Chatgpt לעומת Bard: מה שעדיף לקידוד? | Pluralsight, Chatgpt לעומת Google Bard (2023): השוואה מעמיקה

0

Chatgpt לעומת Google Bard (2023): השוואה מעמיקה

Contents

הועבר ימי שלישי ושישי

Chatgpt לעומת Bard: מה שעדיף לקידוד?

עבור מתכנתים, AI Generative מציע יתרונות מוחשיים. זה עוזר בכתיבה וניפוי באגים, להקל על חיינו העמוסים כתוצאה מכך. אבל יש עכשיו כלים מתחרים כמו צ’טגפט ובארד, שמתחילים את השאלה: באיזה מהם הכי טוב להשתמש? אנו משווים כלים אלה זה מול זה בקרב האולטימטיבי כדי לראות מהו הכלי העשיר ביותר בתכונות כרגע למטרות תכנות.

Chatgpt robot vs bard robot

צ’טגפט ובארד: מה ההבדל?

 • הצעות: שני הדגמים יכולים להציע את התחביר והפרמטרים הנכונים לפונקציות ומבני קוד אחרים.
 • סִיוּם: זה יכול להשלים קוד שהתחלת לכתוב.
 • ניפוי באגים: זה יכול לעזור לך לזהות שגיאות ובעיות בקוד שלך.
 • .

שני הדגמים הוכשרו על מערך נתונים מסיבי, כולל זחילה נפוצה, ויקיפדיה, ספרים, מאמרים, מסמכים ותוכן שנגרר מהאינטרנט. עם זאת, בארד מעט שונה בכך שהוא הוכשר לשיחות ודיאלוגים מהאינטרנט, בעוד chatgpt הוכשר בעיקר בתוכן כללי מגרד.

שני המוצרים עדיין נמצאים בפיתוח, בארד קצת יותר מאשר צ’אט. אבל באמת להראות כיצד ההבדלים הללו חשובים למעשה במובן מעשי, כך הם עובדים כאשר נבדקים זה בזה.

בדיקת צ’טגפט ובארד זה מול זה

בחרנו בשבע קטגוריות לבחון את הצ’אט בוטים זה מול זה, על סמך מה שהרגשנו שהם הרלוונטיים ביותר: דור קוד, , קוד מחדש של קוד, סיוע בביצוע באגים, תוספים של צד שלישי/סיומת ממשק משתמש, קלות שימוש, וכן עֲלוּת. .

1. דור קוד

הלחם והחמאה של מה שאנחנו רוצים, נכון? לשם כך, האכנו את ההנחיה הבאה: “כתוב פונקציה בפיתון שמחזיר רשימה של 100 מספרים ראשוניים.”

ניסיון הקידוד של ברד

def get_prime_numbers (n): "" "מחזיר רשימה של מספרים ראשוניים עד n."" "primes = [] עבור i בטווח (2, n + 1): is_prime = נכון עבור J.."" "primes = get_prime_numbers (100) הדפס (primes) אם __name__ ==" __main__ ": main () 

נראה סולידי, אבל האם זה עובד? מניסיוננו, צ’אט בוטים יכולים לפעמים ליצור קוד לרוץ, אפילו מרחיק לכת כדי להמציא פונקציות! זו אחת הסיבות שיש קוד שנוצר על ידי AI בייצור ללא פיקוח אנושי יהיה רע מאוד. אז בואו נבדוק את זה ונראה.

 != 0: Primes.הוסף (זרם) עבור מרובים בטווח (זרם, n + 1, זרם): מסננת [MUMPULE] = PRIMES RETURN FALSE # צור 100 מספרים ראשונים # המספר המאה ה -100 הוא 541, אז קבענו את המגבלה ל- 550 כדי לוודא אנו מקבלים לפחות 100 PRIMES PRIMES_100 = MENIGENATE_PRIMES (550) [: 100] הדפס (PRIMES_100) 

MENAGET_PRIMES (N) זה לוקח מספר שלם כקלט ומחזיר רשימה של כל המספרים העיקריים עד n. הוא משתמש במסננת אלגוריתם Eratosthenes כדי לייצר את הפריימס.

