אקדח ריי | Call of Duty Wiki | Fandom, Ray Gun – Greencade

0

זמן העיבוד הרגיל לרוב האביזרים הוא 1-3 שבועות.

רובה לייזר

ה רובה לייזר הוא נשק פלא המופיע ב Call of Duty: עולם במלחמה, Call of Duty: Ops Black, , Call of Duty Online, Call of Duty: Black Ops III, Call of Duty: Black Ops 4, Call of Duty: Mobile, Call of Duty: Black Ops מלחמה קרה וכן Call of Duty: Vanguard. זוהי אחת התכונות הזומביות האיקוניות ביותר במשחק בזכות הופעותיו התכופות ברחבי המצב. יש לו גם הרבה אפקטים ואנימציות שונות בהתאם למפה שתושמע. Call of Duty: Black Ops II אם הנגן רוכש את התוכן הניתן להורדה של הנקמה. יורש נוסף של אקדח ריי הוא אקדח ריי מארק השלישי, שנראה ביד ימין של ה- GKZ-45 MK3 על Call of Duty: Black Ops III Zombies Map Gorod Krovi.

תוכן

 • 1 Call of Duty: עולם במלחמה
  • 1.
   • 1.1.הישג/גביע 1
   • .גלריה אחת
   • 3.
   • 4.גלריה אחת
   • 5.גלריה אחת
   • 6.גלריה אחת
   • 8.גלריה אחת
   • 9.1 מצור מתים
   • 9.2 גלריה
   • 10.גלריה אחת
   • 11.גלריה אחת
   • 12.1 ריי אקדח לעומת. אקדח ה- X2 Ray של פורטר (Call of Duty: Black Ops)
   • 12.2 ריי אקדח לעומת. אקדח ה- X2 Ray של פורטר (Call of Duty: Black Ops II)
   • .3 ריי אקדח לעומת. אקדח ה- X2 Ray של פורטר (Call of Duty: Black Ops III)
   • 12.4 גלריה
   • 14.1. כללי
   • 14.2 Call of Duty: עולם במלחמה
   • 14.3 Call of Duty: Ops Black
   • 14.
   • 14.5 Call of Duty: Black Ops III
   • 14.6 Call of Duty: Mobile

   רובה לייזר

   נֵזֶק

   1000 (להיט ישיר)
   1500-300 (Splash)
   2000-300 (Splash, Pack-A-Parchated)

   מצב אש

   אוטומטית בקונסולות

   קצב אש

   גודל המגזין

   20 פיצוצים
   (40 פיצוצים כאשר חבילה-אריזת)

   תחמושת מקסימאלית

   20+160
   (40+200 כאשר חבילה-אריזה)

   זמן טעינה

   טווח
   (הֶסבֵּר)

   רתע

   חֲדִירָה

   עֲלוּת
   (()

   בשימוש ע”י

   Pvt. ג. טוֹחֵן (ביצת חג הפסחא, מעט התנגדות)
   נֶחָתִים
   Ultimis

   לְנַחֵם
   שם קוד (ים)

   זומבים []

   ה רובה לייזר זמין בכל מפות הזומבים ב Call of Duty: עולם במלחמה . אקדח ריי הוא לרוב הנשק המועדף ביותר בזומבים בגלל יכולתו להרוג בקליעה אחת עד סיבוב 18 עד 22, או 22 עד 25, כאשר אריזה אגרוף, ויכולת התחמושת הגדולה שלו לנשק כה גבוה. . עם זאת, ניתן לטפל באותו נזק להתיז למשתמש עצמו, ויכולים להוריד אותם במיקומים לא טובים. זה מדויק מדויק, ולכדורים יש זמן נסיעה, כלומר, על השחקן לכוון את הצילומים שלהם בזהירות רבה, במיוחד מכיוון שלוקח זמן קטן אך בולט עד שהזריקה תגיע למטרה שלו. אקדח ריי יכול להרוג זומבים בלהיט אחד בערך עד לסיבוב 22. עם זאת, לאחר הסיבובים האמורים, האקדח של ריי ישתלב מאוד מבחינת התועלת, ויהפוך בדרך כלל זומבים לסורקים. אקדח ריי יורה באטיות, וככזה, יכול ליהנות משימוש בבירה שורש כפולה ברז כדי להגביר את יעילותו; עם זאת, זה יכול לגרום לשחקנים לא מדויקים לשרוף אספקת תחמושת בשיעורים מדאיגים. האנימציה לטעון מחדש לאקדח ריי מסתיימת כאשר נשמע צליל מובהק ומעוות, לאחר שסגור קנה האקדח של ריי. כיוון שכך, שחקנים צריכים להיות מודעים לזמן ביטול הטעינה מחדש, מכיוון שניסיון לטעון מחדש את ביטול ברגע שהסוללה תיכנס לחבית תניב סכנה למשתמש. כדי להקל על כך, Speed ​​Cola יכול להיות שימושי על מנת לבצע את הטעינה מחדש של 3 שניות מהר יותר.

