מתי זורמת ברבי? הנה איך לצפות בזה בבית. | Mashable, הנה איך לצפות בברבי בפלטפורמות סטרימינג

0

ברבי זמין לזרם החל בספטמבר. 12: הנה איפה למצוא את זה ולמה לצפות

הסרט עדיין לא זורם אך הוא יהיה זמין גם ב- MAX (לשעבר HBO MAX), מאז וורנר ברוס., מפיץ הסרט, הבעלים של פלטפורמת הסטרימינג. לא הוכרז על תאריך שחרור ספציפי, אך המנכ”ל דייוויד זאסלב אמר שהוא יגיע בסתיו.

מתי ‘ברבי’ זורם? הנה איך לצפות בזה בבית.

כל המוצרים המוצגים כאן נבחרים באופן עצמאי על ידי העורכים והסופרים שלנו. אם אתה קונה משהו באמצעות קישורים באתר שלנו, Mashable עשוי להרוויח עמלה שותפים.

ראיין גוסלינג ומרגוט רובי בדומם מהסרט

מעטים אנשים שלא ראו את גרטה גרוויג בַּרבִּי עם זאת, או לפחות נראה ככה מאז שובר הקופות של הקיץ חצה את סף המיליארד דולר. בַּרבִּי כדי להכות סטרימינג, מוכנים לצפות בחייהם של מרגוט רובי וראיין גוסלינג בפלסטיק מהנוחות של בית החלומות שלך, קוזי בברביצ’ור או קפוצ’ון “אני קנו” משלך.

בין אם עדיין לא תראו את זה או שאתה סופר -סופר המצפה שעון שני להעריך את כל הציטוטים הנפלאים וה- WTF, מוכן לשיר בקול רם עם כל הקנרגיה שיש לך, הנה כל מה שאתה צריך לדעת.

הוא בַּרבִּי נְהִירָה?

זמין כעת להשכרה או לקנות דרך פלטפורמות וידאו לפי דרישה (VOD) כמו Prime Video, Apple TV ו- Microsoft Store.

הסרט עדיין לא זורם אך הוא יהיה זמין גם ב- MAX (לשעבר HBO MAX), מאז וורנר ברוס., מפיץ הסרט, הבעלים של פלטפורמת הסטרימינג. לא הוכרז על תאריך שחרור ספציפי, אך המנכ”ל דייוויד זאסלב אמר שהוא יגיע בסתיו.

בינתיים, בַּרבִּי עדיין פועל בתיאטראות מקומיים. אנו ממליצים גם לצפות בסרטון ה- BTS האייקוני הזה של Gosling Precating כדי לבצע את בלדת הכוח שלו “אני פשוט קן”.

מה זה בַּרבִּי על אודות?

שלושה גברים לבושים בצורות שונות של athleisure עומדים בתנוחת כוח ב

הסרט הוורוד-גוון, שקריסטי פוצ’ו של Mashable נקרא “נס לאולפן קולנוע”, שוכן בברביילנד, שם ברביות הן מנהיגים, חלוצים ושליטים. כל יום הוא לכאורה מושלם אך במידה רבה זהה, שכן ברבי הסטריאוטיפי של מרגוט רובי מבינה במהרה, מתפכחים יותר ויותר ומתחילה לחשוב על גוססת?

ברבי, לצד קן לובלורן (ראיין גוסלינג), מחליטה ללכת לעולם האמיתי, אחרי שמוזרה ברבי (קייט מקינון) מסבירה שהילדה שמשחקת עם גרסת הבובה שלה חווה איזשהו משבר. כאן, ברבי מגלה את הפטריארכיה (בעיקר בצורת מנהלי מאטל), מוצאת בעל ברית בגלוריה (אמריקה פררה), ועליה להתעמת עם המשבר הקיומי המוטמע שלה. אבל קבוצה אחרת שמגלה את הפטריארכיה? הקנסות.

יש המון ביצי פסחא ודמויות בלתי צפויות לאורך הדרך, ואין שום סצנה שלאחר הקרדיט, כך שתוכלו להתגלגל חזרה לעולם האמיתי בסוף.

