Call of Duty®: Warzone ™ Mobile – אפליקציות ב- Google Play, Call of Duty | שחק עכשיו – נייד מאזור מלחמה

0

נייד אזור מלחמה

Call of Duty: Warzone בטלפון שלך
משחק FPS של Battle Royale מספק מהיר ועז Call of Duty® משחק נייד מקוון עם גרפיקה ובקרות עדכניות. נבנה עבור הגיימר הנייד המודרני כתנועה, כוונה, טיפול בנשק, פיזיקה, אנימציה וצליל, כולם עברו אופטימיזציה כדי לספק את הביצועים הטובים ביותר. !

Call of Duty®: Warzone ™ Mobile

Call of Duty®: Warzone ™ Mobile מתחילה עידן חדש של זיכיון Call of Duty® עם החוויה המרגשת ביותר ב- FPS Battle Royale Gaming Mobile, הכולל Call of Duty®: Warzone ™ Combat, כלי נשק וכלי רכב.

גלה מפות אפיות, גדולות מהחיים (כמו הווארדנסק האייקוני) ומשחק ייחודי המאפשר עד 120 שחקנים חיים במשחק. מופעל על ידי Technology Call of Duty® Unified, שחקנים יכולים להשתמש בתכונות חברתיות כמו חברים, ערוצי צ’אט ומעבר קרב על פני פלטפורמות עבור חווית FPS מרובה משתתפים באמת מחוברת באמת.

Call of Duty: Warzone בטלפון שלך
משחק FPS של Battle Royale מספק מהיר ועז Call of Duty® משחק נייד מקוון עם גרפיקה ובקרות עדכניות. נבנה עבור הגיימר הנייד המודרני כתנועה, כוונה, טיפול בנשק, פיזיקה, אנימציה וצליל, כולם עברו אופטימיזציה כדי לספק את הביצועים הטובים ביותר. כוס עם חבריך כדי להילחם כדי לשרוד את העידן האחרון של קרב רויאל!

צא חזרה לווארדנסק
מפת Royale Battle-Royale האהובה על המעריצים חוזרת! פריסה למספר נקודות עניין מכיוון שהסיכויים לקפוץ חזרה למאבק הם בלתי מוגבלים.

קבלו מבט של ציפור מראש האצטדיון, נלחם דרך שדה הקרב הקפוא בסכר, תכנן את בריחתך האווירית משדה התעופה וקבל הזדמנות שנייה בהישרדות כשאתה מנצח דו קרב בגולאג!

עבור PVP והיה האחרון שעומד במצב Royale Battle או הוביל את החוליה שלך לניצחון במצב מרובה משתתפים!

יותר מתחרים, יותר תחרות
המשחקים ב- Call of Duty®: Warzone ™ Mobile כוללים כמה מספירות השחקנים החיים הגבוהים ביותר בכל משחק FPS Battle Royale. דלג על הבוטים והניח את כישורי הלחימה שלך למבחן כשזה משנה! התנסו בדרך חדשה להילחם ברויאל במשחק ההישרדות הגבוה הזה. הראו את יכולת הצילום שלכם ומבטלו את אויביכם אחת ולתמיד!

דרכים נוספות לשחק
עם אינספור חוזים, קילסטרייקס ואסטרטגיות מתפתחות, Call of Duty®: Warzone ™ Mobile יש אינסוף משחק מחדש!

מפרטי מכשירים מינימליים
אדרנו 618 ומעלה. זיכרון RAM של 6 ג’יגה -בייט ומעלה.

*התקדמות צולבת קרב מעבר משותפת עם כותרות מסוימות (נמכרות בנפרד). ראה www.תחושת שליחות.com/warzonemobile לפרטים נוספים.

אפליקציה זו מכילה תכונות חברתיות המאפשרות לך להתחבר ולשחק עם חברים. אפשר ליידע את התראות הדחיפה כאשר מתרחשים אירועים מרגשים ותכנים חדשים במשחק. אתה יכול לבחור אם להשתמש בתכונות אלה. דורש חיבור אינטרנט מתמשך (דמי רשת עשויים לחול). מגבלות גיל חלות. מאפשר לשחקנים לתקשר. כולל רכישות אופציונליות במשחק של מטבע וירטואלי שניתן להשתמש בו לרכישת פריטים וירטואליים במשחק.

דורש קבלת מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש בתוכנה של Activision. אנא בקר בכתובת https: // www.Activision.COM/משפטי/מדיניות פרטיות לצפייה במדיניות הפרטיות של Activision.

