ביקורת Razer Edge: לא יכולים להאמין שהם פישלו את הדבר האחד הזה!

0

ביקורת Razer Edge: זן חדש של כף יד למשחקים

רק כדי לזרוק את המפרט מהדרך, ה- Razer Edge הוא טאבלט אנדרואיד שפועל על Qualcomm Snapdragon G3X Gen 1 SOC. זה נתמך על ידי 6 GB של איל ו 128 GB של אחסון SSD. על הנייר, אנו מקבלים ביצועים דומים לטלפוני אנדרואיד האחרונים של ספינת הדגל. פועל למעשה על גרסת מלאי של אנדרואיד 12, הקצה יכול לשמש כפי שהיית מכשיר אנדרואיד אחר. זה אומר שאתה יכול להזרים סרטונים, לשחק משחקי נייד ולהשתמש בכל אפליקציה מחנות Google Play שאתה משתמש בו בטלפון אנדרואיד. ההבדל העיקרי הוא שלדגם שקניתי אין חיבור 5G ולא תמיכה ב- SIM לשיחות טלפון. למרות שזה בגודל זהה לסמארטפון מודרני, הגרסה הזו שבבעלותי היא טאבלט אך ורק טאבלט שנמכר במחיר של 399 דולר..

סקירת Razer Edge: לא מאמינים שהם פישלו את הדבר האחד הזה!

נאבקתי לסכם את המחשבות שלי בטאבלט המשחקים של Razer Edge. מצד אחד, הדבר הזה הפתיע אותי בכמה שבאמת נהנתי שיש לי את זה בידיים. מצד שני, כמה פגמים מהותיים באמת מונעים מהקצה לא רק להיות מכשיר שימושי, אלא גם מכונת משחק מכוונת משובחת. זה כל כך קרוב להיות המלצה בטוחה ובכל זאת המפלגות כה חמורות עד שהם עשויים למעשה להכות את הכדאיות של המוצר כולו.

צורת משחק

רק כדי לזרוק את המפרט מהדרך, ה- Razer Edge הוא טאבלט אנדרואיד שפועל על Qualcomm Snapdragon G3X Gen 1 SOC. זה נתמך על ידי 6 GB של איל ו 128 GB של אחסון SSD. על הנייר, אנו מקבלים ביצועים דומים לטלפוני אנדרואיד האחרונים של ספינת הדגל. פועל למעשה על גרסת מלאי של אנדרואיד 12, הקצה יכול לשמש כפי שהיית מכשיר אנדרואיד אחר. זה אומר שאתה יכול להזרים סרטונים, לשחק משחקי נייד ולהשתמש בכל אפליקציה מחנות Google Play שאתה משתמש בו בטלפון אנדרואיד. ההבדל העיקרי הוא שלדגם שקניתי אין חיבור 5G ולא תמיכה ב- SIM לשיחות טלפון. למרות שזה בגודל זהה לסמארטפון מודרני, הגרסה הזו שבבעלותי היא טאבלט אך ורק טאבלט שנמכר במחיר של 399 דולר..

ללא ספק, אך ורק מבחינת ביצוע. זה נכון אפילו עם 6 GB המופחת של זיכרון RAM במקום עם 8 ג’יגה -בייט שהוגדרו בעבר, שרזר היה צריך לחזור בו במהירות לאחר המשלוח. . אני באמת נהנתי להשתמש ב- Edge כטאבלט אנדרואיד ואני לא מקבל סיכוי לומר שלעתים קרובות בימינו. הקצה בידי גרם לי להזכיר את מה שמרגיש כמו הימים הקדומים של הטאבלט של Nexus 7 האהוב 7. בהחלט הרגשתי את אותם ויברציות כאן כמו שזה היה טאבלט בגודל נהדר לשימוש לדעתי. לקצה יש קצוות אלומיניום משובצים המעניקים למסגרת תחושה פרימיום בידיים.

