of Duty: גיבורים []

   ב , רוח רפאים הפכה לדמות ניתנת לשחק בעדכון בו הוא יכול לרכוש עם אלף סלריום.

   Call of Duty: Mobile []

   רוח רפאים מופיעה כפעילה ניתנת לשחק ב Call of Duty: Mobile, וכדמות תומכת ב נייד קומיקס. . בקומיקס הוא חבר בקואליציית הנמלים הטרור המאוחדת, קבוצה הוקמה על ידי קפטן פרייס, והם משמשים כמצב נגד לחמשת האבירים ובהמשך הברית האפלה. בקומיקס, דמות הרפאים היא המקורית, מכיוון שתלבושת עצם הלסת שניתנה לו על ידי קפטן פרייס היא קוסמטית גרידא.

   רוח רפאים תיתקל בקרוב בוולדימיר מקרוב, ששרדה איכשהו שנהרגה על ידי מייס, והאחרון מסביר כל אחד מחמשת האבירים. כאשר מקרוב מסביר שמנהיג חמשת האבירים אינו ידוע אלא אם כן הוא ייקח אותו, רוח רפאים מסכימה אך השניים נעצרים על ידי טמפלר. .

   ג’ון פרייס: הנה הוא. סיימון ריילי.
   קייט לסוול: אין תמונה.
   ג’ון פרייס.
   ~ ג’ון פרייס וקייט לסוול דנים בקובץ הרפאים.
   מחיר, יש משהו לא בסדר ב ורדנסק. הם מכוונים לשלהם. עלינו לגלות מדוע. שלח לוחמים שאני יכול לסמוך עליהם.
   .

   לחימה מודרנית סדרה, רוח רפאים מוזכרת בסוף הקמפיין של קפטן פרייס. מחיר אומר לקייט לסוול שהוא יוצר צוות שנקרא כוח המשימה 141, וסיימון ריילי הוא חלק מהגיוס שלו, לצד קייל “גאז” גאריק וג’וני “סבון” מקטאוויש. בנוסף, לסוול מציין כי אין לו תמונה, ומחיר פשוט משיב “לעולם לא.”

   . . .

   הוא מושמע על ידי ג’ף ליץ ‘, ועל ידי סמואל רוקין בסרט ההמשך הקרוב לוחמה מודרנית II.

   . זה הולך להיות מדמם.
   .
   קלטתי את זה! !
   ~ רוח רפאים לסבון במהלך המרדף אחר רוג’ות.
   פקודה, מוכנה לדבק. שלח את המסוק. קואורדינטות לעוקבים! השמיים ברורים! ! . אנחנו לבד.
   ~ רוח רפאים לסבון ומקריק לאחר לכידת רוג’ות.
   . נראה שכולנו מחוץ לחברים. נראה שכולנו מחוץ לחברים.
   ~ רוח רפאים.
   כל מה שיצאנו מרוג’ות הוא שהבחור היחיד שטרוב שונא גרוע יותר מאמריקאים נעול בגולאג.
   ~ רוח רפאים לצוות.
   ! חשבתי שהם החבר’ה הטובים!
   ~ רוח רפאים.
   יש לנו השקת טילים גרעיניים! ! טיל באוויר! קוד שחור! קוד שחור!
   ~ רוח רפאים עם קפטן פרייס השקת טיל.
   סיכוי של חמישים וחמישים להוציא את מקרוב, אה? קפטן פרייס, בקש אישור לקחת את בית הכספה עם ROACH.
   ~ רוח רפאים בפתיחת “קצוות רופפים”.
   אנשיו של מקרוב הולכים לעשות כל מה שנדרש כדי למנוע מאיתנו לעזוב עם האינטל הזה. עלינו להגן על ה- DSM עד לסיום ההעברה. השתמש במטוני הנשק והגדר את החרסיות שלך אם נשאר לך. עמדות הגנה, בוא נלך!
   .
   קיבלנו את זה, אדוני.
   ~ רוח רפאים לרועה בסוף “קצוות רופפים”.

   Spec Ops

   !
   .

   קומיקס

   בסדר, אנשים, אני רואה את השעון.
   .
   נכון מספיק למגרש הזה.
   .
   שתוק וירה באנשים, טנק.
   ~ רוח רפאים לטנק דמפסי ב .
   .
   Call of Duty: Mobile קוֹמִי.
   כמו שאמרתי. .
   ~ רוח רפאים עם שובו פנימה .

   טריוויה []

   • .
   • ..ד…
   • למרות שיש לו עיניים כחולות במשחק, יש לו עיניים חומות בקומיקס הכותרת.
   • , .
    • יתכן, הכותרת של רְפָאִים הוא התייחסות לדמות בגלל הפופולריות שלו.
    • התייחסות נוספת היא השימוש במסיכת רוח רפאים, מכיוון שיש להם גם דפוסי גולגולת.
    • בנוסף, המודל של Ghost יכול לשמש כעור מרובה משתתפים, ויגרום לדמותו של הנגן להיות אילם.

    ניווט [ ]

    קצב קרבר | ווייד ג’קסון | ארתור קינגסלי | לוקאס ריגס | פולינה פטרובה | Solange Hardewijk | פרנסיס “קאי” לנאקילה | איזבלה רייס | לואיס האוורד | תומאס בולט | מטאו הרננדז |

    סגן הוא מפעיל כוחות מיוחד בריטי, וחבר בולט בכוח המשימה 141, הידוע בזכות הבלקלאבה, אוזניות, אוזניות ואדום כהה של גולגולת, ומשקפי שמש אדומים כהים שלו.

