סרטי הפעילות הטבעיים לפי הסדר, כרונולוגית ועד תאריך השחרור | CineMablend, ציר הזמן של הפעילות הטבעית הסביר

0

ציר הזמן של הפעילות הטבעית הסביר

הברית החזירה את קריסטי וקייטי לבית אמם וגידלה אותם לשם, הכינו אותם לעתיד עם השד. גם אז, חברי הברית ידעו שקריסטי תוליד בסופו של דבר את הילד שהשד חיכה לו, בעוד שקייטי תעשה את הצעות השד של השד. .

סרטי הפעילות הטבעיים לפי הסדר, כרונולוגית ועד תאריך השחרור

מתקשים בעקבות סרטי הפעילות הטבעיים?

אמילי באדר מסתכלת על המצלמה מבוהלת בפעילות טבעית: הקרוב של קרוב

(קרדיט תמונה: שחקני Paramount)

בדיוק כשחשבת שאתה בטוח מכל הופעות דמוניות, נראה שהגיע הזמן להקים מצלמות בבית שוב כי פעילות על טבעית הסרטים חוזרים עם פרק חדש שיצא באופן בלעדי ב- Paramount+. הפרק השביעי, שנקרא פעילות טבעית: קרוב קרוב, עוקב אחר אישה צעירה (אמילי באדר) המתעדת את מורשתה שהתגלה לאחרונה ונראית הסחה מהסיפור העיקרי שנחקר בסרטים הקודמים.

אם רצית לבקר מחדש את אירועי ששת המותחנים המקוריים שנמצאו תחילה, רשמנו את כל פעילות על טבעית סרטים לפי המקום בו הם נופלים על ציר הזמן למטה. עם זאת, נתחיל על ידי סקירת תאריכי השחרור המקוריים שלהם.

סרטי הפעילות הטבעיים לפי סדר לפי תאריך השחרור

  • פעילות טבעית (2007)
  • פעילות טבעית 3 (2011)
  • פעילות טבעית: המסומנים (2014)
  • פעילות טבעית: קרוב משפחה (2021)

עכשיו, השאלות שנותרות הן איפה אתה יכול למצוא את פעילות על טבעית סרטים ואיך בדיוק אתה צריך לצפות בהם? כלומר, אתה יכול פשוט לצפות בהם לפי סדר השחרור, אבל זה אחד מאותם זיכיונות סרטי אימה שאוהבים לקפוץ הרבה זמן ולתעסק עם ההבנה שלך מה זה או לא Canon. מלחמת הכוכבים סרטים לפי סדר (החל מה- Prequels לפני הטרילוגיה המקורית), אפשר לנו להסביר היכן כל אחד מה- סרטים נופלים על ציר הזמן העיקרי שלהם באופן כרונולוגי, מבלי למסור יותר מדי.

סרטי הפעילות הטבעיים בסדר כרונולוגי

פעילות טבעית 3

בימויו של יצרני הקולנוע המועמדים לאוסקר מאחור שפמנון, פעילות טבעית 3 הוא הפרק הראשון האמיתי של הסיפור הזה ומועדף על רוב המעריצים. אחרי מבוא של מרץ 2005 מציג את קייטי (קייטי פיטרסטון) ואת אחותה הצעירה קריסטי ריי (ספרג גריין) בתקופות מאושרות יותר, חתכנו לכמה “קלטות אבודות” של קייטי הצעירה (קלואי סנגרי) וקריסטי הצעירה (ג’סיקה טיילר חום) ילדות במהלך 1988. לכידת הצילומים היא דניס (כריס סמית ‘), צלם וידיאו מקצועי וחבר של אמה של הבנות, ג’ולי (לורן ביטנר), והדברים המוזרים שהוא לוכד כוללים את השיחות של קריסטי עם “טובי” הדמיוני, המופע הרגיל של חפצים שהושלמו אמצע אמצע, וכמה סמלים מבשר רעות מאוד על הקיר.

שמונה עשרה שנים אחר כך (ספציפית באוגוסט 2006), קריסטי ריי ובעלה, דניאל (בריאן בולנד), בדיוק בירכו את ילדם החדש, האנטר, שהוא גם הגבר הראשון שנולד בצד שלה במשפחה מזה זמן רב. . תוצאות מעשיו מובילות למסקנה מדהימה בה אירועי מדמם לאירועי קודמו.