Razer Back-2.jpg

Razer Back.jpg

לחצני Razer.jpg

בקר Razer Left.jpg

בקר Razer מימין. Jpg

Razer Webtoon.jpg

Razer Back-2.jpg Razer Back.jpg לחצני Razer.jpg בקר Razer Left.jpg בקר Razer מימין. Jpg Razer Webtoon.jpg

מבחינת טאבלט אנדרואיד, זה היה אחד המכשירים האהובים עלי לקרוא על WebToon. רוב הטבליות דומות לריבוע יותר ממלבן. הכוח שמאחורי הקצה גורם לכל כרטיסיית כרום להחליף ללא מאמץ ואילו 144 הרץ, קצב רענון גבוה הופך את חווית הקריאה למענגת בעיניים. אני באמת לא יכול לחשוב על טאבלט ייעודי נוכחי שיש לו חווית קריאה מסוג זה. אורח החיים הטאבלט התפקודי משופר עוד יותר בזכות אורך החיים המוצק של 5,000 סוללת MAH. זה שורד במשך שעות משחק או במשך כמה ימים של שימוש בטאבלט מזדמן כמו הזרמת וידאו וקריאה. זה לא חיי הסוללה הטובים ביותר שם ובהחלט הייתי רוצה יותר, אבל זה מספיק הגון כדי להסתדר. ניקוז המתנה הוא מעט גבוה אם כי כאשר הבקר מחובר. הקצה ינקז ל -0% ישנים עם הבקר המותקן תוך יום.

מפרט מוצרים +

  • מעבד SD G3X Gen 1
  • 6 GB RAM
  • אחסון 128 ג’יגה -בייט
  • תמיכה במיקרו-SD
  • אנדרואיד 12
  • 6.תצוגת AMOLED בגודל 8 אינץ ‘
  • 2400 x 1080 p
  • קצב רענון של 144 הרץ

שולט במשחק

אם כבר מדברים על הבקר, ה- Kishi V2 Pro הוא אחד מבקרי ההתקשרות הניידים הטובים ביותר שם בחוץ. לרוע המזל, ה- PRO זמין רק דרך רכישת ה- Razer Edge, כך שלכל מי שרוצה להתאים אותו עם מכשיר אנדרואיד אחר, עדיין תצטרך בסופו של דבר עם הטאבלט הזה שברשותך גם כן. הכפתורים והטריגרים הם קפיצים ומרגישים נהדרים ללחוץ למטה. זה כל כך מספק להשתמש, בעיניי, זה מדגים איזה בקר פרמיום הניתן לחיבור צריך לכוון להיות. . זה נחמד מכיוון שהוא מאפשר לשחקנים להמשיך לשחק במשחקים שלהם עם הבקר תוך כדי טעינה במקום שהם צריכים לנתק אותו כדי לטעון דרך הטאבלט. .

כל הפוטנציאל הזה, אבל ..

כבר עשיתי סרטון שהציג את יכולת האמולציה של הקצה, אך כדי לסכם, המערכת מכוסה על ידי היכולות של מה שניתן לעשות באנדרואיד. . כרגע משחקי GameCube, PS2 ו- Wii הם המקום בו אמולציה אנדרואיד מישתה כרגע. זה לא אומר שזה דבר שלילי שכן למערכות האלה יש ספרייה עצומה של משחקים מהנים. זה מוגבר עוד יותר מכיוון שה- Edge מציע חווית משחק שונה כאשר אתה יכול להתיר את המשחקים שקודם לכן רק מהטלוויזיה ולהביא אותה לידיים בכל עת. . עבור זה בלבד, הקצה מחזיק הרבה פוטנציאל כמו גם ערך לגיימרים קלאסיים שרוצים לחיות מחדש את תחילת שנות האלפיים.

דגלתי בעקביות לאורך כל השנים שאם חברה מפרסמת את המוצר שלהם להתמחות במשחקים, עליו להיות אחסון הניתן להרחבה. משחקים לוקחים הרבה מקום ומכשיר כזה פשוט צורח שישמש כאלוף אמולציה. זה פשוט הופך אותי למבוכה עוד יותר שכן לרייזר יש תמיכה בכרטיס מיקרו-SD משולבת בקצה. . זה בדרך כלל בסדר, אבל מסיבה כלשהי, Razer נועל את התוכנה כדי לאלץ את הכרטיס לעיצוב ל- FAT32. . שני השימושים העיקריים באנדרואיד הם Exfat ו- Fat32. ההבדל העיקרי בין הפורמטים הוא ש- FAT32 רק מאפשר להעביר אליו קבצים עד מקסימום של 4 ג’יגה -בייט. כך שגם אם לכרטיס שלך יש הרבה שטח אחסון, קבצים בודדים אינם יכולים לעלות על גודל 4 ג’יגה -בייט.