    תוכן

    • ביוגרפיה אחת
     • 1.עבר אחד
      • 1.1.1 טרום צבאי
      • 1..
      • 1.1.3 חוזרים מהצבא
      • 1..1 אוקראינה
      • .3.2 מבצע דגי קינג
      • 1.3.3 ציד רוג’ות
      • .3.
      • ..
      • ..6 החיפוש אחר ולדימיר מקרוב ומוות
      • 5.1 Call of Duty: Mobile

      ביוגרפיה

      עבר

      לסיימון ריילי היה ילדות טראומטית מאוד בזמן שגדל במנצ’סטר, אנגליה בגלל אביו חסר הלב. . . אביו של סיימון היה לוקח אותו לפעמים לקונצרטים של עצמות Lickers. .

      ביקורות מומחים של Gamespot

      12 בנובמבר 2020

      . .

      כשחזר הביתה בחופשה בינואר 2003, מצא סיימון את אמו ואחיו פגעו ברוק תחתון. אחיו, טומי, היה מכור לסמים וגנב מאמם לתמוך בהרגלו. סיימון בחר לא לחזור לצבא עד שיישר את הדברים למשפחתו. הוא פעל כדי לעזור לטומי להתגבר על התמכרותו לסמים, ובמרץ 2004 הכה את אביו וזרק אותו מהבית בגלל כל ההתעללות שגרם לריילי ואמו. . ריילי שימש כאיש הטוב ביותר בחתונה של טומי. בת ‘גם ילדה ילד צעיר בשם יוסף שיהפוך לאחיינו של ריילי.

      הולך אחרי מנואל רובא

      סיימון ריילי הליכה MW2G

      סיימון נשלף מלשלוח למבצע באיראן והיה מחובר לצוות אמריקני שהוטל על מנת להוריד את קרטל הסמים של זרגוזה בראשותו של מנואל רובא. כאשר הוא וצוותו עשו את המעבר שלהם ביום ההרוגים, המפקד של הצוות, רב סרן ורנון, בגד בהם לאויב. ריילי וחבריו לקבוצה הובאו למתקן שטיפת מוח ועונו במשך חודשים. למרות העינויים, ורנון לא הצליח לשבור לחלוטין את ריילי. . ריילי, בעזרת עצם הלסת מגופה הנרקב.

      לאחר ארבעה חודשים, פציעותיו נרפאו אך הוא עדיין סבל מנושאי ניהול מזג, מה שמנע ממנו לחזור לתפקיד פעיל. לאחר שנפגש עם שני חברי הצוות לשעבר מאותה משימה, קווין ספארקס ומרקוס וושינגטון, הוא הבין שרובה נשבר ושטף את שניהם. הוא ניסה להרוג ניצוצות אך נאלץ לברוח כאשר וושינגטון הופיעה במפתיע. בברח, הוא חזר הביתה למצוא את וושינגטון הרגה את אמו, אחיו טומי, גיסתה בת ‘ואחיין יוסף (המכונה לסירוגין ג’ייקוב).

      הוא הרג ניצוצות וושינגטון לפני שחזר למקסיקו כדי להוריד את רובא אחת ולתמיד. ריילי ארב את ידו הימנית של רובא, גילברטו ועינה ממנו את מיקומו של רובא. כשהגיע למתחם של רובא, הוא חיסל בשיטתיות את סיורי המשמר של רובא לפני שתקף את האחוזה עצמה, ואחרי קרב יריות ממושך והרג את רובא. הוא חמוש במידע על אנשי הקשר וההתנהלות העסקית של רובא, הוא התכונן לעזוב אך פנה אליהם על ידי הגנרל רועה שגייס אותו לכוח המשימה 141.

      כוח המשימה 141

      אוקראינה

      בשלב מסוים הוא נשלח להתמודד עם טרוריסטים שלקחו בני ערובה בבית ספר בכיתה באוקראינה. הוא נתן לעצמו בכוונה להיתפס וסיפר לטרוריסטים ולילדים על עברו לפני שאר הצוות שלו הגיע לשחרר אותו ואת הילדים. . הוא הגיב ואמר “נכון מספיק למגרש הזה”.

      מבצע קינגפיש

      ב- 8 באוקטובר 2013 הושק כוח משימה משותף 141/פעולת כוח דלתא המכונה המבצע Kingfish. רוח רפאים עבדה לצד ג’ון פרייס, ג’ון “סבון” Mactavish, גארי “Roach” סנדרסון, סנדמן ודרק “פרוסט” ווסטברוק כשהם צדו את ולדימיר מקרוב. . במהלך הפינוי, סבון נפצע על ידי RPG ונפילה חלקית. AC-130 ניסה להגן על הקבוצה כשהם רצים לעבר נקודת הפינוי שלהם, אך הופלה והותירה את הקבוצה פגיעה לחלוטין. מחיר נשאר מאחור ללא אנוכיות כדי להקל על בריחתו של הצוות ונפצע ונלכד.

      בעקבות הטבח של מקרוב בשדה התעופה הבינלאומי זאכאב, Ghost סייעה במבצע בריו דה ז’ניירו לאתר וללכוד את אלחנדרו רוג’אס, האיש שסיפק למקרוב נשק ומסייע לתחמושת, תוך שמירה על קשר רדיו עם קפטן מקטאוויש ומגרה בזמן שהם חיפשו אחר רוג’ס ‘. . . רוח רפאים נשמעה באמצעות רדיו לשאר המשימה כשניסה לרדוף אחרי רוג’ות דרך הפאבלה. לאחר לכידת רוג’ות, נשמעה רוח רפאים בבקשה מיצוי מפקודה, אך ללא הועיל. למרות זאת, רוח הרפאים הצליחה להימלט בקושי מהפבלה עם קפטן מקטאוויש ורץ על סיפונה של המסוק של ניקולאי.