פעילות על טבעית

לראשונה בהתחלה בשנת 2007 לפני שקיבלו שחרור רחב ב -2009 פעילות על טבעית – . כמובן שזו לא הפעם הראשונה שהיא חוותה תופעות מוזרות בלתי מוסברות, וכמו מדיום (מארק פרדריך) מסביר להם (בפיתול שקדמו לו ערמומי), זה לא הבית שרדוף … זה קייטי. .

פעילות טבעית 4

הבמאים אריאל שולמן והנרי ג’וסט והסופר כריסטופר לנדון חזרו פעילות טבעית 4, שמתחיל בליל כל הקדושים בשנת 2011, ממש לפני המתבגר אלכס נלסון (שחקן סרטי מארוול בקרוב לעתיד, קתרין ניוטון) ואחיה הצעיר וויאט (איידן לאבקאמפ) מתיידדים עם שכנתם הצעירה הסמוכה, רובי (בריידי). נראה כי נוכחותו של הילד מושכת כמה התרחשויות מוזרות, כולל חבר דמיוני בשם “טובי” וכמה סמלים מבשרים מאוד המופיעים במקומות שונים. .

פעילות טבעית: המסומנים

. חבריו מריסול (גבריאלה וולש) והקטור (חורחה דיאז) קוראים לעזרתו של עלי ריי, שמסביר להם מה קרה למשפחתה במהלך אירועי פעילות טבעית 2. זה רק אחד מקשרים מרובים ומפוצצים את המוח לסרטים הקודמים בסיפור העצמאי אחרת של פעילות טבעית: המסומנים, הרואה את כריסטופר לנדון מניח חובות דירקטורה.

פעילות טבעית: ממד הרפאים

לאחר פתוח קר שמרים מיד איפה פעילות טבעית 3 הסתיים בשנת 1988, פעילות טבעית: ממד הרפאים מהבהב קדימה 25 שנה כשמשפחת Fleege עוברת לבית שמתגלה שנבנה באתר לשעבר של בית הילדות ההרוס של קייטי וקריסטי. שם, ראיין בורח (כריס ג’יי. מוריי) ואחיו, מייק (דן גיל), מוצאים מצלמה המאפשרת להם לראות ישות רוחנית שלומדים נקראת “טובי”, ומובילה אותם לחשוד שתושבותם כאן לא הייתה במקרה. .

אם לשפוט על ידי פעילות טבעית: קרוב קרוב טריילר, נראה כי הפרק השביעי מוגדר בהווה (במיוחד על ידי ערכי ההפקה), אך אינו מראה שום קשר לעין לסיפור העלילה “קייטי” שאני יכול לספר. בין אם אחד מסרטי האימה החדשים הצפויים ביותר של השנה אכן מסתעף מקודמיו או עובר בקצב התוף שלה, ייחשף כאשר הוא מתחיל לזרום ב- Paramount+ יום שישי, 29 באוקטובר 2021.

ציר הזמן של הפעילות הטבעית הסביר

קייטי בחדר השינה בפעילות טבעית

.. הסרטים עוקבים אחר מבנה דומה במקצת – כולם מחוברים על ידי השד אסמודיוס “טובי” מתוך ספר טובט – ובו משפחות רדפו ולעיתים אף נרצחו על ידי נוכחות רעה. הסדרה מנצלת סגנון קופסי/POV של עשיית קולנוע, כאשר הסיפור מסופר דרך עדשת מצלמות האבטחה, הטלפונים, המחשבים ושיטות הקלטה אישית אחרות. .

עם שבעה סרטים בסך הכל, העולם של “פעילות טבעית” קיים בציר זמן לא לינארי, לפחות בהשוואה לסדר בו יצאו הסרטים. הצפייה בסרטים בסדר שחרור היא כיף, אבל הסיפור של הסדרה חזק יותר לאין שיעור כשצופים לפי ציר הזמן של הסרטים. במקום לנסות לחזות את התשובות לשאלות בלתי מוסברות המוצגות לאורך הזכיינית, צפייה בסרטים בסדר כרונולוגי מאפשרת לכל גילוי חדש להתרחש באופן אורגני. אז תפוס את המצלמות והסד המטלטלות שלך להשפעה מקסימאלית לקפוץ, מכיוון שזהו ציר הזמן של “הפעילות הטבעית” שהוסבר.

