? ? ?

0

מעריצים שהורגלו לצפות באקונומיקה ב- Crunchyroll עשויים להתאכזב מהשינוי הזה, מכיוון שהם יצטרכו להירשם לשירות הסטרימינג החדש אם הם רוצים להמשיך לעקוב אחר הסדרה. .

מדוע אקונומיקה אינה ב- Crunchyroll? ? היכן לצפות בלכיון?

.

מאת Abinaya | מְעוּדכָּן

מדוע אקונומיקה אינה ב- Crunchyroll? מדוע הוסרה אקונומיקה מ- Crunchyroll? היכן לצפות באקונומיקה?

מדוע אקונומיקה אינה ב- Crunchyroll?

Bleach, אנימה פופולרית הידועה בזכות הפעולה האינטנסיבית שלה וגור, אינה זמינה ב- Crunchyroll בגלל רכישת זכויות סטרימינג על ידי חברה אחרת. Crunchyroll, לאורך השנים, ביססה את עצמה כאחת מפלטפורמות הזרמת האנימה המערביות המובילות, ומציעה מבחר רחב של סדרות אנימה לבסיס המעריצים הייעודי שלה.

היעדר אקונומיקה ב- Crunchyroll נובע מהחלטה עסקית הכוללת רישוי והפצה של האנימה. זה לא נדיר שרישיונות אנימה יחליפו ידיים, ובמקרה זה, הזכויות לזרם אקונומיקה הושגו על ידי חברת סטרימינג אחרת. הסכמי רישוי כאלה נעשים בדרך כלל למשך זמן ספציפי ובתנאים מסוימים, וייתכן שהחוזה עם הרישיון הקודם פג או לא התחדש על ידי Crunchyroll.

החברה הספציפית שרכשה את הזכויות ל- Bleach אולי בחרה להציע את האנימה בפלטפורמה שלהם באופן בלעדי, ובכך הפכה אותה לבלתי זמינה ב- Crunchyroll. .

מעריצים שהורגלו לצפות באקונומיקה ב- Crunchyroll עשויים להתאכזב מהשינוי הזה, מכיוון שהם יצטרכו להירשם לשירות הסטרימינג החדש אם הם רוצים להמשיך לעקוב אחר הסדרה. .

בנוסף, התלונה על התריסה האפשרית של סצינות האקשן העמוסות והעקמות בלבוש עשויה למלא תפקיד בתהליך קבלת ההחלטות. לחברות סטרימינג עשויות להיות מדיניות שונה לגבי תוכן הכולל אלימות מוגזמת, וזה יכול היה להשפיע על הבחירה להפיץ את האנימה בפלטפורמה אחרת בה סצינות כאלה מקובלות יותר או מתאימות לקהל היעד.

מדוע הוסרה אקונומיקה מ- Crunchyroll?

הסרתו של Bleach מ- Crunchyroll התרחשה עקב רכישת זכויות הזרימה על ידי חברה אחרת. . .

המעבר בזכויות הזרם הוביל לדאגות בקרב האוהדים לגבי פוטנציאל הצנזורה והשינויים בתרגום האנימה כאשר הוא היגר לפלטפורמת Funimation. עם זאת, Funimation התייחס לדאגות אלה על ידי הבטחת המעריצים שהם יישארו נאמנים לגרסה היפנית המקורית של האנימה.

. נכון לעכשיו, ניתן למצוא את Bleach בפלטפורמות שונות לאחר הסרתו מ- Crunchyroll. המעריצים יכולים לצפות באנימה על Funimation, Hulu ו- Tubi.

יתר על כן, למי שמעדיף להחזיק עותקים פיזיים, הסדרה זמינה גם לרכישה ב- DVD ו- Blu-ray. . אמנם Bleach אולי כבר לא נמצא ב- Crunchyroll, אך המעריצים עדיין יכולים לגשת לאנימה בפלטפורמות אחרות, בזכות מאמצי החברות המעורבות בהבטחת זכויות הזרם.

החופים הטובים ביותר בפיליפינים

תשובות תשבצים של NYT Mini היום

?

  • .”מנויים יכולים לגשת לפרקי האנימה לפי דרישה, ולאפשר להם לעקוב אחר הרפתקאותיו של איצ’יגו קורוסאקי והמפגשים שלו עם ישויות על טבעיות.
  • Hulu: שירות סטרימינג פופולרי נוסף שהציג “אקונומיקה” היה Hulu. .

לְהַלבִּין

. . .

. העלילה מתרכזת סביב הגיבור, איצ’יגו קורוסאקי, שעובר אירוע משתנה חיים לאחר שרכש את כוחותיו של נפש מפריע-אחראי להנחות נשמות שהלכו לחיים שלאחר המוות, בדומה לקוצר העגום.

אחריות חדשה זו מכריחה את איצ’יגו להגן על האנושות מפני רוחות מרושעות, לצאת להרפתקאות מרתקות בתהליך. . .

. . הסדרה הובאה לקהלים אמריקאים דרך בלוק תכנות השחייה למבוגרים, ושידרה מספטמבר 2006 ועד נובמבר 2014.