      קריאה-תושבת-מודרנית-וורפאר-2-גוסט

      לאחר שנמלט דרום אמריקה, רוח הרפאים הצטרפה לשאר כוח המשימה 141 כשהכינו התקפה נגדית עם הצי השישי האמריקני נגד הרוסים. בעזרת מידע שהוחלמו מרוג’ות, הם למדו כי אסיר 627, האיש היחיד שקרוב שנא יותר גרוע מהאמריקנים, היה נעול בגולאג, אם כי הדרך המובילה לכלא נחסמה על ידי אסדות נפט, שנלכדו על ידי הרוסים והפכו לתוך אתרי SAM מאולתרים. מיקוד למתקן הפחות מוגן, לרוח הרפאים ולשאר SEALs 141 וחיל הים חדרו ופינו את אסדת העוינים והצילו כמה בני ערובה על מנת לבטל בבטחה את אתרי SAM. בעקבות המשימה הצטרף רוח רפאים להתקפה על הגולאג המחזיק אסיר 627, שם היה משתלט על מערכות האבטחה של גולאג ומנחה את בריתו לאסיר, שנחשף במהרה להיות קפטן ג’ון פרייס.

      המקרה

      עם קפטן פרייס בשורותיהם, הוא תכנן עד מהרה תוכנית מגירה לסיים את המלחמה באמריקה על ידי הסתנתה של בסיס צוללת רוסית. . עם זאת, רוח רפאים הייתה המומה כאשר פרייס השיקה ICBM בוושינגטון ד ‘.ג. שם השתוללה המלחמה הרוסית-אמריקאית. רוח רפאים פנה לפקודה על קוד שחור, שהיה ההצהרה כי הושק איום של נשק גרעיני ויש להיפטר ממנו מייד. יתכן שהוא חזר בו, אם כי לאחר שלמד על כוונתו של פרייס.

      החיפוש אחר ולדימיר מקרוב ומוות

      . בידיעה שהם צריכים להיות בשני מקומות שונים בבת אחת, רוח הרפאים ממנה את עצמו ואת רואץ ‘, יחד עם עיקר כוח משימה 141, לקחת את בית הכספה, בעוד סבון ומחיר חוקרים את הבונארד. עם זאת, לאחר שפשט על בית הכספת, מקרוב לא נמצא בשום מקום, אם כי בית הכספים הועמס (“מכרה זהב עקוב מדם” כמו שאמרה רוח רפאים) עם אינטל. רוח רפאים, יחד עם מקח, אוזון ודחליל דחליל, עם תמיכת צלפים של ארצ’ר וקרפדה, הגנו על DSM מפני אנשיו של מקרוב בזמן שהוריד מידע רגיש לגבי פעולותיו של מקרוב. . רוח רפאים הצליחה להביא את ROACH ל- LZ, אך שניהם נבגדו בסופו של דבר על ידי שפרד, שירה באורח אנוש את השניים בחזה .. .

      Call of Duty: גיבורים בעדכון, שנרכש עבור 1,000 או 800 .

      קרב הילה: הגדל את הסיכוי הקריטי ב- 5.

      פסל: 750 .

      • “הרוסים לא יתנו לטבח הזה שלא נענה. זה הולך להיות מדמם.”
      • “והם הורגים אלף אמריקאים לכל אזרח מת במוסקבה. .
      • “בוא נעשה את זה!”
      • .
      • ! חשבתי שהם החבר’ה הטובים!”
      • “יש לנו השקת טילים גרעיניים! טיל באוויר! טיל באוויר! קוד שחור! !”https: // callofduty.פנדום..אוג
      • . ?
      • “המשימה נכשלה, נקבל אותם בפעם הבאה!
      • “יש לנו את זה, אדוני!”
      • “לא!”

      Call of Duty: Mobile

      רוח רפאים מופיעה ב Call of Duty: Mobile ונוסף כחלק ממעבר קרב העונה 1. לרוח רפאים יש גם תפקיד בולט בקומיקס הנייד.

      במדבר כלשהו במדינת טקסס, רוח רפאים תקפה מחבוא המשמש קבוצה של שכירי חרב והרג אותם במהירות. . לאחר מכן, הצוות מארב על ידי מקרוב, שמשחרר את הגז וצוות שכירי חרב בחליפות Hazmat. רוח רפאים בקושי מוציאה את זה בזמן שכל הצוות שלו נהרג. לאחר מכן מקרוב משיק מרחוק את הטילים, ורוח רפאים לא יכולה לעשות דבר כדי לעצור אותם.

      רוח רפאים מגיעה לאחת הערים מקרוב שממוקדת לטנק דמפסי, ומציינת שזה נראה כמו סוף העולם. כאשר הם מחפשים רמזים, טנק מציין כי לא הייתה שום סיבה טקטית למקד לעיר, אך רוח רפאים מושכת אותו לכיסוי בזמן שהם מארבים. רוח רפאים הורגת את האמבושר, ליצן וטנק מרים את הנשק שלו, ומציין שהוא כנראה סופק ממקום כלשהו. לאחר מכן הצמד מוצא גולאג נטוש ששימש כמחבוא עבור קרוגר ומייס. כאשר טנק עוסק בקרוגר, רוח רפאים עוסקת במייס. רוח רפאים זורקת רימון, מפרקת את מייס, שמובילה אותם נלחמים במקלחות יד אל היד. כשהם נלחמו, טנק מגיע לאחר שלא הצליח להוריד את קרוגר ושריפה למייס, וגרם לו לסגת. השניים יורדים אז במדרגות ומפגשים את רזנוב, שנמצא במאות המוקדמות שלו.