קריסטי וקייטי הצעירים בפעילות טבעית 3

למרות היותו הסרט השלישי שיצא בזכיינית, ציר הזמן של הסדרה מתחיל ב”פעילות טבעית 3.”הסרט מתמקד בילדותן של האחיות קייטי (קלואי סנגרי) וקריסטי (ג’סיקה טיילר בראון), שהראשון מהם יככב אחר כך בכותרת” פעילות פרנורמלית.”” PA3 “מתרחש בשנת 1988, כמעט שני עשורים לפני אירועי שני הסרטים הבאים. האחיות מתגוררות עם אמם ג’ולי (לורן ביטנר) והחבר הצלם שלה, דניס (כריס סמית ‘), כשקריסטי מתחיל לראות חבר דמיוני בשם “טובי”, שמתגלה כשטן שיטיל את המשפחה בכל השאר של הזכיינית. שתי האחיות מתחילות להתנהג מוזר ברגע שטובי נמצא בסביבה, מה שמניע את ג’ולי ודניס להגדיר את המצלמות ברחבי הבית כדי לקוות לתפוס את כל מה שגורם לשינויים ההתנהגותיים של הבנות בקלטת. זה אחד הערכים החזקים ביותר בסדרה, במיוחד ברגע שנחשף אופיו האמיתי של טובי (שלא לדבר על כך ש- Teddy Ruxpin Doll הארורה). הסרט הוא גם הראשון שמציג את הברית המכונה “המיילדות”, פולחן מכשפות בינלאומי המופיע לעתים קרובות לאורך הסדרה.

סצנה מפעילות טבעית 2

העניינים קצת מטושטשים עם “פעילות טבעית 2”, כאשר הסרט מתיישר יחד עם “פעילות טבעית” בסוף הסרט, אך הסרט השני מתחיל כמה חודשים לפני הסרט הראשון, וכולל שיחות על קייטי ומיכה הנטען מפגשים על טבעיים מהסרט הראשון. מְבַלבֵּל? אולי קצת, אבל כשצופים בסרטים בסדר כרונולוגי, זה קצת יותר הגיוני בפועל מאשר בהסבר. “פעילות פרנורמלית 2” מתרכזת בקריסטי בוגרת (Sprague Grayden) ובעלה דניאל (בריאן בולנד) לאחר שפרץ ביתם ונקרע זה מזה. עם זאת הפריט היחיד שנגנב היה שרשרת שקריסטי קיבלה מאחותה קייטי, והפורצים נמנעו לחלוטין מהמשתלה. באופן מוזר, צייד התינוקות החדש שלהם הוא הזכר הראשון שנולד בצד של קריסטי במשפחה מאז שנות השלושים של המאה העשרים. . הרדפים מסלים במידה מחרידה, וכאשר “פעילות טבעית 2” וסרט OG נפגשים סוף סוף יחד, זהו גילוי טרגי ומפחיד, רק מודגש על ידי הידיעה מה עתיד לבוא. מבלי לקלקל את הסוף, פשוט דע את צייד התינוקות הזה הוא במרכז הכל, והשיא גורם לחוויית צפייה קשה למדי.

פעילות על טבעית

קייטי ומיכה בפעילות טבעית

עכשיו כשאנחנו יודעים מה קרה לקריסטי כמבוגר, הגיע הזמן לבקר את אחותה. בכניסה הראשונה לזכיינית, “פעילות טבעית” מתקיימת לאחר אירועי חלק 2, כשהם ממוקמים על הזוג הצעיר קייטי (קייטי פיטרסטון) ומיכה (מיכה סלואט). לאחר שאירועים מוזרים מתחילים להתרחש סביב ביתם, הצמד הציג מצלמות וידאו כדי לתפוס את התופעות הבלתי מוסברות. הרדיפות גדלות בחומרתם, ומסתיימות בהחזקת קייטי ומיכה נזרקים למצלמה. סיום “פעילות טבעית 2” הוא הרחבה של מה שקורה ברגעים שלאחר סיום “פעילות טבעית”, להחזיר את הזיכיון לסדר. זה גם היעיל הפשטני ביותר של הסדרה, שכן החוף העומק אפוף מסתורין. .