זו לא בעיה להרבה כותרות קלאסיות מדור לפני ה -6 של קונסולות משחק, אבל מערכת שגיימרים רבים היו רוצים שיהיה בדרכים כדי להקל על הכותרות האהובות עליהם היא ה- PS2. קבצי המשחק האלה די גדולים ורבים מהם עולים על 4 ג’יגה -בייט. . זה מאלץ אותי להעביר את הקבצים האלה לאחסון הפנימי של הקצה. לדגם שלי יש רק 128 ג’יגה -בייט אחסון. אמנם זה נשמע כאילו 128 ג’יגה -בת. לדוגמה, משחק כמו נייד מדבר שחור לוקח בערך 10 ג’יגה -בייט של אחסון פנימי רק מעצמו. מגדל הפנטזיה תופס 16 ג’יגה -בייט. . רק שני משחקי ניידים כבר מפילים את המספר לכ- 100 ג’יגה -בייט.

בתחילה התכוונתי לחכות לכתוב ביקורת עד לעדכון תוכנה כביכול בו Razer יפתח את האחסון החיצוני כדי לאפשר התרחבות גמישה יותר, אבל כמה חודשים עברו וזה עדיין לא הגיע. ממש התרגשתי לנגן את הספרייה שלי של כותרות PS2 ולהשתמש בזה בלעדית כקונסולת האמולציה שלי קדימה קדימה. זה מתכנן את התוכנית ולמעשה הניע אותי חזרה לסיפון הקיטור שלי . . אני לא מבין כמה 8 שנים אחר כך, לא רק שאנחנו רגרסיה בתכונות, אנו גם מוגבלים בכמה שאנחנו מעצבים אחסון בכרטיסים שלנו. זה מבלבל.

לְהַצִיג

למרבה המזל, מלבד מחלוקת האחסון, באמת לא היה שום דבר אחר שהטריד אותי מהקצה. יש גם מה לומר על טאבלט שיכול להתנתק מבקר. אמנם זה לא גורם צורת קונסולת המשחקים הסלולרית האידיאלית שלי, אבל אני רואה רבגוניות מסוימת כיצד ניתן להעביר ולאחסן אותו שיהיה נוח יותר ממערכת עם בקר מובנה. .

הלוח בו הקצה משתמש הוא תצוגה של AMOLED שהיא 2400 x 1080 עמ ‘. ב 6.8-גודל אינץ ‘, הקצה די נעים להביט בו. קל היה לנווט במשחקים עם סביבות כהות יותר מכיוון שהניגודיות הייתה די טובה בזה. הצבעים עדינים ומשוכפלים להיות מעט רוויים יותר מגוון בחיים האמיתיים. הרבה משחקים צבעוניים נראים כאן טוב.

פסק דין אחרון

בסופו של דבר, זו תהיה מכירה קשה עבור Razer להרים קונים בשוק צפוף יותר ויותר עבור קונסולות אמולציה/סטרימינג רטרו אלה. אני משער כי מעריצי משחק מזדמנים יזהו את המותג Razer ויעניקו לחומרה צילום. סביר להניח שהם לא יתאכזבו. עם זאת, חובבי אמולציה יהיו מתוסכלים מאוד מהיכולות של ארגון האחסון כאן בקצה. הקמת החומרה שלך בצורה מסודרת היא משימה מרכזית לחובבי אמולציה וזו חסימת דרכים ענקית שצריך לפתור. כמו כרגע, אני לא ממש רואה את הקצה מועיל לקונים רבים באזורים שמתחרים אחרים כבר לא מכסים וזה חבל כי אני אוהב את גורם הטאבלט ש- Razer בחר להשתמש.

ביקורת Razer Edge: זן חדש של כף יד למשחקים

שילוב של בקר ניתוק עם ביצועים טובים וקישוריות 5G אופציונלית הוא טוויסט מעניין.