      לאחר שלקח רגע, רזנוב מספר לרוח הרפאים ולטנק את מה שעשה בתקופתו בכוחות המזוינים הסובייטים. הוא אומר להם שהוא היה במשימה סמויה למתקן סודי השייך לגרמנים. הוא וצוותו ממהרים קדימה תקיפה על הבסיס. . לאחר שהוציא להורג את כל המדענים במתקן, הוא אחזר את הגז לרוסים, והם הסתירו אותם בבונקרים. לאחר מכן, רזנוב מגלה שהוא אחד האנשים הבודדים שיודעים איפה הבונקרים. לאחר רוח רפאים מחלץ את המידע מרזנוב, הוא מתקשר למארה לאתר את מקרוב ולעצור אותו.

      . מייס בתחפושת תוקף בניין עם צוות שכירי חרב שלו ואז הולך לאלקטרז כדי להיפגש עם אילם פלילי מחתרתי בשם הידורה קאי. מייס והידורה מתחילים לתכנן את המהלכים הבאים שלהם, ומשביתה את כל המכשירים האלקטרוניים בעולם, כולל מגדלי רדיו צבאיים, מרכזי תקשורת, שיירת מארה וסבון ואפילו רוח הרפאים והטנק טסו פנימה, תוך שימוש ב- EMP שהושק קודם לכן. רוח רפאים וטנק מצליחים לשרוד ולפגוש את המפעילים האחרים במועדון.

      רוח רפאים מודה שלקבוצה אין דרך להילחם בהידורה ובייס, יחד ללא דרך לאתר אותם. ראסל אדלר מופיע ואומר שיש להם דרכים להילחם באיום החדש. אחרי שרוח הרפאים שואלת מי הוא, מחיר מציג את אדלר, ומצהיר רשמית שהקבוצה היא כיום חלק מהקואליציה המאוחדת נגד טרור, ומסתיימת את ההקדמה עם “גבירותיי ורבותיי, אנו מחשיכים.”

      אדלר ושאר הצוות מתחילים לתכנן את תקיפתם על חמישה מיקומי אבירים. כשנשאל כיצד הם יתאמו או אפילו יגיעו לאותם מיקומים, אדלר מציג לצוות שעונים מכניים שוויצרים, שאינם מושפעים מ- EMP. מחיר מציין גם כי אדלר אינו השריד היחיד של המלחמה הקרה במצב מבצעי בבונקר, ומציין מסוק ישן.

      רוח רפאים וטנק מכה במתקן ייצור בחצר האקני, כחלק מההתקפה שלהם על מפתח חמש מיקומי אביר. בינתיים, טנק נתקל במייס, שמפיל את טנק וחוטף את נשקו ופותח לעברו אש. רוח רפאים מאחרת להציל אותו. .

      . עוד מתגלה כי מארה הצליחה לחיים, אך נפצעה קשה ונמצאת בתרדמת. רוח רפאים מודה שהם ניצחו בקרב ונמצאים בשבועה שהוא “ינצח במלחמה.”

      כאשר רוח רפאים מביעה צער על כך שלא הצליחו להציל את טנק והעובדה שאין להם מספיק זמן ואינטל, אדלר מנחם אותו באומרו שיש להם אינטל ומזכיר שיש מקום בסיביר ממנו מקרוב אולי קיבל את נובה גז מ. לאחר מכן הוא אומר שזה מסתובב באותה צורה כמו שהיה בימיו, ומספר את סיפורו. . הם גילו מידע מכריע על משהו שחמשת האבירים יכלו גם הם לשים את ידיהם ובסופו של דבר בוצעו. עם זאת, כשניסו להמציא, הם היו מוקפים על ידי קבוצה גדולה של אויבים, וסטנספילד נשאר מאחור כדי לכסות את בריחתם, רק כדי שיורה למוות, שאדלר לא יכול היה לעשות דבר מלבד לצפות באימה. עוד בימינו, אדלר מסיים את סיפורו באומרו שגם סטנספילד וגם טנק ידעו מה הם עושים, וכך צריך רוח רפאים. כאשר רוח רפאים שואלת אם מתקן המחקר הוא בעל חשיבות רבה יותר, אדלר אומר שאולי נשאר שם משהו, אם כי זה יהיה זריקה ארוכה. רוח רפאים מסכימה ואומרת שהוא ייקח את זה, שאדלר מגיב שהם יצטרכו לחכות, ואסור לרוח הרפאים לנקום. רוח רפאים בתגובה אומרת שזה לא קשור לנקמה, והם חייבים להשיג את האינטל לפני שחמש האבירים עושים. . רוח רפאים לוקחת את זה לתירוץ לעשות כלום וללכת משם, הרבה למורת רוחו של אדלר.

      . . . . כאשר פרייס שואל מה עשה אדלר, הוא עונה שהוא סיפר ל- Ghost על המבצע בסיביר.

      רוח רפאים מגיעה דרך אופנוע שלג בבסיס הסובייטי אדלר סיפר לו ומתחילה לחקור. הוא מבין שמישהו היה כאן לאחרונה כשהוא מוצא לאחרונה פתיחת אוכל משומר ומפה שמתוארכת סביב ההווה. . חבר שלי”. האיש מתברר לי לא אחר מאשר מקרוב. רוח רפאים המומה לראות את מקרוב עדיין חי, מכיוון שמרה אישר שהוא נורה בראשו. מקרוב מסביר כי מייס גם ראה אותו מת, אך “הופעות מרמות” וכי הוא היה צריך לזייף את מותו מכיוון שמטרותיהם התפרקו. מקרוב גם קובע כי הוא יודע שרוח רפאים הגיעה לחפש מידע כיצד להביס את חמשת האבירים וכי הוא אמר מידע. כשנשאל על זהותם ומטרותיהם, מקרוב אומר כי האבירים מורכבים מחמישה אנשים עם יעדים שונים שהיו מועילים זה לזה כיוון שהוא היה מועיל להם, וממשיך לרשום אותם. .