פעילות טבעית 4-7

הקריאה בספר בפעילות טבעית: המסומנים

אירועי “פעילות טבעית 4”, “פעילות טבעית: המסומנים” ו”פעילות טבעית: מימד הרפאים “כולם מתקדמים בסדר השחרור. “פעילות פרנורמלית 4” היא סרט ההמשך הראשון לקו העלילה הקיים ובעוד שהסיפור עשוי להיראות לא קשור לאירועים הקודמים, הקשר של הסרט באמצעות הדמות “רובי” מרחיב את המיתוס “הרשות הפלסטינית”, ודוחף את הקריסטי וקייטי מורשת קדימה.

“פעילות טבעית: המסומנים” הוא ספין אוף (ולטיעון המפחיד ביותר מהחבורה), שמתרחש בכפר לטיני ומרכז במשפחה שאינה קשורה לחלוטין לקריסטי/קייטי. המופעים העל -טבעיים קשורים לקבוצת מכשפות המכונה המיילדות ששטפו נשים מוותרות על בניהם הבכורים כדי ליצור צבא של צעירים ברשותם. עם זאת, סיפור סיפור זה מתאם ישירות לאירועי “פעילות טבעית 3″ וברגעים האחרונים של הסרט, מביא את הסרט המלא במעגל מלא וחוזר ישירות ל”פעילות פרנורמלית.”

במה שנועד להיות הסרט האחרון בזכיינית, “פעילות טבעית: ממד הרפאים” הוצג בתלת מימד, וקושר כל מטרות רופפות מהתשלומים הקודמים. טובי, המיילדות, קריסטי/קייטי, ודמויות מכל הזיכיון מופיעות כולם או מכונים בהפלקת אימת חג המולד הזו. הסרט אכן מסמן את סוף קו העלילה המקורי, עם “פעילות טבעית: Next of Kin” המשמש אתחול מחדש של הסדרה לא קשור. “הבא של קרוב” עוקב אחר סרטים דוקומנטריים בשם מרגוט (אמילי באדר) המחפשת את אמה הולדתה, שנטשה אותה בבית חולים זמן קצר לאחר הלידה. החקירה שלה מביאה אותה לקהילה קטנה של אמיש, אך כזו שאינה קיימת על ידי מעקב אחר תורתו של אל נוצרי, אלא זו של האסמודיוס הדמוני, aka toobi. השיא מעצבן ופתוח, ומשאיר את הדלתות פתוחות לרווחה לסרטי “פעילות טבעית” עתידית אם Blumhouse יחליט אי פעם להפעיל את המצלמות הדיגיטליות שוב.

זריקה מ

מעטים ציפו שזכיינית בית רדוף רוחות שנמצאה כדי לפתח כל דבר קרוב למיתולוגיה מורכבת. לאחר ש”פעילות טבעית “של 2007 הפכה ללהיט מפתיע, היה קל ל”פעילות הטבעונית 2” של 2010 לשכוח את הסרט הראשון ולשפץ מחדש קבוצה אחרת של אנשים שעוסקו על ידי שד בלתי נראה במקום אחר. אבל, לא ככה זה הלך.

במקום זאת, שלושת הסרטים “הפרנורמליים” הראשונים מתמקדים כולם בבני משפחה אחת, המתארים שד שהם מכנים טובי וכיצד הוא השפיע על אירועים במשך עשרות שנים. . רק הכניסה האחרונה בזכיינית, “הפעילות הטבעית: Next of Kin” של 2021, חסרה קשר ישיר לסאגה המקורית, ובכל זאת הבנתו כיצד עובדים שדים, איזה סוג של התנהגות הם מעוררים בבני אדם ואיך הם מופיעים בוידאו עדיין סמן את זה כמעשה באותה מיתולוגיה.

עם זאת בחשבון, להלן פירוט מקיף של ציר הזמן המלא של סדרת “הפעילות הפרנורמלית”, החל מההיסטוריה שלפיה לא נערכו סרטים, וצעדים קדימה להווה, עם כמה פרטים מסע בזמן יחד הדרך.