שני אלה הניבו תוצאה פונקציונלית. הדוגמה של ChatGpt טובה יותר במקרה זה, מכיוון שהיא נקייה יותר ויש לה הרבה פחות קוד. כמו כן, זה פירש נכון את ההנחיה המעורפלת שלנו. עם זאת, זה הוא . אז בואו נראה כיצד Bard ו- Chatgpt מטפלים במקרי שימוש שונים.

זוֹכֵה: Chatgpt ��

2.

. במקום רק לבקש מהם לכתוב פונקציה גנרית, בואו נזרוק לעברם בעיית תכנות מ- LeetCode:

כתוב קוד JavaScript המשפר את כל המערכים כך שתוכל להתקשר למערך.. אם אין אלמנטים במערך, זה אמור לחזור -1.

פתרון הבעיות של Chatgpt

כך הייתם עושים את זה ב- JavaScript: Array.אב טיפוס.אחרון = פונקציה () < if (this.length === 0) < return -1; >אַחֵר < return this[this.length - 1]; >.אב טיפוס..אובייקט אב -טיפוס. זה מבטיח שלכל המערכים יהיה שיטה זו. הכוונה לאובייקט המערך עליו נקראת השיטה האחרונה. .אורך נותן את מספר האלמנטים במערך. אם המערך ריק (זה.. אחרת, השיטה מחזירה את האלמנט האחרון במערך: זה [זה [זה.אורך - 1]. כך הייתם משתמשים בזה: בואו למערך = [1, 2, 3, 4, 5]; לְנַחֵם.יומן (מערך.אחרון()); // הדפסים: 5 מערך = []; לְנַחֵם.יומן (מערך.אחרון()); // הדפסים: -1 זכור כי בדרך כלל לא מומלץ להרחיב את האובייקטים המובנים של JavaScript כמו מערך, מכיוון שהוא יכול להוביל לסכסוכים אם סביבת JavaScript (כמו דפדפן או צומת.. בדרך כלל זה נקרא תיקון קופים ונמנע בדרך כלל בקוד כיתה ייצור. אבל עבור פריצות מהירות ומלוכלכות, או להבין איך JavaScript עובד, זה כלי מהנה לשימוש!

לא רק chatgpt פותר את הבעיה, אלא שהיא מסביר את הבעיה. נקי! בואו ננהל את הקוד דרך LeetCode ונראה אם ​​הוא באמת עובר את הבדיקות, עם זאת.

בדיקת פתרון הבעיות של Chatgpt עם LeetCode

נראה ש- Chatgpt פתר את הבעיה בניסיון הראשון! .

פתרון הבעיות של בארד

בטח, הנה קוד JavaScript שמשפר את כל המערכים כך שתוכלו להתקשר למערך.שיטה אחרונה () בכל מערך והיא תחזיר את האלמנט האחרון. אם אין אלמנטים במערך, זה אמור לחזור -1: // להגדיר שיטה חדשה במערך האב -טיפוס של המערך..אחרון = פונקציה () < // If the array is empty, return -1 if (this.length === 0) < return -1; >// אחרת, החזר את האלמנט האחרון החזיר את זה [זה.אורך - 1]; >; להלן דוגמה כיצד להשתמש במערך...log (LARTELEMENT); // 5

אוקיי, אז לא קיבלנו הסבר יסודי מברד על אופן פעולת הקוד. עם זאת, זה כמעט זהה כשאתה משווה את מה שהפיקו צ’אט ובארד. האם הם הביטו בשיעורי הבית של זה?

Chatgpt לעומת Bard השוואה בין פתרון בעיות

באופן טבעי, איננו יכולים לקחת את המילה של בארד על זה, ולכן אנו מבצעים את המבחן דרך LeetCode, ו.

. זה עובד! שצפוי, בהתחשב בכך שהתשובה הייתה כמעט זהה לזה של צ’טגפט.

