Call of Duty: לוחמה מודרנית II | Call of Duty Wiki | Fandom, Call of Duty®: קמפיין Modern Warfare® 2 Remastered Remastered

0

Call of Duty®: קמפיין Warfare® 2 מודרני מחדש מחדש

ב- 15 בספטמבר 2022, ב- Call of Duty Next, אינפיניטי וורד חשפה רשמית את המולטיפלייר של Call of Duty: לוחמה מודרנית II יחד עם החדש Call of Duty: Warzone ניסיון, נקרא Call of Duty: Warzone 2.. [7]

Call of Duty: לוחמה מודרנית II

Call of Duty: לוחמה מודרנית II . זהו המשחק התשע -עשרה בזכיינית Call of Duty, והמשך ההמשך Call of Duty: לוחמה מודרנית. הלוגו שלו נחשף ב- 28 באפריל, 2022, המשחק שוחרר ב- 28 באוקטובר 2022.

במחשב האישי, המשחק מסמן את חזרתו של Call of Duty לפלטפורמת Steam, שמאז 2018 עם Call of Duty: Black Ops 4 היה בלעדי בקרב.פלטפורמה נטו.

סרט המשך הקרוב, , נחשף ב- 7 באוגוסט 2023 והוא אמור לצאת ב -10 בנובמבר 2023.

תוכן

ביקורות מומחים של Gamespot

22 בנובמבר 2022

12 בנובמבר 2020

30 באוקטובר 2019

הַכרָזָה

Call of Duty: לוחמה מודרנית II היה רשמי האישור הראשון שלה ב- 11 בפברואר 2022. בפוסט בבלוג Call of Duty, הוכרז כי תחושת שליחות כותרת 2022 זה יהיה סרט המשך של שוחרר בשנת 2019 וגם חדש Call of Duty: Warzone הניסיון יהיה גם בפיתוח, שניהם מובילים על ידי אינפיניטי וורד. באותה תקופה התואר הרשמי טרם נחשף. [1] [2]

ב- 28 באפריל 2022, אינפיניטי וורד חשפה את הלוגו והודיעה רשמית כי שם המשחק יהיה Call of Duty: לוחמה מודרנית II.

ב- 24 במאי, 2022, שוחרר טריילר חדש בשם “Greate Greal” והודיע ​​על תאריך השחרור ל 28 באוקטובר 2022. [4] [5]

.

ב- 16 באוגוסט 2022 נחשף כי הקמפיין ישוחרר ב- 20 באוקטובר 2022. [6]

ב- 15 בספטמבר 2022, ב- Call of Duty Next, אינפיניטי וורד חשפה רשמית את המולטיפלייר של יחד עם החדש Call of Duty: Warzone ניסיון, נקרא Call of Duty: Warzone 2.0. [7]

קמפיין

החל מהקנה מידה קטן, הסתננות גבוהה טקטי טקטי למשימות מסווגות מאוד, שחקנים יפרוסו לצד TF141 בקמפיין של שחקן יחיד לגלובוס.” – קרב.תיאור נטו [8]

משימות

מיקומים

 • אמסטרדם, הולנד
 • אל מזרה, הרפובליקה המאוחדת של אדאל
 • גבול ארה”ב/מקסיקו
 • לאס אלמס, מקסיקו
 • סְפָרַד
 • אורזיקסטן
 • מפרץ מקסיקו

דמויות

ג’ון פרייס · קייל “גאז” גאריק ג’וני “סבון” Mactavish · סיימון “רוח רפאים” ריילי
קברי פיליפ · דיפולו אריקסון · ואנס · מפעיל טלוויזיה Shadow-1 · Velikan · אוסמונד “עוז” ראיין
ולריה גרזה · דייגו סלגאדו · זְאֵב עֲרָבוֹת · ראש העיר סלזר

פלגים

כוח המשימה 141 · לוס ווקרוס · חברת צללים ·
רב משתתפים: · קורטק

סוכנות הביון המרכזית · חברת צללים · לוס ווקרוס ארה”ב חיל ים / כלבי שדים · כוח השחרור של אורזיקסטן · חֲזוֹן תַעתוּעִים