   ביקורות מומחים של Gamespot

   22 בנובמבר 2022

   12 בנובמבר 2020

   30 באוקטובר 2019

   הישג/גביע []

   • לרכוש נשק וופל (25 /כסף) – השג את האקדח של ריי, וונדרוואפה DG -2 ופצצת הקופים בו זמנית במשחק אחד של דר רייס.

   קמפיין [ ]

   משימת השחקן היחיד “התנגדות קטנה” כוללת גם את האקדח של ריי כביצת פסחא. לאחר השימוש בשביתת התותחנים הראשונה, פנו אל החוף. בשלב הבא, בצד ימין, יש שלולית. היכנסו לשלולית ואז עברו לשלולית הבאה באמצע החוף הכללי. ואז, פשוט הישאר בשלול השמאלי הקיצוני בערך 10 שניות. לאחר מכן, האדמה תטה ואז השחקן צריך לשמוע קול דמוי יפני (זהו ציטוט הפוך של סולידר יפני [1]). . כדי להשיג את זה, ניגש לכל אחד מארבעת הפסלים ואז לחץ והחזק את כפתור הפעולה. האקדח מתחיל בתחמושת מקסימאלית, והשחקן יכול לחזור לפסלים ולקבל אקדח ריי חדש כמות בלתי מוגבלת של פעמים.

   השחקן יכול להשיג את האקדח של ריי כנשק שלישוני על ידי החזקת הרדיו כדי להשיג אותו. בכך, השחקן יאבד את היכולת לקרוא לשביתה הרקטות. כדי למנוע זאת, התקשרו לשביתה של טילים ואז מייד תביא את האקדח של ריי מהפסלים לפני הרדיו מעודכנים. לאחר מכן, לשחקן צריך להיות שלושה אקדחים ולהחזיר את הרדיו אחרי הספירה. טריק זה יכול להיעשות שוב אם השחקנים רוצים לרכוש אקדחים שונים על ידי החלפת אקדח ריי בתותחים אחרים שאין להם.

   ניתן להשתמש באקדח ריי כדי להשמיד טנקי אויב עם שתי זריקות בסוף “התנגדות קטנה” במקום לקרוא לשביתה ארטילרית. .

   גלריה [ ]

   אקדח ריי בקריאה לתפקיד: עולם במלחמה

   האקדח של ריי פנימה Call of Duty: עולם במלחמה

   אקדח ריי

   מראות הברזל של האקדח

   טוען מחדש את אקדח הקרן

   טוען מחדש את אקדח הקרן

   ימי אוחז באקדח קרן

   ימי אוחז באקדח קרן

   פסל האריה מחזיק את אקדח הקרן בפה

   פסל האריה מחזיק את אקדח הקרן בפה

   גופה מעוותת דרך אקדח ריי

   גופה מעוותת דרך אקדח ריי

   Call of Duty: Ops Black []

   רובה לייזר

   נֵזֶק

   1000 (להיט ישיר)

   2000-300 (Splash, Pack-A-Parchated)

   מצב אש

   אוטומטית בקונסולות

   קצב אש

   גודל המגזין

   20 פיצוצים
   (40 פיצוצים כאשר חבילה-אריזת)

   תחמושת מקסימאלית

   20+160
   (40+200 כאשר חבילה-אריזה)

   זמן טעינה

   טווח
   (הֶסבֵּר)

   רתע

   חֲדִירָה

   עֲלוּת
   ((זומבים)

   בשימוש ע”י

   Ultimis
   ממשלות אמריקאיות וקובניות
   ידוענים

   לְנַחֵם
   שם קוד (ים)