      . רוח רפאים אומרת למקרוב לרוץ ולשריפה בטמפלר. לרוע המזל, הכדורים לא יכולים לחדור לשריון שלו והוא לועג לרוח רפאים שהוא היה צריך “להביא כדורים גדולים יותר”, להשבית ואז לשבור את האקדח של רוח הרפאים. . . . .”

      זמן מה אחר כך, מחיר וסבון מגיעים לבסיס הסובייטי, מעירים על פריחות הרפאים ומתחילים לחפש באזור. עד מהרה הם מוצאים נייר מקופל על האדמה המדממת, וכאשר המחיר פותח אותו, הוא מוצא את תג הכלב של רוח הרפאים. לאחר מכן מתגלה כי מקרוב לקח את גופתו של רוח רפאים, מכיוון שהוא נראה גורר אותו לעבר צוק. .

      . . הוא גם מלווה ברוחות הרפאים של רוחות הרפאים.

      לאחר מכן, רוח רפאים אומרת לטמפלר שיש להם ציון להתיישב-כל כך טמפלר זורק אליו את הסכין שלו, אבל הוא מצליח לסובב אותו סביב פרק ​​כף היד שלו ולזרוק אותו, מכה את רורקה בזרועו שלו. לאחר מכן הוא אומר לחבריו לרוחות הרפאים להבטיח את רורקה ואת המתקן בזמן שהוא מתמודד עם טמפלר.

      . במהלך הדו -קרב, רוח הרפאים מזכירה משהו על “ברית אפלה”, וכי הוא יודע ששמו האמיתי של הצרפתי הוא “אדואר”, שמגדיר את האחרון. זמן קצר לאחר מכן, מייס מצטרף גם למאבק, טמפלרי צוות כפול עם רוח רפאים. . הוא מצליח לזרוק טמפלר על האדמה ומנסה לבצע עליו את אותו “הפיכה דה גרייס”, אך זה נכשל, וטמפלרי בועט אותו, אם כי רוח רפאים מתאוששת במהירות וממשיכה לדקור את הצרפתי ברגלו, אך לאחר מכן מחליפה על פניו על ידי שורש כף היד של האחרון. מייס נאבק להזיז את זרועותיו בגלל הטמפלר לאחר שהכה באשכולות העצבים שלו, כלומר רוח רפאים היא לבד נגד טמפלר.

      לאחר מכן טמפלר מנסה לדקור רוח רפאים בראשו, אך הוא במקום חוסם אותו בכף ידו ומצליח לתפוס את הזרוע המונעת על הסכין של טמפלר ולשבור אותה. לאחר מכן רוח רפאים מכניעה את שכיר חרב באחיזת הגשה ומתכוננת להרוג אותו, אבל גאם מגיע לפתע ובועט לרוח הרפאים. בזמן שדאם בעט לרוח רפאים במעיים שם הוא נדקר בעבר, הוא לא מסוגל להתאושש בזמן כדי למנוע ממנה לשאת את הטמפלר הפצוע. אדלר מגיע לעזרה של רוח רפאים עם ריילי, למרות שהצמד כבר נעלם ורורק נמלט במסוק שלו. רוח רפאים מקוננת כי שכירי חרב נעלמו, אם כי אדלר קובע כי הקרב עדיין לא הסתיים. כשהם יוצאים החוצה, רוח הרפאים אומרת לאדלר למצוא מחיר ואחרים.

      כשהם הולכים הלאה למעלה, הם נתקלים בגופה של מארה. . .

      רוח רפאים מציינת מאוחר יותר כי רורקה וצוותו מתרחקים ומנסים לאבד אותם. עם זאת, הם לא מצליחים להדביק אותם כאשר חמשת האבירים מפילים מוקשים כדי לעכב אותם. אדלר אומר שהוא הושיט את בית הספר הישן לאנשי הקשר שלו בדרום אמריקה ומציין כי יש רק מקום אחד אליו ניתן היה לפנות לרורקה.

      בהמשך, רוח רפאים מתגלה כי כיסתה את רוזה במשימתה בפנמה, ועזרה לה להחמיר לאחר שהיא בורחת מרוט ואנשיו. .

      הזמן עובר הלאה, ובסופו של דבר רוח רפאים לפרוש ולצוות שלו ללכת להברור כדי לצוד את שרידי חמשת האבירים והמפעילים שלהם. . הוא מביט בכמה חיילים מתים וחושד כי טמפלר עשוי להיות מעורב, מכיוון שהוא ידוע בהשאיר של גופות בעקבותיו.

      בדיוק כשהוא נכנס, הוא מארב על ידי שומר במסתור אך הורג אותו במהירות. לאחר מכן הוא שומע טמפלרי ודאם מדברים על התפתחויות אחרונות. ככל הנראה, הוא רוצה לעזוב את הברית האפלה לאחר שסיים עם עסקיו, וגם לקחת את בתו את סופיה איתו, ושהוא שירת בברית למען סופיה. דאם, עם זאת, יורה ברעיון ואומרת שסופיה היא נכס לברית האפלה ושהיא לא תמסור לו כל כך בקלות. .

      לאחר מכן, טמפלר ניצח את שאר חברי הברית (למרות שהוא ספג גם נזק מסוים, ובמיוחד את הכף הקרוע שלו, סימני שריטות על פלג גופו, ומגן סדוק שחשף את עינו הימנית) ואז נפגש עם רוח רפאים. במקום לתקוף אותו, הוא במקום זאת אומר ששניהם היו בעלי ברית גדולים בחיים אחרים, אך לא בזה. לאחר מכן, טמפלר מוסר את רוח הרפאים כרטיס מפתח באומרו “הוא עומד מאחורי מדף הספרים”, וחושף את מיקומו של האביר החמישי שנמצא במקום הנמצא בחצרים.

