מסיבת סיילוויי | מסיבה כשאתה עוזב | קו שיוט קרנבל, 10 הפלגות המסיבות הטובות ביותר בשנת 2023 – מדריך שלם – החיים היטב שייטו

0

10 הפלגות המסיבות הטובות ביותר בשנת 2023 – מדריך שלם

כשהלכתי במקור על הפריצה הנורווגית, הייתי עדיין נער ולא מבוגר מספיק לשתות. עם זאת, דבר אחד שאני כן זוכר הוא שהמסיבה מעולם לא הפסיקה.

ספינת שייט במסיבות

 • נהל את הפלגות שלי
 • סיורי החוף
 • מתנות וקניות בחדר
 • שירותי ספא וסלון
 • תוכניות אינטרנט
 • חבילות משקאות
 • אפליקציית רכזת קרנבל
 • Fly2fun
 • תחבורה בשדה תעופה
  • שירות לקוחות

   תאגידי

   על קרנבל

   • עיתונות
   • הודעות משפטיות
   • פרטיות ועוגיות
   • קריירה
   • שותפי נסיעות
   • מפת אתר
   • רחוק אנחנו הולכים. נפתח בחלון חדש. אתר חיצוני שעשוי לעמוד בהנחיות הנגישות או לא
   • פייסבוק. נפתח בחלון חדש. אתר חיצוני שעשוי לעמוד בהנחיות הנגישות או לא.
   • טוויטר. נפתח בחלון חדש. אתר חיצוני שעשוי לעמוד בהנחיות הנגישות או לא
   • אינסטגרם. נפתח בחלון חדש. אתר חיצוני שעשוי לעמוד בהנחיות הנגישות או לא
   • פינטרסט. נפתח בחלון חדש. אתר חיצוני שעשוי לעמוד בהנחיות הנגישות או לא
   • אתה צינור. נפתח בחלון חדש. אתר חיצוני שעשוי לעמוד בהנחיות הנגישות או לא
   • © Carnival Corporation.
    כל הזכויות שמורות.
   • מציין אתר חיצוני שעשוי לעמוד בהנחיות הנגישות או לא.
   • *מיסים, עמלות והוצאות נמל הם נוספים. צפה בתנאים ולהגבלות

   10 הפלגות המסיבות הטובות ביותר בשנת 2023 – מדריך שלם

   האם אתה מחפש את הפלגות המסיבות הטובות ביותר? אל תדאג, יש לי מכוסה.

   בתור בחור בשנות העשרים שלי שמשייט הרבה, אני יודע ממקור ראשון שהם ההפלגות הטובות ביותר למסיבות. בין אם זה לטיול של ילד, טיול של ילדה או אם אתה פשוט אוהב לחגוג, יש הרבה כיף, ספינות שייט מסיבות!

   עם זאת, הנה 10 הפלגות המסיבות הטובות ביותר.

   פוסט זה מכיל קישורי שותפים שמשמעותם אם תלחץ וקנה שאני יכול לעשות עמלה, ללא עלות לך. .

   בתור מקורב באמזון אני מרוויח מרכישות מתאימות.

   10 הפלגות המסיבות הטובות ביותר

   1. נווה מדבר של הים

   נווה מדבר של מפלגת הים ה -70

   Royal Caribbean ידוע ביצירת כמה מספינות השייט האקסטרווגנטיות ביותר בעולם. לאחרונה הייתי על נווה המדבר של הים והמסיבה מעולם לא הפסיקה.

   בין אם זה היה בקריוקי הזרקור, הבר הגאות העולה, הפאב האנגלי של חזיר ושרוקית או מועדון הלילה בלאיז, תמיד היה משהו שקורה. בעלת כל מקומות הבידור האלה, זה אחד הדברים הטובים ביותר בנווה המדבר של ספינת השייט בים, כי הכיף לעולם לא מפסיק.

   אם אתה אוהב מוזיקה חיה וריקודים, יש את אולם המוזיקה. בבר ולמועדון זה יש הופעות חיות ורחבת ריקודים.

   במהלך היום יש את סיפון הבריכה עם הרבה ברים, ג’קוזי, בריכות ומגלשות מים. לבלות ליד הבריכה זה תקופה נהדרת ודרך נהדרת לפגוש אנשים חדשים.