אל-קטאלה · קרטל לאס אלמס · כוח קוודס קוני · חברת צללים · הצבא המקסיקני אולטרה -לאומנות · הצבא הרוסי

כלי נשק

M4 TAQ-56 קסטוב 762 · · Lachmann-556 · M16 · קסטוב 545 · Kastov-74U · M13B (עונה 1) · צ’ימרה (עונה 1) · ISO Hemlock (עונה 2) · טמפוס Razorback () · Fr avancer () M13C (עונה 5) · )

Lachmann-762 · SO-14 · TAQ-V · FTAC Recon · Cronen Squall (עונה 3)

VEL 46 PDSW 528 · FENNEC 45 · MX9 · לסמן תת · Vaznev-9K · הוריקן FSS · מיניבק · BAS-P (עונה 1) · ISO 45 () · Lachmann Shroud (עונה 5) · ISO 9 מ”מ (עונה 6)

Sakin MG38 · ראאל מ.ג · 556 איקרוס · RPK · ראפ ח

· SP-R 208 · LM-S · SA-B 50 · TAQ-M קשת (עונה 2) · Tempus Torrent (עונה 2

MCPR-300 · איתות 50 · LA-B 330 · SP-X 80 · ויקטוס XMR (עונה 1) · FJX Imperium (עונה 3) · קרק .300 (עונה 5)

P890 · .50 GS · · בזיליסק · · FTAC Siege (עונה 3) · עונה 3) · דמון 9 מ”מ ()

· · JOKR · RPG-7

יְסוֹדִי: מגן מהומות
מִשׁנִי: סכין קרב · Kodachis כפול () · טונפה (עונה 4) Pickaxe (עונה 5) · קמאס כפול (עונה 6) · מסור דום (עונה 6)

מיניגון · RGL-80 (SP, משחק אקדח, SO & DMZ)
אגרופים · Sledgehammer · חותך תיבה (SP) ·
תחתון: · Hellscream 40 מ”מ KL40-M2 · TL40 Fire Drake · Corvus Masterkey
AK 47 עוזי · דגם 680 · PKM · 1911 X16 · M19 · רנט · Usp

כלי רכב

A-10 Thunderbolt II · AV-8B Harrier II · SU-25 · רוח B-2 · AC-130
מל”טים: מל”ט · X-47B

אינפיניטי וורד מביא לאוהדים במשחקים עדכניים, עם טיפול באקדח חדש לגמרי, אקדח חדש וסוויטה של ​​משחקים אחרים וחידושים גרפיים העולים את הזיכיון לגבהים חדשים.” – קרב.תיאור נטו [8]

המולטיפלייר של Call of Duty: לוחמה מודרנית II מביא שינויים רבים בהשוואה לקודם Call of Duty: לוחמה מודרנית רב משתתפים. אחד השינויים הגדולים הוא השיפוץ השלם באקדח האקדח. כעת נשק מקובץ ל”פלטפורמות “, ומאפשר שליטה מוחלטת על הנשק שהשחקן יביא למשחקים. זה מאפש.

מערכת ההטבות השתנתה בהשוואה למשחקי עבר. יש עכשיו מערכת בשם חבילות Perk. זה מורכב מארבע הטבות, שתי בסיס, בתוספת שניים יותר הידועים כ”בונוס “ו”אולטימטיבי.”כולם מרוויחים במהלך משחק מרובה משתתפים. הורג, אסיסטים, מחזות אובייקטיביים וטקטיים יכולים לפתוח את אלה במהירות רבה יותר.

. כעת, השחקן יכול להרוס קטעי רכב, כמו פגושים, דלתות ופוצץ צמיגים. רכבים שונים זמינים לשימוש במפות מלחמת הקרקע.

Call of Duty: לוחמה מודרנית II מביא גם אפשרות לשחייה ולחימה מימית. שונה מ , עכשיו השחקן יוכל לשחות. על מפות מלחמת הקרקע, ישנם גם רכבי מים שיאפשרו ניידות טובה יותר.