כשמדובר בפתרון בעיות, זו קריאה קשה בין השניים. בעוד שהם מניבים תוצאות כמעט זהות, Chatgpt מסביר את הקוד הרבה יותר טוב עבורך, וזה די טוב ללמוד בפועל כיצד לדוג במקום שיש לך צ’אט רק דגים בשבילך. זו הייתה החוויה הכוללת שלנו בשימוש ב- ChatGpt: לא רק שאתה מקבל פיתרון אפשרי לבעיה שלך, אלא ש- Chatgpt מעביר אותך עוד קצת.

זוֹכֵה: Chatgpt ��

3. קוד מחדש של קוד

בואו נגיד שאתה רוצה למצוא דרך אופטימלית יותר לעשות משהו. זה נהדר לקבל נקודת מבט אחרת על הקוד שלך, ובניגוד לחברי הצוות שלך (בהנחה שיש לך אותם), הכלים האלה תמיד בחינם ומוכנים לבדוק את הקוד שלך. אז בואו נראה איך זה! הנה המדגם שסיפקנו אותו.

מהי דרך אופטימלית יותר לכתוב קוד זה? ..אחרון = פונקציה () < if (this.length === 0) < return -1; >אַחֵר < return this[this.length - 1]; >

ניסיון השיקום של צ’טגפט

. זה מסביר במעורפל את הקוד ומציע מפעיל טרנרי, וזה בסדר ושווה לבדוק. עם זאת, זה מרגיש כאילו זה יכול היה לעשות קצת יותר. בואו נראה כיצד בארד מטפל באותה מטלה.

הניסיון של ברד לניפוי באגים

וואו! . לא רק שהיא מציעה קוד אופטימיזציה, אלא שהיא מציגה את הקוד ליצירת מידה ומציגה תוצאות מידה.

. . עם זאת, עלי לציין כי צ’אט הוא . .

זוֹכֵה: ברד ��

4. סיוע בביצוע באגים

באגים הם חלק מהחיים. . ! הנה הנחיה בה השתמשנו: ניפוי באגים את הקוד הבא שיש לו שגיאה. .

הגדר calcul_average (מספרים): סה"כ = 0 למספר במספרים: סה"כ += מספר ממוצע = סך הכל / len (מספרים) ממוצע ההחזר

ניפוי באגים של צ'אט

בסדר, Chatgpt החזיר לנו תגובה שאומרת שאנחנו צריכים להוסיף קצת היגיון כדי למנוע שגיאת ‘zerodivision’. . עכשיו הגיע תורו של בארד.

ניסיון הניפוי של בארד

. אך שוב, בארד נתן הסבר הרבה יותר מפורט. זה מתאר שגיאות אפשריות, מסביר כיצד לתקן אותן, אומר לנו כיצד להשתמש בפונקציה ומה הפלט יהיה. וואו!

לצורך ניפוי באגים, מצאנו באופן כללי שברד יסודי הרבה יותר בתשובותיו ובהסבריו. .

בארד זוכה בזה, ולכן אנו קשורים 2-2. ?

ברד ��

5. תוספים של צד שלישי ותוספי ממשק משתמש

.

CHATGPT מציעה מעל 80 תוספים למנויי הפרימיום שלה כתכונה בטא ברגע זה. כדי ללמוד על חלק מאלה, עיין במאמר שלנו: “התוספים המובילים של CHATGPT למפתחים.”הנה דוגמה לחנות התוספים של Chatgpt עכשיו:

חנות Plugin Chatgpt

והנה דוגמא לחנות התוספים של ברד:

. ובכן, אני לא יכול להראות לך כלום, כי זה לא קיים! על פי השמועה, על מפת הדרכים, אך עדיין אין מסגרת זמן נכון.

אם אינך רוצה להשתמש בממשק האינטרנט, גם CHATGPT וגם BARD מציעים API. . עם זאת, ה- API של Chatgpt הוא מאוד יסודי ושלם. ל- CHATGPT יש גם אפליקציה סלולרית רשמית, שהיא שמישה מפתיעה, ודי שימושית בזמן שהיא מעכבת.