. הפרק הזה מכסה את קשת הסיפור הסופית של המנגה והונפש על ידי סטודיו פיירוט, עם כיוון של טומוחיסה טגוצ’י. המגרש הראשון של 13 הפרקים של סרט ההמשך שודר בטלוויזיה טוקיו מאוקטובר עד דצמבר 2022, ואחריו הצור השני, שהוקרן בבכורה ביולי 2023.

עלילת סדרת אקונומיקה

“אקונומיקה” היא סדרת אנימה מרתקת המתאימה את המנגה של טייט קובו, ומשלבת את קשתות הסיפור העיקריות תוך הצגתם של אנימה בלעדית. .

. . . .

. .

הסדרה בוחנת עוד יותר קשתות בלעדיות אנימה, כמו קשת Bount, שם קבוצה של בני אדם רוחניים אלמותיים מבקשת לגנוב נשמות על אריכות החיים שלהם, וקשת אמגאי, ומתמקדת בקברניט סרן סרן שוסקה אמגאי לנקמה נגד קפטן יממוטו.

2023 תאריך פרסי אימא ומקום

Monster Jam 2023 קוד מכירה מראש, כרטיסים, לוח זמנים, מחיר כרטיס ועוד

Monster Jam 2023 קוד מכירה מראש, כרטיסים, לוח זמנים, מחיר כרטיס ועוד

Aakhri Sach Ending הסביר, Aakhri Sach Cast, עלילה ועוד

Aakhri Sach Ending הסביר, Aakhri Sach Cast, עלילה ועוד

סיום הפרק הקונטיננטלי הסביר, סיכום מחדש, צוות שחקנים, עלילה, סקירה ועוד

אתניות ג’וליאן לנון, מה זה האתניות של ג’וליאן לנון?

הצהרת אחריות: המידע לעיל מיועד למטרות מידע כלליות בלבד. כל המידע באתר מסופק בתום לב, אולם איננו מקבלים שום ייצוג או אחריות מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, ביחס לדיוק, התאמה, תוקף, אמינות, זמינות או שלמות של מידע באתר כלשהו באתר.

1. ?

.

. ?

.

. האם יש חששות לגבי צנזורה בפלטפורמה החדשה?

לאוהדים היו חששות מצנזורה אפשרית כאשר האנימה עברה לפנימציה, אך החברה הבטיחה לצופים שהם יישארו נאמנים לגרסה היפנית המקורית של האנימה.

. מה העלילה של “אקונומיקה”?

. .

. האם יש קשתות נוספות שאינן קיימות במנגה?

.

.

. .

אקונומיקה Tybw Arc Crunchyroll

מלחמת הדם של אלף שנה היא משהו שהמעריצים חיכו הרבה זמן לחזות באנימציה ועל המסך, עם זאת, בגלל סדרת הכרזות מעריצים רבים אינם מרוצים.

הדאגות החלו לצוץ לראשונה כאשר דליפות אישרו כביכול שאחרי שמלחמה ארוכה של מלחמה דיסני הצליחה לקנות בהצלחה את זכויות הסטרימינג לסדרה. רבים הניחו שזה יביא לכך שהקשת הסופית היא “ידידותית למשפחה” שתשתלב עם נכסי דיסני אחרים. .

.?s = 20 & t = qkxc176_lcrd95n73dedya

. .

לא משנה מה המקרה, הכל נזילות כרגע, ואין לנו אישור כי דיסני צבר את הזכויות. עם זאת, נראה שאחד הפחדים הגדולים ביותר מאחורי רכישת דיסני עשוי עדיין להתרחש ללא קשר למי הבעלים של זכויות הזרם לאקונומיקה.

?

. . .

.

  • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)

איך לצפות באקונומיקה: מלחמת דם של אלף שנים ב- Crunchyroll 2023

REELSMAG

? אך אינם מסוגלים למצוא את זה? .

ל- Crunchyroll יש מספר גדול של סרטים ותוכניות טלוויזיה שאינן זמינות במדינות מסוימות. כדי לעקוף את ההגבלה הגיאוגרפית הזו, עליך לשנות את האזור שלך. .

  • .
  • .
  • .
  • לאחר מכן, חפש “אקונומיקה: אנימה מלחמת דם של אלף שנים” והתחל לצפות!
  • !

?

Crunchyroll משיג זכויות סטרימינג מאולפנים שונים בכל רחבי העולם לסדרות טלוויזיה וסרטים מסוימים. Crunchyroll אולי לא יוכל לרכוש רישיונות הפצה במדינות מסוימות, מה שאומר שהוא לא יכול להזרים מופעים וסרטים מסוימים.

. . . .

Crunchyroll VPN מציע הגנה על הצפנה והגנה על פרטיות ברמה העולמית, מה שהופך אותו לאחד הספקים המאובטחים ביותר הקיימים. .

.

. .

תושבי אגודת הנשמה נמצאים בקצהו כאשר אזהרים צפירות בלאר, ומאותות שאנשים החלו להיעלם ללא עקבות. .

.

?

. . .

?

. כדי לגשת אליו, אתה זקוק ל- VPN עם שרתים בארה”ב.

?

נכון לעכשיו, אקונומיקה: מלחמת דם של אלף שנים זמינה ב- Crunchyroll. .

אדנאן הוא מוביל שיווקי דיגיטלי עם תשוקה לכל הדברים, סרטים ותוכניות טלוויזיה. .