תאריך לא ידוע (לפני 1980)-ברית עושה עסקה עם שד

הברי כפי שנראה ב

מתישהו במאה העשרים, קבוצת מכשפות שהיו נודעות בשם מיילדות הברית עשתה עסקה עם שד. בתמורה לכוח עולמי, עושר, לא משנה מה המכשפות שאולי ביקשו, מנהיג ברית בשם לויס הבטיח לתת לשד את בנה הבכור (או ליתר דיוק, הילד הגברי הראשון שנולד מקו המשפחתי שלה). לויס, כפי שהתברר, מעולם לא נולד בן, רק בת בשם ג’ולי. לג’ולי, בתורו, היו שתי בנות משלה, קייטי וקריסטי.

באשר למיילדות Coven, הן היו ממשיכות להפעיל את השפעתן על משפחת לויס ותמימים חסרי אונים אחרים במשך עשרות שנים. ככל שהסיפור נרחב יותר, נראה כי הצרכים והצרכים של השד עצמו היו מתרחבים. ראשית, הוא רק רצה את הילד הזכר הראשוני, ואז זה היה ילדים גברים מרובים והקרבה בתולה, ואז ילד קטן וילדה קטנה כדי לתת לשד צורה פיזית. .

1988 – פעילות טבעית 3

ג'סיקה טיילר בראון בתור קריסטי

חוויות הילדות של בנותיה של ג’ולי קייטי וקריסטי נחשפות על קלטות VHS שהוקלטו על ידי החבר של ג’ולי דניס, צלם וידיאו מקצועי. האירועים המוזרים החלו כשקריסטי בת החמש החלה לדבר עם חבר בלתי נראה, היא התקשרה לטובי, שכולם הניחו באופן טבעי היה דמיוני. .

לאחר שרשם בשוגג אבק שהתיישב על דמות בלתי נראית במהלך רעידת אדמה, הקים דניס מצלמות ברחבי הבית כדי לתעד עוד יותר התרחשויות על טבעיות. המצלמה בחדר השינה של הבנות הראתה שקריסטי עולה באמצע הלילה ודיברה איתה – אפילו לפעמים מתווכחת עם – נוכחות בלתי נראית בפינת החדר שליד ארון קטן. דניס מצא סמל מוזר שנמשך בתוך הארון ההוא, והמחקר חשף שהוא משמש את המכשפות בזימון ובכריכה של שדים, שיחזיקו בנות עד גיל הלידה, ואילץ אותם ללדת בנים שהובטחו לשדים.

עם ההסלמה הרדופה הדמונית, ג’ולי החלה להאשים את דניס בכך שהיא מעודדת את דמיונם של הבנות עד שהדברים יצאו מהישג יד באופן בלתי הפיך. ג’ולי סירבה להסתכל על הסרטונים, אפילו כשהם תפסו דברים כמו רנדי (חבר של דניס) שנשרט פיזית על ידי השד או קייטי שהורמה ​​מהאדמה.

1988 – פעילות טבעית 3 ופעילות טבעית: ממד הרפאים

קייטי בוהה באמה המתה כטובי מנצחת

ג’ולי רק השתכנעה שמשהו קורה לאחר שהיא הייתה עדה באופן אישי ריהוט מטבח ומכשירים המנוחים לתקרה ואז מתרסקת לרצפה. מבועתת, היא והמשפחה ברחו מהבית לחווה של אמה לויס. באופן טבעי, זה פשוט שיחק בידי הברית. בלילה הראשון שלהם בבית ההוא, טובי הרג את ג’ולי ודניס, והשאיר את הבנות במעצר סבתה ואת בריתה.

הברית החזירה את קריסטי וקייטי לבית אמם וגידלה אותם לשם, הכינו אותם לעתיד עם השד. גם אז, חברי הברית ידעו שקריסטי תוליד בסופו של דבר את הילד שהשד חיכה לו, בעוד שקייטי תעשה את הצעות השד של השד. הבנות לימדו לראות את הזמן באמצעות החושים הדמוניים של טובי, מה שמאפשר להן להתבונן במשפחת הפליגה בשנת 2013.

קריסטי וקייטי בטח חסמו את הזיכרונות האלה, מכיוון שהם היו מופתעים כאשר הנוכחות הדמונית חזרה לחייהם כמבוגרים.