.

זוֹכֵה: Chatgpt ��

. קלות שימוש

. לשניהם יש ממשק אינטרנט בו אתה מזין בקשה ומקבל תגובה. די פשוט, נכון? לשניהם יש “שיחות” בהן הם יכולים להחזיק הקשר. עם זאת, שם הם הבדלים בין השניים.

. הם מאוחסנים בצד שמאל של המסך, אין גבול לאורכו, והם תמיד נגישים. אתה יכול גם למחוק אותם מתי שאתה רוצה.

הממשק של Chatgpt

לשם השוואה, בארד לא מאפשר לך לאחסן ולגשת לשיחות העבר שלך. . אתה יכול לראות רק מה הקלדת להנחיה. נוסף.

שיחות עם בארד

תכונה אחת של Bard יש את זה chatgpt לא הוא התכונה “טיוטות”. בברד, יש לך גישה למערכת טיוטות כך שתוכל לבדוק תגובות שונות להנחיה שלך, וזה מועיל. עם זאת, אפילו עם זה, מצאנו את Chatgpt קל יותר לשימוש וחזק יותר.

תכונת טיוטות BARD

זוֹכֵה:

7. עֲלוּת

? ל- CHATGPT יש גם גרסת חינם וגם פרימיום בשם Chatgpt Plus, מחויבת ב -20 דולר לחודש. מנויי פרימיום מקבלים גישה לתכונות חיפוש באינטרנט בזמן אמת, תוספים, תשובות טובות יותר מהדגם GPT-4, זמני תגובה מהירים יותר, גישה עדיפות לתכונות חדשות וגישה בשעות השיא.

לשם השוואה, בארד חופשי לכל מי שיש לו גישה. קבלת גישה זו דורשת חשבון גוגל אישי שאתה מנהל בעצמך, או חשבון סביבת עבודה של Google שעבורו מנהל המנהל שלך איפשר גישה ל- BARD (מה שיכול להיות קצת מאכזב אם הם לא).

סביר להניח שבארד יוסגר בשלב מסוים, אך בהתחשב בכך שהוא בחינם לעומת Freemium ברגע זה, בארד מנצח כברירת מחדל.

ברד ��

מסקנה: Chatgpt מנצח, אך שני הכלים מועילים!

בציון של ארבע עד שלוש, צ’טגט מנצח בסך הכל (��), אך בפועל שני הכלים הללו צריכים להיות חלק מהארסנל שלך. להלן כמה נקודות מפתח שכדאי לזכור כמפתח המשתמש בכלים אלה:

 • . Bard משתמש בנתוני LLM וגם בנתוני חיפוש. זה הולך להשתנות די בקרוב, כאשר Chatgpt יישם את “חיפוש עם בינג” בהצעה החינמית שלו.
 • CHATGPT בדרך כלל טוב יותר לייצור תיעוד
 • בארד יוצר הסברים יסודיים יותר על קוד רוב הזמן
 • Bard מגביל את אורך השיחה, ChatGpt רק מגביל את בקשות לאורך זמן (GPT-4)

זכור שגם אם אתה משתמש בכלים אלה, חשוב להבין את הקוד שאתה עובד איתו. אל תסתמך עליהם מדי מכיוון שהתוצאות לא מובטחות להיות מדויקות בשום שלב. !

ג’רמי מורגן נמצא במשימה לעזור למפתחים להשתפר במה שהם עושים. . . הוא נשאר שקוע ב .עולם הרשת/Azure תוך שמירה תמיד על רגל אחת במערכת האקולוגית של לינוקס בניית פיתון ו GO יישומים.

מאמרים מומלצים

5 מפתחות לעיצוב ארגוני מוצלח

איך יוצרים ארגון שהוא זריז, גמיש ומסתכל על מבנה הצוות? אלה המפתחות ליצירה ותחזוקה של עסק מצליח שיימשך מבחן הזמן.