   ה רובה לייזר זמין ב Call of Duty: Ops Black בכל המפות במצב משחק זומבים. בעוד שהוא עדיין חזק מאוד (רגוע אחד עד סיבוב 15-16), לאקדח יש נטייה להתחיל להכין סורקים בסיבובים 18 ומעלה לעיתים קרובות יותר אם נורה ברגליים. למרות שזה יכול להיות שימושי מאוד, השחקן עלול להיתפס לא מודע להם ונחסם/מוקף. בערך בסיבוב 23, אקדח ה- X2 Ray של פורטר (הגרסה המשודרגת של אקדח ריי) תתחיל להכין סורקים. מדי פעם, כאשר השחקן מכוון למראה, הרשתית יכולה לשנות צבעים מאדום, ירוק, סגול, לבן, צהוב וכחול. בעיה אחת היא שהיא עושה רק 50 נקודות לכל הרג, מה שהופך אותו לאחד הנשק הגרוע ביותר לצבור נקודות איתם, במיוחד בסיבובים המוקדמים. אקדח ריי, יחד עם נשק הפלא האחרים, שימושי מאוד על קינו דר טוטן, “חמש”, וירח, שכן זומבי הגז לא ישחררו את הגז הרעיל שלהם אם ייהרגו איתו. ברוב הסיבובים במהלך סיבוב 30, אקדח ריי ואקדח ה- X2 Ray של פורטר יהיו כמעט חסרי תועלת נגד הזומבים, לצלם מספר זריקות כדי להרוג אותם, וככאלה, יש לסחוב על נשק טוב יותר. כמו כן, נזק התזה יכול להיות קטלני לשחקן אם יורה לעבר זומבי או חפץ קרוב אליהם, אלא אם כן יש להם דוקטור. במקרה בו דוקטורט פלופר פעיל, יש אפס פגיעה בירי זומבים על מגורים קרובים במיוחד, ואף יכול להפוך את אקדח ריי לחוסך חיים במקרה של הוקף.

   מסמך מ- DR. Vannevar Bush חושף יותר על האקדח של ריי. המסמך מגלה כי אקדח ריי פותח על ידי ד”ר ד”ר. Ludvig Maxis מקבוצה 935 והתבסס על עיצובים שנתפסו ממתקן השמש העולה ביפן. .

   האנימציות והעסקת הנשק זהים לאלה מ . כשצולל למועד, האקדח יכוון ישר כאילו השחקן מכוון במראות, למעט שהוא נמצא בתחתית המסך.

   על עליית המפה, ניתן להשתמש באקדח זה להשמדת הרקטה, מתן הישג/גביע ונקודות כפולות בחדר בו היה הרקטה (החדר הזה נפתח לאחר שנהרס הרקטה).

   זמן העיבוד משתנה בהתאם לצבר קו ההדפסה ובקושי של המוצר.

   זמן העיבוד הרגיל לרוב האביזרים הוא 1-3 שבועות.

   .
   .) ✈️

   כדי להבטיח שאקדח ה- Ray שלך יגיע אליך בבטחה, אנו שולחים אותו בתיבה מרופדת במיוחד מוגנת.

   אנא אל תהסס לפנות אלינו אם יש לך שאלות.

   תיהנו קניות!

   מידע משלוח ומסירה

   זמן המסירה להזמנות יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים, כולל המורכבות של הפריט שהוזמן ותור ההזמנה. לא ניתן לקבוע את זמן המסירה המדויק ללא מידע נוסף, אך ייתכן כי אתר החנות או נציגי שירות הלקוחות יוכלו לספק אומדן על בסיס נפח ההזמנה הנוכחי ומיקומי המשלוח.

   משלוח בעיקר עם פוסט לאומי

   זמן העיבוד משתנה בהתאם לצבר קו ההדפסה ובקושי של המוצר.
   זמן העיבוד הרגיל לרוב האביזרים הוא 5-8 שבועות. (הדפסה, ציור ויצירה) זמן העיבוד של ריי אקדח LED הוא ~ 5-8 שבועות. זמן עיבוד אקדח ריי / זמן עיבוד קול הוא ~ 6-8 שבועות. משלוח: אנו נותנים מעט אפשרויות בכל הקשור למשלוח. לקוחות יכולים לבצע הזמנה ולקבל את הרכישה שלהם מבלי להיפטר משלחות או משלוח נוספות – או שאתה יכול לבחור ב- DHL משלוח אקספרס תמורת תשלום נוסף. זהו אלמנט מרכזי שהחנות מציעה ללקוחותיה והיא חלק מהמחויבות שלה לספק חווית קנייה נוחה ובמחיר סביר. . הם יוכלו לסייע לך בפתרון הבעיה ולספק לך אפשרויות, כגון החלפה או החזר כספי.