1992 – פעילות טבעית: ממד הרפאים

ליילה (אייבי ג'ורג ') ואמה אמילי (ברית שו)

בשלב מסוים בשנת 1992, האנטר ריי, ילד שלא ייוולד עד 2005, הגיע בעבר בזכות יכולות המניפולציה של טובי של טובי. . השנייה הגיעה מאוחר יותר באותה שנה, גם מהעתיד, באדם של ליילה פליגה, שנסעה חזרה משנת 2013 דרך מנהרה דרך מימד הרפאים שטובי נפתחה בקיר חדר השינה שלה.

זמן קצר לאחר שטובי התגלגל בבשר, אמה של ליילה אמילי פלגה הגיעה, לאחר שעקבה אחר ליילה דרך מנהרת הזמן. אחרי שלילה הסבירה שהיא בסדר, טובי הרג את אמילי, והשד והילדה הקטנה עזבו יחד.

באותה שנה, הברית שרפה את ביתה של קייטי וקריסטי, ומאפשרת לבית לפלגזים, יום אחד יכבוש במקומו.

2005 – פעילות טבעית 2

קריסטי (ספראג גריידן) וקייטי (קייטי פיטרסטון) ברגע שמח

עד שנת 2005, קריסטי הייתה נשואה לדניאל ריי, גבר מבוגר עם בת מתבגרת, עלי. יום אחד, בזמן שקריסטי הייתה בהריון עם ילדם הראשון יחד, קייטי הופיעה עם קופסה שהכילה את כל הסרטונים שדניס הקליט כשהיו ילדים. מכיוון ש- VCRs היו מיושנים במידה רבה בשלב זה, אף אחד לא צפה בסרטונים, פשוט השאיר אותם במרתף.

כשקריסטי ילדה את בנה האנטר ריי באותה שנה, הכל נראה נורמלי ושמח. לא ידוע לכולם באותה תקופה, אמילי פלגה ילדה את ליילה באותו יום.

זמן קצר לאחר מכן, בית ריי היה לכאורה פורץ. עם זאת, שום דבר בעל ערך לא נגנב; הכל פשוט היה מוגדר והושלך סביב. החדר של האנטר לא היה נגוע. עם זאת, תיבת הסרטונים במרתף נעלמה. הפריצה LED דן תתקין מערכת אבטחה יקרה (כולל מצלמות וידאו במספר מקומות מפתח בתוך הבית ומחוצה לו), שתסייע בתיעוד האימה העל-טבעית לבוא.

אוגוסט 2006 – פעילות טבעית 2

החזיקה קייטי (קייטי פיטרסטון) מתגנבת על דן ריי (בריאן בולנד)

בחודשים הבאים, משפחת ריי מיוסרת על ידי נוכחות בלתי נראית. הם שמעו רעשים בלתי מוסברים, הרגישו נשימה של מישהו אחר בחדרים ריקים, והיו עדים לסירים, מחבתות וסכינים שנפלו באופן ספונטני ממתלה המטבח שלהם. דן פיטר את עוזרת הבית שלהם מרטין לאחר שתפס אותה מריחה את הבית במרווה בוערת בניסיון להדוף רוחות רעות.

הכלב המשפחתי, אבי, היה מודע לנוכחותו של טובי מההתחלה, נוהם במשהו בלתי נראה, במיוחד בחדרו של האנטר. לילה אחד נראה אבי נלחם במשהו בדיוק מחוץ למסך וכנראה מפסיד, מייבב ובהמשך הוא בקושי מודע ולא מגיב. בזמן שדן ועלי לקחו את אבי לווטרינר החירום, קריסטי הותקפה על ידי נוכחות בלתי נראית זו, שגררה אותה דרך הבית ולתוך המרתף, וכסה אותה שם. היא הופיעה שוב עם סימן נשיכה על רגליה, מתנהגת כאילו הייתה ברשותה. היו גם סמלים שנשרדו בחלק הפנימי של דלת המרתף, שגילה עלי אחר כך.

. אם נודע כי ניתן היה להעביר את החזקה של קריסטי רק לקרוב משפחה בדם, דן קיבל את ההחלטה להקריב את קייטי. לאחר טקס הכרוך בשריפת תצלום ילדות של קייטי, קריסטי חזר לשגרה. עם זאת, בביקורה הבא, קייטי אמרה לאחותה כי היא החלה לחוות נוכחות בלתי נראית לא נראית בביתה שלה.