8 דרכים להתבלט בישיבות הסטנד-אפ שלך

בין אם אתה קורא להם סטנד-אפים, scrums או מעגלי בוקר, הנה כמה סודות להתבלט ולעזור לכולם להפיק מהם את המרב.

טכנולוגיה בשנת 2025: הכן את כוח העבודה שלך

. .

Chatgpt לעומת Google Bard (2023): השוואה מעמיקה

זוהי השוואה מעמיקה של ChatGpt לעומת Google Bard. .

Chatgpt ו- Google Bard הם AI Chatbots שנועדו לייצר תגובות להנחיות. . התבונן בתכונות, היתרונות והחסרונות של כל כלי כדי לראות מה יהיה הטוב ביותר לעסק שלך.

 • מה זה צ’אט?
 • מה זה Google Bard?
 • .
 • תמחור Chatgpt ו- Google Bard
 • השוואה בין תכונות: ChatGpt VS.
 • גוגל ברד היתרונות וחסרונות
 • Google Bard לעומת Chatgpt: הבדלי מפתח
 • האם הארגון שלך ישתמש ב- ChatGpt או Google Bard?

מה זה צ’אט?

ChatGpt הוא צ’אט בוט AI שפותח על ידי Openai המייצר תגובות דמויי אדם המבוססים על קלט טקסט. זה הוכשר על כמות עצומה של טקסט באינטרנט שנקרא מודל שפה גדול.

מה זה Google Bard?

. כמו Chatgpt, גוגל בארד יכולה לענות על שאלות וליצור טקסט מהנחיות.

Chatgpt vs. גוגל ברד: טבלת השוואה

תמחור Chatgpt ו- Google Bard

צ’אט

הגרסה הבסיסית של ChatGpt היא בחינם, עם גבול של 100 שאלות ביום. תמורת 20 דולר לחודש, Chatgpt Plus מעניק למנויים זמני תגובה מהירים יותר, גישה לתכונות חדשות וגישה ל- GPT-4 (הגרסה החינמית משתמשת כעת ב- GPT-3.5). .

גוגל ברד הוא בחינם, עם מספר בלתי מוגבל של שאלות. המוצרים של גוגל נותרו לרוב בחינם, מכיוון שהחברה בעיקר מרוויחה מפרסום.

השוואה בין תכונות: ChatGpt VS. גוגל בארד

דור טקסטים

Chatgpt ו- Google Bard הם כלים שימושיים לייצור טקסט – כל דבר מסיכומי מידע ועד יצירת שיר ועד כתיבת חיבור.

דור טקסט של צ'אט

Chatgpt הוכשר על טקסט מהאינטרנט, וגוגל בארד הוכשר במערך נתונים ספציפי לשיחות. .

דור טקסט של BARD

תגובות שיחה

עוד כיסוי AI חובה

 • גיליון רמאות של צ’אט: מדריך מלא לשנת 2023
 • AI Generative מוגדר: איך זה עובד, יתרונות וסכנות
 • ערכת שכירות: מהנדס מהיר

Chatgpt ו- Google Bard מאומנים על מערכי נתונים הכוללים מאות מיליארדי פרמטרים, מה שמביא לתגובות דמויות אנוש להפליא. יתר על כן, ל- GPT-4 יש מעל 100 טריליון פרמטרים.

Chatgpt תגובת שיחה על אירוע נוכחי

. למשל, אם נשאל “מה קרה אתמול בבודפשט?”גוגל בארד יכולה לתת מספר נקודות כדור של אירועי חדשות, ואילו צ’אטגט עושה מסקנות על בסיס הנתונים הזמינים בספטמבר 2021.

תגובת שיחה בארד על אירוע נוכחי

מעסיק הקשר

. Bard מסוגל גם להשתמש בהקשר בשיחות, ויכול גם להרים איפה המשתמש הפסיק.