   דבר מגניב נוסף בנווה המדבר של הים הוא שכונת הטיילת המדהימה, עם ג’וני רוקטס ומיוצרי משחק ספורט בר. אם אתה עוסק בספורט, יהיה לך הזמן הטוב ביותר לצפות במשחק ספורט ב- Playmakers.

   טיפ: שייט במהלך חופשת החורף, חופשת האביב וחופשת הקיץ הם הדרכים הטובות ביותר להבטיח שתשתול במסיבות מהנות.

   2. שמחה נורווגית

   קו השייט הנורווגי נוטה לספק לקהל צעיר יותר, כך שאם אתה מבוגר צעיר, תאהב שייט עם נורווגי. נורווגי הוא אחד מקווי השייט הטובים ביותר לשתייה, מסיבות וכיף.

   השמחה הנורווגית היא ספינת שייט חדשה יותר שהחלה להפליג בצפון אמריקה בשנת 2019. בספינת השייט הזו יש הרבה פעילויות על סיפונה כולל חדר מציאות מדומה, מגלשות מים וגרטינג.

   על הסיפון השמחה הנורווגית, יש אזור מבוגר בלבד בשם Spice H20 על הסיפון 17, בהשראת איביזה. במהלך היום זה אזור לתפוס משקה ולהירגע, אולם בערב זה הופך לאווירה אחרת לגמרי.

   בשעת הערב ב- Spice H20, תוכלו לחגוג ולרקוד תחת הכוכבים, משהו מהנה וייחודי בשמחה הנורווגית.

   טיפ: ברוב קווי השייט הנוסעים צריכים להיות 21 לשתות. על סיפון נורווגי, נוסעים בני 18 יכולים לצרכן בירה או יין במים בינלאומיים באישור של הורה.

   3. קרנבל מרדי גרא

   קו שייט קרנבל ידוע בזכות ספינות מהנות, ונוסעים מהנים שאוהבים לבלות. על הקרנבל מרדי גרא, ישנן פעילויות רבות לצעירים והצעירים בלב, כמו פארק מים, מסלול חבלים בגודל 600 רגל ורכבת הרים בורג!

   מכיוון שלקרנבל מרדי גרא יש כמעט 20 סורגים שונים על הסיפון, דבר מהנה לנוסע לעשות הוא זחילה בר. התנסות בסורגים השונים על הסיפון זה כל כך כיף ודרך נהדרת לנסות את המשקאות שיש לקרנבל להציע.

   אם אתם מחפשים שייט מהנה למסיבות, בדקו את הקרנבל מרדי גרא. תגלה שרבים מהנוסעים האחרים על הסיפון מחפשים לחגוג וליהנות גם כן!

   טיפ: שייט בהאמה קצרה (3-4 ימים) מושך בדרך כלל את אלה שרוצים לחגוג יותר מכל אחד אחר. תכנן שייט ארוך בסוף השבוע למפלט של חברים מהנים.

   4. גברת ארגמן בתולה

   Voyages Voyages הוא קו שייט בלבד מבוגר שעושה דברים אחרת. שוק היעד של מסעות בתולי הם סיירות דמוגרפיות צעירות יותר, עם זאת, פעילים ופתוחים בכל הגילאים ירגישו בבית.

   לגברת הסקרלט הבתולה יש אווירה של מסיבה מגניבה ומהנה. לספינת השייט הזו יש מכון קעקועים על סיפונה ו”מסיבת הלילה הסקרלט “, הידועה כאחת המסיבות הטובות בים.

   ללילה הסקרלט, נאמר לנוסעי שייט או “מלחים”, כפי שמכנה אותם וירג’ין, ללבוש אדום. לילה ארגמן הוא מסיבת בריכה מטורפת שהיא המון כיף! עם התקדמות הלילה, המסיבה עוברת אל הברים והמועדונים השונים סביב ספינת השייט.

   האחוזה היא מועדון הלילה של הגברת הסקרלט, שעשויה להיות מועדון הלילה הנחמד ביותר בים! האחוזה היא מועדון לילה בן שתי קומות עם רחבת ריקודים, מוזיקה חיה ודי ג’יי.