ספטמבר 2006 – פעילות טבעית

קייטי פיטרסטון כקייטי

קייטי ומיכה מעולם לא ידעו שלדניאל ריי יש יד בחוויותיהם עם השד שנקרא טובי. למעשה, בהתחלה מיכה לא באמת האמין שמשהו קורה בכלל, אבל הוא השתמש ברדיפה כתירוץ לרכוש מצלמת וידאו דיגיטלית, לאחר שנהנה להתעסק עם זה ששייך לדניאל בביקור קודם.

מיכה וקייטי הקימו את המצלמה בחדר השינה שלה. בנוסף לצלילי דפיקות ודופקים מוזרים, הערבים כללו דלתות וחפצים אחרים הנעים מעצמם, וטביעות רגל שנותרו בקמח שנראו יותר כאילו הם שייכים לדינוזאור קטן מאשר של אדם.

לאחר שבילו של טובי הוביל אותם לעליית הגג, מיכה וקייטי מצאו את תצלום הילדות שנשרף חלקית של קייטי שדן ריי נהג להציב עליהם את טובי, אך לא היה להם מושג איך זה הגיע לשם.

אוקטובר 2006 – פעילות טבעית, פעילות טבעית: המסומנים, ופעילות טבעית 2

קייטי (קייטי פיטרסטון) היא בעלת

אחרי שבועות של ייסורים, מיכה וקייטי היו מוכנים לברוח מביתם, למרות שנפשי הזהיר אותם שזה לא יעזור. אולם ביום האחרון, קייטי נראתה מתפטרת למה שקורה ולא רצתה לעזוב. באותו לילה, קייטי שהובילה בבירור קמה מהמיטה וירדה למטה. מיכה התעורר כשצעקה לו.

למרות שזה לא ייחשף עד שנים אחר כך, מה שהניע את הצעקה של קייטי היה מפגש עם הקטור, בחור צעיר שמעולם.

כשמיכה ירד למטה, קייטי דקרה אותו למוות, ואז נשאה את גופו למעלה וזרקה אותה למצלמת הווידיאו. היא עדיין מכוסה בדם של מיכה, ואז הלכה לבית ריי, שם הרגה את דניאל וקריסטי וחטפה את האנטר. עלי היה אז בטיול בבית ספר, וכך נחסך.

2011 – פעילות טבעית 4

אלכס נלסון (קתרין ניוטון) מרחף בשנתה

מאותה נקודה, קייטי הייתה משמשת כאקוליט יודע של טובי. עם זאת, היא אכן איבדה את האנטר, שאומצה על ידי משפחת נלסון וניתנה את השם וויאט. איכשהו היא רכשה ילד צעיר נוסף בשם רובי, והשתמשה בו להתחבר מחדש עם וויאט בכך שהתחזה לאמה של רובי ועברה לשכונה של נלסון. תחת השפעתו של רובי, וויאט החל לתקשר עם טובי ולהביא חוויות טבעיות על משפחתו המאומצת.

הברית צצה גם ככוח פעיל בנקודה זו, ורדפה אחר לא רק וויאט/האנטר, אלא גם את העשרה אלכס נלסון, מיועדת להקרבה הבתולה שהם היו צריכים לקשור את טובי למטוס זה. כרגיל, הרדוף הרדוף הסלים עד שכל המשפחה הייתה מתה – למעט האנטר, כבר לא וויאט, שחזר למשמורת של קייטי.

2012 – פעילות טבעית: המסומנים

ג'סי (אנדרו ג'ייקובס) מתגבר על כוח

בשנת 2012 התרחשה לוס אנג’לס, סדרת אירועים שנראתה בהתחלה לא קשורה לאגוד “הטבעי”, אך בסופו של דבר יחשפו את עצמם כעבודה של אותה ברית שדים, ואותו כוח דמוני שהם סוגדים. בבניין דירות צנוע בשכונה אמריקאית לטינית, הייתה חשדה אישה בשם אנה שהיא מכשפה. .