תגובה של ChatGPT מבוססת על שיחה קודמת

לדוגמה, אם אתה שואל: “מה אתה חושב על תיאור העובד החדש שציינתי שלשום?”בארד יכול להגיב באמצעות הרמזים הקודמים. עם זאת, לפעמים זה נאבק. במקרה זה, “משימת הירח הראשונה ששאלתי עליה” הייתה Chandrayaan-3.

תגובה של בארד המבוססת על שיחה קודמת

Chatgpt Pros and Cons

היתרונות של צ’אט

 • זמני תגובה מהירים: Chatgpt עדיף על הדורות הקודמים של צ’אט בוטים של AI בגלל מהירות התגובות שלה, מה שהופך את זה לעזור לעסקים להיות יעילים יותר. Chatgpt Plus מהיר יותר מגוגל בארד.
 • Chatgpt יכול לייצר טקסט יותר נשמע טבעי מאשר דורות קודמים של צ’אט בוטות AI, בעיקר בגלל כמות הנתונים העצומה שהם הוכשרה עליהם.
 • ידידותי למשתמש: . הממשק הפשוט והתגובות הפשוטות שלו הופכים אותו לכלי קל לאלה ללא מומחיות טכנית.
 • תומך בשפות תכנות רבות: Chatgpt תומך בפייתון, JavaScript, Java ותריסר שפות תכנות אחרות.
 • תומך ב 20+ שפות: ChatGpt “יכול להבין וליצור טקסט” בלמעלה מ 20 שפות.

 • דיוק ואמינות מוגבלים: התגובות של צ’אט GPT עשויות להכיל שגיאות מכיוון שהוא משתמש בנתוני אימונים. זה גם לא עדכני; העדכון האחרון היה בספטמבר 2021.
 • הטיה נסתרת: . . לדוגמה, Chatgpt אינו נהדר לענות על שאלות שאינן באנגלית ולעתים קרובות מייצר שגיאות.
 • .

גוגל ברד היתרונות וחסרונות

היתרונות של גוגל בארד

 • דור טקסטים איכותי: Google Bard יכול לייצר טקסט דמוי אנושי שיכול לשמש למגוון משימות, החל מענה על שאילתות ועד סיכום חומר ועד תרגום טקסט.
 • מערך נתונים גדול: גוגל בארד מראש מראש על מערך נתונים מסיבי של טקסט וקוד, המאפשר לו לייצר תגובות מקיפות ואינפורמטיביות יותר מאשר דגמים קטנים יותר.
 • פלט טקסט יצירתי: .
 • כתוב קוד בשפות תכנות רבות: .
 • תמיכת שפה: ברד תומך בך.ג. אנגלית, יפנית וקוריאנית ויכולה לתרגם שפות אחרות.

חסרונות של גוגל בארד

 • משאבים חישוביים: דגמי שנאי גדולים משתמשים בהרבה משאבים חישוביים.

כאמור, ההבדל העיקרי הוא ש- ChatGpt חסר מידע עדכני. זה גם לא כולל שכבה בתשלום. הבסיס של השניים שונים זה מזה, עם ChatGpt המבוסס על GPT-4 ו- Bard של Openai על סמך Palm 2 של גוגל. ברד ניתן להפעלה עם מוצרים אחרים של גוגל כמו עדשה, שיכולים לפרש תמונות. משתמשים יכולים להעלות קבצים כדי להוסיף להנחיות שלהם, וזה לא אפשרי ב- CHATGPT. עם זאת, ChatGpt יכול לפרש תמונות כאשר הוא מסופק עם כתובת אתר.

מזהיר בעת שימוש ב- AI Chatbots

. לכן, המשתמשים צריכים להיות ביקורתיים על המידע המסופק על ידי Chatgpt ו- Google Bard כדי להבטיח את דיוקו.

בנוסף, ישנם חששות לפרטיות שמגיעים לשימוש ב- ChatGpt או Google Bard, שאוספים מידע אישי באותה צורה שמנועי חיפוש עושים. ניתן לאסוף את כתובת ה- IP, הטקסט ואפילו קישורים למידע שלך כמו טלפון, דוא”ל ומדיה חברתית.