      . .

      רוח רפאים מצאה את המיקום טמפלר תיאר, משתמש בכרטיס כדי למצוא חדר מעקב מאחורי מדף ספרים בו ישנם הזנות מצלמה מרובות, יחד עם מישהו שצופה בכיסא בכיסא. הם מעירים שהם הצליחו לשלוט בתוצאת המלחמה, אם כי הם לא הצליחו לשלוט ברוח רפאים, שכן “תמיד היית תו כללי, בן.

      האביר החמישי מתגלה שהוא לא אחר מאשר אדלר עצמו. רוח רפאים היא חוסר אמון מוחלט, אליו אומר אדלר שזה יכול להיות גלולה קשה לבלוע, אבל זה תמיד היה לטובת הכלל הגדול יותר. רוח רפאים כועסת כשהוא מבין שאדלר ככל הנראה בגד בהם ובמדינה שלהם. אבל אדלר מתעקש שכל מה שהוא עשה היה למען ארצו.

      לאחר מכן הוא ממשיך ומצהיר שזה היה “דגל שווא”; תרחיש בו מדינה מתקפה על עצמה מחופשת כאויב להתחיל מלחמה. . כאשר רוח רפאים משחזרת כי מעשיו גרמו למקרי מוות רבים וליגעון התרבות, אדלר עונה על כך שהמדינה תחזור על רגליה חזקה מבעבר. לאחר מכן הוא מגלה שהוא שכר את מייס להרוג את מקרוב, שהוא הצליח, אם כי מקרוב הצליח להשתמש בגוף כפול כדי להונות את כולם. הוא גם מציין כי הוא שלח רוח רפאים לסיביר עם אותה מטרה בראש, וטמפלר היה הורג את מקרוב אם רוח רפאים איכשהו נכשלה. במקום זאת, רוח רפאים וטמפלרי נלחמו זה בזה, רוח רפאים נשארה פצועה בכובד.

      לבסוף, אדלר מציין את 30000 הגברים ב- Blackout, והוא מעיר שכל אחד מהם הוא גיבורים. . כשאדלר מסתובב, רוח הרפאים יורה בו, והוא נופל מהמצוק וחושף שהוא שלף מצית מהז’קט שלו. כאשר אדלר נופל מהמצוק, רוח רפאים נפגשת על ידי פרייס, שמודיע לרוח על פצצות גרעיניות שהושקו על ידי חמשת האבירים. מכיוון שרוח הרפאים דורשת הבהרה, ההאפלה מתפרצת לענן פטריות כאשר הטילים פוגעים. כאשר רוח רפאים בוהה בהלם ובאימה, אדלר ממלמל “זכיתי, פרסאוס.

      .

      . רוח רפאים שואלת למה הוא מתכוון, אם שפרד חושב שהיה לו קשר להתקפה הגרעינית. . .

      רוח רפאים מתערבת באומרו כי אדלר הזכיר את הדסון, כחלק מהדבר האחרון שהוא אמר. . עם זאת, מחיר, מתחנן לרועה כדי לאפשר לרוח להסתיים, וקובע שהם מקשיבים. רוח רפאים מספרת כי אדלר הצהיר כי הדסון מימן את פעילותם, מכוון כסף מכספי רפש מודיעין. .

      לאחר מכן הודיעו על ידי חבר ותיק, מחיר שולח רוח רפאים לבית מרוחק. . תוך כדי חיפוש אחר ראיות, רוח הרפאים מוצאת אז פיסת נייר עם המילה “סטנספילד” שנכתבה עליה.

      . הוא תוהה מדוע הדסון היה כותב את שמו של מפעיל שמת כבר 30 שנה, לאיזה מחיר עונה שאולי חבר שלהם יכול לשפוך עליו קצת אור. . לאחר מכן מספר רזנוב את סיפורו על סטנספילד, אחד האסירים שלו בוורקוטה. לאחר מכן רוח רפאים מודיעה להם שלמרות שאין להם יתרון על סטנספילד, יש להם יתרון על הברית האפלה.

      . מכיוון שהוא כבר לא קשור לחמשת האבירים או לברית האפלה, אדואר הוא בעצם אביר בלי לורד לשרת. לאחר מכן רוח רפאים מוצאת את אדוארד מחדש את הקסדה שלו בטירה נטושה. . אדוארד קובע כי מאז שהברית האפלה יצאה לקרקע, הוא המשיך לחפש מידע במחתרת הפלילית. הוא גם מזכיר שלא ניתן להאשים אותו אם פושעים אומרים שלא היו מוכנים לדבר בלי שום שכנוע. לאחר מכן הוא מעלה נושא עבר, העובדה שלרוח הרפאים ולעצמו עדיין יש ציון להתיישב. רוח רפאים מסכימה, וטמפלר מקציף סביב לזרוק סכין לרוח רפאים.

      לאחר קטטה קצרה, טמפלר אומר לרוח הרפאים שהוא הצטרף לצבא הצרפתי בגיל 17, שאפתני, אגרסיבי וצעיר, מה שהניע את חבריו לקבוצה לראות אותו כחייל סדיסטי ומטורף. במהלך תקופתו עבד בהרחבה עם דאם, שהיה אז קצין המפקד שלו ונלחם כמה פעמים בפיקודו, אך עד מהרה השתחררה. לאחר שגויס דאם לברית האפלה, טמפלר הצטרף לצדה בתקווה לחיים שלווים לבתו, כזה שמעולם לא היה לו. לאחר מכן הוא בהחלט מבטיח למצוא אותה, אבל רוח רפאים מתערבת, אוחזת בידו, ואומרת ששניהם ימצאו אותה, וטמפלר סוף סוף אומר שהם היו מצודדים את הברית האפלה.