מיד לאחר מכן, ג’סי החל לחוות יכולות על טבעיות מלווה בתנודות מצב רוח בלתי נשלטות, והבין שהוא סומן על ידי החזקה על ידי Coven של אנה. הקטור וחבר נוסף, מריסול, ניסו להבין מה קורה ומה הם יכולים לעשות בקשר לזה. הם אפילו נפגשו עם עלי ריי, שעשה מחקר רב על הברית מאז מות הוריה. לרוע המזל, מאמציהם הובילו אותם לחווה של סבתא לויס, שם נהרגה מריסול והקטור נשלח אחורה בזמן למות באותו לילה כמו מיכה, עוד בשנת 2006.

2013 – פעילות טבעית: ממד הרפאים

ליילה (אייבי ג'ורג ') ואביה (כריס מוריי) מתקשרים עם סרטון של קריסטי (ג'סיקה טיילר בראון)

בשנת 2013, משפחת Fleege מצאה קופסה בין הדברים שלהם, כזו שאף אחד מהם לא זיהה. הוא הכיל את כל קלטות ה- VHS של ילדותה של קייטי וקריסטי שנעלמו מהמרתף המשפחתי של ריי שנים שקדמו. .

בנוסף לקלטות, התיבה הכילה גם מצלמת וידאו גדולה ומיושנת. ראיין בורח קבע במהירות כי המצלמה נבנתה בהתאמה אישית, והבחין שנראה שהיא מציגה דפוסים מוזרים באוויר שלא נראו לעין בלתי מזוינת. בערך באותה תקופה, בתו של ראיין בת השש, ליילה, החלה לדבר עם נוכחות בלתי נראית שהיא קראה לטובי. בעזרת המצלמה המוזרה, ראיין הצליח לתפוס את טובי בוידאו כפי שמעולם.

לרוע המזל, היכולת להציץ טובי לא הקלה על עצירתו. התברר יותר ויותר שלילה הוזמנה על ידי העבר. התמונות שהוקלטו מזמן של קריסטי וקייטי אפילו נראו מודעות אליה, עם סרטון של קריסטי בשלב מסוים ואמר ליילה “תברך אותך”, כשהיא מתעטשת. לאחר שהניסיון של משפחת Fleege לזרוק את טובי לא צלח, ליילה הוזמנה דרך פורטל לעבר, עם אמה אמילי במרדף.

2021 – פעילות טבעית: הקרוב

מרגוט (אמילי באדר) חוקרת את שורשיה

בשנת 2021 החליטה אישה צעירה בשם מרגוט לעשות סרט תיעודי על מקורותיה שלה, לאחר שנשארה מחוץ לבית חולים כתינוק. בליווי הצלם והחבר שלה כריס, היא נפגשה עם קרוב משפחה בשם סמואל שמצאה דרך אתר גנטיקה. סמואל טוען שהוא אמיש ועל רומספרינגה שלו, ומסכים ללוות את מרגוט, כריס, ואת איש הצליל שלהם, דייל, בחזרה לחוות פנסילבניה, שם מקורו הוא ומרגוט שניהם. בשיחה עם חברי הקהילה האחרים, מרגוט נודע כי אמה ספוגה על ידי מבחוץ, ונטשה אותה במקום לאפשר אותה לאומץ על ידי משפחה אחרת בקהילה.

לא לוקח זמן רב להבין שדברים בחווה הם לא מה שהם נראים. הקהילה בכלל לא אמיש – עם זאת, הם מקריבים עזים באמצע הלילה ויש להם כנסייה באמצע היער עם חור עמוק בתוכו. מסתבר שהם הביאו לשם את מרגוט בכוונה, מכיוון שחור בכנסייה מכיל את השד אסמוודאוס בגופה של אמה של מרגוט, ומרגוט היא הבאה בתור כדי לאכלס אותו. מרגוט הורגת את אמה ונמלטת עם כריס, כאשר האסמודיוס הנטול כעת מעורר הרס על הקהילה.

סיפור זה אינו מחובר ישירות לתשלומים הקודמים, אם כי היו רמזים לקישור בין טובי לאסמודוס (כמתואר בספר TOBIT). סרט 8, “פעילות טבעית: הצד השני”, מבטיח חזרה לסאגה של קייטי וטובי, ואולי יגלה פרטים נוספים.