האם הארגון שלך ישתמש ב- ChatGpt או Google Bard?

.

ל- Google Bard יש כמה תכונות שעוזרות לו להתבלט. ראשית, תוכלו לקבל גרסאות “טיוטה” של התגובה, המציעה מגוון תגובות. .

לעומת זאת, צ’טגפט מבוסס על נתונים עד ספטמבר 2021.

. למידע נוסף על האופן בו AI הגנריטיבי עובד יחד עם היתרונות והסכנות שלו.

הערכנו מוצרים אלה בהתבסס על הגרסה החינמית של ChatGpt ו- Google Bard, שהם בחינם כברירת מחדל. בדקנו כיצד שני הצ’אט בוטים של AI יענו על אותן שאלות, ושאלנו את צ’אט וגוגל בארד על פריטי חדשות עכשוויים יותר כדי לבדוק את המגבלות.

הירשם לניוזלטר Innovation Insider

להדביק את החידושים הטכניים האחרונים שמשנים את העולם, כולל IoT, 5G, האחרון על טלפונים, אבטחה, ערים חכמות, AI, רובוטיקה ועוד.

הועבר ימי שלישי ושישי

גם ראה

 • Chatgpt מגיע לתפקיד שלך. למה זה דבר טוב (TechRepublic)
 • Google Bard AI זמין כעת בדרך כלל (TechRepublic)
 • כיצד להשתמש ב- Google Bard (2023): מדריך מקיף (TechRepublic)
 • בינה מלאכותית: סיקור חובה יותר (TechRepublic on Flipboard)

פרטי חשבון

TechRepublic Close Modal

שתף עם החברים שלך

Chatgpt לעומת Google Bard (2023): השוואה מעמיקה
שתף: Chatgpt לעומת Google Bard (2023): השוואה מעמיקה

הופ ריס הוא סופר שממוקם בלואיוויל, קנטאקי, המתגורר כיום בבודפשט. עבודתה הופיעה באטלנטיק, בוסטון גלוב, ווקס, סגן ופרסומים אחרים.

בחירות העורך

TechRepublic Premium

תוכן Premium TechRepublic עוזר לך לפתור את סוגיות ה- IT הקשות ביותר שלך ולהתחיל את הקריירה שלך או את הפרויקט הבא.

פורסם: 1 בספטמבר 2023, 4:30 בבוקר EDT שונה: 1 בספטמבר 2023, 06:52 AM EDT קרא עוד ראו מאמרי פרימיום נוספים TechRepublic Premium

בינה מלאכותית ומושג תמונת טכנולוגיית מחשב מודרנית

בינה מלאכותית

תעודת ה- AI הגנרית הראשונה של מיקרוסופט זמינה בחינם

מיקרוסופט מנהלת גם תחרות מענקים על רעיונות לשימוש בהכשרת AI בבניית קהילה.

פורסם: 28 ביולי 2023, 3:18 אחר הצהריים EDT שונה: 28 ביולי 2023, 15:48 EDT קרא עוד ראו מאמרי בינה מלאכותית יותר

תמונה המייצגת שרתי ענן

איך AI Generative הוא מחליף משחק לאבטחת ענן

AI גנריטיבי יהיה מחליף משחק באבטחת ענן, במיוחד בנקודות כאב נפוצות כמו מניעת איומים, הפחתת עמל ממשימות חוזרות ונשנות וגישור על פער הכישרון של אבטחת הסייבר.

מחשב שמריץ תוכנת שכר

8 שירותי השכר הבינלאומיים הטובים ביותר לשנת 2023

האם העסק שלך זקוק לספק שכר המציע שירותי שכר בינלאומיים? השתמש במדריך הקונה שלנו כדי לבדוק את הפתרונות הטובים ביותר, מ- ADP ועד צדפות.