      רוח רפאים וטמפלרים מתחילים לארב את חברי הברית האפלה, כאשר היעד הראשון שלהם היה רופא המכשפות. כפי שדוקטור המכשפה מבחין כי רוח רפאים וטמפלר מצאו אותו, טמפלר מתרסק דרך החלון, לאחר שלא השתמש במצנח שלו כמו שעשתה רוח רפאים, בוחן את השומר הסמוך בתהליך ומברך את רופא המכשפה. . . גורלו של רופא המכשפות נותר דו משמעי.

      החבר הבא שהם מארבים הוא קריפיס, שמתחמק לרוח רפאים נכנסת שמתגעגעת לאקדחו ונוסע לעבר טמפלר. קריפטס מכנה טמפלר בוגד כשהוא מנסה לרעוד אותו עם KAP-40, וטמפלר מתגמל עם גל סכינים. הוא מצליח לסובב את האופנוע של קריפיס ולתפוס אותו. קריפיס מתעקש שהוא לא יבגוד בחבריו, אבל טמפלר מבטיח לו שהוא יעשה זאת.

      . למרות שהשומר שלו אומר לו שאף אחד לא עוקב אחריה.

      . כאשר הוא שואל איפה טמפלר, הוא מגיב בכך שהוא מניח את הסכין שלו לגרונו של רועה כהה. לא רוצה למות, רועה אפל קובע שהוא ידבר, על אילו טמפלר עונה בחיוב.

      . רוח רפאים מתפוצצת לחדר המפריע לה, ואומרת שהוא & אדואר אוהב איתה מילה. עורק עם זאת מנסה לברוח על ידי קפיצת מהחלון, אך נתפס על ידי אדוארד ברגל ומשאיר משתלשל מהחלון. היא מנסה לשכנע את אדוארד להצטרף אליהם שוב, ואומרת לו שרוח רפאים פשוט משתמשת בו & ווילסטאב ברגע שיסיים. . אז אדואר מודה לה לפני שהוא משחרר את כף רגלה, מפיל אותה למותה כביכול. לאחר מכן, רוח רפאים שואלת אם באמת היה צורך להפיל אותה, עליה עונה אדואר שהיא תחיה, אבל גם אם היא לא הייתה עושה טובה למען העולם.

      בהמשך, הצמד מתכונן למשימתם לאלסקה, על סיפון מטוס. אדוארד מזכיר לרוח הרפאים שזו משימה לכיוון אחד ואולי הם לא מצליחים לעשות זאת. . רוח רפאים משיבה בציניות שלדואר יש חברים, אך לאחר מכן הוא אומר לו שהחבר הוותיק הוא ניקטו, אם הם יצליחו במשימה שלהם, הוא יהיה המיצוי שלהם. לאחר מכן רוח רפאים מודיעה לאדואר כי הוא הביא גם גיבוי; הגיבוי המורכב מסבון, אלכס ורסיס.

      . אדוארד אומר לה שהיא צודקת בזמן, אליה היא עונה שהיא לא תחמיץ את הכיף כשהרגה את המעסיק שלה רורקה. סבון ואלכס מרגישים לא נוחים לגבי מודר איתם, שהיא שמה לב לה ושואלת אותם אם יש להם רגשות קשים, לאילו סבון עונה שלא יהיה להם כל עוד הזאב שלה לא יתקוף אותם שוב.

      המטוס נראה מאוחר יותר באמצע אמצע. . Édouard קורא לשמו של סיימון ומעניק לו את המסכה שלקח ממנו בסיביר. עם קבלת המסכה, סיימון טוען שהוא שכח לחלוטין את המסכה וכי מעשה טוב של טוב לב לא מספיק כדי למחוק את כל החטאים של אדוארד. אדיארד מסכים, ואומר לסיימון להבטיח לו שאם יקרה משהו לאדואר, סיימון ידאג לבתו, סופיה, כשסיימון הגיב “בסדר.”

      כאשר המטוס נוגע באלסקה, רוח רפאים וטמפלר מבצעים הסכמה סופית על העסקה שלהם, ומחזיקים גם את סופיה וגם DSM. כאשר דלתות המפרץ נפתחות ורוח רפאים וטמפלר יוצאים, אש אש, יחד עם חיילי ברית כהה, מגיעים למארב את הקבוצה. כתוצאה מכך משתמשת באש משתמש במטהר שלו כדי להפיץ את האזור המקיף את המטוס, ומפריד בין הקבוצה. כאשר רוח רפאים וטמפלר בורחים מהזירה כדי להמשיך במשימתם, הנוסעים הנותרים מתחילים להחזיק את הברית האפלה. רוח רפאים וטמפלרים מסתננים למתקן באלסקה, והם התפצלו, כאשר רוח רפאים עושה את דרכו לסטנספילד, וטמפלר המחפש מסוף נתונים ל- DSM ולבתו. . השניים נלחמים כתוצאה מכך, ורוח הרפאים גוזס סטנספילדס החוצה, גם הם חטפו את צווארו, והצהירו כי לא יותר “חצי אמצעי חצי” ישמשו כדי להתמודד עם איומים כמו סטנספילד.