תנאים והגבלות של רישום מראש
Call of Duty®: רישום מראש של Warzone ™ זמינים ב- Google Play החל מה -15 בספטמבר 2022. תגמולים לרישום מראש זמינים לשימוש בעת ההשקה העולמית – ראה www.תחושת שליחות.com/warzonemobile לפרטים נוספים. תאריכי ההשקה בפועל, תגמולים וזמינות הפלטפורמה כפופים לשינוי. תגמולים זמינים בכפוף למספר הכולל של הרשמות מראש והזמנות מראש בהשקה ברחבי העולם. בכפוף לתנאים; תקף במדינות זכאיות בלבד. זמן מוגבל בלבד. נדרש חיבור לאינטרנט.

© 2023 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty ו- Call of Duty Warzone הם סימנים מסחריים של Activision Publishing, Inc. Google Play הוא סימן מסחרי של Google LLC. כל הזכויות שמורות. כל שאר הסימנים המסחריים ושמות המסחר הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

אנא צור קשר עם שירות לקוחות אם אתה נתקל בבעיות: [email protected]

נייד אזור מלחמה

פרופיל לוגו אווטאר

פרופיל לוגו אווטאר

התכונן ליפול פנימה

Call of Duty®: Warzone ™ Mobile Ushers לעידן חדש של Call of Duty® זיכיון. בהשתתפות אקדח אפי, תנועה וכלי רכב; מפעילים אותנטיים, נשק ומפות; Call of Duty: Warzone Mobile מגדיר מחדש את הקרב רויאל תוך כדי תנועה.

בחר את הפלטפורמה שלך

קוד QR

סרוק כדי להירשם מראש ב- Google Play או להזמין מראש בחנות האפליקציות

בחר פלטפורמה לפתיחת החנות הדיגיטלית שלה והורד את העותק הדיגיטלי החינמי שלך Call of Duty®: Warzone TM Mobile

שחק Call of Duty®: Warzone ™ בחינם עכשיו

האיטרציה הבאה של חווית רויאל הקרב חופשית למשחק. בנוי מהיסוד, הוא מביא חידושים חדשים לגמרי, מכניקת שחקנים ומצב Al Mazrah החדש לגמרי ומצב DMZ.

נייד אזור מלחמה

לוגו של Google Play

Call of Duty קוד QR נייד

סרוק כדי להירשם מראש ב- Google Play והזמנה מראש בחנות האפליקציות

הירשם קודם, שביתה ראשונה

רשום מראש עכשיו ולהרוויח תגמולים אם ייפגעו אבני דרך גלובליות

סמל – אפל מוכר

ויניל – אויב סמל להבה – כהה מוכר

תמונת תגמול

תמונת תגמול

  • הושג
  • הושג
  • הושג
  • הושג
  • הושג

תגמולים לרישום מראש זמינים לשימוש בעת ההשקה העולמית – ראה https: // www.תחושת שליחות.com/warzonemobile/warzonemobile-terms לפרטים נוספים.

. בכפוף לתנאים.

רויאל קרב ברמה עולמית בכיס שלך

להילחם כמו מעולם לא

פריט קרוסלה 1

פריט קרוסלה 2

פריט קרוסלה 3

פריט קרוסלה 4

פריט קרוסלה 5

צא חזרה לווארדנסק המפה האהובה על המאוורר חוזרת. זכה בדו קרב בגולאג כדי לקבל חיים שניים!

התקדמות משותפת רשימת הקרב והחברים שלך מסנכרנים Call of Duty ®: לוחמה מודרנית II ® וכן Call of Duty ®: Warzone ™.

עוד תחרות לשחק נגד שחקנים אמיתיים בעד 120 משחקים של ספירת שחקנים.

© 2023 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty ו- Call of Duty Warzone הם סימנים מסחריים של Activision Publishing, Inc. כל שאר הסימנים המסחריים ושמות המסחר הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

אזור נבחר: ארצות הברית +
איחוד האמירויות הערביות

הסכם רישיון התוכנה והסכם השירות יעודכן. אנא עקוב אחר קישור זה [https: // www.Activision.COM/משפטי/AP-EULA] על מנת לראות שינויים אלה.

עדכון מדיניות פרטיות

עדכנו את מדיניות הפרטיות שלנו. תוכלו להציג את המדיניות המתוקנת כאן. על ידי המשך להשתמש באתרים, במוצרים או בשירותים של Activision, אתה מאשר את מדיניות הפרטיות המתוקנת הזו.