פורסם: 10 ביולי 2023, 7:28 AM EDT שונה: 25 באוגוסט 2023, 14:58 EDT קרא עוד ראו מאמרי שכר נוספים

מישהו שמשתמש בצ'אט במחשב נייד

בינה מלאכותית

גיליון רמאות של צ’אט: מדריך מלא לשנת 2023

. למד הכל מאיך להירשם בחינם למקרים לשימוש ארגוני, והתחל להשתמש ב- ChatGpt במהירות וביעילות.

פורסם: 21 בספטמבר 2023, 10:24 AM EDT שונה: 21 בספטמבר 2023, 10:50 AM EDT קרא עוד ראו מאמרי בינה מלאכותית נוספת

6 יום שני הטוב ביותר.Com מתחרים וחלופות לשנת 2023

מחפש אלטרנטיבה ליום שני.com? .

פורסם: 6 ביולי 2023, 1:00 בבוקר EDT שונה: 21 באוגוסט 2023, 17:37 EDT קרא עוד ראו מאמרי ניהול פרויקטים נוספים

הירשם לניוזלטר Innovation Insider

להדביק את החידושים הטכניים האחרונים שמשנים את העולם, כולל IoT, 5G, האחרון על טלפונים, אבטחה, ערים חכמות, AI, רובוטיקה ועוד. הועבר ימי שלישי ושישי

TechRepublic Premium

רשימת ביקורת כוח: בניית תוכנית התאוששות האסון שלך

אסונות טבע ומעשה ידי אדם יכולים לסכן את פעילותה ועתידה של כל חברה כיום. הוריקנים, רעידות אדמה וטרור או התקפות סייבר הם רק כמה דוגמאות לאיומים שעלולים להיות נכים. . זֶה . פורסם: 21 בספטמבר 2023, 16:00 אחר הצהריים EDT שונה: 22 בספטמבר 2023, 8:00 בבוקר EDT קרא עוד ראו מאמרי פרימיום נוספים של TechRepublic

ערכת שכירות: מנהל פרויקטים

שמירה על כל החלקים הנעים של עסק הפועל בצורה חלקה ובזמן דורשת אדם מאורגן היטב שיכול לראות את המטרה הסופית של פרויקט, לפתח דרך כדי להגיע למטרה זו ולהעביר את הדרך שיש ללכת אחרי כל האנשים ו צוותים הפועלים להביא את המטרה הסופית הזו ל . פורסם: 20 בספטמבר 2023, 16:00 אחר הצהריים EDT שונה: 21 בספטמבר 2023, 12:00 אחר הצהריים EDT קרא עוד ראו מאמרים פרימיום TechRepublic More

מדיניות שיטות עבודה מומלצות לתעודת SSL

תעודות SSL חיוניות להצפנת תנועה בין מערכות כמו לקוחות, הגשת לשרתים באמצעות דפדפני אינטרנט או יישומים המתקשרים עם מערכות מרוחקות. אישורים מגנים על נתוני לקוח ושרת, בדרך כלל הכרוכים במידע סודי כגון פרטי כרטיסי אשראי או מספרי ביטוח לאומי. . פורסם: 20 בספטמבר 2023, 16:00 אחר הצהריים EDT שונה: 21 בספטמבר 2023, 9:00 בבוקר EDT קרא עוד ראו מאמרי פרימיום נוספים של TechRepublic

TechRepublic Premium

מדיניות מחשוב מכשירים ניידים

מכשירים ניידים הם דרך חיים הן בתחומי הצרכן והן בעלות העסקים – ויש להגן על האינטרסים העסקיים במקום בו השניים מתכנסים. .. זה כולל תניות לחברה ובבעלות עובדים . פורסם: 20 בספטמבר 2023, 16:00 אחר הצהריים EDT שונה: 21 בספטמבר 2023, 9:00 בבוקר EDT קרא עוד ראו מאמרי פרימיום נוספים של TechRepublic

 • TechRepublic
 • TechRepublic בטוויטר
 • TechRepublic בפייסבוק
 • TechRepublic בלינקדאין
 • TechRepublic ב- Flipboard
 • מדיניות הפרטיות
 • תנאי שימוש