  • ’25 WTF של ברבי – ומצחיק – ציטוטים
  • ברבנהיימר פשוט עזר לשבור שיא קולנוע ענק נוסף
  • 10 התמוטטות הברבי הטובות ביותר, מדורגות
  • משותף ל”ברבי “ו’אופנהיימר”: מה ‘ברבי’ ו’אופנהיימר ‘
  • ‘ברבי’ מככבים ריאן גוסלינג וסימו ליו על קן וגבריות

שמככב בַּרבִּי?

קבוצת נשים יושבת בעולם ורוד בוהק, אחת כרגליים מורחבת בגועל, בסרט

זה צוות שחקנים משובץ כוכבים אם אי פעם היינו רואים אחד כזה. כאשר הלן מירן מתנהגת כמספרת, בַּרבִּי מככבים את מרגוט רובי וראיין גוסלינג בתור הליבה ברבי וקן, לצד סימו ליו, עיסא ריי, קייט מקינון, דואה ליפה, הארי נף, אלכסנדרה שיפ, נקוטי גאטווה, אמה מקי, קינגסלי בן-אדיר, שרון רוני, ועוד יותר כעמיתו, אמה מקיי, קינגסלי בן אדיר, שרון רוני, ועוד כעמיתו, אמה מקיי, בן-אדיר, רוני, ברביות וקנס. בעולם האמיתי יש את אמריקה פררה ואריאנה גרינבלט כגיבורים האנושיים, וויל פרל, ג’יימי דמטריו, קונור סווינדלס, ועוד כאנשי מאטל הרעים הגדולים, אבל יש המון דמויות וקומואים אחרים.

לצפות בַּרבִּי, אתה יכול לקנות את הסרט מ- Prime Video על ידי לחיצה על הכפתור למטה.

‘ברבי’ זמין לזרם החל בספטמבר. 12: הנה לאן למצוא את זה ולמה לצפות

ראיין גוסלינג ומרגוט רובי ב

“ברבי” לקח את הקיץ – ואת הקופות – בסערה.

הסרט, בבימויו של גרטה גרוויג, הכניס 155 מיליון דולר במהלך סוף השבוע הראשון שלו בקופות, וציין את סוף השבוע הפתיחה הגדול ביותר בהיסטוריה לסרט בבימוי נקבה.

ובעוד שעובדי התיאטרון עשו מסיבה מהכיוון לכיוון הקולנוע לבוש בוורוד ונוצץ, מחקים את סגנון החתימה של הבובה, חלק מהאנשים זורמים לצפות ב”ברבי “מהבית.

הנה מה לדעת.

איך לצפות בסרט “ברבי” משנת 2023 בבית

“ברבי” אולי עדיין בבתי הקולנוע, אבל הסרט יהיה זמין בשירותי סטרימינג החל מיום שלישי, ספטמבר. 12, ב 12 א.M. ET.

צופים חרדים ימצאו את זה בווידיאו של אמזון פריים, Apple TV, Google Play, Vudu ופלטפורמות אחרות.

הזרמת הסרט תגיע עם עלות, לעומת זאת. הסרט יהיה זמין לבעלות תמורת 29 דולר.99 או כהשכרה של 48 שעות תמורת 24 דולר.99 בפלטפורמות המשתתפות.

ולמי שעדיין רוצים לצפות בו על המסך הגדול, וורנר ברוס. מנכ”ל הגילוי דייוויד זאסלב אמר באוגוסט שהוא לא ממהר את הסרט מהתיאטראות.

“אנחנו באמת מאמינים בחלון Motion Picture – תן לזה לשחק … היכנס לפוווד, קח את זה דרך החלונות שעבדו לנצח (בעסק),” הוא אמר לפי המועד האחרון.

“PVOD” מייצג סרטון פרימיום לפי דרישה.

“ברבי” ממשיכה להיות ג’וגנאוט קופות. הסרט הפך לאחים וורנר.המהדורה הגבוהה ביותר בתולדות האולפן בסוף אוגוסט כשהגיעה ל -1 דולר.34 מיליארד ברחבי העולם, עוברים את מחזיק השיא הקודם, “הארי פוטר ואוצרות המוות של 2011 חלק 2.”

סופי מתערבת להיום.com בקיץ הקרוב. במקור מטקסס, היא מסתגלת לחיים בעיר ניו יורק. כשהיא לא כותבת על מגמות חדשות ותרבות הפופ, ניתן למצוא אותה מלטפת חיות תועה, מבלה שעות בחנויות ספרים או לקחת את הרכבת התחתית בכיוון הלא נכון.