סם רתרפורד/אנגאדג’ט

קישורים ממומנים

סם רתרפורד

סם רתרפורד | @samrutherford | 3 במרץ, 2023 12:00

בזכות הגל האחרון של מחשבי כף יד כמו The ו- The, לקחת את המשחקים שלך בדרך מעולם לא היה קל יותר. . אבל עם עליית משחקי הענן, יש זן חדש יותר של מכונות ניידות כמו Razer Edge שמנסים להפוך את הדברים לידידותיים עוד יותר לנסיעות. במקום להסתמך אך ורק על ביצועים מקומיים, ה- Edge מפעיל את Android עבור אפליקציות קלות בעוד שירותים כמו GeForce Now ו- Xbox Cloud Gaming מספקים את כוח המחשוב לתארים תובעניים יותר. ולמי שאינו יכול לחיות ללא גישה למשחקים שלהם לא משנה היכן הם נמצאים, יש אפילו מודל התומך בקישוריות 5G. אבל השאלה היא: אפילו עם מחיר התחלה נמוך יחסית של 400 $, הוא כף יד של משחק ענן משהו שאתה באמת רוצה או צריך?

לְעַצֵב

בניגוד למשחק המתחרה של Logitech הזרמת כף יד–ה- Razer Edge מבוסס על עיצוב של שני חלקים. יש את הקצה עצמו שהוא לוח שחור מט רגיל שמכיל 6.תצוגת OLED בגודל 8 אינץ.

תוכן זה אינו זמין בגלל העדפות הפרטיות שלך. עדכן את ההגדרות שלך כאן, ואז טען את הדף מחדש כדי לראות אותו.

כל מי שמכיר את מוצרי המשחקים הניידים האחרים של Razer יבחין מייד כי ה- Gamepad של Edge נראה הרבה כמו זה, וזה בגלל שזה בעצם אותו הדבר עם כמה ציוצים. מבחינה טכנית, הבקר שמגיע עם הקצה נקרא Kishi V2 Pro, והוא כולל סידור זהה של כפתורים ומפעילים וג’ויסטיק. שתי התכונות הנוספות הן כמה HAPTICs נוספים ו- 3.שקע שמע 5 מ”מ, וזה חשוב מכיוון שהיציאה היחידה בקצה היא מחבר USB-C. עם זאת, אתה מקבל מגש קלפים של MicroSD שהוא הכללה מבורכת מאוד בעולם בו אחסון הניתן להרחבה הופך לנדיר.

בינתיים, החלק החיצוני של הקצה די פשוט. יש לו גוף פלסטיק שהוא קצת יותר גדול ועבה יותר מאשר . שלב את זה עם מסגרת קופסא וכמה לוחיות גדולות למדי, ואתה נשאר עם צפחה שמנמנה שהיא לא ממש טאבלט אבל גם לא ממש בגודל סמארטפון. אתה מקבל גם רמקולים סטריאו מכל צד של המכשיר יחד עם קומץ פתחי אוורור מאחור עבור האוהדים הפנימיים. היציאה הנוספת בהשוואה למכשיר סטנדרטי היא שכדי לתמוך טוב יותר בהקמת חיים בזמן המשחק, קיימת מצלמה קדמית של 5MP המותקנת בצד הארוך של הקצה.

הקצה כולל תצוגה OLED בהירה בגודל 6.8 אינץ 'עם קצב רענון 144 הרץ ושבב G3X של Snapdragon

. לעזאזל, אין אפילו תאורה של RGB, שפשוט נראית קצת מוזרה מ- Razer. עם זאת, דבר אחד שהלוואי שהחברה כללה היה סוג של חיישן טביעות אצבע, מכיוון שללא תמיכה בנעילת פנים, נאלצת להזין סיכה, להחליק או לסיסמה כל הזמן בהחלט הופכת להיות קצת מייגעת. אם הדבר הזה היה חיישן טביעות אצבע במסך, היה כל כך קל להרחיק את האצבע שלך מהג’ויסטיק הנכון מהר מאוד לפתוח אותו. אז מה עם זה Razer, משהו שיש לקחת בחשבון עבור ה- Edge 2?