   מכיוון שבתוגת היא קו שייט בלבד למבוגרים, המשמעות היא שלא יהיו ילדים. המשמעות היא שהבידור על סיפונה מסופק למבוגרים במקום שהוא ידידותי למשפחה.

   אם אתם מחפשים לחגוג ולחוות את המבוגרים האולטימטיביים בלבד, בדקו את הגברת הסקרלט הבתולה.

   קבל את מתכנן השייט האולטימטיבי

   מחיר רגיל: 27 $ עכשיו רק 17 דולר!

   5. MSC Meraviglia

   MSC Meraviglia הגיע בשנת 2017. ספינת שייט זו ידועה בשני הקומות היפות שלה אינפיניטי אטריום, גרם מדרגות סברובסקי נוצץ ובסיפון הבריכה בסגנון הנופש שלה. למרבה המזל, MSC נוטה להיות קו שייט זול יותר, שמושך אליו הרבה מבוגרים צעירים.

   להלן כמה דברים שצריך לצפות בשייט זה אם תרצה לחגוג:

   בר הטלוויזיה והסטודיו הוא אזור בו תוכלו לעשות קריוקי, לצפות בתכניות חיות ולתפוס משקה. כפי שזה יגיע מאוחר יותר, בדוק את Meraviglia Bar & Lounge. זהו אזור מועדון הלילה בו הנוסעים שותים, ריקוד ומסיבה מאוחר בלילה.

   בסך הכל, MSC Meraviglia הוא שייט מהנה ויפה. הדבר הנהדר בשייט עם MSC הוא שהם נוטים להיות חופשה במחיר סביר מאוד.

   טיפ: הפלגות בקריביים ומקסיקו הם הפלגות מפלגות מהנות כאשר המסיבה ממשיכה בחופים וטיולים נוחים.

   6. פלא הים

   הפלא של הים הוא הספינה החדשה ביותר מקו שייט רויאל קריבי, והספינה הגדולה בעולם!

   ספינת שייט זו דומה מאוד לנווה המדבר של הים, וזה לדעתי, שייט המפלגה האולטימטיבי. כמובן, הפלא של הים הוא חדש ויש עוד דברים גדולים לעשות!

   שייט בפלא של הים הוא דרך נהדרת לטייל וליהנות בזמן לעשות זאת. יש הרבה בידור, כולל מופע אקווה.

   בין אם זה במהלך היום או בערב, המסיבה לעולם לא מפסיקה בפלא של רויאל קריביאן על הים.

   7. קרנבל ויסטה

   קרנבל שייט ויסטה

   הפלגות קרנבל הן תמיד זמן טוב והקרנבל ויסטה אינו שונה. ספינה זו הפליגה לראשונה בשנת 2016, והיא ידועה בשם שייט במחיר סביר וכיפי מאוד.

   למעשה, קו השייט של קרנבל כולל הרבה, והוא ערך מדהים לחופשה.

   מכיוון שספינות קרנבל נוטות להיות פחות יקרות, הן מושכות דמוגרפיה מהנה וצעירה יותר. המשמעות היא שאם אתה מבוגר צעיר, לא תתקשה להתיידד ולמצוא אנשים לחגוג איתם בשעות הערב.

   ב- Carnival Vista, יש את Sky Box Bar Sports, וזה מקום נחמד לצפות בו במשחק ספורט ולשתות משקאות. בערב, Sky Box הופך למועדון לילה עם תקליטן חי ורחבת ריקודים.

   יש גם מסיבות סיפון, שהן מסיבות בריכה חיצוניות, עם ריקודים ועוד.

   במהלך היום תוכלו לתפוס משקאות בבר הטקילה הכחול של איגואנה, בר הבריכה. זה מקום נהדר שיש בו קוקטייל ולהירגע ליד הבריכה.

   בסך הכל, קרנבל ויסטה היא אחת מספינות השייט הטובות ביותר לחגוג בים. הברים השונים, מקומות הבידור והאווירה המהנה מייצרים זמן ממש טוב.