אפשרויות התנועה החדשות שהוצגו ב , . אפשרות תנועה חדשה נוספת, היא ה- Sende Hang, וזה מאפשר לשחקן להציץ ממעטפת ולהסתכל סביב. אם לשחקן יש אקדח מצויד כמשני, הוא יכול להשתמש בו כאשר הם תלייה במדף.

המולטיפלייר מביא מצבים חדשים:

 • דופק: שתי קבוצות של 6 שחקנים יילחמו על השליטה בחבילה. סיבוב מנצח כאשר קבוצה מחזיקה את החבילה בסוף טיימר או אם הקבוצה האחרת בוטלה. לכל שחקן יש חיים אחד בלבד, אך ניתן להחיות אותו פעם אחת על ידי חבר לקבוצה אם הם יורדו.
 • הצלת אסיר: שתי קבוצות של שחקנים יהיו תוקפים או מגנים. התוקפים מוטלים להציל בני ערובה ולחלץ אותם בזמן שהמגינים צריכים לחסל את הצוות האחר. ניתן להרוס קירות ודלתות. שחקנים שהורדו יכולים להחיות גם את חברי הקבוצה.
 • . המצב מיועד למשחקי 20V20 עם 20 חיילים נוספים AI בכל צוות.
 • רשימות השמעה בגוף שלישי: חזרה Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 וכן Call of Duty: לוחמה מודרנית 3, רשימות ההשמעה בגוף שלישי מאפשרת לשחקן לשחק את המולטיפלייר המסורתי, אולם בתצוגה של אדם שלישי.

מצבים

מפות

ב לוחמה מודרנית II, מפות עבור מרובי משתתפים מחולקות לשתי קטגוריות: מפות ליבה המיועדות למצבי משחק סטנדרטיים עם 12 שחקנים בתרחיש 6v6 ומפות קרב המיועדות למפות בקנה מידה גדול עם עד 64 שחקנים בין מלחמת קרקע ומצבי פלישה.

Call of Duty®: קמפיין Warfare® 2 מודרני מחדש מחדש

ESRB בוגר

Call of Duty®: קמפיין Warfare® 2 מודרני מחדש מחדש

כולל את צרור הרפאים הקלאסי של צוות ההדגמה מתחת למים, זמין לשימוש ב- Call of Duty®: Modern Warfare®, כולל Warzone*.

ציוד עם אחד הרוח האייקונית ביותר מבט מה- Call of Duty®: Modern Warfare® 2 המשימה ‘היום הקל היחיד … היה אתמול’ והכניס אותו ל- Modern Warfare® כולל גרסת ה- Free to Play, Call of Duty® : אזור מלחמה.

חווה מחדש את הקמפיין האפי של השחקן היחיד מתוך שובר הקופות משנת 2009 Call of Duty: Modern Warfare® 2, שהוחזר מחדש לדור חדש בהגדרה גבוהה אמיתית.

קמפיין Call of Duty®: Modern Warfare® 2 שוחזר מחדש במלואן עם מרקמים משופרים, אנימציות, עיבוד מבוסס פיזית, תאורת טווח דינמית גבוהה ועוד ועוד.

פלטפורמה: PS4 שחרור: 3/31/2020 מו”ל: Activision ז’אנר: יורה

כדי לשחק את המשחק הזה ב- PS5, יתכן שיהיה צורך לעדכן את המערכת שלך לתוכנת המערכת האחרונה. למרות שמשחק זה ניתן לשחק ב- PS5, כמה תכונות הזמינות ב- PS4 עשויות להיעדר. ראה פלייסטיישן.com/bc לפרטים נוספים.

תכונות מקוונות דורשות חשבון וכפופות לתנאי שירות ומדיניות פרטיות רלוונטית (PlayStationNetwork.com/תנאי שירות ופלייסטיישן רשת.com/Privacy-Policy).

תוכנה בכפוף לרישיון (ארה”ב.פלייסטיישן.com/softwarelicense).

דמי רישיון חד פעמיים למשחק במערכת PS4 ™ המיועדת לחשבון ומערכות PS4 ™ אחרות כאשר הם נרשמים לחשבון זה.