משחק

כשסוף סוף הגיע הזמן לשבת ולשחק, הקצה קל למדי להתקנה. ה- GAMEPAD מתרחב כך שתוכלו בקלות להתאים לקצה בפנים, ואז כל שעליכם לעשות הוא ליישר את יציאת ה- USB-C מימין לפני שתאפשר לבקר להתחבר למקומו. Razer כלל מהורהר כמה גזרות קטנות כך שרמקולי הסטריאו של הקצה לא נשמעים עמומים, ולמרות שלא היו מעוגנים בצד שמאל, כל ההתקנה מרגישה יחסית בטוחה. כן, יש חדר קטן להתנודד אם אתה לוחץ מספיק חזק, אבל מעולם לא דאגתי לדברים שמתפרקים.

הודות לעדכון שנערך לאחרונה, ה- Razer Edge

. מכאן תוכלו להפעיל משחקים ושירותים כפי שהייתם מצפים על ידי הקשה על הסמלים שלהם, אך אם תרצו לנצל את מלוא הקצה, תצטרכו להקיש על הכפתור על המשחק מתחת לג’ויסטיק הנכון. את אפליקציית Nexus של Razer של Razer, המשמשת הן כמשגר לאתחל במהירות למשחקים וכמקום לצבוט הגדרות לתכונות הבקר של הקצה מחדש, חימוי חיים והפטיקס.

אחד הדברים הנחמדים בקצה הוא שכאשר הוא מחובר ל- Kishi V2 Pro, הוא מגלה אוטומטית משחקים הכוללים תמיכה בבקר, כך בכותרות כמו דיאבלו: אלמותי אוֹ רחובות הזעם 4, אתה יכול פשוט לקפוץ ישר לפעולה. אבל אולי חשוב מכך, הודות לעדכון שפורסם לאחרונה באפליקציית Nexus, ה- Kishi V2 Pro יכול גם מחדש לשליטה על מסך מגע על הכפתורים והג’ויסטיקים של Gamepad של Gamepad. השפעה על גנשין ואחרים שאין להם בקר רשמי תומך בהרבה מהנה, במיוחד אם אתה כמוני ומעדיף כפתורים פיזיים על פני וירטואליים.

כדי לתמוך טוב יותר בכל מיני משחקים, Edge Raze

עם זאת, הפעלת מיפוי מחדש של מסך המגע של הקצה יכולה להיות קצת מסובכת בהתחלה, מכיוון שבעלים חדשים יצטרכו לעדכן ידנית את אפליקציית Nexus בחנות Google Play לפני שתאפשר את תכונת הבקר הווירטואלית על ידי מעבר על הגדרת נגישות. וגם אז, עדיין הייתי צריך להפעיל מחדש את המכשיר כמה פעמים לפני שהכל התחיל לעבוד. .

כשאתה מפעיל משחק, תראה סמל חצי מעגל קטן בראש המסך. . זה די פשוט ולוקח רק דקה או שתיים תלוי במשחק, וכשאתה יוצא החוצה, זה אפילו ישמור את הפריסה הווירטואלית שלך כדי שלא תצטרך לבצע אותו מחדש בפעם הבאה. עם זאת, חשוב להזכיר שזה עובד רק כשאתה מפעיל משחק דרך משגר Nexus. אם אתה מקיש על סמל ממסך הבית של אנדרואיד או ממגש האפליקציה, הוא לא יפעיל.

במשחקים כמו רחובות Rage 4 עם תמיכה בבקר מקורי, ה- Razer Edge יגלה אוטומטית את מה שהופך את ההגדרה לקלה ביותר

זה יכול להפוך כמה כותרות לנגישות להרבה יותר, אבל זה לא תרופה לכולם. לא רק שתכונת הבקר הווירטואלית עדיין בבטא, היא לא עושה הרבה כדי להתייחס לדברים כמו כפתורי תפריט שלא מתייצבים עם הפקדים הווירטואליים של המשחק, וזה משהו שחוויתי בזמן שניסיתי . זה אומר שעדיין תצטרך למתוח את האצבעות למסך מדי פעם. יתר על כן, בעוד שתכונת הבקר הווירטואלי יכולה להיות שימושית מאוד, היא לא עושה הרבה כדי לשפר את משחקי העכבר והמקלדת המסורתיים. אז בעוד טכנית אתה יכול להזרים CIV 6 לקצה ממחשב סמוך באמצעות אפליקציית Steam Link, זו עדיין לא חוויה נהדרת. בסופו של דבר מצאתי את זה גרם לי להיצמד לאפליקציות אנדרואיד סטנדרטיות או משחקי קונסולה מ- Xbox Game Pass במקום לנסות לשחק כותרות מחשב מורכבות יותר.