      כאשר טמפלר נוטש את חתיכתו כדי לעזור לווגר מודר, רוח רפאים מגיעה עם תגבורת, וכפי שמאשר טמפלר כי סטנספילד מת, רוח הרפאים שואל אם הוא השיג את ה- DSM. טמפלר מאשר, ורוח רפאים מושכת אקדח על טמפלר וואגר, הורגת מייד את Vagr וחוסר יכולת לטמפלר בקצרה על ידי ירי בו בקסדתו. .”כאשר רועה שומר על הניתוח, רוח רפאים סוקרת את האזור שמאחוריו, רואים את כל הגוויות שנותרו בעקבות הקרב. .

      זמן מה אחר כך, רוח רפאים היא חלק מכוח המשימה 141 לצד קפטן פרייס, אלכס, צ’ארלי וגז, פונים לליסבון כדי לשחרר קבוצת בני ערובה כביכול שהוחזקו על ידי Nikto. מחיר שואל אם רוח רפאים מכירה את ניקטו, הוא מאשר שהוא עושה כשהוא וניקטו עבדו יחד לפרק את חמשת האבירים. . . הקבוצה מתפצלת בסופו של דבר, עם צ’רלי, גז ואלכס בקצה אחד ורוח רפאים עם מחיר מצד השני.

      .

      רוח רפאים ומחיר מסתננים לאטריום של הבניין ולנטרל את השומרים, אך לא מוצאים זכר לבני הערובה, וגם לא ניקו, שהם מוצאים לגבי. הצוות של צ’ארלי הבטיח את המוסך אך גם לא מצא דבר. עם זאת, הם מוצאים המון חומרי נפץ במעלית, ומאלצים אותם להתבהר. בינתיים, רוח רפאים ומחיר ראש ברמה נמוכה יותר, שם רוח רפאים אז מארב על ידי צופן.

      מחיר ניסיונות לעזור לרוח רפאים אך האקדח שלו נבעט משם. בעוד שדוכי הרפאים צופפים, הוא אומר לפרייס ללכת למצוא את ניקטו, מה שמחיר מסרב בתחילה, ומאמין לרוח הרפאים שקיבלה משאלת מוות מטמפלר. אבל רוח רפאים דבקת, כך שהמחיר עוזב באי -רצון. הצופן מכריז כי רוח רפאים תמות שם, אבל הוא לא חושב כך.

      לאחר מכן, כאשר הבניין מתפוצץ, מוצג רוח רפאים הנושאת צופן לא מודע על כתפיו. לא ידוע לו, לפוקסטרוט יש רוח רפאים במראות. רוח רפאים מבינה שהוא יודע מיהו צופן ושהוא צריך להיות מת; פוקסטרוט נבהל גם למראה זה.

      רוח רפאים מלווה את פרייס ושירת ה- UAC שלו עם צופן באמבולנס לבית החולים, כאשר פוקסטרוט עוקב אחריו קרוב. בינתיים, Ghost מספרת את פרייס על צופן, הוא הכיר אותו אבל לא יודע מה הוא יותר, מה שגורם למחיר לתהות אם יש הפתעות אחרות בחנות. עם הגעה לבית החולים, רוח רפאים מודאגת מדברים שקורים שהם לא יכולים לראות. . .

      בדיוק אז, סוכני UAC מתאימים מגיעים לבית החולים כדי לאסוף צופן. למרות שרוח רפאים ספקנית, הוא שוב מפתיע את הצופן, שיש לו מסודר בנקודת סכינים. הסוכנים מנסים להבטיח צופן, אך הוא מונה אותם. רוח רפאים נכנסת להתנגדות עם צופן, ושואלת אם הוא זוכר אותו. . פוקסטרוט, מחופש לאחות, מתערב ומזריק צופן בהרדמה, ומבטיח “לתקן את זה”. כאשר הסוכנים מתרחקים מהצופן הלא מודע על גורני, רוח רפאים מתעקשת שיורשה לו לעקוב אחריהם.

      רוח רפאים מלווה את TF141 לאתר השחור המדבר של פיגויג במרוקו, עם צופן קומאטוזה בגרירה. . בעוד שהמחיר שמח לראות שוב את Roach, לרוח הרפאים יש איחוד לא נוח למדי עם Roach.

      במהלך הדרך לאתר השחור, השיירה מתקפת על ידי פנטום כמו גם ספקטר. בזמן שפוקסטרוט מגיע להילחם בפנטום, ספקטר הורג במהירות את כל הסוכנים לאחר שארבתם. .

      Ghost Ventures לבד, ועד מהרה נתקל ב- Foxtrot Falling Phantom. היא בועטת בו במורד הגבעה בה הם נלחמו, ורוח רפאים תופסת את פנטום לפני שמתמודדת עם פוקסטרוט. זמן קצר לאחר מכן הוא מפגש עם פרייס, שהתאושש מהתקפה של ספקטר, ומודיע לו על פוקסטרוט.

      רוח רפאים לא נראית עד זמן רב אחר כך, שם סופיה עקבה אחריו לדירתו. היא הקימה נקודת תצפית על בניין סמוך עם רובה צלפים מוכן, מחכה להופיע רוח רפאים. עם זאת, רוח רפאים ציפתה שהיא תעשה זאת, והוא מצא אותה ראשונה באותו בניין. סופיה, במקום לבחור לשבות, בחרה לעמוד ולשמוע את מה שהיה לו לומר. הוא התנצל בפני סופיה שנטש אותה באלסקה, וזה היה במקומה, הוא היה מחפש גם את ההחזר. אבל הוא אמר לה משהו שפגע בה קשה: הנקמה היא רחוב ללא מוצא שלא יביא לה שום שלום. בנוסף לכל זה, רוח רפאים כינה לעצמו “נשק” המשמש אחרים, וכי אם סופיה באמת רוצה לנקום בגידה של אביה, עליה למצוא את זה שמפנה את הנשק.