   8. פריצה נורווגית

   פריצת שייט נורווגית

   כשהלכתי במקור על הפריצה הנורווגית, הייתי עדיין נער ולא מבוגר מספיק לשתות. עם זאת, דבר אחד שאני כן זוכר הוא שהמסיבה מעולם לא הפסיקה.

   על הפריצה הנורווגית, יש כל כך הרבה פעילויות מהנות ויש חיי לילה נהדרים. הבידור והפעילויות, ואפילו מנהל השייט והצוות הם אנרגיה גבוהה מאוד.

   Bliss הוא מועדון הלילה על סיפונה של הפריצה הנורווגית. וזה פיצוץ מוחלט. עם מוזיקה נהדרת מהדי ג’יי, רחבת ריקודים ובר, אתה לא יכול לבקש עוד!

   כפי שזה יגיע מאוחר יותר, הפריצה הנורווגית, נוסעי שייט רבים נעצרים באושחאנס, שמונח בנוחות ליד מועדון הלילה בליס. O’Sheehans הוא בר וגריל המגיש כנפיים, המבורגרים ונאצ’וס 24 שעות ביממה.

   דבר אחד שהוא סופר ייחודי בנוגע לפריצה הנורווגית, הוא שיש בר קרח (זה ממש קר באמת!), שם הכוס שלך, הכסאות והעיצוב שלך עשויים קרח. סרגל הקרח הוא אטרקציה פופולרית על סיפונה של הפריצה הנורווגית, אז הקפידו לבדוק את זה.

   טיפ: אם אתה מתכנן לשתות בשייט שלך, שקול לרכוש חבילת משקאות מכיוון שהיא יכולה לעלות מעל 10 $ למשקה בשייט!

   . המנון הים

   ההמנון של רויאל קריביאן של הים ידוע באטרקציות מדהימות כמו צלילת שמיים מקורה, טיפוס סלעים ומכוניות פגוש. עם הפעילויות המדהימות הללו על סיפונה, ההמנון של הים נוטה למשוך צעירים שמחפשים זמן טוב.

   ההמנון של הים הוא אחת הספינות הגדולות בעולם, עם למעלה מ -4,000 נוסעים. באופן כללי, מי שמשתלט עם רויאל קריביאן הוא צעיר יותר או, כמו שאני רוצה לומר, צעיר בלב.

   האווירה בהמנון הים היא כיף וכולם על הסיפון מחפשים לחופשה נהדרת.

   בערב, יש המון מופעים מדהימים שקורים ששווה לראות. ממופעי ההפקה, בדרנים וקומיקאים אורחים, Royal Caribbean ידועה בזכות הבידור המצטיין שלה.

   מאוחר יותר בלילה המסיבה מתחילה לעתים קרובות בבולוס, מועדון הלילה הנושא הלטיני. ללכת למועדון הלילה זו הדרך המושלמת לחגוג ולפגוש אנשים, לרקוד וליהנות מאוד.

   10. בריחה נורווגית

   הבריחה הנורווגית יצאה בשנת 2015, אך היא ספינת שייט אהובה עבור רבים! ספינת שייט זו כוללת מגלשות מים, מסלול חבלים וברים רבים.

   כשמדובר בשתייה, יש בר יין של מרתפים, בר הרקיע, שהוא בר הקזינו ובר האטריום, וזה מקום נהדר לתפוס משקה ולהתרועע עם אנשים.

   בר הרקיע הוא המקום בו רוב המסיבות והריקודים מתרחשים מאוחר יותר בלילה.

   בדומה לפריצה הנורווגית, לבריחה הנורווגית יש O’Sheehans, מקום נהדר לאכול בו נגיסה לאכול מאוחר בלילה עם חברים.

   הבריחה הנורווגית היא ספינה מגניבה מאוד עם הרבה פעילויות לעשות. יש דברים מהנים שקורים לאורך כל היום והמסיבה נכנסת לערב.

   טיפ: קופה הפלגות עם נושא שיכולות להיות הפלגות מסיבות עבור אנשים בכל הגילאים. כמה פופולריים הידועים במסיבות הבוגרים שלהן כוללות שייט חריץ ופיתויים (Swingers Cruise).

   קבל את מתכנן השייט האולטימטיבי