. הכפתורים נחמדים ולחצים ואילו הג’ויסטיקים צמודים ומגיבים. אתה אפילו מקבל בקרות בונוס על הכתפיים לעכבר 1 ועכבר 2, יחד עם כפתורים נוספים לצילום צילומי מסך, פתיחת תפריטים או גישה להגדרות האנדרואיד הכלליות.

חיבור הקצה לבקר הכלול שלו הוא פשוט כמו לשנת את שקע ה- USB-C בצד ימין ולהרחיב את Kishi V2 Pro שיתאים למכשיר

לרוע המזל, לא ניתן לומר את אותו הדבר לגבי המסך של הקצה, אשר ספורט לוחיות מעוגלות גדולות ויחס גובה-רוחב של 20: 9 במיוחד. . . אני באמת מאחל לרזר הלך עם יחס רוחב רוחב גבוה יותר, כי זה יגרום כמעט לכל משחק להיראות ולשחק טוב יותר. מארוול הצמד, . אמנם, קשה לגרום למשחקי נוף וגם דיוקן לשחק היטב במכשיר נייד, אבל האיזון מרגיש כבוי.

כמו כן, למרות שאני מעריך שיש גרסה עם קישוריות סלולרית, המצב הנוכחי של כיסוי 5G פירושו שלעתים קרובות אין לך גישה למהירויות שיא. . .

מיפוי מחדש של פקדים וירטואליים עם Kishi V2 Pro בקצה יכול להיות למטה על ידי הקשה על אייקון Semicircle בראש המסך במשחק. רק וודא שאתה

עכשיו לפני שנדבר על ביצועים, אני חושב שחשוב לסדר את המפרט של הקצה תחילה מכיוון שהיה קצת בלבול. . עם זאת, Razer הבהיר מאז כי גרסת ה- Wi-Fi מגיעה רק עם זיכרון של 6 ג’יגה-בייט ואילו גרסת ה- 5G מקבלת את ה- 8GB המלאה. יתר על כן, בעוד שחלקם גם חשבו שה- Edge כולל Adreno 730 GPU, יש לו למעשה גרפיקה של Adreno 660. המשמעות היא ש- Razer Edge עשוי להיות לא חזק כמו שציפית, מה שמסע את הביצועים בעולם האמיתי.

במבחנים כמו GeekBench 5, הקצה רשמה ציון רב -ליבה של 3,410 לעומת 4,921 עבור סמסונג גלקסי S23 Ultra החדשה. ובמבחן הקיצוני של חיי הבר של 3Dmark, הפער הזה היה גדול עוד יותר כאשר הקצה פגע ב -1,424 לעומת 3,809 עבור סמסונג. .

. ובמשחקי אנדרואיד כמו , גם לא נתקלתי בשום שיהוקים גדולים.

ה- Razer Edge כולל רק יציאת USB-C יחידה, אם כי ה- GAMEPAD הכלול שלה תומך בשקע שמע בגודל 3.5 מ

באשר לאריכות ימים, לקצה בהחלט יש יתרון בהשוואה למחשבי כף יד יותר. . עם זאת, כשאתה משחק, אתה מסתכל יותר כמו שבע או שמונה שעות, תלוי בכותרת, ואפילו פחות אם אתה משתמש בנתונים סלולריים. אבל ברוב המצבים, זה עדיין יותר משמעותי ממה שתקבלו מסיפון קיטור (שבדרך כלל מתחבר אחרי שלוש או ארבע שעות).

המוזר האחד עם הקצה הוא שבעוד שהבקר שלו כולל טעינה עוברת דרך USB-C, מיסו בדרך זו למעשה איטי יותר מאשר לחבר כבל ללוח עצמו. בעזרת מד כוח USB גיליתי שכאשר מחובר ישירות לקצה באמצעות לבני הכוח הכלולות שלו 45 וואט, מהירויות הטעינה החוצה בסביבות 25 וואט, אך אם אתה משתמש בטעינה של Kishi V2 Pro, הדברים איטיים למטה לסביבות 15 וואט. אמנם, הפער הזה עשוי לא לעשות את ההבדל העצום אם אתה מחבר את הקצה בן לילה, אבל זה יכול להיות מעצבן כדי לפרק את רכיבי הקצה כשאתה צריך להטעין אותו מהר יותר. ואם זה לא מספיק מהיר, Razer אומר שהקצה יכול להתמודד עם מתאמי כוח של עד 65 וואט.

לעטוף

בעוד שחלק עשויים להעדיף עיצוב כל-אחד חזק יותר כמו ענן Logitech G, בזכות שבב ה- Snapdragon G3X שלו, ה- Razer Edge מציע ביצועים טובים יותר

? החל מ -400 דולר עבור דגם ה- Wi-Fi, אתה מקבל מכשיר עם ביצועים הדומים לאחד הטלפונים של הדגל בשנה שעברה ותוסף בקר כלול, שהוא למעשה די טוב. אתה מקבל גם קירור פעיל שיעזור לשמור על תרמלים בבדיקה, ואילו אפליקציית Nexus של Razer עוזרת לך לשחק גם באפליקציות של מסך מגע בלבד וגם למשחקים אינטנסיביים יותר מהענן בקלות. .

אך יחד עם זאת, הקצה הוא בעצם טלפון שמנמן עם תוסף שתוכלו לקנות לבד תמורת 100 דולר. ואם תסיר את הלוח מהמשוואה, יש לך אפילו אפשרות להשיג או של ה- Kishi V2. אז אם יש לך טלפון עדכני יחסית עם ביצועים טובים, כנראה שעדיף שתעשה בדיוק את זה. בדרך זו אתה מקבל את כל ההטבות שיש לך משחקי משחק ייעודיים אבל עם החלק הפנימי שיש לך פחות מכשירים לנהל ולסחוב. לחלופין, אתה יכול לבזבז את אותם 400 $ על סיפון קיטור ולקבל מכשיר שהוא קצת יותר גדול, אבל יש לו את הכוח להזרים משחקים מהענן ולשחק משחקי AAA באמצעות חומרה מקומית.

למרות Razer

עם זאת, אם יש לך טלפון ישן יותר ואינך מתכנן לשדרג לזמן מה, ה- Razer Edge יכול להיות מכשיר הגון שיחזיק אותך עד שתעשה זאת. ואם אתה מסוג האנשים שנמצאים כל הזמן בדרכים ויכול באמת לנצל חיבור סלולרי מהיר, ה- Edge 5G עשוי להתאים לך למעשה. או אם אתה בֶּאֱמֶת .

אבל כמי שמנסה לצמצם את מספר הגאדג’טים בחיי, זה מרגיש כאילו מצבים אלה עשויים להיות קצת נישה. בטח, ישנן משימות אחרות שהקצה יכול להתמודד די כמו אמולציה, אבל זה סוג של שימוש מחוץ לתווית. ובכנות, גם סיפון הקיטור טוב יותר בזה. ובעוד שהפופולריות של משחקי ענן ממשיכה לצמוח, אני עדיין לא משוכנע שרוב האנשים זקוקים למכשיר ייעודי לאפליקציות כמו GeForcenow או Xbox Game Pass Ultimate. אחד הדברים הטובים ביותר במשחקי ענן הוא שזה עובד על כל גאדג’ט מודרני ללא קשר למפרט, כך שבעוד שהקצה הוא ניסיון ראשון יותר ממיקום, אני חושב שיש מעט מקום לשיפור שכן מכשירים כאלה ממשיכים להתפתח.

Edge, Sporting A Dweerte Sport, הוא כף יד ניידת חדשנית שנועדה לשחק גם משחקי אנדרואיד מסורתיים וגם כותרות משירותי משחקי ענן כמו Xbox Game Pass Ultimate ו- GeForce Now.

תוכן זה אינו זמין בגלל העדפות הפרטיות שלך. .